Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Olimpia Zambrów - Stal - brak zgody

Olimpia Zambrów - Stal - brak zgody
W odpowiedzi na prośbę STALÓWKA tv - klub Olimpia Zambrów nie  wyraził zgody na przeprowadzenie transmisji na żywo.Powodem jest obawa przed niską frekwencją widzów na tym meczu .Jednocześnie  informujemy że kibice Stali będę mogli oglądnąć cały mecz w formie retransmisji w niedzielę. Zapraszamy 
 
Pozdrawiamy STALÓWKA tv

Komentarze (60)

Slim1938 | 2017-04-20 16:12

Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola, godz. 17:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź). Bardzo ważny dla nas mecz Olimpia jest 3 pkt za nami w tabeli w strefie spadkowej oby w końcu wygrana i troszke odskoczyli w tabeli

Jaszczur | 2017-04-20 17:07

nie mogą tego meczu przegrać!

Fanatyk38 | 2017-04-20 17:32

Kamilosss | 2017-04-22 16:20

Bez Wasiluka i Bruno, trzeba się pomodlić.

Vielitz44 | 2017-04-22 17:20

Zacięty mecz :) Dobrze, że szybko wyrównali i mamy chyba pierwszą bramkę z akcji. Grać panowie!

Kamilosss | 2017-04-22 17:25

i 2-1 dla Zambrowa, jeśli to przegrają, to masakra. Brawo zarząd.

Tymon | 2017-04-22 17:25

I znów trzeba gonić...

Filip kacper k. | 2017-04-22 17:29

Mariusz Szymanski sialalalala, hej Mariusz Szymanski sialallalalalalalala lalala

Kamilosss | 2017-04-22 18:09

Już wiemy w razie czego na kogo zgoni Wójcik ;) 3-2 zambrow

Vielitz44 | 2017-04-22 18:10

Kużwa 2 karne?????

Vielitz44 | 2017-04-22 18:12

No 2 karne w meczu to nie jest codzienność, na meczu nas nie ma, więc kto wie, może i sędzia daje po jajach, nie pierwszy raz. Na razie jedyny plus to w końcu bramki z akcji i przełamanie Gębala, gramy do końca!

Kamilosss | 2017-04-22 18:18

Mamy rzut karny(trzeci) w meczu. Z innych wiadomości, to trawa jest zielona.

Vielitz44 | 2017-04-22 18:19

3 karny, bez jaj...

Vielitz44 | 2017-04-22 18:19

No to pozamiatane po raz kolejny, ehh.

Filip kacper k. | 2017-04-22 18:21

trzeba apelowac do nadberenzego zeby zaoral to boisko i kaczmarskich i szymanskich wywalic na zbity pysk

Vielitz44 | 2017-04-22 18:21

Filipek, zmień już płytę, bo nudne to.

Filip kacper k. | 2017-04-22 18:25

piateczka. brawo szymanski

Kamilosss | 2017-04-22 18:25

ale wstyd 5-2... to jest najsłabsza sytuacja od lat,

Vielitz44 | 2017-04-22 18:27

Brak słów, w meczu z nami wszystkim dopisuje szczęście widać, a my dalej lipa, zero obrony chyba, nawet pobudka Gębala to nic. No chyba Wójcik jednak rundy nie dokończy...

Marco | 2017-04-22 18:28

wstyd to mało powiedziane to jest bynajmniej dramat co oni sobą reprezentują od piłkarzy po zarząd włącznie....

Filip kacper k. | 2017-04-22 18:28

zambrow w tym roku zdobyl 1 pkt

Johny | 2017-04-22 18:35

ale nasz trener to się zna na piłce: jak on przewidział, że będziemy mieli problem ze zdobyciem 30 punktów...? A tak poważnie, to Panie Szymański, weź duuużą walizkę i spakuj do niej "swojego" trenera i proponuję dłuuugie wakacje dla was obu!!! Zasłuzyłeś na nie za to że razem ze swoim super "kołczem" wpiszecie się w historię klubu, spuszczając Stal do 3 ligi po długich latach gry na poziomie 2 - 1 ligi. Gratuluje rozpieprzenia futbolu w naszym mieście. DNO, DNO i jeszcze raz DNO !!!!!!!!!!!

