Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Olimpia Zambrów - Stal - brak zgody

Olimpia Zambrów - Stal - brak zgody
W odpowiedzi na prośbę STALÓWKA tv - klub Olimpia Zambrów nie  wyraził zgody na przeprowadzenie transmisji na żywo.Powodem jest obawa przed niską frekwencją widzów na tym meczu .Jednocześnie  informujemy że kibice Stali będę mogli oglądnąć cały mecz w formie retransmisji w niedzielę. Zapraszamy 
 
Pozdrawiamy STALÓWKA tv

Komentarze (60)

Slim1938 | 2017-04-20 16:12

Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola, godz. 17:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź). Bardzo ważny dla nas mecz Olimpia jest 3 pkt za nami w tabeli w strefie spadkowej oby w końcu wygrana i troszke odskoczyli w tabeli

Jaszczur | 2017-04-20 17:07

nie mogą tego meczu przegrać!

Fanatyk38 | 2017-04-20 17:32

Kamilosss | 2017-04-22 16:20

Bez Wasiluka i Bruno, trzeba się pomodlić.

Vielitz44 | 2017-04-22 17:20

Zacięty mecz :) Dobrze, że szybko wyrównali i mamy chyba pierwszą bramkę z akcji. Grać panowie!

Kamilosss | 2017-04-22 17:25

i 2-1 dla Zambrowa, jeśli to przegrają, to masakra. Brawo zarząd.

Tymon | 2017-04-22 17:25

I znów trzeba gonić...

Filip kacper k. | 2017-04-22 17:29

Mariusz Szymanski sialalalala, hej Mariusz Szymanski sialallalalalalalala lalala

Kamilosss | 2017-04-22 18:09

Już wiemy w razie czego na kogo zgoni Wójcik ;) 3-2 zambrow

Vielitz44 | 2017-04-22 18:10

Kużwa 2 karne?????

Vielitz44 | 2017-04-22 18:12

No 2 karne w meczu to nie jest codzienność, na meczu nas nie ma, więc kto wie, może i sędzia daje po jajach, nie pierwszy raz. Na razie jedyny plus to w końcu bramki z akcji i przełamanie Gębala, gramy do końca!

Kamilosss | 2017-04-22 18:18

Mamy rzut karny(trzeci) w meczu. Z innych wiadomości, to trawa jest zielona.

Vielitz44 | 2017-04-22 18:19

3 karny, bez jaj...

Vielitz44 | 2017-04-22 18:19

No to pozamiatane po raz kolejny, ehh.

Filip kacper k. | 2017-04-22 18:21

trzeba apelowac do nadberenzego zeby zaoral to boisko i kaczmarskich i szymanskich wywalic na zbity pysk

Vielitz44 | 2017-04-22 18:21

Filipek, zmień już płytę, bo nudne to.

Filip kacper k. | 2017-04-22 18:25

piateczka. brawo szymanski

Kamilosss | 2017-04-22 18:25

ale wstyd 5-2... to jest najsłabsza sytuacja od lat,

Vielitz44 | 2017-04-22 18:27

Brak słów, w meczu z nami wszystkim dopisuje szczęście widać, a my dalej lipa, zero obrony chyba, nawet pobudka Gębala to nic. No chyba Wójcik jednak rundy nie dokończy...

Marco | 2017-04-22 18:28

wstyd to mało powiedziane to jest bynajmniej dramat co oni sobą reprezentują od piłkarzy po zarząd włącznie....

Filip kacper k. | 2017-04-22 18:28

zambrow w tym roku zdobyl 1 pkt

Johny | 2017-04-22 18:35

ale nasz trener to się zna na piłce: jak on przewidział, że będziemy mieli problem ze zdobyciem 30 punktów...? A tak poważnie, to Panie Szymański, weź duuużą walizkę i spakuj do niej "swojego" trenera i proponuję dłuuugie wakacje dla was obu!!! Zasłuzyłeś na nie za to że razem ze swoim super "kołczem" wpiszecie się w historię klubu, spuszczając Stal do 3 ligi po długich latach gry na poziomie 2 - 1 ligi. Gratuluje rozpieprzenia futbolu w naszym mieście. DNO, DNO i jeszcze raz DNO !!!!!!!!!!!

