Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sklepik Kibica! Dwa nowe szale!

Dwa wzory szalików dostępne już na stoisku z gadżetami podczas meczu z Gryfem!

Szalik tkany w cenie 28 zl 

Szalik dziany w cenie 25 zl

 

Znajdziecie nas na:

https://www.facebook.com/fanshop.stalowka/

mail: sklepikbzc@wp.pl

 

Pełna i aktualna oferta na:

www.sklep.stalowka.pl

Komentarze (18)

Edek38 | 2017-07-29 15:29

» http://stal1938.pl/jutro-inauguracja-sezonu/

Piwko będzie gdyby na trzeźwo nie dało się tego oglądać.
Ale cisza..."Kibice" oszczędzają paluszki...bo może/pewnie przegrają i będzie używane.
HEJ STAL.

Quick1986 | 2017-07-30 10:34

Jednak kilka meczów będzie rozgrywanych w Rzeszowie podczas remontu stadionu.

Vielitz44 | 2017-07-30 18:27

To potwierdza chyba polepszenie stosunków ze Stalą RZE, bo inaczej byśmy tam nie zawitali raczej. No i fajnie, lepsze to niż stracenie całkowicie atutu własnego boiska - na RZE trochę kibiców od nas będzie na pewno.

Coco100 | 2017-07-30 19:02

vielitz
a ty wielki kibicu Stali, czemu nie na meczu?

Vielitz44 | 2017-07-30 19:06

Bo COCO100 wielki kibicu z gimnazjum, mam swoje życie i obowiązki, dużo ważniejsze niż mecz, więc czasami na mecz wybrać się nie uda - ciekawe czy Ci mama da kasę na wyjazd do Rzeszowa na mecz naszej Stali, może już zbieraj...

Kamilosss | 2017-07-30 19:10

Tragedia. Nie dało się na to patrzeć. Gryf składniejsze akcje robił. Sędzia się nie popisal ale to co grała Stal to było coś jak w tamtym sezonie w Zambrowie czy kiedy się eypalilo dwa sezony temu i zajelismy miejsce w ostatniej czwórce. Boli to że nie ma juz wyróżniających graczy w tej drużynie a w każdym sezonie był taki przynajmniej jeden grajek. Brak skrzydeł. Wrzutka była z jedna celna?

Coco100 | 2017-07-30 19:19

O mnie się nie martw.

Coco100 | 2017-07-30 19:23

Słaby mecz, ale karny nam się należał. Oni karny z kapelusza. Z przebiegu meczu, remis jednak sprawiedliwy.

Vielitz44 | 2017-07-30 19:24

KAMILOSSS zwykle optymizmem nie kipisz, ale słabo to wygląda z twojej recenzji... Dobrze, że chociaż wg. relacji tekstowej zagrał bramkarz, reszta może jeszcze odpali. W pucharze wyglądało to podobnie jak piszesz, brak pomysłu na grę - oby szybko się zgrali i wykreował nam się jakiś lider (paru z tych co doszło z tego co pisano raczej musi dojść do formy). Dobrze, że Gębal dalej nam wyniki trzyma.

Kamilosss | 2017-07-30 19:32

Karny dla Gryfa sprawiedliwy, Janiszewski długo trzymał i ściągał gracza z nr 9.

Nasz bramkarz solidnie, dobre wyjścia tym razem. Gębalski świetna akcja bramkowa. Niezłe wejście Łętochy. Reszta przeciętnie lub słabo(Kolbusz, Bukowiec, Stelmach, Jonkisz).

Coco100 | 2017-07-30 19:35

Z mojej perspektywy, wydawało się, że gracz gości trochę przyaktorzył.

Jefrey | 2017-07-30 20:10

a mnie podobał się "grubasek"...niby otyły ale waleczny...nikt go nie przewróci...heheheh

Maniek | 2017-07-30 20:52

Łetocha dziś poruszał się jak kiedyś Tomasz Bieńko, legendarny napastnik Stali który po 20 minutach nie miał siły grac ze względu na otyłość czyli tak samo przez 90 minut nie dałby rady grać ze względu na swoją tuszę. Łętocha musi zgubić kilogramy żeby nie był tylko zmiennikiem na pol godziny gry. Ale widać że ma charakter i serce do gry.W szatni też będzie rządził. Ja się nie spodziewałem dziś cudów, nie są ze sobą jeszcze zgrani i trzeba dać czas. A wynik przyjąć spokojnie, to dopiero początek. Spotkanie wyrównane i takie na remis. Ciekawym zawodnikiem jest ten Andrzej z 20-stką, widać że ma spore umiejętności i może być wzmocnienie.

