Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Przedsprzedaż biletów na mecz z ROW Rybnik .

Przedsprzedaż biletów na mecz z ROW Rybnik .
W najbliższą sobotę-20.05. o godzinie 17:00 Stal zagra przy Hutniczej z ROW-em Rybnik.
 
W piątek-19.05. można zakupić bilet na ten mecz.
 
Wszystkich sympatyków zachęcamy do skorzystania z przedsprzedaży.W rundzie rewanżowej zespół Stali rozegra na własnym stadionie jeszcze dwa mecze. Jeden mecz będzie imprezą masową podwyższonego ryzyka (Stal – Siarka) i na to spotkanie będą obowiązywać inne ceny biletów.
 
Bilety dostępne będą w budynku MOSiR przy ul. Hutniczej 15, pokój 114-pierwsze piętro.
Godziny otwarcia:
Piątek-19.05.
w godzinach 14:00 – 16:30.
 
W tym dniu będzie możliwość wyrobienia Karty Kibica (koszt 10 zł).
 
Karty Kibica, które posiadają sympatycy Stali będą ważne do końca 2017 roku. O ewentualnych zmianach poinformujemy.
 
Kasy przy stadionie w dniu meczu otwarte będą od godziny 15:30.
 
Istnieje również możliwość zakupu biletu przez internet pod linkiem:
 
http://bilet.pax.pl/kat/0/1/
 
Odnośnik do strony z biletami znajduje się na oficjalnej stronie Klubu: stal1938.pl
 
Ceny biletów na mecze Stali w rundzie wiosennej:
Bilet z Kartą Kibica – 10 złotych;
Bilet bez Karty Kibica – 15 zł;
Kobiety z Kartą Kibica – 5 zł;
Dzieci 7-13 lat z Kartą Kibica – 5 zł;
Kobiety i dzieci bez Karty Kibica – 5 zł.
 
Na mecz „podwyższonego ryzyka”: Stal-Siarka , będą obowiązywać następujące ceny biletów:
Bilet z Kartą Kibica – 15 zł,
Bilet bez Karty Kibica – 20 zł,
Kobiety z Kartą Kibica – 5 zł,
Dzieci 7-13 lat z Kartą Kibica – 5 zł,
Kobiety i dzieci bez Karty Kibica – 5 zł.
 
W sobotę wieczorem będzie można oglądnąc retransmisję z tego meczu w STALÓWKA TV 

Komentarze (17)

Peternyc | 2017-05-20 00:20

bedzie transmisja live?

Kamillo26 | 2017-05-20 16:45

będzie relacja live czy nie ??????????

Tepam | 2017-05-20 18:36

Co taka cisza STALÓWKA wygrywa a tu żadnego do tej pory wpisu ?

Quick1986 | 2017-05-20 19:03

Bo chcemy żeby Stalówka wygrała "piłkarsko" i zapewniła sobie utrzymanie a nie tak "jak" na Rakowie....

Tymon | 2017-05-20 19:04

Cieszą 3pkt i czyste konto z tylu, brawo! :)

Kamillo26 | 2017-05-20 19:13

3 pkt bardzo cieszą :) ale szkoda że kolejny raz nie ma transmisji live z meczu :( jak widać telewizja stalówka tv nie spełnia oczekiwań fanów

Vielitz44 | 2017-05-20 19:16

KAMILLO26 - człowieku, przestań już marudzić, bo się niedobrze mi robi, Stal wygrywa, coraz bliżej utrzymanie a ty jęczysz i jęczysz. Będzie pewnie retransmisja jak z każdego meczu, STV masz z większości meczy wyjazdowych, czyli cel główny spełniony, daj już se siana!

Kamillo26 | 2017-05-20 19:21

nie mam zamiaru jęczeć bo zwycięstwo mnie cieszy tak bardzo jak i ciebie lecz zrozum że nie mogłem być na stadionie a chciałbym przeżywać te emocje na żywo razem z innymi którzy mogli być

Helmut | 2017-05-20 19:29

Panowie Piłkarze, trenerzy i prezesie Szymański, który musisz odejść. Wygrywając dziś, oddalacie widmo spadku. Pytam czemu ma to służyć. Komentujacy tutaj kibice Stalówki, wierni zasadzie " zawsze przed komputerem, nigdy na stadionie" ,jeszcze trochę a znów nie będziemy mieli co komentować na stronie, na kogo wylewać żale, czy o takie unieszczęśliwienie nas Wam chodziło?Mieliście przegrać a Wy co?TAK SIĘ NIE ROBI .