Cider | 2017-04-22 18:36

CAŁA POLSKA SIE Z NAS ŚMIEJE 5: 2 Z takim Zambrowem....Trener I prezesik Szymański wynocha.

Kamilosss | 2017-04-22 18:39

Ale trener wpuścił na 10 minut Siudaka, bo pkt do pro junior włapie. Szkoda, że kasy nie będzie, bo spadną..

Aleksander | 2017-04-22 18:45

KAMILOOS A JUZ NIE PAMIETASZ JAKA BYLA POPRZEDNIA RUNDA WIOSENNA W 2016 ROKU?? JAK TO TRENER KASIAK PRZEJAL CHYBA 5 DRUZYNE W TABELI PO JARKU WIEPRZECIU.I JAK TO JA WSPANIALE PRZYGOTOWYWAL PRZEZ CALA ZIME DO RUNDY WIOSENNEJ. Z PERSPEKTYWY CZASU WIDAC ZE NAJWIEKSZYM BLEDEM ZARZADU BYLO ZWOLNIENIE WIEPRZECIA.ALE CHYBA NIKT NIE PRZEWIDYWAL ZE BEDA TAKIE WYNIKI W OBU RUNDACH WIOSENNYCH.MADRY POLAK PO SZKODZIE.

Marco | 2017-04-22 18:47

Olimpia Zambrów drużyna która w przeciągu 7 kolejek zdobyła 10 goli z czego 5 ze Stalą Stalowa Wola pokazała działaczom ze Stalowej Woli że PIENIĄDZE SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ a 3 liga to też rozgrywki na które przyszedł czas , bo w końcu nic dwa raz się nie zdarza...

Kamilosss | 2017-04-22 18:51

Pamiętam, ale wtedy można było powiedzieć, że się wypaliło już. Teraz to można pogratulować zarządowi za decyzje, transfery, nie ma wgl taktyki mimo iż grajki walczą, jak spuszczą drużynę do 3 ligi, to będą 'rozmowy'..

Filip kacper k. | 2017-04-22 18:52

szosteczka. brawo szymanski

Kamilosss | 2017-04-22 18:52

6-2, ale wstyd i to z Zambrowem. Czekam na konsekwencje w zarządzie.

Vielitz44 | 2017-04-22 18:53

No niestety, mimo, że jako tako popierałem Wójcika, po takim meczu raczej trzeba sobie podziękować za współpracę, 6 bramek to nie przypadek, no chyba, że nas sędzia przekręcił, bo 3 karne to pięknie mogą mecz ustawić...

Johnnymalce | 2017-04-22 18:59

Jeszcze 7 kolejek,warto chyba odstawic pana trenera bo nie idzie ...teraz Gryf ,ktory dzis rozwalil Gks Bełchatow 4:1...ciezko bedzie bez wstrząsu jakiegos

Tymon | 2017-04-22 19:01

I chyba na całe szczęście ze nie było transmisji bo nikt nie chciałby tych patalachow oglądać ;/ nic sie nie zmieni tak myśle trenejto,zostanie i będziemy sie łudzić ze moze jakiś mecz wygrają ...

Kamilosss | 2017-04-22 19:02

A wydawało się, że ambicją i bieganiem wystarczy się utrzymać. Jak widać potrzeba jeszcze co nieco umiejętności lub jakąkolwiek taktykę.

Vielitz44 | 2017-04-22 19:08

KAMILOSSS - trzeba też trochę szczęścia, tego ostatnimi czasy także nam brakowało. Ale serio, 3 karne dostać w 1 połówce, to w dupę sobie można wsadzić taktykę, sypie się wtedy wszystko. Z ciekawości zobaczę te karne, bo jak nas przekręcili, to jedyne wytłumaczenie dla trenera, inaczej chyba sam powinien podziękować (mimo, że uważam iż nie jest jedynym winnym i przy lepszym składzie mogło z tego coś być - co pokazywał zespół z Essamem i Mistrzykiem w składzie).

