Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv. Kotwica kOŁOBRZEG- Stal

STALÓWKA tv. Kotwica kOŁOBRZEG- Stal
Otrzymaliśmy zgodę z klubu Kotwica Kołobrzeg.Dlatego też w sobotę o 16.50 rozpoczniemy transmisje na zywo z Kołobrzega gdzie mecz rozegra nasza Stalówka. Oczywiście Zapraszamy do oglądania i trzymania kciuków w walce o kolejne trzy punkty.

 

Komentarze (28)

Dionizy79 | 2017-05-5 18:41

Dobra wiadomość ci co nie mogą jechać do Kołobrzegu kibicują przed TV.Do boju Stalówka!!!.ps.czy ktoś wie gdzie mogę kupić czapeczkę Stalówka z daszkiem,w sklepiku nie ma, na stoisku na stadionie tez nie widziałem.

Vielitz44 | 2017-05-6 09:57

Admin weź najlepiej zamknij komenty bo wstyd na forum ogólnym mieć jakieś prywatne rozmowy tego typu...

Karnet | 2017-05-6 12:50

TY TELEWIZYJNY KUR...NIE

Marek1938 | 2017-05-6 13:48

BEZ NAPINKI KOLEGO ALE Z TEGO CO WIEM TO PO PIERWSZE MAMY JEDEN Z MNIEJSZYCH BUDŻETÓW I CIĘŻKO KLUB PODEJRZEWAC O ROZRZUTNOSĆ, A PO DRUGIE LUB CO ROKU ROBI AUDYT BO SPÔŁKI MAJĄ TAKI OBOWIĄZEK.

Spawn1938 | 2017-05-6 17:49

Po lewej stronie zawodnik z numerem 15 to istna tragedia i jeszcze takiego karnego zrobić pod koniec pierwszej połowy, niech trener wyciągnie konsekwencje

Dominik82 | 2017-05-6 18:42

Piszę dosyć rzadko, ale naprawdę nie o trenera tu chodzi. Mogą mieć najlepszego, ale niestety z tej mąki chleba nie będzie. Zawodnicy, którzy wkładają koszulki Stali St. W. są najprościej mówiąc słabi i przede wszystkim tani w utrzymaniu tak więc nie w trenerze tkwi przyczyna słabych wyników.

Dominik82 | 2017-05-6 18:47

I naprawdę nie ma co mieć pretensji to piłkarzy grają tak jak potrafią najlepiej, a jak to wychodzi wszyscy widzimy. Jeśli graliby lepiej nie zakładaliby koszulek Stali Stalowa Wola tylko np. klubu z ekstraklasy lub I ligi.

Jefrey | 2017-05-6 18:54

Taki konkurs....ile jeszcze karnych zrobią do końca rundy?nagroda wycieczka na San Escobar...

Siatkarz | 2017-05-6 18:58

Nie do końca kolego . Wójcik ich wybierał Wójcik ich przygotowywał i Wójcik ich na wiosnę jak widać nie przygotował. Na jesieni było nieźle ale wiosna to katastrofa a za to odpowiedzialny był Wójcik.

Raul | 2017-05-6 19:02

Tu nie ma CO ( CZEGO ) trenowac !!!!!! To sa boiskowe GOWNOJADY . Tutaj trzeba dzwonic , poki nie jest ZA POZNO!!!!!!!!!!!!!

Quick1986 | 2017-05-6 19:02

Czekam na komentarze osób pokroju ACER czy SIATKARZ ;)
Tym razem piłkarze lepiej wiedzieli od kibiców jak grać ale im nie wyszło czy co?
A może taki mamy klimat?
Graliśmy z przed ostatnią drużyną !!!
Wyj...ć Szymańskiego i całą resztę! To okręgówka która próbuje ugrać coś w drugiej lidze.
Trzeba być ślepym albo głupim. Takiej słabej Stalowej nie było jeszcze na Hutniczej!!!

