Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 29 kolejka KOTWICA KOŁOBRZEG - STAL STALOWA WOLA 3:2.RETRANSMISJA

29 kolejka KOTWICA KOŁOBRZEG - STAL STALOWA WOLA 3:2.RETRANSMISJA

6 maja 2017, 17:00 - Kołobrzeg (Stadion Miejski)
Kotwica Kołobrzeg 3-2 Stal Stalowa Wola 
Piotr Giel 10, Mateusz Kolbusz 46 (s), Sebastian Bartlewski 82 (k) - Adrian Gębalski 19, Kamil Jonkisz 50 

Kotwica: 1. Karol Szymański - 23. Wiktor Witt (86, 6. Mateusz Jagiełło), 26. Arkadiusz Lewiński, 5. Aleksandr Nowik, 10. Tomasz Rydzak - 17. Eryk Sobków, 20. Oskar Paprzycki, 18. Mateusz Świechowski, 19. Sebastian Bartlewski (84, 14. Korneliusz Sochań), 22. Bartosz Biel (59, 7. Łukasz Kacprzycki) - 9. Piotr Giel (89, 4. Błażej Chouwer). 

Stal: 12. Bartosz Koncki - 7. Konrad Korczyński, 19. Szymon Jarosz, 4. Mateusz Kolbusz, 15. Mateusz Wójcik (76, 24. Konrad Kołodziej) - 23. Adrian Dziubiński, 20. Bruno Żołądź, 6. Bartłomiej Wasiluk (88, 16. Kacper Piechniak), 10. Kamil Bętkowski (57, 11. Michał Mokrzycki), 14. Kamil Jonkisz - 9. Adrian Gębalski

żółte kartki: Nowik, Giel - Wasiluk, Gębalski. 

sędziował: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski). 

W 44. minucie Piotr Giel (Kotwica) nie wykorzystał rzutu karnego (Bartosz Koncki obronił).

Na meczu obecna 7 osobowa grupa kibiców Stalówki która swoim gromkim dopingiem wspierała naszych piłkarzy.

Komentarze (26)

Suawek | 2017-05-6 20:39

Pytanie: czy się przesłyszałem czy rzeczywiście M. Szymański figurował dzisiaj jako kierownik drużyny?

Siatkarz | 2017-05-6 20:50

Figuruje jako kierownik od dwóch meczy bo Nieradka już nim nie jest.

Suawek | 2017-05-6 20:57

Dzięki za odpowiedź. Niezłe jaja...

Kibolek1938 | 2017-05-6 21:17

W Nisku stadion spełnia wymogi na III ligę ?

Gary75 | 2017-05-6 21:20

Wyjazd z tym prezesikiem co zniszczył piłkę w naszym mieście.

Quick1986 | 2017-05-6 21:38

ROW wygrał....jesteśmy w strefie spadkowej....

Zielono czarny | 2017-05-6 22:07

W czym tkwi problem aby pozdrowic go z trybun? Nie jednego juz kibice pozdrowili, slowami wypier....j wiec w czym tkwi problem aby powtorzyc to do szymanskiego... moze wtedy do niego to dotrze ze nie jest mile widziany wsrod kibicow stalowowolskiej pilki... ktora rujnuje doszczetnie... Mimo ze wiele ma do stracenia to moze wreszcei zrozumei ze rozwala wszystko.

Mx310user | 2017-05-6 22:52

To raczej nie jest czas na zmiany prezesa itp itd.
Teraz należałoby zmobilizować wszystkie możliwe siły w walce o utrzymanie i nie wprowadzać dodatkowego zamieszania w klubie.

Prezes i jego ekipa powinna zostać rozliczona po kompromitującym nas sezonie (niezależnie czy się utrzymamy czy nie daj Boże spadniemy)

Jaszczur | 2017-05-6 23:07

MX310USER ma racje nie pora na zmiany do końca 5 meczów do utrzymania brakuje 9 pkt to już drugi rok kompromitacji pod wodza Szymanskiego. Co do meczu to podziękować należy się Konckiemu że obronił zespół od powtórki z Zambrowa. Jak będą grać dwójką napastników to dopiero będą wygrywać.Jak się ma słabą obronę i skrzydła stawiaj na atak.

