Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapraszamy na mecz!!!

Zapraszamy na mecz!!!
Panie i Panowie !!!
Przed Nami 3. kolejka spotkań o mistrzostwo II ligi.
Już w niedzielę-13.08. o godzinie 17:00 Stalówka zagra z GKS Bełchatów.
Mobilizujemy się na osiedlach i FC. Nagłaśniamy ten temat na portalach, itd. O tym wydarzeniu ma być głośno przez te kilka dni.
Zapełniamy Trybunę K.. Ma być Nas znacznie więcej niż na inauguracji sezonu. Poprowadzimy zielono-czarnych do pierwszego zwycięstwa.
Wymagamy od zawodników walki i zaangażowania na boisku więc dajemy też coś od siebie. Każdy z Nas ma zadbać o liczbę w młynie i jakość dopingu. 
Dajemy z siebie 1938 % a przyniesie to oczekiwany efekt. 
Udostępniamy tego newsa i nakręcamy wszystkich do przyjścia na stadion. 
Korzystamy z przedsprzedaży biletów alby uniknąć stania w kolejkach .
Wszyscy widzimy się na sektorze najpóźniej 16:45 i zaczynamy doping od pierwszego gwizdka.
Oczywiście każdy na zielono lub czarno i z szalem w ręku. 
W rundzie jesiennej Stalówka rozegra na stadionie przy Hutniczej jeszcze tylko  trzy spotkania więc chyba nikogo nie trzeba na nie specjalnie zapraszać.
Będą to ciekawe pojedynki zarówno pod względem sportowym jak i kibicowskim. Zawitają do Nas ekipy, których przedstawiać nikomu nie trzeba a nie widzieliśmy ich przy Hutniczej długi czas.
Ogarniamy też kasę i czas na wyjazd  do Pruszkowa. Szczegóły niebawem.
 
STF !!!
 

Komentarze (12)

Vielitz44 | 2017-08-9 13:27

Siudak w Wiśle Sandomingo, piszą też, że Mokrzycki także tam przymierzany.

Vielitz44 | 2017-08-9 20:04

Nasz pogromca z pucharu, Sokół, do przerwy prowadzi z Górnikiem, no nieźle sobie poczynają, pokazują co znaczy ambicja.

Edek38 | 2017-08-10 11:17

» http://stal1938.pl/przedsprzedaz-biletow-14/

Meldujemy się na sektorze przed pierwszym gwizdkiem.
Mobilizujemy się.

Vielitz44 | 2017-08-10 12:13

Czy już pewne, że pozostałe mecze w Rzeszowie gramy? Tak z ciekawości.

Edek38 | 2017-08-10 12:49

jeszcze nie
.

Retoox | 2017-08-10 16:16

Na ostatnim meczu prowadzący doping strasznie rzucał "kur.wami" i innymi chamskimi zwrotami próbując poprawić doping... Zauważyła to matka z dziećmi i starszy człowiek którym bardzo to przeszkadzało. Ilość "kur.w" niczego nie zmieniła poza narastająca frustracją w/w osób, więc chyba nie tędy droga. Obecnie mamy jedna trybunę i to co kierowane jest do jednego sektora słyszy większość, więc prosiłbym o umiar, bo może to trochę ludzi zrazić i przestaną chodzić na mecze oraz zabierać młodych ze sobą. STAL może przez to stracić i finansowo i kibicowsko (jeśli np. taki młody który może teraz zostać zaszczepiony kibicowaniem przestanie być przyprowadzany na stadion) a chyba na jej dobru nam wszystkim najbardziej zależy.

Maniek | 2017-08-10 16:28

I bardzo dobrze że rzucał !! Co jesteś chłop czy łajza? Przeklinanie akurat świadczy o męskości i prawdziwym kibicu z krwi i kości!! Jeśli boicie się takich słów to idźcie do kościoła!!! To nie jest miejsce dla baby z dzieckiem, to jest doping a nie różaniec!!!! Tutaj ma być doping a nie poezja i różaniec!!!! A tej z dzieckiem jak się doping nie podoba to niech idzie do kościoła!!!!

Vielitz44 | 2017-08-10 16:48

MANIEK - ty masz 10-12 lat? Przeklinanie świadczy o męskości i prawdziwym kibicowaniu :)?? Weź przestań.

