Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy do Stargardu.

Wszyscy do Stargardu.

Panie i Panowie.
Przed Nami kolejny wyjazd w tej rundzie. Tym razem udamy się do Stargardu Szczecińskiego gdzie Stal zagra z Błękitymi.
Mecz już jutro-sobota godzina 15:00.
Kto nie zapisał się na listę może to zrobić przy wejściu na stadion.

Czeka Nas daleka podóż więc wszyscy zbieramy się już o 24:15. Odjazd punktualnie 24:30 !!!

Koszt wyjazdu 120 pln w tym bilet na mecz. 
Do tego Każdy ma ze sobą "luźną" dyszkę !!!


Wszyscy na czarno !!!

JESTEŚMY ZAWSZE TAM !!!
STF !!!

Komentarze (16)

Mariusz | 2017-04-8 14:35

Tu relacja live na STALOWKA tv
» https://www.youtube.com/watch?v=4meBqxN2wYA

Quick1986 | 2017-04-8 17:16

Henryk Kasperczak został zwolniony z posady selekcjonera reprezentacji Tunezji,może przyjdzie do Stalówki??? ha ha ;)

Siatkarz | 2017-04-8 18:26

Najpierw trzeba zwolnić trenera a tu się na to nie zanosi a on się sam nie poda do dymisji.

Helmut | 2017-04-8 19:27

Nareszcie strona się ożywiła. Jak Stal wygrywała to było cicho bo i nie było o czym mówić. Teraz jest bo i każdy ma najepszego kandydata na trenera co to drużynę zbawi pstryknięciem palców. Najprostszą rzeczą jest wywalić szkoleniowca i dać nowego - tylko co to da? gwarancja sukcesu? Wątpie. Już Kasiaka zastępował Kuźma i efekty wszyscy widzieli. Chyba jedynie zastąpienie Wójcika...Wójcikie m coś da. Januszem Wójcikiem. Jeżeli jeszcze dysponuje odpowiednią bazą numerów telefonów oczywiście, bo samo hasło o kiełbasach w górę tu nie pomoże. Oczywiście, sztab ponosi odpowiedzialność za przygotowanie drużyny do wiosny i za dramatyczne transfery (to wspólnie z zarządem). Zmiana trenera nic nie pomoże a jedynie może zaszkodzić. Jeżeli coś w tej drużynie funkcjonuje nie tak, może są jakieś animozje bądź inne problemy społeczne :) to niech zarząd przeznaczy kilka stówek na zaopatrzenie, niech się spotkają w swoim gronie, pogadają i narypią to może zatrybi, jak dawniej...

Quick1986 | 2017-04-8 20:16

Przecież ludzie jaja sobie robią.... tu nie chodzi o trenera.... LUDZIE SĄ ZDESPEROWANI, z tym składem to i sir Alexander Ferguson nic nie pomógł by!!! Chcesz mieć drużynę to musisz zainwestować a nie każdego zawodnika wziąć na zasadzie wolnego transferu bo nie mają gdzie grac...!
Co było dzisiaj : karny i samobój,bo nawet z 7 metrów strzelali 2 metry obok bramki. Ale będzie cisza bo to nie porażka :P
Zero pretensji do trenera i piłkarzy....przecie ż im kazano grać w 2 lidze(w sumie to 3 lidze) jak potrafią a że ich ściągnięto z amatorki to inna
kwestia ;) tzw a może się uda z pro junior!
Wyj.....ć zarząd!!!

Siatkarz | 2017-04-8 20:30

Nie rozumiem dlaczego bronicie tego trenera . Dzisiejszy mecz pokazał że drużyna a na pewno niektórzy zawodnicy maja jego ustalenia daleko choćby przy karnym . Piłkę zabrał Wasiluk a miał strzelać Będkowski a ten mu piłki nie oddał. To o czymś świadczy. Nie jest jeszcze za późno żeby to zmienić . Zarządzie przejrzyjcie na oczy i naprawcie swój błąd. Ten trener zniszczy piłkę w Stalowej.

Siatkarz | 2017-04-8 22:04

Konferencja prasowa. » http://www.blekitni.stargard.pl/pl_PL/news/read/id/801
Tym razem winni sędziowie. No i oczywiście klasowa drużyna była przeciwnikiem. Oj Wójcik Wójcik tak naprawdę wszyscy są winni tylko nie ty..

P!otrek | 2017-04-8 22:51

Co by nie mówić, to sędziowie zabrali dzisiaj Stalówce dwa punkty. W teorii. Spalonego tam nie było, normalnie strzelona bramka (powtórka jak w tbg).

Helmut | 2017-04-8 23:11

To fakt, sędziowie nie byli dziś w formie. Co do trenera - nikt go nie broni bo przede wszystkim szkoleniowiec powinien potrafić trzymać towarzystwo w ryzach - a to mu się ewidentnie rozłazi, przynajmniej ja odczuwam takie wrażenie, jednak wymiana szkoleniowca co kilka miesięcy nie świadczy dobrze o klubie.

Siatkarz | 2017-04-8 23:32

nie o klubie dobrze świadczy tylko o złych wyborach zarządu . Zaczęło się od zwolnienia Wieprzęcia tylko po co skoro drużyna była na bezpiecznym miejscu. Niby Wieprzęć nie potrafił z nich już więcej wyciągnąć i dlatego Go zwolnili a zostawili jego asystenta na stanowisku trenera. Rozbity zespół dali Kuźmie i oczekiwali cudu . A potem całkiem niezgrany i młody zespól dają nie doświadczonemu trenerowi młodemu trenerowi . W tych działaniach trzeba szukać winy i działać póki jest czas. Jeżeli zarząd jest zadowolony z gry i zdobyczy punktowych to gratuluję poczucia humoru.
» http://www.90minut.pl/tabela.php

Johny | 2017-04-9 00:03

i co Szymański? jest git? Wójcik! znowu sukces? a 3 liga tuż tuż...

