Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sklepik Kibica! Nowa koszulka dla dzieciaków!

Podczas meczu z GKS Jastrzębie zadebiutuje nowa koszulka dla dzieci. Tym razem rozmiarowka obejmuje wiek od 5 do 11 lat. Cena to 40 zl.

 

Znajdziecie nas na:

https://www.facebook.com/fanshop.stalowka/

mail: sklepikbzc@wp.pl

 

Pełna oferta na:

www.sklep.stalowka.pl

Komentarze (24)

Vielitz44 | 2017-08-18 21:48

Witam, a ma ktoś może na sprzedaż koszulki dla dzieciaków z tych starych fajnych wzorów (bo te nowe jakoś mnie nie przekonują, ani mojej żonki też). Kiedyś były takie fajne - » http://stalowka.pl/foto/news/f/1386180212.jpg

Nieosiagalny | 2017-08-19 01:04

Mam nadzieje, że jutro nie zapomnimy o "starych znajomych" i odpowiedni transparent zawiśnie. Obym się nie zawiódł, pozdro.

Kamilosss | 2017-08-19 19:12

Jedyny pozytyw to atmosfera na trybunach i piwko.. Na boisku kaszana. Zero pomysłu, a gol pierwsze to idealny popis naszego bramkarza.

KTOS MI POWIE? JAK TO JEST, ZE JA PRZED SEZONEM PISAŁEM O TYM, ŻE BĘDZIE JAK Z WARTĄ, GDZIE FRĄTCZAK ZAWALIŁ MECZ I BĘDZIE JAK W SPARINGACH Z MIELCEM NP, ŻE W LIDZE NIC SIĘ NIE ZMIENI I MIAŁEM RACJĘ, A ZARZĄD TEGO NIE WIDZI?

Ile jeszcze bramkarzy ''utalentowanych' ' z 3-4 lig. Poza tym reszta słabiutko, mało pozytywów. Może obrona nieźle nawet, bo sporo roboty mieli i mało błędów. Ale taktyki w tym meczu nie ujrzałem. 3 liga, a marzyliśmy o 1 po cichu. Teraz trzeba zadać sobie pytanie kto jest za to odpowiedzialny.

Dżepetto | 2017-08-19 19:50

DNO!

Vielitz44 | 2017-08-19 19:51

Było słabo, ale akurat mogło być zupełnie inaczej, bo GKS szału nie robił. Niestrzelony karny (to powinno dla nas mecz ustawić) i bramka dla GKS z niczego po błędzie, a potem autobus na swojej połowie i tyle.
Podobał mi się dziś ten z 16 (Sobotka?), parę fajnych wrzutek, tylko nie miał kto wykończyć. Gębal musi wrócić do ataku, to mus. Stąporski może bez szału, ale w końcu jakiś boczny pomocnik. No słąbo to wygląda - gra się nie klei, szczęścia brak, paru co fajnie grali bez formy (Dziubiński, Bruno), no jednym słowem, chu...o.
Na trybunach spoczko, ale była dziś przyśpiewka Legii i tak samo jak ich zespół, nasz zawodzi totalnie.

Vielitz44 | 2017-08-19 20:01

Kuźwa znowu sąsiadka pokazuje jak to powinno być poukładane - nas Bełchatów zmiótł, a Siarka z nimi walczy i nawet przeważa... ehh.

Jaszczur | 2017-08-19 20:03

To swiadczy jak slaba jest Stalowka

Maniek | 2017-08-19 20:14

Już pomijając to również popis dały dzisiaj nasze rezerwy. Zdziary - Stal II 4:1 Jak ma być dobrze gdy zaplecze dostaje w d... od amatorów ze wsi gdzie największą gwiazdą jest lola Szafran który tam trenuje i gra. Wychowankowie to jeszcze większe dno a niektórzy chcieli pchać ich do 2 ligi. A Prezydent gadał coś o awansie. Będzie awans ale do 3 ligi z taką grą.Przynajmniej w 3 lidze Stal będzie miała najładniejszy stadion za rok i tym będzie się wyróżniać.

Jaszczur | 2017-08-19 20:19

Trenera Bialka uwazalem za bardzo dobrego fachowca, ale po dzisiejszym meczu zmienilem zdanie . Druzyna jest budowana od nowa a ustawienie dzis mega ofensywnie nie daje zadnych efektow, nie stwarzaja sytuacji ,duzo nie dokladnosci, brak presingu. Gebalski na skrzydle??!! Brak skrzydel jechali bokami jak chcieli. Z zawodnikami Bukowiec, Staporski, Hirskij, to rozwiazac umowy puki jeszcze jest oczko transferowe.Janiszew ski, Trubeha, Sobotka, Letocha zagrali ok.

Jaszczur | 2017-08-19 20:25

Jastrzebie bierze zawodnikow ze szkolki pilkarskiej i zawodnikow z III ligi, doklada ambicje i widac bylo to na boisku jak graja. Lepsi zawodnicy sa na podkarpaciu w III lidze, nie zbierajmy juz odpadow.

