Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarze Stali Stalowa Wola żałują, że nie wygrali z Legionovią

Piłkarze Stali Stalowa Wola żałują, że nie wygrali z Legionovią

Drugoligowa Stal Stalowa Wola ma za sobą kolejny ciężki mecz. Remis z Legionovią Legionowo nie może cieszyć, bo wciąż zielono-czarni zajmują miejsce w strefie spadkowej. Cztery mecze do rozegrania i do zdobycia jest aż 12 punktów! - Wiemy co jest naszym celem i gramy dalej - tak powiedział na konferencji prasowej trener Stali Stalowa Wola Janusz Białek.


Mecz z Legionovią mógł się zakończyć jeszcze lepszym rezultatem niż remis. Tak jak to bywało we wcześniejszych wiosennych spotkaniach Stali brakowało skuteczności. Pocieszające jest to, że od jakiegoś czasu drużyna stwarza okazje podbramkowe. - Oba zespoły bardzo chciały wygrać to spotkanie, a mecz ułożył się też tak, a nie inaczej - mówił Janusz Białek, trener Stali Stalowa Wola. - Widoczne były błędy z obu stron i to też one miały w pewnym sensie decydujące znaczenie. Nie będziemy się tym zajmować. W 30 minucie przy stanie 0:0 nie strzeliliśmy rzutu karnego. Wasiluk na treningach bawił się karnymi, a odpowiedzialność to jednak odpowiedzialność. Szkoda, że Adrian Dziubiński zmarnował sytuację „sam na sam”. Wiele razy było nerwowo w polu karnym Legionovii. Brakowało tego ostatniego decydującego podania. Wszyscy musimy się cieszyć z remisu, który wyszarpaliśmy. Pocieszające jest to, że strzelamy gole, wielka szkoda, że też tracimy. To jest koniec rozgrywek, zatem każda drużyna ma swoje problemy z kartkami, kontuzjami, nie ma co na to spoglądać. Każdy następny mecz nie będzie dla nas łatwiejszy, ale musimy zrobić wszystko, aby utrzymać się w drugiej lidze na przyszły sezon. Drużynę ze Stalowej Woli komplementował po mecz trener przyjezdnych Mirosław Jabłoński. - Jeśli chcesz wygrać mecz to musisz być skutecznym. Nie było może wielu stuprocentowych okazji, ale mimo wszystko. Z remisu się cieszymy, bo Stal mogła nas dobić. To jest już koniec sezonu, więc każdy odczuwa zmęczenie. Mam takich zawodników, jakich mam, ale wiem, że stać ich na więcej - mówił Mirosław Jabłoński. - Stal gra solidną piłkę i widać, że potrafi narzucić swój styl. Tutaj w Stalowej Woli każdemu gra się trudno, a myślę, że będzie tutaj jeszcze lepsza drużyna. Życzę Stali utrzymania. Trzeba liczyć nie tylko na siebie, ale przede wszystkim na porażki zespołów, które walczą o utrzymanie.

Ten tydzień jest dla drugoligowców bardzo trudny. Oprócz środowego meczu już w sobotę Stalówkę czeka kolejna trudna przeprawa. Zielono-czarni zagrają 20 maja, o godzinie 17 z ROW 1964 Rybnik. Wynik tego spotkania może być kluczowy w walce o ligowy byt. Dlatego też optymistyczne niech będzie to, że nikt nie narzeka na kontuzje, a w Częstochowie żaden z zawodników Stali nie będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek. Popatrzmy też na rywali Stali w walce o utrzymanie. Polonia Bytom może zostać zdegradowana już w środę. Kotwica Kołobrzeg gra u siebie z bytomską drużyną, a Polonia Warszawa jedzie do Stargardu. Olimpia Zambrów ma u siebie spotkanie z Odrą Opole, która już awansowała do pierwszej ligi. Poznańska Warta lepiej gra na wyjazdach i właśnie teraz czeka ich spotkanie w Niepołomicach. Z kolei katowicki Rozwój gra u siebie z Olimpią Elbląg, a ROW 1964 Rybnik na własnym stadionie gościć będzie Legionovię.