Cider | 2017-04-22 18:36

CAŁA POLSKA SIE Z NAS ŚMIEJE 5: 2 Z takim Zambrowem....Trener I prezesik Szymański wynocha.

Kamilosss | 2017-04-22 18:39

Ale trener wpuścił na 10 minut Siudaka, bo pkt do pro junior włapie. Szkoda, że kasy nie będzie, bo spadną..

Aleksander | 2017-04-22 18:45

KAMILOOS A JUZ NIE PAMIETASZ JAKA BYLA POPRZEDNIA RUNDA WIOSENNA W 2016 ROKU?? JAK TO TRENER KASIAK PRZEJAL CHYBA 5 DRUZYNE W TABELI PO JARKU WIEPRZECIU.I JAK TO JA WSPANIALE PRZYGOTOWYWAL PRZEZ CALA ZIME DO RUNDY WIOSENNEJ. Z PERSPEKTYWY CZASU WIDAC ZE NAJWIEKSZYM BLEDEM ZARZADU BYLO ZWOLNIENIE WIEPRZECIA.ALE CHYBA NIKT NIE PRZEWIDYWAL ZE BEDA TAKIE WYNIKI W OBU RUNDACH WIOSENNYCH.MADRY POLAK PO SZKODZIE.

Marco | 2017-04-22 18:47

Olimpia Zambrów drużyna która w przeciągu 7 kolejek zdobyła 10 goli z czego 5 ze Stalą Stalowa Wola pokazała działaczom ze Stalowej Woli że PIENIĄDZE SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ a 3 liga to też rozgrywki na które przyszedł czas , bo w końcu nic dwa raz się nie zdarza...

Kamilosss | 2017-04-22 18:51

Pamiętam, ale wtedy można było powiedzieć, że się wypaliło już. Teraz to można pogratulować zarządowi za decyzje, transfery, nie ma wgl taktyki mimo iż grajki walczą, jak spuszczą drużynę do 3 ligi, to będą 'rozmowy'..

Filip kacper k. | 2017-04-22 18:52

szosteczka. brawo szymanski

Kamilosss | 2017-04-22 18:52

6-2, ale wstyd i to z Zambrowem. Czekam na konsekwencje w zarządzie.

Vielitz44 | 2017-04-22 18:53

No niestety, mimo, że jako tako popierałem Wójcika, po takim meczu raczej trzeba sobie podziękować za współpracę, 6 bramek to nie przypadek, no chyba, że nas sędzia przekręcił, bo 3 karne to pięknie mogą mecz ustawić...

Johnnymalce | 2017-04-22 18:59

Jeszcze 7 kolejek,warto chyba odstawic pana trenera bo nie idzie ...teraz Gryf ,ktory dzis rozwalil Gks Bełchatow 4:1...ciezko bedzie bez wstrząsu jakiegos

Tymon | 2017-04-22 19:01

I chyba na całe szczęście ze nie było transmisji bo nikt nie chciałby tych patalachow oglądać ;/ nic sie nie zmieni tak myśle trenejto,zostanie i będziemy sie łudzić ze moze jakiś mecz wygrają ...

Kamilosss | 2017-04-22 19:02

A wydawało się, że ambicją i bieganiem wystarczy się utrzymać. Jak widać potrzeba jeszcze co nieco umiejętności lub jakąkolwiek taktykę.

Vielitz44 | 2017-04-22 19:08

KAMILOSSS - trzeba też trochę szczęścia, tego ostatnimi czasy także nam brakowało. Ale serio, 3 karne dostać w 1 połówce, to w dupę sobie można wsadzić taktykę, sypie się wtedy wszystko. Z ciekawości zobaczę te karne, bo jak nas przekręcili, to jedyne wytłumaczenie dla trenera, inaczej chyba sam powinien podziękować (mimo, że uważam iż nie jest jedynym winnym i przy lepszym składzie mogło z tego coś być - co pokazywał zespół z Essamem i Mistrzykiem w składzie).

Vielitz44 | 2017-04-22 19:08

KAMILOSSS - trzeba też trochę szczęścia, tego ostatnimi czasy także nam brakowało. Ale serio, 3 karne dostać w 1 połówce, to w dupę sobie można wsadzić taktykę, sypie się wtedy wszystko. Z ciekawości zobaczę te karne, bo jak nas przekręcili, to jedyne wytłumaczenie dla trenera, inaczej chyba sam powinien podziękować (mimo, że uważam iż nie jest jedynym winnym i przy lepszym składzie mogło z tego coś być - co pokazywał zespół z Essamem i Mistrzykiem w składzie).

