Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Już jutro : STALÓWKA - ŁKS Łódź !!!

Już jutro : STALÓWKA - ŁKS Łódź !!!

Panie i Panowie, przed Nami kolejny mecz przy Hutniczej!!!
Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych będzie ŁKS Łódź.
Początek spotkania- sobota 26.08, godzina 15:00 !!!

Mobilizujemy się na osiedlach i FC. Nagłaśniamy ten temat sms-ami i w internecie. Zachęcamy WSZYSTKICH do przyjścia na stadion. Kolejny raz spodziewamy się licznej grupy Kibiców przyjezdnych więc  Zapełniamy trybunę K i konkretnym dopingiem pomagamy piłkarzom w walce o 3 punkty.
Frekwencja i doping zależą od nas więc KAŻDY DAJE Z SIEBIE 1938 % .
Kasy będą czynne już od 13:30 więc kupujemy bilet wcześniej !!! 
Widzimy się na sektorze 15 minut przed rozpoczęciem spotkania !!!

Wszyscy na zielo lub czarno i z szalem. 

Będzie to ostatni mecz przy Hutniczej w tym roku. Zapełniająć trybunę do ostatniego miejsca pokażmy, że jest dla kogo budować kolejną.
Piłkarze odnieśli pewne, cenne zwycięstwo w Pruszkowie. Już jutro, Naszym dopingiem musimy poprowadzić ich do kolejnej wygranej.
Nie może Cię zabraknąć na ostatnim meczu w Stalowej Woli !!!
DO ZOBACZENIA !!!

HEJ STAL !!!

Komentarze (8)

Vielitz44 | 2017-08-26 20:21

Słabo, bardzo słabo, po Zniczu nie wiadomo co się spodziewałem, a tu jednak dalej lipa (z jednym przebłyskiem po którym padła bramka). Ciężki sezon nas czeka.
Na plus - trener widzi, że słabo jest i robi konkretne zmiany, a nie tylko zmiany dla zmian.

Gary75 | 2017-08-26 21:05

nasza pomoc przestała istnieć po zmianach trenera Białka, zwłaszcza jak zszedł Wasiluk. Poza tym nie rozumiem totalnego cofnięcia się przy 1-0, jakbyśmy grali np. z Lechią Gdańsk. Przecież można było spokojnie dowieść 3pkt., nawet z przeciętną grą, bo do doskonałości to jeszcze wiele brakuje. Bronić też się trzeba umieć, a najlepszą obroną jest atak....

Mareks | 2017-08-26 21:26

Dla mnie też zmiana Wasiluka była conajmniej dziwna, według mnie jako jeden z nielicznych się wyróżniał

Kamil | 2017-08-26 21:40

Nasi spuchli w końcówce i efekt był taki jaki był. Niestety zabrakło sił. Ale efekt na pewno lepszy niż z gryfem belchatowem czy Jastrzębiem

Menager_rzesz | 2017-08-26 21:56

Co do meczu. Sprawiedliwy remis. LKS moze troszeczke lepszy, zwłaszcza technicznie. Beniaminek a wiedzą ładnie co grać i jak operować piłeczką. Stal zagrala jak zawsze słabiutko. Skrzydła nie istniały. Staporski beznadziejny. To co widziałem w Radomiu, tu zaczyna grać dno. Gebalski znowu sie obrazil ze musial zejść. Co za gość. Pan obrażalski.

Vielitz44 | 2017-08-26 21:59

Że niby przed tymi zmianami to nasza pomoc istniała? Każde rozegranie z obrony kończyło się na połowie, pomoc dno. Fakt jednak, zmiana Wasiluka bardzo dziwna, Trubeha czy Bukowoiec zdecydowanie bardziej na to zasługiwali. Dalej słabo to wygląda, w dodatku Stąporski po drugiej stronie praktycznie niewidoczny. Frątczak niestety niepewny, dobrze, że nie miał wiele okazji się wykazać. Dla mnie to jednak dziwne, że graliśmy prawie 5 obrońcami (WAsiluk głęboko). 2 defensywnymi, a i tak wchodzili w nas jak w masło. Parę razy jak naszym się chciało biegać, to widać było jak łatwo było stłamsić ŁKS, szkoda, że tylko parę razy.

Jaszczur | 2017-08-26 23:33

Braklo dzisiaj troche sil ,nogi byly za ciezkie i nikt nie wyskoczyl do pilki i tracimy gola.Zmiana Wasiluka pod pro-junior dzisiaj pilka to biznes.Druzyna potrzebuje czasu dzis 8 zawodnikow gralo nowych z czego 3 nie nadaje sie do gry Hirskij, Bukowiec, Staporski to tragedia ale i Korczynski dzis slabo. Obroncy boczni zbyt asekuracyjnie malo wejsc po skrzydle, ale obrona to najmocniejszy punkt Stali, pomoc to tragedia. Trener ma naprawde duzo do roboty

Rejmont | 2017-08-28 11:24

Ptaszki ćwierkają że jeszcze jedno wzmocnienie się szykuje, napastnik rodem z ekstraklasy, oby.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-03-03, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.

0 : 2

    
Filip Karmański 31,
Maciej Więcek 32
Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 19 13-4-2 43
2 ŁKS Łódź 19 10-8-1 38
3 Warta Poznań 19 11-3-5 36
4 Radomiak Radom 19 9-7-3 34
5 Olimpia Elbląg 19 9-5-5 32
6 Siarka Tarnobrzeg 19 10-2-7 32
7 GKS Bełchatów 19 7-5-7 26
8 Znicz Pruszków 19 7-5-7 26
9 Garbarnia Kraków 19 6-6-7 24
10 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-6-7 24
11 Wisła Puławy 19 5-8-6 23
12 ROW 1964 Rybnik 19 5-7-7 22
13 Stal Stalowa Wola 19 5-7-7 22
14 Legionovia Legionowo 19 5-3-11 18
15 Rozwój Katowice 19 4-5-10 17
16 MKS Kluczbork 19 2-10-7 16
17 Gwardia Koszalin 19 3-6-10 15
18 Gryf Wejherowo 19 2-7-10 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
2018-03-10 GKS Jastrzę.. - STAL
2018-03-17 STAL - Znicz Pruszk..
2018-03-24 ŁKS Łódź - STAL
2018-03-31 STAL - Olimpia Elbl..
2018-04-07 Warta Poznań - STAL
2018-04-14 STAL - Wisła Puławy
2018-04-21 Radomiak Radom - STAL
2018-04-28 STAL - Garbarnia Kr..
2018-05-05 Siarka Tarno.. - STAL
2018-05-09 STAL - Rozwój Kato..
2018-05-12 Legionovia L.. - STAL
2018-05-19 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1120) » Vielitz44 (682)
» Fanatyk38 (629) » Koko (359)
» Kamilosss (354) » Slim1938 (329)
» Stalowiak1938 (322) » Zatorze (296)
» Daro (281) » Johny (279)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 21 829 razy
STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 21 871 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 27 693 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 117 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.06373