Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka w rankingu Pro Junior System.

Stalówka w rankingu Pro Junior System.

Niestety po ostatnich meczach spadlismy na 3 miejsce w rankingu PJS. Jeszcze do rozegrania 10 spotkań.Życzymy powodzenia naszym zawodnikom w walce o punkty ligowe jak i te rankingowe.

 

Komentarze (7)

Jacek22 | 2017-04-6 13:35

może nie na temat trochę napiszę, nie jestem zarządem ale Wójcik powinien dostać jakieś przynajmniej ultimatum, jeśli nie wygra czy tam nie zdobędzie pewnej ilości punktów to do widzenia. Poza tym ja zawsze byłem zdania że Stal powinien prowadzić trener z regionu. Stąd co zna tych ludzi itp. Może można by ponownie spróbować z Pawłem Wtorkiem? O ile mi wiadomo Wtorek marnuje swój talent trenerski w Grębowie, a pamiętamy że ze Stalą szło mu całkiem dobrze.Albo nawet Wieprzęć, radził sobie nieźle, to niezły motywator itrener z zasadami, potrafił wycisnąć z gości ambicję ale on powiedział że juiż nie wróci. Marzy mi się duet trenerski Wtorek - Kasiak. Andrzej jak wiemy miał już szansę ale jako samodzielny trener, nie bardzo wtedy podolał zadaniu ale w przeciągu lat zdobył już doświadczenie, pracując z nie jednym trenerem. A najlepiej układała mu się współpraca z Wieprzęciem. Sądzę że Wieprzęć nie dałby się przekonać do powrotu jako trener ale Wtorek akurat udaną miał przygodę z trenerką i z nim mogłby zarząd pogadać. A Kasiak jako drugi trener. Ten duet mógłby odpalić. Jeśli ta drużyna ma coś znaczyć to tylko z trenerem który zna ten klub od podstaw. Adamusa już nie wspominam bo to chyba sprawa zamknięta. Ale Wtorek z Kasiakiem śmiało mogli by zrobić z tej drużyny użytek.

Filip kacper k. | 2017-04-6 14:06

Zarzad nie lubie Wtorka, a Kasiaka nawet nie ma co komentowac

Vielitz44 | 2017-04-6 14:40

Zakładając oczywiście, że mamy tu problem trenera, a nie zespołu - bo jakoś w poprzedniej rundzie Stal prezentowała się bardzo dobrze, nawet jak nie punktowali/nie wygrywali to fajnie się na nich patrzyło. Teraz zaś mamy obraz nędzy i rozpaczy. Gębal imponował, a teraz nie wie za bardzo co robi na murawie i oddycha rękawami po 20 min (kontuzja, choroba?), bramkarze robią giga babole co mecz, nie ma zawodnika, który pociągnie skrzydłem - myślisz, że zmiana trenera ot tak zmieni tą sytuację?
Na początek sezonu, dostawaliśmy baty ostre - mimo wszystko wierzyłem, że się ułoży i z czasem się ułożyło, wyglądało to bardzo fajnie. Oby teraz stało się podobnie - nerwowe ruchy z trenerem, przy kadrze takiej jaką mamy (prawie zerowe możliwości zmiany ustawienia) są łatwe do podjęcia "z przed klawiatury", ale inaczej to wygląda jak się za to odpowiada.
Wg. błąd to fatalne ruchy transferowe - odeszło dwóch czołowych graczy, przyszło kilku przypadkowych grajków (no może Waszkiewicz jest wzmocnieniem, ale czy daje więcej niż Mistrzyk?). Osłabiono znacznie nasz potencjał z przodu, to jest problem. Oby powrót Dziubińskeigo (który jak widać jest jedynym co robi coś w ataku) dał nam w końcu 1 wygraną (kiedy on wraca w ogóle, ile meczy dostał?).

Jaszczur | 2017-04-6 17:54

Zespół musi odzyskać świeżość to zacznie wygrywać . Nie wiem co trenowali i jak trenowali ale są zamęczeni. np. Gebalski nie ten sam co jesienią . Trener musi wrócic do ustawienia z jesieni Kolbusz na stopera Dziubiński na srodek boiska.

Quick1986 | 2017-04-6 19:39

Warunkiem żeby otrzymać jakąkolwiek kasę z ProJunior jest utrzymanie się w lidze. A na to się nie zanosi....Trzeba pogonić zarząd!
Co wy chcecie od trenera???
Piłkarze i trener reprezentują swój poziom. Nie miejmy pretensji że amatorzy nie grają profesjonalnie. Jakich ludzi sobie zarząd wybrał to takich ma!!!
Gdy już na trybunach zostanie 100 osób to zarząd zwolni trenera. Że to jego wina i żeby uciszyć wszystkich. I tak w koło.... co sezon walka o utrzymanie!

