Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Już w niedzielę Stal- Warta Poznań

Już w niedzielę Stal- Warta Poznań
Już w niedzielę nasza Stal rozegra kolejne spotkanie o ligowe punkty tym razem gościć będziemy Wartę Poznań .Mecz zapowiada się bardzo atrakcyjnie gdyż w tym sezonie Warta radzi sobie bardzo dobrze a nasza Stal będzie walczyć o pełną pulę.Mecz zostanie rozegrany w Rzeszowie gdzie piłkarze Stali wystąpią w roli gospodarzy tego meczu. Organizowany jest wyjazd autokarowy dla naszych kibiców na ten mecz. Zbiórka jest pod MDK o godz.12.40 odjazd 13. Bilety można również kupić przy wsiadaniu do autokarów.
 
Dla tych którzy wybiorą inny sposób dojazdu podajemy informacje które napewno będą przydatne.
Główne wejście oraz kasy biletowe od Al. Powstańców Warszawy .Prasa oraz VIP wjeżdżają od ul.Hetmańskiej 69.
Dla naszych sympatyków przygotowaliśmy sektory D1, E1, F1, G1 na trybunie dolnej .
 
Bilety będą do nabycia w kasach od godz.14
Cena 5 ulgowy – kobiety i dzieci 7-13 lat .
Cena biletu normalnego to 10 zł.
 
Mecz rozpocznie się o godz.15.00
 
Zapraszamy wszystkich kibiców Stali by wesprzeć naszych zawodników w walce o kolejne ligowe punkty.

Komentarze (12)

Vielitz44 | 2017-09-10 17:03

Masakra ta nasza Stalówka :P zwycięstwo cieszy, ale 3 kontry setki i tak zj... to szok. Dobrze, że liga tak dramatycznie słaba, że lidera praktycznie pyknęliśmy.
No i Brylewski bohaterem na końcu :p

Menager_rzesz | 2017-09-10 17:07

Podcinka w stylu Gebalskiego...bezcen ne. Rozegranie akcji 3 na 1 obrońcę (pusta bramka)... bezcenne. Bluzgi na Resovie... Wstyd panowie.

Gary75 | 2017-09-10 18:22

3 pkt dzisiaj - SUPER SUKCES !!!! ale tak obiektywnie, to muszę przyznać że większego dna w wykonaniu naszej drużyny dawno nie oglądałem.... Ta drużyna nie ma ŻADNEGO stylu gry! To jest wstyd to oglądać. Jako wieloletni kibic Stalówki - jestem załamany !!!!! Te dwie setki-sam na sam w drugiej połowie, pokazują zaangażowanie, koncentrację i ambicję dzisiaj grających grajków w Stali! Zawsze trenera Białka szanowałem i mam nadzieję, że nie zmienię zdania, ale myślę, że minęlo już sporo czasu odkąd tu jest i chyba pora, żeby ta drużyna zaczeła mieć jakiś styl i coś grać. Chyba, że Ci ludzie co dzis biegają po boisku nic nie potrafią. Obym się mylił, ale sukcesów to ja tej drużynie nie wróżę - za dużo słabych ogniw. Zaden z nowych zawodników- ŻADEN - nie wyróżnia się spośród tłumu....

Jw27 | 2017-09-10 20:53

Co tu za marudy się udzielają. To był typowy mecz piłkarski. Były elementy gry w środku, kontry, obrony. Smutne że nasi nie potrafili strzelić na 2:0. Kondycyjne wytrzymali. Młodzi się ogrywają. Akcja na 1:0 ekstra z pierwszej piłki. Dużo niedokładności z przodu. Ja jestem usatysfakcjonowany. Dzięki i Szacun za transmisje i repleye. Ave STAL!

Dżepetto | 2017-09-10 23:19

To jest 2 liga PZPN, także rewelacyjnej piłkij niema co się spodziewać. Narazie nie jest najgorzej, zobaczymy co czas pokaże. Miejmy nadzieję, że zrobią stadion i drużyna wróci na swoje boisko. Oby jaknakszybciej.