Quick1986 | 2017-05-6 19:12

Dominik82.... Święte słowa! AMEN

Raul | 2017-05-6 19:17

Pytanie do WIECZNEGO PREZESA Szymanskiego za million zlotych : " Czlowieku czym CIE tak oczarowal Wielki Strateg I Bajkopisarz Wojcik , ze oddales Mu Nasz klub I pozwoliles na wszystko . W tym na ten SZROT BOISKOWY ????? Byl bardziej meski of Ciebie ? zapial CIE ? Bo Ja takiego G...A w historii STALOWKI sobie nie przypominam . I miej odrobine odwagi I jako " PREZES " odnies sie do sytuacji do jakiej doprowadziles w klubie . P.S. To Twoj Prezesowski obowiazek , a nie tylko wyciaganie reki po pieniadze . W......J NIEUDACZNIKU ZYCIOWY !!!!!!!!!!!!!!!

Dominik82 | 2017-05-6 19:18

Na jesień szło to w miarę oki, ale mówisz o Wójciku w samym złym kontekście powtarzam nie w trenerze tkwi drzazga. Ale nie zapominaj kto pchał zespół na jesień i dzięki czyjej osobie uzbieraliśmy troszkę punkcików, był nim Egipcjanin i to nie podlega dyskusji no i jeszcze Mistrzyk.. Dlaczego tylko Esam poszedł ligę wyżej bo tylko on miał zakusy na dobrego grajka reszty nikt nie chciał. Tak więc do piłkarzy mieć pretensje chyba lekka przesada to tak jakbyś miał pretensje do garbatych, że ich dzieci są proste !

Aleksander | 2017-05-6 19:21

FILIP KACPER K CO SIE DZIALO W MIELNIE?? W HOTELU?? I SKAD O TYM WIESZ?? NAPISZ PARE SLOW NA TEN TEMAT.

Sympatyk63 | 2017-05-6 19:29

no to teraz jada znawcy pilkarscy lol :spawn1938 wykazales sie istna tempota> nawet nie znasz pilkarzy po nazwisku! wykazales lenistwo myslowe! nie chcialo ci sie sprawdzic ( hm moze nie wiesz jak? ) kto gra z tym numerem na koszulce ..? po prostu trzeba komus dowalic . nie zauwazyles ze akurat Wójcik chwile potem zablokowal b grozny strzal. na bramke- a w 2 polowie zaliczyl asyste na 2:2 !co do karnego fakt byl spozniony wiec ratowal sytauacje . ciekawi niei ze przemilczales kiks Jarosza na 1:2 oraz jego faul a w konskwencji karny i przegrany mecz!.
nie w tym rzecz kto indywidualnie co zawalil, tylko zeby druzyne zmotywowac na kolejne mecze akurat wyniki nam sprzyjaly :)

Raul | 2017-05-6 19:42

SYMPATYK63 zmotywowac to Ty mozesz pieniedzmi graczy przeciwnika , aby Nam pozwolili wygrac . Czy dzisiaj Koszulki w Naszych barwach byly za malo zmotywowane ??????? A moze musza siegnac DNA , by wydobyc dodatkowa motywacje .Prosze , zastanow sie zanim cos napiszesz . Ogladales wogole mecz ???? Bo jakby co to Kotwica walczyla w tym meczu o zycie , 3 razy prowadzila , miala przewage I okazje do kolejnych bramek . A ze Koszulki u Nas strzelily sobie samoboja I Daly 2 karne ..... No Coz " Glupich nie Sieja , Szymanski ich wyszukuje w Google ". Wszyscy grali DLA NAS , procz WKLADOW KOSZULKOWYCH.

Dominik82 | 2017-05-6 19:54

Utrzymać drużynę w tym sezonie będzie bardzo trudno, już w poprzednim sezonie nam się upiekło. Mamy zawodników takich na jakich nas stać i trzeba dociułać ten sezon do końca. Zobaczymy co wyjdzie na końcu, jeśli spadniemy no to znajdziemy się tak naprawdę w starej IV lidze, jeśli się utrzymamy to można powiedzieć że dopisało nam ogromne szczęście bo choć ciężko mi to mówić bo mam ogromny szacunek do tego klubu niezależnie od wyników i ligi w jakiej będą grali szacunek dla Stali Stalowa Wola będę miał zawsze ogromny na utrzymanie w obecnej II, starej III lidze stylem gry i zaangażowaniem zwyczajnie nie zasługują.

