Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal - ŁKS Łódz. Konferencja prasowa

Stal - ŁKS Łódz. Konferencja prasowa
Zapraszamy na konferencję prasowa która odbyła się po meczu Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódz w którym padł wynik remisowy 1:1.
 
Wkrótce kulisy oraz skrót z meczu.

Komentarze (14)

Vielitz44 | 2017-08-27 13:28

Czy STV już na stałe zrezygnowała z transmisji/retransmi sji meczów (nie pytam o powody)? Bo już nawet skrótów nie ma. Pytam, by zaoszczędzić sobie nerwów i przy każdym meczu pytań "będzie transmisja" itp. Dzięki za odp.

Mariusz | 2017-08-27 13:52

Skróty będą - co do transmisji wkrótce info będzie. Proszę o cierpliwość

Vielitz44 | 2017-08-27 14:09

Luzik, po prostu fajnie mieć jasność i w końcu skończą się te same pytania co kolejkę. Teraz jeszcze jak mecze będą w RZE to skróty jeszcze bardziej potrzebne (retransmisje pewnie też).

Zielono czarny | 2017-08-27 17:01

VIELITZ44
Rzeszów jest tak daleko ze jeszcze bardziej skróty będą potrzebne? Dla kogos kto chce zobaczyc mecz to i do Rzeszowa pojedzie

Vielitz44 | 2017-08-27 19:02

Synek, jak już jednemu takiemu "mądremu" tłumaczyłem, nie każdy ma takie beztroskie życie, że na każdy meczyk może wesoło się udać, czasami człowiek nie ma wyboru i mecz musi opuścić (czy to w Stalowej, czy w Rzeszowie czy jeszcze gdzieś indziej).
Ja już błogie dzieciństwo niestety mam za sobą, wtedy na mecze chodziło się bez wybrzydzania (także te czasy gdy grali nasi w Gorzycach).
Zapewniam Cię jednak, że zrobię wszystko by w Rze się pojawić, ale jak już mi się nie uda, to chciałbym naszych zobaczyć chociaż na monitorze...

Vielitz44 | 2017-08-28 07:23

ps - sorki za spinkę, ale takie uwagi niezwykle mnie irytują, jak ktoś myśli, że nieobecność na meczu to tylko czyjś wybór itp.

Nieosiagalny | 2017-08-28 11:14

Czy jest w planach organizacja wyjazdów autokarowych na "domowe" mecze do Rzeszowa?

Amatorski | 2017-08-28 11:44

Kolbusz podobno wypożyczony do Karpat...dziwna decyzja

Rejmont | 2017-08-28 15:05

Jak ma siedzieć na trybunie to lepiej żeby grał, do napadu ma być jakiś transfer jeszcze, podobno była ekstraklasa, zobaczymy.

Vielitz44 | 2017-08-28 20:40

Kolbusz już oficjalnie w Karpatach. No mamy w sumie teraz 3 stoperów, pewnie szans by nie miał pograć to fakt. No ciekawe kto do ataku, ale u nas to dalej brakuje skrzydłowego (Trubeha tragedia ostatnio) oraz rozgrywającego do środka, bo mamy kilku w sumie defensywnych, bez pomysłu na kreowanie gry...
No zobaczymy co to się będzie działo.

Peternyc | 2017-08-29 04:01

przestan ich pytac ,ten Edek38 i jemu podobni co zbierania na sprzet wytlumaczyli ( ? Zmiany w funkcjonowaniu StalowkaTV"--- mozesz przeczytac) zeby Ci polonusi przestali sie interesowac dlaczego nie ma transmisji ........nawet wstawili pare fajnych zarcikow...

Edek38 | 2017-08-29 11:36

Tak gamoniu, a sprzęt zastawiliśmy w lombardzie i biba była bo za mało zielonych wpłaciłeś.
Nie moja wina, że nie potraficie czytać ze zrozumiem wyjaśnień, które były tu wstawiane kilka razy w ciągu roku.

Transmisje będą jak będzie taka techniczna możliwość. O ewentualnej transmisji będzie podana informacja-jak zawsze zresztą
Podaj nr konta, dostaniesz przelew na kwotę którą wpłaciłeś i przestań się pocić. o ile coś wpłaciłeś bo znając życie jesteś z tych pokroju- ma być,powinno być...za darmo.

Peternyc | 2017-08-30 15:23

Edek..sluchaj cwelu , nie pajacuj z madrosciami i swoim intelektem....przy nastepnej wizycie .przyniose nr konta I dostaniesz z placka w pysk bo " bedzie taka techniczna mizliwosc" I " takiego pokroju jestem"

Edek38 | 2017-08-31 12:07

Zapraszam serdecznie. a za te słówka jeszcze Ci dołożę na konto. Może chcesz przelew wcześniej to na bilet będziesz miał.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1180) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 60 565 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 13 505 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 9 280 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 021 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.04503