Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka-Legionovia.

Stalówka-Legionovia.

W 14. kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi Stalówka zagrała w Rzeszowie z Legionovią. Stadion Miejski "Stal" kolejny raz okazał się szczęśliwy dla zielono-czarnych, którzy wygrali 1:0. 
Z trybun to spotkanie obserwowało  ponad 100 Kibiców. Ok 50 osób utworzyło młyn ale ograniczyło doping do pojedyńczych okrzyków. Podczas meczu pod stadion podeszli Kibice rzeszowskiej Stali, którzy udawali się na wyjazd do Ostrowca. Wspólnie zaśpiewano kilka piosenek.

21 października 2017, godzina 14:00 - Rzeszów (Stadion Miejski)

Stal Stalowa Wola 1-0 Legionovia Legionowo 
Mateusz Stąporski 87 
 
Stal: 12. Mikołaj Brylewski - 2. Adam Waszkiewicz, 19. Szymon Jarosz, 3. Sebastian Zalepa, 16. Bartosz Sobotka - 23. Adrian Dziubiński, 13. Przemysław Stelmach (72, 6. Bartłomiej Wasiluk), 10. Stepan Hirśkyj (71, 18. Mateusz Bukowiec), 5. Sebastian Łętocha (90, 17. Kacper Śpiewak), 11. Mateusz Stąporski (90, 8. Bruno Żołądź) - 9. Adrian Gębalski. 
 
Legionovia: 12. Dominik Pusek - 6. Maciej Goliński, 4. Tomasz Wojcinowicz, 27. Konrad Trzmiel, 3. Daniel Kutarba - 22. Wojciech Kalinowski, 7. Krystian Jajko (90, 15. Mazlum Abul), 28. Konrad Zaklika, 23. Filip Kowalczyk (74, 2. Maciej Wilanowski), 11. Przemysław Rybkiewicz (65, 8. Grzegorz Mazurek) - 9. Guram Lukawa (46, 17. Ołeksij Kłak). 
 
żółte kartki: Stelmach, Hirśkyj, Bukowiec, Jarosz - Kowalczyk, Wojcinowicz, Trzmiel, Kalinowski. 
 
sędziował: Paweł Kukla (Kraków).


 

Komentarze (52)

Tomek-28-11 | 2017-10-28 15:50

Dzien meczowy, a tu cisza. Jakas transmisja, jakis live?

Sciemaa | 2017-10-28 17:15

No i juz z nami jada

Kamilosss | 2017-10-28 17:17

3 minuta i 1-0, spodziewałem się, że wytrzymają nieco dłużej, ale tym razem się nie udało.

Arturions75 | 2017-10-28 17:30

gdzies jest transmisja???? jakis link please

Sciemaa | 2017-10-28 17:38

nie ma.

Vielitz44 | 2017-10-28 17:49

Mimo iż to nie wiele zmienia w temacie, to bramka chyba jednak w 13 min, wg. innych stronek z wynikami...

Filip kacper k. | 2017-10-28 18:01

pogonic tego bialka z dysyplinarnym zwolnieniem. Nic nie graja a on mowi ze potencjal ze potrzeba czasu.. to jest dranstwo, 2 wygrane totalny przypadek i tylko w sytucji gdzie u rywawa polowa skladu nie moze grac.

Szymanski obudz sie !

Siatkarz | 2017-10-28 18:55

Panie Białek dziękujemy.

Sciemaa | 2017-10-28 18:58

jak by mial honor to by juz sam podziekowal

Johny | 2017-10-28 19:01

Panie Prezesie - notuje Pan kolejną porażkę jako Prezes. Nie chodzi o wynik meczu, ale o całokształt Pana decyzji personalnych w ciągu 2 ostatnich sezonów. To co się dzieje to jest wstyd, kompromitacja, dno totalne.... W ciągu 2 sezonów sprowadzono chyba z 20 beznadziejnych kopaczy, którzy rozmieniają ten klub na drobne. Powołano trenerów z przypadku i mamy, co mamy: UPADEK STALOWOWOLSKIEJ PIŁKI NOŻNEJ !!!!! POBUDKA !!!!

