Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mazurska przeszkoda Stali Stalowa Wola w pucharze

Mazurska przeszkoda Stali Stalowa Wola w pucharze

Twardy trzecioligowiec Przeciwnik Stali Stalowa Wola gra w grupie pierwszej trzeciej ligi i w poprzednim sezonie uplasował się na szóstej pozycji. nadchodzący sezon będzie dla tej drużyny szóstym na tym poziomie ligowym, a w całej swojej historii nie zanotował znaczących osiągnięć. Sokół okazał się najlepszy w pucharowych zmaganiach w województwie Warmińsko-Mazurskim, a w rundzie wstępnej ograł Polonię Warszawa.

 

W drużynie z Ostródy nie ma zawodników, którzy działaliby na wyobraźnie kibiców, ale to solidny ligowiec. Wizytówką klubu jest kameralny stadion o pojemności prawie pięć tysięcy widzów, na którym swoje mecze w roli gospodarza grać ma pierwszoligowy Stomil Olsztyn. Trener jest dobrej myśli Trener Janusz Białek jest jak na razie zadowolony z tego w jaki sposób przebiega okres przygotowawczy. - Oczekuję przede wszystkim postępu, coraz lepszej gry ze strony moich podopiecznych. Jest jeszcze tydzień do rozpoczęcia sezonu, a ważnym przetarciem będzie właśnie mecz pierwszej rundy Pucharu Polski - mówi Janusz Białek, opiekun zielono-czarnych. - Zawodnicy, którzy trafili do nas w letnim okienku transferowym nie są przypadkowi. Znają ich wszyscy. Na szczęście nie ma też żadnych poważnych kontuzji, zatem przygotowanie do startu sezonu jest optymalne, oby tak dalej, a będzie dobrze. Być może będą jeszcze kolejne transfery w Stalówce. Na to jednak potrzeba czasu i przede wszystkim spokoju. Na pewno Stalówka będzie jesienią stawiała na młodzieżowca w bramce, a to wszystko po to, aby gwarantował on odpowiednią ilość punktów rankingu Pro Junior System Polskiego Związku Piłki Nożnej. Trener Białek podkreśla, że nie będzie żadnych nerwowych ruchów. Na wszystko jest bowiem potrzebny czas. Jak na razie „jedynką” jest Dorian Frątczak, który wreszcie ma za sobą pełny okres przygotowań. Nie miał żadnych urazów. To jeden z bardziej uzdolnionych golkiperów w swojej kategorii wiekowej zatem gwarantuje pewien poziom. Stal na pewno będzie się zatem liczyć w walce o wygranie rankingu Pro Junior System. Jak wiemy przynosi to odpowiednie pieniądze. 

echodnia.eu
 

Komentarze (67)

Vielitz44 | 2017-07-21 08:52

Sebastian Łętocha w Stali Stalowa Wola.
Z tego co pamiętam, to w Mielcu często na niego narzekali, najbardziej na jego formę fizyczną. W 2 lidze sobie radził, ale w 1 lidze już poległ. Na pewno lepiej mieć szerszą kadrę :) Oby wnosił więcej niż poprzedni zmiennicy.

Amatorski | 2017-07-21 09:41

W 1 lidze to był fajnym grubaskiem :D Jak się ogarnie to dużo nam może dać :) Jak był w formie to te 10 bramek w sezonie 15/16 strzelił dla Stali Mielec :)

Kamil | 2017-07-21 14:33

Leti to dobra alternatywa tym bardziej że gebal może grać na skrzydle bo tam mamy problemy. Trener już go tam próbował i było nawet nieźle.

Jaszczur | 2017-07-21 16:33

Na dzien dzisiejszy Letocha nie nadaje sie do gry , chyba ze wzmocniaja rezerwy. Brak slow dla tych ukladow.Znowu Stalowka posmiechowiskiem podkarpacia.

Vielitz44 | 2017-07-21 16:51

JASZCZUR - ale co ci się znowu nie podoba? No gościa trzeba doprowadzić do użyteczności i tyle - oby się udało. Wszyscy twierdzą, że gość grać potrafi, problem to forma fizyczna. Nie ma się co oszukiwać, że do nas przyjść mogą ludki albo się odbudować albo się promować. Oby gościa udało się odbudować i oby nam jeszcze w tej rundzie pomógł, bo dobrego napadziora ciężko znaleźć.

