Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola zremisowała z GKS Bełchatów 0:0

Stal Stalowa Wola zremisowała z GKS Bełchatów 0:0

Stal Stalowa Wola zremisowała w sobotę z GKS-em Bełchatów 0:0 w meczu 26. kolejki piłkarskiej drugiej ligi. Bohaterem był bramkarz Stalówki Bartosz Koncki.


W Wielką Sobotę przy Hutniczej gościł GKS Bełchatów. Drużyna z którą Stal Stalowa Wola po raz ostatni wygrała w kwietniu... 1993 roku. Jesienią podopieczni Rafała Wójcika zostali rozbici aż 1:5. Żądza rewanżu była u zielono-czarnych ogromna. Oba zespoły rozpoczęły z animuszem, tak aby szybko objąć prowadzenie i kontrolować mecz.

W 3 minucie na pierwszy rajd zdecydował się Adrian Gębalski, ale został zatrzymany przez Dawida Flaszkę. Z kolei bełchatowianie skupili się przede wszystkimi na posyłaniu długich piłek do Dawida Dzięgielewskiego, ale wszystkie były kasowane przez Szymona Jarosza lub Mateusza Kolbusza. Bramkarz „Brunatnych” Paweł Lenarcik najwięcej pracy miał przy stałych fragmentach gry, które świetnie wykonywał Kamil Bętkowski. Między 31 a 32 minutą Stal miała dwie dogodne bramkowe okazje. Najpierw w mur z rzutu wolnego trafił Bętkowski. Potem piłka spadła w polu karnym pod nogi Gębalskiego, ale jego uderzenie poszybowało nad poprzeczką. Goście świetnie kontrowali, a w 35 minucie Bartosza Konckiego przed startą bramki uratowało tylko zawachanie Dzięgielewskiego. W 38 minucie przed kolejną okazją stanął Gębalski, ale i tym razem Lenarcik popisał się dobrą interwencją. Przed przerwą przewaga Stalówki nie podlegała żadnej dyskusji, a golem mógł to podsumować Bętkowski, ale jego uderzenie było zbyt lekkie. W 44 minucie swój kunszt bramkarski pokazał Bartosz Koncki. Golkiper Stali świetnie zachował się przy uderzeniu z rzutu wolnego Artura Lenartowskiego i końcówkami palców zmienił tor lotu piłki, która zmierzała do jego bramki! Drugą połowę z animuszem rozpoczęli miejscowi. Aktywny Bętkowski mógł na przykład w 52 minucie szybciej zdecydować się na strzał. W 55 minucie Stal miała trochę szczęścia, bowiem Lenartowskiego w ostatniej chwili zablokował Kolbusz. Po chwili bełchatowianie mieli chyba najlepszą okazję do zdobycia gola. Koncki wyłapał uderzenie Dawida Flaszki. W 62 minucie goście mieli kolejne dwie groźne okazje. Najpierw futbolówkę lecącą w światło bramki wybił Adam Waszkiewicz, a później Flaszka trafił w Konckiego. Skończyło się na strachu. W tym fragmencie meczu to „Brunatni” dyktowali warunki gry i sprawiali wrażenie lepiej dysponowanych. Ekipa trenera Wójcika czekała na kontry. W ostatnch minutach meczu trener zielono-czarnych wpuścił do boju Kacpra Piechniaka, który zastąpił Gębalskiego. Zmiana ta miała ożywić poczynania Stalówki w ofensywie. W 92 minucie Adrian Klepczyński miał piłke meczową. Dobre podanie od Rachwała otworzyło mu miejsce do strzału, ale tutaj fenomenalnie spisał się Koncki, który uratował punkt dla Stali! Po chwili sędzia zakończył mecz. Stal nie wygrała już ósmego meczu z rzędu.

O MECZU Rafał Wójcik, trener Stali: - Przekroczenie granicy 30 punktów będzie bardzo trudne. Cieszę się, że zespół włożył w spotkanie maksimum zaangażowania oraz zdrowia. Wreszcie nie straciliśmy żadnego gola i to jest pozytywne. Musimy się zastanowić nad naszymi poczynaniami w ofensywie, bo póki nie będziemy strzelać goli to możemy zapomnieć o zwycięstwach.

