Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Pogoń Staszów - STAL 2 : 1 (2:0)

Pogoń Staszów - STAL  2 : 1 (2:0)

Nas w Staszowie 46 osób(autokarem), Pogoń nie wystawia młynu. W czasie drogi na mecz, w trakcie meczu, jak i w drodze powrotnej zajebiste zianie (ci którzy byli na tym wyjeździe wiedzą o czym mówię). Śmiechu było co niemiara. W końcówce meczu nie wytrzymała policja i służby ochrony, którzy również zaczęli się śmiac z naszych wygłupów.
Teraz parę słów o grze naszych skórokopków. Prawie cały mecz to żenada w wykonianiu obu zespołów, podobać sie mogła jedynie koncówka drugiej połowy. Braklo troche szczęścia ( kilkukrotnie z lini bramkowej piłkę wybijali obrońcy Pogoni ), a być może przywieźlibyśmy ze Staszowa nawet komplet punktów...
Jedynego gola dla Stalówki zdobył z rzutu karnego w 76-tej minucie Mieczysław Ożóg. Gol na 2:0 to była tragedia. Zawodnik Stalówki gonił za piłkarzem  Pogoni, który szarżował na naszą bramke. W okolicy pola karnego już mu nawet nie próbował odebrać piłki i ten bez wiekszego trudu oddał strzał na bramkę Tomasza Wietechy, zdobywając gola.

Komentarze (42)

~szyderca | 2005-04-20 19:21

normalnie żal dupe ściska... pierdole tych piłkarzyków, niech sobie polecą do tej IV ligi albo i jeszcze niżej. chyba przerzucam się na kosza - tam przynajmniej coś sobą prezentują.

~Agent XXX | 2005-04-20 19:22

Kurwa :/ Szkoda ze z tymi pizdami przegrali teraz bedzie naprawde ciezko !!

~ziele | 2005-04-20 19:24

panowie chyba IV lige mamy... jak oni bramki z akcji nie potrafia strzelic tylko "11" CZASAMI wykorzystuja... jak tak dalej pojdzie to spadek gwarant... musza cos zmienic, oni chyba nie wiedza o co graja... moze przyjda lepsze czasy... moze kiedys cos wygramy

FORZA JUVE ! ! ! FORZA Z K S STAL STALOWA WOLA ! ! !

~........ | 2005-04-20 19:26

szyderca - przerzuc sie moze na szachy , i ty sie nazywasz kibicem ?? :/ I NA DOBRE I NA ZŁE , JA I TAK KOCHAM CIE ............

~ | 2005-04-20 19:29

kurwa myślałem że przynajmniej remisa wywalczymy :(

~... | 2005-04-20 19:34

I Wy smiecie sie nazywac kibicami Stalówki ? :| ... z klubem sie jest na dobre i na złe !! ...a nie że przegraja jakis mecz to odrazu mówicie IV liga, ze grac nie potrafia :].Szkoda ze jestescie mądrzy przed komputerem :].Idz sie zapisz jeden z drugim do druzyny Juniorów i pokaz co potrafisz :].
Napinac się kazdy potrafi :].


STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE !!!!

~szyderca | 2005-04-20 19:35

na szachy? a jest u nas taka sekcja?
nadzieja - matka naiwnych... heh
jak chcesz to przychodź i patrz sobie jak w kiepskim stylu OBECNY zespół stacza nasz klub prosto do IV ligi. ja osobiście wolę te 5 zł choćby przepić - większa frajda niż patrzenie na ich marne wypociny

~... | 2005-04-20 19:36

No to kurwa idz to przepic i kogo to obchodzi ? To po huja sie wpisujesz tutaj na stronke ? tracisz czas tylko, idz sie zajeb i zapomnij ze w naszym miescie jest STALÓWKA :].
Nie czaje takich ziomów jak Ty :|.Gardze nimi :]

~szyderca | 2005-04-20 19:45

jeszcze jeden mój wpis i znikam: koles "..." tylko bez napinki, gardzic mozesz słabszym od siebie. zwątpiłem w piłkarzy ale wierzę w koszykarzy - oni wykonali robotę ponad plan i nie waczą o utrzymanie (o ekstraklasę zresztą tez nie bo nie ma kasy, ale jakby była to kto wie...) i konkurują o punkty z miastami a nie wioskami z którymi na dodatek przegrywają).

