Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Już jutro : STALÓWKA - ŁKS Łódź !!!

Już jutro : STALÓWKA - ŁKS Łódź !!!

Panie i Panowie, przed Nami kolejny mecz przy Hutniczej!!!
Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych będzie ŁKS Łódź.
Początek spotkania- sobota 26.08, godzina 15:00 !!!

Mobilizujemy się na osiedlach i FC. Nagłaśniamy ten temat sms-ami i w internecie. Zachęcamy WSZYSTKICH do przyjścia na stadion. Kolejny raz spodziewamy się licznej grupy Kibiców przyjezdnych więc  Zapełniamy trybunę K i konkretnym dopingiem pomagamy piłkarzom w walce o 3 punkty.
Frekwencja i doping zależą od nas więc KAŻDY DAJE Z SIEBIE 1938 % .
Kasy będą czynne już od 13:30 więc kupujemy bilet wcześniej !!! 
Widzimy się na sektorze 15 minut przed rozpoczęciem spotkania !!!

Wszyscy na zielo lub czarno i z szalem. 

Będzie to ostatni mecz przy Hutniczej w tym roku. Zapełniająć trybunę do ostatniego miejsca pokażmy, że jest dla kogo budować kolejną.
Piłkarze odnieśli pewne, cenne zwycięstwo w Pruszkowie. Już jutro, Naszym dopingiem musimy poprowadzić ich do kolejnej wygranej.
Nie może Cię zabraknąć na ostatnim meczu w Stalowej Woli !!!
DO ZOBACZENIA !!!

HEJ STAL !!!

Komentarze (8)

Vielitz44 | 2017-08-26 20:21

Słabo, bardzo słabo, po Zniczu nie wiadomo co się spodziewałem, a tu jednak dalej lipa (z jednym przebłyskiem po którym padła bramka). Ciężki sezon nas czeka.
Na plus - trener widzi, że słabo jest i robi konkretne zmiany, a nie tylko zmiany dla zmian.

Gary75 | 2017-08-26 21:05

nasza pomoc przestała istnieć po zmianach trenera Białka, zwłaszcza jak zszedł Wasiluk. Poza tym nie rozumiem totalnego cofnięcia się przy 1-0, jakbyśmy grali np. z Lechią Gdańsk. Przecież można było spokojnie dowieść 3pkt., nawet z przeciętną grą, bo do doskonałości to jeszcze wiele brakuje. Bronić też się trzeba umieć, a najlepszą obroną jest atak....

Mareks | 2017-08-26 21:26

Dla mnie też zmiana Wasiluka była conajmniej dziwna, według mnie jako jeden z nielicznych się wyróżniał

Kamil | 2017-08-26 21:40

Nasi spuchli w końcówce i efekt był taki jaki był. Niestety zabrakło sił. Ale efekt na pewno lepszy niż z gryfem belchatowem czy Jastrzębiem

Menager_rzesz | 2017-08-26 21:56

Co do meczu. Sprawiedliwy remis. LKS moze troszeczke lepszy, zwłaszcza technicznie. Beniaminek a wiedzą ładnie co grać i jak operować piłeczką. Stal zagrala jak zawsze słabiutko. Skrzydła nie istniały. Staporski beznadziejny. To co widziałem w Radomiu, tu zaczyna grać dno. Gebalski znowu sie obrazil ze musial zejść. Co za gość. Pan obrażalski.

Vielitz44 | 2017-08-26 21:59

Że niby przed tymi zmianami to nasza pomoc istniała? Każde rozegranie z obrony kończyło się na połowie, pomoc dno. Fakt jednak, zmiana Wasiluka bardzo dziwna, Trubeha czy Bukowoiec zdecydowanie bardziej na to zasługiwali. Dalej słabo to wygląda, w dodatku Stąporski po drugiej stronie praktycznie niewidoczny. Frątczak niestety niepewny, dobrze, że nie miał wiele okazji się wykazać. Dla mnie to jednak dziwne, że graliśmy prawie 5 obrońcami (WAsiluk głęboko). 2 defensywnymi, a i tak wchodzili w nas jak w masło. Parę razy jak naszym się chciało biegać, to widać było jak łatwo było stłamsić ŁKS, szkoda, że tylko parę razy.

Jaszczur | 2017-08-26 23:33

Braklo dzisiaj troche sil ,nogi byly za ciezkie i nikt nie wyskoczyl do pilki i tracimy gola.Zmiana Wasiluka pod pro-junior dzisiaj pilka to biznes.Druzyna potrzebuje czasu dzis 8 zawodnikow gralo nowych z czego 3 nie nadaje sie do gry Hirskij, Bukowiec, Staporski to tragedia ale i Korczynski dzis slabo. Obroncy boczni zbyt asekuracyjnie malo wejsc po skrzydle, ale obrona to najmocniejszy punkt Stali, pomoc to tragedia. Trener ma naprawde duzo do roboty

Rejmont | 2017-08-28 11:24

Ptaszki ćwierkają że jeszcze jedno wzmocnienie się szykuje, napastnik rodem z ekstraklasy, oby.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 31 19-4-8 61
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
7 Siarka Tarnobrzeg 31 14-3-14 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1177) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (335)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 4 149 razy
STAL - Arka Gdynia (0:1)
2007-09-08
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 17 325 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (0:1)
2013-10-12
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 19 666 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 3 903 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.04124