Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Już jutro : STALÓWKA - ŁKS Łódź !!!

Już jutro : STALÓWKA - ŁKS Łódź !!!

Panie i Panowie, przed Nami kolejny mecz przy Hutniczej!!!
Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych będzie ŁKS Łódź.
Początek spotkania- sobota 26.08, godzina 15:00 !!!

Mobilizujemy się na osiedlach i FC. Nagłaśniamy ten temat sms-ami i w internecie. Zachęcamy WSZYSTKICH do przyjścia na stadion. Kolejny raz spodziewamy się licznej grupy Kibiców przyjezdnych więc  Zapełniamy trybunę K i konkretnym dopingiem pomagamy piłkarzom w walce o 3 punkty.
Frekwencja i doping zależą od nas więc KAŻDY DAJE Z SIEBIE 1938 % .
Kasy będą czynne już od 13:30 więc kupujemy bilet wcześniej !!! 
Widzimy się na sektorze 15 minut przed rozpoczęciem spotkania !!!

Wszyscy na zielo lub czarno i z szalem. 

Będzie to ostatni mecz przy Hutniczej w tym roku. Zapełniająć trybunę do ostatniego miejsca pokażmy, że jest dla kogo budować kolejną.
Piłkarze odnieśli pewne, cenne zwycięstwo w Pruszkowie. Już jutro, Naszym dopingiem musimy poprowadzić ich do kolejnej wygranej.
Nie może Cię zabraknąć na ostatnim meczu w Stalowej Woli !!!
DO ZOBACZENIA !!!

HEJ STAL !!!

Komentarze (8)

Vielitz44 | 2017-08-26 20:21

Słabo, bardzo słabo, po Zniczu nie wiadomo co się spodziewałem, a tu jednak dalej lipa (z jednym przebłyskiem po którym padła bramka). Ciężki sezon nas czeka.
Na plus - trener widzi, że słabo jest i robi konkretne zmiany, a nie tylko zmiany dla zmian.

Gary75 | 2017-08-26 21:05

nasza pomoc przestała istnieć po zmianach trenera Białka, zwłaszcza jak zszedł Wasiluk. Poza tym nie rozumiem totalnego cofnięcia się przy 1-0, jakbyśmy grali np. z Lechią Gdańsk. Przecież można było spokojnie dowieść 3pkt., nawet z przeciętną grą, bo do doskonałości to jeszcze wiele brakuje. Bronić też się trzeba umieć, a najlepszą obroną jest atak....

Mareks | 2017-08-26 21:26

Dla mnie też zmiana Wasiluka była conajmniej dziwna, według mnie jako jeden z nielicznych się wyróżniał

Kamil | 2017-08-26 21:40

Nasi spuchli w końcówce i efekt był taki jaki był. Niestety zabrakło sił. Ale efekt na pewno lepszy niż z gryfem belchatowem czy Jastrzębiem

Menager_rzesz | 2017-08-26 21:56

Co do meczu. Sprawiedliwy remis. LKS moze troszeczke lepszy, zwłaszcza technicznie. Beniaminek a wiedzą ładnie co grać i jak operować piłeczką. Stal zagrala jak zawsze słabiutko. Skrzydła nie istniały. Staporski beznadziejny. To co widziałem w Radomiu, tu zaczyna grać dno. Gebalski znowu sie obrazil ze musial zejść. Co za gość. Pan obrażalski.

Vielitz44 | 2017-08-26 21:59

Że niby przed tymi zmianami to nasza pomoc istniała? Każde rozegranie z obrony kończyło się na połowie, pomoc dno. Fakt jednak, zmiana Wasiluka bardzo dziwna, Trubeha czy Bukowoiec zdecydowanie bardziej na to zasługiwali. Dalej słabo to wygląda, w dodatku Stąporski po drugiej stronie praktycznie niewidoczny. Frątczak niestety niepewny, dobrze, że nie miał wiele okazji się wykazać. Dla mnie to jednak dziwne, że graliśmy prawie 5 obrońcami (WAsiluk głęboko). 2 defensywnymi, a i tak wchodzili w nas jak w masło. Parę razy jak naszym się chciało biegać, to widać było jak łatwo było stłamsić ŁKS, szkoda, że tylko parę razy.

Jaszczur | 2017-08-26 23:33

Braklo dzisiaj troche sil ,nogi byly za ciezkie i nikt nie wyskoczyl do pilki i tracimy gola.Zmiana Wasiluka pod pro-junior dzisiaj pilka to biznes.Druzyna potrzebuje czasu dzis 8 zawodnikow gralo nowych z czego 3 nie nadaje sie do gry Hirskij, Bukowiec, Staporski to tragedia ale i Korczynski dzis slabo. Obroncy boczni zbyt asekuracyjnie malo wejsc po skrzydle, ale obrona to najmocniejszy punkt Stali, pomoc to tragedia. Trener ma naprawde duzo do roboty

Rejmont | 2017-08-28 11:24

Ptaszki ćwierkają że jeszcze jedno wzmocnienie się szykuje, napastnik rodem z ekstraklasy, oby.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola
2018-08-18, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź

Stal Stalowa Wola             Widzew Łódź

3 : 0

Robert Dadok 62, 71,
Michał Trąbka 74
    
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 4 3-1-0 10
2 Stal Stalowa Wola 4 3-0-1 9
3 Olimpia Grudziądz 4 3-0-1 9
4 Siarka Tarnobrzeg 4 3-0-1 9
5 GKS Bełchatów 4 2-2-0 8
6 Gryf Wejherowo 4 2-2-0 8
7 Widzew Łódź 4 2-1-1 7
8 Radomiak Radom 4 2-1-1 7
9 Elana Toruń 4 2-1-1 7
10 Błękitni Stargard Szcz. 4 2-1-1 7
11 Znicz Pruszków 4 1-1-2 4
12 ROW 1964 Rybnik 4 1-0-3 3
13 Ruch Chorzów 4 1-0-3 3
14 Olimpia Elbląg 4 1-0-3 3
15 Rozwój Katowice 4 0-3-1 3
16 Pogoń Siedlce 4 0-2-2 2
17 Resovia Rzeszów 4 0-1-3 1
18 Skra Częstochowa 4 0-0-4 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-18 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (796)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (383)
» Koko (367) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 13 828 razy
STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 14 190 razy
STAL - Arka Gdynia (0:1)
2007-09-08
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 17 847 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 284 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.03676