Amatorski | 2017-05-6 23:17

Ale jak spadnie Stal Stalowa Wola do III Ligi to przynajmniej marketingowo wzrośnie ta liga i wróciłyby mecze z KSZO :) Ponadto derby z Wisłą Sandomierz (jeśli awansuje) lub z rezerwami Korony jak awansują (na nie napewno zepną się kibice Korony) oraz ciekawe wyjazdy do Krosna, Rzeszowa 2 razy, Tarnowa, Jarosławia czy Świdnika. No i pewnie ciekawe wyjady na Cracovię II i Chełmiankę Chełm (jeśli awansują) :P Nie ma co gdybać, muszą wygrać z ROWem i nie przegrać w Bytomiu, no i próbować szarpnąć coś z Legionovią. Co do stadionu w Nisku, jeżeli stadion Cosmosu Nowotaniec i Wólczanki Wólka Pełkińska spełniają wymagania to i stadion Sokoła Nisko spełnia, minimalne bo minimalne ale spełnia.

Johnnymalce | 2017-05-7 10:57

2 mecze wygrac i powinno wystarczyc...moze jakis remis jeszcze dojdzie,pomimo slabych umiejetnosci raczej dadza rade.

Acer | 2017-05-7 13:04

sytuacja w klubie jest slaba lecz nie beznadziejna ,nasi chlopcy nie umieja wygrac meczu ,nie umieja tez nie przegrac meczu

Acer | 2017-05-7 13:18

zanosi se na to ze remisy nie wystarcza,wiec trzeba wygrywac ale jak zmobilizowac druzyne do wygranej?moze ktos ma jakis sposob lepszy na gre stalowki

Acer | 2017-05-7 13:20

gra defensywna zawala ,ofensywna tez nie sa orlami

Acer | 2017-05-7 13:31

AMATORSKI oni musza juz wygrac z Legionowo nie czekac na mecz z Rybnikiem ,Bytom tez moze nie odpuscic rezerwy beda chcialy sie pokazac

Amatorski | 2017-05-7 15:08

ACER tylko że Legionovia to bardzo niewygodny rywal, potrafią remisować z dołem tabeli jak i sensacyjnie wygrać wysoko, no chyba że Legionovia nie będzie się aż tak w sobotę spinać i jakoś ugrają te 3 pkt.

Aligator | 2017-05-8 17:19

Czarno to widze dopoki Szymanski bedzie u steru i nie bedzie czlowieka z miasta w zarzadzie ktory bedzie kontrolowal wplywy z kasy miejskiej. 4 liga juz wkrotce zagosci do Stalowej Woli bo tylko z nazwy jest 3 liga.Do obroncow Szymanskiego..co takiego zrobil od 2014 dla klubu,stadionu czy kibicow, ile przetargow rozpisal na przebudowe??otoz zero jedno wielkie zero, wyburzyl "blaszak" i to tyle jego zaslug.Pojemnosc stadionu zmalala do okolo 3 tys.Stadion wkrotce nie bedzie spelnial warunkow nawet na gre w 3 lidze.Pamietam czasy kiedy ojciez zabieral mnie na 1 lige, teraz wstydzilbym sie zabrac swojego syna by ogladal takie dziadostwo.bez odbioru

Totti | 2017-05-8 18:50

Największa porażką Zarzadu jest dramatyczny spadek frekwencji. Brak promocji Klubu w miescie i okolicach.
Marketing w Klubie nie istnieje, nie ma już nawet oficjalnych plakatów zapraszających na mecze. Nie robią nic by zachęcić ludzi do przyjścia, a wręcz odstraszaja (kolejki). I to jest największy problem. Bo to zależy od zarządu i tu nie ma wymówek.
Nie organizuje się nic w szkołach, nie zaszczepia chodzenia na mecze.

Marek1938 | 2017-05-9 11:36

Filipek, chyba ci Szymański zaszedł za skórkę :) bo masz jeden temat tylko.
A jak grali awans za Wieprzęcia to co był dobry??? A jak z Zającem wzięli zadłużony klub i jakos przez lata funkcjonowali to było dobrze???
Buhahaha. Z tymi pieniędzmi to i Salomon miałby kłopot w tej lidze.
Proponuję zanim coś napiszesz pomyśl.

Stalowiak68 | 2017-05-9 11:40

Filip Kacper K chłopcze weź się za naukę, bo koniec roku się zbliża. Gdzie obsrańcu byłeś do tej pory.