Kamilosss | 2017-10-28 19:24

tragedia, kolejny sezon z rozpaczliwą walką o utrzymanie. Przecież, to że nikt za to nie beknie jak w poprzednich sezonach jest większym skandalem niż ta gra.

Jaszczur | 2017-10-28 19:36

To juz za wiele tego kopania!!! Sa dwa wyjscia zwolnic trenerow albo wykopac tych wszystkich co dziaiaj grali.

Gary75 | 2017-10-28 19:40

przede wszystkim zmiany na stanowisku Prezesa i w Zarządzie. To że się nie znają - już udowodnili. Teraz niech zacznie rządzić klubem, ktoś z pojęciem i planem. Na co czekać? Azto wszystko pierd....nie...? Juz niedługo wyznawcy Prezesa i jego decyzji....
Gdzie Ci co tak piali z zachwytu: ALE SUPER TRANSFERY!!!!!

Wodzustw1938 | 2017-10-28 19:53

Do vielitz44
Mimo iż to nie wiele zmienia w temacie, to wg. innych stronek jak roksa, robisz lody za dostęp do transmisji.
Bramka w 3minucie

Menager_rzesz | 2017-10-28 19:53

Gary75 szkoda się denerwować. Gość jest tutaj nie do ruszenia. Nie ma pojęcia o zarządzaniu, a pcha się do zarządzania klubem piłkarskim. Śmiech na sali. Zaraz ,,niewygodne'' komentarze zostaną i tak usunięte. Pozdrowienia dla wiernych, starszych kibiców Stalówki. Może nadejdą lepsze czasy.

Vielitz44 | 2017-10-28 20:11

WODZUSTW1938 - faktycznie bramka widać w 3 min, ale kilka portali pokazywało inaczej, co nic nie zmienia akurat - co do dalszej twojej wesołej wypowiedzi,
skąd u nas takich debili jak ty tylu? Kiedyś chyba takie pustaki dostępu do neta nie miały czy co, dziwne.

Vielitz44 | 2017-10-28 20:15

GARY75 - chcesz powiedzieć, że ty od razu twierdziłeś, że to szrot? W porównaniu do transferów Wójcika, transfery naprawdę wyglądały obiecująco i można było oczekiwać przynajmniej solidnego środka tabeli, w tej dramatycznie słabej lidze (Legionovia była od nas dużo gorsza, a ma przecież 5 wygranych, masakra). W tej lidze trzeba chcieć i biegać - u nas jak na razie tego nie widać. Ciekawe czy zarząd jakoś zareaguje czy dalej cisza w eterze i czekamy co dalej się stanie...

Wodzustw1938 | 2017-10-28 20:37

A co do twojej drugiej części wypowiedzi to mogles mi swoje uwagi przedstawić dzisiaj w Rybniku albo gdziekolwiek gdzie cię nie było i nie bedzie. Taki kibic a nosa że Stalowej nie wystawi. I uprzedzajac tak mam Żonę pracę i da się. Bez odbioru, czytaj dalej relacje.

Vielitz44 | 2017-10-28 20:46

WODZUSTW1938 - zaczynasz jak dzieciak i co oczekujesz, poklasku dzieciaków? Tekst z dupy.
Byłeś w Rybniku, to lepiej opowiedz o meczu? Nie byłeś to po ch... zaczynasz. Jak miałem ochotę to za młodu na mecze i wyjazdowe jeździłem (rzadko, bo kibic ze mnie piknikowy), a teraz mam ciekawsze zajęcia (i za leniwy jestem) i co, gorszy kibic jestem niż ty? Na Stalówkę chodziłem jak nas garstka na trybunach była, na dobre i na złe, ciekawe czy wtedy byłeś czy nie, bo mody nie było na kibicowanie...

Vielitz44 | 2017-10-28 20:58

Wodzu nam pewnie zaraz opowie jak było w Rybniku, ale jakby miał inne zajęcia, to na echo.dnia jest krótka relacja z meczu - 1 akcja, błąd obrony i potem Rybnik się bronił, a nasi jak zwykle widać bez pomysłu na rozbicie przeciwnika.