Okulickiego | 2017-04-6 21:33

Garść informacji przydatnych tym co polubili skrajności czyli jak idzie dobrze to jest super a jak nie idzie to rewolucja ! ... Zacznę tak : Jestem również bardzo zirytowany obecną sytuacją i nigdy nie spodziewałem się że do tego nastąpi. Cały czas głównym mottem moich spostrzeżeń dot. STALÓWKI jest tylko i wyłącznie tekst : "KTO ILE KASIORY MA ???..... TEN W TAKIEJ LIDZE GRA " .......... czy zrozumiały tekst ? Myślę że tak i że nie trzeba dodatkowego tłumaczenia o co chodzi ?.... w tego typu sytuacji "GDY NIE IDZIE" na różnego typu forach w internecie padają niekiedy pewne propozycje ... i bardzo dobrze bo to świadczy o tym że ludziom zależy aby SZŁO DOBRZE... ale co gdy idzie źle ? .... trener OUT ! .... kurde a może to prezes OUT ! ...
Aby odpowiedzieć realnie na te dywagacje potrzebna jest wiedza konkretna : Nie da się ot. tak po prostu zmienić Zarządu ... Bo jest on wybierany na konkretną kadencję i wybór ten jest prawnie ważny. Trenera zawsze można zwolnić ale tu też Zarząd ma z trenerem pewną umowę i jak by nie patrzył to : ZAPAMIĘTAJCIE SOBIE RAZ NA ZAWSZE ŻE ZAWSZE !!!! ZAWSZE !!! WSZĘDZIE CHODZI TYLKO I WYŁĄCZNIE O KASIORĘ !!!!
JEST KASA !!!! TO I SĄ GRAJKI ODPOWIEDNIE !!!! nie będę tu pisał o barcelonach czy innych bayernach .... MASZ KASĘ TO I MASZ GRAJKÓW........ a CO MY MAMY : .... dotacja z UM + plac targowy + ZPCH Wodex .... i być może jeszcze kilku DROBNYCH sponsorów.
dlatego to motto które jest na początku mojego komentarza jest jak najbardziej aktualne .
Pozdrawiam i chciałem jeszcze kilka słów o Widzewie ... ŁKS Łódz Tak dla porównania .... ale być może to przy innej okazji....
STALÓWKA ZAWSZE PANY !!!

Aleksander | 2017-04-6 22:03

OKULICKIEGO TO WSZYSTKO PRAWDA CO PISZESZ ALE ZARZAD I DZIALACZE SA OPROCZ DO POBIERANIA PENSJI I KONTRAKTOWANIA KOPACZY I WSZELKIEJ MASCI TRENEROW ROWNIEZ OD POZYSKIWANIA NOWYCH SPONSOROW. WIEM ZE U NAS OD 25 LAT Z TYM JEST GIGANTYCZNY PROBLEM Z ROZNYCH WZGLEDOW: SZLEZAK, ARENA TOJ TOJ, SLABE OD X LAT WYNIKI DRUZYNY, SLABA FREKWENCJA I ZAINTETESOWANIE DRUZYNA NO COZ TAKA LIGA TO I TAKIE ZAINTERESOWANIE.DO TEGO SZKOLENIA MLODZIEZY TO WOGOLE NIE MA OD KILKUNASTU LAT.I TO WSZYSTKO RAZEM WZIETE SKLADA SIE NA TAKA SYTUACJE JAKA MAMY W STALOWCE.HASLO JAKOS TO BEDZIE PO NAJMNIEJSZEJ LINII OPORU JUZ SIE KONCZY.TAK DLUGO STALOWKA NIE POCIAGNIE.OBYSMY NIE ZOSTALI PILKARSKIM ZASCIANKIEM NA 10-20 LAT!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2017-09-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom

2 : 2

Adrian Dziubiński 5, 53     
Maciej Świdzikowski 14,
Leândro 31 (k)
Sędzia: Marcin Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 17 11-4-2 37
2 ŁKS Łódź 17 9-7-1 34
3 Warta Poznań 17 10-3-4 33
4 Radomiak Radom 17 9-6-2 33
5 Siarka Tarnobrzeg 17 8-2-7 26
6 Olimpia Elbląg 17 7-5-5 26
7 Znicz Pruszków 17 7-3-7 24
8 GKS Bełchatów 17 6-4-7 22
9 Garbarnia Kraków 17 6-4-7 22
10 Błękitni Stargard Szcz. 17 5-6-6 21
11 ROW 1964 Rybnik 17 5-6-6 21
12 Wisła Puławy 17 4-8-5 20
13 Stal Stalowa Wola 17 4-7-6 19
14 Legionovia Legionowo 17 5-3-9 18
15 MKS Kluczbork 17 2-9-6 15
16 Rozwój Katowice 17 3-5-9 14
17 Gwardia Koszalin 17 3-5-9 14
18 Gryf Wejherowo 17 2-7-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-11-18 Gryf Wejherowo - STAL
2017-11-25 STAL - Błękitni S..
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1098) » Vielitz44 (642)
» Fanatyk38 (629) » Koko (358)
» Kamilosss (349) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (320) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (275)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 666 razy
STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 7 644 razy
STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 16 931 razy
Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 5 503 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.09156