Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy do Rzeszowa.

Jedziemy do Rzeszowa.
Panie i Panowie !!!
Już w sobotę-21.10.  o 14:00 Stal zagra z Legionovią w Rzeszowie.
Stalówka po trzech porażkach z rzędu potrzebuje Naszego wsparcia w walce o ligowe punkty.
Pokażmy, że jesteśmy z zespołem na dobre i na złe. Wszysy  liczymy na przełamanie w tym meczu. Jeszcze nie przegraliśmy przy Hetmańskiej i miejmy nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Na ten mecz  jedziemy autokarami.
Nagłaśniamy ten temat !!!
Zapisujemy się na listę.
Każdy ubrany na zielono lub czarno i z szalem.
Mobilizujemy się na osiedlach i FC.
 
Zapisy potrwają do piątku-20.10. godzina 24:00, pod linkiem : 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/  
 
Zbiórka pod MDK - 12:00; odjazd - 12:15  !!!
NIE SPÓŹNIAĆ SIĘ !!!
 
Koszt wyjazdu 10 PLN plus 10 PLN bilet na mecz.
 
STF!!!

Komentarze (18)

Oka1938 | 2017-10-18 17:51

W ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Stalowa Wola rezerwy Siarki pokonały 5:3 (2:1) rezerwy Stali Stalowa Wola.

Gary75 | 2017-10-18 18:57

dalszy ciąg sukcesów stalowowolskiej piłki nożnej. Oby w sobotę ten serial się zakończył.... A swoją drogą, to pokazuje na jakim poziomie jest obecnie szkolenie w klubie. No, ale kogo to obchodzi? Napewno nie tych, którzy za to odpowiadają......

Marconi1938 | 2017-10-19 00:09

No to dobra, istotne pytanie.
Kto odpowiada za szkolenie i grupy młodzieżowe? ZKS czy PSA?
Jeśli ZKS to pora się zastanowić co robią ludzie, którzy odpowiadają za śmierć prawdziwej koszykówki. Czy to samo chce zrobić ze sportem młodzieżowym?
Jeśli PSA to nie wiem czy warto pytać, skoro tak wygląda pierwsza i druga drużyna, to kto ma głowę zaprzątać sobie głowę jakąś drużyną U-12.

Vielitz44 | 2017-10-19 12:32

Frątczak widać przechodził siebie w tych interwencjach (przy 2 golach, reszta raczej bez szans)...

Co do szkolenia, to leży ono w Stalowej od wielu lat. Za szkolenie młodzieży wzięły się więc "firmy" zewnętrzne (i w kosza i w piłkę). W nogę podobno się dogadano i szkolenie mają robić wspólnie, w kosza dalej jest gruby konflikt, szkoda.

Menager_rzesz | 2017-10-19 17:08

Frątczak nawet w rezerwach wygląda jak junior młodszy. Kasiak trenerem rezerw. Szkoda więcej komentować w tym temacie...

Amatorski | 2017-10-19 21:10

Dobra ale o co chodzi z Kasiakiem? Że niby zły trener czy jak? Powiem szczerze, może to z zawodnikami rezerw jest coś nie tak? Ponadto czytałem wywiad z prezesem na stronie Nowin, przewinął się temat żeby Wtorek został trenerem Stalówki, jednak prezes się wywijał że trener nie ma licencji i za dużo obowiązków. Okej, jeżeli Paweł Wtorek ma sporo zajęć w Stali to gdyby objął funkcję pierwszego trenera to zapewne zajęcia by przejął ktoś inny. Jeżeli chodzi o licencję to ja problemu nie widzę, ściągnąć jakiegoś słupa z UEFA PRO a Pawła Wtorka wtedy śmiało można dać jako np asystenta i to wtedy przejdzie :) Kolejna sprawa czy sam zainteresowany by chciał trenować Stal.

Jaszczur | 2017-10-20 07:50

Bialek jest nie do ruszenia ,tylko Nadbwrezny moze go zwolnic.

Vielitz44 | 2017-10-20 09:45

Nie jestem pewny, ale jak Białek przychodził, to głosów negatywnych chyba nie było - raczej każdy liczył, że w końcu normalność przyjdzie, dobry trener itp. W Mielcu każdy na niego narzekał, że zaczęli grać po jego odejściu, ale nikt nie powiedział, że wtedy pojawiła się w klubie kasa i spore wzmocnienia. Sam trener niewiele zrobi. Był Wójcik, to runda była bardzo fajna, odeszło 2 czołowych graczy + spadek formy kilku innych i nagle było dno.
I teraz co - wywalamy Białka i przyjdzie cudotwórca, który nauczy naszych grać, a bramkarzom zakaże puszczać babole :)?

Filip kacper k. | 2017-10-20 11:15

Wywiad z Kasiakiem to mistrzostwo. Chłop miał polowe pierwszego składu, przegrali 3;5 i on się cieszy... Dobry mecz...
i on byl kiedys trenerem 1 zespolu...

Siegamy powoli dna, przedostanie miejsce, a najgorsze ze gra jest w stylu Wojcika na wiosne...

