Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wspieramy Jastrzębie !

Wspieramy Jastrzębie !
W sobotę 14 pazdziernika WSZYSCY jedziemy do Tarnobrzega  wspierać kibiców z Jastrzębia na mecz  Siarka - GKS 1962 Jastrzębie.
 
Zapisy do piątku do godz.12 pod linkiem http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/
 
Koszt 10 zł plus 10 zł bilet. Zbiórka 13.30 , odjazd 13.45
 
STALOWE JASTRZĘBIE ! 

Komentarze (26)

Vieto | 2017-10-13 18:04

Jaszczur | 2017-10-13 22:13

Ten artykul obowiazkowo powinni przeczytac obecne gwiazdy Stali, szkoda ze Ozog czy Wietecha nie sa trenerami w Stali.

Faraon | 2017-10-14 00:27

i co by zrobili ??? powiesz ,zapamietaj tych lat co mial mieczyslaw nie cofniesz my tu mamy samą młodzież bez paru wyjatków . a że graja padake to inna sprawa

Vielitz44 | 2017-10-14 13:49

Nam to trzeba tak charakternych grajków jak ci dwaj panowie, bo na trenerów to oni za bardzo się nie nadają - ale takich graczy, z takim sercem, to chyba długo u nas nie będzie.
No dziś zobaczymy jak to nasi się zepną, bo kogo jak kogo, ale ten Rozwój po prostu trzeba pokonać, by lekko uspokoić atmosferę.

Filip kacper k. | 2017-10-14 16:05

Dziubek w 41 i prowadzimy

Kamil | 2017-10-14 17:01

Dramat. Białek musi odejść bo z nim nic dobrego nie będzie

Jaszczur | 2017-10-14 17:14

Bialek zarabia 2x wiecej niz Wtorek a efekty widzimy.Dlatego zycze Bialkowi sukcesow , ale w innym klubie, i niech zabierze ze soba Bukowca.Jestesmy na dnie!!!

Dominik82 | 2017-10-14 17:24

Szkoda kolejnej porażki, ale trzeba przyznać że nasza drużyna jest chyba najbardziej przewidywalna i po raz kolejny cieszę się z wygranego kuponu. Niby sentyment mówi, aby obstawić zwycięstwo Stali jednak realia są takie jakie są i śmiało można obstawiać porażkę. Trzeba znów desperacko bronić się przed spadkiem i tak co roku, jedyny dobry sezon z Sekulskim w składzie. Rozwój też ma 11 wkładów do koszulek podobnie jak my i to oni dziś cieszą się ze zwycięstwa. Spotkały się chyba dwie naprawdę najgorsze drużyny w lidze i bez ściemy ale to brutalna prawda, a wkłady do koszulek mamy jakie mamy .

Filip kacper k. | 2017-10-14 17:34

Czy Białek honotowo podal sie fo dymisji na konferencji prasowej?

Kibolek1938 | 2017-10-14 19:54

Gdzie aktualnie mecze rozgrywają rezerwy?

Vielitz44 | 2017-10-14 20:07

Ostatnio grali na sztucznym, chyba nie mają więcej opcji.

Quick1986 | 2017-10-15 08:44

Proponuje pewnym osobom pie...c baranka w ścianę i sie obudzic! Co Wam da zmiana kolejnego trenera? Malo ich bylo ostatnio? Pogonic to dziadostwo ktore zarzadza bo nigdy nie bedzie lepiej!!!

Filip kacper k. | 2017-10-15 09:53

Dla okazania dramatu sytuacji w rozwoju zagralo 6 młodzieżowców w tym jeden 16-latek.

Vielitz44 | 2017-10-15 10:31

HEJZETKAES - po pierwsze, napisałem, że Mietek to gość z sercem ale nie materiał na trenera, poczytaj więc kto co pisze a potem "szczekaj" i atakuj. Dwa o żonie nigdy nic nie pisałem, tylko niewyżyty Vieto strzela farmazonami (bo myśli że dorosły człowiek to tylko problemy i obowiązki związane z żoną ma:)) - dwa razy zapytałem o transmisję czy będzie i kużwa ludzi to jakoś strasznie zabolało :/ pewnie przez to, że ten dzieciak zrobił z tego mega historie i pisze i tym non stop.

Vielitz44 | 2017-10-15 10:38

No pechowe te bramki trochę, w tym pierwsza to chyba spalony? Błędy głupie obrony, w końcu nie po babolu bramkarza to jedyny plus. Źle się dzieje - Rozwój ma walecznych wychowanków i to wystarczyło na nasz zespół jak widać...
QUICK1986 - a co da nagle zmiana zarządu? Mamy na papierze dobry skład i dobrego w teorii trenera (ze znajomościami by ściągać graczy itp.), co zrobi niby inny zarząd, że nagle będzie lepiej?

Cdncdn | 2017-10-15 10:43

TYLKO PAWEL WTOREK MOZE URATOWAC PILKE W STALOWEJ WOLI !!!!!!!!!Tylko Pawel Wtorek jako trener moze sprawic ze ta druzyna zacznie wygrywac.Tylko Wtorek.To nasz czlowiek.Skromny,int eligentny i posiada wiedze pilkarska.Potrafi przemowic do pilkarzy i nauczyc pilkarstwa.Tylko Pawel Wtorek.Czlowiek ze Stalowej Woli..

