Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal - Polonia Warszawa na żywo

Stal - Polonia Warszawa na żywo

Transmisja na żywo meczu Stal Stalowa Wola - Polonia Warszawa. Początek w niedzielę 05.03.2017 o godz. 13:50. Cena dostępu wynosi 15zł. Po zaksięgowaniu wpłaty następuje automatyczna rejestracja konta użytkownika a wszelkie informacje są wysyłane na podany adres e-mail. Ważne, aby się upewnić czy adres e-mail wpisany podczas zakupu jest poprawny! Płatności realizowane są poprzez bezpieczny system tpay.com (dawniej transferuj.pl). Transmisja rozpocznie się na 10 minut przed meczem. Zachęcamy do zakupu dostępu przynajmniej na pół godziny przed meczem aby nie spóźnić się na transmisję. Po opłaceniu transmisji należy sprawdzić pocztę e-mail (również folder SPAM!), następnie zalogować się na stronie slaskie.tv Widzowie, którzy w przeszłości oglądali już nasze transmisje PPV mogą wykupić dostęp po zalogowaniu się na swoje konto.

Oczywiście jeszcze w niedzielę wieczorem lub najpózniej na drugi dzień kibice Stalówki za darmo będą mogli oglądnąc retransmisję z tego meczu na stronie stalowka.pl.

Zapraszamy do oglądania.

Komentarze (18)

Old fan 80 | 2017-03-4 01:10

Dlaczego ślaska telewizja transmituje ten mecz?

Vielitz44 | 2017-03-4 09:08

Wygrała kontrakt :P W przyszłym sezonie może C+ :):):)
Ale faktycznie dziwne, że Śląska to transmituje, może ogólnie pokazują II ligę, ważne, że ktoś chce to pokazywać w sumie.

Mariuszstalowa | 2017-03-5 08:22

Bobudka po zimie i jedziemy z dopingiem !!! Musza byc 3 punkty dzis !!! Jazda zielono -czarna brygada ????

Kamilosss | 2017-03-5 16:06

Masakra... Żeby ŻADNEJ składnej akcji nie obejrzeć prZez cały mecz.. Przyszło nawet sporo ludzi, to następnym razem przyjdzie połowę mniej. Gdzie transfery? Essam odszedł a tu nie ma skrzydeł, nie ma ofensywnyxh akcji tylko laga do przodu na Gebalskiego. Tragedia. To byl gorszy mecz niż porażki wysokie z Radomiakiem czy Belachtowem. Każdy czekal 3 miesiące żeby zobaczyć poziom okręgowej.

Filip kacper k. | 2017-03-5 16:17

rzeczywiscie sporo ludzi, szkoda ze nie dalo sie tego przekuc na promocje pilki. poczatki ostatnio mamy zawsze slabe. zobaczymy co bedzie po 3,4 kolejkach

Nieznalski | 2017-03-5 16:23

Niezła jak na początek marca pogoda, ludzie po zimie spragnieni piłki nożnej......, a tu jak zwykle wielka kicha

Vielitz44 | 2017-03-5 16:24

No niestety się sprawdziło co pisałem, bez Essama Stal nie ma potencjału w przodzie, dodatkowo jak się ustawia zespół z 3 def pomocnikami to kto w sumie ma coś kreować? Przykro się to dziś oglądało, a tyle ludzi udało się na stadion sprowadzić, ehhh.

Raul | 2017-03-5 16:51

Essam najlepszy wczoraj wmeczu Kluczbork -Stal Mielec . U Nas stanowil o sile ataku , a niestety nie uzupelnilismy luki po Nim w przerwie zimowej . Ciagle brakuje napastnika I skrzydlowych .Mialem nadzieje na fajne akcje izgranie zespolu po tylu sparingach przed sezonem, niestety nie bylo tego widac na boisku .Czeka Nas ciezka walka o utrzymanie ...

Johny | 2017-03-5 17:32

Koszmar! Brak pomysłu, zrozumienia na boisku i umiejętności. Nawet stałe fragmenty pokazały ze kopacze nie wiedzieli gdzie i jak kopnąć ten kulisty przedmiot. Ci mówi to poziom zawodników typu Jagiełło. A szkoda bo można było zachęcić ludzi do przechodzenia na stadion a skutek odwrotny. Bramka to normalnie kabaret. Tak traci się gole w klasie C

Dionizy79 | 2017-03-5 18:05

Dlaczego Wójcika nie było na ławce?,czyżby jakaś kara.

Johnnymalce | 2017-03-5 18:57

Mały falstart.

Jaszczur | 2017-03-5 21:53

Brak swieżosci to główna przyczyna tak słabej gry zespołu zawsze byłi o metr spóżnieni od przeciwnika. Dużo obiecywałem sobie po nowych nabytkach a jestem rozczarowany po grze Jonkisza, Mokrzyckiego na dzień dzisiejszy nie nadają się do gry. Bardzo dobrze zagrał Waszkiewicz. Mamy też problem z bramkarzem jest nie przewidywalny. Ciężko będzie się utrzymać .