Slim1938 | 2017-07-21 17:32

jeszcze ktoś do defensywy i całkiem ciekawe okienko transferowe aby odpaliło i do przodu

Zielak69 | 2017-07-21 18:53

Wszystko to wygląda obiecująco. Trzymam kciuki.

Esende | 2017-07-21 18:55

wiadomo coś na temat transmisji z Ostródy ?

Quick1986 | 2017-07-22 17:19

ESENDE w ubiegłym całym sezonie było z 3 transmisję i to po negatywnych komentarzach na "odwalcie się" a Ty wymagasz w pierwszym meczu transmisję :) tak gdzies w połowie rundy będzie pierwsza ;-)
Pozdrowienia z emigracji:)

Esende | 2017-07-22 17:53

w sumie racja :)

P!otrek | 2017-07-22 19:26

Ostróda nie jest na końcu świata. Jak wam tak brakuje meczów, to można tam dojechać łatwo. Zwłaszcza emigranci z Europy - samolot do Gdańska i później już rzut beretem.

Vielitz44 | 2017-07-23 14:31

P!OTREK - wypowiadasz się jako przedstawiciel StalowkaTV czy po prostu typowy wujek dobra rada?

Odpowiedź chyba jest niezbyt skomplikowana - będzie albo nie będzie transmisji (no jeszcze możecie napisać, że trwają rozmowy), byle cokolwiek napisać, a nie tak zostawiać temat wiszący.

P!otrek | 2017-07-23 15:50

Wypowiadam się z doświadczenia. Gdy chciałem obejrzeć mecz i miałem taką możliwość, to jechałem go obejrzeć, a nie wrzucałem komentarze na stronę.

Jeżeli nie ma informacji, to nie ma i transmisji.

Ewentualnie będzie miłe rozczarowanie.


Vielitz44 | 2017-07-23 17:02

P!OTREK - jak ktoś może mecz oglądnąć to go ogląda, a nie pisze o tym, to chyba jasne - ja np. takiej możliwości nie mam więc pytam o transmisję, bo bardzo bym chciał oglądnąć ten mecz, proste. STV było przez kibiców dofinansowane i każdy liczy na to właśnie, że mecz którego na żywo nie jest w stanie oglądać, zobaczy na necie. Nie chce tu nikogo prowokować, ale NALEŻY nam się przynajmniej proste info o tym, czy będzie czy nie będzie transmisji (bo wiadomo, że różnie w życiu jest i nie zawsze się da zorganizować wszystko).

Jw27 | 2017-07-23 18:31

też czekam na transmisje tego meczu. Jeżeli transmisji brak to dobrze by było napisać o przyczynach. Może pomożemy w temacie... Będzie trudny mecz. Polonia W. tam poległa. Gramy też o kase! Stawki z zeszłego sezonu!
. Runda Wstępna: ? Zwycięzca rozgrywek na szczeblu ZPN w sezonie 2015/2016 ? 30.000 PLN netto, ? Pozostali uczestnicy ? 5.000 PLN netto;

2. I runda PP ? każdy z uczestników ? 5 000 PLN netto;
3. 1/16 finału PP ? każdy z uczestników ? 10 000 PLN netto;
4. 1/8 finału PP ? każdy z uczestników - 25 000 PLN netto;
5. 1/4 finału PP ? każdy z uczestników - 50 000 PLN netto;
6. 1/2 finału PP ? każdy z uczestników - 100 000 PLN netto; 7. finalista PP ?200 000 PLN netto; 8. zdobywca PP ? 1 000 000 PLN netto.

Daro | 2017-07-23 19:04

Transmisja będzie na klubowym kanale YouTube Sokoła Ostróda-SokółTV

Info z Facebooka - Stal Stalowa Wola

Ddst | 2017-07-23 19:09

Można prosić jakiś link ??

Antoniooo1989 | 2017-07-23 19:57

może ktoś podać składy z meczu PP?

Siatkarz | 2017-07-23 20:05

Stal Stalowa Wola: Frątczak ? Waszkiewicz, Wójcik, Kolbusz, Jarosz ? Jonkisz, Trubeha, Bukowiec, Hirsky ? Żołądź, Dziubiński.
Rezerwowi: Brylewski, Wasiluk, Korczyński, Śpiewak, Mokrzycki.

