Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy do Rzeszowa.

Wszyscy do Rzeszowa.
Panie i Panowie !!!
Już w niedzielę-05.11.  o godzinie 13:00 Stal zagra z Gwardią Koszalin w Rzeszowie.
Stalówka potrzebuje Naszego wsparcia w walce o ligowe punkty.
Pokażmy, że jesteśmy z zespołem na dobre i na złe. Wszysy  liczymy na przełamanie w tym meczu. Jeszcze nie przegraliśmy przy Hetmańskiej i miejmy nadzieję, że tym razem będzie podobnie.
Na ten mecz  jedziemy autokarami.
Nagłaśniamy ten temat !!! Spodziewamy się Kibiców gości więc musimy stanąć na wysokości zadania i pojawić się w Rzeszowie w dobrej liczbie.
Zapisujemy się na listę. 
Każdy ubrany na zielono lub czarno i z szalem.
Mobilizujemy się na osiedlach i FC.
 
Zapisy potrwają do soboty-04.11. godzina 24:00, pod linkiem : 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/  
 
Zbiórka pod MDK - 10:45; odjazd - 11:00  !!!
NIE SPÓŹNIAĆ SIĘ !!!
 
Koszt wyjazdu 15 PLN plus 10 PLN bilet na mecz.
 
STF!!!

Komentarze (43)

Filip kacper k. | 2017-11-2 13:34

Zwolnienie słuszne- nawet za późno- bez trzęsienia ziemi- zobaczymy jaki da to efekt.

Johny | 2017-11-2 13:58

Genialne !!!! a drugim trenerem niech zostanie syn-piłkarz....

Filip kacper k. | 2017-11-2 14:18

Johny- z dobrze poinformowanych zrodel wiem, ze tu nikt nie chce pracowac. Robi sie to co ze sponsorami, kazdy chce byc jak najdalej od tegi klubu.

Edek38 | 2017-11-2 14:19

Ty też mógłbyś przyjąć tą taktykę.

Filip kacper k. | 2017-11-2 14:22

Fizycznie juz przyjalem. na mecze u siebie nie chodze do momentu zmiany zarzadu.

Edek38 | 2017-11-2 14:36

To nową trybunę na zdjęciach Ci podeślę ;).
Już znałem takich co nie chodzili bo był Adamus i inni. Macie chore głowy. No ale...
Bez pozdrowień.

Kamilosss | 2017-11-2 15:16

To są jaja z kibiców. Białek odchodzi a trenerem Łętocha? Dotychczasowy jego asystent? Ile jeszcze............. ....... Za 1 miesiąc pewnie zwolniony będzie.

Menager_rzesz | 2017-11-2 16:58

Kolesiostwo w dalszym ciągu ma się zdecydowanie najlepiej w tym klubie

Jacek22 | 2017-11-2 19:06

Przecież to samo co było z Kasiakiem swego czasu, jak zastępował Wieprzęcia.. ten sam dokładnie ruch. Oj otwarcie nowego stadionu i na 80 lecie klubu mogą się witać w 3 lidze.. przynajmniej stadionem będą się wyróżniać. Nadbereżny gadał że miał być awans i drużyna z charakterem a wyszło takie same dziadostwo jak za Kasiaka.. no może trochę lepsze, bo Kasiak przegrywał wszystko jak leci a tutaj czasami coś wygrają.

I druga sprawa to rezerwy, ktoś się tam za nich wziął chyba bo teraz wygrywają po 15:0 z rywalami.. i nie powtarzają takich kompromitacji jak ze Zdziarami na początku sezonu..

Vielitz44 | 2017-11-2 21:17

JACEK22 - no rezerwy wygrywają jak gra ekipa z 1 składu, z prawdziwych rezerw to dalej brak ciekawych graczy, to jest największy problem Stalówki. Niestety, teraz grajkom najemnikom się nie chce, tylko swoi mogą się naprawdę starać - przykłady mamy w każdej z lig - w naszej GKS pokazuje co znaczy chęć walki wychowanków, w eklapie Górnik to samo (jak był zaciąg to była kicha i gruba kasa w grze). Jakby była zdolna młodzież to można by to zaczynać od zera, ale u nas jej brak, szkolenie to chyba dopiero u nas tak naprawdę wystartowało, a efekty za ładnych parę lat dopiero będą.