Wodzustw1938 | 2017-10-28 23:30

Generalnie mi wisi co tu piszą ale sam się prosiles pisząc o meczu po relacjach "stronek" :)
Wracając na poziom. Tak byłem. Bramka pada po szybkiej kontrze nagle 2 niepokrytych w środku pola karnego, wrzutka, wybijanie na raty i gość dostaje piłkę na 5m, strzał gol. W pierwszej połowie ROW lepszy mógł nas dobić, nasi tylko zagrożenie po strzale z wolnego Sobótki i jakichś wrzutkach.
W drugiej połowie ROW siadł więc i nasi zaczęli atakować. Kilka sytuacji bylo, dwa razy skiksowal bramkarz gospodarzy raz piłka zmierzała na pustą ale zdążył wrócić. Dwa razy w zamieszaniu wybronil przy słupku. I najważniejsze w 92min po różnym i niezłym strzale główka bramkarz głęboko w bramce odbija piłkę. Nasi domagali się bramki, a ciężko tam bylo stwierdzić. Rów cos tam kontrowaltez mógł nas dobić, ale należał się remis po tej drugiej połowie.

Filip kacper k. | 2017-10-29 11:42

Nadberezny obudz sie.
Gdzie ten awans. Zrob z tym porzadek bo wyjedziesz na taczkach

Johny | 2017-10-29 13:08

W związku z katastrofalną postawą drużyny zbudowanej według koncepcji Przezrsa i Zarządu, czekamy na oficjalne zajęcie stanowiska prezes Prezesa klubu !!! W każdym poważnym klubie prowadzonym przez poważnych ludzi - Prezes powinien teraz powiedzieć kibicom co się dzieje, powinien obronić swoje decyzje i udowodnić że jednak Ci piłkarze i ten trener są doskonali lub zrobić trzęsienie ziemi i albo wypueprzyc cała ta zgraję albo samemu Wreszcie się usunąć.
....

Filip kacper k. | 2017-10-29 13:14

temat od lat poruszany. Szymanski nigdzie nie odejdzie, zbyt duzo cieplych posadek: PSA, Mosir, pzpn ,vodex, zks stal...

Wypowiedziec tez sie nie wypowie, bo po co? to prywatny folwark za panstwowe pieniadze.

A firmuje to Nadberzeny, niech wiecej kasy laduje w to dziadostwo.

Rownie zle bylo tylko za tego szmaciarza Szlage z ktorego synem Szymanski robi biznesy bo to wielki menago ktory sprowadzil m.in janiszewkiego

Filip kacper k. | 2017-10-29 18:31

Vieto | 2017-10-29 18:51

Gorzej jak w A Klasie.

Filip kacper k. | 2017-10-29 18:52

najlepsza jest koferencja prasowa. Bialek zadodolony ;-) a Row powinien nam wsadzic z 5 bramek

tak wiec szkoda strzepic ryja na czarodzieja z mielca

Bialek wypied**aj!

Vielitz44 | 2017-10-29 19:26

Zarząd sam się "nie zwolni" bo wyniki słabe, bez przesady, to się może stać dopiero po kompromitacji jak nie daj Boże spadniemy (patrząc jakie drużyny i jak długo się tam poniewierają, to będzie dramat jeszcze większy niż spotkał koszykówkę).
Jedyny logiczny ruch wg. mnie to oficjalna konferencja i jakieś info "do ludu" - jest chu... więc trener out, albo przynajmniej jasna deklaracja/ultimatum (na 2-3 mecze). Bez tego, jasne będzie, że po prostu kibice się nie liczą. Liczę na Lucka, komu jak komu, ale on się akurat martwi tym co ludzie sobie pomyślą, może on coś tu ruszy.

Menager_rzesz | 2017-10-29 19:49

Białek Białkiem ale za co dostaje kasę Letocha, drugi trener? Nie są to male pieniądze. Synusia w dodatku sprowadzil, który ledwo co porusza się po boisku. Byl dobry chłopak obrońca to go oddali do Krosna. Polityka klubu tragedia. Przyszedł mielecki zaciąg z planem ,,spuscic Stw do nizszej ligi". Narazie panowie trenerzy wszystko idzie zgodnie z planem....