Quick1986 | 2017-07-23 20:07

dzięki Daro i Robson38. Pozdrawiam. Hej STAL:)
Ps: Można kulturalnie:)

Antoniooo1989 | 2017-07-23 20:12

Dzieki Siatkarz.
Frątczak napewno i Jarosz też napewno gra.
Gdzie jest Gębalski uraz?

Vielitz44 | 2017-07-23 20:21

Słabo na razie...

Ddst | 2017-07-23 20:34

Oby drugie 45 minut lepsze pozdrawiam :)

Vielitz44 | 2017-07-23 20:46

Tu trzeba dużo lepszej gry po prostu, na razie to gramy słabo. Do boju Panowie!

Vielitz44 | 2017-07-23 20:48

Stalówka bez masażysty pojechała? O kuźwa profeska...

Kamilosss | 2017-07-23 21:18

Jezu. Dawno takiej padaki nie oglądałem.

Vielitz44 | 2017-07-23 21:19

No mam nadzieję, że po prostu olali puchar (wstyd ale cóż), bo na prawdę jesteśmy słabszą drużyną i tyle.

Mx310user | 2017-07-23 21:28

Moim zdaniem nie ma mowy o olaniu puchar, bo:

1) Jechać taki kawał drogi, żeby dostać wpierdal z III ligowym średniakiem!?
2) Odpuścić okazję, żeby w kolejnej rundzie przyjechał ktoś z ekstraklasy do Stalowej Woli i kolejną okazję do promocji piłki w mieście

Gramy bardzo słabo, żadnej sytuacji czy rozegrania piłki.

Vielitz44 | 2017-07-23 21:31

Jechać musieli, bo awans był z musu wcześniej. Gra fatalna, już mam nadzieję, że odpuścili a nie że są AŻ tak słabi.

Vielitz44 | 2017-07-23 21:33

Ups, ktoś się wyłamał :P hehe
Walczyć!!!!!!!!!

Mx310user | 2017-07-23 21:33

ufff... mamy trochę szczęscia. Teraz doświadczenie musi wziąć górę i trzeba dobić rywala w dogrywce :)

Vielitz44 | 2017-07-23 21:45

No trochę szczęścia to mało powiedziane. Co do doświadczenia, to chyba nasi nie mają go akurat za wiele :P Ale pod koniec Sokół już był słabszy, może fizycznie damy radę ich pokonać, jak gra nie idzie.

Mx310user | 2017-07-23 21:51

Jeśli chodzi o dośw to miałem na myśli nowe nabytki :)

btw, komentator dobry dzik :)

Vielitz44 | 2017-07-23 21:54

Komentator naprawdę spoko, lepszy niż w TV :p Szpaku za starych lat się przypomina :P
Nasi w końcu coś zaczęli grać, ale ta ostatnia akcja szkoda, że nie wykończona...

Vielitz44 | 2017-07-23 22:00

O jeeeeeeeeeezu, co to kużwa za interwencja, ja pierdziele.

Vielitz44 | 2017-07-23 22:11

Serio, na piechotę powinni wracać po takim meczu, no nie godzi się tak grać i tyle. A te zmarnowane setki to jakieś żarty.

Kamilosss | 2017-07-23 22:13

Ja pier*ole. Żeby taki blamaż odstawić. TO JEST Ż-E-N-A-D-A. Kpina z nas - kibiców.

Quick1986 | 2017-07-23 22:14

4 strzały w 120 minut z amatorami z III ligi, nic tylko gratulować! Po raz kolejny piszę: Trzeba być ślepym albo głupim żeby nie widziec co sie dzieje w Stali!

Kamilosss | 2017-07-23 22:17

A to jak na pustą zepsuli w 120', to powinni przeprosić kibiców. Bo takie cyrki to w B klasie widzę tylko.

Raul | 2017-07-23 22:19

Przegrali jak ostatnie PIZDY . Szkoda kibicow I Kasy z PP.

Raul | 2017-07-23 22:22

No teraz po " przygodzie " pucharowej , Nasze Orly beda mogly w pelni spelnic sie w lidze ......????

Totti | 2017-07-23 22:22

Osoby odpowiedzialne pozdrówcie chociaż komentatora i podziękujcie za transmisję w imieniu kibiców Stali.

