Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Specjalny pociąg do Mielca

Specjalny pociąg do Mielca

W środę piłkarze rozegrali zaległą 18 kolejkę a już w sobotę i niedzielę rywalizować będą w ramach 24 serii. Na miano najciekawszego pojedynku zapowiada się mecz starych, utytułowanych firm: Stali Mielec i Resovii. Nasi kibice wynajęli specjalny pociąg, którym pojadą do Mielca - mówi kierownik Resovii, Witold Walawender. - W sobotę o 13.00 skład z czterema wagonami piętrowymi ma wystartować z Rzeszowa. Na mecz ze Stalą wybiera się 600 naszych kibiców. Mecze Stali Mielec z Resovią zawsze wyzwalały emocje wśród kibiców. Tak będzie i tym razem. Jesteśmy podbudowani wygraną z Rzemieślnikiem. Chcemy przywieźć jakąś zdobycz punktowy z Mielca.Czeka nas kolejny trudny mecz - dodał trener mielczan, Włodzimierz Gąsior. - Spotkanie z Żurawianką potwierdziło, że gdy nie strzelimy gola na początku gry to później przy z reguły zagęszczonej defensywie przyjezdnych jest coraz trudniej trafić do bramki rywala. Dlatego zaatakujemy od pierwszych minut z zadaniem zdobycia gola.

JERZY NACHMAN
 
Źródło: Super Nowości

Komentarze (13)

~ | 2005-04-22 06:39

Jak dobrze wiecie kibiców Stalówki czekają teraz 3 kolejne wyjazdy:
w sobotę do Mielca na Resovię,
w niedzielę do Zamościa, oraz
w środę do Nowego Sącza.
Tak więc zbiórka na mecz z Hetmanem Zamość jest o godz. 13:30 w niedzielę. Koszt wyjazdu to 20 zł. + bilet na mecz. I na ten mecz są zamówione 2 autokary, tak więc na ten mecz jedziemy wszyscy. Nie ma pierdolenia, że ktoś nie ma kasy itp. Po prostu ma jechać! Mecz jest o 16:00.


W związku z dużym zainteresowaniem odnośnie wyjazdu kibiców Stalówki na mecz Sovii ze Stalą Mielec podaję kilka istotnych informacji odnośnie tego meczu. Mecz jest w sobotę o 16:00. Na ten mecz jedziemy z Rzeszowa pociągiem specjalnym na 600 osób. Zbiórka kibiców już w Rzeszowie jest na godz. 11:00, natomiast wyjazd o godz. 13:00. W sprawie tego wyjazdu proszę się pytać u chłopaków "na mieście", aby uzyskac więcej info. Można także we własnym zakresie dojechać na dworzec w Rzeszowie, z kąd będzie wyjazd na mecz.
Jakieś pytania? Zapytajcie się starszych kibiców to wam wszystko wyjaśnią. I jak ktoś nie pojedzie na mecz z Hetmanem bo nie ma kasy itp. to więcej nigdzie nie pojedzie, chyba że na wózku inwalidzkim!

~005 ddc | 2005-04-22 08:58

we wtorek wychodze dopiero :( ale całym sercem jestem z Wami!!! dojebcie pedałom!!!

"Na Zawsze Wierni Swojej miłości pozostaniemy My i Nasi potomkowie"

Wiosna 2004/20005

6.05.2004 - 26.04.2005
"Ojczyzno spłaciłem Swój dłóg"

~ktos tam | 2005-04-22 11:53

Wielcy panowie chuligani pomyslcie troche ze taki normalny kolo ma szkole dziewczyne i inne obowiazaki i go nie stac na wszytskie wyjazdy jak was co wy gdzies stojicie na bramkach i macie flote zastanowcie sie a nie odrazu grozicie bo napewno duzo ludzi by jezdzilo tylko pieniadze to jest przeszkoda... pozdro

