Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sklepik Kibica! Koszulka i worek!!! Nowości

Sklepik Kibica wprowadza od dzisiaj do sprzedaży nowy wzór koszulek zielonych "Wykuci ze Stali" oraz worki!

Worek dostępny w cenie 20 zl

Koszulki dostępne są w rozmiarach: S,M,L,XL,XXL,XXXL w cenie 55 zl

 

Pełna oferta Sklepiku Kibica na:

www.sklep.stalowka.pl

Znajdziecie nas na:

www.facebook.com/fanshop.stalowka/

mail: sklepikbzc@wp.pl

Komentarze (28)

Vielitz45 | 2017-10-7 10:00

bedzie transmisja z meczu?

Filip kacper k. | 2017-10-7 10:36

nie, tylko lajfy

Vielitz44 | 2017-10-7 12:19

Przedni żart z tym podszywaniem się pod mój nick, piaskownica albo przedszkole widać na tym forum kwitnie;)

Vieto | 2017-10-7 12:31

Ty nie na meczu? Znowu żonka nie puściła?

Vielitz44 | 2017-10-7 12:51

Na dziś mam lepszą rozrywkę, kibicowanie zostawiam tobie, może w końcu mamie uciekniesz i dla odmiany pokibicujesz coś, a nie tylko będziesz dalej bzdury na forum pisał.

Kamilosss | 2017-10-7 14:24

Przed sezonem mówiłem, bramkarze za słabi na tą ligę. Po pierwszych meczach mówiłem że za słabi i co drugi, trzeci mecz będzie błąd bramkarza. Brylewski puścił takie coś.. Ja to wiedziałem, ale zarząd nie. Ciekawe.

Kamilosss | 2017-10-7 14:28

PLUS mecz z Radomiakiem najlepszy w sezonie, świetna gra i składne akcje. Mecz później z Garbarnia i trener robi zmiany w składzie. Po jakiego ch%%ja? Łętocha czy Trubeha? Bez formy Jonkisz? Przychodzi mecz z TBG i znowu Trubeha jest w składzie np. Po co coś zmieniać co dobrze wyglądało..

Filip kacper k. | 2017-10-7 14:54

brawo zarzad, brawo Szymasnki, kogo nei zatrudnicie, co nie wykonacie, co roku mamy to samo.
Moze to nie wina trenerow i pilkarzy a moze nieudolnosc dzialczy?

Szymanski pozdrawiam, sezon na choinki tuz tuz

Motomoto | 2017-10-7 15:02

I Czar k.... prysł. A już miałem nadzieję że w przyszłym sezonie dwumecz z Ruchem będzie.

Mg151 | 2017-10-7 15:42

A czy przypadkiem nie było spalonego przy drugim golu ?

Raul | 2017-10-7 17:03

12 meczow , 2 wygrane w tym jedna mega szczesliwa po samoboju , zero pomyslu , zero taktyki I radosci z gry ..... Tylu nowych zawodnikow NIKT nie mial przed panem BIALKIEM I CO ...?,?!! A takie G...o przepraszam to nawet gow..m nie sposob nazwac ... Oczy bola , odruch wymiotny nieustanny , ale 3 trenerow jest ..... Zawodnicy maja zdecydowanie wieksze umiejetnosci I potencjal niz to co wszyscy widzimy ... Przed Nami mecze prawdy I jesli zawalimy to jestesmy na zime w strefie spadkowej i co zrobimy ?? Damy nowe zabawki panu pilkarskiemu Januszowi ??? Bialek przestan pitolic I wez sie do roboty , to nie GROCLIN , tutaj nikt nie bedzie kupowac Ci wygranych , a Rakow awansowal. Mielec odzyl po Twoim odejsciu , oby Stalowka tez sie odrodzila z Toba lub bez Ciebie . To juz zalezy od Ciebie , czemus chyba sluza do ch... treningi ?....A postepow zadnych NIE WIDZE . Pilkarze dajcie serce I klase od siebie w koncu tez. Nie wstyd WAM ?...