~ziele | 2005-04-20 19:47

ja jestem tylko realistą, oceniam fakty... za STALÓWKĘ zawsze bede sciskał kcuki... chłopaki musza cos grac jesli chca sie utrzymac a szczerze im tego zycze...
JUDA wierze w ciebie, jestes nadzieja, strzel cos wkoncu... bo na boisku zawsze jestes najlepszy...
POZDRO

FORZA JUVE ! ! ! FORZA Z K S STAL STALOWA WOLA

~k... | 2005-04-20 19:50

kto strzelił dla Stalowej ?

~ziele | 2005-04-20 19:52

Ozog z karnego...

~Tomek91 | 2005-04-20 19:52

napiszcze mi kto strzelil bramki
nie mowcie ze odrazu do 4 ligi moze po tej porazce sie podniosa trzeba wiezyc w nasz klub i byc z nim na dobre i na zle a nie tylko jak wygrywaja
Stal Stalowa Wola Dumni po zwyciestwie wierni po porazce

~mlody | 2005-04-20 19:57

No to polecą :(((((((((

~........ | 2005-04-20 20:08

powiem tylko jedno mamy spadek !!!!!!!!!, i bez zadnego gadania ze dostane w łeb za to co pisze albo zebym poszedl sie lepiej zajebac niz wygadywac na forum głupoty bo taka jest prawda!!!!!!!!!!!!! pozdro dla fanów koszykowki w STwUa !!!!!!!

~#4 | 2005-04-20 20:11

żeby w stalowej coś bylo albo kosz albo pilka to z czegos trzeba zrezygnowac bo i to i to pochlania straszliwa kase na dzien dzisaijszy jestem zetym zeby zrezygnowac z pilki bo koszykaze sa skazywani zawsze na porazke a wygrywaja i sie staraja ja widze tylko taki ratunek

~kibic | 2005-04-20 20:13

powiem wam jedno ... jestecie osły i tepaki !! jak wygrywaja to pisza :STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE !! a jak sie zdazy ze raz na 4 mecze przegraja to juz ze cioty i ze spadna. zastanowcie sie osły !!

~ptak | 2005-04-20 20:30

To z kim do jasnej cholety oni maja wygrywać jeśli nie z takimi drużynami ????

~kibic | 2005-04-20 20:33

ale nie zawsze sie udaje. Tłoki zremisowali u siebie z nami 1:1 a dzisiaj 1:1 z wierną i co oni mają mówić :/

~:D | 2005-04-20 20:40

ja jestem tego zdania ze stalowka sie utrzyma bo to mocny klub i to nietylko dzieki piłkarzom ale tez dzieki wiernym i oddanym kibicom ktorzy wierza ze Stalówka utrzyma sie i postara grac sie lepiej tego im życze _Chłopaki 3majcie sie pozdro :-) hooligans

~Yaroslaw | 2005-04-20 20:42

I to o tzw. 3 ptk!!! No coz to tylko futbol!!! Nie ma tego zlego, co by na IV lige wyszlo tam sobie odbijcie!!! GO GO GO!!!

~Yaroslaw | 2005-04-20 20:49

:D
ty to jestes marzycielem jakich kibicow???? ta szarancze nazywasz kibicami???? sluchaj byc moze sie utrzymacie (nawet) ale to nie bedzie zasluga kibicow!!! bo to nie sa kibice co nawet takiego czasu nie potrafia uszanowac co smierc PAPIEZA (stal:motor) to tylko dzieciarnia i to mocno popierd..... pozdawiam prawdziwych kibicow pilki noznej!!!

~Yaroslaw | 2005-04-20 20:49

:D
ty to jestes marzycielem jakich kibicow???? ta szarancze nazywasz kibicami???? sluchaj byc moze sie utrzymacie (nawet) ale to nie bedzie zasluga kibicow!!! bo to nie sa kibice co nawet takiego czasu nie potrafia uszanowac co smierc PAPIEZA (stal:motor) to tylko dzieciarnia i to mocno popierd..... pozdawiam prawdziwych kibicow pilki noznej!!!

~ | 2005-04-20 21:04

adamus musi odejść..