Mg151 | 2017-04-22 19:11

Nigdy złego słowa nie napisałem na tej stronie, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.

150% frajerstwa. Jednym słowem tragedia której się nie spodziewałem.

Do "Johny" grozi nam spadek do III ligi z nazwy, lecz to będzie już czwarty poziom rozgrywkowy, czyli de facto 4 liga. Przykre i ciężkie do przyjęcia przez kibica

Kamilosss | 2017-04-22 19:11

Ale prawda jest taka, że w tym roku każdy mecz jest taki sam - obrońca gra lage do Gebalskiego. Tak nie da się wygrywać. A już porażka 6-2 z Zambrowem, to wstyd dla tego klubu, wstyd dla miasta. Za takie coś powinny być kary, dymisje itd. Trzeba reagować zanim obudzimy się z ręką w nocniku..

Johny | 2017-04-22 19:34

No to wreszcie Pan Prezydent zwołał tych bałaganiarzy do siebie. Najlepiej niech zakręci kurek, bo Szymański i spólka powinni do roboty iść do "felg" a nie przejadac miejską kasę. Jeżeli teraz jeszcze nie nastąpił ich koniec, to ja się z chodzenia na to dziadostowo wypisuję !!! I niech nikt nie biadoli, że nie ma pieniędzy na to żeby zrobić drużynę na porządnym poziomie, bo za Wtorka to dopiero nie było pienuiędzy, a le potrafiono ściągnąć chłopaków do gry, a poza tym było trochę swoich młodych i chętnych do gry zawodników. Dzisiaj nie wiem, co za baran wybierał grajków do drużyny i jakdługo ten pseudotrener i pseudoprezes będą czuć się bezkarnie....

Aligator | 2017-04-22 19:37

Zarzad macie jaja to przeproscie teraz kibicow za wasze dotychczasowe poczynania.Przy okazji nie zapominajcie przeprosic J.Wieprzecia,Pawla Wtorka,Tomka Wieteche potrafili z niczego zlepic cos.Wojcik to moze lepic jedynie w okregowce bo na tyle go stac.Mowicie o braku kasy otoz brak kasy nie oznacza porazki;tylko jeszcze wieksza motywacje by ja zdobyc przyklad Siarka! Wszyscy macie wklad w to co mielismy okazje ogladac przez kilka miesiecy to juz wiecej niz dramat.Prosicie o wsparcie finansowe wsrod emigrantow ktorzy ciezko pracuja w przeciwienstwie do was.Teraz dwa razy ogladne monete zanim ja wydam

Cider | 2017-04-22 19:47

W 100% popieram Johny I Aligator..Czas na zmiany I modlić się że jakimś cudem uda się utrzymać..

Jaszczur | 2017-04-22 19:59

Po takim laniu mam nadzieje ze wojck zrezygnuje , znowu robi glupa na konferencji. Tanim kosztem chcieli dograc sezon to sa efekty. Wietecha uratowal dzis Sokol przed przegrana.

Siatkarz | 2017-04-22 20:27

Sytuacja sportowa naszego zespołu Stali Stalowa Wola wymaga pilnej naprawy. Dzisiejszy wynik przegranego meczu 6:2 oraz rażąco niskie miejsce w tabeli, nie pozwala mi biernie przyglądać się tej sytuacji w kontekście niemałej pomocy finansowej ze strony samorządu, jak również wielkich planów inwestycyjnych w infrastrukturę sportową w Stalowej Woli. W związku z tym na środę 26 kwietnia zaproszę władze Piłkarskiej Spółki Akcyjnej jak również Klubu ZKS Stal Stalowa Wola oczekując przedstawienia realnego planu naprawczego dla naszej drużyny.
Od przedstawienia i pilnego wdrożenia propozycji naprawczych oraz personalnych, uzależnione będzie dalsze wsparcie finansowe ze strony miasta dla Stali.
SŁOWA PREZYDENTA PO WYNIKU

Spotters | 2017-04-22 20:34

Brawo P. Prezydencie nie można firmować dziadostwa!!
Przykro mi to mówić ale jesteśmy krok od 3ligi

Zayebisty | 2017-04-22 20:45

Chcieliście to macie.Trener Wójcik odchodzi.O to jest dzien o to jest dzien... :D

Omegas | 2017-04-22 20:51

Panie Szymański proszę nie rujnować tego Klubu i grzecznie stad Wypie****ć

Zayebisty | 2017-04-22 20:54

Szymański również podał się do dymisji !!!

