Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka kibicowsko.

Stalówka kibicowsko.
Nadal mamy zakaz wyjazdowy na mecze Stalówki ale nie oznacza to , że siedzimy w domu. 
Wykorzystując wolne terminy wspieramy Naszych przyjaciół na ich meczach.
 
Garbarnia - STALÓWKA  
Nasze 0 -zakaz.
 
LKS Pisarowce-POLONIA Przemyśl
Na meczu rozgrywanym w Sanoku melduje się ok 35 oóśb ze Stalowej Woli. Była to "rodzinna" wyprawa na której poza Polonią obecni byli również przedstawiciele Karpat i rzeszowskiej Stali. Nie wchodzimy na stadion i przed końcem meczu ruszamy w drogę powrotną. 
 
Siarka - STALÓWKA
Derby rozgrywane  w Tarbobrzegu ale gospodarzem meczu oficjalnie byli zielono-czarni dzięki czemu mogliśmy oglądać mecz na żywo.
Oficjalna decyzja o zmianie gospodarza zapadła dopiero w środę i w ten dzień ruszyły zapisy. W sektorze gości zameldowało się ok 130 Kibiców Stali . Mamy ze sobą dwie flagi i prowadzimy dobry doping przeplatany wymianą uprzejmości z miejscowymi.
 
Avia Świdnik-STAL Rzeszów
W tym samym czasie co derby 57 osób od Nas jedzie do Świdnika wspoierać rzeszowską Stal.
 
Sokół Adamów- ŁADA Biłgoraj
20 osób  udaje się z Ładą na ten wyjazd.

Rozwój Katowice-STALÓWKA
Zero-zakaz.
 
Siarka- GKS 1962 Jastrzębie
Tydzień po derbach ponownie meldujemy się na stadionie smrodków. Tym razem ok 90 Kibiców Stalówki wspiera Jastrzębie.
 
 
 
 
 

Komentarze (14)

Gary75 | 2017-10-16 16:23

lepiej jechać do Świdnika jak na derby z Siarą.... Ale czasy...

Vielitz45 | 2017-10-16 16:28

Dokładnie, kiedyś to była ekipa.

Aleksander | 2017-10-16 18:18

KIEDYS BYLA EKIPA KIBICOWSKA...KIEDYS BYLA DRUZYNA PILKARSKA- 4 SEZONY W EKSTRAKLASIE...DAWNO TO BYLO.SZKODA.

Vielitz44 | 2017-10-16 18:32

Widzę, że ktoś zapomniał się wylogować ze sztucznego konta (V...55), które miało chyba służyć do ataków na moją osobę czy coś w tym stylu, nieźle.

Filip kacper k. | 2017-10-16 19:00

mysle ze to dobry momemnt na wykazania sie zarzadu.
Kary finansowe, zawieszenie premii, powinno nastapic natychmiastowo.
Bukowiec jak chce niech sie pakuje, dawno nie bylo u nas takiego drewna.

Trener, zmiana trenera moze tylko to pomoc, Bialka trzeba pogonic natychmiast

Vielitz44 | 2017-10-16 19:12

We wszystkich lokalnych mediach już głośno, przeciwnicy Stali mają mnóstwo argumentów, coś trzeba zrobić i to medialnie - może nie kary (to zwykle działa różnie), ale na bank jakieś ultimatum, jasne i wyraźne, oficjalnie w mediach - nie tylko w stronę trenera, ale także oczywiście wobec piłkarzy (jak pracownik nie pracuje tak jak tego szef oczekuje, to premia się nie należy itp.).
Najgorsza teraz to jest cisza ze strony klubu, bo sytuacja jest znowu tragiczna - 2 zw. w 13 kolejkach to boli.

Johny | 2017-10-16 21:15

ta cisza ze strony Zarządu to przecież nic nowego. Niech sobie pieski poszczekają, a karawana i tak pojedzie dalej...

Menager_rzesz | 2017-10-16 21:42

Niestety jak widać Zarządowi brakuje jakichkolwiek argumentów, aby poprawić obecną sytuację w klubie. Czy tak ciężko ,,sięgnąć do kieszeni'' tych piłkarzyków??? Ludzie obudźcie się w końcu bo z roku na rok jest to samo.

