Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wspieramy Jastrzębie !

Wspieramy Jastrzębie !
W sobotę 14 pazdziernika WSZYSCY jedziemy do Tarnobrzega  wspierać kibiców z Jastrzębia na mecz  Siarka - GKS 1962 Jastrzębie.
 
Zapisy do piątku do godz.12 pod linkiem http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/
 
Koszt 10 zł plus 10 zł bilet. Zbiórka 13.30 , odjazd 13.45
 
STALOWE JASTRZĘBIE ! 

Komentarze (26)

Vieto | 2017-10-13 18:04

Jaszczur | 2017-10-13 22:13

Ten artykul obowiazkowo powinni przeczytac obecne gwiazdy Stali, szkoda ze Ozog czy Wietecha nie sa trenerami w Stali.

Faraon | 2017-10-14 00:27

i co by zrobili ??? powiesz ,zapamietaj tych lat co mial mieczyslaw nie cofniesz my tu mamy samą młodzież bez paru wyjatków . a że graja padake to inna sprawa

Vielitz44 | 2017-10-14 13:49

Nam to trzeba tak charakternych grajków jak ci dwaj panowie, bo na trenerów to oni za bardzo się nie nadają - ale takich graczy, z takim sercem, to chyba długo u nas nie będzie.
No dziś zobaczymy jak to nasi się zepną, bo kogo jak kogo, ale ten Rozwój po prostu trzeba pokonać, by lekko uspokoić atmosferę.

Filip kacper k. | 2017-10-14 16:05

Dziubek w 41 i prowadzimy

Kamil | 2017-10-14 17:01

Dramat. Białek musi odejść bo z nim nic dobrego nie będzie

Jaszczur | 2017-10-14 17:14

Bialek zarabia 2x wiecej niz Wtorek a efekty widzimy.Dlatego zycze Bialkowi sukcesow , ale w innym klubie, i niech zabierze ze soba Bukowca.Jestesmy na dnie!!!

Dominik82 | 2017-10-14 17:24

Szkoda kolejnej porażki, ale trzeba przyznać że nasza drużyna jest chyba najbardziej przewidywalna i po raz kolejny cieszę się z wygranego kuponu. Niby sentyment mówi, aby obstawić zwycięstwo Stali jednak realia są takie jakie są i śmiało można obstawiać porażkę. Trzeba znów desperacko bronić się przed spadkiem i tak co roku, jedyny dobry sezon z Sekulskim w składzie. Rozwój też ma 11 wkładów do koszulek podobnie jak my i to oni dziś cieszą się ze zwycięstwa. Spotkały się chyba dwie naprawdę najgorsze drużyny w lidze i bez ściemy ale to brutalna prawda, a wkłady do koszulek mamy jakie mamy .

Filip kacper k. | 2017-10-14 17:34

Czy Białek honotowo podal sie fo dymisji na konferencji prasowej?

Kibolek1938 | 2017-10-14 19:54

Gdzie aktualnie mecze rozgrywają rezerwy?

Vielitz44 | 2017-10-14 20:07

Ostatnio grali na sztucznym, chyba nie mają więcej opcji.

Quick1986 | 2017-10-15 08:44

Proponuje pewnym osobom pie...c baranka w ścianę i sie obudzic! Co Wam da zmiana kolejnego trenera? Malo ich bylo ostatnio? Pogonic to dziadostwo ktore zarzadza bo nigdy nie bedzie lepiej!!!

Filip kacper k. | 2017-10-15 09:53

Dla okazania dramatu sytuacji w rozwoju zagralo 6 młodzieżowców w tym jeden 16-latek.

Vielitz44 | 2017-10-15 10:31

HEJZETKAES - po pierwsze, napisałem, że Mietek to gość z sercem ale nie materiał na trenera, poczytaj więc kto co pisze a potem "szczekaj" i atakuj. Dwa o żonie nigdy nic nie pisałem, tylko niewyżyty Vieto strzela farmazonami (bo myśli że dorosły człowiek to tylko problemy i obowiązki związane z żoną ma:)) - dwa razy zapytałem o transmisję czy będzie i kużwa ludzi to jakoś strasznie zabolało :/ pewnie przez to, że ten dzieciak zrobił z tego mega historie i pisze i tym non stop.