Jack | 2017-05-9 22:32

Filip vel Kacper, vel jak tam chcesz. Masz trochę krótką pamięć bo tak jak ktoś napisał wyżej jak grali w pucharach czy o awans i był choćby Sekulski to nie marudziłeś cmokałeś i wszystkich pocałowałbyś w du.....ko. Dziwnym trafem jesienią tez nie byłeś taki aktywny, więc coś tu nie gra.
Tylko Ci przypomnę parę rzeczy, Przez lata było cacy, nie było kasy, ale jakoś Szymański z Zającem dawali radę choć Szrek miał wszystko w dupie i nikt do pomocy w klubie się nie garnął bo wszyscy trzęśli portkami. Przypomnę że wtedy graliśmy w Pucharach ze Śląskiem jak równy z równym, więc przestań pierd.....ć że ktoś się nie nadaje. Może nie wpuścili cię na krzywy ryj i dlatego tak ujadasz, bo sensu w tym mało tylko kupa ujadania. Prawda jest taka, że tak krawiec kraje jak mu materiału staje, Kasy jest tyle ile jest bo pan Żak stwierdził że będzie teraz dawał mniej i to jest wszystkim wiadome,na dodatek pan Żak i pan Kotulski zażyczyli sobie finansowania drugiej drużyny która ch.... wie komu na co jest potrzebna, ale coś na jej utrzymanie pewnie tez idzie. Na dodatek jeszcze mieli grac młodzi zdolni i najlepiej nasi wychowankowie choć do niczego się nie nadają co widać po ich wyczynach w drugiej drużynie. Tak jak napisałeś PSA to prywatna ? spółka więc zarząd musiał zrobić co sobie właściciele zażyczyli no i mamy tego efekt. jestem pewny że jakby pan Żak nie zmniejszył finansowania i jakby drużynę można było budować normalnie a nie z młodzieżowców to efekty byłyby zupełnie inne. Problemem nie jest prezes tylko ludzie którzy dają na piłkę kasę i którzy chcą żeby realizować ich widzimisie. Zresztą myślę że prezydent o wszystkim wiedział bo przecież jest jego jakiś człowiek w radzie nadzorczej.
Mi też się nie podoba to co się dzieje i mam swoje uwagi ale jak krytykuje kogoś to z sensem a nie jak w przedszkolu bo kogoś nie lubię. Dobranoc

Aleksander | 2017-05-10 18:03

JACK POPIERAM W 100 % TO CO PISZESZ. TAKA JEST WLAŚNIE PRAWDA O NASZYM KLUBIE!!!! TO DECYZJE ŻAKA SPOWODOWAŁY SCIAGNIECIE TAKICH A NIE INNYCH ZAWODNIKÓW!! I TRENERA WÓJCIKA!! MIAŁO BYC TANIM KOSZTEM I TAK WŁASNIE JEST!!!DO PEWNEGO CZASU TEN PROJEKT SIE SPRAWDZAŁ< ALE NA DŁUZSZA METE NAPEWNO NIE ZDA EGZAMINU!!!!SZKŁEM DUPY NIE PODETRZESZ!!PO CO PISAC I NAWALAĆ SZYMANSKIEGO?? MOŻE JEDNAK SIE UTRZYMAMY I W PRZYSZŁYM SEZONIE ZNOWU TRZEBA BEDZIE WYMIENIC 90% SKŁADU> TYLKO ZAWODNIKÓW NA MIARE 2 LIGI ALE 2 MOZE 3 RAZY DROZSZYCH NIZ OBECNI KOPACZE SKÓRY.COS ZA COS... W 2018 ROKU JEST 80 LECIE MIASTA I KLUBU MA BYC WYBUDOWANY NOWOCZESNY STADION PASOWAŁOBY AWANSOWAC DO 1 LIGI!!!!ALE NA TO POTRZEBNE SA PIENIAZKI A TO JUZ INNY TEMAT....

Acer | 2017-05-11 14:05

niema co gdybac za ktorego pana byloby lepiej ,czas podwinac mankiety nie grac jak panienki,zagrac z jajajmi-Stalowka musi ten mecz wygrac i niema innej opcji ,czas zagrac wiekszoscia zawodnikow w drugiej polowie mamy do dyspozycji 5ciu mlodych utalentowanych wychowankow oni tez chca pomoc wygrac mecz i kolejne utrzymac stalowke w 2lidze

Acer | 2017-05-11 14:10

trzeba legionowo zmusic do gry w defensywie i napukac im ze 3 gole

Acer | 2017-05-11 14:11

3punkty dla stalowki niema innej opcji

Fanatyk38 | 2017-05-11 17:21

Totti, zgłoś się na marketingowca. W klubie pracuje 2 osoby więc pewnie etacik będzie i ściągniesz na trybunę wybrednych Kibiców.
To o czym napisałeś było, zarówno darmowy wstęp dla szkół, okolicznych miejscowości jak i mieszkańców St W.