Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka w rankingu Pro Junior System.

Stalówka w rankingu Pro Junior System.

Niestety po ostatnich meczach spadlismy na 3 miejsce w rankingu PJS. Jeszcze do rozegrania 10 spotkań.Życzymy powodzenia naszym zawodnikom w walce o punkty ligowe jak i te rankingowe.

 

Komentarze (7)

Jacek22 | 2017-04-6 13:35

może nie na temat trochę napiszę, nie jestem zarządem ale Wójcik powinien dostać jakieś przynajmniej ultimatum, jeśli nie wygra czy tam nie zdobędzie pewnej ilości punktów to do widzenia. Poza tym ja zawsze byłem zdania że Stal powinien prowadzić trener z regionu. Stąd co zna tych ludzi itp. Może można by ponownie spróbować z Pawłem Wtorkiem? O ile mi wiadomo Wtorek marnuje swój talent trenerski w Grębowie, a pamiętamy że ze Stalą szło mu całkiem dobrze.Albo nawet Wieprzęć, radził sobie nieźle, to niezły motywator itrener z zasadami, potrafił wycisnąć z gości ambicję ale on powiedział że juiż nie wróci. Marzy mi się duet trenerski Wtorek - Kasiak. Andrzej jak wiemy miał już szansę ale jako samodzielny trener, nie bardzo wtedy podolał zadaniu ale w przeciągu lat zdobył już doświadczenie, pracując z nie jednym trenerem. A najlepiej układała mu się współpraca z Wieprzęciem. Sądzę że Wieprzęć nie dałby się przekonać do powrotu jako trener ale Wtorek akurat udaną miał przygodę z trenerką i z nim mogłby zarząd pogadać. A Kasiak jako drugi trener. Ten duet mógłby odpalić. Jeśli ta drużyna ma coś znaczyć to tylko z trenerem który zna ten klub od podstaw. Adamusa już nie wspominam bo to chyba sprawa zamknięta. Ale Wtorek z Kasiakiem śmiało mogli by zrobić z tej drużyny użytek.

Filip kacper k. | 2017-04-6 14:06

Zarzad nie lubie Wtorka, a Kasiaka nawet nie ma co komentowac

Vielitz44 | 2017-04-6 14:40

Zakładając oczywiście, że mamy tu problem trenera, a nie zespołu - bo jakoś w poprzedniej rundzie Stal prezentowała się bardzo dobrze, nawet jak nie punktowali/nie wygrywali to fajnie się na nich patrzyło. Teraz zaś mamy obraz nędzy i rozpaczy. Gębal imponował, a teraz nie wie za bardzo co robi na murawie i oddycha rękawami po 20 min (kontuzja, choroba?), bramkarze robią giga babole co mecz, nie ma zawodnika, który pociągnie skrzydłem - myślisz, że zmiana trenera ot tak zmieni tą sytuację?
Na początek sezonu, dostawaliśmy baty ostre - mimo wszystko wierzyłem, że się ułoży i z czasem się ułożyło, wyglądało to bardzo fajnie. Oby teraz stało się podobnie - nerwowe ruchy z trenerem, przy kadrze takiej jaką mamy (prawie zerowe możliwości zmiany ustawienia) są łatwe do podjęcia "z przed klawiatury", ale inaczej to wygląda jak się za to odpowiada.
Wg. błąd to fatalne ruchy transferowe - odeszło dwóch czołowych graczy, przyszło kilku przypadkowych grajków (no może Waszkiewicz jest wzmocnieniem, ale czy daje więcej niż Mistrzyk?). Osłabiono znacznie nasz potencjał z przodu, to jest problem. Oby powrót Dziubińskeigo (który jak widać jest jedynym co robi coś w ataku) dał nam w końcu 1 wygraną (kiedy on wraca w ogóle, ile meczy dostał?).

Jaszczur | 2017-04-6 17:54

Zespół musi odzyskać świeżość to zacznie wygrywać . Nie wiem co trenowali i jak trenowali ale są zamęczeni. np. Gebalski nie ten sam co jesienią . Trener musi wrócic do ustawienia z jesieni Kolbusz na stopera Dziubiński na srodek boiska.

Quick1986 | 2017-04-6 19:39

Warunkiem żeby otrzymać jakąkolwiek kasę z ProJunior jest utrzymanie się w lidze. A na to się nie zanosi....Trzeba pogonić zarząd!
Co wy chcecie od trenera???
Piłkarze i trener reprezentują swój poziom. Nie miejmy pretensji że amatorzy nie grają profesjonalnie. Jakich ludzi sobie zarząd wybrał to takich ma!!!
Gdy już na trybunach zostanie 100 osób to zarząd zwolni trenera. Że to jego wina i żeby uciszyć wszystkich. I tak w koło.... co sezon walka o utrzymanie!