Vielitz44 | 2017-10-15 10:38

No pechowe te bramki trochę, w tym pierwsza to chyba spalony? Błędy głupie obrony, w końcu nie po babolu bramkarza to jedyny plus. Źle się dzieje - Rozwój ma walecznych wychowanków i to wystarczyło na nasz zespół jak widać...
QUICK1986 - a co da nagle zmiana zarządu? Mamy na papierze dobry skład i dobrego w teorii trenera (ze znajomościami by ściągać graczy itp.), co zrobi niby inny zarząd, że nagle będzie lepiej?

Cdncdn | 2017-10-15 10:43

TYLKO PAWEL WTOREK MOZE URATOWAC PILKE W STALOWEJ WOLI !!!!!!!!!Tylko Pawel Wtorek jako trener moze sprawic ze ta druzyna zacznie wygrywac.Tylko Wtorek.To nasz czlowiek.Skromny,int eligentny i posiada wiedze pilkarska.Potrafi przemowic do pilkarzy i nauczyc pilkarstwa.Tylko Pawel Wtorek.Czlowiek ze Stalowej Woli..

Raul | 2017-10-15 12:37

Gdzie ambicja , zaangazowanie I wola walki ?!? Panienki albo spaceruja albo stoja jak k.... pod latarnia . Zero zycia , zero druzyny .16 latek I juniorzy ich lejo .... Najgorsze jest to , ze kadra liczna , a panienki sam Bialek sobie sciagnal no zesz k.... " Autorski Projekt " . Na jesieni tamtego sezonu nawet zespol Wojcika wciagnalby ich nosem . Ja tez tesknie za gra jak za trenera Wtorka , wtedy gralismy najfajniejsza pilke od czesow trenera Lacha . I to grali Nasi zawodnicy ... A teraz szrot z calej Polski.

Jaszczur | 2017-10-15 13:18

Warto obejrzec konferencje po meczu i wypowiedz Koniarka! Ambicja to podstawa jak nie ma sie umijetnosci! Rozmawialem z juniorami Stali uslyszalem od nich ze po co maja sie starac jak i tak w seniorach przyjdzie szrot z calej polski a im zostaje gra w okregowce. Betkowski najlepszym zawodnikiem na boisku no to Bialek mial nosa ze sie go pozbyl .

Johny | 2017-10-16 09:24

normalnie "drim tim".... od dwóch sezonów trwa budowa potęgi piłkarskiej w Stalowej Woli. Proponuje jeszcze więcej Jonkiszów i Łetochów... Zapowiada się że za rok będą piekne obchody: otwarcie nowego stadionu, 80 lecie miasta i awans piłkarzy do III ligi.....

Andystal | 2017-10-16 12:34

Co roku to samo pseudozarząd robi oszczędnosci i mamy co mamy
Wszyscy się czepiają Pana Białka
ale z drewna to tylko można Pinokia zrobić
ale to tylko potrafił Jepetto
Panie Prezydencie weż Pan to rozgoń i tknij życie w nasz Ukochany klub jakim jest duma Podkarpacia
Stal Stalowa Wola

Andystal | 2017-10-16 12:34

Aha
pozdrawiam wszystkich

Edek38 | 2017-10-16 14:57

Jakie oszczędności gamoniu? Trenerzy zarabiają więcej, zawodnicy również . Drewno i małolatów to miał Wójcik czy poprzednicy. Teraz są z grajki z 1- ligową przeszłością więc ogarnij głowę bo bredzisz.

Gary75 | 2017-10-16 16:22

dla mnie to grać mogą nawet zawodnicy z 9 ligi a trenować może nawet dozorca z MOSIRu, byleby wyniki były. Skoro zarabiają lepiej a i zawodnicy z 1 ligową przeszłością, to chyba widocznie zapach aluminium nie pozwala im prezentować taki poziom żeby wstydu nie przynosić. A póki co wstyd jest ogromny , i to połączony z obawami o to jak się to skończy. Ciekawe jak długo jeszcze...

Andystal | 2017-10-17 11:25

Jak sam napisałeś są grajki poziom niebo lepszy
No i co dalej
Na wioskach grają nasi wychowankowie i inni z okolic
Którzy by napewno lepiej się prezentowali

Edek38 | 2017-10-17 18:48

Ta graja...m in w Sandomierzu. Jedź i zobacz...tylko na rezerwy bo w 1 składzie zaistnieli kilkadziesiąt minut. Każdy z tych wychowanków pewnie miał szansę albo jej nie chciał. Dziwne że 7 trenerów nie poznalo się na ich talencie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (1:0)
2008-05-21
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 89 845 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 343 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 17 184 razy
STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 36 027 razy
Osób Online: 34 / Czas gen. strony: 0.04073