Mariusz Pawlak, trener GKS-u: - Jeśli nie możesz wygrać, to nie przegraj. Nie było to piękne spotkanie, mecz był rwany, a ten kto popełniłby błąd to zszedłby z murawy bez punktów. W ostatniej akcji mieliśmy piłkę meczową, ale nie udało się jej wykorzystać. Szanujemy ten punkt. 
 

echodnia.eu

Komentarze (16)

Totti | 2017-04-17 09:51

Ostatni raz wygralismy w 1993 w lidze, ale kilka lat temu wygralismy z ekstraklasowym GKSem w pucharze.

A co do Wojcika: Mam nadzieje, ze sie przejezyczyl czy cos z tymi 30 pktami. Stawiam, ze 34 nawet nie da pewnego utrzymania.

Wodzustw1938 | 2017-04-17 09:56

Wypowiedź została zupełnie zmieniona przez pismaka. Na konferencji mówił mniej więcej, że te 30pkt to "magiczna" granica której nie możemy przekroczyć od kilku meczów i jak się uda to już będzie z górki.

Maniek | 2017-04-17 14:53

Dziadostwo się zrobiło a przecież było całkiem nieźle jesienią, grali nawet fajnie, główną przyczyną jest zawalenie transferów i pozbycie się niektórych kopaczy, i to jest główna przyczyna tego, czemu nie ściagneliscie zadnego napastnika? Aż się prosiło o conajmniej dwóch? Po co ściagaliscie bramkarzynę kolejnego jak Koncki daje radę? Na ch.. . ta bramkarzyna jak ataku nie ma.. to jest główna przyczyna, Piechniak to lanser a nie napastnik, on chyba nigdy gola nie strzeli w 2 lidze, poza tym jak już macie go lansować to niech gra od początku po 90 minut obok Gębalskiego, może w koncu wtłoczy jakiegoś gola.. a nie laga na jednego i to bez formy napastnika, to już przeżywaliśmy tak samo z Płonką nie tak dawno i nic to dobrego nie dawało, Płonka był bez formy, teraz też bez formy jest Gębalski.. zero akcji z Bełchatowem, zero zagrożenia.. a jesienią w niektórych meczach naprawdę chciało się patrzeć na grę, do przodu, ataki a teraz nie ma to ani ładu ani żadnej korzyści.. taki sam styl gry jak pzed rokiem.. i te same błędy jak najmniejszy najskromniejszy nabytek 2 piłkarzy i to bramkarzy z obrońcą.. FATALNE DECYZJE TRANSFEROWE i to jest przyczyna takiej a nie innej gry na wiosnę..

Jaszczur | 2017-04-17 21:52

To nie fatalne transfery winne bo jesienią grali podobnym ustawieniem co z Bełchatowem i dawali rade wina jest w przygotowaniu druzyny zimą przez trenera sił starcza na 45 minut . Przy grze jednym napastnikiem muszą podłanczac się boki ale do tego trzeba mieć siłę ,Dziubinski bez produktywny na skrzydle, z Rozwojem zagrał w srodku i był najlepszym zawodnikiem. Ja trzymam kciuki za druzynę potrzeba jeszcze 10 pkt do utrzymania.

Totti | 2017-04-17 23:38

Po pierwsze- nie mamy szybkich skrzydeł
Po drugie- nie mamy szybkiego napastnika
Po trzecie- nie mamy sposobu by to zniwelować.

Niestety, to jest 2 liga i tu wystarczy miec dobre boki albo szybkiego napastnika.

A tak to gramy nie ma zadnego pomyslu i 19 piłek do przodu na Gebalskiego, ktory nie jest zlym napastnikiem, ale to, nie przymierzając, taki Nikolić, ktory bedzie strzelal jak bedzie mial pomoc z bokow, albo podwieszonego napastnika. Szkoda, ze Piechniak nie daje rady, bo byla wiara w chlopaka.
W srodku mamy Wasiluka, ktoremu dac inteligentnego rozgrywajacego i on nie da mu krzywdy zrobic. Gosc haruje za dwoch. Obrona robi progres, boczni obroncy cierpia przez bocznych pomocnikow moim zdaniem. Mimo wszystko za duzo akcji skrzydlami przechodzi.