Vielitz44 | 2017-08-19 20:50

JASZCZUR - gieksy bym tu nie gloryfikował, bo też słabi jak nie wiem, bramka fuks i obroniony karny to było to. Po prostu Stal grała bez pomysłu a tamci obrona całą drużyną i tyle. Faktycznie jednak, Gębal na skrzydle to porażka, bo nic nie dogrywa, a brakuje go w środku właśnie. Może tego Sobotkę na skrzydło próbować, bo szybki, przebojowy i naprawdę 3-4 razy bardzo ładnie wrzucał. Łetocha i Gębal razem w ataku to może być taki duet jak Płonka-Sekul, no trzeba coś zmienić, bo to po prostu nie działa.
Ale to co się dzieje z Brunem to zagadka, gość jest fatalny obecnie, zero koncentracji, zero dokładnych podań, cień zawodnika z poprzedniego sezonu.

Jaszczur | 2017-08-19 21:45

To skoro gieksa jast slaba ,to jak slaba jest Stal ? Bruno to fakt bez formy, Zdarzaja sie kiksy bramkarza , zdarzaja sie pudla z 11 ale kuzwa trzeba grac , i zapier....

Esende | 2017-08-19 21:45

Jakim gralismy dzisiaj ustawieniem 4 3 1 2 ? Bo ciezko bylo sie polapac w tych szykach, kazdy biegal gdzie chcial do tego zupelny brak skrzydel. Bialek co Ty odstawiasz ?

Jaszczur | 2017-08-19 22:03

Grali 4-4-1-1,co mecz Bialek eksperementuje dzis Gebalski na boku , nie sprawdzil sie, na skrzydlach powinien grac Korczynski i Wojcik, na srodku Wasiluk ,Stelmach, z przodu Letocha, Gebalski

Esende | 2017-08-19 22:07

2 lini nie widac wogole tylko chaos

Amatorski | 2017-08-20 10:44

Nie chciałbym 3 ligi bo wtedy na 100% się to wszystko posypie a i nie byłbym taki pewien czy Stal by tak szybko z niej awansowała wyżej. To jest specyficzny poziom i tam występują poukładane drużyny jak i drużyny całkiem z łapanki. Moim zdaniem, chłopaki są poustawiani na złych pozycjach i dlatego to zawodzi. Po za tym, niech w końcu będzie stałe ustawienie zespołu, ja rozumiem że z Jastrzębiem czy Bełchatowem otwartej piłki grać się nie opłaca ale no przed takim Zniczem już muszą wyjść ofensywnym ustawieniem. Awansu nie będzie, nie ma co się przekomarzać, ale niech ustabilizują sobie ustawienie i zagrania to zacznie grać. Łętocha i Kolbusz na plus moim zdaniem, trzeba też rozejrzeć się za lepszym bramkarzem bo Frątczakiem ligi nie zwojujemy...

Vielitz44 | 2017-08-20 13:16

Bramkarz bramkarzem, ale wystarczyło strzelić karnego i mecz byłby ustawiony, a tak to lipa. Dodatkowo praktycznie brak zagrożenia bramki przeciwnika - znów strzałów celnych to ja chyba nie widziałem, no to jak tu wygrywać?

Jaszczur | 2017-08-20 13:31

Druzyna byla ustawiona bardzo ofensywnie, Gebalski i Staporski na bokach wogole nie wracali po stracie pilki mam nadzieje ze taka byla taktykaBialka dlatego jechali bokami jak chcieli Wasiluk i Sobotka walczyli z dwoma zawodnikami gieksy .Ze Zniczem nie moga zagrac otwartej pilki bo beda baty, ja z remisu bede zadowolony.

Amatorski | 2017-08-20 14:05

Ale skoro oni już rezygnują po niestrzelonym karnym to tu chyba jest coś nie halo. Rozumiem gdybyśmy przegrywali i karny by mało co zdziałał ale to był początek meczu i 0:0. Nie strzelili to trudno ale powinni dalej próbować napierać coś. Hirskyj słabiutko, w statystykach na 90 minut niby jakieś bramki w I i II Lidze strzelał, nie wiem może powinien być wpuszczany później, albo doprowadzić się do formy z Łętochą.

Vielitz44 | 2017-08-20 15:30

Hirskyj 6 miechów był bez klubu, ja bym na niego na razie nie liczył, wszedł chyba tylko dlatego, że Bruno grał tragicznie. Stąporski pierwszy mecz u nas i myślę, że będzie z niego pożytek, ale Gębal na bok się nie nadaje wg. mnie. Łętocha jak odbuduje się fizycznie to będzie naprawdę wartościowym grajkiem.
Ja tej ofensywnej gry z GKS to nie widziałem w ogóle, znikome zagrożenie, karny był w sumie po jednym z wielu błędów GKS. Niestety, ale taki mecz jak wczoraj to trzeba wygrać na luzie, bo przeciwnik co najwyżej przeciętny.

