Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal - ŁKS Łódz. Konferencja prasowa

Stal - ŁKS Łódz. Konferencja prasowa
Zapraszamy na konferencję prasowa która odbyła się po meczu Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódz w którym padł wynik remisowy 1:1.
 
Wkrótce kulisy oraz skrót z meczu.

Komentarze (14)

Vielitz44 | 2017-08-27 13:28

Czy STV już na stałe zrezygnowała z transmisji/retransmi sji meczów (nie pytam o powody)? Bo już nawet skrótów nie ma. Pytam, by zaoszczędzić sobie nerwów i przy każdym meczu pytań "będzie transmisja" itp. Dzięki za odp.

Mariusz | 2017-08-27 13:52

Skróty będą - co do transmisji wkrótce info będzie. Proszę o cierpliwość

Vielitz44 | 2017-08-27 14:09

Luzik, po prostu fajnie mieć jasność i w końcu skończą się te same pytania co kolejkę. Teraz jeszcze jak mecze będą w RZE to skróty jeszcze bardziej potrzebne (retransmisje pewnie też).

Zielono czarny | 2017-08-27 17:01

VIELITZ44
Rzeszów jest tak daleko ze jeszcze bardziej skróty będą potrzebne? Dla kogos kto chce zobaczyc mecz to i do Rzeszowa pojedzie

Vielitz44 | 2017-08-27 19:02

Synek, jak już jednemu takiemu "mądremu" tłumaczyłem, nie każdy ma takie beztroskie życie, że na każdy meczyk może wesoło się udać, czasami człowiek nie ma wyboru i mecz musi opuścić (czy to w Stalowej, czy w Rzeszowie czy jeszcze gdzieś indziej).
Ja już błogie dzieciństwo niestety mam za sobą, wtedy na mecze chodziło się bez wybrzydzania (także te czasy gdy grali nasi w Gorzycach).
Zapewniam Cię jednak, że zrobię wszystko by w Rze się pojawić, ale jak już mi się nie uda, to chciałbym naszych zobaczyć chociaż na monitorze...

Vielitz44 | 2017-08-28 07:23

ps - sorki za spinkę, ale takie uwagi niezwykle mnie irytują, jak ktoś myśli, że nieobecność na meczu to tylko czyjś wybór itp.

Nieosiagalny | 2017-08-28 11:14

Czy jest w planach organizacja wyjazdów autokarowych na "domowe" mecze do Rzeszowa?

Amatorski | 2017-08-28 11:44

Kolbusz podobno wypożyczony do Karpat...dziwna decyzja

Rejmont | 2017-08-28 15:05

Jak ma siedzieć na trybunie to lepiej żeby grał, do napadu ma być jakiś transfer jeszcze, podobno była ekstraklasa, zobaczymy.

Vielitz44 | 2017-08-28 20:40

Kolbusz już oficjalnie w Karpatach. No mamy w sumie teraz 3 stoperów, pewnie szans by nie miał pograć to fakt. No ciekawe kto do ataku, ale u nas to dalej brakuje skrzydłowego (Trubeha tragedia ostatnio) oraz rozgrywającego do środka, bo mamy kilku w sumie defensywnych, bez pomysłu na kreowanie gry...
No zobaczymy co to się będzie działo.

Peternyc | 2017-08-29 04:01

przestan ich pytac ,ten Edek38 i jemu podobni co zbierania na sprzet wytlumaczyli ( ? Zmiany w funkcjonowaniu StalowkaTV"--- mozesz przeczytac) zeby Ci polonusi przestali sie interesowac dlaczego nie ma transmisji ........nawet wstawili pare fajnych zarcikow...

Edek38 | 2017-08-29 11:36

Tak gamoniu, a sprzęt zastawiliśmy w lombardzie i biba była bo za mało zielonych wpłaciłeś.
Nie moja wina, że nie potraficie czytać ze zrozumiem wyjaśnień, które były tu wstawiane kilka razy w ciągu roku.

Transmisje będą jak będzie taka techniczna możliwość. O ewentualnej transmisji będzie podana informacja-jak zawsze zresztą
Podaj nr konta, dostaniesz przelew na kwotę którą wpłaciłeś i przestań się pocić. o ile coś wpłaciłeś bo znając życie jesteś z tych pokroju- ma być,powinno być...za darmo.

Peternyc | 2017-08-30 15:23

Edek..sluchaj cwelu , nie pajacuj z madrosciami i swoim intelektem....przy nastepnej wizycie .przyniose nr konta I dostaniesz z placka w pysk bo " bedzie taka techniczna mizliwosc" I " takiego pokroju jestem"

Edek38 | 2017-08-31 12:07

Zapraszam serdecznie. a za te słówka jeszcze Ci dołożę na konto. Może chcesz przelew wcześniej to na bilet będziesz miał.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola
2018-08-18, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź

Stal Stalowa Wola             Widzew Łódź

3 : 0

Robert Dadok 62, 71,
Michał Trąbka 74
    
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 4 3-1-0 10
2 Stal Stalowa Wola 4 3-0-1 9
3 Olimpia Grudziądz 4 3-0-1 9
4 Siarka Tarnobrzeg 4 3-0-1 9
5 GKS Bełchatów 4 2-2-0 8
6 Gryf Wejherowo 4 2-2-0 8
7 Widzew Łódź 4 2-1-1 7
8 Radomiak Radom 4 2-1-1 7
9 Elana Toruń 4 2-1-1 7
10 Błękitni Stargard Szcz. 4 2-1-1 7
11 Znicz Pruszków 4 1-1-2 4
12 ROW 1964 Rybnik 4 1-0-3 3
13 Ruch Chorzów 4 1-0-3 3
14 Olimpia Elbląg 4 1-0-3 3
15 Rozwój Katowice 4 0-3-1 3
16 Pogoń Siedlce 4 0-2-2 2
17 Resovia Rzeszów 4 0-1-3 1
18 Skra Częstochowa 4 0-0-4 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-18 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (796)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (383)
» Koko (367) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 883 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 54 322 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 2 475 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 442 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.03768