Fanatyk38 | 2017-03-6 12:20

Skończcie już z tym Essamem bo to nudne się robi. Fakt, że w ofensywie coś dawał i kilka jego akcji zaważyło o wynikach spotkań ale często po zdobyciu bramki siadał na laurach albo jak jej nie strzelił to rzucal fochami jak baba. To gra zespołowa a on miał z tym problem. Poza tym, defensywa-0, zachowanie na boisku i poza nim -0, nie bez przyczyne nie zatrzymano go w Kielcach i Nasz zespół nie chciał żeby wrócił .
Był, odszedł jak wielu innych i koniec. Bez niego też zagrali dobre mecze więc da się żyć .
Trener miał karę...
Mecz bez rewelacji zarówno z jednej jak i drugiej strony.
Szkoda bo dopisała pogoda, przede wszystkim frekwencja-jakiej dawno nie było...tylko wynik nie taki. Akcja Piechaniaka powinna zakończyć się bramką i punkt uratowany.... Ale lecimy dalej i trzeba walczyć w Niepołomicach, gdzie łatwo nie będzie.
Polonia w zimie sprowadziła kilku ligowców , my młodych zawodników więc nie skreślajmy ich po jednym meczu bo już w lecie przewidywaliście spadek po przemeblowaniu a jednak coś ugrali.
My robimy swoje,czyli dopingujemy i wierzymy a oni niech robią swoje na boisku.
jak można kibicować klubowi i nie robić nic innego tylko non stop jechać na ten klub i zawodników.
mentalność ludzi ...ehhh.

Okulickiego | 2017-03-6 16:07

Mógłby Ktoś napisać co się stało z trenerem Wójcikiem ??? Czy to koniec współpracy ?.... Kara a jesli tak to za co ? .... pozdro!

Slim1938 | 2017-03-6 16:21

Spotkanie z trybun oglądał trener Stali Rafał Wójcik, który musiał odcierpieć jeszcze karę nałożoną przez Polski Związek Piłki Nożnej za wydarzenia po meczu z Odrą Opole. Na ławce tym razem dowodził Sławomir Pieczonka, trener bramkarzy Stalówki i asystent szkoleniowca zielono-czarnych.

Helmut | 2017-03-6 19:50

Fanatyk38 - masz rację, z Odrą Essama nie było a chłopaki dali radę. Co do Polonii to obawiałem się tego meczu patrząc na to co warszawska drużyna wyprawiała w sparingach no i się sprawdziło. Pierwsze koty za płoty, będzie dobrze...trochę dziwnie ogląda się mecz bez blaszaka w tle :)

Okulickiego | 2017-03-6 21:23

SLIM1938. Dzięki za wyjaśnienie sprawy trenera... Pozdro... Będzie dobrze..... STALÓWKA ZAWSZE PANY!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów

Stal Stalowa Wola             GKS Bełchatów
2017-08-13, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Tomasz Białek (Drezdenko)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 3 3-0-0 9
2 Warta Poznań 3 3-0-0 9
3 GKS Jastrzębie 3 2-1-0 7
4 ŁKS Łódź 3 2-1-0 7
5 GKS Bełchatów 3 2-0-1 6
6 Olimpia Elbląg 3 2-0-1 6
7 Błękitni Stargard Szcz. 3 1-2-0 5
8 ROW 1964 Rybnik 3 1-1-1 4
9 Znicz Pruszków 3 1-0-2 3
10 Garbarnia Kraków 3 1-0-2 3
11 Wisła Puławy 3 1-0-2 3
12 Gwardia Koszalin 3 1-0-2 3
13 Rozwój Katowice 3 1-0-2 3
14 Siarka Tarnobrzeg 3 1-0-2 3
15 MKS Kluczbork 3 1-0-2 3
16 Stal Stalowa Wola 3 0-2-1 2
17 Gryf Wejherowo 3 0-1-2 1
18 Legionovia Legionowo 3 0-0-3 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-08-19 STAL - GKS Jastrzę..
2017-08-23 Znicz Pruszk.. - STAL
2017-08-27 STAL - ŁKS Łódź
2017-09-03 Olimpia Elbl.. - STAL
2017-09-09 STAL - Warta Poznań
2017-09-16 Wisła Puławy - STAL
2017-09-23 STAL - Radomiak Radom
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1070) » Fanatyk38 (629)
» Vielitz44 (541) » Koko (358)
» Kamilosss (338) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (319) » Zatorze (296)
» Daro (278) » Johny (264)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 10 328 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 3 425 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 34 120 razy
STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 31 498 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.04173