Maniek | 2017-08-10 17:19

@Vielitz
To znajdź mi wyrośniętego mężczyznę silnego który nie przeklina. Nie przeklinają tylko studenciny w okularkach i starsze dziady z pieskiem. Ta psiocząca baba musi sobie wbić do łba że takie stadiony to nie miejsce dla bachorów, że doping to nie miejsce dla takich małych bachorów a nie drzeć ryja na kibiców!!!! Bachory to powinny bajki oglądać a nie patrzeć na doping. Ewentualnie na mecz. Przekleństwa zawsze były, są i będą przy dopingowaniu!!! A ten dziad o którym mowa niech lepiej idzie do teatru jak mu nie pasuje doping i mecz, o tej babie już pisałem, niech idzie na poezje gdzieś a nie na mecz!!!!! A doping jest i będzie na pełnej k.urwie!!!!!!!!!!!!

Vielitz44 | 2017-08-10 17:49

Przeklina teraz i dziecko w zerówce co nie czyni go mężczyzną. Faktycznie jednak, idąc na stadion trzeba się spodziewać, że wiązanki będą leciały. Kolega wyżej jednak miał słuszną uwagę, obecnie mamy jedną trybunę, a "pikniki" ważne są tak samo dla klubu jak i "fanatycy" - jak nas będzie garstka, to nikt kasy na to ładował nie będzie. Ostry i żywiołowy doping spokojnie obejdzie się bez bluzgania non stop, oby szybko nam wybudowano kolejną trybunę to da się to wszystko lepiej pogodzić.

Quick1986 | 2017-08-10 21:10

Jeśli ktoś chce dopingować to nie trzeba go motywować....! Nie raz byłem zdziwiony że po meczu trudno mi cokolwiek powiedzieć(wydobyć z siebie normalny głos) a inni wychodzą z "grubą" barwą głosu jakby dopiero przyszli dopingować. Wtedy widać komu zależy na dopingowaniu!

Mareks | 2017-08-10 21:29

RETOOX masz rację, też na to chciałem zwrócić uwagę. Chodzę na Stal już 20 lat i będę chodził dalej, ale jeżeli ktoś przyjdzie z dzieckiem, czy z dziewczyną a gramy zwykły mecz z "Gryfem Wejherowo" , gdzie nie ma na drużynę (kibiców) ciśnienia, to po co te bluzgi ma słuchać cały stadion. Zwróccie też uwagę na to kiedy najlepiej do dopingu włącza się cała trybuna, czy jak wyjdzie wulgarny typ ze szczekaczką i rozkazuje śpiewać, czy jak "Kocyk" zachęca kulturalnie do dopingowania? Każdy chodzący na Stalówkę już to chyba zdążył zauważyć.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2017-09-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom

2 : 2

Adrian Dziubiński 5, 53     
Maciej Świdzikowski 14,
Leândro 31 (k)
Sędzia: Marcin Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Warta Poznań 14 9-2-3 29
2 Radomiak Radom 14 8-5-1 29
3 GKS Jastrzębie 14 8-4-2 28
4 ŁKS Łódź 14 6-7-1 25
5 Siarka Tarnobrzeg 14 7-2-5 23
6 Garbarnia Kraków 14 6-2-6 20
7 GKS Bełchatów 14 5-4-5 19
8 Olimpia Elbląg 14 5-4-5 19
9 Legionovia Legionowo 14 5-3-6 18
10 ROW 1964 Rybnik 14 4-5-5 17
11 Znicz Pruszków 14 5-2-7 17
12 Błękitni Stargard Szcz. 14 3-6-5 15
13 Stal Stalowa Wola 14 3-6-5 15
14 Rozwój Katowice 14 3-5-6 14
15 Wisła Puławy 14 2-7-5 13
16 MKS Kluczbork 14 2-7-5 13
17 Gryf Wejherowo 14 2-6-6 12
18 Gwardia Koszalin 14 2-5-7 11

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-10-28 ROW 1964 Ryb.. - STAL
2017-11-05 STAL - Gwardia Kosz..
2017-11-12 MKS Kluczbork - STAL
2017-11-18 Gryf Wejherowo - STAL
2017-11-25 STAL - Błękitni S..
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1089) » Vielitz44 (629)
» Fanatyk38 (629) » Koko (358)
» Kamilosss (345) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (320) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (270)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Arka Gdynia (0:1)
2007-09-08
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 16 940 razy
STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 16 776 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2016-08-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 5 389 razy
STAL - Górnik Zabrze (1:3)
2009-10-03
Ilość zdjęć: 72
Wyświetleń: 158 764 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.04417