Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal- Warta Poznań.Kulisy oraz skrót.

Stal- Warta Poznań.Kulisy oraz skrót.

Kulisy spotkania Stal Stalowa Wola - Warta Poznań

Zapraszamy 

https://www.facebook.com/Stal-Stalowa-Wola-928700660559557/?fref=ts

Komentarze (18)

Siatkarz | 2017-09-16 15:43

Ale ten Białek jest uparty. Znowu Janiszewski na prawej obronie. Z Wartą go wkręcali jak chcieli a ten go dalej wystawia.

Vielitz44 | 2017-09-16 17:59

Ciułamy te punkty, jest ok - wygrywać u siebie i remisować na wyjeździe to będzie lux :)
Ciekawe kto dziś dla nas strzelił? Znowu samobój :P?

Kaniafcb | 2017-09-16 19:12

Stąporski, pięknie położył bramkarza zwodem i do pustej

Kaniafcb | 2017-09-16 19:17

W pierwszej połowie mieliśmy niesłusznie nie uznaną bramkę - odgwizdano faul na Madejskim, którego nie było

Jaszczur | 2017-09-16 22:09

Bardzo dobry mecz Stalowki, wysoki presing, walka do 94 minuty.Slabo gral Bukowiec i Bruno slabo w pierwszej polowie , pozniej sie rozegral.Dobre zmiany ozywily gre . W 93min Janiszewski trafil w poprzeczke.Jestem dumny ze Stalowki!

Vielitz44 | 2017-09-16 22:11

A na 90minut piszą, że nasi autobus itp ;p No ale jak piszecie, że źle nie było to spocz. Bukowiec ostatnio był w 11 kolejki a teraz lipa. Fajnie, że Stąporski działa, widać jak takowego nam brakowało gracza. A jak wyglądał atak bez Gębala?

Jaszczur | 2017-09-16 23:36

Letocha bardzo dobrze potrafi sie zastawic, odegrac .jeden strzal ale w srodek bramki

Menager_rzesz | 2017-09-17 10:59

Brawa dla trenera Bialka za wystawienie w 1 skladzie Letochy i posadzenie na lawie wiecznie niezadowolonego na boisku Gebalskiego. Tak trzymac. Nie chce sie grac, to grzac lawe i w przerwie zimowej odejsc do Wisly Sandomierz.

Kaniafcb | 2017-09-17 11:21

Coś się tak menadżer przyczepił Gębalskiego? tylko dlatego że zmarnował 2 setkę z Wartą? odpuść sobie i zejdź z niego, to nasz najlepszy napadzior i cieszmy się, że go mamy; wczoraj Gębalski dał dobrą zmianę; to nie jego wina, że żaden z pomocników nie może mu dograć choć jednej dokładnej piłki...wczoraj np. Stelmach zawalił kluczowe podanie, podał za krótko i Poznański wygarnął Gębalskiemu piłę, a była szansa na 2:1...Bukowiec, Żółądź - straty, nic konkretnego w przodzie, tylko defensywa...Łętoch a wczoraj nic nie wyczarował, środek nic nie kreował w jego kierunku, sprinterem nie jest i nie będzie, w pojedynkę nic nie zdziała, choć to jak potrafi się zastawić i przetrzymać piłkę - super! za Trubehę wystawiłbym w końcu Jonkisza, Trubeha cały czas gubi się w obronie (wczoraj w pierwszej połowie Puławy co raz atakowali jego stroną - Sedlewski i Smektała...), a z przodu bez jakiś efektów - choć chyba niedługo za kartki Trubeha i tak będze pauzował...Dziubek i Korczyński dalej bez formy, niewidoczni...szkoda ;

Mx310user | 2017-09-17 15:48

» https://www.youtube.com/watch?time_c..... skrót pokazuje, że ponownie mieliśmy bardzo dużooo szczęscia. Do przerwy mogło być 0-2/3 przy jednej akcji Stali (rzut wolny). Wynik cieszy ale więcej szczęscia niż....

Menager_rzesz | 2017-09-17 23:14

Ze spraw kibicowskich. Panowie pytanie za 100 punktów. Jaki jest sens trzymać z Polonia Przemysl? Jak oni maja z 20 kibiców. Dzisiaj musieli uciekać ze swojego sektora grając mecz u siebie...

Edek38 | 2017-09-17 23:35

O proszę. Pierwsze pytanie odnosnie spraw Kibicowskich na Kibicowskiej stronie od bardzo dawna. Sens jest a jak go nie widzisz to zajmij się analizowaniem spotkań pod względem piłkarskim jak większość z obecnych tu kibiców. Pozostałe aspekty zostaw w spokoju a swoje twórcze opinie na temat innych ekip zachowaj dla siebie .

Mareks | 2017-09-18 11:45

Orientuje się ktoś, czy były odwołania od wyboru wykonawcy PCPN? Takowe mogli składać do 14 września?

Edek38 | 2017-09-18 13:18

Nie. Jutro podpisują papiery.

Mareks | 2017-09-18 14:43

super, dzięki za odpowiedź

Amatorski | 2017-09-18 17:18

To ja teraz zapytam się ze spraw kibicowskich. Z kim aktualnie i czy w ogóle mamy oficjalne zgody? Czy aktualne stosunki z Polonią, Ładą, Stalą Rzeszów, Karpatami i Jastrzębiem można zaliczyć w kategorii układu?

Edek38 | 2017-09-18 20:23

Tak. Z wyżej wymienionymi ekipami mamy układ/dobre , przyjacielskie relacje. Z Łada i Polonia już dlugo co każdy wie. Podobnie z Jastrzebiem

Edek38 | 2017-09-18 20:26

Niedawno doszło do porozumienia ze Stala i Karpatami.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2017-09-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom

2 : 2

Adrian Dziubiński 5, 53     
Maciej Świdzikowski 14,
Leândro 31 (k)
Sędzia: Marcin Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 17 11-4-2 37
2 ŁKS Łódź 17 9-7-1 34
3 Warta Poznań 17 10-3-4 33
4 Radomiak Radom 17 9-6-2 33
5 Siarka Tarnobrzeg 17 8-2-7 26
6 Olimpia Elbląg 17 7-5-5 26
7 Znicz Pruszków 17 7-3-7 24
8 GKS Bełchatów 17 6-4-7 22
9 Garbarnia Kraków 17 6-4-7 22
10 Błękitni Stargard Szcz. 17 5-6-6 21
11 ROW 1964 Rybnik 17 5-6-6 21
12 Wisła Puławy 17 4-8-5 20
13 Stal Stalowa Wola 17 4-7-6 19
14 Legionovia Legionowo 17 5-3-9 18
15 MKS Kluczbork 17 2-9-6 15
16 Rozwój Katowice 17 3-5-9 14
17 Gwardia Koszalin 17 3-5-9 14
18 Gryf Wejherowo 17 2-7-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-11-18 Gryf Wejherowo - STAL
2017-11-25 STAL - Błękitni S..
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1098) » Vielitz44 (642)
» Fanatyk38 (629) » Koko (358)
» Kamilosss (349) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (320) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (275)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - MKS Kluczbork (1:0)
2014-09-27
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 11 197 razy
STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 056 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 20 832 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 753 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.06594