Menager_rzesz | 2017-08-20 16:27

Takie pytanie do trenera Stali. Czy nie ma Pan jaj żeby w przerwie meczu zmienić wiecznie niezadowolonego na boisku Gebalskiego? Bo chlopina sie obrazil ze musi grac na skrzydle bardziej a Letocha calkiem z przodu.

Gary75 | 2017-08-21 09:54

Gębalski gra na boku bo trzeba było zrobić miejsce dla Łetochy. i tyle w temacie. Cały mecz był chłopak niezadowolony i bezproduktywny i wcale się mu nie dziwię. Najsmutniejsze jest to że to jak funkcjonuje ten klub pokazuje fakt że to już trzeci sezon potwornego dziadostwa za sprawą decyzji Prezesa który i tak czuje że wszystko jest "cacy"-za przyzwoleniem Zarządu, miasta i wielu kolegów. Psy niech szczekają, a karawana jedzie dalej...

Edek38 | 2017-08-21 11:04

Panowie Kibice. Jak u Nas brało się zawodników z niższych lig to się nie podobało bo słabi , nie nadają sie, nie są wzmocnieniem. Trener też był lipny zawsze bo kto to jest Kalita, Wójcik czy Kasiak z Wieprzęciem. Teraz jest duet znanych trenerów, przyszło chyba 5-6 zawodników z przeszłością 1 ligową i dalej Wam jaśnie Panom nie pasują transfery i bóg wie co. Na papierze mamy dobrą ekipe, teoretycznie same wzmocnienia-Bukowiec , Sobota, Stąporski, Hirskiy. Jeszcze niedawno ktoś pisał, że najlepsze okienko transferowe od lat. to co kur... prezes ma wyjść i zagrać za nich???
Hipokryci.
Zapraszam na trening i pogadajcie sobie z nimi -zawodnikami,trenera mi, czego im jeszcze trzeba. Bo kasa jest, warunki są, Trener ma taki wybór , że 3 pierwszoligowców siedzi na ławie gdzie jeszcze niedawno siedziało tam 5 juniorów.
Ogarnijcie łby wreszcie bo chyba obecnie w złą stronę kierujecie pretensje.
Za wynik na boisku odpowiedzialnych jest 11 grajków i trener,trenerzy. Którzy akurat teraz mają wszystko.

Amatorski | 2017-08-21 13:57

Powiem tak, ja w nich wierzę bo na papierze ten skład wygląda konkretnie, trenerów mamy dobrych. Potrzeba przede wszystkim tego aby oni się zrozumieli i zgrali. No chyba że trenerzy skończeni, zawodnicy do wywalenia i nowych ściągnąć. Z trenerów do wyboru, akurat Banasik wolny po zwolnieniu z Zagłębia Sosnowiec, Szydełko z Resovii albo Sawa z JKS Jarosław. Teraz koniec żartów, jak mówiłem wcześniej niech trener wpoi jedno stałe ustawienie zespołu żeby zagrania szły automatycznie. Druga sprawa niech Hirskyj i Łętocha doprowadzą się do właściwej formy to będą wzmocnieniem. Trzecia sprawa to nastawienie, trzeba im pokazać że w nich wierzymy to i oni sami uwierzą w to że mogą wygrać.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom
2017-09-23, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola

Wisła Puławy             Stal Stalowa Wola

1 : 1

Jakub Smektała 49     
Mateusz Stąporski 70
Sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 9 7-2-0 23
2 Warta Poznań 9 7-0-2 21
3 GKS Jastrzębie 9 6-2-1 20
4 ŁKS Łódź 9 4-5-0 17
5 GKS Bełchatów 9 4-2-3 14
6 Garbarnia Kraków 9 4-2-3 14
7 Siarka Tarnobrzeg 9 4-1-4 13
8 Błękitni Stargard Szcz. 9 2-5-2 11
9 Stal Stalowa Wola 9 2-5-2 11
10 Legionovia Legionowo 8 3-1-4 10
11 Wisła Puławy 9 2-4-3 10
12 Znicz Pruszków 9 3-1-5 10
13 Olimpia Elbląg 9 2-3-4 9
14 ROW 1964 Rybnik 9 2-2-5 8
15 Gryf Wejherowo 9 1-4-4 7
16 Rozwój Katowice 8 1-4-3 7
17 MKS Kluczbork 9 1-4-4 7
18 Gwardia Koszalin 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-09-23 STAL - Radomiak Radom
2017-09-30 Garbarnia Kr.. - STAL
2017-10-07 STAL - Siarka Tarno..
2017-10-14 Rozwój Kato.. - STAL
0000-00-00 STAL - Legionovia L..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1082) » Fanatyk38 (629)
» Vielitz44 (575) » Koko (358)
» Kamilosss (343) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (320) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (266)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Polonia Warszawa - STAL (2:1)
2007-10-06
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 5 637 razy
STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 187 071 razy
Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 7 892 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 14 968 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.04874