Johny | 2017-10-7 18:14

kolejny pech ze kiepski mecz. przecież miało być tak różowo. gdzie Ci krzykacze co tak wychwalali transfery... A może potrzeba jeszcze 15 kolejek żeby wypaliło.... jak było kiepsko tak dalej jest kiepsko. tyle że jeszcze gorzej.

Vieto | 2017-10-7 18:45

Zawsze mieliśmy świetnych bramkarzy, a teraz same ręczniki w bramce. Obie bramki na konto bramkarza.

Edek38 | 2017-10-9 13:40

Ni wlaśnie Filipek. Zadałeś dobre pytanie
Chyba nawet nie wykasuje Twojego wpisu. Podejdź proszę na trening i zapytaj pana szkoleniowca czego mu Jeszcze brakuje. Ligowi zawodnicy są. Jak zatrudnimy droższych i z ekstraklasy to Ty będziesz mógł zostać trenerem bo po co nam 2 czy 3 doświadczonych. Niedawno było pisane o najlepszym okienku transferowym od lat. To zarząd ma wyjść i grać???? Cos jest nie tak ... zapraszam na stadion i prosze zadac odpowiednie pytania zawodnikom i trenerom. Wszyscy sa ligowi... szkoda ze tylko na kartce.

Filip kacper k. | 2017-10-9 14:20

w tym rzecz.
Porownujac sklad jaki na jesieni mial do dyspozycji Wojcik, gdzie po porzednim sezonie zostalo ze 3 kopaczy- to Wojcik osiagnal jednak mistrzowstwo swiata.

Dzis w ogole sie nie zapowiada- gra wygalada tragicznie i sorry Edek,a le wydaje mi sie ze musiscie miec przygotowany plan B. Bialek nic tu ju znie wskóra a jego tlumaczenie sie na konferencjach prasowych jest bardziej smieszne niz u Kasiaka

Jaszczur | 2017-10-9 16:06

Mam wrazenie ze nie zabardzo sie staraja ,tylko mecze z Wisla Pulawy, Radomiakiem, Warta sie zmobilizowali i zagrali ambitnie. Dlatego nalezy telepnac druzyna , wstrzymac wyplaty , Bukowca i Staporskiego do rezerw tam ich miejsce . Pierwsza bramka to nie doskoczyli do zawodnika Korczynski i Trubeha, druga to Sobotka i Staporski przysneli a bramkarz powinien isc na pilke z rekami a nie chcial noga wybic.za duzo tych bledow. Problem tkwi w drugiej lini nie pomagaja obronie i nie pomagaja Gebalskiemu.

Jaszczur | 2017-10-9 16:13

8 pazdziernika 2016 Stalowka miala 15 pkt jechalismy na Wojcika i pilkarzy rowno , a teraz ile ugrali punktow???jestem zdziwiony ze taki zawodnik jak Wasiluk siedzi na lawie.

Filip kacper k. | 2017-10-9 18:21

teraz Rozwoj Legionowa i ROW. trzeba dac ultimatum 7 pkt z tych 3 meczach a jak nie to niech sie ten fachowiec pakuje bo juz w mielcu sie na nim poznali.

Quick1986 | 2017-10-9 19:20

A ja dalej swoje..........co Wy chcecie od trenera?
Z takimi gwiazdami to i Guardiola nie pomoże!
Jak zatrudniono piłkarzy na poziomie okręgówki to na takim poziomie grają!!! Znowu wina kolejnego trenera??? Chyba ktoś tym zarządza.......... Mam nadzieję że miasto przejmie ten klub i pogoni komunę z niego!!!

Vielitz44 | 2017-10-9 21:07

QUICK1986 - Siarka nas pokonała i zlała ostatnio parę innych drużyn, a gra tam jeszcze większa zbieranina niż u nas. Parę meczy nasi pokazali, że mogą, ale w innych meczach, albo brak woli walki, albo babol bramkarza i się to sypie nam zawsze - do tego kilku z tych co zostało i się nadawało do gry, teraz bez formy, dziwne to wszystko (kryzys? konflikt?). Może trzeba porozmawiać z zawodnikami i poznać problem?
Zmiana trenera niewiele da, tzn niczego nie zagwarantuje.

