Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy do Pruszkowa!!!

Wszyscy do Pruszkowa!!!
 
Przed Nami kolejny  wyjazd w sezonie 2017/2018 
 
Już jutro, środa - 23.08. udamy się do Pruszkowa gdzie powalczymy o punkty ze Zniczem.
Na ten mecz jedziemy autokarami. Organizujemy kasę i wolne w pracy. Nagłaśniamy ten temat !
Mobilizujemy się na osiedlach i FC.
 
Koszt wyjazdu to 50 PLN w tym bilet na mecz.
 
ZBIÓRKA pod MDK : 12:00 ; ODJAZD 12:30 !

NIE SPÓŹNIAĆ SIĘ !!!
 
Wszyscy na zielono lub czarno z szalem !
 
Jesteśmy zawsze tam !
 
STF !

Komentarze (20)

Mareks | 2017-08-21 18:30

Orientuje się ktoś kiedy zostanie wybrany wykonawca na budowę PCPN? Otwarcie ofert nastąpiło 29 maja i od tej daty upłynęło już prawie 3 miesiące i nie ma żadnych informacji odnośnie wyboru wykonawcy? Czy faktycznie mecz z ŁKS-em będzie ostatnim w tej rundzie na naszym stadionie?

Kamil | 2017-08-22 09:54

Miasto jeszcze nie wylonilo wykonawcy. To jest kwestia dni. Jeśli nie będzie odwołań to roboty rusza w połowie września. Do końca rundy gramy w Rzeszowie aczkolwiek coś się jeszcze może zmienić

Esende | 2017-08-22 21:39

Czy Stalowka.tv planuje transmisje z tego meczu ? :)

Vielitz44 | 2017-08-23 17:33

Czyli transmisji brak, szkoda. A na innych stronach coś ktoś?

Vielitz44 | 2017-08-23 18:41

Widzę trener pomieszał składem mocno, z relacji tekstowej wygląda to chyba lepiej niż ostatnio, bo coś tam się dzieje, cieszy, że Stąporski się rozgrywa, będzie pożytek z niego, oby reszta nabytków też w końcu załapała. 3 pkt muszą być :)!

Mietek | 2017-08-23 19:27

Serdeczne podziękowania za transmisje. Stalowka tv wielka tylko po fakcie.

Spotters | 2017-08-23 19:42

Pięknie 2 -0 byle tak do końca

Vielitz44 | 2017-08-23 19:43

O ja cie pierd.... :P i nie możemy tego oglądać :P

Kamil | 2017-08-23 19:45

Sklad wreszcie taki ze pozycje nominalne zachowane. Są efekty oby to był ten moment w którym będzie już tylko lepiej. Stalówka tv teraz działa na trochę innych zasadach

Spotters | 2017-08-23 19:48

Jeszce piękniej 3 0

Spotters | 2017-08-23 19:49

hm 3 1

Spotters | 2017-08-23 19:52

Gratulacje dla piłkarzy powiem szczerze traciłem pomału wiarę!

Vielitz44 | 2017-08-23 19:55

No mamy w końcu bocznego, nowi się zaczynają zgrywać, nie ma głupich błędów i jest efekt, byle tak dalej. Teraz na pożegnanie starego stadionu ładne i efektowne zwycięstwo i potem wycieczki do RZE :)

Jaszczur | 2017-08-23 20:16

Bardzo dobra II polowa,.Wrescie zwyciestwo! Dzieki Stalowka!

Ddst | 2017-08-23 20:39

Trubeha otworzył wynik, miejmy nadzieje że się rozstrzela. Sobotka asystuje, Stąporski się nam rozgrywa teraz 3 pkt w ostatnim meczu u siebie i powinno być juz tylko lepiej !!

Vielitz44 | 2017-08-24 08:18

Skrótów meczu na razie nie ma, ale jest fragment dopingu oraz "wybryków" naszych » https://www.youtube.com/watch?v=ptR82wLOhqk&t=5s

Johny | 2017-08-24 13:58

I niech to będzie początek normalnych wyników naszej drużyny !!!! Pytanko: jak z przedsprzedażą? podajcie godziny, kiedy jutro mozna kupić bilety?

Zielak69 | 2017-08-24 14:45

Cieszę się z zakontraktowania Zalepy. Bardzo dobra decyzja!

Vielitz44 | 2017-08-24 14:58

No naprawdę co do nazwisk, to okienko jeszcze raz napiszę, mega. Na papierze nigdy chyba tak dobrze to nie wyglądało, no normalnie to MUSI zadziałać :).
Oby ten mecz z ŁKS znów nam wyszedł i ludzi przekonał do kibicowania naszym, to będziemy robić inwazje na Rzeszów :):).

Amatorski | 2017-08-24 17:10

Jeszcze bramkarza by wypadało zakontraktować, może Tomasz Libera z Mielca? Swego czasu był pewniakiem w II Lidze a i nawet w I Lidze coś tam łapał. Bo Frątczak mi się wydaje że może nie udźwignąć presji. Okienko bardzo mocno na plus i przychodzą zawodnicy z I Ligi.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom
2017-09-23, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola

Wisła Puławy             Stal Stalowa Wola

1 : 1

Jakub Smektała 49     
Mateusz Stąporski 70
Sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 9 7-2-0 23
2 Warta Poznań 9 7-0-2 21
3 GKS Jastrzębie 9 6-2-1 20
4 ŁKS Łódź 9 4-5-0 17
5 GKS Bełchatów 9 4-2-3 14
6 Garbarnia Kraków 9 4-2-3 14
7 Siarka Tarnobrzeg 9 4-1-4 13
8 Błękitni Stargard Szcz. 9 2-5-2 11
9 Stal Stalowa Wola 9 2-5-2 11
10 Legionovia Legionowo 8 3-1-4 10
11 Wisła Puławy 9 2-4-3 10
12 Znicz Pruszków 9 3-1-5 10
13 Olimpia Elbląg 9 2-3-4 9
14 ROW 1964 Rybnik 9 2-2-5 8
15 Gryf Wejherowo 9 1-4-4 7
16 Rozwój Katowice 8 1-4-3 7
17 MKS Kluczbork 9 1-4-4 7
18 Gwardia Koszalin 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-09-23 STAL - Radomiak Radom
2017-09-30 Garbarnia Kr.. - STAL
2017-10-07 STAL - Siarka Tarno..
2017-10-14 Rozwój Kato.. - STAL
0000-00-00 STAL - Legionovia L..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1082) » Fanatyk38 (629)
» Vielitz44 (575) » Koko (358)
» Kamilosss (343) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (320) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (266)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 38 610 razy
STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 16 931 razy
Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 5 783 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 34 252 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.05803