~Zbyszek Kieliszek | 2005-04-20 21:10

weźcie sie ludzie otrząśnijcie w końcu!!! co można to można ale jak się gra z nożem na gardle i to w dodatku z takim przeciwnikiem, z którym inny wynik teoretycznie jak nasze zwycięstwo nie wchodził w grę i traci się dwie (powtarzam dwie) bramki z drużyną która w tej rundzie nie zdobyła ani jednego gola i w dodatku ledwo co zebrała się i wystartowała w rundzie rewanżowej po problemach licencyjnych i kadrowych no to o czym my mówimy!!! Ożóg, Krawiec, Szarowski to juz nie są doświadczeni gracze tylko po prostu to są EMERYCI i ktoś jest albo ślepy albo głupi że płaci im taką kasę. Myśleli, że uratują klub przed degradacją zatrudniając "rutyniarzy" a to gówno prawda. Już trzeba było dać szanse młodemu Skibie od początku i powiedzmy zatrudnic za tą kasę jdnego porządnego rozgrywacza do środka pola. Bo Mietek to w obecnej chwili tylko opieprzać potrafi i tylko to pozostalo po starym dobrym Mietku.

~DARO z NISKA | 2005-04-20 21:13

Wierzę w ten klub i wiem ze nigdy nie spadnie. STALÓWKA władcy podkarpacia. Pozdro wszystkich prawdziwych kibiców stalówki. 3-majcie sie. STAL OLE OLE OLE!!!!!

~do Yarosław | 2005-04-20 21:18

kolego stal-motor wtedy papiez zyl widze ze nawte nie wiesz kurwa jakie mamy czasy :|

~kibic2 | 2005-04-20 21:29

Na dobre i na złe można być, ale kurde miały być 3 pkt. !!! i co ???
Staszów zero kasy zero treningów i co ???

~Zbyszek Kieliszek | 2005-04-20 21:32

czy żył czy nie żył jaka to różnica? Szacunek takiemu człowiekowi należy się zawsze i wszedzie. A dobrze wszyscy wiedzieli w jakim stanie był Jan Paweł II. I gdyby to była jakaś spontaniczna akcja kilku rozwydrzonych dzieciakow to jakoś bym to przebolał ale skoro przychodzi sie na stadion godzinę przed meczem żeby przepiłować kłódkę czy jakiś zamek to już nie wygląda mi to na spontaniczną akcję tylko z góry to było zaplanowane co niestety nie świadczy o kibicach Stalówki najlepiej:/

~... | 2005-04-20 21:34

Tak to jest jak sie zatrudnia emerytow :( po 1 to powinni zmienic trenera ! czy adamus mial jakies osiagniecia ? nie ! Brzeziniski na stanowisku by byl wspaniala opcja tylko niestety adamus ma wieszke znajomosci u prezesow i dlatego jest trenerem. Po 2 po co bylo zatrudniac Ozoga ? przeciez on ma 38 lat i on mysli tylko jak zarobic kase a nie o pilce on juz w pilce wszystko osiagnol co do niego nalezalo. Juda bardzo dobre wypozyczenie z Niska widac ze chlopak ma talent i daje z siebie wszytsko takich nam pilkarzy potrzeba mlodych ktorzy chca cos osiagnac! a nie sciagac emerytow ktorzsy mysla jak dorobic na emeryture. Stalowce przedewsyztkim jest potrzbeny dobry rozgrywajacy ktory u mnie poprowadzic druzyne do zwyciestwa prziez jest tylu mlodych zdolnych pilkarzy np jak nasz wychowanek wieckowski czmu mu nie dadza szansy ? A jak slysze na stadionie jaki sklad wystawil nasz wspanialy trener jaki jest pan Adamus to nie wiem czy mam sie smiac czy plakac ?Przeciez on nie ma wogole wplywu na druzyne , jak graja to nawet nie krzyknie na nich tylko siedzi na lawce i oglada i czeka na cud aby stalowka wygrala. Jesli ccemy sie uczymac w 3 lidze to potrzben sa zmiany !!! ale nie tylko w sztabie skzoleniowym ale takze przesow