Faraon | 2017-10-16 22:23

wy będziecie ustalać kumaci z forum kto ma gdzie jechac haha . poniosło troszke mordeczki

Quick1986 | 2017-10-17 08:23

Do MENAGER_RZESZ: mnie to nie dziwi że zarząd siedzi cicho...chce jak najdłużej siedzieć przy korycie!
Sytuacja finansowa jest trochę lepsza, piłkarze na CV też lepsi, kolejny trener a wyników brak!!! Po co mają zwracać uwagę na siebie jak każdy wini piłkarzy i kolejnych trenerów!!!
No i jedno zdanie: "co roku jest to samo"....mimo że piłkarze zmieniają się, trenerzy co chwilę inni a zarząd ten sam! Pogonić zarząd przynajmniej będzie czyste serducho że się coś próbowało zmienić na lepsze!

Johny | 2017-10-17 08:43

Hej QUICK, tej góry nie ruszysz ! Stoi twardo i żaden huragan jej nie przesunie !!!! Takiego dziadostwa, zarówno piłkarsko, jak i kibicowsko (frekwencja) nie było bardzo długo......

Johnnymalce | 2017-10-17 09:19

z drugiej strony ..co Wy z tym zarzadem? przeciez zrobili co bylo do zrobienia w przerwie letniej...wymienili wielu zawodnikow..bo nie dzialalo,trener jest jaki jest..moze lepszego na rynku nie ma..wczesniej byli inni ale procz Lacha i Wtorka jakos nie zapadli w pamiec..a kolega powyzej jeszcze pisze o dziadostwie kibicowskim- a to juz zalezy od nas samych...mnie szczegolnie wkur....lans na fejsach ze stadionu narodowego...a ma sie wy....ne na swoja druzyne...kibice sukcesu..

Mx310user | 2017-10-17 09:27

Normalna pensja dla Pawła Wtorka, żeby mógł zrezygnować ze szkoły i skupić się na Stalówce... tylko czy on się zgodzi :)

Faraon | 2017-10-17 10:11

johny ty to jestess expert i wiesz co sie dzieje kibicowsko haha , skończ pier... bo chyba jestes na innym levelu.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-03-03, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.

0 : 2

    
Filip Karmański 31,
Maciej Więcek 32
Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 19 13-4-2 43
2 ŁKS Łódź 19 10-8-1 38
3 Warta Poznań 19 11-3-5 36
4 Radomiak Radom 19 9-7-3 34
5 Olimpia Elbląg 19 9-5-5 32
6 Siarka Tarnobrzeg 19 10-2-7 32
7 GKS Bełchatów 19 7-5-7 26
8 Znicz Pruszków 19 7-5-7 26
9 Garbarnia Kraków 19 6-6-7 24
10 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-6-7 24
11 Wisła Puławy 19 5-8-6 23
12 ROW 1964 Rybnik 19 5-7-7 22
13 Stal Stalowa Wola 19 5-7-7 22
14 Legionovia Legionowo 19 5-3-11 18
15 Rozwój Katowice 19 4-5-10 17
16 MKS Kluczbork 19 2-10-7 16
17 Gwardia Koszalin 19 3-6-10 15
18 Gryf Wejherowo 19 2-7-10 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
2018-03-10 GKS Jastrzę.. - STAL
2018-03-17 STAL - Znicz Pruszk..
2018-03-24 ŁKS Łódź - STAL
2018-03-31 STAL - Olimpia Elbl..
2018-04-07 Warta Poznań - STAL
2018-04-14 STAL - Wisła Puławy
2018-04-21 Radomiak Radom - STAL
2018-04-28 STAL - Garbarnia Kr..
2018-05-05 Siarka Tarno.. - STAL
2018-05-09 STAL - Rozwój Kato..
2018-05-12 Legionovia L.. - STAL
2018-05-19 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1120) » Vielitz44 (682)
» Fanatyk38 (629) » Koko (359)
» Kamilosss (354) » Slim1938 (329)
» Stalowiak1938 (322) » Zatorze (296)
» Daro (281) » Johny (279)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 12 659 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (0:0)
2016-04-17
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 1 913 razy
STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 111 785 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:1)
2014-04-04
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 14 415 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.05789