Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal - ŁKS Łódz. Konferencja prasowa

Stal - ŁKS Łódz. Konferencja prasowa
Zapraszamy na konferencję prasowa która odbyła się po meczu Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódz w którym padł wynik remisowy 1:1.
 
Wkrótce kulisy oraz skrót z meczu.

Komentarze (14)

Vielitz44 | 2017-08-27 13:28

Czy STV już na stałe zrezygnowała z transmisji/retransmi sji meczów (nie pytam o powody)? Bo już nawet skrótów nie ma. Pytam, by zaoszczędzić sobie nerwów i przy każdym meczu pytań "będzie transmisja" itp. Dzięki za odp.

Mariusz | 2017-08-27 13:52

Skróty będą - co do transmisji wkrótce info będzie. Proszę o cierpliwość

Vielitz44 | 2017-08-27 14:09

Luzik, po prostu fajnie mieć jasność i w końcu skończą się te same pytania co kolejkę. Teraz jeszcze jak mecze będą w RZE to skróty jeszcze bardziej potrzebne (retransmisje pewnie też).

Zielono czarny | 2017-08-27 17:01

VIELITZ44
Rzeszów jest tak daleko ze jeszcze bardziej skróty będą potrzebne? Dla kogos kto chce zobaczyc mecz to i do Rzeszowa pojedzie

Vielitz44 | 2017-08-27 19:02

Synek, jak już jednemu takiemu "mądremu" tłumaczyłem, nie każdy ma takie beztroskie życie, że na każdy meczyk może wesoło się udać, czasami człowiek nie ma wyboru i mecz musi opuścić (czy to w Stalowej, czy w Rzeszowie czy jeszcze gdzieś indziej).
Ja już błogie dzieciństwo niestety mam za sobą, wtedy na mecze chodziło się bez wybrzydzania (także te czasy gdy grali nasi w Gorzycach).
Zapewniam Cię jednak, że zrobię wszystko by w Rze się pojawić, ale jak już mi się nie uda, to chciałbym naszych zobaczyć chociaż na monitorze...

Vielitz44 | 2017-08-28 07:23

ps - sorki za spinkę, ale takie uwagi niezwykle mnie irytują, jak ktoś myśli, że nieobecność na meczu to tylko czyjś wybór itp.

Nieosiagalny | 2017-08-28 11:14

Czy jest w planach organizacja wyjazdów autokarowych na "domowe" mecze do Rzeszowa?

Amatorski | 2017-08-28 11:44

Kolbusz podobno wypożyczony do Karpat...dziwna decyzja

Rejmont | 2017-08-28 15:05

Jak ma siedzieć na trybunie to lepiej żeby grał, do napadu ma być jakiś transfer jeszcze, podobno była ekstraklasa, zobaczymy.

Vielitz44 | 2017-08-28 20:40

Kolbusz już oficjalnie w Karpatach. No mamy w sumie teraz 3 stoperów, pewnie szans by nie miał pograć to fakt. No ciekawe kto do ataku, ale u nas to dalej brakuje skrzydłowego (Trubeha tragedia ostatnio) oraz rozgrywającego do środka, bo mamy kilku w sumie defensywnych, bez pomysłu na kreowanie gry...
No zobaczymy co to się będzie działo.

Peternyc | 2017-08-29 04:01

przestan ich pytac ,ten Edek38 i jemu podobni co zbierania na sprzet wytlumaczyli ( ? Zmiany w funkcjonowaniu StalowkaTV"--- mozesz przeczytac) zeby Ci polonusi przestali sie interesowac dlaczego nie ma transmisji ........nawet wstawili pare fajnych zarcikow...

Edek38 | 2017-08-29 11:36

Tak gamoniu, a sprzęt zastawiliśmy w lombardzie i biba była bo za mało zielonych wpłaciłeś.
Nie moja wina, że nie potraficie czytać ze zrozumiem wyjaśnień, które były tu wstawiane kilka razy w ciągu roku.

Transmisje będą jak będzie taka techniczna możliwość. O ewentualnej transmisji będzie podana informacja-jak zawsze zresztą
Podaj nr konta, dostaniesz przelew na kwotę którą wpłaciłeś i przestań się pocić. o ile coś wpłaciłeś bo znając życie jesteś z tych pokroju- ma być,powinno być...za darmo.

Peternyc | 2017-08-30 15:23

Edek..sluchaj cwelu , nie pajacuj z madrosciami i swoim intelektem....przy nastepnej wizycie .przyniose nr konta I dostaniesz z placka w pysk bo " bedzie taka techniczna mizliwosc" I " takiego pokroju jestem"

Edek38 | 2017-08-31 12:07

Zapraszam serdecznie. a za te słówka jeszcze Ci dołożę na konto. Może chcesz przelew wcześniej to na bilet będziesz miał.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2017-09-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom

2 : 2

Adrian Dziubiński 5, 53     
Maciej Świdzikowski 14,
Leândro 31 (k)
Sędzia: Marcin Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Warta Poznań 14 9-2-3 29
2 Radomiak Radom 14 8-5-1 29
3 GKS Jastrzębie 14 8-4-2 28
4 ŁKS Łódź 14 6-7-1 25
5 Siarka Tarnobrzeg 14 7-2-5 23
6 Garbarnia Kraków 14 6-2-6 20
7 GKS Bełchatów 14 5-4-5 19
8 Olimpia Elbląg 14 5-4-5 19
9 Legionovia Legionowo 14 5-3-6 18
10 ROW 1964 Rybnik 14 4-5-5 17
11 Znicz Pruszków 14 5-2-7 17
12 Błękitni Stargard Szcz. 14 3-6-5 15
13 Stal Stalowa Wola 14 3-6-5 15
14 Rozwój Katowice 14 3-5-6 14
15 Wisła Puławy 14 2-7-5 13
16 MKS Kluczbork 14 2-7-5 13
17 Gryf Wejherowo 14 2-6-6 12
18 Gwardia Koszalin 14 2-5-7 11

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-10-28 ROW 1964 Ryb.. - STAL
2017-11-05 STAL - Gwardia Kosz..
2017-11-12 MKS Kluczbork - STAL
2017-11-18 Gryf Wejherowo - STAL
2017-11-25 STAL - Błękitni S..
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1089) » Vielitz44 (629)
» Fanatyk38 (629) » Koko (358)
» Kamilosss (345) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (320) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (270)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 3 036 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 47 822 razy
STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 111 108 razy
Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 13 267 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.05115