Jaszczur | 2017-10-9 22:01

VIELITZ masz racje , pilkarze co zostali to raptem po wakacjach stracili forme Waszkiewicz, Zoladz. Widac na boisku ze nie jest to zgrana paczka.

Edek38 | 2017-10-9 22:09

To ku...wa kogo trzeba Ci ściągnąć żeby nie był z okręgowej gamoniu.tak mogłeś pisać jak przychodził np. Kolbusz z Krosna a nie goscie z Tychów czy inni. Ogarnij leb bo gra zespol i wraz z trenerem jest odpowiedzialny za wyniki. Z zawodnikami z ekstraklasy bierzesz to z filipkiem i są wyniki. Tu chyba chodzi o to żeby coś stworzyć nie sądzisz?A nie da na tacy jedenastkę roku .samograja i patrzeć jak pięknie wygrywa. Kasa jest. Stadion się biduje to zasługa pewnie piłkarzy i białka a za styl gry i punkty odpowiada zarząd...dziwny klub...lamusie

Vielitz44 | 2017-10-10 07:38

EDEK38 - pomijając beztreściowe wrzutki niektórych (typu prezes, zarząd, trener itp do dymisji), to że coś nie gra wiemy wszyscy bo to widać gołym okiem, jesteś bliżej wszystkiego, więc powiedz nam kibicom, czy jest coś na rzeczy? Jest jakiś konflikt? To jaka jest atmosfera to przecież widać jak się jest blisko (oglądając mecz, to widzimy w sumie tylko efekty).
Wójcik nie miał kim grać, ale w pewnym momencie gra wyglądała całkiem fajnie, potem skład się posypał i gry też nie było. Teraz niby mamy kim grać, ławka jest, ale brak tego zęba - nie zależy im? Czy nie umieją lepiej? Może z tego wynikają te częste zmiany trenera, rotacje, bo się niektórym po prostu nie chce?

Gary75 | 2017-10-10 08:16

VIELTZ,coś w tym jest.... Jak sobie porównam zachowania zawodników na boisku z czasów kiedy trenerem był Wtorek, a disiaj...., to niestety, ale dobrego klimatu raczej nie widać. Może wynika to sta, że kiedyś przychodzili głównie chłopaki z okolic ( RZeszów, Krosno, itd) + było naprawdę wielu swoich młodych zawodników. I zawsze mówiło się, że nie ma kasy, ale jest świetna atmosfera. A dzisiaj pojawiają się piłkarzyki z Szczecina, GKS Tychy, i .... - tu niech sobie każdy dopowie.....
To że jest kiepsko, to każdy widzi. Pytanie tylko , dlaczego? Może też to że gramy na wyjeździe, że na meczu jest 200 osób, że zainteresowanie jest BEZNADZIEJNE.... może to ma wpływ. Nawet ostatnie derby w Tarnobrzegu - patrząc na nasz sektor - pokazały, że coś jest nie tak.
Co z tego że budują stadion, jak nie będzie komu na nim grać......

Edek38 | 2017-10-10 11:36

Wszystko ładnie, pięknie, tylko jak przychodzili Ci z regionu to był właśnie płacz "ekspertów" , że szrot z 3 ligi i awansu nie będzie, podobnie z trenerami-Kalita zły, wieprzęć nie taki, Kuźma owaki,itd... Jak przyszli zawodnicy starsi z doświadczeniem ligowym i teoretycznie para doświadczonych trenerów to czego jeszcze jeszcze trzeba...
Oczywiście ma wyjść Szymański, Zając i Żak i zagrać za nich.
nie wiem gdzie jest problem. jest dzisiaj trening o popołudniu. Po 16 bedzie spotkanie z grajkami i trenerami. Można zadać wszystkie pytania . Zapraszamy .