Jefrey | 2017-07-30 22:39

Maniek-tak trafiłeś w sedno...był taki Bieńko...teraz sobie przypomniałem ....teraz to chyba dwóch największych w histori Stali...tylko bez obrazy narazie same pozytywy....zobaczym y dalej co będzie....hehehe

Vielitz44 | 2017-07-31 09:09

Kibice z Mielca określali Łętochę jak gościa z mega sercem do gry, dobrymi umiejętnościami, ale fatalnym przygotowaniem fizycznym. Jak uda się u nas gościa przycisnąć i doprowadzić go do użyteczności, to powinno być wzmocnienie naszego ataku. Najważniejsze jednak u nas, to poprawa gry w pomocy/rozegraniu - w sparingach i meczu pucharowym jakie widziałem, to praktycznie nie istniały skrzydła i nie było zagrań do napastnika - albo więc napadzior musiał sobie coś wypracować, albo jakieś wrzutki na aferę - to fajnie jakby poprawili.

Vielitz44 | 2017-07-31 09:11

Będzie retransmisja meczu albo chociaż skrót? Bo nigdzie na necie nic nie mogę znaleźć, a chociaż akcję Gębala bym zobaczył.

Kamilosss | 2017-07-31 12:58

Ktoś na necie poruszył ciekawą kwestię. Nie ma skrzydłowych a jest o ch.ja pomocników na środku. Zobaczmy: Wasiluk, Żołądź, Mokrzycki, Dziubiński, Stelmach, Bukowiec, Hirskyj, a skrzydłowy tylko Jonkisz i ewentualnie Trubeha, który raczej lepiej na szpicy wygląda. Nie ma zawodnika, który na skrzydle wejdzie w pole karne albo dobrze wrzuci.. Może już lepiej Korczyńskim na skrzydle zagrać..

Vielitz44 | 2017-07-31 14:08

No jak Łętocha dojdzie do formy, to będziemy mieć w polu karnym naprawdę silnych zawodników, którym będzie "tylko" trzeba dograć piłkę do nogi/na głowę. Dziubiński, Korczyński i nie widzę chyba nikogo innego (Trubeha faktycznie z musu na skrzydle). Nowych już raczej nie będzie, więc trener musi kogoś z tego co ma odnaleźć na skrzydle - bez tego będzie ciężko coś ugrać.
Na takich jak Essam, czy wcześniej Mikołajczak to na razie nie mamy co liczyć, a wtedy gra wyglądała u nas najlepiej.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom
2017-09-23, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola

Wisła Puławy             Stal Stalowa Wola

1 : 1

Jakub Smektała 49     
Mateusz Stąporski 70
Sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 9 7-2-0 23
2 Warta Poznań 9 7-0-2 21
3 GKS Jastrzębie 9 6-2-1 20
4 ŁKS Łódź 9 4-5-0 17
5 GKS Bełchatów 9 4-2-3 14
6 Garbarnia Kraków 9 4-2-3 14
7 Siarka Tarnobrzeg 9 4-1-4 13
8 Błękitni Stargard Szcz. 9 2-5-2 11
9 Stal Stalowa Wola 9 2-5-2 11
10 Legionovia Legionowo 8 3-1-4 10
11 Wisła Puławy 9 2-4-3 10
12 Znicz Pruszków 9 3-1-5 10
13 Olimpia Elbląg 9 2-3-4 9
14 ROW 1964 Rybnik 9 2-2-5 8
15 Gryf Wejherowo 9 1-4-4 7
16 Rozwój Katowice 8 1-4-3 7
17 MKS Kluczbork 9 1-4-4 7
18 Gwardia Koszalin 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-09-23 STAL - Radomiak Radom
2017-09-30 Garbarnia Kr.. - STAL
2017-10-07 STAL - Siarka Tarno..
2017-10-14 Rozwój Kato.. - STAL
0000-00-00 STAL - Legionovia L..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1082) » Fanatyk38 (629)
» Vielitz44 (575) » Koko (358)
» Kamilosss (343) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (320) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (266)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 12 642 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 142 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2010-11-13
Ilość zdjęć: 43
Wyświetleń: 148 166 razy
STAL - Energetyk ROW Rybnik (2:1)
2015-03-28
Ilość zdjęć: 56
Wyświetleń: 24 612 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.03527