Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal- Warta Poznań.Kulisy oraz skrót.

Stal- Warta Poznań.Kulisy oraz skrót.

Kulisy spotkania Stal Stalowa Wola - Warta Poznań

Zapraszamy 

https://www.facebook.com/Stal-Stalowa-Wola-928700660559557/?fref=ts

Komentarze (18)

Siatkarz | 2017-09-16 15:43

Ale ten Białek jest uparty. Znowu Janiszewski na prawej obronie. Z Wartą go wkręcali jak chcieli a ten go dalej wystawia.

Vielitz44 | 2017-09-16 17:59

Ciułamy te punkty, jest ok - wygrywać u siebie i remisować na wyjeździe to będzie lux :)
Ciekawe kto dziś dla nas strzelił? Znowu samobój :P?

Kaniafcb | 2017-09-16 19:12

Stąporski, pięknie położył bramkarza zwodem i do pustej

Kaniafcb | 2017-09-16 19:17

W pierwszej połowie mieliśmy niesłusznie nie uznaną bramkę - odgwizdano faul na Madejskim, którego nie było

Jaszczur | 2017-09-16 22:09

Bardzo dobry mecz Stalowki, wysoki presing, walka do 94 minuty.Slabo gral Bukowiec i Bruno slabo w pierwszej polowie , pozniej sie rozegral.Dobre zmiany ozywily gre . W 93min Janiszewski trafil w poprzeczke.Jestem dumny ze Stalowki!

Vielitz44 | 2017-09-16 22:11

A na 90minut piszą, że nasi autobus itp ;p No ale jak piszecie, że źle nie było to spocz. Bukowiec ostatnio był w 11 kolejki a teraz lipa. Fajnie, że Stąporski działa, widać jak takowego nam brakowało gracza. A jak wyglądał atak bez Gębala?

Jaszczur | 2017-09-16 23:36

Letocha bardzo dobrze potrafi sie zastawic, odegrac .jeden strzal ale w srodek bramki

Menager_rzesz | 2017-09-17 10:59

Brawa dla trenera Bialka za wystawienie w 1 skladzie Letochy i posadzenie na lawie wiecznie niezadowolonego na boisku Gebalskiego. Tak trzymac. Nie chce sie grac, to grzac lawe i w przerwie zimowej odejsc do Wisly Sandomierz.

Kaniafcb | 2017-09-17 11:21

Coś się tak menadżer przyczepił Gębalskiego? tylko dlatego że zmarnował 2 setkę z Wartą? odpuść sobie i zejdź z niego, to nasz najlepszy napadzior i cieszmy się, że go mamy; wczoraj Gębalski dał dobrą zmianę; to nie jego wina, że żaden z pomocników nie może mu dograć choć jednej dokładnej piłki...wczoraj np. Stelmach zawalił kluczowe podanie, podał za krótko i Poznański wygarnął Gębalskiemu piłę, a była szansa na 2:1...Bukowiec, Żółądź - straty, nic konkretnego w przodzie, tylko defensywa...Łętoch a wczoraj nic nie wyczarował, środek nic nie kreował w jego kierunku, sprinterem nie jest i nie będzie, w pojedynkę nic nie zdziała, choć to jak potrafi się zastawić i przetrzymać piłkę - super! za Trubehę wystawiłbym w końcu Jonkisza, Trubeha cały czas gubi się w obronie (wczoraj w pierwszej połowie Puławy co raz atakowali jego stroną - Sedlewski i Smektała...), a z przodu bez jakiś efektów - choć chyba niedługo za kartki Trubeha i tak będze pauzował...Dziubek i Korczyński dalej bez formy, niewidoczni...szkoda ;

Mx310user | 2017-09-17 15:48

» https://www.youtube.com/watch?time_c..... skrót pokazuje, że ponownie mieliśmy bardzo dużooo szczęscia. Do przerwy mogło być 0-2/3 przy jednej akcji Stali (rzut wolny). Wynik cieszy ale więcej szczęscia niż....