Powiem jeszcze raz. Nie wierzę, że nie mamy lepszego bramkarza w Klubie.

Vielitz44 | 2017-07-23 22:25

TOTTI - że tak zapytam, ale co miał tu bramkarz? Chyba jedyny zagrał ok akurat.

Kamilosss | 2017-07-23 22:26

Przecież ten Brylewski z Pogoni, to jest też słabiutki. Tutaj młody jesteś i masz kontrakt. Obaj bramkarze w sparingach zawiedli i w lidze będzie to samo. Ciekawe ile punktów stracimy przez błędy bramkarzy.

Skrzydeł nadal nie ma, a nimi kiedyś często wygrywaliśmy. Napastnik pojechał jeden - Truheba, który po słabych 50 paru minutach zszedł i graliśmy z Dziubińskim na szpicy. Czy to są ku*wa żarty? Co się dzieje w tym klubie.

Quick1986 | 2017-07-23 22:37

Mr. Szymanski's STORY CONTINUES ;)

Vielitz44 | 2017-07-23 22:39

KAMILOSSS - niezmienia to faktu, że w tym meczu bramkarz zagrał ok. Nie było Gębala, dojdzie mam nadzieję kiedyś Łeti z formą i będzie lepiej...
Pomocy brak, w obronie też słabo.

Tymon | 2017-07-23 22:39

Szkoda wyniku bo przy innym zasze to jakas atrakcja dla nas kibiców by byla a tak to znowu to samo trzeba będzie oglądać ale popatrzy na taka legie czy Lecha tam grub miliony a na razie kicha.. Co jak co no nic się nie dzieje minus szkoda kasy na paliwo tyle km przejechać, oby w lidze walczyli i juz takiego meczu nie powtórzyli..

Jaszczur | 2017-07-23 22:43

Nadal Stalowka bedzie posmiechowiskiem sezonu ,graja bardzo wolno, nadal nie ma dobrego bramkarza, przegrac ale w dobrym stylu. Skarcic nalezy tez trenera za brak ryzyka caly mecz jednym napastnikiem, i czterema obroncami a sie prosilo zeby pojsc za ciosem i szczelic gola a tu blad Waszkiewicza i gol! Pytam sie gdzie Stelmach, Spiewak, czy oni sa gorsi od Bukowca i innych?! Jezeli prezes zatrudnia Letoche to chyba jest slepy albo idzie w uklady tacy zawodnicy zajmuja miejsce wychowankom!Stal musi spasc i zaczac madra polityke to chetnie bede wspieral Stal.Znowu walka o utrzymanie to jest najslabsza druzyna II ligi.

Jw27 | 2017-07-23 22:46

Wyjechali na mecz chociaż dzień wcześniej?

Mg151 | 2017-07-23 22:51

Co z Gębalskim panowie, wie ktoś ?
Przez te kilka sezonów mamy więcej niepewności i obaw o Stalówkę co do utrzymania w lidze aniżeli powodów do radości przynajmniej z pewnego utrzymania i zajęcia wysokiego miejsca w tabeli, bo już nie mówię o spełnieniu marzeń wszystkich nas kibiców, czyli awansie na zaplecze Ekstraklasy.
A to co zobaczyłem dzisiaj zbliżający się sezon zapowiada się na kolejny słaby sezon naszej Stali.
Mi zwykłemu kibicowi Stali tylko pozostaje czekać na lepsze czasy,ale coraz bardziej w nie wątpię, jednak wierzę że ma wiara nie zanikanie. TYLKO STAL, TYLKO ZKS

Quick1986 | 2017-07-23 23:09

Niech zarząd pamięta o tym że Rakowa niema już w naszej lidze......

Rejmont | 2017-07-24 01:06

Ja bym się tak szybko nie napinał, jeszcze się sezon nie zaczął a już wszyscy widza nas w roli spadkowicza, nie ocenia się po jednym meczu, spokojnie trzeba poczekać aż się liga zacznie, mecz był slaby z naszej strony to prawda ale myślę że się rozkręcą, a trener pewnie potraktował ten mecz jak kolejny sparing. Ważna jest liga do przodu ???? hej Stal !!!