Peternyc | 2017-04-18 02:33

nie mamy skrzydel I transmisji LIVE

Siatkarz | 2017-04-18 08:15

Dlaczego u siebie gramy na czas przy stanie 0-0 walcząc o utrzymanie w lidze i grając z drużyna która ma tylko 4 punkty więcej od nas. To jest jakaś kpina.

Gary75 | 2017-04-18 10:19

Kilka refleksji poświątecznych:
Po pierwsze: Jak można utrzymywać trenera, który twierdzi, że problemem może być osiągnięcie poziomu 30 punktów - na 8 meczy do rozegrania. W czasach odległych po takich sukcesach jakie druzyna zanotowała na wiosnę, przy takim braku stylu gry, jaki obserwujemy, Zarząd już dawno zrobiłby porządek i takiego nieudacznika odesłał w siną dal. W tym miejscu pojawia się pytanie: czym zajmuje się i jaki cel przyświeca Panu Prezesowi i Zarządowi, skoro z ich strony jest zupełna bierność i brak jakiegokolwiek stanowiska ( nawet w mediach)? Za dwa miesiące obudzimy się bez 2 ligi, bo skoro druzyna w ciągu 90 minut potrafi dwa, może trzy razy przedostać się pod pole karne przeciwnika i oddać mozę raptem 2 strzały, to nie oczekujmy sukcesu, czy tez nagłego przełamania. Tej druzyny na to nie stać, bo są beznadziejnie przygotowani do rundy. CHyba jedynie Prezes i jego kolega trener uważają, że jest inaczej.
Po drugie: Przed rundą odeszło kilku zawodników z formacji pomocy. Kogo za nich kupiono, czy też może otrzymano za darmo? Kto zatwierdził ich przydatność do gry, skoro najlepiej czują się nie na murawie, a na ławce rezerwowych? No chyba Trener i Prezes. Jesienią, trener na konferencjach potrafił w miarę logicznie analizować spotkania. Dzisiaj nie ma co mówć i wygaduje bzdury ( jak te o 30 punktach...). Z GKS w ostatnich minutach bronił wyniku dokonując dwóch zmian zaraz po sobie. To są kpiny z kibiców, bo takie nieudacznictwo trenera dzieje się za przyzwoleniem Zarządu. Przecież graliśmy u siebie, powinniśmy walczyć o 3 punkty. Mało tego, graliśmy z druzyną, która była słaba. Tyle tylko, że i my jestesmy słabi i źle prowadzeniu. Bo jaki sens jest w 65 minucie zmieniać Gębalskiego i wpuszczać "napastnika', któremu przez wszystkie miesiące pobytu w Stali nie udało się rafić do bramki. To już nawet u siebie nie mozna grac wariantem z dwoma napastniami? Obecnie gra skrzydłami, czy włączanie się obrońców w Stali nie istnieje. Nie da się tego oglądać, nie da się odnależć jakości w grze i nadzieji na przełamanie, bo nie może się przełamać drużyna, która nie ma pojęcia jak grać. Wszystko opiera się na kopnięciu "w kierunku" i ewentualnym indywidualnym zrywie. Apeluję do Zarżądu i Prezesa: jeżeli macie odrobinę obiektywizmu i rozsądku w ocenie tej drużyny, to należy jak najszybciej dokonać zmiany. Nie da się zmioenić składu druzyny, ale można zmienić trenera i spróbować z punktu widzenia psychologii wpłynąć na zespół, bo ten facet, który dzisiaj chodzi wzdłuż linii nie ma pojęcia o prowadzeniu zespołu. Od czasu Wtorka i Wieprzęcia mamy dziadostwo, które jakimś cudem nadal utrzymuje się w 2 lidze. Jeszcze, ale czuję, że niedługo.... Na poziomie 2 ligi można bez pieniędzy zbudować w miarę silną ekipę ( przykład za miedzą, gdzie jest trener z doświadczeniem, banda młodych grajków i kilku doświadczonych). Patrząc na to, nie wierzę,że obecny Zarząd ma ambicje sportowe. Skoro praktykuje taką bierność i akcpetację tego, co się dzieje, to pewnie inne cele są dla nich podstawowe. WIdziałem w wiosennej rundzie wszystkie mecze u siebie i jeden na wyjeżdzie i szczerze mówiąc, tak słabej Stali nie widziałem od wielu lat. Żal. Parę lat temu nie było kasy, nie było płyty na której można było zimą trenwać. Tworek przygotowywał druzynę na orlikach i salach gimnastycznych, a wsparcia nie było żadnego. Dzisiaj, może szału nie ma, ale jest pewne zabezpieczenie fifnasowe i perspektywy i w związku z tym totalna olewka!!! Tylko, żeby się nie okazało, że za chwilę nie będzie dla kogo cokolwiek budować....