Menager_rzesz | 2017-09-17 23:14

Ze spraw kibicowskich. Panowie pytanie za 100 punktów. Jaki jest sens trzymać z Polonia Przemysl? Jak oni maja z 20 kibiców. Dzisiaj musieli uciekać ze swojego sektora grając mecz u siebie...

Edek38 | 2017-09-17 23:35

O proszę. Pierwsze pytanie odnosnie spraw Kibicowskich na Kibicowskiej stronie od bardzo dawna. Sens jest a jak go nie widzisz to zajmij się analizowaniem spotkań pod względem piłkarskim jak większość z obecnych tu kibiców. Pozostałe aspekty zostaw w spokoju a swoje twórcze opinie na temat innych ekip zachowaj dla siebie .

Mareks | 2017-09-18 11:45

Orientuje się ktoś, czy były odwołania od wyboru wykonawcy PCPN? Takowe mogli składać do 14 września?

Edek38 | 2017-09-18 13:18

Nie. Jutro podpisują papiery.

Mareks | 2017-09-18 14:43

super, dzięki za odpowiedź

Amatorski | 2017-09-18 17:18

To ja teraz zapytam się ze spraw kibicowskich. Z kim aktualnie i czy w ogóle mamy oficjalne zgody? Czy aktualne stosunki z Polonią, Ładą, Stalą Rzeszów, Karpatami i Jastrzębiem można zaliczyć w kategorii układu?

Edek38 | 2017-09-18 20:23

Tak. Z wyżej wymienionymi ekipami mamy układ/dobre , przyjacielskie relacje. Z Łada i Polonia już dlugo co każdy wie. Podobnie z Jastrzebiem

Edek38 | 2017-09-18 20:26

Niedawno doszło do porozumienia ze Stala i Karpatami.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-03-03, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.

0 : 2

    
Filip Karmański 31,
Maciej Więcek 32
Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 19 13-4-2 43
2 ŁKS Łódź 19 10-8-1 38
3 Warta Poznań 19 11-3-5 36
4 Radomiak Radom 19 9-7-3 34
5 Olimpia Elbląg 19 9-5-5 32
6 Siarka Tarnobrzeg 19 10-2-7 32
7 GKS Bełchatów 19 7-5-7 26
8 Znicz Pruszków 19 7-5-7 26
9 Garbarnia Kraków 19 6-6-7 24
10 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-6-7 24
11 Wisła Puławy 19 5-8-6 23
12 ROW 1964 Rybnik 19 5-7-7 22
13 Stal Stalowa Wola 19 5-7-7 22
14 Legionovia Legionowo 19 5-3-11 18
15 Rozwój Katowice 19 4-5-10 17
16 MKS Kluczbork 19 2-10-7 16
17 Gwardia Koszalin 19 3-6-10 15
18 Gryf Wejherowo 19 2-7-10 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
2018-03-10 GKS Jastrzę.. - STAL
2018-03-17 STAL - Znicz Pruszk..
2018-03-24 ŁKS Łódź - STAL
2018-03-31 STAL - Olimpia Elbl..
2018-04-07 Warta Poznań - STAL
2018-04-14 STAL - Wisła Puławy
2018-04-21 Radomiak Radom - STAL
2018-04-28 STAL - Garbarnia Kr..
2018-05-05 Siarka Tarno.. - STAL
2018-05-09 STAL - Rozwój Kato..
2018-05-12 Legionovia L.. - STAL
2018-05-19 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1120) » Vielitz44 (682)
» Fanatyk38 (629) » Koko (359)
» Kamilosss (354) » Slim1938 (329)
» Stalowiak1938 (322) » Zatorze (296)
» Daro (281) » Johny (279)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 47 599 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 12 828 razy
Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 121 razy
STAL - Lech Poznań (4:1)
2009-09-29
Ilość zdjęć: 77
Wyświetleń: 261 801 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.05908