Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Walczymy o utrzymanie

Walczymy o utrzymanie

Drużyna Janusza Białka po porażce w Kołobrzegu znalazła się "pod kreską". Dlatego też sobotni mecz z Legionovią jest bardzo ważny. Stal Stalowa Wola musi go wygrać.

Początek: godzina 17. Optymistyczne wieści są takie, że wśród zielono-czarnych nikt nie będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek.

Dlatego też wszyscy kibice liczą na to, że grająca w optymalnym zestawieniu drużyna sięgnie po trzy punkty. Kolejny powód do wygranej to zmazanie plamy z wiosny tamtego roku. Co prawda jest to już inna drużyna, inny trener, ale kibice pamiętają o najwyższej porażce zespołu w historii gier na poziomie centralnym. W maju tamtego roku Legionovia wygrała w Stalowej Woli aż 5:0. Jedynym, który wtedy był na murawie i może zagrać także w sobotę jest 20-letni Przemysław Stelmach. Tomasza Wietechę pokonali wtedy: trzy razy Rafał Wolsztyński i po jednym golu dołożyli Hubert Tylec oraz Jarosław Wieczorek. 

Żadnego z nich nie ma już w zespole z Legionowa. Drużyna ma także innego trenera, a jest nim doświadczony Mirosław Jabłoński. „Novia” w drugoligowej tabeli zajmuje wysokie ósme miejsce z dorobkiem 38 punktów. Utrzymania nie jest jeszcze pewna. Kto jest liderem Legionovii? Doświadczony Krystian Wójcik, który jest dobrze znany na Mazowszu. Ma w końcu na swoim koncie między innymi awans do pierwszej ligi wraz z Pogonią Siedlce. W tym sezonie strzelił już 11 goli i należy do czołówki strzelców ligi. Tylko o jedno trafienie mniej ma na swoim koncie Adrian Gębalski. Kapitan Stalówki strzelił już 10 goli.

Czy poprawi swoje konto i czy Stal wygra? Odpowiedź w sobotę.

echodnia.eu

Komentarze (26)

Filip kacper k. | 2017-05-12 11:34

"Wierni barom- NIGDY KLUBOWI !"

Stare hasło, jakże aktualne dziś.
Dziś ktoś tylko zamienił się miejscami

Rejmont | 2017-05-12 15:09

No "barom" to może jesteś wierny.

Gary75 | 2017-05-12 20:07

Jutro: Wszyscy do baru !!!, tzn. na meczyk!

Acer | 2017-05-12 21:03

2-0 dla stalowki w koncu bebny zagraja im wlasciwe tempoi chlopaki wytrzymaja kondycyjnie mecz

Acer | 2017-05-12 21:10

chlopaki potrzebuja palera kibica bebny i doping daje im sile 13stego zawodnika,tak ze wszyscy na stadion

Acer | 2017-05-12 21:17

nie zostawiajmy stalowke chlopakow w potrzebie kibicujemy i gramy dopuki pilka jest w grze

Acer | 2017-05-12 21:28

wszystko na ten temat bembny i kibice musza byc ,bedzie doping bedzie zwyciestwo nie bedzie dopingu nie bedzie druzyna miala palera nie bedzie zwyciestwa

Slim1938 | 2017-05-13 09:35

dobrze że wczoraj wyniki ułożyły się pod nas oby dzisiaj wygrana

Grz1938 | 2017-05-13 11:36

Czyżyk niech wraca na te 5 meczy i nam uratuję 2 lige.

Aleksander | 2017-05-13 15:04

TAK.PAMIETAM CZYZYKA.WYNALAZEK TRENEIRO ADAMUSA!! JEDEN Z NAJLEPSZYCH NAPASTNIKOW W HISTORII STALOWKI!! I JESZCZE WALAT BYL BARDZO DOBRY. I JESZCZE JEDEN WIEM ZE NA IMIE MIAL PIOTR, TEN BYL AS NAD ASY!! ADAMCZYK!! HE HE JAK TEN AKTOR!! NIE MYLIC Z WALDEMAREM ADAMCZYKIEM KTORY TEZ CHYBA Z RUNDE BYL W.STALOWCE, KILKUKROTNY REPREZENTANT POLSKI. TO BYLY CZASY!!

Vielitz44 | 2017-05-13 19:09

Ciężko się to oglądało... W końcu nam trochę szczęścia sprzyjało, 2 karne w końcu dla nas, ale strata punktów znowu. Trzeba sobie chyba jasno powiedzieć, mamy słaby zespół, bez iskry, bez wiodących graczy - utrzymanie w lidze będzie giga sukcesem.

Tymon | 2017-05-13 19:17

Tu to i mourinho nie pomoże..po prostu ci grajkowie są slabi na ta ligę a nawet nie wiem czy w niższej daliby radę..oby jakos utrzymali te ligę i potem trzeba się zastanowić co dalej bo zmiany musza byc i to duże

Lasek stw-waw | 2017-05-13 19:52

Ktoś tych piłkarzy zatrudniał i wcale nie musiał lać z pustego jak niektórzy twierdzą, bo miasto dało pomoc w porównaniu z poprzednimi latami bardzo dużą.

Quick1986 | 2017-05-13 20:36

IV ligę mamy, derby w Rzeszowie zagramy !!!
Ciekawe czy ktoś za to poleci poza niewinnymi trenerami.
Co tak cicho,gdzie ci optymiści np. ACER lub SIATKARZ???

Rejmont | 2017-05-13 20:39

Trzeba walczyć do końca, dopóki piłka w grze..... Jak mawiał klasyk. Jeszcze jest szansa.