Raul | 2017-04-18 11:00

A moze wlasnie o TO CHODZI Prezesowi Zakowi I jego przybocznym , aby spuscic Stalowke do 3 ligi .... Wiadomo mniejsze koszty itd. , a CENTRUM juz klepniete I sie samo zbuduje. Cala gora nie robi absolutnie NIC , by przekonac mnie , ze jest inaczej.... Patrzcie na Tarnobrzeg I Mielec , ze sie da. Tylko u NAS caly czas marazm I antyfutbol. I trenerzy z lapanki Kasiak , Kuzma I Wojcik . Bez warsztatu , bez pomyslu I sukcesow . Ale tani I oddani . No I dobrze wodke pija z Zarzadem I bez.

Filip kacper k. | 2017-04-18 11:18

Nadberzezny daje rocznie na ta nieudolnosc ok 1 mln zł. do tego buduje stadion i zaplecze za 50 mln.
Oprocz tego prawie mln zł za plac targowy pobiera ZKS STAL.
Cala smiesznosc w braku pieniedyz polega na tym ze skoto daje prezydent to vodex daje mniej.
Sponsorzy uciekaja nawet do kolarstwa! (Voster, Uniwheels)
Byli wieloletni pilkarze musza placic za bilety zeby wejsc na stadion.
Zarzadzanie tym klubem to kpina.

Szymanski musi odejsc

Gary75 | 2017-04-18 13:41

Tylko Prezes i reszta "członków" czuje się nietykalna i kładzie lachę na opinię ogółu kibiców, którzy jak rozmawiam i czytam, mają większe pojęcie o taktyce od wielkiego trenera, bo po prostu wiedzą, że nikt im niczego nie zabierze, że nie czują prawdziwej presji kibiców, czy mediów - kogokolwiek. Bo układ jest chory: kibice, prezes, trener, piłkarze - wszyscy koledzy "na TY". Jedna wielka rodzina, która spuści Stalówkę w otchłań na dłuugie lata. Ta ekipa rządzi klubem już ładnych kilka lat. I pytam się: co osiągnęli przez ten czas? Jaki postep? Żaden. Ani sportowy awans, ani organizacyjny! Ktoś powie, że przecież stadion bedę budować.... Nie dlatego, że taki świetny Zarząd tu działa, a drużyna jest rewelacyjna, tylko ma pecha... Każdy wie dlaczego. I niech się tylko układ polityczny zmieni, to oznaczać będzie koniec jakiegokolwiek sportu zawodowego w Stalowej Woli. No to dalej broncie swego Prezesa i jego kumpli. A trener niech dalej swoje dziadostwo uprawia. Ku uciesze klakierów....

Edek38 | 2017-04-18 15:47

Zapraszam na spotkania SKSSW lub do Klubu gdzie zawsze można zastać zinteresowane osoby i porozmawiać.
Szczekać w necie potrafisz to podejdź i zapytaj skoro coś nie daje Ci spać.
Filipek, odejść to musisz ty od kompa .
Problemów jest sporo i 580 tys z miasta ich nie rozwiąże.
Nie pisz bredni o bańce z placu targowego dla ZKSu...idź do Kaczmarskiego i pokaże Ci kwity.
Przy transferach Sekula czy Essama taki gadatliwy nie byłeś a robił je ten sam prezes więc ???

Okulickiego | 2017-04-18 16:39

EDEK38 dokładnie sprecyzował o co chodzi !!! ..... Ja jedynie mogę dodać od siebie takie motto wszelkiego zawodowego sportu " KTO ILE KASIORY MA .... TEN W TAKIEJ LIDZE GRA ...!!! " ........Pozdro !

Kamilosss | 2017-04-19 10:34

Dlatego Siara gra jak gra i zajmuje wysokie miejsce? Kasy nie jest dużo, baa, jest mało, ale to nie tłumaczy tej padaki jaką oglądamy teraz. Taktyka dalej jest laga na Gębalskiego i zauważył to nawet mój znajomy, który pierwszy raz był na meczu.

