Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Już jutro : STALÓWKA - ŁKS Łódź !!!

Już jutro : STALÓWKA - ŁKS Łódź !!!

Panie i Panowie, przed Nami kolejny mecz przy Hutniczej!!!
Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych będzie ŁKS Łódź.
Początek spotkania- sobota 26.08, godzina 15:00 !!!

Mobilizujemy się na osiedlach i FC. Nagłaśniamy ten temat sms-ami i w internecie. Zachęcamy WSZYSTKICH do przyjścia na stadion. Kolejny raz spodziewamy się licznej grupy Kibiców przyjezdnych więc  Zapełniamy trybunę K i konkretnym dopingiem pomagamy piłkarzom w walce o 3 punkty.
Frekwencja i doping zależą od nas więc KAŻDY DAJE Z SIEBIE 1938 % .
Kasy będą czynne już od 13:30 więc kupujemy bilet wcześniej !!! 
Widzimy się na sektorze 15 minut przed rozpoczęciem spotkania !!!

Wszyscy na zielo lub czarno i z szalem. 

Będzie to ostatni mecz przy Hutniczej w tym roku. Zapełniająć trybunę do ostatniego miejsca pokażmy, że jest dla kogo budować kolejną.
Piłkarze odnieśli pewne, cenne zwycięstwo w Pruszkowie. Już jutro, Naszym dopingiem musimy poprowadzić ich do kolejnej wygranej.
Nie może Cię zabraknąć na ostatnim meczu w Stalowej Woli !!!
DO ZOBACZENIA !!!

HEJ STAL !!!

Komentarze (8)

Vielitz44 | 2017-08-26 20:21

Słabo, bardzo słabo, po Zniczu nie wiadomo co się spodziewałem, a tu jednak dalej lipa (z jednym przebłyskiem po którym padła bramka). Ciężki sezon nas czeka.
Na plus - trener widzi, że słabo jest i robi konkretne zmiany, a nie tylko zmiany dla zmian.

Gary75 | 2017-08-26 21:05

nasza pomoc przestała istnieć po zmianach trenera Białka, zwłaszcza jak zszedł Wasiluk. Poza tym nie rozumiem totalnego cofnięcia się przy 1-0, jakbyśmy grali np. z Lechią Gdańsk. Przecież można było spokojnie dowieść 3pkt., nawet z przeciętną grą, bo do doskonałości to jeszcze wiele brakuje. Bronić też się trzeba umieć, a najlepszą obroną jest atak....

Mareks | 2017-08-26 21:26

Dla mnie też zmiana Wasiluka była conajmniej dziwna, według mnie jako jeden z nielicznych się wyróżniał

Kamil | 2017-08-26 21:40

Nasi spuchli w końcówce i efekt był taki jaki był. Niestety zabrakło sił. Ale efekt na pewno lepszy niż z gryfem belchatowem czy Jastrzębiem

Menager_rzesz | 2017-08-26 21:56

Co do meczu. Sprawiedliwy remis. LKS moze troszeczke lepszy, zwłaszcza technicznie. Beniaminek a wiedzą ładnie co grać i jak operować piłeczką. Stal zagrala jak zawsze słabiutko. Skrzydła nie istniały. Staporski beznadziejny. To co widziałem w Radomiu, tu zaczyna grać dno. Gebalski znowu sie obrazil ze musial zejść. Co za gość. Pan obrażalski.

Vielitz44 | 2017-08-26 21:59

Że niby przed tymi zmianami to nasza pomoc istniała? Każde rozegranie z obrony kończyło się na połowie, pomoc dno. Fakt jednak, zmiana Wasiluka bardzo dziwna, Trubeha czy Bukowoiec zdecydowanie bardziej na to zasługiwali. Dalej słabo to wygląda, w dodatku Stąporski po drugiej stronie praktycznie niewidoczny. Frątczak niestety niepewny, dobrze, że nie miał wiele okazji się wykazać. Dla mnie to jednak dziwne, że graliśmy prawie 5 obrońcami (WAsiluk głęboko). 2 defensywnymi, a i tak wchodzili w nas jak w masło. Parę razy jak naszym się chciało biegać, to widać było jak łatwo było stłamsić ŁKS, szkoda, że tylko parę razy.

Jaszczur | 2017-08-26 23:33

Braklo dzisiaj troche sil ,nogi byly za ciezkie i nikt nie wyskoczyl do pilki i tracimy gola.Zmiana Wasiluka pod pro-junior dzisiaj pilka to biznes.Druzyna potrzebuje czasu dzis 8 zawodnikow gralo nowych z czego 3 nie nadaje sie do gry Hirskij, Bukowiec, Staporski to tragedia ale i Korczynski dzis slabo. Obroncy boczni zbyt asekuracyjnie malo wejsc po skrzydle, ale obrona to najmocniejszy punkt Stali, pomoc to tragedia. Trener ma naprawde duzo do roboty

Rejmont | 2017-08-28 11:24

Ptaszki ćwierkają że jeszcze jedno wzmocnienie się szykuje, napastnik rodem z ekstraklasy, oby.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom
2017-09-23, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola

Wisła Puławy             Stal Stalowa Wola

1 : 1

Jakub Smektała 49     
Mateusz Stąporski 70
Sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 9 7-2-0 23
2 Warta Poznań 9 7-0-2 21
3 GKS Jastrzębie 9 6-2-1 20
4 ŁKS Łódź 9 4-5-0 17
5 GKS Bełchatów 9 4-2-3 14
6 Garbarnia Kraków 9 4-2-3 14
7 Siarka Tarnobrzeg 9 4-1-4 13
8 Błękitni Stargard Szcz. 9 2-5-2 11
9 Stal Stalowa Wola 9 2-5-2 11
10 Legionovia Legionowo 8 3-1-4 10
11 Wisła Puławy 9 2-4-3 10
12 Znicz Pruszków 9 3-1-5 10
13 Olimpia Elbląg 9 2-3-4 9
14 ROW 1964 Rybnik 9 2-2-5 8
15 Gryf Wejherowo 9 1-4-4 7
16 Rozwój Katowice 8 1-4-3 7
17 MKS Kluczbork 9 1-4-4 7
18 Gwardia Koszalin 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-09-23 STAL - Radomiak Radom
2017-09-30 Garbarnia Kr.. - STAL
2017-10-07 STAL - Siarka Tarno..
2017-10-14 Rozwój Kato.. - STAL
0000-00-00 STAL - Legionovia L..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1082) » Fanatyk38 (629)
» Vielitz44 (575) » Koko (358)
» Kamilosss (343) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (320) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (266)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 14 459 razy
STAL - MKS Kluczbork (1:0)
2014-09-27
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 10 968 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 688 razy
Stal Rzeszów - STAL (2:1)
2005-06-04
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 18 745 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.04886