Timber | 2017-11-2 21:22

Trenerzy... Co trener zrobi z tych panienek. Pogonić te wkłady co do jednego...

Gary75 | 2017-11-3 09:21

TIMBER, jaki trener? to kolega !!!
KABARETU CIĄG DALSZY !!!

Edek38 | 2017-11-3 11:07

Internauci...brak słów.

Jaszczur | 2017-11-3 11:10

Dajcie szanse trenerowi moze wygra 4 mecze i bedzie bohaterem.Dziwne jest to ze zawodnicy ktorzy wiosna wyrozniali sie Korczynski, Zoladz, Wasiluk , opadli z formy ,albo trener im nie odpowiadal? Najlepszy transfer Bialka to Brylewski, Staporski reszta wypada blado ,ale zeby mieli choc troche ambicji a punktow bylo by wiecej.

Filip kacper k. | 2017-11-3 11:58

Bukowiec to jest fonomen.
Tak slabego kopacza nie bylo tu chyba od Pawelka Olszewskeigo.

Jedyni ktorzy prezentuja 2-ligowy poziom to Brylweski, Jarosz (obaj mlodziezowcy) i moze Gebalski.

Reszta to dramat

Timber | 2017-11-4 08:33

Miasto wstrzymuje przejęcie akcji Piłkarskiej Spółki

W piątek obradowała miejska Komisja Oświaty, Kultury i Sportu, w całości poświęcona funkcjonowaniu Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola.
W piątek obradowała miejska Komisja Oświaty, Kultury i Sportu, w całości poświęcona funkcjonowaniu Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola.
Nie będzie narazie kolejnych przejęć akcji Piłkarskiej Spółki Akcyjnej przez gminę Stalowa Wola. Powodem są niezadowalające wyniki drużyny piłkarskiej Stali. Obecnie miasto posiada 300 akcji i obok Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola ma ich najwięcej.

StalowkaNET

Johny | 2017-11-4 09:24

Ten fantastyczny Prezio i jego kompania z Zarządu to jeszcze żyje ???? Prosimy o komentarz w sprawie sytuacji w sekcji piłkarskiej w ostatnim czasie !!! Jak długo jeszcze te fajtłapy będą rozwalać ten klub ????

Timber | 2017-11-4 09:49

Nasza Młodzież na tle rówieśników:
U11- ostatnie miejsce w lidze, 1 pkt w 12 meczach
U12- ostatnie miejsce, 2 pkt w 11 meczach
U13- przedostatnie, 9 pkt, 20 pkt straty do lidera
U14- 4 miejsce, 13 pkt straty do lidera

» https://www.laczynaspilka.pl/rozgryw.....

Timber | 2017-11-4 10:30

Potem płacz prezesa, że tylko dwóch wychowanków na 22 zawodników. Biorą pieniądze na szkolenie, więc powinni to robić dobrze albo wcale. Bo te to nie wina dzieciaków tylko polityki klubu i podejścia do tematu. Szkolenie to nie zło konieczne tylko inwestycja w przyszłość. Ale tu nikt nie myśli o przyszłości tylko o wegetacji, o utrzymaniu w 2 lidze i na stołku. I tak co sezon.

Sciemaa | 2017-11-4 11:01

Kto w koncu odpowiada i bierze kase za szkolenie? nie stal?

Vielitz44 | 2017-11-4 12:31

SCIEMAA - w mieście mamy ZKS Stal oraz PSA Stal.
Dzieciaki naprawdę to trenowane są w akademiach prywatnych, tam są wyniki pracy. Z tego co słyszałem, akademie mają współpracować z klubem, szkolić maluchów, którzy będą potem przechodzić do Stali - może wtedy klub skoncentruje się na starszych rocznikach, a akademie na młodszych, jest to rozwiązanie jakieś - tyle, że to da jakieś efekty za lata, a my problem mamy teraz. Niestety, jak nie pójdzie większa kasa na szkolenie, to będzie jak jest, czyli tragedia - żeby nie dało się jednego dobrego juniora do składu wprowadzić, i to na tak niskim szczeblu rozgrywek...

