Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Już jutro : STALÓWKA - ŁKS Łódź !!!

Już jutro : STALÓWKA - ŁKS Łódź !!!

Panie i Panowie, przed Nami kolejny mecz przy Hutniczej!!!
Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych będzie ŁKS Łódź.
Początek spotkania- sobota 26.08, godzina 15:00 !!!

Mobilizujemy się na osiedlach i FC. Nagłaśniamy ten temat sms-ami i w internecie. Zachęcamy WSZYSTKICH do przyjścia na stadion. Kolejny raz spodziewamy się licznej grupy Kibiców przyjezdnych więc  Zapełniamy trybunę K i konkretnym dopingiem pomagamy piłkarzom w walce o 3 punkty.
Frekwencja i doping zależą od nas więc KAŻDY DAJE Z SIEBIE 1938 % .
Kasy będą czynne już od 13:30 więc kupujemy bilet wcześniej !!! 
Widzimy się na sektorze 15 minut przed rozpoczęciem spotkania !!!

Wszyscy na zielo lub czarno i z szalem. 

Będzie to ostatni mecz przy Hutniczej w tym roku. Zapełniająć trybunę do ostatniego miejsca pokażmy, że jest dla kogo budować kolejną.
Piłkarze odnieśli pewne, cenne zwycięstwo w Pruszkowie. Już jutro, Naszym dopingiem musimy poprowadzić ich do kolejnej wygranej.
Nie może Cię zabraknąć na ostatnim meczu w Stalowej Woli !!!
DO ZOBACZENIA !!!

HEJ STAL !!!

Komentarze (8)

Vielitz44 | 2017-08-26 20:21

Słabo, bardzo słabo, po Zniczu nie wiadomo co się spodziewałem, a tu jednak dalej lipa (z jednym przebłyskiem po którym padła bramka). Ciężki sezon nas czeka.
Na plus - trener widzi, że słabo jest i robi konkretne zmiany, a nie tylko zmiany dla zmian.

Gary75 | 2017-08-26 21:05

nasza pomoc przestała istnieć po zmianach trenera Białka, zwłaszcza jak zszedł Wasiluk. Poza tym nie rozumiem totalnego cofnięcia się przy 1-0, jakbyśmy grali np. z Lechią Gdańsk. Przecież można było spokojnie dowieść 3pkt., nawet z przeciętną grą, bo do doskonałości to jeszcze wiele brakuje. Bronić też się trzeba umieć, a najlepszą obroną jest atak....

Mareks | 2017-08-26 21:26

Dla mnie też zmiana Wasiluka była conajmniej dziwna, według mnie jako jeden z nielicznych się wyróżniał

Kamil | 2017-08-26 21:40

Nasi spuchli w końcówce i efekt był taki jaki był. Niestety zabrakło sił. Ale efekt na pewno lepszy niż z gryfem belchatowem czy Jastrzębiem

Menager_rzesz | 2017-08-26 21:56

Co do meczu. Sprawiedliwy remis. LKS moze troszeczke lepszy, zwłaszcza technicznie. Beniaminek a wiedzą ładnie co grać i jak operować piłeczką. Stal zagrala jak zawsze słabiutko. Skrzydła nie istniały. Staporski beznadziejny. To co widziałem w Radomiu, tu zaczyna grać dno. Gebalski znowu sie obrazil ze musial zejść. Co za gość. Pan obrażalski.

Vielitz44 | 2017-08-26 21:59

Że niby przed tymi zmianami to nasza pomoc istniała? Każde rozegranie z obrony kończyło się na połowie, pomoc dno. Fakt jednak, zmiana Wasiluka bardzo dziwna, Trubeha czy Bukowoiec zdecydowanie bardziej na to zasługiwali. Dalej słabo to wygląda, w dodatku Stąporski po drugiej stronie praktycznie niewidoczny. Frątczak niestety niepewny, dobrze, że nie miał wiele okazji się wykazać. Dla mnie to jednak dziwne, że graliśmy prawie 5 obrońcami (WAsiluk głęboko). 2 defensywnymi, a i tak wchodzili w nas jak w masło. Parę razy jak naszym się chciało biegać, to widać było jak łatwo było stłamsić ŁKS, szkoda, że tylko parę razy.

Jaszczur | 2017-08-26 23:33

Braklo dzisiaj troche sil ,nogi byly za ciezkie i nikt nie wyskoczyl do pilki i tracimy gola.Zmiana Wasiluka pod pro-junior dzisiaj pilka to biznes.Druzyna potrzebuje czasu dzis 8 zawodnikow gralo nowych z czego 3 nie nadaje sie do gry Hirskij, Bukowiec, Staporski to tragedia ale i Korczynski dzis slabo. Obroncy boczni zbyt asekuracyjnie malo wejsc po skrzydle, ale obrona to najmocniejszy punkt Stali, pomoc to tragedia. Trener ma naprawde duzo do roboty

Rejmont | 2017-08-28 11:24

Ptaszki ćwierkają że jeszcze jedno wzmocnienie się szykuje, napastnik rodem z ekstraklasy, oby.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2017-09-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom

2 : 2

Adrian Dziubiński 5, 53     
Maciej Świdzikowski 14,
Leândro 31 (k)
Sędzia: Marcin Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 17 11-4-2 37
2 ŁKS Łódź 17 9-7-1 34
3 Warta Poznań 17 10-3-4 33
4 Radomiak Radom 17 9-6-2 33
5 Siarka Tarnobrzeg 17 8-2-7 26
6 Olimpia Elbląg 17 7-5-5 26
7 Znicz Pruszków 17 7-3-7 24
8 GKS Bełchatów 17 6-4-7 22
9 Garbarnia Kraków 17 6-4-7 22
10 Błękitni Stargard Szcz. 17 5-6-6 21
11 ROW 1964 Rybnik 17 5-6-6 21
12 Wisła Puławy 17 4-8-5 20
13 Stal Stalowa Wola 17 4-7-6 19
14 Legionovia Legionowo 17 5-3-9 18
15 MKS Kluczbork 17 2-9-6 15
16 Rozwój Katowice 17 3-5-9 14
17 Gwardia Koszalin 17 3-5-9 14
18 Gryf Wejherowo 17 2-7-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-11-18 Gryf Wejherowo - STAL
2017-11-25 STAL - Błękitni S..
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1098) » Vielitz44 (642)
» Fanatyk38 (629) » Koko (358)
» Kamilosss (349) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (320) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (275)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Legionovia Legionowo (2:0)
2013-09-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 14 786 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 253 razy
Wisła Płock - STAL (2:0)
2013-05-08
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 18 406 razy
STAL - Hutnik Kraków (1:1)
2005-04-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 9 850 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.05339