Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kolejny transfer w Stali

Kolejny transfer w Stali
Przed nami 3 kolejka rozgrywek o mistrzostwo II ligi, a my ciągle pracujemy nad poprawą naszego składu. W naszej drużynie kolejny nowy zawodnik. W dniu dzisiejszym umowę podpisał Mateusz Stąporski, pomocnik, który w swojej dotychczasowej karierze występował min. w Koronie Kielce i Radomiaku Radom. W Stali Mateusz będzie występował z numerem 11. Witamy i życzymy powodzenia!

Komentarze (26)

Vielitz44 | 2017-08-12 15:12

Ktoś wie czy to w końcu jakiś boczny pomocnik, czy znów na środek?

Vielitz44 | 2017-08-12 15:43

Ktoś mi na 90minut odpowiedział:):
To jest boczny pomocnik, zielony i info widac macie kompleksy chłopak w Radomiaku najleszy skrzydłowy a wy piszecie smieszne wypociny gdzie pewnie gracje w okręgówce albo macie 15 lat bo tak wynika.Jestem kibicem Radomiaka i ogladalem wszystkie mecze najleszy nasz skrzydłowy i szkoda ze odszedł bo z Leo drugi najlepszy strzelec w druzynie i kilka asyst a wy piszecie bzdury ze szkoda ich czytać byli najlepsi na bokach. Z Cupraikiem Ze nie było awansu to moim zdaniem wina przespanej zimy i tyle.Ale napewno duże wzmocnienie Stalowej Woli

Mx310user | 2017-08-12 20:25

Na papierze super transfer :)

Vielitz44 | 2017-08-12 20:38

No co by nie gadać, to chyba najbardziej bogate okienko transferowe w historii Stalówki :) Oby się to w końcu na grę przełożyło.

Motomoto | 2017-08-13 17:10

Jaki skład i czy jest gdzieś relacja?? Dzięki

Motomoto | 2017-08-13 17:36

Już nie ważne. Jadą z nimi że ło!!

Maxtor84 | 2017-08-13 17:51

Na żywo ze stadionu jest gorzej niż zle ...żadnego strzału na bramkę żadnego progresu piękne bramki gości

Jaszczur | 2017-08-13 17:52

Spodziewales sie ze wygraja ? Stalowka to kandydat do spadku.

Esende | 2017-08-13 17:53

Jak gra ?

Jaszczur | 2017-08-13 18:52

Jezeli tacy zawodnicy jak Wasiluk, Dziubinski siedza na lawie to co to jest grane w tym klubie?!

Kamilosss | 2017-08-13 19:09

Kolejny sezon taki sam. Już k*rwa mam dość. Będę im kibicował nadal ale nie idę na następny mecz. Boli mnie to jak oglądam naszą Stalówke. Jak przypominam sobie grę w 1 lidze albo tym jednym sezonie w drugiej. SSzykuje się kolejny rozpaczliwt sezon z walką o utrzymanie. Połowa grajkow się nie nadaje do gry na tym poziomie ale żeby żadnej taktyki nawet nie było. Spójrzcie jak grał Bełchatów. Giel i ten czarny robili co chcieli jakby grali z amatorami z okręgowej ligi. A już osmieszeniem było jak ten mały grajek wygrywal każdy pojedynek czy to w powietrzu czy inny z pilkarzykami Stali. Jest mi niesamowicie przykro że leje nas kto chce a lepsi w tej lidze jesteśmy od może jednego czy dwóch zespołów. Dramat.

Maxtor84 | 2017-08-13 19:23

tragedia !!!

Amatorski | 2017-08-13 21:52

Dobra, ale grała Stal z mocnym kadrowo Bełchatowem, ile u nich jest zmian a ile u nas. Ten Thiakane to bardzo dobry strzał, nie wiem dlaczego ale wyglądało to tak jakby nasi się go bali. Wyciągneli go z Sokoła Kleczew a śmigał ładnie. Co do Garucha, śmiesznie to wyglądało jak wygrywał z naszymi główki, ale on jest naprawdę dobrym zawodnikiem, walecznym, w Chojnicach i Legnicy miło go wspominają. Trochę spokoju, niech się zgrają i myślę że jeszcze odpalą a może się zakręcą obok baraży. Ja na awans nie liczę ale czuję coś takiego jak Olimpia Elbląg w tamtym sezonie, a potem wzmocnić się konkretnie i atakować pierwszą ligę.

Vielitz44 | 2017-08-13 21:59

AMATORSKI - ale ty piszesz o Stali, że zakręci się obok baraży? Znowu niestety nie byłem na meczu, ale jak nasi nie mogą wg. opisów skleić akcji, a do tego nie ma gryzienia trawy, skoro brak umiejętności, to skąd ten optymizm? Mam nadzieję, że dojście Stąporskiego na skrzydło coś naszą grę odmieni. Zaraz to się pewnie wirtualne zwalnianie Białka, jak to było z Wójciekiem...

Totti | 2017-08-13 22:41

O co chodzi z Wasilukiem? Nie bojmy się tego powiedzieć TOP defensywnych w lidze w wieku 22 lat. A on siedzi na ławie? Przy takim fatalnym środku pola? Obraził się trener na niego czy inni muszą grać?

Gość 155cm wygrywa główki, robi różnicę, a nasz Pan Prezes powie, że naszym wychowankom brakuje centymetrow czy kilogramów żeby grać w 2 lidze? Ściągajmy

Totti | 2017-08-13 22:47

Ściągajmy dalej odrzut i bierzmy rezerwowych juniorów z innych klubów, bo ktoś boi się dać szansy swoim młodym, którzy gryźliby trawę, bo to ich klub. Klub w którym grają od dziecka, a nie daje się im szansy zaistnieć.