Menager_rzesz | 2017-11-4 13:30

Timber cały problem tkwi w tym, o czym właśnie napisałeś. Szkolenie w tym klubie nie istnieje. To jest tak naprawdę tylko 3 liga, tak więc co sezon tych 3-4 wychowanków musi być obowiązkowo dołączanych do 1 składu i grać jak najwięcej. Ktoś powie brak dobrych wychowanków? Ok to co w takim razie robią trenerzy w tym klubie? Wakacje mają przez cały rok? Z drugiej strony co się dziwić, skoro młodzież trenują takie personalia, jak Adamus (na treningach wszystko na wychodzi), Kasiak (przyjechaliśmy tylko zaliczyć mecz) czy 1 otyły młody chłopak + drugi młody cały czas siedzący w STS-ie. Dajcie spokój, z tej mąki chleba nie będzie.

Jaszczur | 2017-11-4 17:23

Michalak wolal pojsc do pracy do Uniwhelsu niz trenowac mlodziez

Timber | 2017-11-4 19:38

Tu nie chodzi o trenerów. Chwała im za to, że w ogóle chcą coś robić, dzięki nim ta sekcja jeszcze się jakoś trzyma.


Popatrzcie oczami potencjalnych sponsorów. Jak oni mogą wejść w Nasz Klub skoro nawet Miasto się boi wtopić 301 tysięcy! To jest cyrk.

Esende | 2017-11-5 18:56

Co jest ? Nikt nie cieszy się po wygranej ?

Menager_rzesz | 2017-11-5 19:03

Wygrana bardzo cieszy. Da troszkę spokoju w klubie. Ale o stylu lepiej nie mówić... Dobrze, że przyjechała najsłabsza drużyna w tej 3 lidze, bo mogłoby być cienko.. Bardzo pozytywnie prezentuje się bramkarz, w obronie rządzi Zalepa, w pomocy nie błyszczy ale potrafi strzelić gola Stąporski. Reszta.. lepiej nie komentowac, a już najbardziej 2 moich ulubienców, czyli mającego dziś rewelacyjne wejście z ławki Bukowca (2 super podania w aut) i rewelacyjnego kapitana drużyny - Gębalskiego, który od początku tej rundy wiecznie niezadowolony na boisku i tylko osłabia zespół, aniżeli pomaga.

Esende | 2017-11-5 19:44

Ja jestem optymistą :) jest szansa ugrać więcej niż ubiegłą jesienią :D

Jaszczur | 2017-11-5 20:13

3pkt ciesza ale przeciwnik bardzo slaby, bardzo slaby mecz Gebalskiego mimo asysty brakuje sily , Letocha tez slabo orez ... Bukowiec 2 grozne straty w srodku pola, reszta zagrala dobrze , wreszcie Bruno Zoladz wraca do formy , Super zagral Wasiluk jak wszyscy beda biegac jak on to bedzie dobrze ,musza zima popracowac nad motoryka i bedzie lepiej ta gra wygladac.Brawo Stal!

Vielitz44 | 2017-11-5 20:22

Szybka bramka ustawiła nam mecz, brak baboli i błędów w obronie i mamy 3 pkt. Cieszy to, że jest w lidze parę słabszych od nas drużyn, więc utrzymać się pewnie utrzymamy, ale to chyba za mało by ludzi zaspokoić w mieście.
Wygrana cieszy, oby teraz szło lepiej - kupa pracy czeka naszych w przerwie zimowej (i graczy i sztab - bo fizycznie słabo nasi wyglądają dalej, i skład też trzeba znów wzmocnić).

Gary75 | 2017-11-5 20:23

Wynik - bardzo dobry.
3pkt - super.
Gra fatalna, na poziomie 3 ligi.
Przeciwnik - na poziomie 3 ligi,
Doping na poziomie 3 ligi.
Frekwencja - na poziomie 3 ligi
Podsumowanie: jedna jaskółka wiosny nie czyni. Teraz dwa mecze wyjazdowe. Życzę powodzenia i sukcesów, chociaż do optymizmu potrzeba dużej flaszki wódki.... a i to może nie wystarczyć....