To jest kluczowy czas dla naszego drugoligowca z Hutniczej.

Komentarze (20)

Motomoto | 2017-05-17 17:12

Z 5 metrów do pustej nad poprzeczka. Czegoś tu nie rozumiem. Czy my musimy spaść bo ktoś już podjał decyzję????

Stalowiak1938 | 2017-05-17 18:03

I co teraz MOTOMOTO zużyta prezerwatywo?

Kamilosss | 2017-05-17 18:08

Szkoda, że mimo świetnego wyniku w Częstochowie inni też wygrywają. Jedynie Zambrów przegrał co cieszy, ale Rozwój prowadzi, Warta prowadzi, Polonia W prowadzi.

Vielitz44 | 2017-05-17 18:54

Chyba znowu Raków nam ratuje skórę :) Ciekawe czy to nasi w końcu zagrali bez błędów i na szczęściu, czy Raków odpuścił? Gratulacje dla zespołu i pozdro dla wyjazdowiczów, w końcu będą mieli wesoły powrót :)

Edek38 | 2017-05-17 19:10

Co tu taka cisza?"kibice"...
NIgdy nie spadnie STALÓWKA nigdy nie spadnie.
Klikać szczekacze. Klikac !!!
Analizujecie relacje?

Rejmont | 2017-05-17 19:12

Raków był dziś słaby ale Stalówka atakowała od początku i powinno byc ze dwa więcej !!! Brawo walczyć do końca!!!

Motomoto | 2017-05-17 19:38

STALOWIAK1938 żal mi takich jak ty, ale jak to mówia "Kto wróblem się urodxił, kanarkiem nie zdechnie". Oczywiście nie ujmujac wróblom, bo to bardzo inteligentne ptaki. Kanarki sa jeszcze dostojne. A wróbelki to takie śmieciuchy. Tu ukradnie, tam coś skubie. Byle by się nie narobić. No cóż. Niektóre ptaki to i madrzejsze od ludzi sa, tak myślę. Pozdrawiam Cię serdecznie i też się z Toba cieszę że Stalówka wygrała.

Jefrey | 2017-05-17 19:52

Hehehe wygrana kalkulowana...tzw.ni episany układ kto nie wierzy,niech przeanalizuje pare sezonów wstecz wyniki Stali i Rakowa ja tobie ty mnie w razie potrzeby...wygrana cieszy a co..komu mają oddać punkty jak nie nam...pozdrawiam....

Vielitz44 | 2017-05-17 19:55

JEFREY - jakie jeszcze inne teorie spiskowe nam naświetlisz :)

Marek1938 | 2017-05-17 19:58

Teraz Kacper Filip K zamkniij lamusie jape!!!
Brawo Stał!!!!!

Dominik82 | 2017-05-17 20:39

Wygrana z Rakowem była w takim przypadku wkalkulowana, tak jak ktoś pisał dużo wcześniej decydujący mecz będzie z Rybnikiem, który dziś gładko pykną Legionovię z którą ledwo uratowaliśmy remis. Jeśli ten mecz przegrają to nawet wygrana w Bytomiu nie pomoże bo Siarka nas wykopie jak my zrobiliśmy to w Tarnobrzegu za trenera Wtorka po golach bodajże Judy i Fabianowskiego (oczywiście utrzymali się przy zielonym stoliku)

Dominik82 | 2017-05-17 20:40

Coś głośno o tym meczu się zrobiło. Cała kolejka troszkę podejrzana.

Dominik82 | 2017-05-17 20:43

Ale zobaczymy po ostatniej kolejce. W perspektywie rundy szkoda meczy z Polonią Warszawa i chyba Wartą Poznań.

Siatkarz | 2017-05-17 21:22

Jefrey | 2017-05-17 21:55

oj vielitz44.powiedzia? ?em przeanalizuj mecze ...od kilku lat tak jest ..ja osobiście nie mam nic do tego,,,dobry układ...oni nam w potrzebie ...my im.. to .wszystko...