Amatorski | 2017-10-20 12:16

Ja na trenera nie narzekam, nawet jeżeli inaczej wynika z kontekstu mojej wypowiedzi, wręcz przeciwnie uważam że nasz trener to jeden z lepszych fachowców w tej lidze ale musi trochę też złapać za mordę ten zespół. Może brakuje im motywacji? Z góry mówię że napewno nie pomogą zabiegi jakie stosowane były w Lublinie czy Rzeszowie czyli pogawędki i rozkazy od prezydenta. Jeżeli chodzi o to że sam trener nie wiele zrobi, niby nie ale z tego co piszą to drużyna została wzmocniona tak jak chciał trener.

Jaszczur | 2017-10-20 12:34

Jak jutro nie bedzie gral Bukowiec ,Fratczak to wygraja.

Filip kacper k. | 2017-10-20 12:40

Racja, za Bukowca lepiej wpuscic jakiesgo 15-latka, przynajmniej bedzie robil wiatr

Sciemaa | 2017-10-20 12:50

Czeka nas najgorszy rok w historii klubu... i co z tego ze bedzie nowy stadion czy zmodernizowany caly budynek mosiru? brak sportu w naszym miescie prezez tyle miesiecy to kpina ktora moze spowodowac ze pilka i kosz z hukiem spadna.

Marconi1938 | 2017-10-20 13:49

Cała ta dekada jest najgorszą w historii klubu.

Wchodziliśmy w 70-lecie w takiej sytuacji.
-stabilna 2 liga
-frekwencja wahająca się między 2000-6500

Co poszło nie tak?

Od 1973/74 do 2000/01 nigdy poniżej 2 poziomu rozgrywek. 4 sezony na najwyższym szczeblu.

3LIGA
01/02 1. AWANS

2LIGA
02/03 14. Spadek

3LIGA
03/04 9.
04/05 13.
05/06 2. AWANS

2LIGA
06/07 15.
07/08 11.
08/09 12.

09/10 17. SPADEK

Obecna dekada:
16/17 10.
15/16 15.
14/15 7. Najlepszy sezon, do końca gra o awans.
13/14 5. WSCHÓD
12/13 10. WSCHÓD
11/12 7. WSCHÓD
10/11 7. WSCHÓD

Wierzę, że w 80-lecie wejdziemy w spokojnej atmosferze, na bezpiecznej pozycji i otworzymy nowy, lepszy rozdział w historii Stali. Na nowym stadionie, przy frekwencji przynajmniej tej dolnej sprzed 10 lat.

Maniek | 2017-10-20 16:57

Piszecie coś o Siarce II że Kasiak się cieszył to wam powiem jescze wiekszą rewelację, że byłem na meczu w Zdziarach w okręgówce gdy oni grali z LZS Zdziary i przegrali tam 4:1. I Kasiak się cieszył i chwalił swój zespół później. To jest paranoja, jak z amatorami dostają 4:1 i trener ich chwali. Jakby było normalnie to Zdziary powinny z 10tkę dostać jak każdy inny amatorski klub w okręgówce. Ja znam niektórych gości ze Zdziar, tam grają prawie 40 latkowie i się dziwili sami że Stalowa taka słaba. Amatorzy ich leją 4:1 i wy się dziwicie że nie ma wyników.. nie bedzie skoro taki jest poziom szkolenia.

Jaszczur | 2017-10-20 19:56

Kasiak to nie jest trener.! On powinien miec zakaz zajmowania sie trenerka.co do meczu to Stal II miala ogromne problemy z motoryka.

Vielitz44 | 2017-10-21 18:40

3 pkt cieszą, ale oczy bolały jak się to oglądało...
Od 70 min jakby nagle bardziej im się chciało i trochę biegali i walczyli i było lepiej. Oby zeszło z nich napięcie teraz i zaczęli grać, bo potencjał jest, a liga słaba.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2017-09-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom

2 : 2

Adrian Dziubiński 5, 53     
Maciej Świdzikowski 14,
Leândro 31 (k)
Sędzia: Marcin Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 17 11-4-2 37
2 ŁKS Łódź 17 9-7-1 34
3 Warta Poznań 17 10-3-4 33
4 Radomiak Radom 17 9-6-2 33
5 Siarka Tarnobrzeg 17 8-2-7 26
6 Olimpia Elbląg 17 7-5-5 26
7 Znicz Pruszków 17 7-3-7 24
8 GKS Bełchatów 17 6-4-7 22
9 Garbarnia Kraków 17 6-4-7 22
10 Błękitni Stargard Szcz. 17 5-6-6 21
11 ROW 1964 Rybnik 17 5-6-6 21
12 Wisła Puławy 17 4-8-5 20
13 Stal Stalowa Wola 17 4-7-6 19
14 Legionovia Legionowo 17 5-3-9 18
15 MKS Kluczbork 17 2-9-6 15
16 Rozwój Katowice 17 3-5-9 14
17 Gwardia Koszalin 17 3-5-9 14
18 Gryf Wejherowo 17 2-7-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-11-18 Gryf Wejherowo - STAL
2017-11-25 STAL - Błękitni S..
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1098) » Vielitz44 (642)
» Fanatyk38 (629) » Koko (358)
» Kamilosss (349) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (320) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (275)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 753 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 15 276 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 87 244 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 253 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.05257