Vielitz44 | 2017-04-22 19:08

KAMILOSSS - trzeba też trochę szczęścia, tego ostatnimi czasy także nam brakowało. Ale serio, 3 karne dostać w 1 połówce, to w dupę sobie można wsadzić taktykę, sypie się wtedy wszystko. Z ciekawości zobaczę te karne, bo jak nas przekręcili, to jedyne wytłumaczenie dla trenera, inaczej chyba sam powinien podziękować (mimo, że uważam iż nie jest jedynym winnym i przy lepszym składzie mogło z tego coś być - co pokazywał zespół z Essamem i Mistrzykiem w składzie).

Mg151 | 2017-04-22 19:11

Nigdy złego słowa nie napisałem na tej stronie, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.

150% frajerstwa. Jednym słowem tragedia której się nie spodziewałem.

Do "Johny" grozi nam spadek do III ligi z nazwy, lecz to będzie już czwarty poziom rozgrywkowy, czyli de facto 4 liga. Przykre i ciężkie do przyjęcia przez kibica

Kamilosss | 2017-04-22 19:11

Ale prawda jest taka, że w tym roku każdy mecz jest taki sam - obrońca gra lage do Gebalskiego. Tak nie da się wygrywać. A już porażka 6-2 z Zambrowem, to wstyd dla tego klubu, wstyd dla miasta. Za takie coś powinny być kary, dymisje itd. Trzeba reagować zanim obudzimy się z ręką w nocniku..

Johny | 2017-04-22 19:34

No to wreszcie Pan Prezydent zwołał tych bałaganiarzy do siebie. Najlepiej niech zakręci kurek, bo Szymański i spólka powinni do roboty iść do "felg" a nie przejadac miejską kasę. Jeżeli teraz jeszcze nie nastąpił ich koniec, to ja się z chodzenia na to dziadostowo wypisuję !!! I niech nikt nie biadoli, że nie ma pieniędzy na to żeby zrobić drużynę na porządnym poziomie, bo za Wtorka to dopiero nie było pienuiędzy, a le potrafiono ściągnąć chłopaków do gry, a poza tym było trochę swoich młodych i chętnych do gry zawodników. Dzisiaj nie wiem, co za baran wybierał grajków do drużyny i jakdługo ten pseudotrener i pseudoprezes będą czuć się bezkarnie....

Aligator | 2017-04-22 19:37

Zarzad macie jaja to przeproscie teraz kibicow za wasze dotychczasowe poczynania.Przy okazji nie zapominajcie przeprosic J.Wieprzecia,Pawla Wtorka,Tomka Wieteche potrafili z niczego zlepic cos.Wojcik to moze lepic jedynie w okregowce bo na tyle go stac.Mowicie o braku kasy otoz brak kasy nie oznacza porazki;tylko jeszcze wieksza motywacje by ja zdobyc przyklad Siarka! Wszyscy macie wklad w to co mielismy okazje ogladac przez kilka miesiecy to juz wiecej niz dramat.Prosicie o wsparcie finansowe wsrod emigrantow ktorzy ciezko pracuja w przeciwienstwie do was.Teraz dwa razy ogladne monete zanim ja wydam

Cider | 2017-04-22 19:47

W 100% popieram Johny I Aligator..Czas na zmiany I modlić się że jakimś cudem uda się utrzymać..

Jaszczur | 2017-04-22 19:59

Po takim laniu mam nadzieje ze wojck zrezygnuje , znowu robi glupa na konferencji. Tanim kosztem chcieli dograc sezon to sa efekty. Wietecha uratowal dzis Sokol przed przegrana.

