Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy do Stargardu.

Wszyscy do Stargardu.

Panie i Panowie.
Przed Nami kolejny wyjazd w tej rundzie. Tym razem udamy się do Stargardu Szczecińskiego gdzie Stal zagra z Błękitymi.
Mecz już jutro-sobota godzina 15:00.
Kto nie zapisał się na listę może to zrobić przy wejściu na stadion.

Czeka Nas daleka podóż więc wszyscy zbieramy się już o 24:15. Odjazd punktualnie 24:30 !!!

Koszt wyjazdu 120 pln w tym bilet na mecz. 
Do tego Każdy ma ze sobą "luźną" dyszkę !!!


Wszyscy na czarno !!!

JESTEŚMY ZAWSZE TAM !!!
STF !!!

Komentarze (16)

Mariusz | 2017-04-8 14:35

Tu relacja live na STALOWKA tv
» https://www.youtube.com/watch?v=4meBqxN2wYA

Quick1986 | 2017-04-8 17:16

Henryk Kasperczak został zwolniony z posady selekcjonera reprezentacji Tunezji,może przyjdzie do Stalówki??? ha ha ;)

Siatkarz | 2017-04-8 18:26

Najpierw trzeba zwolnić trenera a tu się na to nie zanosi a on się sam nie poda do dymisji.

Helmut | 2017-04-8 19:27

Nareszcie strona się ożywiła. Jak Stal wygrywała to było cicho bo i nie było o czym mówić. Teraz jest bo i każdy ma najepszego kandydata na trenera co to drużynę zbawi pstryknięciem palców. Najprostszą rzeczą jest wywalić szkoleniowca i dać nowego - tylko co to da? gwarancja sukcesu? Wątpie. Już Kasiaka zastępował Kuźma i efekty wszyscy widzieli. Chyba jedynie zastąpienie Wójcika...Wójcikie m coś da. Januszem Wójcikiem. Jeżeli jeszcze dysponuje odpowiednią bazą numerów telefonów oczywiście, bo samo hasło o kiełbasach w górę tu nie pomoże. Oczywiście, sztab ponosi odpowiedzialność za przygotowanie drużyny do wiosny i za dramatyczne transfery (to wspólnie z zarządem). Zmiana trenera nic nie pomoże a jedynie może zaszkodzić. Jeżeli coś w tej drużynie funkcjonuje nie tak, może są jakieś animozje bądź inne problemy społeczne :) to niech zarząd przeznaczy kilka stówek na zaopatrzenie, niech się spotkają w swoim gronie, pogadają i narypią to może zatrybi, jak dawniej...

Quick1986 | 2017-04-8 20:16

Przecież ludzie jaja sobie robią.... tu nie chodzi o trenera.... LUDZIE SĄ ZDESPEROWANI, z tym składem to i sir Alexander Ferguson nic nie pomógł by!!! Chcesz mieć drużynę to musisz zainwestować a nie każdego zawodnika wziąć na zasadzie wolnego transferu bo nie mają gdzie grac...!
Co było dzisiaj : karny i samobój,bo nawet z 7 metrów strzelali 2 metry obok bramki. Ale będzie cisza bo to nie porażka :P
Zero pretensji do trenera i piłkarzy....przecie ż im kazano grać w 2 lidze(w sumie to 3 lidze) jak potrafią a że ich ściągnięto z amatorki to inna
kwestia ;) tzw a może się uda z pro junior!
Wyj.....ć zarząd!!!

Siatkarz | 2017-04-8 20:30

Nie rozumiem dlaczego bronicie tego trenera . Dzisiejszy mecz pokazał że drużyna a na pewno niektórzy zawodnicy maja jego ustalenia daleko choćby przy karnym . Piłkę zabrał Wasiluk a miał strzelać Będkowski a ten mu piłki nie oddał. To o czymś świadczy. Nie jest jeszcze za późno żeby to zmienić . Zarządzie przejrzyjcie na oczy i naprawcie swój błąd. Ten trener zniszczy piłkę w Stalowej.

Siatkarz | 2017-04-8 22:04

Konferencja prasowa. » http://www.blekitni.stargard.pl/pl_PL/news/read/id/801
Tym razem winni sędziowie. No i oczywiście klasowa drużyna była przeciwnikiem. Oj Wójcik Wójcik tak naprawdę wszyscy są winni tylko nie ty..

P!otrek | 2017-04-8 22:51

Co by nie mówić, to sędziowie zabrali dzisiaj Stalówce dwa punkty. W teorii. Spalonego tam nie było, normalnie strzelona bramka (powtórka jak w tbg).

Helmut | 2017-04-8 23:11

To fakt, sędziowie nie byli dziś w formie. Co do trenera - nikt go nie broni bo przede wszystkim szkoleniowiec powinien potrafić trzymać towarzystwo w ryzach - a to mu się ewidentnie rozłazi, przynajmniej ja odczuwam takie wrażenie, jednak wymiana szkoleniowca co kilka miesięcy nie świadczy dobrze o klubie.