Edek38 | 2017-04-9 22:24

Eksperci. Na waszą "prośbę" zwolniono już nie jednego z tego klubu...po czym miało być więcej Kibiców na trybunach i lepiej na boisku.
Mamy to na co nas stać i wasze biadolenie NICZEGO NIE ZMIENI.
jakoś nikt do tego zarządu się nie pcha bo każdy wie czym to śmierdzi.
Oczywiście jak za parę lat bedzie stadion i może pojawi się konkretny sponsor to i nagle chętni do uzdrawiania piłki się znajdą...
Nie takie kluby jak Stal w ciągu ostatnich kilkunastu lat zaczynały od A Klasy czy okręgówki -klasowe zespoły. Stal nadal gra na centralnym poziomie rozgrywek .
Obudzili się znawcy ze snu zimowego , brawo bo nudno było.
Miło poczytać .
bez pozdrowień.
Szału nie ma bo kasy nie ma. ot cała filozofia. Swoją drogą np motor od kilku lat ma kasy min 2-3 razy tyle co my i nie może awansować i takich przykładów jest wiele...

Helmut | 2017-04-10 08:09

Racja Edek. Dla mnie dużym problemem są kibice - tych mamy chyba najwybredniejszych w kraju, a na pewno jesteśmy w czołówce. Jeżeli pada blady strach że piłkarze zagrają kilka meczów gorzej i widownia spadnie to o czym tu mówić. Poza tym Stalowa to nie metropolia ale żeby się nawet 1000 nie uzbierało? Większość siedzi przed kompem i narzeka, złorzeczy i mimo że biadoli jaka to Stalówka biedna, nie przyjdzie i nie kupi biletu bo oczywiście jaśnie pan oczekuje gry na najwyższym poziomie. Dla każdego, kto ma Stal w sercu (nie mylić z dupą - bo ewidentnie wielu myli te miejsca w swoim organizmie), największym świętem powinno być przyjść na hutniczą i dopingować Stal (bądź, jak się nie chce śpiewać, to przynajmniej wlepiać gały w boisko). Piłkarzy mamy jakich mamy, bez przesady, nie widzę żeby odpuszczali mecz, tylko czasem umiejętności brakuje, doświadczenia - dlatego trzeba im pomagać a nie tylko biadolić. Zapraszam wszystkich na mecz z Bełchatowem - będzie okazja pogadać na żywo, po meczu.

Siatkarz | 2017-04-10 08:43

Skąd ma uzbierać się 1000 osób . Na pierwszy mecz z Polonią przyszło więcej zobaczyli co zobaczyli i niektórzy pewnie długo nie wrócą.
Zgadza się że piłkarzy mamy jakich mamy ale nie mamy zespołu i najgorsze że nie ma kto tych piłkarzy pokierować bo ewidentnie widać że piłkarze nie słuchają trenera.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg
2017-06-03, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola

Polonia Bytom             Stal Stalowa Wola

1 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Raków Częstochowa 33 19-11-3 68
2 Odra Opole 33 20-8-5 68
3 Puszcza Niepołomice 33 16-11-6 59
4 Radomiak Radom 33 15-10-8 55
5 Olimpia Elbląg 33 12-13-8 49
6 Siarka Tarnobrzeg 33 13-9-11 48
7 Legionovia Legionowo 33 12-9-12 45
8 GKS Bełchatów 33 13-6-14 45
9 Błękitni Stargard Szcz. 33 10-12-11 42
10 ROW 1964 Rybnik 33 11-7-15 40
11 Warta Poznań 33 10-10-13 40
12 Stal Stalowa Wola 33 9-12-12 39
13 Gryf Wejherowo 33 10-8-15 38
14 Rozwój Katowice 33 8-12-13 36
15 Polonia Warszawa 33 7-14-12 35
16 Kotwica Kołobrzeg 33 8-10-15 34
17 Olimpia Zambrów 33 8-8-17 32
18 Polonia Bytom 33 8-6-19 30

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Odra Opole 400 km 90
Polonia Warszawa 250 km 150
Olimpia Elbląg 530 km 41
Warta Poznań 480 km 65
GKS Bełchatów 250 km 150
Gryf Wejherowo 650 km 60
Legionovia Legionowo 270 km 100
ROW 1964 Rybnik 340 km 140
Siarka Tarnobrzeg 30 km 200
Radomiak Radom 140 km 160
Puszcza Niepołomice 190 km 130
Rozwój Katowice 290 km 102
Błękitni Stargard Szcz. 740 km 160
Olimpia Zambrów 340 km 0
Kotwica Kołobrzeg 740 km 5
Raków Częstochowa 250 km 110
Polonia Bytom 303 km 180
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-06-03 STAL - Siarka Tarno..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1041) » Fanatyk38 (627)
» Vielitz44 (447) » Koko (358)
» Stalowiak1938 (321) » Slim1938 (317)
» Kamilosss (308) » Zatorze (296)
» Daro (267) » Jacek1449 (263)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 344 razy
STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 18 343 razy
Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 435 razy
Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 8 274 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.05685