Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Walczymy o utrzymanie

Walczymy o utrzymanie

Drużyna Janusza Białka po porażce w Kołobrzegu znalazła się "pod kreską". Dlatego też sobotni mecz z Legionovią jest bardzo ważny. Stal Stalowa Wola musi go wygrać.

Początek: godzina 17. Optymistyczne wieści są takie, że wśród zielono-czarnych nikt nie będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek.

Dlatego też wszyscy kibice liczą na to, że grająca w optymalnym zestawieniu drużyna sięgnie po trzy punkty. Kolejny powód do wygranej to zmazanie plamy z wiosny tamtego roku. Co prawda jest to już inna drużyna, inny trener, ale kibice pamiętają o najwyższej porażce zespołu w historii gier na poziomie centralnym. W maju tamtego roku Legionovia wygrała w Stalowej Woli aż 5:0. Jedynym, który wtedy był na murawie i może zagrać także w sobotę jest 20-letni Przemysław Stelmach. Tomasza Wietechę pokonali wtedy: trzy razy Rafał Wolsztyński i po jednym golu dołożyli Hubert Tylec oraz Jarosław Wieczorek. 

Żadnego z nich nie ma już w zespole z Legionowa. Drużyna ma także innego trenera, a jest nim doświadczony Mirosław Jabłoński. „Novia” w drugoligowej tabeli zajmuje wysokie ósme miejsce z dorobkiem 38 punktów. Utrzymania nie jest jeszcze pewna. Kto jest liderem Legionovii? Doświadczony Krystian Wójcik, który jest dobrze znany na Mazowszu. Ma w końcu na swoim koncie między innymi awans do pierwszej ligi wraz z Pogonią Siedlce. W tym sezonie strzelił już 11 goli i należy do czołówki strzelców ligi. Tylko o jedno trafienie mniej ma na swoim koncie Adrian Gębalski. Kapitan Stalówki strzelił już 10 goli.

Czy poprawi swoje konto i czy Stal wygra? Odpowiedź w sobotę.

echodnia.eu

Komentarze (26)

Filip kacper k. | 2017-05-12 11:34

"Wierni barom- NIGDY KLUBOWI !"

Stare hasło, jakże aktualne dziś.
Dziś ktoś tylko zamienił się miejscami

Rejmont | 2017-05-12 15:09

No "barom" to może jesteś wierny.

Gary75 | 2017-05-12 20:07

Jutro: Wszyscy do baru !!!, tzn. na meczyk!

Acer | 2017-05-12 21:03

2-0 dla stalowki w koncu bebny zagraja im wlasciwe tempoi chlopaki wytrzymaja kondycyjnie mecz

Acer | 2017-05-12 21:10

chlopaki potrzebuja palera kibica bebny i doping daje im sile 13stego zawodnika,tak ze wszyscy na stadion

Acer | 2017-05-12 21:17

nie zostawiajmy stalowke chlopakow w potrzebie kibicujemy i gramy dopuki pilka jest w grze

Acer | 2017-05-12 21:28

wszystko na ten temat bembny i kibice musza byc ,bedzie doping bedzie zwyciestwo nie bedzie dopingu nie bedzie druzyna miala palera nie bedzie zwyciestwa

Slim1938 | 2017-05-13 09:35

dobrze że wczoraj wyniki ułożyły się pod nas oby dzisiaj wygrana

Grz1938 | 2017-05-13 11:36

Czyżyk niech wraca na te 5 meczy i nam uratuję 2 lige.

Aleksander | 2017-05-13 15:04

TAK.PAMIETAM CZYZYKA.WYNALAZEK TRENEIRO ADAMUSA!! JEDEN Z NAJLEPSZYCH NAPASTNIKOW W HISTORII STALOWKI!! I JESZCZE WALAT BYL BARDZO DOBRY. I JESZCZE JEDEN WIEM ZE NA IMIE MIAL PIOTR, TEN BYL AS NAD ASY!! ADAMCZYK!! HE HE JAK TEN AKTOR!! NIE MYLIC Z WALDEMAREM ADAMCZYKIEM KTORY TEZ CHYBA Z RUNDE BYL W.STALOWCE, KILKUKROTNY REPREZENTANT POLSKI. TO BYLY CZASY!!

Vielitz44 | 2017-05-13 19:09

Ciężko się to oglądało... W końcu nam trochę szczęścia sprzyjało, 2 karne w końcu dla nas, ale strata punktów znowu. Trzeba sobie chyba jasno powiedzieć, mamy słaby zespół, bez iskry, bez wiodących graczy - utrzymanie w lidze będzie giga sukcesem.

Tymon | 2017-05-13 19:17

Tu to i mourinho nie pomoże..po prostu ci grajkowie są slabi na ta ligę a nawet nie wiem czy w niższej daliby radę..oby jakos utrzymali te ligę i potem trzeba się zastanowić co dalej bo zmiany musza byc i to duże

Lasek stw-waw | 2017-05-13 19:52

Ktoś tych piłkarzy zatrudniał i wcale nie musiał lać z pustego jak niektórzy twierdzą, bo miasto dało pomoc w porównaniu z poprzednimi latami bardzo dużą.

Quick1986 | 2017-05-13 20:36

IV ligę mamy, derby w Rzeszowie zagramy !!!
Ciekawe czy ktoś za to poleci poza niewinnymi trenerami.
Co tak cicho,gdzie ci optymiści np. ACER lub SIATKARZ???