Raul | 2017-05-6 19:55

SYMPATYK63 pytanie : Co za Wielcy pilkarze "graja" obecnie w STALOWCE , ze trzeba ich znac po nazwisku ??? Czym sobie na to pilkarskie nazwisko zapracowali ???? Tak naprawde to mamy obecnie 3 - 4 zawodnikow gotowych do gry w 2 lidze , I oni potrzebuja tez wsparcia reszty , a reszta jest do d..y . Na ORLIKU by sie nawet nie wyrozniali .I tyle w temacie . Kazdy trzezwy I majacy oczy to widzi . Sa ciency jak sik pajaka tak samo jak PREZES.

Quick1986 | 2017-05-6 20:01

Żal mi osób którzy bronią aktualną sytuację!!!
Sympatyk63 kogo mamy znać? Jedno sezonowych piłkarzy z okręgówki którzy za chwilę poślą nas do III ligi(w sumie to IV ligi???
Rybnik gra u siebie i jesteśmy w strefie spadkowej...z kim mamy wygrać??? Niedługo gramy z ROWem o utrzymanie! W Bytomiu będzie ciężko a Siarka będzie chciała nas spuścić do IIi ligi. Gdzie chcecie ugrać jak przegrywamy z przed ostatnią drużyną?!!!

Dominik82 | 2017-05-6 20:03

Naprawdę Panowie dajcie sobie spokój już z obrażaniem czy to zawodników czy też byłego czy obecnego trenera nie w tym tkwi problem. Zawodnicy jacy są wszyscy widzimy i tego nikt nie podważa że ich umiejętności nie powalają, ale jakby mieli większe uwierzcie nie graliby w drużynie Stali Stalowa Wola. Można gdybać i poruszać różne kwestie, może trzeba było zostawić po jednym przynajmniej zawodniku na każdej pozycji ze starej ekipy np. Wietecha, Bartkiewicz, Łanucha i do nich pozbierać młodych chłopaków i walczyć wtedy o środki z Pro Junior. ale to wszystko teraz jest zupełnie nieważne bo mamy co mamy i tego musimy się trzymać co wyjdzie na koniec zobaczymy.

Gary75 | 2017-05-6 20:10

Szymański zostań w tym Mielnie i nie wracaj GRABARZU !!!!

Mietek | 2017-05-6 20:29

Czekam tylko na wyznawców Szymańskiego i ich stara śpiewka debilna typu "Idź powiedz mi to w twarz" Takie odważniaki na meczu już raz przegoniły kobietę z dzieckiem bo śmiała coś powiedzieć na bramkarza który bronił jak ostatnia menda.Pokazał cham wielką odwagę bo kobietę przegonił. Albo Ci co startują do dziadków. To jest jeszcze gorsze od internetowych gości. Aż sobie przypomnę sytuację gdy jeden odważniak z dziewczyną na meczu lokalnej drużyny z okręgówki podszedł do dziadka i zaczął go wypędzać ze stadionu, grożąc itp, a natknął się mocno bo obok dziadka siedział jego syn, więc dwóch na jednego i dostał po mordzie wielce odważny a dziewczyna tylko krzyczała jego.. butna odwaga została ukarana.

Mietek | 2017-05-6 20:34

A Szymanski się wypalił i tyle w temacie. Po prostu gość nie ma pomysłu już na to co się dzieje.

Quick1986 | 2017-05-6 20:57

ROW wygrał.... IV liga coraz bliżej!

