Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal- Warta Poznań.Kulisy oraz skrót.

Stal- Warta Poznań.Kulisy oraz skrót.

Kulisy spotkania Stal Stalowa Wola - Warta Poznań

Zapraszamy 

https://www.facebook.com/Stal-Stalowa-Wola-928700660559557/?fref=ts

Komentarze (18)

Siatkarz | 2017-09-16 15:43

Ale ten Białek jest uparty. Znowu Janiszewski na prawej obronie. Z Wartą go wkręcali jak chcieli a ten go dalej wystawia.

Vielitz44 | 2017-09-16 17:59

Ciułamy te punkty, jest ok - wygrywać u siebie i remisować na wyjeździe to będzie lux :)
Ciekawe kto dziś dla nas strzelił? Znowu samobój :P?

Kaniafcb | 2017-09-16 19:12

Stąporski, pięknie położył bramkarza zwodem i do pustej

Kaniafcb | 2017-09-16 19:17

W pierwszej połowie mieliśmy niesłusznie nie uznaną bramkę - odgwizdano faul na Madejskim, którego nie było

Jaszczur | 2017-09-16 22:09

Bardzo dobry mecz Stalowki, wysoki presing, walka do 94 minuty.Slabo gral Bukowiec i Bruno slabo w pierwszej polowie , pozniej sie rozegral.Dobre zmiany ozywily gre . W 93min Janiszewski trafil w poprzeczke.Jestem dumny ze Stalowki!

Vielitz44 | 2017-09-16 22:11

A na 90minut piszą, że nasi autobus itp ;p No ale jak piszecie, że źle nie było to spocz. Bukowiec ostatnio był w 11 kolejki a teraz lipa. Fajnie, że Stąporski działa, widać jak takowego nam brakowało gracza. A jak wyglądał atak bez Gębala?

Jaszczur | 2017-09-16 23:36

Letocha bardzo dobrze potrafi sie zastawic, odegrac .jeden strzal ale w srodek bramki

Menager_rzesz | 2017-09-17 10:59

Brawa dla trenera Bialka za wystawienie w 1 skladzie Letochy i posadzenie na lawie wiecznie niezadowolonego na boisku Gebalskiego. Tak trzymac. Nie chce sie grac, to grzac lawe i w przerwie zimowej odejsc do Wisly Sandomierz.

Kaniafcb | 2017-09-17 11:21

Coś się tak menadżer przyczepił Gębalskiego? tylko dlatego że zmarnował 2 setkę z Wartą? odpuść sobie i zejdź z niego, to nasz najlepszy napadzior i cieszmy się, że go mamy; wczoraj Gębalski dał dobrą zmianę; to nie jego wina, że żaden z pomocników nie może mu dograć choć jednej dokładnej piłki...wczoraj np. Stelmach zawalił kluczowe podanie, podał za krótko i Poznański wygarnął Gębalskiemu piłę, a była szansa na 2:1...Bukowiec, Żółądź - straty, nic konkretnego w przodzie, tylko defensywa...Łętoch a wczoraj nic nie wyczarował, środek nic nie kreował w jego kierunku, sprinterem nie jest i nie będzie, w pojedynkę nic nie zdziała, choć to jak potrafi się zastawić i przetrzymać piłkę - super! za Trubehę wystawiłbym w końcu Jonkisza, Trubeha cały czas gubi się w obronie (wczoraj w pierwszej połowie Puławy co raz atakowali jego stroną - Sedlewski i Smektała...), a z przodu bez jakiś efektów - choć chyba niedługo za kartki Trubeha i tak będze pauzował...Dziubek i Korczyński dalej bez formy, niewidoczni...szkoda ;

Mx310user | 2017-09-17 15:48

» https://www.youtube.com/watch?time_c..... skrót pokazuje, że ponownie mieliśmy bardzo dużooo szczęscia. Do przerwy mogło być 0-2/3 przy jednej akcji Stali (rzut wolny). Wynik cieszy ale więcej szczęscia niż....

Menager_rzesz | 2017-09-17 23:14

Ze spraw kibicowskich. Panowie pytanie za 100 punktów. Jaki jest sens trzymać z Polonia Przemysl? Jak oni maja z 20 kibiców. Dzisiaj musieli uciekać ze swojego sektora grając mecz u siebie...

Edek38 | 2017-09-17 23:35

O proszę. Pierwsze pytanie odnosnie spraw Kibicowskich na Kibicowskiej stronie od bardzo dawna. Sens jest a jak go nie widzisz to zajmij się analizowaniem spotkań pod względem piłkarskim jak większość z obecnych tu kibiców. Pozostałe aspekty zostaw w spokoju a swoje twórcze opinie na temat innych ekip zachowaj dla siebie .

Mareks | 2017-09-18 11:45

Orientuje się ktoś, czy były odwołania od wyboru wykonawcy PCPN? Takowe mogli składać do 14 września?

Edek38 | 2017-09-18 13:18

Nie. Jutro podpisują papiery.

Mareks | 2017-09-18 14:43

super, dzięki za odpowiedź

Amatorski | 2017-09-18 17:18

To ja teraz zapytam się ze spraw kibicowskich. Z kim aktualnie i czy w ogóle mamy oficjalne zgody? Czy aktualne stosunki z Polonią, Ładą, Stalą Rzeszów, Karpatami i Jastrzębiem można zaliczyć w kategorii układu?

Edek38 | 2017-09-18 20:23

Tak. Z wyżej wymienionymi ekipami mamy układ/dobre , przyjacielskie relacje. Z Łada i Polonia już dlugo co każdy wie. Podobnie z Jastrzebiem

Edek38 | 2017-09-18 20:26

Niedawno doszło do porozumienia ze Stala i Karpatami.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola
2018-08-18, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź

Stal Stalowa Wola             Widzew Łódź

3 : 0

Robert Dadok 62, 71,
Michał Trąbka 74
    
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 4 3-1-0 10
2 Stal Stalowa Wola 4 3-0-1 9
3 Olimpia Grudziądz 4 3-0-1 9
4 Siarka Tarnobrzeg 4 3-0-1 9
5 GKS Bełchatów 4 2-2-0 8
6 Gryf Wejherowo 4 2-2-0 8
7 Widzew Łódź 4 2-1-1 7
8 Radomiak Radom 4 2-1-1 7
9 Elana Toruń 4 2-1-1 7
10 Błękitni Stargard Szcz. 4 2-1-1 7
11 Znicz Pruszków 4 1-1-2 4
12 ROW 1964 Rybnik 4 1-0-3 3
13 Ruch Chorzów 4 1-0-3 3
14 Olimpia Elbląg 4 1-0-3 3
15 Rozwój Katowice 4 0-3-1 3
16 Pogoń Siedlce 4 0-2-2 2
17 Resovia Rzeszów 4 0-1-3 1
18 Skra Częstochowa 4 0-0-4 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-18 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (796)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (383)
» Koko (367) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 282 razy
Rozwój Katowice - STAL (2:2)
2017-03-25
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 993 razy
STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 84 680 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:1)
2015-05-23
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 17 782 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.03078