Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wypowiedzi trenerów po meczu

Wypowiedzi trenerów po meczu

Po meczu powiedzieli:
Robert KASPERCZYK (trener Hutnika): W pierwszej połowie moja drużyna bezbłędnie realizowała założenia taktyczne i mogliśmy znacznie wcześniej strzelić bramkę, bo trudno sobie wymarzyć lepszą sytuację od tej, którą miał Rafał Kwieciński, kiedy po jego strzale z bliskiej odległości piłka wylądowała na poprzeczce. W drugiej połowie w naszych poczynaniach był bałagan i im było bliżej końca meczu, tym coraz bardziej telepałem się ze strachu w obawie przed utratą drugiego gola. Stal grała bardzo ambitnie i nawet w ostatniej akcji meczu była blisko strzelenia nam bramki. Z wywalczenie w Stalowej Woli punktu jestem zadowolony, a także z 90 minutowego debiutu Pawła Czajki. Jeżeli w następnych meczach Stal będzie grała taką piłkę jak z nami dzisiaj, to nie będzie miała żadnych problemów z uratowaniem się przed spadkiem.

Sławomir ADAMUS (trener Stali): Po wygranej w Nowym Sączu, zależało nam bardzo na zdobyciu dzisiaj trzech punktów, ale nie udało się. Drużyna była zmotywowana i myślę, że widać było na boisku ogromne chęci do gry, ale często bywa tak, że jak się bardzo czegoś chce, to nie wszystko wychodzi. Niestety, tak to już jest, że nie wszystko w życiu się udaje… Po raz kolejny w tej rundzie straciliśmy bramkę w ostatnich minutach, w Gorzycach w 90., w Staszowie w 43., a dziś tuż przed zejściem na przerwę. Nie znajduje innego wytłumaczenia jak brak konsekwencji i koncentracji. Nie wygraliśmy, ale i z jednego punktu zdobytego w meczu z tak dobrym zespołem jak Hutnik, powinniśmy być zadowoleni. Trener Hutnika mówi o telepaniu się w drugiej połowie ze strachu, ale i ja miałem chwile grozy, gdy jego drużyna wyprowadzała szybkie, niezwykle groźne kontry.

Źródło: www.stal.stw.pl/pilka

Komentarze (17)

~m. | 2005-05-1 15:13

"Drużyna była zmotywowana i myślę, że widać było na boisku ogromne chęci do gry, ale często bywa tak, że jak się bardzo czegoś chce, to nie wszystko wychodzi. Niestety, tak to już jest, że nie wszystko w życiu się udaje…"

przydało się kilka słów kibiców po meczu z Sandecja !

~Nash | 2005-05-1 15:53

Jedno trzeba przyznac pilkarze dali z siebie wszystko widac bylo pelne zaangazowanie... na tyle nas stac ile pokazalismy w tym meczu wiadomo ze mecz meczowi nierowny czasem zdazy sie cos ustrzelic a czasem nie.... i jeszcze jedno poziom III ligowej pilki jest bardzo slaby ... calkiem Stal gra ladnie tylko gdy jestesmy z pilka na wysokosci pola karnego nikt nie wie co ma robic... z wyjatkiem Radara Mietka i Judy kazdy mysli tylko jak najszybciej pozbyc sie pilki... a te wrzutki w pole karne tez sa smieszne (aby tylko kopnac) niewazne czy do swojego czy nie... ale mysle ze przy odrobinie szczescia i wiekszej konsekwencji w grze stac nas na naprawde dobre wyniki... chlopaki prawdziwi kibice sa z wami na dobre i na zle....

~kudek | 2005-05-1 18:39

nie no mecz godny uwagi jak na 3 lige wszystko ok !!!!!!!!!!1

~ | 2005-05-1 21:27

To Kasperczak już ternuje inny krakowski zespół?
A podobno miał trenować Legie ?

To jak tak to z wyniku powinniśmy być zadowoleni !!!

~derby | 2005-05-1 22:51

a adamus nadal bedzie trenerem?i co teraz z wierna, znow wtopa?potrzebny jest wstrzas bo kolejek coraz mniej na uratowanie 3 ligi.

~pierdole | 2005-05-1 23:38

dzis pod MDK nasz zawdonik młodzieżowiec TELKA wraz z podajże szarym pili browce pod Mdk i oni mają grac???

~m. | 2005-05-1 23:51

to już im kurwa pić nie wolno ?

~szatany | 2005-05-2 00:08

No to pozniej szarek sie zmyl do pokusy trenowac bo pewnie pod MDK chyujowe warunki byly albo co.....

~szatany | 2005-05-2 00:32

No to pozniej szarek sie zmyl do pokusy trenowac bo pewnie pod MDK chyujowe warunki byly albo co.....

~szatany | 2005-05-2 00:32

No to pozniej szarek sie zmyl do pokusy trenowac bo pewnie pod MDK chyujowe warunki byly albo co.....

~m. | 2005-05-2 00:46

ale mecz jest w srode wiec... :]. Rozumie ze nie powinno miec to miejsce ale piłkarz to też człowiek i pić musi :)

~m. | 2005-05-2 00:46

ale mecz jest w srode wiec... :]. Rozumie ze nie powinno miec to miejsce ale piłkarz to też człowiek i pić musi :)

~e | 2005-05-2 09:07

to juz kurwa nie mozna sie napic ? pilkarzz tez czlowiek ! :) trening trenigiem a piwo piwem :) przeciez nie upijal sie ani nic to po co kurwa sie drzesz ;]

~zks | 2005-05-2 09:19

kiedy beda jakies fotki z tego meczu prosze o kontakt ???

~szatany | 2005-05-2 10:01

do "E" Piwskiem sie nie uchlał a szlugami sie nie zaciągal:)Moze za niedługo zacznie wciągać pilsy i też bedzie usprawiedliwiony bo tylko połóweczki...

~T | 2005-05-3 13:36

TELKA pil z SZARYM piwo pod MKD ??? pierdolnijcie sie w leb !!! nie dziwne ze qrwa ktos pilkarzy nie lubi jak pierdolicie takie glupoty...ktos jebnie plote i qrwa ponziej afery robicie...

~T | 2005-05-3 13:38

a poza tym TELKA nie pije takich sikow z Janowa jakie sprzedaja na tej wiejskiej imprezie...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wieczysta Kraków 10 6-3-1 21
2 Cracovia II 9 6-3-0 21
3 ŁKS Łagów 10 6-3-1 21
4 Orlęta Radzyń Podlaski 10 5-2-3 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
11 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-2-5 11
13 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
14 Lublinianka Lublin 10 3-1-6 10
15 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
16 Unia Tarnów 10 2-1-7 7
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 10 1-1-8 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 100 952 razy
STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 27 968 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 161 536 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 17 007 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.01244