Edek38 | 2017-11-6 15:31

Panowie oczekują mistrzowskiego poziomu od zawodników.ktorzy wg was się nie nadają do 2 ligi...cos tu jest nie tak. Gwardia to jeden z najsłabszych zespołów w lidze a jednak nie przegrali od chyba 5 czy 6 kolejek. M in to świadczy o słabości całych tych rozgrywek. Od kilku lat każdy z każdym może tu wygrać i nie ma reguły. Dla nas w obecnej sytuacji najważniejsze są punkty. Wolę żeby grali taka piłkę i wygrali niż mecz rundy na remis. Co do prezydenta. Jest rozczarowany jak wszyscy więc nie dziwne że wstrzymuje się z pewnymi działaniami. A do którego 2 ligowego zespołu sponsorzy pchają się drzwiami i oknami bo chyba coś mi umknęło. Słońce jest.idzcie na spacer ...

Filip kacper k. | 2017-11-7 00:02

Edek. W drugiej i 3 lidze do kilku.
Zapytam inaczej ilu sponsorów przyniósł przez te 8 lat ten zarzad?
Tylko miasto i pro junior czyli podatki obywateli którzy nie chca na to placic...
...co widac po frwkwencji.
Zresztą jakbym byl inwesorem z kapustą, to tak jak mowi Lucek po cichu: na kiboli nie dałbym nawet zlotowki. Tylko ze dla was ma dziwna slabosc. Moze się boi?

Filip kacper k. | 2017-11-7 00:02

Edek. W drugiej i 3 lidze do kilku.
Zapytam inaczej ilu sponsorów przyniósł przez te 8 lat ten zarzad?
Tylko miasto i pro junior czyli podatki obywateli którzy nie chca na to placic...
...co widac po frwkwencji.
Zresztą jakbym byl inwesorem z kapustą, to tak jak mowi Lucek po cichu: na kiboli nie dałbym nawet zlotowki. Tylko ze dla was ma dziwna slabosc. Moze się boi?

Filip kacper k. | 2017-11-7 00:02

Edek. W drugiej i 3 lidze do kilku.
Zapytam inaczej ilu sponsorów przyniósł przez te 8 lat ten zarzad?
Tylko miasto i pro junior czyli podatki obywateli którzy nie chca na to placic...
...co widac po frwkwencji.
Zresztą jakbym byl inwesorem z kapustą, to tak jak mowi Lucek po cichu: na kiboli nie dałbym nawet zlotowki. Tylko ze dla was ma dziwna slabosc. Moze się boi?

Filip kacper k. | 2017-11-7 00:02

Edek. W drugiej i 3 lidze do kilku.
Zapytam inaczej ilu sponsorów przyniósł przez te 8 lat ten zarzad?
Tylko miasto i pro junior czyli podatki obywateli którzy nie chca na to placic...
...co widac po frwkwencji.
Zresztą jakbym byl inwesorem z kapustą, to tak jak mowi Lucek po cichu: na kiboli nie dałbym nawet zlotowki. Tylko ze dla was ma dziwna slabosc. Moze się boi?

Filip kacper k. | 2017-11-7 00:02

Edek. W drugiej i 3 lidze do kilku.
Zapytam inaczej ilu sponsorów przyniósł przez te 8 lat ten zarzad?
Tylko miasto i pro junior czyli podatki obywateli którzy nie chca na to placic...
...co widac po frwkwencji.
Zresztą jakbym byl inwesorem z kapustą, to tak jak mowi Lucek po cichu: na kiboli nie dałbym nawet zlotowki. Tylko ze dla was ma dziwna slabosc. Moze się boi?

Mx310user | 2017-11-7 08:13

Myślę, że Lucek dobrze wie, że silna piłka nożna w Stalowej to duża (jedna z niewielu tak wartościowych) promocja dla miasta, dlatego stara się pomóc.

Ja na wybory jechałem specjalnie z Bydgoszczy, żeby na niego zagłosować... mając nadzieje, że miedzy innymi wspomoże nasz sport (a już na pewno nie będzie rzucał kłód pod nogi jak poprzednik)

Chętnie dowiedziałbym się jakie plany ma nasz prezydent, tj czy np w związku z przeciętnymi wynikami zespołu nie zamierza wymienić ludzi w zarządzie i też mieć wiekszy wpływ na decyzyjność w klubie (jeśli to w ogole mozliwe(?))