~TATRA. | 2005-04-20 21:39

NIEBUJCIE SIE CHAMY DO CZWARTEJ LIGI NIE SPADAMY NIEBUJCIE SIE CHAMY DO CZWARTEJ LIGI NIE SPADAMY:D:D:D:D

~ZKS | 2005-04-20 21:44

Powiem wam tak bo coraz czesciej na stronke kibicow Stalowki wpisuja sie ciecie ktorzy marza ze zlikwiduja pilke czlowieczku i co ty chcesz osiagnaz swoim pisaniem i powiem tak nie to ze nie lubie kosza albo ze zycze koszowi w STalowce ale wiem ze jak by mieli zdegradowac pilke w STalowej za ta pilka wstawilo by sie wiecej kibicow niz za koszem bo pilka to jest cala STalowka cos co dla prawdziwego kibica musi byc dla kibica ktorego nawet slabe wyniki nie znecheca i to wlasnie jest bycie kibicem na dobre i zle bo STAL TO MY A NIE WY !! pozdrowka dla tych co kochaja STALOWKE !! :))

~Piotr | 2005-04-20 21:51

Ciekawe czy Ci co najwięcej nadają chodzą u nas na mecze i jeżdża na wyjazdy :/ Wiem, że zagrali beznadziejnie, ale to w pewnej części wina, kartek.... Kasiak jednak nie gra tak źle, a Szarowski grał bardzo kiepsko... myslę, że plany z meczu były bardzo dobre ;D może to usłyszeli i dlatego zaczęli lepiej grać :P

~kibic | 2005-04-20 21:59

sadzia huj buehehehehheee

~tomeks | 2005-04-20 22:37

Dtrudno że przegrali ! tak bywa ! i kurwa nie mowcie ze spadna do 4 ligi ! bo kurwa tak nie bedzie ! Beda wygrywac u siebie i to wystarczy na 3 lige ! a jesli komus sie cos nie podoba to poprostu niechodzcie na mecze stalowki i nie wkurwiajcie ludzi !!

~Zmierzch | 2005-04-20 22:46

Qurwa właśnie mamy przykład złej postawy typu-jestem z klubem i drużyną wtedy kiedy wygrywa,wtedy kiedy jest dobrze,a gdy sobie nie radzi to zmieniam dyscyplina na kosza,,qurwa bez jaj,wiem,że jest żle i może być jeszcze gorzej,ale trzeba trwać w przekonaniu ,że będzie kiedyś lepiej.Wielu poświeciło wszystko dla tego klubu a niektórzy z nas maja to w Dupie-to jest żałosne. ........Byliśmy Jesteśmy Będziemy....Stalówka38

~don king | 2005-04-20 23:00

podobno niegrał Kasiak,a bez niego obrone to o dupe rozbić,a moze też grali bez Maciorowskiego ch..wie...młodzi są słabi a bez obrony lezymy

~... | 2005-04-20 23:30

Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham Cie :] ... szkoda ze to tylko przyspiewki na meczach :].A w rzeczywistosci jak widac jest inaczej.Oczywiscie sa ludzie ktorzy pomimo tego iz Stal przegrywa wierza w to ze nie spadna :]

Ludzie skonczcie z tymi kretyńskimi tekstami typu IV liga :|.Sezon sie dopiero zaczoł :|.Dopiero 4 kolejki a Wy juz kurwa rozdajecie wszystkie karty w lidze :|.Zamknąc mordy jeden z drugim za zacznijcie w koncu dopingowac druzyne :].

Jest dobrze jak wygrywaja :].Ale jak zdarzy sie porazka odrazu jedziecie po pilkarzach,odrazu zapominacie własne slowa w ktorych to mówiliscie ze STAL NIGDY NIE SPADNIE !.Dosyc ciekawe :].A mówia ze kobieta zmienna jest, ludzie którzy pisze o Stalówce ze spadnie tak naprawde nie sa jej prawdziwymi kibicami :].I niech sie za nich nie uważaja bo tak nie było,nie jest a napewno nie bedzie :]

Sorki jesli kogos urazilem :].Ale mysle wlasnie w ten sposób :].W tej wypowiedzi nie ma żadnej napinki :]

~Zbyszek Kieliszek | 2005-04-20 23:54

sezon sie dopiero zaczął? a czy ty wiesz co to jest sezon? SEZON to jesień i wiosna razem wzięte. A tak sie składa, że już mamy wiosnę i nie 4 kolejki za nami tylko 19 kolejek za nami. I do końca pozostało jedynie 11 meczy. I co z tymi zapowiedziami, że mamy niby najlepszą pomoc w lidze? Gdzie ona jest pytam się. Najlepsza to ona może jest patrząc po nazwiskach ale nie po obecnych umiejętnościach, formie i zaangażowaniu w grę.