Jaszczur | 2017-09-10 23:27

Mecz dwóch słabych drużyn więc nie ma co wymagać . Mnie martwi to że bardzo mało biegają , pozytywy; to 3pkt i wreszcie mamy bramkarz nr 1

Mx310user | 2017-09-11 11:00

Ważne 3 punkty pomimo BARDZO SŁABEJ gry. Gary75 ma tutaj 100% racji i nie jest to marudzenie a stwierdzenie faktów, że kompletnie brakuje stylu tej druzynie (cięzko stwierdzić z czego to wynika, może poprostu mamy takich grajków jakich mamy i nic lepszego z tego ulepić się nie da)

Warta mogła spokojnie ten mecz wygrać (np gdyby niepilnowany zawodnik z 10m trafił w bramkę)
Mielismy naprawde duzo szczęscia bo to przeciwnik kontrolowal mecz (do straty bramki)

Edek38 | 2017-09-11 14:03

» http://stal1938.pl/jedenastka-kolejki-12/

Panowie. Trener dostał to co chciał. Fakt, że momentami wygląda to gorzej niż końcówka wiosny, gdzie grała "zgraja małolatów" martwi. Teoretycznie, na papierze jest dobra drużyna więc zadaniem teoretycznie dobrych trenerów jest to poukładać i wycisnąć jak najwięcej.
Ale nie da sie wygrać meczu broniąc 1 bramkowej przewagi w 11- ŁKS , Olimpia.
Przyszli piłkarze z 1 ligową przeszłością wiuęc należy od nich oczekiwać więcej od poprzedników.

Aleksander | 2017-09-12 20:29

MAM PYTANKO.CZY W MARATONIE MOZNA JUZ KUPIC GADZETY STALOWKI?? KOSZULKI, SMYCZE, KUBKI ITP. MIALOBYC TAKIE STOISKO WE WRZESNIU OTWATRE, A NARAZIE.CISZA.WIEC PYTAM.

Edek38 | 2017-09-13 12:47

Z tego co wiem są: kubki, smycze, proporczyki, koszulki meczowe. Niebawem mają być polówki i jakieś bluzy.
Powoli będzie się to rozkręcać.

Mx310user | 2017-09-13 19:19

szkoda, że nie ma już bodziaków w ofercie ;/

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2017-09-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom

2 : 2

Adrian Dziubiński 5, 53     
Maciej Świdzikowski 14,
Leândro 31 (k)
Sędzia: Marcin Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 19 13-4-2 43
2 ŁKS Łódź 19 10-8-1 38
3 Warta Poznań 19 11-3-5 36
4 Radomiak Radom 19 9-7-3 34
5 Olimpia Elbląg 19 9-5-5 32
6 Siarka Tarnobrzeg 19 10-2-7 32
7 GKS Bełchatów 19 7-5-7 26
8 Znicz Pruszków 19 7-5-7 26
9 Garbarnia Kraków 19 6-6-7 24
10 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-6-7 24
11 Wisła Puławy 19 5-8-6 23
12 ROW 1964 Rybnik 19 5-7-7 22
13 Stal Stalowa Wola 19 5-7-7 22
14 Legionovia Legionowo 19 5-3-11 18
15 Rozwój Katowice 19 4-5-10 17
16 MKS Kluczbork 19 2-10-7 16
17 Gwardia Koszalin 19 3-6-10 15
18 Gryf Wejherowo 19 2-7-10 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1114) » Vielitz44 (656)
» Fanatyk38 (629) » Koko (359)
» Kamilosss (350) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (321) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (278)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Puszcza Niepołomice - STAL (3:2)
2012-05-19
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 021 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 237 razy
STAL - Kmita Zabierzów (0:0)
2008-09-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 14 235 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 13 195 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.07051