Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy do Pruszkowa!!!

Wszyscy do Pruszkowa!!!
 
Przed Nami kolejny  wyjazd w sezonie 2017/2018 
 
Już jutro, środa - 23.08. udamy się do Pruszkowa gdzie powalczymy o punkty ze Zniczem.
Na ten mecz jedziemy autokarami. Organizujemy kasę i wolne w pracy. Nagłaśniamy ten temat !
Mobilizujemy się na osiedlach i FC.
 
Koszt wyjazdu to 50 PLN w tym bilet na mecz.
 
ZBIÓRKA pod MDK : 12:00 ; ODJAZD 12:30 !

NIE SPÓŹNIAĆ SIĘ !!!
 
Wszyscy na zielono lub czarno z szalem !
 
Jesteśmy zawsze tam !
 
STF !

Komentarze (20)

Mareks | 2017-08-21 18:30

Orientuje się ktoś kiedy zostanie wybrany wykonawca na budowę PCPN? Otwarcie ofert nastąpiło 29 maja i od tej daty upłynęło już prawie 3 miesiące i nie ma żadnych informacji odnośnie wyboru wykonawcy? Czy faktycznie mecz z ŁKS-em będzie ostatnim w tej rundzie na naszym stadionie?

Kamil | 2017-08-22 09:54

Miasto jeszcze nie wylonilo wykonawcy. To jest kwestia dni. Jeśli nie będzie odwołań to roboty rusza w połowie września. Do końca rundy gramy w Rzeszowie aczkolwiek coś się jeszcze może zmienić

Esende | 2017-08-22 21:39

Czy Stalowka.tv planuje transmisje z tego meczu ? :)

Vielitz44 | 2017-08-23 17:33

Czyli transmisji brak, szkoda. A na innych stronach coś ktoś?

Vielitz44 | 2017-08-23 18:41

Widzę trener pomieszał składem mocno, z relacji tekstowej wygląda to chyba lepiej niż ostatnio, bo coś tam się dzieje, cieszy, że Stąporski się rozgrywa, będzie pożytek z niego, oby reszta nabytków też w końcu załapała. 3 pkt muszą być :)!

Mietek | 2017-08-23 19:27

Serdeczne podziękowania za transmisje. Stalowka tv wielka tylko po fakcie.

Spotters | 2017-08-23 19:42

Pięknie 2 -0 byle tak do końca

Vielitz44 | 2017-08-23 19:43

O ja cie pierd.... :P i nie możemy tego oglądać :P

Kamil | 2017-08-23 19:45

Sklad wreszcie taki ze pozycje nominalne zachowane. Są efekty oby to był ten moment w którym będzie już tylko lepiej. Stalówka tv teraz działa na trochę innych zasadach

Spotters | 2017-08-23 19:48

Jeszce piękniej 3 0

Spotters | 2017-08-23 19:49

hm 3 1

Spotters | 2017-08-23 19:52

Gratulacje dla piłkarzy powiem szczerze traciłem pomału wiarę!

Vielitz44 | 2017-08-23 19:55

No mamy w końcu bocznego, nowi się zaczynają zgrywać, nie ma głupich błędów i jest efekt, byle tak dalej. Teraz na pożegnanie starego stadionu ładne i efektowne zwycięstwo i potem wycieczki do RZE :)

Jaszczur | 2017-08-23 20:16

Bardzo dobra II polowa,.Wrescie zwyciestwo! Dzieki Stalowka!

Ddst | 2017-08-23 20:39

Trubeha otworzył wynik, miejmy nadzieje że się rozstrzela. Sobotka asystuje, Stąporski się nam rozgrywa teraz 3 pkt w ostatnim meczu u siebie i powinno być juz tylko lepiej !!

Vielitz44 | 2017-08-24 08:18

Skrótów meczu na razie nie ma, ale jest fragment dopingu oraz "wybryków" naszych » https://www.youtube.com/watch?v=ptR82wLOhqk&t=5s

Johny | 2017-08-24 13:58

I niech to będzie początek normalnych wyników naszej drużyny !!!! Pytanko: jak z przedsprzedażą? podajcie godziny, kiedy jutro mozna kupić bilety?

Zielak69 | 2017-08-24 14:45

Cieszę się z zakontraktowania Zalepy. Bardzo dobra decyzja!

Vielitz44 | 2017-08-24 14:58

No naprawdę co do nazwisk, to okienko jeszcze raz napiszę, mega. Na papierze nigdy chyba tak dobrze to nie wyglądało, no normalnie to MUSI zadziałać :).
Oby ten mecz z ŁKS znów nam wyszedł i ludzi przekonał do kibicowania naszym, to będziemy robić inwazje na Rzeszów :):).

Amatorski | 2017-08-24 17:10

Jeszcze bramkarza by wypadało zakontraktować, może Tomasz Libera z Mielca? Swego czasu był pewniakiem w II Lidze a i nawet w I Lidze coś tam łapał. Bo Frątczak mi się wydaje że może nie udźwignąć presji. Okienko bardzo mocno na plus i przychodzą zawodnicy z I Ligi.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola
2018-08-18, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź

Stal Stalowa Wola             Widzew Łódź

3 : 0

Robert Dadok 62, 71,
Michał Trąbka 74
    
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 4 3-1-0 10
2 Stal Stalowa Wola 4 3-0-1 9
3 Olimpia Grudziądz 4 3-0-1 9
4 Siarka Tarnobrzeg 4 3-0-1 9
5 GKS Bełchatów 4 2-2-0 8
6 Gryf Wejherowo 4 2-2-0 8
7 Widzew Łódź 4 2-1-1 7
8 Radomiak Radom 4 2-1-1 7
9 Elana Toruń 4 2-1-1 7
10 Błękitni Stargard Szcz. 4 2-1-1 7
11 Znicz Pruszków 4 1-1-2 4
12 ROW 1964 Rybnik 4 1-0-3 3
13 Ruch Chorzów 4 1-0-3 3
14 Olimpia Elbląg 4 1-0-3 3
15 Rozwój Katowice 4 0-3-1 3
16 Pogoń Siedlce 4 0-2-2 2
17 Resovia Rzeszów 4 0-1-3 1
18 Skra Częstochowa 4 0-0-4 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-18 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (796)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (383)
» Koko (367) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 1 658 razy
Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 90 698 razy
STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 125 931 razy
Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 598 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.03348