Siatkarz | 2017-04-8 23:32

nie o klubie dobrze świadczy tylko o złych wyborach zarządu . Zaczęło się od zwolnienia Wieprzęcia tylko po co skoro drużyna była na bezpiecznym miejscu. Niby Wieprzęć nie potrafił z nich już więcej wyciągnąć i dlatego Go zwolnili a zostawili jego asystenta na stanowisku trenera. Rozbity zespół dali Kuźmie i oczekiwali cudu . A potem całkiem niezgrany i młody zespól dają nie doświadczonemu trenerowi młodemu trenerowi . W tych działaniach trzeba szukać winy i działać póki jest czas. Jeżeli zarząd jest zadowolony z gry i zdobyczy punktowych to gratuluję poczucia humoru.
» http://www.90minut.pl/tabela.php

Johny | 2017-04-9 00:03

i co Szymański? jest git? Wójcik! znowu sukces? a 3 liga tuż tuż...

Edek38 | 2017-04-9 22:24

Eksperci. Na waszą "prośbę" zwolniono już nie jednego z tego klubu...po czym miało być więcej Kibiców na trybunach i lepiej na boisku.
Mamy to na co nas stać i wasze biadolenie NICZEGO NIE ZMIENI.
jakoś nikt do tego zarządu się nie pcha bo każdy wie czym to śmierdzi.
Oczywiście jak za parę lat bedzie stadion i może pojawi się konkretny sponsor to i nagle chętni do uzdrawiania piłki się znajdą...
Nie takie kluby jak Stal w ciągu ostatnich kilkunastu lat zaczynały od A Klasy czy okręgówki -klasowe zespoły. Stal nadal gra na centralnym poziomie rozgrywek .
Obudzili się znawcy ze snu zimowego , brawo bo nudno było.
Miło poczytać .
bez pozdrowień.
Szału nie ma bo kasy nie ma. ot cała filozofia. Swoją drogą np motor od kilku lat ma kasy min 2-3 razy tyle co my i nie może awansować i takich przykładów jest wiele...

Helmut | 2017-04-10 08:09

Racja Edek. Dla mnie dużym problemem są kibice - tych mamy chyba najwybredniejszych w kraju, a na pewno jesteśmy w czołówce. Jeżeli pada blady strach że piłkarze zagrają kilka meczów gorzej i widownia spadnie to o czym tu mówić. Poza tym Stalowa to nie metropolia ale żeby się nawet 1000 nie uzbierało? Większość siedzi przed kompem i narzeka, złorzeczy i mimo że biadoli jaka to Stalówka biedna, nie przyjdzie i nie kupi biletu bo oczywiście jaśnie pan oczekuje gry na najwyższym poziomie. Dla każdego, kto ma Stal w sercu (nie mylić z dupą - bo ewidentnie wielu myli te miejsca w swoim organizmie), największym świętem powinno być przyjść na hutniczą i dopingować Stal (bądź, jak się nie chce śpiewać, to przynajmniej wlepiać gały w boisko). Piłkarzy mamy jakich mamy, bez przesady, nie widzę żeby odpuszczali mecz, tylko czasem umiejętności brakuje, doświadczenia - dlatego trzeba im pomagać a nie tylko biadolić. Zapraszam wszystkich na mecz z Bełchatowem - będzie okazja pogadać na żywo, po meczu.

Siatkarz | 2017-04-10 08:43

Skąd ma uzbierać się 1000 osób . Na pierwszy mecz z Polonią przyszło więcej zobaczyli co zobaczyli i niektórzy pewnie długo nie wrócą.
Zgadza się że piłkarzy mamy jakich mamy ale nie mamy zespołu i najgorsze że nie ma kto tych piłkarzy pokierować bo ewidentnie widać że piłkarze nie słuchają trenera.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków

Stal Stalowa Wola             Garbarnia Kraków
2018-04-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola

2 : 2

Peter Mazan 21, 54 (k)     
Adrian Dziubiński 2,
Sebastian Łętocha 77
Sędzia: Damian Kos (Gdańsk)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 26 18-4-4 58
2 Warta Poznań 26 14-5-7 47
3 ŁKS Łódź 25 12-10-3 46
4 Radomiak Radom 27 12-8-7 44
5 Olimpia Elbląg 26 12-6-8 42
6 Siarka Tarnobrzeg 26 12-2-12 38
7 Garbarnia Kraków 26 10-7-9 37
8 Błękitni Stargard Szcz. 26 10-7-9 37
9 GKS Bełchatów 26 9-8-9 35
10 ROW 1964 Rybnik 27 9-7-11 34
11 Rozwój Katowice 26 9-6-11 33
12 Znicz Pruszków 27 8-8-11 32
13 Wisła Puławy 26 7-9-10 30
14 Gryf Wejherowo 27 7-9-11 30
15 Stal Stalowa Wola 26 6-9-11 27
16 MKS Kluczbork 25 5-10-10 25
17 Legionovia Legionowo 26 6-5-15 23
18 Gwardia Koszalin 26 5-8-13 23

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-01 ŁKS Łódź - STAL
2018-04-27 STAL - Garbarnia Kr..
2018-05-05 Siarka Tarno.. - STAL
2018-05-09 STAL - Rozwój Kato..
2018-05-12 Legionovia L.. - STAL
2018-05-19 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1147) » Vielitz44 (705)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (362)
» Koko (360) » Slim1938 (334)
» Stalowiak1938 (322) » Zatorze (296)
» Daro (282) » Johny (282)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 13 458 razy
STAL - Arka Gdynia (0:0)
2002-09-28
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 18 038 razy
STAL - Zawisza Bydgoszcz (1:2)
2015-09-16
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 25 954 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 4 115 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.04301