Siatkarz | 2017-04-22 20:27

Sytuacja sportowa naszego zespołu Stali Stalowa Wola wymaga pilnej naprawy. Dzisiejszy wynik przegranego meczu 6:2 oraz rażąco niskie miejsce w tabeli, nie pozwala mi biernie przyglądać się tej sytuacji w kontekście niemałej pomocy finansowej ze strony samorządu, jak również wielkich planów inwestycyjnych w infrastrukturę sportową w Stalowej Woli. W związku z tym na środę 26 kwietnia zaproszę władze Piłkarskiej Spółki Akcyjnej jak również Klubu ZKS Stal Stalowa Wola oczekując przedstawienia realnego planu naprawczego dla naszej drużyny.
Od przedstawienia i pilnego wdrożenia propozycji naprawczych oraz personalnych, uzależnione będzie dalsze wsparcie finansowe ze strony miasta dla Stali.
SŁOWA PREZYDENTA PO WYNIKU

Spotters | 2017-04-22 20:34

Brawo P. Prezydencie nie można firmować dziadostwa!!
Przykro mi to mówić ale jesteśmy krok od 3ligi

Zayebisty | 2017-04-22 20:45

Chcieliście to macie.Trener Wójcik odchodzi.O to jest dzien o to jest dzien... :D

Omegas | 2017-04-22 20:51

Panie Szymański proszę nie rujnować tego Klubu i grzecznie stad Wypie****ć

Zayebisty | 2017-04-22 20:54

Szymański również podał się do dymisji !!!

Zayebisty | 2017-04-22 21:00

Przepraszam za wprowadzenie was wszystkich w błąd.Póki co nic się nie zmieniło.Po prostu zapomniałem, że prima aprilis juz był. :D

Coco100 | 2017-04-22 21:03

Żeby się podobać do dymisji trzeba mieć honor, a wojcik go nie ma. Sprzedawczyk.

Niebieski | 2017-04-22 21:10

Może jakieś ultimatum dla Wójcika? Jeśli w najbliższych meczach nie zdobędzie tylu i tylu punktów to się powinni pożegnać. Zmian raczej nie spodziewałbym się .Bo kto za miejsce trenera teraz? Kto w miejsce Szymanskiego? Łatwo zwolnić.. a kto przyjdzie? Poza tym jeszcze parę kolejek do konca jest. Przebłyski dobrej formy są. Przynajmniej dzisiaj strzelili 2 gole i Gębalski się odblokował.Ja bym był za jakimś ultimatum ze stromy zarządu.

Siatkarz | 2017-04-22 21:12

Ultimatum już było i nic nie dało.

Aligator | 2017-04-22 21:23

Zatrudnijcie ludzi kompetetnych z doswiadczeniem bo trener Wojcik nie ma jakis wiekszych sukcesow w kwestii trenowania.Zarzad natomiast jakie ma doswiadzenie w kwesti zarzadzania ?,otoz zerowe.Zebyscie wpompowali kilka baniek, oni do niczego wiekszego nie dojda bo nie ma organizacji na kazdym szczeblu.

Slim1938 | 2017-04-22 21:45

Trener swoją drogą . Ale za te dzisiejsze 6:2 piłkarze też powinni ponieść konsekwencje za nienależyte wykonywanie swoich obowiązków zawodowych . Za Charakter , determinację zaangażowanie, serducho zostawione na boisku to już każdy z nich odpowiada a ta cała runda to masakra jakaś

Siatkarz | 2017-04-22 22:39

Siatkarz | 2017-04-22 22:40

Siatkarz | 2017-04-22 22:43

sorki ale ten skrót jest stary

Raul | 2017-04-22 22:44

W Stalowce nie ma Ani Zarzadu jest Nierzad , ani Trenera jest sprzedawczyk I psychol , ani Pilkarzy sa tylko ludziki pilkarzopodobne . Sa za to Kibice - Najlepsi na Podkarpaciu I znani w calej Police , sa spragnieni ogladania pilki noznej w dobrych warunkach mieszkancy I jest mlodziez chetna do treningow I reprezentowania Klubu . Panie Prezydencie aby nie stracic tego potencjalu sa potrzebne radykalne zmiany systemowe I rozbicie ten Calej kliki amatorow , nie majacej zielonego pojecia o Pilce Noznej czy to z poziomu murawy , lawki trenerskiej czy tez gabinetu zarzadu .Niestety wydaje Mi sie ze za duzo zaufania z Panskiej strony na poczynania tychze ludzi I ich radosnej tworczosci bedzie Nas wszystkich kosztowac 2 lige .Na rozmowy byl Czas przez Cala Zime . Na zimny prysznic byl Czas po pierwszych porazkach I ZENADZIE ktora ogladalismy . Teraz mamy wciaz szanse na utrzymanie ale jestesmy z dwoma rekami w muszli klozetowej . I teraz jest Czas by pokazac kto tutaj ma J..A. Oby sie udalo , bo serce mi pekalo jak ogladalem dzis mecz Stall Mielec - Gks Katowice . Dlaczego 70 km dalej moga miec wszystko , 5 lat temu nie majac nic .... Powodzenia Panie Prezydencie .

