Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ostatni dzień zapisów!!!

Ostatni dzień zapisów!!!
Panie i Panowie !!!
Przed Nami pierwszy wyjazd w sezonie 2017/2018 !!!
Już sobotę - 05.08. udamy się do Stargardu gdzie powalczymy o punkty z Błękitnymi.
Na ten mecz jedziemy autokarami. Organizujemy kasę i wolne w pracy. Nagłaśniamy ten temat !!!
Mobilizujemy się na osiedlach i FC.

Zapisy potrwają do piątku-04.08. godzina 10:00, pod linkiem : 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/  
 
Może być problem z dopisaniem się do listy pod stadionem więc lepiej kliknąć w link.
Kto jeszcze  się nie zapisał klika w link już dzisiaj. Nie czekamy do ostatniej chwili !!!
 
Koszt wyjazdu to 100 PLN plus bilet na mecz.
 
Dla osób , które nie zapiszą się na listę koszt wyjazdu-110 pln (plus bilet na mecz).
 
ZBIÓRKA pod MDK : 3:00 ; ODJAZD 3:30 !!!
 
Wszyscy na zielono lub czarno z szalem !!!
 
Jesteśmy zawsze tam !!!
 
STF !!!

Komentarze (22)

Tauri | 2017-08-3 12:58

Fajnie że organizujecie wyjazd do nas, będzie ciekawiej. Mam tez małą informacją nie mniej jednak dosyć ważną. Otóż od 2016 nie istnieje miasto Stargard Szczeciński. Pozostał tylko Stargard a drużyna to Błękitni Stargard nie Stargard Szczeciński. Wystarczy spojrzeć na herb drużyny. pzdr. ze Stargardu.

Vielitz44 | 2017-08-3 21:19

No w końcu dane nam jest zobaczyć skrót:)
Karny jak dla mnie lekko naciągany, ale pretekst był. Bramka Gębala super, ale to akcja bez udziału pomocników, oby z czasem wsparcie dla napastników rosło.

Esende | 2017-08-5 08:43

Vielitz44 | 2017-08-5 11:36

Spoczko, dzięki za link, fajnie będzie obejrzeć meczyk, oby dziś 3 pkt!

Marcin-stw | 2017-08-5 12:23

nie siej plotek filipku

Coco100 | 2017-08-5 14:11

"dowiec"
co ma zrobić?

P!otrek | 2017-08-5 14:28

Czy jest jakaś możliwość, żeby zbanować tego głąba?

Suawek | 2017-08-5 14:57

Relacja TV z meczu ma być dostępna tutaj: » http://pilkanozna.tvcom.pl/Gra/15335.....

Vielitz44 | 2017-08-5 15:45

Już nawet na łonecie piszą o przygodach naszych na A1 :/ Chyba Stalówka dzisiaj zagra bez dopingu.

Siatkarz | 2017-08-5 17:02

Nie wiem jak Wam ale u mnie nie działa transmisja.

Stalowiak68 | 2017-08-5 17:10

Admin skończ proszę z tym pajacem fiipkiem, bo na każdej normalnej stronie kibicowskiej takie matoły są usuwane.

Vielitz44 | 2017-08-5 17:10

Jefrey | 2017-08-5 17:19

No jak działa jak nie działa!!!!

Vielitz44 | 2017-08-5 17:23

Zmień przeglądarkę może? Mi działa. Na razie nie ma na co patrzeć, kopanina ze wskazaniem na gospodarzy, nasi bez pomysłu.

Siatkarz | 2017-08-5 17:24

Co ciekawe na telefonie działa

Vielitz44 | 2017-08-5 17:31

Teraz to i mi padło.

Vielitz44 | 2017-08-5 18:40

Bez zmian widzę, brak pomocy u nas, dobrze, że Stargard słaby i nie potrafi wykorzystać swoich akcji, bo u nas bida straszna, zagrożenia zero.

Kamilosss | 2017-08-5 18:54

Jak mówiłem. Podobna gra do tej z Gryfem i tak od 3 lat..

Vielitz44 | 2017-08-5 18:56

O ja cie pier..., ale słabo to wygląda. Jedyny pozytyw, to Łętocha, którego tak wyśmiewano, a tu widać, że w końcu może być u nas napastnik, co potrafi się zastawić i powalczyć z przodu, szkoda, że nie miał z kim grać. Pomocy zero, skrzydeł zero. Błękitni dobrze, że nie mają napastnika co potrafi w piłkę trafić, bo wrzutek pełno, tylko się z piłką mijali, eh... Musiałem się tu wyżalić, bo bieda straszna, dobrze, że punkt chociaż jest, ale Białek musi coś wymyślić z pomocą, bo to tragedia, by w 90 min praktycznie akcji nasi żadnej nie zbudowali...

Nieosiagalny | 2017-08-8 11:12

Teraz ciężki mecz z Bełchatowem, trzeba pomóc zawodnikom w tym meczu! Wszyscy na mecz w niedziele!

Stalowiak1938 | 2017-08-8 18:18

Czas na info o meczu i konkretną mobilizacje!! Ciekawy kibicowsko mecz. Bełchat?w sie mobilizuje. Wszyscy na Hutniczą juz przed meczem zwlaszcza ze jest piwko ;)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie

Stal Stalowa Wola             GKS Jastrzębie
2017-08-19, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów

Stal Stalowa Wola             GKS Bełchatów

1 : 4

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 3 3-0-0 9
2 Warta Poznań 3 3-0-0 9
3 GKS Jastrzębie 3 2-1-0 7
4 ŁKS Łódź 3 2-1-0 7
5 GKS Bełchatów 3 2-0-1 6
6 Olimpia Elbląg 3 2-0-1 6
7 Błękitni Stargard Szcz. 3 1-2-0 5
8 ROW 1964 Rybnik 3 1-1-1 4
9 Znicz Pruszków 3 1-0-2 3
10 Garbarnia Kraków 3 1-0-2 3
11 Wisła Puławy 3 1-0-2 3
12 Gwardia Koszalin 3 1-0-2 3
13 Rozwój Katowice 3 1-0-2 3
14 Siarka Tarnobrzeg 3 1-0-2 3
15 MKS Kluczbork 3 1-0-2 3
16 Stal Stalowa Wola 3 0-2-1 2
17 Gryf Wejherowo 3 0-1-2 1
18 Legionovia Legionowo 3 0-0-3 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-08-19 STAL - GKS Jastrzę..
2017-08-23 Znicz Pruszk.. - STAL
2017-08-27 STAL - ŁKS Łódź
2017-09-03 Olimpia Elbl.. - STAL
2017-09-09 STAL - Warta Poznań
2017-09-16 Wisła Puławy - STAL
2017-09-23 STAL - Radomiak Radom
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1070) » Fanatyk38 (629)
» Vielitz44 (546) » Koko (358)
» Kamilosss (339) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (319) » Zatorze (296)
» Daro (278) » Johny (264)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 21 772 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 47 239 razy
Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 15 165 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2014-05-10
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 8 373 razy
Osób Online: 36 / Czas gen. strony: 0.0647