Zayebisty | 2017-04-22 21:00

Przepraszam za wprowadzenie was wszystkich w błąd.Póki co nic się nie zmieniło.Po prostu zapomniałem, że prima aprilis juz był. :D

Coco100 | 2017-04-22 21:03

Żeby się podobać do dymisji trzeba mieć honor, a wojcik go nie ma. Sprzedawczyk.

Niebieski | 2017-04-22 21:10

Może jakieś ultimatum dla Wójcika? Jeśli w najbliższych meczach nie zdobędzie tylu i tylu punktów to się powinni pożegnać. Zmian raczej nie spodziewałbym się .Bo kto za miejsce trenera teraz? Kto w miejsce Szymanskiego? Łatwo zwolnić.. a kto przyjdzie? Poza tym jeszcze parę kolejek do konca jest. Przebłyski dobrej formy są. Przynajmniej dzisiaj strzelili 2 gole i Gębalski się odblokował.Ja bym był za jakimś ultimatum ze stromy zarządu.

Siatkarz | 2017-04-22 21:12

Ultimatum już było i nic nie dało.

Aligator | 2017-04-22 21:23

Zatrudnijcie ludzi kompetetnych z doswiadczeniem bo trener Wojcik nie ma jakis wiekszych sukcesow w kwestii trenowania.Zarzad natomiast jakie ma doswiadzenie w kwesti zarzadzania ?,otoz zerowe.Zebyscie wpompowali kilka baniek, oni do niczego wiekszego nie dojda bo nie ma organizacji na kazdym szczeblu.

Slim1938 | 2017-04-22 21:45

Trener swoją drogą . Ale za te dzisiejsze 6:2 piłkarze też powinni ponieść konsekwencje za nienależyte wykonywanie swoich obowiązków zawodowych . Za Charakter , determinację zaangażowanie, serducho zostawione na boisku to już każdy z nich odpowiada a ta cała runda to masakra jakaś

Siatkarz | 2017-04-22 22:39

Siatkarz | 2017-04-22 22:40

Siatkarz | 2017-04-22 22:43

sorki ale ten skrót jest stary

Raul | 2017-04-22 22:44

W Stalowce nie ma Ani Zarzadu jest Nierzad , ani Trenera jest sprzedawczyk I psychol , ani Pilkarzy sa tylko ludziki pilkarzopodobne . Sa za to Kibice - Najlepsi na Podkarpaciu I znani w calej Police , sa spragnieni ogladania pilki noznej w dobrych warunkach mieszkancy I jest mlodziez chetna do treningow I reprezentowania Klubu . Panie Prezydencie aby nie stracic tego potencjalu sa potrzebne radykalne zmiany systemowe I rozbicie ten Calej kliki amatorow , nie majacej zielonego pojecia o Pilce Noznej czy to z poziomu murawy , lawki trenerskiej czy tez gabinetu zarzadu .Niestety wydaje Mi sie ze za duzo zaufania z Panskiej strony na poczynania tychze ludzi I ich radosnej tworczosci bedzie Nas wszystkich kosztowac 2 lige .Na rozmowy byl Czas przez Cala Zime . Na zimny prysznic byl Czas po pierwszych porazkach I ZENADZIE ktora ogladalismy . Teraz mamy wciaz szanse na utrzymanie ale jestesmy z dwoma rekami w muszli klozetowej . I teraz jest Czas by pokazac kto tutaj ma J..A. Oby sie udalo , bo serce mi pekalo jak ogladalem dzis mecz Stall Mielec - Gks Katowice . Dlaczego 70 km dalej moga miec wszystko , 5 lat temu nie majac nic .... Powodzenia Panie Prezydencie .