Edek38 | 2017-11-7 11:39

m.in. Dawtona, uniwheels,vivo, Nadsański BS, teraz HSW, i wielu drobnych przedsiębiorców przewijało się i przewija ale co ty możesz wiedzieć i skąd. jak słuchasz tylko "cichych rozmów" w kuluarach,haha
. Sprowadź na ten stadion większych...
"Kibole",hehe, wcześniej nie dawali bo był Szlage, później bo Kaczmarski, ,Później bo Żak, a teraz bo Kibole. Śmieszne to i smutne...
Ta boi się... i ludzie też nie chodzą bo się boją boją ,że ich zarząd pobije... to ciekawe skąd kilka tys na pucharach . No tak, takiego tłumu to nie ruszą więc bezpiecznie. Lecz się chłopak.

Edek38 | 2017-11-7 11:44

Teraz udało się załatwić na jakąś kasę PGE. Od nowego roku będą to prawdopodobnie wieksze pieniądze więc skończ bredzić.
Siać ferment potrafi każdy.
Szkoda tylko, ze poza garstką ludzi z miejskich portali typu: stalowe miasto, którzy w komentarzach robią złą otoczkę wokół klubu...całą resztę robią KIBICE Stali.
Paranoja. Nie robisz nic to przynajmniej nie przeszkadzaj.
A wy tylko kłapiecie dziobami i tyle od 8 lat. Na tym skupia się wasza działalność dla dobra ukochanego klubu.
Postulaty: zmienić trenera, zmienić piłkarzy, zmienić zarząd....
Zmieńcie płytę bo to nudne już.

Sciemaa | 2017-11-7 14:07

PGE? gdzie jakas oficjalna informacja? ktos cos powiedzial ale gdzie konkrety? na jakis zasadach?

Mx310user | 2017-11-8 08:01

@EDEK38
Jesli klub podpisuje umowę z nowym sponsorem, nawet na jakieś mniejsze kwoty to w normalnych warunkach od razu powinien być o tym news na oficjalnej stronie klubu.

Edek38 | 2017-11-8 08:07

Spokojnie. Będzie w odpowiednim czasie. A zanim ktoś coś napisze powinien mieć o tym przynajmniej blade pojęcie co jednak na tym "kumatym forum " jest raczej rzadkością...niest ety. I poziom mamy jaki mamy....podobny do tego sportowego.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków

Stal Stalowa Wola             Garbarnia Kraków
2018-04-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola

2 : 2

Peter Mazan 21, 54 (k)     
Adrian Dziubiński 2,
Sebastian Łętocha 77
Sędzia: Damian Kos (Gdańsk)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 26 18-4-4 58
2 Warta Poznań 26 14-5-7 47
3 ŁKS Łódź 25 12-10-3 46
4 Radomiak Radom 27 12-8-7 44
5 Olimpia Elbląg 26 12-6-8 42
6 Siarka Tarnobrzeg 26 12-2-12 38
7 Garbarnia Kraków 26 10-7-9 37
8 Błękitni Stargard Szcz. 26 10-7-9 37
9 GKS Bełchatów 26 9-8-9 35
10 ROW 1964 Rybnik 27 9-7-11 34
11 Rozwój Katowice 26 9-6-11 33
12 Znicz Pruszków 27 8-8-11 32
13 Wisła Puławy 26 7-9-10 30
14 Gryf Wejherowo 27 7-9-11 30
15 Stal Stalowa Wola 26 6-9-11 27
16 MKS Kluczbork 25 5-10-10 25
17 Legionovia Legionowo 26 6-5-15 23
18 Gwardia Koszalin 26 5-8-13 23

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-01 ŁKS Łódź - STAL
2018-04-27 STAL - Garbarnia Kr..
2018-05-05 Siarka Tarno.. - STAL
2018-05-09 STAL - Rozwój Kato..
2018-05-12 Legionovia L.. - STAL
2018-05-19 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1147) » Vielitz44 (705)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (362)
» Koko (360) » Slim1938 (334)
» Stalowiak1938 (322) » Zatorze (296)
» Daro (282) » Johny (282)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 3 786 razy
STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 22 354 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 316 razy
Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 8 960 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.04362