Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal - ŁKS Łódz. Konferencja prasowa

Stal - ŁKS Łódz. Konferencja prasowa
Zapraszamy na konferencję prasowa która odbyła się po meczu Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódz w którym padł wynik remisowy 1:1.
 
Wkrótce kulisy oraz skrót z meczu.

Komentarze (14)

Vielitz44 | 2017-08-27 13:28

Czy STV już na stałe zrezygnowała z transmisji/retransmi sji meczów (nie pytam o powody)? Bo już nawet skrótów nie ma. Pytam, by zaoszczędzić sobie nerwów i przy każdym meczu pytań "będzie transmisja" itp. Dzięki za odp.

Mariusz | 2017-08-27 13:52

Skróty będą - co do transmisji wkrótce info będzie. Proszę o cierpliwość

Vielitz44 | 2017-08-27 14:09

Luzik, po prostu fajnie mieć jasność i w końcu skończą się te same pytania co kolejkę. Teraz jeszcze jak mecze będą w RZE to skróty jeszcze bardziej potrzebne (retransmisje pewnie też).

Zielono czarny | 2017-08-27 17:01

VIELITZ44
Rzeszów jest tak daleko ze jeszcze bardziej skróty będą potrzebne? Dla kogos kto chce zobaczyc mecz to i do Rzeszowa pojedzie

Vielitz44 | 2017-08-27 19:02

Synek, jak już jednemu takiemu "mądremu" tłumaczyłem, nie każdy ma takie beztroskie życie, że na każdy meczyk może wesoło się udać, czasami człowiek nie ma wyboru i mecz musi opuścić (czy to w Stalowej, czy w Rzeszowie czy jeszcze gdzieś indziej).
Ja już błogie dzieciństwo niestety mam za sobą, wtedy na mecze chodziło się bez wybrzydzania (także te czasy gdy grali nasi w Gorzycach).
Zapewniam Cię jednak, że zrobię wszystko by w Rze się pojawić, ale jak już mi się nie uda, to chciałbym naszych zobaczyć chociaż na monitorze...

Vielitz44 | 2017-08-28 07:23

ps - sorki za spinkę, ale takie uwagi niezwykle mnie irytują, jak ktoś myśli, że nieobecność na meczu to tylko czyjś wybór itp.

Nieosiagalny | 2017-08-28 11:14

Czy jest w planach organizacja wyjazdów autokarowych na "domowe" mecze do Rzeszowa?

Amatorski | 2017-08-28 11:44

Kolbusz podobno wypożyczony do Karpat...dziwna decyzja

Rejmont | 2017-08-28 15:05

Jak ma siedzieć na trybunie to lepiej żeby grał, do napadu ma być jakiś transfer jeszcze, podobno była ekstraklasa, zobaczymy.

Vielitz44 | 2017-08-28 20:40

Kolbusz już oficjalnie w Karpatach. No mamy w sumie teraz 3 stoperów, pewnie szans by nie miał pograć to fakt. No ciekawe kto do ataku, ale u nas to dalej brakuje skrzydłowego (Trubeha tragedia ostatnio) oraz rozgrywającego do środka, bo mamy kilku w sumie defensywnych, bez pomysłu na kreowanie gry...
No zobaczymy co to się będzie działo.

Peternyc | 2017-08-29 04:01

przestan ich pytac ,ten Edek38 i jemu podobni co zbierania na sprzet wytlumaczyli ( ? Zmiany w funkcjonowaniu StalowkaTV"--- mozesz przeczytac) zeby Ci polonusi przestali sie interesowac dlaczego nie ma transmisji ........nawet wstawili pare fajnych zarcikow...

Edek38 | 2017-08-29 11:36

Tak gamoniu, a sprzęt zastawiliśmy w lombardzie i biba była bo za mało zielonych wpłaciłeś.
Nie moja wina, że nie potraficie czytać ze zrozumiem wyjaśnień, które były tu wstawiane kilka razy w ciągu roku.

Transmisje będą jak będzie taka techniczna możliwość. O ewentualnej transmisji będzie podana informacja-jak zawsze zresztą
Podaj nr konta, dostaniesz przelew na kwotę którą wpłaciłeś i przestań się pocić. o ile coś wpłaciłeś bo znając życie jesteś z tych pokroju- ma być,powinno być...za darmo.

Peternyc | 2017-08-30 15:23

Edek..sluchaj cwelu , nie pajacuj z madrosciami i swoim intelektem....przy nastepnej wizycie .przyniose nr konta I dostaniesz z placka w pysk bo " bedzie taka techniczna mizliwosc" I " takiego pokroju jestem"

Edek38 | 2017-08-31 12:07

Zapraszam serdecznie. a za te słówka jeszcze Ci dołożę na konto. Może chcesz przelew wcześniej to na bilet będziesz miał.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom
2017-09-23, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola

Wisła Puławy             Stal Stalowa Wola

1 : 1

Jakub Smektała 49     
Mateusz Stąporski 70
Sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 9 7-2-0 23
2 Warta Poznań 9 7-0-2 21
3 GKS Jastrzębie 9 6-2-1 20
4 ŁKS Łódź 9 4-5-0 17
5 GKS Bełchatów 9 4-2-3 14
6 Garbarnia Kraków 9 4-2-3 14
7 Siarka Tarnobrzeg 9 4-1-4 13
8 Błękitni Stargard Szcz. 9 2-5-2 11
9 Stal Stalowa Wola 9 2-5-2 11
10 Legionovia Legionowo 8 3-1-4 10
11 Wisła Puławy 9 2-4-3 10
12 Znicz Pruszków 9 3-1-5 10
13 Olimpia Elbląg 9 2-3-4 9
14 ROW 1964 Rybnik 9 2-2-5 8
15 Gryf Wejherowo 9 1-4-4 7
16 Rozwój Katowice 8 1-4-3 7
17 MKS Kluczbork 9 1-4-4 7
18 Gwardia Koszalin 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-09-23 STAL - Radomiak Radom
2017-09-30 Garbarnia Kr.. - STAL
2017-10-07 STAL - Siarka Tarno..
2017-10-14 Rozwój Kato.. - STAL
0000-00-00 STAL - Legionovia L..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1082) » Fanatyk38 (629)
» Vielitz44 (575) » Koko (358)
» Kamilosss (343) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (320) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (266)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 15 653 razy
Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 9 571 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 12 507 razy
STAL - Górnik Zabrze (1:3)
2009-10-03
Ilość zdjęć: 72
Wyświetleń: 158 418 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.04411