Jaszczur | 2017-04-22 23:52

Mielec ma 3 x wiekszy budzet od Stalowki, popatrz na sklad mielca i porownaj ze Stalowki skladem.Olimpia Zambrow zamienila juz w tym sezonie 3 trenerow Szymanski czeka dalej trzeba pomoc chlopakom bo widac ze sie mecza z Wojcikiem.

Kibicstf | 2017-04-23 00:05

Zacznijmy od tego że w klubie wszystko siadło. Wejdźmy na oficjalną strone klubową gdzie widnieje jeszcze reklama meczu sprzed ponad miesiąca... Ktoś się tym wgl zajmuje ? Zarząd i osoby odpowiedzialne za klub może niech same zaczną coś robić. Jak ma być w klubie dobrze skoro w zarządzie nie ma ani jednej kompetentnej osoby, prezes na facebooku chwalii się jak pije wodke z chlopakami z mlyna... Jak w klubie ma być więc dobrze ? Chwała tylko prezydentowi, że przejrzał na oczy i być może przestanie wspierać to dziadostwo. A pamiętam jak jeszcze pare lat temu tak apelowano aby powstała spółka akcyjna bo wtedy wszystko się zmieni. Jak widać zmienilo sie :)

Nieosiagalny | 2017-04-23 01:34

90% z tych piłkarzyków nadaje się trzeć chrzań, mam nadzieję, że parę osób pójdzie do rozum do głowy i uratujecie tą drugą ligę dla Naszej Stalówki.

Coco100 | 2017-04-23 13:30

Tylko Gębalski prezentuje przyzwoity poziom, reszta, na czele z Piechniakiem to poziom 4 ligi.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo

Stal Stalowa Wola             Gryf Wejherowo
2017-04-29, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola

Olimpia Zambrów             Stal Stalowa Wola

6 : 2

Bartosz Osoliński 16, Fabian Piasecki 23 (k), 49 (k), 63 (k), Karol Zieliński 65, Marcin Byszewski 90     
Adrian Gębalski 17, 47
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Odra Opole 27 17-7-3 58
2 Raków Częstochowa 27 15-10-2 55
3 Puszcza Niepołomice 27 14-8-5 50
4 Radomiak Radom 27 13-8-6 47
5 Siarka Tarnobrzeg 27 12-9-6 45
6 Olimpia Elbląg 27 9-13-5 40
7 Błękitni Stargard Szcz. 27 9-11-7 38
8 Legionovia Legionowo 27 9-8-10 35
9 GKS Bełchatów 27 10-5-12 35
10 Gryf Wejherowo 27 10-5-12 35
11 Warta Poznań 27 8-7-12 31
12 Rozwój Katowice 27 7-9-11 30
13 Stal Stalowa Wola 27 6-10-11 28
14 Olimpia Zambrów 27 7-7-13 28
15 ROW 1964 Rybnik 27 7-6-14 27
16 Polonia Bytom 27 8-3-16 27
17 Polonia Warszawa 27 4-12-11 24
18 Kotwica Kołobrzeg 27 5-8-14 23

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Odra Opole 400 km 90
Polonia Warszawa 250 km 150
Olimpia Elbląg 530 km 41
Warta Poznań 480 km 65
GKS Bełchatów 250 km 150
Gryf Wejherowo 650 km 60
Legionovia Legionowo 270 km 100
ROW 1964 Rybnik 340 km 140
Siarka Tarnobrzeg 30 km 200
Radomiak Radom 140 km 160
Puszcza Niepołomice 190 km 130
Rozwój Katowice 290 km 102
Błękitni Stargard Szcz. 740 km 160
Olimpia Zambrów 340 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-04-29 STAL - Gryf Wejherowo
2017-05-06 Kotwica Koł.. - STAL 740 km
2017-05-13 STAL - Legionovia L..
2017-05-17 Raków Częs.. - STAL 250 km
2017-05-20 STAL - ROW 1964 Ryb..
2017-05-27 Polonia Bytom - STAL 303 km
2017-06-03 STAL - Siarka Tarno..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1029) » Fanatyk38 (624)
» Vielitz44 (437) » Koko (358)
» Stalowiak1938 (320) » Slim1938 (315)
» Kamilosss (302) » Zatorze (296)
» Daro (266) » Jacek1449 (263)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Legionovia Legionowo (2:0)
2013-09-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 14 136 razy
STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 25 462 razy
Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 8 150 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 21 184 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.04634