Vielitz44 | 2017-05-17 22:16

Jakich kilku? W ostatnim sezonie Raków przegrał z nami 2:3, po naszych szczęśliwych bramkach i zdecydowanie odpuszczając końcówkę sezonu, niczego to nie dowodzi. Nasi pierwszy raz w tym sezonie zagrali poprawnie, nie było głupiej bramki, nie było babola, nie było karnych, była skuteczność i było szczęście. Niestety, u nas każdy wszędzie widzi spiski i przekręty. A kiedy to niby Stal odpuściła coś Rakowowi? Co to za układ, że tylko niby nam odpuszczają? Oni idą wyżej więc gdzie tu biznes?

Edek38 | 2017-05-17 23:41

Tak układy i układziki... bo ciężko dobre słowo napisać.
Poprosze komentarze do gry , pomijając wynik.
Nie było się to się nie widziało i teraz biadolenie ,że znowu "zielony stolik".
"Kibice" os siedmiu boleści.
Wkalkulowaliście to porażke pewnie w takich rozmiarach ale gul skoczył to teraz szkukanie ...biedni jesteście.
Utrzymania jeszcze nie ma ale wygrana cieszy jak każda inna a wam"wielkim kicom" przez gardło nie przejdzie- "brawo, dobry mecz, cenne punkty wywalczone w dobrym stylu z kandydatem do awansu.
Nie to nie my zagraliśmy dobrze tylko Raków słabo...i niech wam będzie.
To forum przypomina telenowele..."w oczekiwaniu na porażke ukochanej drużyny.
Szkoda słów.

Rejmont | 2017-05-18 09:25

Edek38 tak to już w Polsce jest, jakby nie było to się marudzi czy na dobre czy na złe. Ja oglądałem mecz i uważam, że naprawdę fajnie zagrali w pierwszej połowie, pomijając że raków był mało skuteczny, druga połowa bez historii w zasadnie tylko obrona, ale cieszę się bardzo że są wreszcie 3 punkty i dalej do przodu, i szczerze nie interesuje mnie czy ktoś komuś coś, ważny jest wynik i punkty. Teraz jazda z ROWem i będzie dobrze.

Esende | 2017-05-18 10:15

Właśnie zamiast się cieszyć to teraz jest szukanie h*ja do d*py. Polaczki. Zagrali bardzo dobrze, Jonkisz w końcu gra swoje ! AVE ZKS.

Marek1938 | 2017-05-18 10:48

Popieram Edek, a ch.... w dupe. lamusom, narzekaczom i fałszywym kibicom jak Filipek !!!
Brawo Stal!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom
2017-09-23, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola

Wisła Puławy             Stal Stalowa Wola

1 : 1

Jakub Smektała 49     
Mateusz Stąporski 70
Sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 9 7-2-0 23
2 Warta Poznań 9 7-0-2 21
3 GKS Jastrzębie 9 6-2-1 20
4 ŁKS Łódź 9 4-5-0 17
5 GKS Bełchatów 9 4-2-3 14
6 Garbarnia Kraków 9 4-2-3 14
7 Legionovia Legionowo 9 4-1-4 13
8 Siarka Tarnobrzeg 9 4-1-4 13
9 Błękitni Stargard Szcz. 9 2-5-2 11
10 Stal Stalowa Wola 9 2-5-2 11
11 Wisła Puławy 9 2-4-3 10
12 Znicz Pruszków 9 3-1-5 10
13 Olimpia Elbląg 9 2-3-4 9
14 ROW 1964 Rybnik 9 2-2-5 8
15 Gryf Wejherowo 9 1-4-4 7
16 Rozwój Katowice 9 1-4-4 7
17 MKS Kluczbork 9 1-4-4 7
18 Gwardia Koszalin 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-09-23 STAL - Radomiak Radom
2017-09-30 Garbarnia Kr.. - STAL
2017-10-07 STAL - Siarka Tarno..
2017-10-14 Rozwój Kato.. - STAL
0000-00-00 STAL - Legionovia L..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1082) » Fanatyk38 (629)
» Vielitz44 (575) » Koko (358)
» Kamilosss (343) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (320) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (266)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 3 454 razy
GKS Katowice - STAL (2:0)
2007-08-18
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 20 164 razy
Ruch Chorzów - STAL (2:0)
2006-10-20
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 6 834 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-05-25
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 32 106 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.05282