Gary75 | 2017-10-29 19:58

Nic się nie zmieni, bo przecież nie mozna naruszyć układu koleżeńskiego, dzieki któremu kilku ludziom ma być dobrze. Panowie z Mielca mają tu cieplutko, bo w Mielcu już nikt ich nie chciał. Prezes ma władzę i poparcie kolegów, to sam się też przecież nie zwolni. Po co ma sie pozbawiać "roboty". Panowie kopacze przybyli, a za pół roku- rok ich nie będzie, bo przecież za wielkie to gwiazdy, żeby w III lidze grać... a taki los nas czeka. Takiej bierności i braku szacunku do tego klubu to jeszcze nie było !!! Niektórym się wydaje, że 2 punkty przewagi nad 18 miejscem, to jeszcze jest komfort gry.... Trzeci raz się nie uda uciec spod stryczka i utrzymać ligę taką beznadzieją !! W końcu Rakowa już nie ma.....

Raul | 2017-10-29 22:15

Dawno juz zaden trener nie mial w Stalowce takich mozliwosci pozyskania zawodnikow I zaufania ( nieuzasadnionego ) u Prezesa I przede wszystkim czasu , aby stworzyc druzyne ze stylem I charakterem . Mial takze dwoch trenerow do pomocy I sztuczne boisko do treningow , a takze wsparcie kibicow I Prezydenta SW.. I co z tego ?!?! AZ zal patrzec na te poczynania pilkarzopodobnych wyrobnikow I na mielecka mysl szkoleniowa zabijajaca piekno futbolu . Mielec w pore sie obudzil I zobaczmy gdzie teraz jest .Smieje sie z Nas , ze dalismy swoja druzyne takiemu dyletantowi jak BIALEK. I maja racje . Ale to wina " naszego " prezeseiro Szymanskiego ze poszedl na taka latwizne I pozyskal no wlasnie nawet nie wiem kogo ......... Panie Prezydencie Nadberezny Lucjuszu to jest ten czas , by posprzatac ta stajnie Augiasza I pokazanie , ze ma sie jaja . Chyba wie Pan co trzeba zrobic ??. TUTAJ POTRZEBA DLUGOFALOWYCH DZIALAN .Chyba , ze interesuje Pana 3 liga. AMEN

Jaszczur | 2017-10-29 22:58

Wisla Sandomierz juz zmienila trenera ,a w Stalowce cisza czyli jest dobrze.Niech nie licza ze z Gwardia wygraja , Gwardia nie przegrala od 16 wrzesnia ! Dobrych zawodnikow wybral Bialek gratuluje.

Vielitz44 | 2017-10-29 23:16

GARY75 - no fajnie, ale za Białka to Mielec awansował do 1 ligi, więc ciężko chyba znaleźć będzie nam lepszego trenera na którego nas stać. Układy układami, ale u nas nic nie działa - był Wójcik z młodymi gniewnymi, klapa / przyszedł uznany trener z zaciągiem dość znanych zawodników, klapa. Serio, to nie wiem co zrobi zarząd - rozwalić all i zaczynamy od zera czy co?

Johnnymalce | 2017-10-30 10:53

lipa jest ..nie ma co dyskutowac...ale zadajcie sobie samym pytanie: co zrobie w ten weekend dla druzyny? po wygranej z Legionowem -0 komentarzy przez tydzien,a dzis po porazce- wiecej komentow niz nas bylo w Rzeszowie na ostatnim meczu..

Johny | 2017-10-30 12:41

ilość komentarzy nie ma wpływu na grę. pokazuje zainteresowanie piłką w tym momencie. A zainteresowanie jest takie jak wyniki i gra. Generalnie wszystko siadło i winę za to ponosi polityka klubu od dłuższego czasu. to co teraz mamy to tylko efekt, a za chwilę będziemy mieli też nieodwracalne skutki tej fantastycznej polityki i zarządzania sekcją.

Timber | 2017-10-30 16:35

Co do sekcji młodzieżowych, ostatnie wyniki "derbowe":

Młodzik, Piłka Nożna: ZKS Stal- AP Stalowa Wola 0:5
Kadet, Kosz: Kuźnia Koszykówki SW- ZKS Stal 144:18

To JUŻ są nieodwracalne skutki tej fantastycznej polityki.