Johny | 2017-04-19 13:08

Ty to widzisz, Twój znajomy i jeszcze kilkaset "nieznających się na piłce" kibiców, ale Szymański, Żak i Wójcik tego nie widzą.... Bo oni się znają.... A ich bierność i cisza to jednoznaczne: "Mamy was w d...."

Edek38 | 2017-04-19 13:47

Nikt nie twierdzi ,że gramy piekną piłką. Skoro tak się znacie to wiecie, że Nie takie kluby w kraju i w europie robią tranfery za miliony i one też nie wypalają i koesie siedza na ławie....
Nikt nie twierdzi, że jest znawcą i wszystko wie lepiej...poza kilkoma internautami...
Jest lipa i zarząd widzi to samo co większość Kibiców.
Można jednak merytorycznie porozmawiać a nie jedynie wylewać anonimowo pomyje w komentarzach.
Do tego jednak trzeba mieć jaja i dorosnąć. Nikt tu z Wami nie będzie się wdawał w pogadyszki. Adres Klubu jest znany, odpowiedznie nr tel również...spotkani a raz na jakiś czas są organizowane-zainter esowanie mizerne.
Piszcie sobie dalej. Zmienailiście już Adamusa, Kalitę,itd.
Zorganizujcie w gronie znawców kasting i przedstawcie zarządowi kandydatów na trenera i do kadry.
Zainteresowani otrzymają kwotę w jakiej mają się zmieścić.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo

Stal Stalowa Wola             Gryf Wejherowo
2017-04-29, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola

Olimpia Zambrów             Stal Stalowa Wola

6 : 2

Bartosz Osoliński 16, Fabian Piasecki 23 (k), 49 (k), 63 (k), Karol Zieliński 65, Marcin Byszewski 90     
Adrian Gębalski 17, 47
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Odra Opole 27 17-7-3 58
2 Raków Częstochowa 27 15-10-2 55
3 Puszcza Niepołomice 27 14-8-5 50
4 Radomiak Radom 27 13-8-6 47
5 Siarka Tarnobrzeg 27 12-9-6 45
6 Olimpia Elbląg 27 9-13-5 40
7 Błękitni Stargard Szcz. 27 9-11-7 38
8 Legionovia Legionowo 27 9-8-10 35
9 GKS Bełchatów 27 10-5-12 35
10 Gryf Wejherowo 27 10-5-12 35
11 Warta Poznań 27 8-7-12 31
12 Rozwój Katowice 27 7-9-11 30
13 Stal Stalowa Wola 27 6-10-11 28
14 Olimpia Zambrów 27 7-7-13 28
15 ROW 1964 Rybnik 27 7-6-14 27
16 Polonia Bytom 27 8-3-16 27
17 Polonia Warszawa 27 4-12-11 24
18 Kotwica Kołobrzeg 27 5-8-14 23

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Odra Opole 400 km 90
Polonia Warszawa 250 km 150
Olimpia Elbląg 530 km 41
Warta Poznań 480 km 65
GKS Bełchatów 250 km 150
Gryf Wejherowo 650 km 60
Legionovia Legionowo 270 km 100
ROW 1964 Rybnik 340 km 140
Siarka Tarnobrzeg 30 km 200
Radomiak Radom 140 km 160
Puszcza Niepołomice 190 km 130
Rozwój Katowice 290 km 102
Błękitni Stargard Szcz. 740 km 160
Olimpia Zambrów 340 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-04-29 STAL - Gryf Wejherowo
2017-05-06 Kotwica Koł.. - STAL 740 km
2017-05-13 STAL - Legionovia L..
2017-05-17 Raków Częs.. - STAL 250 km
2017-05-20 STAL - ROW 1964 Ryb..
2017-05-27 Polonia Bytom - STAL 303 km
2017-06-03 STAL - Siarka Tarno..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1029) » Fanatyk38 (624)
» Vielitz44 (437) » Koko (358)
» Stalowiak1938 (320) » Slim1938 (315)
» Kamilosss (302) » Zatorze (296)
» Daro (266) » Jacek1449 (263)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 21 711 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 29 989 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 3 094 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 6 031 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.05218