Vielitz44 | 2017-07-24 07:16

To co widać, to spore braki w przygotowaniu, brak rozegrania oraz niepewność w obronie (o dziwo, nie przypominam sobie nie pewnej interwencji bramkarza) no i bardzo słabo było w ataku - brak Gębala i bida. Mam nadzieję, że chłopaki nadrobią zaległości i w lidze będzie lepiej, musi.

Sympatyk63 | 2017-07-24 23:36

VIELITZ44 powiedz znawco po czym poznałeś ze są spore braki w przygotowaniu LOl :) czemu twierdzisz ze obrona nie pewna skoro o przegranej( 2 bramka ) zadecydowały 2 słownie dwa indywidualne błędy obrońcy i bramkarza. nie przypominasz sobie niepewnych interwencji.. to sobie jeszcze raz oglądnij video . bardziej bym się martwił atakiem. 2 setki które powinny przechylić szale zwycięstwa . takich setek sokół nie miał wiec przemyśl co piszesz myślę ze ważniejsze będzie jak się zaprezentują z GRyfem, wtedy będziemy o niebo mądrzejsi i więcej optymizmu i mniej jadu- to akurat nie do ciebie .

Kategoriak | 2017-07-25 13:16

Wygrali by z ostródą to moglibyśmy walczyć w Pucharze. Teraz ROW/Górnik, a później
Miedz - Warta Sieradz/ Sandecja

Coco100 | 2017-07-25 14:02

Jak vielitz pisze, że tak jest to tak jest.

Vielitz44 | 2017-07-25 15:34

Jak uważam, że tak jest, to tak piszę - jak ktoś uważa, że jest inaczej to też może o tym napisać - po to jest to forum, by dyskutować i swoje opinie wymieniać. Po ...uj więc COCO100 chcesz siać ferment i zaczynać chcesz jakieś przepychanki? Bawi cię to? Napisz z czym się nie zgadzasz to pogadamy - a jak nie masz nic do dodania (jak zwykle) to spier...

Vielitz44 | 2017-07-25 15:36

PS - jak ktoś wyskakuje do mnie z jakimiś przytykami (typu znawco itp.) to ja tematu nie kontynuuje, bo nie mam na takie akcje ochoty i czasu. Jak ktoś chce dyskutować to chętnie normalnie.

Sympatyk63 | 2017-07-25 17:03

przygadywał kocioł garnkowi VIELITZ44 powiedz mi czym się rożni znawca od twojego" wujek dobra rada" ?
gdybym napisał "znawco z bożej laski" lub "znawco od siedmiu boleści" no to jeszcze bym zrozumiał ze cie to uraziło, ale samo słowo znawco nie jest obraźliwe! no chyba ze sam wiesz ze nim nie jesteś i w głębi duszy cie to zabolalo ale w takim razie po co sie tak cisniesz ze swoimi opiniami tylko w ty topiku robiules mnustwo uwag i przytykow .. teraz mi powiedz jestes znawca czy nie ?

Peternyc | 2017-07-25 19:41

PIOTREK I inni "krajowi" nastepnym razem zbierajcie pieniadze na sprzet w Stalowej I okolicy...

Vielitz44 | 2017-07-26 08:40

SYMPATYK63 - brniemy w to dalej, ok. Różnica jest między tymi ironicznymi nazwami ogromna. Nigdzie nie napisałem, że mnie uraziłeś, napisałem, że jak ktoś zaczyna od "przytyczków" to ja zwykle nie mam ochoty na kontynuowanie tematu, bo widać w jaką stronę to pójdzie.
Oczywiście, że nie jestem znawcą, kiedyś tak napisałem? Napisałem jasno - przedstawiam moją opinię i jestem w stanie o niej dyskutować i ją uzasadniać. Rozumiem jednak, że siebie uważasz za niebywałego fachowca, z którym nie ma prawa nikt się nie zgodzić - zaś każdy co ma inne zdanie jest "znawcą". Pokaż te moje przytyki (niesprowokowane). Jednego kolesia fakt nazwałem "wujek dobra rada" bo ja widzę wypowiadał się w temacie o którym nie ma pojęcia, nie jest związany z tematem - było pytanie o STV a gość wyskakuje właśnie z takimi typowymi "dobrymi radami", które są po prostu bez sensu i nie na temat.