Okulickiego | 2017-10-30 17:37

Od czasu do czasu wchodzę tu i czytam te komentarze , nie komentuję bo i nie ma tu z kim pogadać o konkretach. W kółko te same osoby i o tym samym pitolenie. Tu w tych komentarzach było tłumaczone nie raz DO KOGO ADRESUJCIE i z kim gadajcie o problemach. Samo napisanie "SWOJEGO ZDANIA" Nic nie da ... no może wywoła kolejną dyskusję i licznik podbijany będzie . Oczywiście przez te same osoby . Odnoszę takie wrażenie ... Obym się mylił iż w tych komentarzach siedzą koledzy , kibice STALÓWKI ale obecnie przebywający na emigracji. I po prostu zwyczajnie co kolejkę ligową nerwowo obgryzają paznokcie w wyczekiwaniu co dalej będzie. A po meczu swoje frustracje czytamy tu w komentarzach .
A może by tak na serio zabrał się za robotę i konkrety ..... Jakieś konkretne realne propozycje chętnie podyskutuję ale .... przede wszystkim proszę o zasięgnięcie wiedzy ( kto za co odpowiada kto kiedy i gdzie kogo wybiera, sprawy organizacyjne finansowe .......itp.tematy... . Pozdro STALÓWKA ZAWSZE PANY

Sciemaa | 2017-10-31 11:25

Dziwna cisza w klubie... klub na kolanach a nikt nic nie komentuje

Gary75 | 2017-10-31 14:13

a czy ty kiedyś miałeś w klubie głośno? Kiedy ostatni raz "Kulb" się odniósł do wydarzeń na boisku, do sytuacji jaka się wytworzyła..... Cisza, bo w tej ciszy jest metoda: pokrzyczą, ponarzekają i przestaną....a my i tak będziemy robić swoje..... Nie oszukujmy się - będzie tylko gorzej. No chyba że w przerwie Prezes znowu sprowadzi tu kilunastu wybitnych graczy z rezerw Pogoni, albo innych nieudaczników - przyjaciół, którzy potrzebują gdzieś przekiblować kilka miesięcy...

Vielitz44 | 2017-10-31 15:52

Ostatnio jak była bryndza podobna, za Wójcika, to pojawiło się w prasie kilka artykułów i wywiadów, dodatkowo w temat włączył się prezydent, także coś się działo, coś potem postanowili i coś zrobili - ale każdy w sumie był na bieżąco z działaniami.
Teraz jest w sumie gorzej niż było, bo dużo większa kasa weszła do gry, a wyniki dalej tragiczne i dalej brak perspektyw na lepsze. Naprawdę, kibic w STW przeżył już wiele, więc nawet głupi wywiad w prasie z jakimś ultimatum uspokoił by na jakiś czas sytuację, bo może prezes po prostu wierzy w swój wybór i ok, takie jego prawo - ale z kibicami liczyć się po prostu powinien, coś jednak MUSI powiedzieć i jakiś przekaz słać w eter. Cisza to najgorsza rzecz, bo rośnie tylko napięcie i ferment i coraz gorzej będzie to uspokoić teraz.

Esende | 2017-10-31 16:14

VIELITZ ty sie nie nazywaj 'kibicem' skoro piszesz ze wybierzesz się na mecz jak nie będziesz miał nic ciekawszego do roboty..

Vielitz44 | 2017-10-31 22:13

ESENDE - każdą wolną chwilę na oglądanie meczy mam już kolego za sobą (od juniorów, przez rezerwy, kosz i na piłce kończąc) - teraz mam po prostu inne priorytety i piłka jest po prostu niżej w hierarchii, kiedyś może zrozumiesz, nie oznacza to jednak, że mi na Stalówce nie zależy i że mi wisi co się tu dzieje (stąd moje biadolenie na forum, bo tak można sobie ulżyć, zwłaszcza jak taka bieda z wynikami).
Także mam zamiar dalej się nazywać się kibicem, nie posłucham cie, na mecze zaś jak się uda to sobie pójdę, albo oglądnę transmisję (jak się trafi).

Esende | 2017-10-31 23:07

słuchaj płaczku tez mam rodzinę i wiele obowiązków do tego prowadzę własna firmę, i często jeżdżę po Polsce ale staram się być na meczach jak najczęściej czy to w Stalowej, teraz w Rzeszowie czy na wyjeździe i nie są to wyjazdy organizowane więc nie pie@dol mi ze coś kiedyś zrozumie bo chcieć to móc a Ty nie jesteś tutaj żadnym autorytetem a wydaje Ci się że wszystkie rozumy chyba pozjadałeś i bedziesz wszystkich uczył życia, płaczesz wiecznie już mi się k#rwa niedobrze robi jak widzę twój nick

Vieto | 2017-11-1 16:05

ESENDE
W punkt, płaczek vielitz zawsze ma pod górkę. Jak żyć.