~D | 2005-04-22 12:04

Do ktos tam i jemu podobnych: jesli przyjdziecie na zbiorke i zamiast 20 zlotych bedziecie mieli 10 i powiecie jaka sprawa to na 99% i tak pojedziecie. Pod warunkiem ze kasa na autokar bedzie juz wystarczajaca. I zawsze mozecie poszukac tanszych przewoznikow lub pozyczyc poprostu kase od kogos:)
Gadanie ze panna i ze brak kasy jest dla mnie nieco smieszne, ostatnio rozmawialem z kumplem i pisal ze sporo meczy jest teraz i chyba bedzie musial zastawic w lombardzie telefon- i co ? to tez jest wyjscie.Wybor nalezy do was:)

~damiano | 2005-04-22 12:12

No ale wyjazd do Zamoscia jest tez troche drogi - 20zl, dlaczego nie moze byc za 10zl, kasy za bardzo nie mam a na cos bym sie wybral ... Stal Gorzyce jechala na Stal Rzeszow za 10zl autokrem wlasnie !

~D | 2005-04-22 12:20

A Polonia Przemysl do nas za 5 zl, nie interesuje mnie jak to zrobili. U nas kosztuje to tyle i tyle i nie bedzie taniej. Zreszta do wyjazdu troche czasu i od dawna wiadomo jakie mecze sa na wyjazdach wiec konczmy temnt braku kasy:)
Do zobaczenia w niedziele.

~ewdw | 2005-04-22 13:09

kurwa,ale pierdolicie o tych bramkach,kto ma mozliweosc i sie nadaje to stoi,ja sie tam nie pytam jednego z drugim z kad ma kase na wyjazdy,po prostu kombinowac trzeba i tyle,koniec gadki!!

~kibic | 2005-04-22 13:23

u nas sytuacja wyglada nastepujaco jest 2,5 za 1 km ktos znajdzie tanszego przewoznika nie ma sprawy wiele firm jak tylko slyszy ze na mecz od razu mowie ze nie ma o czym rozmawiac... wiec nie ma co pierdolic.....

~ktoś | 2005-04-22 13:29

No wlasnie 2,50zl za 1 km do Zamoscia i z powrotem jest 200km, czyli lacznie 500zl do zaplaty, miejsc w autokarze jest 40 + kilka stojacych, czyli jak kazdy da po 10zl liczmy ze bedzie to 450 zl... a przy zamowieniu drugiego autokaru kase mozna zbic do 2zl za km, czyli i tak na tym nikt nie straci ... 20zl to za duzo !

~ | 2005-04-22 13:58

Panowie nikt nikomu nie grozi tylko dajemy do zrozumienia ze nasz wyjazd to podstawa.Owszem ziomali tez nalezy wspomoc ale priorytet to wyjazd do Zamoscia w tej chwili.Wiec jak ktos ma dylemat to w ten prosty sposob zostal on rozwiazany...Jak ktos nie jedzie do Zamoscia to w Mielcu tez lepiej zeby go nie bylo.A jak bedzie w Mielcu to w Zamosciu tez musi byc i basta.Panowie badzmy powazni,nie robmy scen.Sa zamowione 2 autokary i lepiej zeby byly pelne...

~kibic nr 1 | 2005-04-22 19:14

W sobote Raków z Myszkowem gra...

~Keke | 2005-04-22 19:43

No wlasnie Rakow gra w Myszkowie.Niestety nie roztroimy sie i zabraknie nas tam.Ale Rakow dobre chlopaki i dadza sobie rade z CHŁOPCAMI Z MARGINESU:) bez nas.Pozdro pod Jasna Gore.STALOWKA & MEDALIKI

~Blantoman | 2005-04-22 21:11

Zbiorka na Hetman jest o 13 a nie ja podano o 13:30.Tak wiec panowie punkt 13 wiadomo gdzie...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3353) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1367) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 687 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 55 261 razy
Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 9 639 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 35 972 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.01658