Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ruszamy do Niepołomic.

Ruszamy do Niepołomic.

Panie i Panowie, przed Nami pierwszy wyjazd w tym roku.
Już jutro-sobota 11.03. jedziemy do Niepołomic gdzie Stalówka zagra z Puszczą .
Wszyscy spóźnialscy , którzy nie zapisali się w Maratonie będą mogli zrobić to pod autokarem.
Wszyscy jedziemy w zielonej/czarnej kurtce i z szalem.

Widzimy się pod MDK punktualnie o 9:00. 

Wyjazd najpóźniej  9:30 i nie czekamy na nikogo !!!

Jedziemy po 3 punkty !!!

Do zobaczenia!!! 

STF 

Komentarze (11)

Esende | 2017-03-10 19:41

Będzie transmisja na stalowka.tv ?

Mariusz | 2017-03-10 21:11

Będzie retransmisja z tego meczu.

Esende | 2017-03-10 21:55

Dzięki za odpowiedź.

Esende | 2017-03-11 14:48

I co z tą transmisją ?

Kamilosss | 2017-03-11 16:06

Żenada.... Kapitalne transfery, ten kto za to odpowiada powinien polecieć z klubu. Kolejny słaby mecz i dwa frajerskie gole z rzutów wolnych. Spadek coraz bliżej..

Bartosz | 2017-03-11 22:25

Tak to jest gdy zamiast napastnika kupuje się bramkarza który nawet nie powącha murawy.. gratulacje za transfery

Jacek22 | 2017-03-12 10:25

Ilośc komentarzy powala, mało komu chyba zalezy na tym klubie już. 6 komentarzy po wczorajszym meczu.

Nieznalski | 2017-03-12 11:04

Co tu komentować, nie widziałem wczorajszego meczu ale podobno bramkarz znów nie miał najlepszego dnia...... Druga porażka na starcie nie wróży dobrze, tym bardziej, że drużyny z tyłu tabeli wygrywają..... A u nas jak zwykle, śmierdząca na kilometr amatorszczyzna...... ...

Kamilosss | 2017-03-12 12:36

No ale jak klubowi chyba zalezy jedynie na hajsie za system PRO Junior, to się nie przejmują pewnie. Zaczną jak wylądujemy na spadkowym miejscu.

A dwa to jak ma być frekwencja skoro przegrywają jak leci, a nie ma żadnych dobrych ofensywnych akcji. Za Essama nie przyszedł nikt kto robi różnicę, a kolejni młodzi, którzy odrzuceni byli w swoich klubach.

Tymon | 2017-03-12 14:30

Wiadomo kazdy liczyl ze z poczatkiem rundy bedzie lepiej a jest powtorka z jesieni...może chlopy sie rozkreca i zaczną coś strzelać bo jak widać w sparingach coś tam wychodziło na plus...(ok wiadomo z jakiej to ligi byli sparingpartnerzy).. może następny mecz przyniesie 3pkt, OBY bo tak jak widac druzyny z dolu zaczely odrabiać i robi sie malo ciekawie..no i wiadomo jakos ludzi trzeba sciagnac na stadion ale to trzeba miec jakis CEl..

P!otrek | 2017-03-12 15:20

Jest jeszcze kilka rzeczy do poprawienia. Poprawienie niektórych elementów może być dużym problemem. Jednak parę elementów gry można poprawić znacząco, i to bez dużego wysiłku. Np zamienić obecnego bramkarza na » https://s-media-cache-ak0.pinimg.com.....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów

Stal Stalowa Wola             GKS Bełchatów
2017-08-13, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Tomasz Białek (Drezdenko)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 3 3-0-0 9
2 Warta Poznań 3 3-0-0 9
3 GKS Jastrzębie 3 2-1-0 7
4 ŁKS Łódź 3 2-1-0 7
5 GKS Bełchatów 3 2-0-1 6
6 Olimpia Elbląg 3 2-0-1 6
7 Błękitni Stargard Szcz. 3 1-2-0 5
8 ROW 1964 Rybnik 3 1-1-1 4
9 Znicz Pruszków 3 1-0-2 3
10 Garbarnia Kraków 3 1-0-2 3
11 Wisła Puławy 3 1-0-2 3
12 Gwardia Koszalin 3 1-0-2 3
13 Rozwój Katowice 3 1-0-2 3
14 Siarka Tarnobrzeg 3 1-0-2 3
15 MKS Kluczbork 3 1-0-2 3
16 Stal Stalowa Wola 3 0-2-1 2
17 Gryf Wejherowo 3 0-1-2 1
18 Legionovia Legionowo 3 0-0-3 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-08-19 STAL - GKS Jastrzę..
2017-08-23 Znicz Pruszk.. - STAL
2017-08-27 STAL - ŁKS Łódź
2017-09-03 Olimpia Elbl.. - STAL
2017-09-09 STAL - Warta Poznań
2017-09-16 Wisła Puławy - STAL
2017-09-23 STAL - Radomiak Radom
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1070) » Fanatyk38 (629)
» Vielitz44 (541) » Koko (358)
» Kamilosss (338) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (319) » Zatorze (296)
» Daro (278) » Johny (264)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 20 701 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 45 462 razy
Kolejarz Stróże - STAL (2:0)
2007-06-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 045 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 39 303 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.06228