Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zbiórka na meczu z Hutnikiem Kraków !!!

Zbiórka na meczu z Hutnikiem Kraków !!!
Podczas sobotniego meczu z Hutkiem Kraków będzie przeprowadzona zbiórka na graffiti które zostanie namalowane na naszych kasach przed stadionem( dotyczące oczywiscie kibiców ). Nie wiadomo ile jeszcze dokładnie nas to wyniesie, ale zwracamy się do was z prośba o przyniesienie ze sobą na mecz dodatkowej kasy na ten cel. Im szybciej uzbieramy pieniadze tym szybciej pojawi sie grafiiti, bo osoba która ma je zrobić już jest.

Komentarze (17)

~ | 2005-04-28 12:03

dałbym ale za te akcje z motorem juz nie zaslugujecie

~sterydek 666 | 2005-04-28 12:10

Wiadomosc tyczy sie kibicow a nie piknikow, wy mozecie sobie zrobic rzut na krytej.

STAL TO MY A NIE WY

~Kermit | 2005-04-28 12:24

Do pierwszego wpisu...Nikt nie potrzebuje kasy od takich farfocli jak Ty.Sami damy sobie rade i przynajmniej bedziemy wiedzieli ze zaden niedzielny kibic nie pobrudzil tego dziela swoimi lapami

~sTalóWkA | 2005-04-28 12:28

Do 1 wpisu!!Wes sie nawet niegas!!Co z Ciebie za KIBIC jak tak zgłaszasz , ze niedasz po tym co zobaczyłes na meczu z MOTOREM!!Wiadc ze masz z kibicowaniem wiele wspoólnego, bo jak bys sie choc troche interesował to bys wiedział o co chodzi głombie!!A tak pozaym to BARDZO DOBRY POMYSŁ!!Popieram w 100%!!Wiec w sobote kasa..:)podro dla RESOVI I RACOVI

~kolo | 2005-04-28 13:02

Wyjebisty pomysl,ja na bank dam cios kasy,5-10zl mnie nie zbawi,a efekt bedzie pewnie niezly,za tem zachecam tez reszte,bo jest warto.P.S.-jest juz projekt??jak tak to moze go zamiescicie na stronie,to jak ktos zobaczy to sie przekona i da kase!!Pozdro,Stalowka,os.Poreby

~:) | 2005-04-28 13:26

Popieram " Kolo " ... puscie na strone projekt a napewno kazdy sie przekona ze to fajnie wyglada i da cos kasy :D


Pozdro dla Kiboli :P

~Blejk | 2005-04-28 13:53

BARDZO DOBRY POMYSŁ NO WIĘC PRZYNOSIĆ KASE :d:d

~:) | 2005-04-28 14:27

a czy bedziecie organizowac mlyn na tem meczyk :D

~poinformowany | 2005-04-28 14:32

Grafitti bedzie wyjebane na całą sciane pod kasami.Koles ktory bedzie to robił to profesjonalista.Co bedzie przedsdtwaiało dokladnie nie wiem ale ma byc zajebiste.

~mlodzik | 2005-04-28 16:38

do tego pierwszego wpisu!!!! otoz zal mi tych wszystkich burakow ktorzy mysla w ten sam sposób!!ty stary zgredzie siedziosz na krytej i d;la Ciebie sstal istnieje tylko w dzien meczu!!a dla nas to jest cale zycie wiec my sobie rade damy a TWOJA kase mamy w huju!! STAL TO MY A NIE WY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~mlody | 2005-04-28 17:36

No to zrzutka, tylko zeby nikt nam tego nie zamazał ...

~mario_stw | 2005-04-28 18:48

Oj Oj Ale z was kibole!!Tyczy sie tych wpisów o jak to nazywacie(PIKNIKACH)a co wy kurwa myslicie że my kiedyś nie robilismy tego co wy teraz!?Też kiedys byłem kibolem i zawsze na młynie,zawsze na wyjazdach gdy nasza kochana stalówka grała w pierwszej lidze.i NIE TAKIE ŻECZY SIE ROBIŁO.Bo pamiętam jak wisła spierdalała tu w stalówce,tylko szlag mnie trafia jak czytam takie pierdoły,ide w zakład z każdym z was że jak bedziecie mieć kiedys zony i dzieciaki to sprawa sie zmieni a wy sie zmienicie w PIKNIKÓW!!!Tak więc kutasy złamane uszanujcie i takich pikników jak my bo my to też STAL!!!!ps.pozdrawiam starą gwardię-Garnka,Banana,Miniego,Betona,I całą reszte!!!!....kiedyś Maniek!!!!

~sterydek 666 | 2005-04-28 18:57

I co zona ci nie pozwala jechac na mecz w niedziele do Zamoscia czy dzieci ? Bo nie rozumiem.

~keke | 2005-04-28 19:52

Mario przeciez my szanujemy swoja starszyzne.Wkurwiaja nas tylko te nalesniki z krytej ktorzy na nas najezdzaja.A prawda jest taka ze TO MY jestesmy tymi prawdziwymi fanami a nie oni...

~o co chodzi? | 2005-04-29 06:23

A mi sie wydaję, że to nie ważne: Piknik, czy nie - każdy jest kibicem Stali, jeśli idzie na mecz! Jak można mieć wąty do kogoś, dlatego, że siedzi na krytej/ Chyba komuś sie troche pojebało... Pozdro!

~dario69 | 2005-04-29 22:35

brawo Maniek.Niekturym małolatom to popierdoliło sie wełbach.Jak my walczylismy za STALÓWKE to niektorzy z nich skakali u ojca w torbie z jaja na jajo.Za 10 lat beda w takiej samej sytuacji jak my teraz.Ale nie o to chodzi po co te kłótnie.W koncu,ZAWSZE I WSZEDZIE STALÓWKA NAJLEPSZA BEDZIE.

~stary fan | 2005-04-29 23:05

stara gwardia wnajwazniejszych momentach jest zawsze blisko was .zawsze mozecie na nas liczyc a ze nie uczestniczymy w młynie to inna sprawa.troche szacunku dla starej gwardi.piknikami nigdy nie bedziemy.FOREWER STALÓWKA

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wieczysta Kraków 10 6-3-1 21
2 Cracovia II 9 6-3-0 21
3 ŁKS Łagów 10 6-3-1 21
4 Orlęta Radzyń Podlaski 10 5-2-3 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
11 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-2-5 11
13 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
14 Lublinianka Lublin 10 3-1-6 10
15 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
16 Unia Tarnów 10 2-1-7 7
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 10 1-1-8 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 10 313 razy
Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 23 482 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 158 415 razy
STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 84 306 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.01239