Jaszczur | 2017-04-22 23:52

Mielec ma 3 x wiekszy budzet od Stalowki, popatrz na sklad mielca i porownaj ze Stalowki skladem.Olimpia Zambrow zamienila juz w tym sezonie 3 trenerow Szymanski czeka dalej trzeba pomoc chlopakom bo widac ze sie mecza z Wojcikiem.

Kibicstf | 2017-04-23 00:05

Zacznijmy od tego że w klubie wszystko siadło. Wejdźmy na oficjalną strone klubową gdzie widnieje jeszcze reklama meczu sprzed ponad miesiąca... Ktoś się tym wgl zajmuje ? Zarząd i osoby odpowiedzialne za klub może niech same zaczną coś robić. Jak ma być w klubie dobrze skoro w zarządzie nie ma ani jednej kompetentnej osoby, prezes na facebooku chwalii się jak pije wodke z chlopakami z mlyna... Jak w klubie ma być więc dobrze ? Chwała tylko prezydentowi, że przejrzał na oczy i być może przestanie wspierać to dziadostwo. A pamiętam jak jeszcze pare lat temu tak apelowano aby powstała spółka akcyjna bo wtedy wszystko się zmieni. Jak widać zmienilo sie :)

Nieosiagalny | 2017-04-23 01:34

90% z tych piłkarzyków nadaje się trzeć chrzań, mam nadzieję, że parę osób pójdzie do rozum do głowy i uratujecie tą drugą ligę dla Naszej Stalówki.

Coco100 | 2017-04-23 13:30

Tylko Gębalski prezentuje przyzwoity poziom, reszta, na czele z Piechniakiem to poziom 4 ligi.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom
2017-09-23, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola

Wisła Puławy             Stal Stalowa Wola

1 : 1

Jakub Smektała 49     
Mateusz Stąporski 70
Sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 9 7-2-0 23
2 Warta Poznań 9 7-0-2 21
3 GKS Jastrzębie 9 6-2-1 20
4 ŁKS Łódź 9 4-5-0 17
5 GKS Bełchatów 9 4-2-3 14
6 Garbarnia Kraków 9 4-2-3 14
7 Siarka Tarnobrzeg 9 4-1-4 13
8 Błękitni Stargard Szcz. 9 2-5-2 11
9 Stal Stalowa Wola 9 2-5-2 11
10 Legionovia Legionowo 8 3-1-4 10
11 Wisła Puławy 9 2-4-3 10
12 Znicz Pruszków 9 3-1-5 10
13 Olimpia Elbląg 9 2-3-4 9
14 ROW 1964 Rybnik 9 2-2-5 8
15 Gryf Wejherowo 9 1-4-4 7
16 Rozwój Katowice 8 1-4-3 7
17 MKS Kluczbork 9 1-4-4 7
18 Gwardia Koszalin 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-09-23 STAL - Radomiak Radom
2017-09-30 Garbarnia Kr.. - STAL
2017-10-07 STAL - Siarka Tarno..
2017-10-14 Rozwój Kato.. - STAL
0000-00-00 STAL - Legionovia L..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1082) » Fanatyk38 (629)
» Vielitz44 (575) » Koko (358)
» Kamilosss (343) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (320) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (266)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wisła Płock (2:0)
2008-05-03
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 20 457 razy
STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 025 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 5 656 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 35 018 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.05419