Siatkarz | 2017-11-1 17:58

wygraliśmy roczną opiekę nad murawą » https://www.facebook.com/permalink.p.....

Filip kacper k. | 2017-11-1 18:07

fajnie, golebie i rezerwy kasiaka beda mialy uzywke

Vielitz44 | 2017-11-1 20:40

ESENDE to lux, że stawiasz Stal ponad pracę i rodzinę twój wybór, dla mnie to rozrywka jedna z wielu, ale nie oznacza to, że mam to w dupie, kapisz? Więc mi tu nie pisz kto jest kibicem a kto nie jest. Jak mogę to jestem na meczu, czy to w STW, czy to w RZE, na wyjazdy nie mam zwyczaju jeździć (chociaż na kilku w życiu byłem), więc serio, w czym masz człowieku problem?
Ubzduraliście se razem z paroma innymi netowymi cwaniakami, że mam jakiś problem i czepiacie się mnie ch... wie o co, a z 3 razy zapytałem o transmisję i was to kuźwa zabolało, serio to wasz największy problem w chwili obecnej?
ps
o życiu to pisałem dzieciakowi vieto, co myśli, że jak ktoś nie może być na meczu to mu żona nie pozwoliła.

P!otrek | 2017-11-1 21:16

Vielitz44, ty matole. "że stawiasz Stal ponad pracę i rodzinę twój wybór, " - jak ty to wywnioskowałeś?

Stalowowolanin | 2017-11-2 11:24

Vielitz44 dobrze Cię rozumiem, są sprawy ważne i ważniejsze ale co niektórzy tego nie rozumieją. Szkoda czasu i zdrowia na tłumaczenia więc olewaj te wypociny gimbazy

Peternyc | 2017-11-3 03:00

Arturions75 nie pytac o transmisje , zagranica byla do wplacania pieniedzy , edek tlumaczy co I jak ...a ja juz niedlugo w stalowce I dam mu w pysk

Edek38 | 2017-11-6 15:34

Powiało grozą.

Edek38 | 2017-11-6 15:36

Tylko napisz wcześniej bo na święta to ja mogę wyjechać. I podaj ta bajeczna kwotę żeby bank nie był zaskoczony że musi tyle wypłacić..

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2017-09-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom

2 : 2

Adrian Dziubiński 5, 53     
Maciej Świdzikowski 14,
Leândro 31 (k)
Sędzia: Marcin Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 17 11-4-2 37
2 ŁKS Łódź 17 9-7-1 34
3 Warta Poznań 17 10-3-4 33
4 Radomiak Radom 17 9-6-2 33
5 Siarka Tarnobrzeg 17 8-2-7 26
6 Olimpia Elbląg 17 7-5-5 26
7 Znicz Pruszków 17 7-3-7 24
8 GKS Bełchatów 17 6-4-7 22
9 Garbarnia Kraków 17 6-4-7 22
10 Błękitni Stargard Szcz. 17 5-6-6 21
11 ROW 1964 Rybnik 17 5-6-6 21
12 Wisła Puławy 17 4-8-5 20
13 Stal Stalowa Wola 17 4-7-6 19
14 Legionovia Legionowo 17 5-3-9 18
15 MKS Kluczbork 17 2-9-6 15
16 Rozwój Katowice 17 3-5-9 14
17 Gwardia Koszalin 17 3-5-9 14
18 Gryf Wejherowo 17 2-7-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2017-11-18 Gryf Wejherowo - STAL
2017-11-25 STAL - Błękitni S..
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1098) » Vielitz44 (642)
» Fanatyk38 (629) » Koko (358)
» Kamilosss (349) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (320) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (275)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 16 931 razy
STAL - Śląsk Wrocław (2:0)
2003-05-03
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 15 298 razy
Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 9 699 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 6 414 razy
Osób Online: 7 / Czas gen. strony: 0.08978