Okulickiego | 2017-04-6 21:33

Garść informacji przydatnych tym co polubili skrajności czyli jak idzie dobrze to jest super a jak nie idzie to rewolucja ! ... Zacznę tak : Jestem również bardzo zirytowany obecną sytuacją i nigdy nie spodziewałem się że do tego nastąpi. Cały czas głównym mottem moich spostrzeżeń dot. STALÓWKI jest tylko i wyłącznie tekst : "KTO ILE KASIORY MA ???..... TEN W TAKIEJ LIDZE GRA " .......... czy zrozumiały tekst ? Myślę że tak i że nie trzeba dodatkowego tłumaczenia o co chodzi ?.... w tego typu sytuacji "GDY NIE IDZIE" na różnego typu forach w internecie padają niekiedy pewne propozycje ... i bardzo dobrze bo to świadczy o tym że ludziom zależy aby SZŁO DOBRZE... ale co gdy idzie źle ? .... trener OUT ! .... kurde a może to prezes OUT ! ...
Aby odpowiedzieć realnie na te dywagacje potrzebna jest wiedza konkretna : Nie da się ot. tak po prostu zmienić Zarządu ... Bo jest on wybierany na konkretną kadencję i wybór ten jest prawnie ważny. Trenera zawsze można zwolnić ale tu też Zarząd ma z trenerem pewną umowę i jak by nie patrzył to : ZAPAMIĘTAJCIE SOBIE RAZ NA ZAWSZE ŻE ZAWSZE !!!! ZAWSZE !!! WSZĘDZIE CHODZI TYLKO I WYŁĄCZNIE O KASIORĘ !!!!
JEST KASA !!!! TO I SĄ GRAJKI ODPOWIEDNIE !!!! nie będę tu pisał o barcelonach czy innych bayernach .... MASZ KASĘ TO I MASZ GRAJKÓW........ a CO MY MAMY : .... dotacja z UM + plac targowy + ZPCH Wodex .... i być może jeszcze kilku DROBNYCH sponsorów.
dlatego to motto które jest na początku mojego komentarza jest jak najbardziej aktualne .
Pozdrawiam i chciałem jeszcze kilka słów o Widzewie ... ŁKS Łódz Tak dla porównania .... ale być może to przy innej okazji....
STALÓWKA ZAWSZE PANY !!!

Aleksander | 2017-04-6 22:03

OKULICKIEGO TO WSZYSTKO PRAWDA CO PISZESZ ALE ZARZAD I DZIALACZE SA OPROCZ DO POBIERANIA PENSJI I KONTRAKTOWANIA KOPACZY I WSZELKIEJ MASCI TRENEROW ROWNIEZ OD POZYSKIWANIA NOWYCH SPONSOROW. WIEM ZE U NAS OD 25 LAT Z TYM JEST GIGANTYCZNY PROBLEM Z ROZNYCH WZGLEDOW: SZLEZAK, ARENA TOJ TOJ, SLABE OD X LAT WYNIKI DRUZYNY, SLABA FREKWENCJA I ZAINTETESOWANIE DRUZYNA NO COZ TAKA LIGA TO I TAKIE ZAINTERESOWANIE.DO TEGO SZKOLENIA MLODZIEZY TO WOGOLE NIE MA OD KILKUNASTU LAT.I TO WSZYSTKO RAZEM WZIETE SKLADA SIE NA TAKA SYTUACJE JAKA MAMY W STALOWCE.HASLO JAKOS TO BEDZIE PO NAJMNIEJSZEJ LINII OPORU JUZ SIE KONCZY.TAK DLUGO STALOWKA NIE POCIAGNIE.OBYSMY NIE ZOSTALI PILKARSKIM ZASCIANKIEM NA 10-20 LAT!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo

Stal Stalowa Wola             Gryf Wejherowo
2017-04-29, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola

Olimpia Zambrów             Stal Stalowa Wola

6 : 2

Bartosz Osoliński 16, Fabian Piasecki 23 (k), 49 (k), 63 (k), Karol Zieliński 65, Marcin Byszewski 90     
Adrian Gębalski 17, 47
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Odra Opole 27 17-7-3 58
2 Raków Częstochowa 27 15-10-2 55
3 Puszcza Niepołomice 27 14-8-5 50
4 Radomiak Radom 27 13-8-6 47
5 Siarka Tarnobrzeg 27 12-9-6 45
6 Olimpia Elbląg 27 9-13-5 40
7 Błękitni Stargard Szcz. 27 9-11-7 38
8 Legionovia Legionowo 27 9-8-10 35
9 GKS Bełchatów 27 10-5-12 35
10 Gryf Wejherowo 27 10-5-12 35
11 Warta Poznań 27 8-7-12 31
12 Rozwój Katowice 27 7-9-11 30
13 Stal Stalowa Wola 27 6-10-11 28
14 Olimpia Zambrów 27 7-7-13 28
15 ROW 1964 Rybnik 27 7-6-14 27
16 Polonia Bytom 27 8-3-16 27
17 Polonia Warszawa 27 4-12-11 24
18 Kotwica Kołobrzeg 27 5-8-14 23

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Odra Opole 400 km 90
Polonia Warszawa 250 km 150
Olimpia Elbląg 530 km 41
Warta Poznań 480 km 65
GKS Bełchatów 250 km 150
Gryf Wejherowo 650 km 60
Legionovia Legionowo 270 km 100
ROW 1964 Rybnik 340 km 140
Siarka Tarnobrzeg 30 km 200
Radomiak Radom 140 km 160
Puszcza Niepołomice 190 km 130
Rozwój Katowice 290 km 102
Błękitni Stargard Szcz. 740 km 160
Olimpia Zambrów 340 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-04-29 STAL - Gryf Wejherowo
2017-05-06 Kotwica Koł.. - STAL 740 km
2017-05-13 STAL - Legionovia L..
2017-05-17 Raków Częs.. - STAL 250 km
2017-05-20 STAL - ROW 1964 Ryb..
2017-05-27 Polonia Bytom - STAL 303 km
2017-06-03 STAL - Siarka Tarno..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1029) » Fanatyk38 (624)
» Vielitz44 (437) » Koko (358)
» Stalowiak1938 (320) » Slim1938 (315)
» Kamilosss (302) » Zatorze (296)
» Daro (266) » Jacek1449 (263)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola
» Polecamy






Losowe galerie

Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 5 142 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 734 razy
Kolejarz Stróże - STAL (2:0)
2007-06-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 952 razy
Polonia Warszawa - STAL (3:0)
2007-03-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 23 620 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.07521