Gary75 | 2017-10-10 13:08

Edek - jak przychodzili grajkowie z 3 ligi, to nikt nie mówił o awansie. Poza tym grali tak samo, albo lepiej od tych co przyszli rok temu, czy teraz. Pamietasz jak drużyna grała, gdy był w niej Rejman, Płonka, Kantor, itd.... To nie byli zawodnicy z I czy II ligową przeszłością. Teraz od tamtego sezonu nie pojawił się praktycznie żaden piłkarz - oprócz Gębalskiego, który utrzymuje poziom, wnosi coś konkretnego do drużyny, a całość wygląda mizernie i bez pomysłu, a swiadczą o tym wyniki i miejsce w tabeli. Takie jest moje zdanie, pewnie jeszcze kilku innych "znawców" Z drugiej strony są też tacy, co im się gra i skład podobają - i mają do tego prawo. Też oglądasz mecze od dawna i masz pewne porównanie. Mnie jako kibica po prostu martwi to, że jest do dupy - BO JEST !!!! I trzeba coś z tym zrobić, bo niedługo może być za późno....

Edek38 | 2017-10-11 08:57

Wszystko ładnie. Pięknie...ameryki nie odkryles. Tylko żeby osiągnąć lepszy wynik postawiono właśnie na teoretycznie lepszych i droższych trenerów i zawodników... kazdy powie ze na papierze były to wzmocnienia.tak? poki co nie dziala to tak jak powinno więc oczywiście w tym klubie wszystkiemu winny jest zarząd... a goscie ktorzy biora kase za ten piach ktory graja to co?nawet z ekstraklasowymi zawodnikami w składzie dalej Szymański musi grać bo ...heh. zygac sie juz chce. zatrudniono doswiadczonych trenerow? Starszych graczy z 1 ligowa
Przeszloscia? To co jeszzcze trzeba im dac? Kase na kupienie awansu? Wczoraj mieliście szansę się wypowiedzieć. Zresztą zespół trenuje codziennie więc zawsze można się zjawić tylko trzeba chcieć . A reszta niech sobie szczeka dalej z za monitora...tyle waszego.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2017-09-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom

2 : 2

Adrian Dziubiński 5, 53     
Maciej Świdzikowski 14,
Leândro 31 (k)
Sędzia: Marcin Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Warta Poznań 13 8-2-3 26
2 Radomiak Radom 13 7-5-1 26
3 GKS Jastrzębie 13 7-4-2 25
4 ŁKS Łódź 13 5-7-1 22
5 Garbarnia Kraków 13 6-2-5 20
6 Siarka Tarnobrzeg 13 6-2-5 20
7 Olimpia Elbląg 13 5-4-4 19
8 Legionovia Legionowo 13 5-3-5 18
9 Znicz Pruszków 13 5-2-6 17
10 ROW 1964 Rybnik 13 4-4-5 16
11 GKS Bełchatów 12 4-3-5 15
12 Błękitni Stargard Szcz. 13 3-5-5 14
13 Rozwój Katowice 13 3-5-5 14
14 Wisła Puławy 13 2-7-4 13
15 MKS Kluczbork 13 2-7-4 13
16 Gryf Wejherowo 13 2-6-5 12
17 Stal Stalowa Wola 13 2-6-5 12
18 Gwardia Koszalin 12 1-4-7 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-10-21 STAL - Legionovia L..
2017-10-28 ROW 1964 Ryb.. - STAL
2017-11-05 STAL - Gwardia Kosz..
2017-11-12 MKS Kluczbork - STAL
2017-11-18 Gryf Wejherowo - STAL
2017-11-25 STAL - Błękitni S..
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1089) » Fanatyk38 (629)
» Vielitz44 (627) » Koko (358)
» Kamilosss (345) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (320) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (270)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (3:2)
2014-03-08
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 15 701 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 3 855 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 39 564 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 12 288 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.05283