Edek38 | 2017-05-20 19:33

» http://stal1938.pl/zwycieska-stal-2/

Masz piłkarskie zwycięstwo. Czekam !!!
Głośniej bo nie słysze !!! "kibice"...

Marek1938 | 2017-05-20 19:36

I co niedowiarki??? Pocalujcie nas wszystkich w....wiecie gdzie.
Swoją drogą manewr z Białkiem to mistrzostwo świata.
A Ty Wójcik je.....knocie nie udzielaj się ty na stronie i nie pokazuj się w Stalowej, po tym syfie co zrobiłeś na odchodne!!!!

Vielitz44 | 2017-05-20 20:11

Filip, no fajnie, ale rozumiem, że masz plan B, czy tylko ot tak, wyje...ć wszystkich i zobaczymy co to będzie?

Johny | 2017-05-20 20:34

cieszyć się ! nie doszukiwać się (...) ! Środa była kolejką cudów na większości boisk. Jak by mieli nas rozliczyć, to trzeba by było rozliczyć większość drużyn. A dzisiaj Odra Opole to niby, co zrobiła...... Tak niektórzy piszecie, jakbyście wczoraj zaczęli piłkę oglądać.

Jaszczur | 2017-05-20 22:55

Liga jest tak slaba ze nie doszukiwal bym sie ukladow Odra i Rakow za rok znowu beda grac ze Stala

Peternyc | 2017-05-21 03:10

kolejny raz dzieki za transmisjie ? zrobcie kolejna zrzutke...

Esende | 2017-05-21 09:32

Ale wy farmazony piszecie. Ogladliscie w ogóle mecz z Rakowem ? STAL wygrała bo pierwszy raz w tym sezonie przcisnela od pierwszych minut wiedząc że gra o życie. Raków nie wiedział co się dzieje bo spodziewał się ze przyjedzie piłkarska okregowka. Chłopaki wygrali w Częstochowie bo zagrali najlepszy mecz w tym sezonie ! Widać ze zmiana trenera przyniosła efekty i bardzo dobrze. W wy pajace przestańcie już pisać że mecz był kupiony czy h*j wie co bo tak pisze tylko garstka ludzi wiecznie nie zadowolonych z życia i mających nie wiele pojęcia o piłce i realiach 2 ligi gdzie każdy może wygrać z każdym !

Jack | 2017-05-21 17:51

Filip Kacper K. i inni narzekacze siejecie tylko fermenti i kompromitujecie siebie i nasze środowisko, to jest strona kibicowska i mam nadzieję że wcześniej czy później ktoś zrobi z wami porządek,choć widzę że rurka zmiękła i powoli zmieniacie ton.
Ave Stal!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-03-03, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.

0 : 2

    
Filip Karmański 31,
Maciej Więcek 32
Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 19 13-4-2 43
2 ŁKS Łódź 19 10-8-1 38
3 Warta Poznań 19 11-3-5 36
4 Radomiak Radom 19 9-7-3 34
5 Olimpia Elbląg 19 9-5-5 32
6 Siarka Tarnobrzeg 19 10-2-7 32
7 GKS Bełchatów 19 7-5-7 26
8 Znicz Pruszków 19 7-5-7 26
9 Garbarnia Kraków 19 6-6-7 24
10 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-6-7 24
11 Wisła Puławy 19 5-8-6 23
12 ROW 1964 Rybnik 19 5-7-7 22
13 Stal Stalowa Wola 19 5-7-7 22
14 Legionovia Legionowo 19 5-3-11 18
15 Rozwój Katowice 19 4-5-10 17
16 MKS Kluczbork 19 2-10-7 16
17 Gwardia Koszalin 19 3-6-10 15
18 Gryf Wejherowo 19 2-7-10 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
2018-03-10 GKS Jastrzę.. - STAL
2018-03-17 STAL - Znicz Pruszk..
2018-03-24 ŁKS Łódź - STAL
2018-03-31 STAL - Olimpia Elbl..
2018-04-07 Warta Poznań - STAL
2018-04-14 STAL - Wisła Puławy
2018-04-21 Radomiak Radom - STAL
2018-04-28 STAL - Garbarnia Kr..
2018-05-05 Siarka Tarno.. - STAL
2018-05-09 STAL - Rozwój Kato..
2018-05-12 Legionovia L.. - STAL
2018-05-19 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1124) » Vielitz44 (684)
» Fanatyk38 (629) » Koko (359)
» Kamilosss (354) » Slim1938 (330)
» Stalowiak1938 (322) » Zatorze (296)
» Daro (281) » Johny (279)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 12 664 razy
STAL - Odra Opole (1:0)
2007-10-13
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 754 razy
STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 122 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 28 866 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.07054