Rejmont | 2017-05-13 20:39

Trzeba walczyć do końca, dopóki piłka w grze..... Jak mawiał klasyk. Jeszcze jest szansa.

Acer | 2017-05-13 21:10

QUICK1986 Jest dobrze przed nami mecz w Czestochowie ktory mozemy zremisowac i kolejne trzy spotkania mozemy wygrac ,mamy pecha zawsze tracimy niepotrzebna bramke przewaznie z niczego puzniej odrabiamy straty ,jezeli nasi zawodnicy druzyna zagrala by bardziej lepiej skoncentrowana w grze obronnej mysle ze moglibysmy w czestochowie wygrac 1-0 ,bedzie 1-1 jak zwykle dadza sobie strzelic gola

Motomoto | 2017-05-13 21:27

Jak już maja polecieć z 2 ligi to niech już to się stanie przed ostatnia kolejka. Bo jak nas Siara spuści to tego nie przeżyję:((:(:

Quick1986 | 2017-05-13 21:33

Jest szansa wyruch....szympansa! Szansę to mieli dzisiaj i przez cały sezon!
Raków nie odpuści bo już miał taką sytuację że był w czołówce i "nagle" zaczął przegrywać....kolej ny raz to pewnie w prokuraturze skończy się! Może ugramy 1 punkt z ROWem i w Bytomiu 1 punkt. A rywale też grają... Na koniec siara będzie miała "przyjemność" nas spuścić....

Jaszczur | 2017-05-13 21:36

Jak sie nie ma umiejetnosci to trzeba gryzc trawe tego dzis zabraklo . Dostal dzis ktos kartke?

Quick1986 | 2017-05-13 21:39

ACER z niedowierzaniem jeszcze raz przeczytałem Twój komentarz...." i 3 kolejne spotkania które możemy wygrać...." ogarnij się! Przez CAŁY sezon wygraliśmy 7 meczów a Ty nagle chcesz 3 pod rząd wygrać???

Jefrey | 2017-05-14 00:33

motomoto.... popieram...ja też nie..

Acer | 2017-05-14 09:13

QUICK1986Zla pasja juz minela teraz stalowka zagra na miare oczekiwan kibicow i dzialaczy

Acer | 2017-05-14 09:24

mecz z legionowo byl do wygrania kilka innych takich tez ,przewaznie tracimy bramke niepotrzebna przy kontratakach druzyny przeciwnej ,jest to spowodowane nie zakonczeniem akcji stalowek ofensywnych strzalem na bramke ,w tym momencie nie wazne jest to czy celnym strzalem czy nie celnym wazne azeby bylo zakonczenie akcji ,przy zakonczeniu druzyna powraca na pozycje wyjsciowe na luzie ,a tak to gonia na wlasna polowe po pilke z siatki

Acer | 2017-05-14 09:26

faul taktyczny tez wskazany ,lepsze rozwiazanie zakonczenie akcji strzalem na bramke

Quick1986 | 2017-05-14 11:23

Pasję to powinni mieć te wkłady do koszulek do gry w piłkę...ale jej nie mają!!!
A jeśli chodziło Ci o złą passę albo bessę to nie będzie trwać bo po prostu oni grają na swoim poziomie!

Acer | 2017-05-14 11:49

zgoda masz racje oni wszyscy graja na jednym poziomie zawodnicy z jednej polki ,sila jest w nich duza poniewaz graja jeden poziom i zespolowo nikt z nich sie nie wyroznia i nie odstaje tak ze jezeli beda chcieli zawodnicy i zagraja naprawde zespolowo moga podniesc swoje umiejetnosci o jedna polke

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom
2017-09-23, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola

Wisła Puławy             Stal Stalowa Wola

1 : 1

Jakub Smektała 49     
Mateusz Stąporski 70
Sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 9 7-2-0 23
2 Warta Poznań 9 7-0-2 21
3 GKS Jastrzębie 9 6-2-1 20
4 ŁKS Łódź 9 4-5-0 17
5 GKS Bełchatów 9 4-2-3 14
6 Garbarnia Kraków 9 4-2-3 14
7 Legionovia Legionowo 9 4-1-4 13
8 Siarka Tarnobrzeg 9 4-1-4 13
9 Błękitni Stargard Szcz. 9 2-5-2 11
10 Stal Stalowa Wola 9 2-5-2 11
11 Wisła Puławy 9 2-4-3 10
12 Znicz Pruszków 9 3-1-5 10
13 Olimpia Elbląg 9 2-3-4 9
14 ROW 1964 Rybnik 9 2-2-5 8
15 Gryf Wejherowo 9 1-4-4 7
16 Rozwój Katowice 9 1-4-4 7
17 MKS Kluczbork 9 1-4-4 7
18 Gwardia Koszalin 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-09-23 STAL - Radomiak Radom
2017-09-30 Garbarnia Kr.. - STAL
2017-10-07 STAL - Siarka Tarno..
2017-10-14 Rozwój Kato.. - STAL
0000-00-00 STAL - Legionovia L..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1082) » Fanatyk38 (629)
» Vielitz44 (575) » Koko (358)
» Kamilosss (343) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (320) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (266)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (2:1)
2010-11-13
Ilość zdjęć: 43
Wyświetleń: 148 270 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 12 010 razy
STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 2 827 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 31 788 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.06544