Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy do Pruszkowa!!!

Wszyscy do Pruszkowa!!!
 
Przed Nami kolejny  wyjazd w sezonie 2017/2018 
 
Już jutro, środa - 23.08. udamy się do Pruszkowa gdzie powalczymy o punkty ze Zniczem.
Na ten mecz jedziemy autokarami. Organizujemy kasę i wolne w pracy. Nagłaśniamy ten temat !
Mobilizujemy się na osiedlach i FC.
 
Koszt wyjazdu to 50 PLN w tym bilet na mecz.
 
ZBIÓRKA pod MDK : 12:00 ; ODJAZD 12:30 !

NIE SPÓŹNIAĆ SIĘ !!!
 
Wszyscy na zielono lub czarno z szalem !
 
Jesteśmy zawsze tam !
 
STF !

Komentarze (20)

Mareks | 2017-08-21 18:30

Orientuje się ktoś kiedy zostanie wybrany wykonawca na budowę PCPN? Otwarcie ofert nastąpiło 29 maja i od tej daty upłynęło już prawie 3 miesiące i nie ma żadnych informacji odnośnie wyboru wykonawcy? Czy faktycznie mecz z ŁKS-em będzie ostatnim w tej rundzie na naszym stadionie?

Kamil | 2017-08-22 09:54

Miasto jeszcze nie wylonilo wykonawcy. To jest kwestia dni. Jeśli nie będzie odwołań to roboty rusza w połowie września. Do końca rundy gramy w Rzeszowie aczkolwiek coś się jeszcze może zmienić

Esende | 2017-08-22 21:39

Czy Stalowka.tv planuje transmisje z tego meczu ? :)

Vielitz44 | 2017-08-23 17:33

Czyli transmisji brak, szkoda. A na innych stronach coś ktoś?

Vielitz44 | 2017-08-23 18:41

Widzę trener pomieszał składem mocno, z relacji tekstowej wygląda to chyba lepiej niż ostatnio, bo coś tam się dzieje, cieszy, że Stąporski się rozgrywa, będzie pożytek z niego, oby reszta nabytków też w końcu załapała. 3 pkt muszą być :)!

Mietek | 2017-08-23 19:27

Serdeczne podziękowania za transmisje. Stalowka tv wielka tylko po fakcie.

Spotters | 2017-08-23 19:42

Pięknie 2 -0 byle tak do końca

Vielitz44 | 2017-08-23 19:43

O ja cie pierd.... :P i nie możemy tego oglądać :P

Kamil | 2017-08-23 19:45

Sklad wreszcie taki ze pozycje nominalne zachowane. Są efekty oby to był ten moment w którym będzie już tylko lepiej. Stalówka tv teraz działa na trochę innych zasadach

Spotters | 2017-08-23 19:48

Jeszce piękniej 3 0

Spotters | 2017-08-23 19:49

hm 3 1

Spotters | 2017-08-23 19:52

Gratulacje dla piłkarzy powiem szczerze traciłem pomału wiarę!

Vielitz44 | 2017-08-23 19:55

No mamy w końcu bocznego, nowi się zaczynają zgrywać, nie ma głupich błędów i jest efekt, byle tak dalej. Teraz na pożegnanie starego stadionu ładne i efektowne zwycięstwo i potem wycieczki do RZE :)

Jaszczur | 2017-08-23 20:16

Bardzo dobra II polowa,.Wrescie zwyciestwo! Dzieki Stalowka!

Ddst | 2017-08-23 20:39

Trubeha otworzył wynik, miejmy nadzieje że się rozstrzela. Sobotka asystuje, Stąporski się nam rozgrywa teraz 3 pkt w ostatnim meczu u siebie i powinno być juz tylko lepiej !!

Vielitz44 | 2017-08-24 08:18

Skrótów meczu na razie nie ma, ale jest fragment dopingu oraz "wybryków" naszych » https://www.youtube.com/watch?v=ptR82wLOhqk&t=5s

Johny | 2017-08-24 13:58

I niech to będzie początek normalnych wyników naszej drużyny !!!! Pytanko: jak z przedsprzedażą? podajcie godziny, kiedy jutro mozna kupić bilety?

Zielak69 | 2017-08-24 14:45

Cieszę się z zakontraktowania Zalepy. Bardzo dobra decyzja!

Vielitz44 | 2017-08-24 14:58

No naprawdę co do nazwisk, to okienko jeszcze raz napiszę, mega. Na papierze nigdy chyba tak dobrze to nie wyglądało, no normalnie to MUSI zadziałać :).
Oby ten mecz z ŁKS znów nam wyszedł i ludzi przekonał do kibicowania naszym, to będziemy robić inwazje na Rzeszów :):).

Amatorski | 2017-08-24 17:10

Jeszcze bramkarza by wypadało zakontraktować, może Tomasz Libera z Mielca? Swego czasu był pewniakiem w II Lidze a i nawet w I Lidze coś tam łapał. Bo Frątczak mi się wydaje że może nie udźwignąć presji. Okienko bardzo mocno na plus i przychodzą zawodnicy z I Ligi.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2017-09-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom

2 : 2

Adrian Dziubiński 5, 53     
Maciej Świdzikowski 14,
Leândro 31 (k)
Sędzia: Marcin Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 19 13-4-2 43
2 ŁKS Łódź 19 10-8-1 38
3 Warta Poznań 19 11-3-5 36
4 Radomiak Radom 19 9-7-3 34
5 Olimpia Elbląg 19 9-5-5 32
6 Siarka Tarnobrzeg 19 10-2-7 32
7 GKS Bełchatów 19 7-5-7 26
8 Znicz Pruszków 19 7-5-7 26
9 Garbarnia Kraków 19 6-6-7 24
10 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-6-7 24
11 Wisła Puławy 19 5-8-6 23
12 ROW 1964 Rybnik 19 5-7-7 22
13 Stal Stalowa Wola 19 5-7-7 22
14 Legionovia Legionowo 19 5-3-11 18
15 Rozwój Katowice 19 4-5-10 17
16 MKS Kluczbork 19 2-10-7 16
17 Gwardia Koszalin 19 3-6-10 15
18 Gryf Wejherowo 19 2-7-10 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1114) » Vielitz44 (656)
» Fanatyk38 (629) » Koko (359)
» Kamilosss (350) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (321) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (278)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 33 794 razy
Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 263 razy
Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 1 517 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:1)
2008-04-12
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 11 115 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.06406