~bambaryla | 2005-04-21 00:00

luuudzie,otwórzta oczy.chodzita na mecza to widzita co tam sie dzieje.porażka.Ożóg sie wkurza ,ale sam sapie i nie ma sil,radar to tylko dobre pizze w rustice wpiepsza,bednarza nawet w Jeżowem nie chcą,juda sam nie pociągnie,.niech sie wszyscy wezma za bieganie,bo ambicja to podstawa przy zajebistym braku techniki.mietek zaklej sobie wary,bedzie lepiej dla wszystkich.nie ma co panikować,trzeba grać-adamus pilka to taktyka-pomyśl o tym,to nie boli.

~koval | 2005-04-21 07:12

aamus ty mozesz trenowac ale kórwa biegi i spierdalaj

~Yaroslaw | 2005-04-21 16:48

Do tego typka co mnie tutaj probuje zdenerwowac!!! Jak bys choc troche sie pilka interesowal, a nie tylko tymi pseudo popisami, to bys wiedzial, ze np. na niektorych stadionach juz w piatek przerwano rozegrane mecze! Ja milaem ogromny dylemat czy w sobote przyjechac na mecz.Pomyslalem jednak ze kulturalnym dopingiem nie powinnismy WIELKIEMU czlowiekowi zlego zrobic, a wrecz przeciwnie Papiez kochal sport!!! A juz po prawdzie to jak chciales robic taka akcje to czego wczesniej nie podminiles klodki na sektorze Motoru, tylko cwaniaczku przez plot sie odgrazales,aaa? Dobra rada starszego czlowieka, wez sie ty do kibicowania a nie do odstraszania uczciwych ludzi ze stadionow. Placzesz ze Stal przegrywa, ze nie ma pieniedzy - a skad ma je wziac jak na stadion przychodzi garstka kibicow (w tym momencie nie mowie o tej szaranczy), odstraszanie kibicow i sponsorow to 1 krok nie do IV ligi tylko do klasy okregowej!!!
PS. Pamietasz kochany kibicu jakies fakty z meczu czy tylko biegales w kolko jak pies z pecherzem po swoim sektorze?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola
2022-05-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Tomasovia

Stal Stalowa Wola             Tomasovia

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 29 18-6-5 60
2 Cracovia II 29 17-6-6 57
3 ŁKS Łagów 29 17-6-6 57
4 Chełmianka Chełm 29 17-6-6 57
5 Podhale Nowy Targ 29 16-6-7 54
6 Avia Świdnik 29 16-5-8 53
7 KSZO Ostrowiec Św 29 12-8-9 44
8 Wisłoka Dębica 29 11-10-8 43
9 Unia Tarnów 29 10-11-8 41
10 Stal Stalowa Wola 29 12-5-12 41
11 Orlęta Radzyń Podlaski 29 9-10-10 37
12 Podlasie Biała Podlaska 29 7-12-10 33
13 Czarni Połaniec 29 8-7-14 31
14 Sokół Sieniawa 29 8-7-14 31
15 Wisła Sandomierz 29 6-6-17 24
16 Korona Rzeszów 29 5-8-16 23
17 Tomasovia 29 4-6-19 18
18 Wólczanka W. Pełkińska 29 3-5-21 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-05-21 Czarni Połaniec - STAL
2022-05-28 STAL - KSZO Ostrowiec Św
2022-06-04 Wólczanka W. Pe.. - STAL
2022-06-11 STAL - Unia Tarnów
2022-06-18 Korona Rzeszów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3338) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1362) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (990)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (643)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 514 razy
Ruch Radzionków - STAL (0:0)
2002-09-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 734 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 88 844 razy
STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 61 753 razy
Osób Online: 39 / Czas gen. strony: 0.01671