Sympatyk63 | 2017-05-6 22:32

Raul jestes trolem. nie chce mi sie wszystkiego wyjasnac, ale poczytaj sobie swoje wypociny! z jednej strony piszesz z duzej litery nasz klub potem obrazasz wszytkich. na dodatek nic o Twoim klubie nie wiesz .
skoro piszesz o koszulkach to czy miales takie samo zdanie po rundzie jesiennej ? jakos sobie twoich ostrzegawczych wpisow nie przypominam. poniewaz malo wiesz o SWOIM klubie to powiem ci ze tylko 2 graczy odeszlo reszta jak to okreslasz koszulek gra! wiec profesorze wytlumacz mi dlaczego potrafili uzbuierac tyle pkt na jesien i miec bezpieczne miejsce w srodku tabeli a teraz co nagle stracili umiejetnosci?

Raul | 2017-05-7 01:52

Sympatyk63 tak naprawde to nie wiem czego lub kogo jestes sympatykiem byc moze calego dziadostwa otaczajacego i toczacego Moj klub. O pilce noznej , a napewno o Stalowce niewiele wiesz .... Pisalem o tym wiele razy ale Ty masz chyba problem ze zrozumieniem tekstu . Nie Ty jeden zreszta ... Essam I Mistrzyk to 2 gosci nadajacych ton naszej grze jesienia .Z Nimiw skladzie byloby 5-6 graczy na poziomie 2 ligi.Na wiosne wszyscy sie przygotowali I wzmocnili sklady .Tylko My slabsi kadrowo , bez pomyslu na GRE , schematow , z reka w nocniku .Zreszta take samo jak ROK temu .Roznica taka ze wtedy bylo latwiej. Dzieki za niezdrowe emocje DLA Zaka , Kaczmarskiego , Szymanskiego I innych PSEUDO - ZARZADZAJACYCH rodem z PRLU I filmu MIS. Ci co siedza w temacie wiedza ze Wojcik nie nadaje sie na trenera I trzeba bylo Go najpozniej zmienic po jesieni .Gdyby wtedy przyszedl Bialek to bylibysmy w okolicach Siarki , a tak jestesmy zalezni od tego czy Siarka sprzeda nam ostatni mecz I czy to cokolwiek Nam da . Bo na Koszulki bym nie liczyl ....... I to jest w tym wszystkim najsmutniejsze....I co Ty na to.... Go Mi jako czlowiekowi I kibicowi Stalowki jest zwyczajnie wstyd za Nich wszystkich. Ale Oni wstydu nie znaja , byle konto sie zgadzalo .

Raul | 2017-05-7 02:02

I jeszcze jedno : NIGDY nie napisalem zlego lub niepradziwego slowa o ludziach , ktorzy nosza Stalowke w sercu. Wszyscy , ktorzy identyfikuja sie z NIA sa Mi bliscy . Wychowankowie klubu , oddani my zawodnicy I wszyscy kibice zasluguja na slowa uznania . Na nagane zas Ci DLA ktorych Stalowka jest tylko sposobem na wydojenie kibicow I miasta z pieniedzy .

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2017-09-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom

2 : 2

Adrian Dziubiński 5, 53     
Maciej Świdzikowski 14,
Leândro 31 (k)
Sędzia: Marcin Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 18 12-4-2 40
2 ŁKS Łódź 18 9-8-1 35
3 Radomiak Radom 18 9-7-2 34
4 Warta Poznań 18 10-3-5 33
5 Siarka Tarnobrzeg 18 9-2-7 29
6 Olimpia Elbląg 18 8-5-5 29
7 GKS Bełchatów 18 7-4-7 25
8 Znicz Pruszków 18 7-4-7 25
9 Garbarnia Kraków 18 6-5-7 23
10 ROW 1964 Rybnik 18 5-7-6 22
11 Stal Stalowa Wola 18 5-7-6 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 5-6-7 21
13 Wisła Puławy 18 4-8-6 20
14 Legionovia Legionowo 18 5-3-10 18
15 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
16 MKS Kluczbork 18 2-9-7 15
17 Gwardia Koszalin 18 3-6-9 15
18 Gryf Wejherowo 18 2-7-9 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-11-25 STAL - Błękitni S..
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1101) » Vielitz44 (644)
» Fanatyk38 (629) » Koko (358)
» Kamilosss (349) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (320) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (275)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Legionovia Legionowo (1:1)
2017-05-13
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 2 265 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 6 415 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 22 321 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 824 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.05765