Raul | 2017-10-15 12:37

Gdzie ambicja , zaangazowanie I wola walki ?!? Panienki albo spaceruja albo stoja jak k.... pod latarnia . Zero zycia , zero druzyny .16 latek I juniorzy ich lejo .... Najgorsze jest to , ze kadra liczna , a panienki sam Bialek sobie sciagnal no zesz k.... " Autorski Projekt " . Na jesieni tamtego sezonu nawet zespol Wojcika wciagnalby ich nosem . Ja tez tesknie za gra jak za trenera Wtorka , wtedy gralismy najfajniejsza pilke od czesow trenera Lacha . I to grali Nasi zawodnicy ... A teraz szrot z calej Polski.

Jaszczur | 2017-10-15 13:18

Warto obejrzec konferencje po meczu i wypowiedz Koniarka! Ambicja to podstawa jak nie ma sie umijetnosci! Rozmawialem z juniorami Stali uslyszalem od nich ze po co maja sie starac jak i tak w seniorach przyjdzie szrot z calej polski a im zostaje gra w okregowce. Betkowski najlepszym zawodnikiem na boisku no to Bialek mial nosa ze sie go pozbyl .

Johny | 2017-10-16 09:24

normalnie "drim tim".... od dwóch sezonów trwa budowa potęgi piłkarskiej w Stalowej Woli. Proponuje jeszcze więcej Jonkiszów i Łetochów... Zapowiada się że za rok będą piekne obchody: otwarcie nowego stadionu, 80 lecie miasta i awans piłkarzy do III ligi.....

Andystal | 2017-10-16 12:34

Co roku to samo pseudozarząd robi oszczędnosci i mamy co mamy
Wszyscy się czepiają Pana Białka
ale z drewna to tylko można Pinokia zrobić
ale to tylko potrafił Jepetto
Panie Prezydencie weż Pan to rozgoń i tknij życie w nasz Ukochany klub jakim jest duma Podkarpacia
Stal Stalowa Wola

Andystal | 2017-10-16 12:34

Aha
pozdrawiam wszystkich

Edek38 | 2017-10-16 14:57

Jakie oszczędności gamoniu? Trenerzy zarabiają więcej, zawodnicy również . Drewno i małolatów to miał Wójcik czy poprzednicy. Teraz są z grajki z 1- ligową przeszłością więc ogarnij głowę bo bredzisz.

Gary75 | 2017-10-16 16:22

dla mnie to grać mogą nawet zawodnicy z 9 ligi a trenować może nawet dozorca z MOSIRu, byleby wyniki były. Skoro zarabiają lepiej a i zawodnicy z 1 ligową przeszłością, to chyba widocznie zapach aluminium nie pozwala im prezentować taki poziom żeby wstydu nie przynosić. A póki co wstyd jest ogromny , i to połączony z obawami o to jak się to skończy. Ciekawe jak długo jeszcze...

Andystal | 2017-10-17 11:25

Jak sam napisałeś są grajki poziom niebo lepszy
No i co dalej
Na wioskach grają nasi wychowankowie i inni z okolic
Którzy by napewno lepiej się prezentowali

Edek38 | 2017-10-17 18:48

Ta graja...m in w Sandomierzu. Jedź i zobacz...tylko na rezerwy bo w 1 składzie zaistnieli kilkadziesiąt minut. Każdy z tych wychowanków pewnie miał szansę albo jej nie chciał. Dziwne że 7 trenerów nie poznalo się na ich talencie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-03-03, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.

0 : 2

    
Filip Karmański 31,
Maciej Więcek 32
Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 19 13-4-2 43
2 ŁKS Łódź 19 10-8-1 38
3 Warta Poznań 19 11-3-5 36
4 Radomiak Radom 19 9-7-3 34
5 Olimpia Elbląg 19 9-5-5 32
6 Siarka Tarnobrzeg 19 10-2-7 32
7 GKS Bełchatów 19 7-5-7 26
8 Znicz Pruszków 19 7-5-7 26
9 Garbarnia Kraków 19 6-6-7 24
10 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-6-7 24
11 Wisła Puławy 19 5-8-6 23
12 ROW 1964 Rybnik 19 5-7-7 22
13 Stal Stalowa Wola 19 5-7-7 22
14 Legionovia Legionowo 19 5-3-11 18
15 Rozwój Katowice 19 4-5-10 17
16 MKS Kluczbork 19 2-10-7 16
17 Gwardia Koszalin 19 3-6-10 15
18 Gryf Wejherowo 19 2-7-10 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
2018-03-10 GKS Jastrzę.. - STAL
2018-03-17 STAL - Znicz Pruszk..
2018-03-24 ŁKS Łódź - STAL
2018-03-31 STAL - Olimpia Elbl..
2018-04-07 Warta Poznań - STAL
2018-04-14 STAL - Wisła Puławy
2018-04-21 Radomiak Radom - STAL
2018-04-28 STAL - Garbarnia Kr..
2018-05-05 Siarka Tarno.. - STAL
2018-05-09 STAL - Rozwój Kato..
2018-05-12 Legionovia L.. - STAL
2018-05-19 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1120) » Vielitz44 (682)
» Fanatyk38 (629) » Koko (359)
» Kamilosss (354) » Slim1938 (329)
» Stalowiak1938 (322) » Zatorze (296)
» Daro (281) » Johny (279)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Ruch Radzionków - STAL (0:0)
2002-09-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 373 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 17 100 razy
STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 21 813 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 23 829 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.06826