Acer | 2017-05-13 21:10

QUICK1986 Jest dobrze przed nami mecz w Czestochowie ktory mozemy zremisowac i kolejne trzy spotkania mozemy wygrac ,mamy pecha zawsze tracimy niepotrzebna bramke przewaznie z niczego puzniej odrabiamy straty ,jezeli nasi zawodnicy druzyna zagrala by bardziej lepiej skoncentrowana w grze obronnej mysle ze moglibysmy w czestochowie wygrac 1-0 ,bedzie 1-1 jak zwykle dadza sobie strzelic gola

Motomoto | 2017-05-13 21:27

Jak już maja polecieć z 2 ligi to niech już to się stanie przed ostatnia kolejka. Bo jak nas Siara spuści to tego nie przeżyję:((:(:

Quick1986 | 2017-05-13 21:33

Jest szansa wyruch....szympansa! Szansę to mieli dzisiaj i przez cały sezon!
Raków nie odpuści bo już miał taką sytuację że był w czołówce i "nagle" zaczął przegrywać....kolej ny raz to pewnie w prokuraturze skończy się! Może ugramy 1 punkt z ROWem i w Bytomiu 1 punkt. A rywale też grają... Na koniec siara będzie miała "przyjemność" nas spuścić....

Jaszczur | 2017-05-13 21:36

Jak sie nie ma umiejetnosci to trzeba gryzc trawe tego dzis zabraklo . Dostal dzis ktos kartke?

Quick1986 | 2017-05-13 21:39

ACER z niedowierzaniem jeszcze raz przeczytałem Twój komentarz...." i 3 kolejne spotkania które możemy wygrać...." ogarnij się! Przez CAŁY sezon wygraliśmy 7 meczów a Ty nagle chcesz 3 pod rząd wygrać???

Jefrey | 2017-05-14 00:33

motomoto.... popieram...ja też nie..

Acer | 2017-05-14 09:13

QUICK1986Zla pasja juz minela teraz stalowka zagra na miare oczekiwan kibicow i dzialaczy

Acer | 2017-05-14 09:24

mecz z legionowo byl do wygrania kilka innych takich tez ,przewaznie tracimy bramke niepotrzebna przy kontratakach druzyny przeciwnej ,jest to spowodowane nie zakonczeniem akcji stalowek ofensywnych strzalem na bramke ,w tym momencie nie wazne jest to czy celnym strzalem czy nie celnym wazne azeby bylo zakonczenie akcji ,przy zakonczeniu druzyna powraca na pozycje wyjsciowe na luzie ,a tak to gonia na wlasna polowe po pilke z siatki

Acer | 2017-05-14 09:26

faul taktyczny tez wskazany ,lepsze rozwiazanie zakonczenie akcji strzalem na bramke

Quick1986 | 2017-05-14 11:23

Pasję to powinni mieć te wkłady do koszulek do gry w piłkę...ale jej nie mają!!!
A jeśli chodziło Ci o złą passę albo bessę to nie będzie trwać bo po prostu oni grają na swoim poziomie!

Acer | 2017-05-14 11:49

zgoda masz racje oni wszyscy graja na jednym poziomie zawodnicy z jednej polki ,sila jest w nich duza poniewaz graja jeden poziom i zespolowo nikt z nich sie nie wyroznia i nie odstaje tak ze jezeli beda chcieli zawodnicy i zagraja naprawde zespolowo moga podniesc swoje umiejetnosci o jedna polke

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola

Polonia Bytom             Stal Stalowa Wola
2017-05-27, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

2 : 0

Adrian Dziubiński 66,
Adrian Gębalski 90     
Sędzia: Krzysztof Korycki (Warszawa)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Odra Opole 32 20-8-4 68
2 Raków Częstochowa 32 18-11-3 65
3 Puszcza Niepołomice 32 16-10-6 58
4 Radomiak Radom 32 15-10-7 55
5 Siarka Tarnobrzeg 32 13-9-10 48
6 Olimpia Elbląg 32 11-13-8 46
7 Legionovia Legionowo 32 11-9-12 42
8 GKS Bełchatów 32 12-6-14 42
9 Błękitni Stargard Szcz. 32 10-11-11 41
10 Warta Poznań 32 10-9-13 39
11 Stal Stalowa Wola 32 9-11-12 38
12 ROW 1964 Rybnik 32 10-7-15 37
13 Gryf Wejherowo 32 10-7-15 37
14 Rozwój Katowice 32 8-12-12 36
15 Polonia Warszawa 32 7-13-12 34
16 Kotwica Kołobrzeg 32 8-9-15 33
17 Olimpia Zambrów 32 8-8-16 32
18 Polonia Bytom 32 8-5-19 29

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Odra Opole 400 km 90
Polonia Warszawa 250 km 150
Olimpia Elbląg 530 km 41
Warta Poznań 480 km 65
GKS Bełchatów 250 km 150
Gryf Wejherowo 650 km 60
Legionovia Legionowo 270 km 100
ROW 1964 Rybnik 340 km 140
Siarka Tarnobrzeg 30 km 200
Radomiak Radom 140 km 160
Puszcza Niepołomice 190 km 130
Rozwój Katowice 290 km 102
Błękitni Stargard Szcz. 740 km 160
Olimpia Zambrów 340 km 0
Kotwica Kołobrzeg 740 km 5
Raków Częstochowa 250 km 110
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-05-27 Polonia Bytom - STAL 303 km
2017-06-03 STAL - Siarka Tarno..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1039) » Fanatyk38 (627)
» Vielitz44 (446) » Koko (358)
» Stalowiak1938 (321) » Slim1938 (317)
» Kamilosss (307) » Zatorze (296)
» Daro (267) » Jacek1449 (263)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 45 607 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 17 083 razy
GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 13 600 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 3 913 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.04664