Amatorski | 2017-08-13 22:51

Tak o Stali, bo GKS Bełchatów pewny awans bezpośredni. Mój optymizm wynika z tego że wiele drużyn zaczęło słabo ale z czasem odpaliły. Teraz mają Jastrzębie u siebie, potem Znicz z którym powinni wygrać bo jest słaby teraz a potem ŁKS który fajnie zaczął. Nie wygląda ten rozkład optymistycznie ale fajnie jakby jakieśpunty ugrali z Jastębiem i ŁKSem.

Maniek | 2017-08-13 22:56

Wychowanków chcecie? Kto ma grać? Popatrzcie sobie na ich wyniki w okręgówce, nie mogą pokonać Pysznicy czy przegrywają z Bukową Jastkowice więc gdzie im do 2 ligi? Rezerwy Stali w okręgówce powinny dominować i wygrywać po 5:0 i wtedy można się zastanowić nad 2 ligą.. wychowankowie szans nie dostają bo są ZA SŁABI. Oni nie mogę pokonać drużyn pokroju Ździar czy Pysznicy i wy ich chcecie do 2 ligi..

Totti | 2017-08-13 23:07

No to pierwszy z brzegu: Paweł Oziębło- Piast II Gliwice- 12 miejsce IV liga śląska (dwie grupy)

Totti | 2017-08-13 23:07

No to pierwszy z brzegu: Paweł Oziębło- Piast II Gliwice- 12 miejsce IV liga śląska (dwie grupy)

Amatorski | 2017-08-13 23:16

Mi brakuje w Stali CLJ mimo wszystko bo to jest jakiś tam już poziom i z tego poziomu można szukać chłopaków do gry w II Lidze. Jeżeli chcecie brać kogoś z rezerw to muszą one grać minimum w czubie IV Ligi żeby próbować ich w II lidze, ale to też nie jest regułą. IV Liga nasza nie jest mocna ale mimo wszystko żeby tam grać to trzeba już coś tam grać a i kibicowsko by było atrakcyjnie.

Tepam | 2017-08-14 11:07

Maniek ma raję

Amatorski | 2017-08-14 12:48

Najeżdżacie na tych wychowanków ale to przede wszystkim wynika z braku chęci starania się tych chłopaków. Teraz oni wolą iść do Zdziar czy innych Jastkowic bo tam sobie rekreacyjnie pokopią i jakieś pieniążki dostaną. Tam starać się nie muszą bo okręgówka jakaś specjalnie wymagająca nie jest. Jak to jest że rocznik 95 grał wyrównane mecze z juniorami Legii, Cracovii czy Wisły i sporo tych chłopaków wchodziło do pierwszego składu a teraz nie ma takiego dominującego rocznika z któego można powoli brać do pierwszej drużyny. Jak chłopaki nie zmienią nastawienia to nie będzie lepiej. Kiedyś juniory zapierdzielali na treningu żeby móc się dostać na trening pierwszej drużyny żeby potem zabrać go nawet na ławkę, a teraz mają na to wywalone.

19kuba38 | 2017-08-14 14:45

Haha kolego strasznie się mylisz co do juniorow. Przyjdź i zobacz jak wygląda szkolenie tej mlodziezy. I nie raz czy dwa pochodz tylko np w skali całego sezonu i sam oceń.

Jaszczur | 2017-08-15 00:49

Rozmawialem z juniorami ich odpowiedz brzmi ; po co ma sie starac na treningach jak i tak nie ma miejsca dla niego na boisku bo przyjda patalachy a poza tym brakuje auturytetow trenerow jak by Mietek Ozog trenowal czy Wietecha to by chetnie przychodzili na treningi a tak trenuja bo musza .

Amatorski | 2017-08-15 10:10

Ożóg to chyba nie bo jest za bardzo konfliktowy. Ja bym spróbował w juniorach jako trenera Pana Piotra Piechniaka, bo grał w dobrych klubach, coś tam kopał zagranicą i nawet miał epizod w Reprezentacji. To jest wg mnie fajny autorytet, bo pokazuje że można ze Stalowej pójść na niezly poziom.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2017-09-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom

2 : 2

Adrian Dziubiński 5, 53     
Maciej Świdzikowski 14,
Leândro 31 (k)
Sędzia: Marcin Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 19 13-4-2 43
2 ŁKS Łódź 19 10-8-1 38
3 Warta Poznań 19 11-3-5 36
4 Radomiak Radom 19 9-7-3 34
5 Olimpia Elbląg 19 9-5-5 32
6 Siarka Tarnobrzeg 19 10-2-7 32
7 GKS Bełchatów 19 7-5-7 26
8 Znicz Pruszków 19 7-5-7 26
9 Garbarnia Kraków 19 6-6-7 24
10 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-6-7 24
11 Wisła Puławy 19 5-8-6 23
12 ROW 1964 Rybnik 19 5-7-7 22
13 Stal Stalowa Wola 19 5-7-7 22
14 Legionovia Legionowo 19 5-3-11 18
15 Rozwój Katowice 19 4-5-10 17
16 MKS Kluczbork 19 2-10-7 16
17 Gwardia Koszalin 19 3-6-10 15
18 Gryf Wejherowo 19 2-7-10 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1114) » Vielitz44 (656)
» Fanatyk38 (629) » Koko (359)
» Kamilosss (350) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (321) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (278)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Arka Gdynia (0:0)
2002-09-28
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 17 819 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 169 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:1)
2015-05-23
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 15 578 razy
Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 553 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.07456