Vielitz44 | 2017-07-26 08:48

Co do meczu Panie Sympatyk63, to rozumiem, że 2 błędy obrony, po których czwartoligowa bija nam bramki na wagę zwycięstwa nie uważasz za słabość? Nie ma tu nic do poprawy? Braki w rozegraniu - tu też nie widzisz nic nie tak? W 90 min nie stworzyliśmy chyba dobrej sytuacji, nie licząc bramki po wrzutce na aferę. Bramkarz wg. mnie błędów nie popełniał - nie przypominam sobie jego błędów i tyle. Mecz był tak słaby, że zdecydowanie nie będę go oglądał jeszcze raz.
Z tym przygotowaniem to fakt, mało precyzyjnie napisałem - bardziej na miejscu może być zgranie ogólne oraz ogólna forma (brak celnych podań, brak składnych akcji, większość meczu na chodzonego - zdecydowanie nie podejrzewam tutaj braku zaangażowania). O ataku napisałeś to samo co ja. Także nie wiem naprawdę, co Cię tak zabolało i rozśmieszyło w mej wypowiedzi.
Jeszcze raz, byś mnie znów znawcami nie mianował - to są moje uwagi i opinie, możemy o tym dyskutować, a ty pewnie jako znawca mnie zaraz oświecisz w moich pomyłkach.

Sympatyk63 | 2017-07-26 16:05


hahaha no wywód iście profesorski :) a się zapętliiiiiłeś lol .Powiem tyle- przekonanego się nie przekona .. chyba ze skonfrontuje się z wypowiedzią kogoś kto na piłce się na pewno zna. odsyłam cie do odsłuchania tego co powiedział Trener o meczu. dokładnie wyłuszczył to o czym ja wcześniej napisałem (fakt możne nieudolnie) . mam nadzieje ze skoro masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to chodziarz ogarniesz to o czym mówił trener :) .
z Pozdrowieniami.. zamykam temat miedzy nami.

Sympatyk63 | 2017-07-26 16:15

ps. tak dla jasności O MECZU nie PO MECZU :)
» http://stal1938.pl/trener-bialek-o-m.....

Vielitz44 | 2017-07-26 18:08

No tak, typowa odpowiedź znawcy/fachowca w temacie "nie umiesz czytać ze zrozumieniem" :) Nie masz mnie gdzie odsyłać, wypowiedź słyszałem.
ps
między nami nic nie było otwartego, jak pisałem, od razu było widać, że jak piszesz, nie da się ciebie przekonać.
ps2
Jeszcze raz powtórzę, bo widać nie chcesz tego usłyszeć, nie jestem znawcą i za takiego się nie uważam i nie uważałem, wyrażam tylko swoją opinię, z którą możesz się nie zgadzać, ale jakieś wyśmiewanie, zachowaj dla kolegów w piaskownicy.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2017-09-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom

2 : 2

Adrian Dziubiński 5, 53     
Maciej Świdzikowski 14,
Leândro 31 (k)
Sędzia: Marcin Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 19 13-4-2 43
2 ŁKS Łódź 19 10-8-1 38
3 Warta Poznań 19 11-3-5 36
4 Radomiak Radom 19 9-7-3 34
5 Olimpia Elbląg 19 9-5-5 32
6 Siarka Tarnobrzeg 19 10-2-7 32
7 GKS Bełchatów 19 7-5-7 26
8 Znicz Pruszków 19 7-5-7 26
9 Garbarnia Kraków 19 6-6-7 24
10 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-6-7 24
11 Wisła Puławy 19 5-8-6 23
12 ROW 1964 Rybnik 19 5-7-7 22
13 Stal Stalowa Wola 19 5-7-7 22
14 Legionovia Legionowo 19 5-3-11 18
15 Rozwój Katowice 19 4-5-10 17
16 MKS Kluczbork 19 2-10-7 16
17 Gwardia Koszalin 19 3-6-10 15
18 Gryf Wejherowo 19 2-7-10 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1114) » Vielitz44 (656)
» Fanatyk38 (629) » Koko (359)
» Kamilosss (350) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (321) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (278)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Polonia Warszawa - STAL (2:1)
2007-10-06
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 5 724 razy
STAL - Ruch Wysokie Mazowieckie (0:2)
2011-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 30 571 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 13 295 razy
STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 82 687 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.06507