Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy do Wejherowa.

Wszyscy do Wejherowa.
Panie i Panowie !!!
Już w niedzielę-19.11.  o godzinie 13:00 Stal zagra kolejny mecz ligowy. Tym razem jedziemy do Wejherowa na spotkanie z Gryfem.
Jest to ostatni wyjazd w tym roku. Zadbajmy o dobrą liczbę w sektorze gości.
Wszyscy jedziemy autokarami. 
Nagłaśniamy ten temat !!! 
Zapisujemy się na listę ponieważ mogą być problemy z dopisaniem się pod stadionem. 
Każdy ubrany na zielono lub czarno i z szalem.
Mobilizujemy się na osiedlach i FC.
 
Zapisy potrwają do piątku-17.11. godzina 24:00, pod linkiem : 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/   
 
Zbiórka pod MDK w sobotę - 23:45; odjazd - 24:00  !!!
NIE SPÓŹNIAĆ SIĘ !!!
 
Koszt wyjazdu 110 PLN w tym bilet na mecz.
 
Tydzień po tej wycieczce udamy się do Rzeszowa na ostatni mecz jesienią z Błękitnymi.
 
STF!!!

Komentarze (17)

Filip kacper k. | 2017-11-15 19:01

W Wejherowie mecz o zycie.
Znajac jeszcze nasze wiosny w tych dwoch meczach tylko komplet punktow

Menager_rzesz | 2017-11-17 19:19

Panowie... Ostatni mecz z Radomiakiem, następny z Garbarnią... Litości...

Siatkarz | 2017-11-19 09:55

Menager_rzesz | 2017-11-19 10:03

Super. Dzięki za info o meczu. Będziemy oglądali, mamy nadzieję, że zwycięstwo i spokojną zimę.

Sciemaa | 2017-11-19 12:06

Naszych jedna z rekordowych liczb na takim wyjezdzie... oby tylko dotarli:) i zeby grajkowie cos pokazali

Sciemaa | 2017-11-19 12:55

nasi trzesa ta miescina

Vielitz44 | 2017-11-19 13:27

Żeby naszym chciało się tak biegać i walczyć, to było by fajnie.Z gry chyba nasi troszkę lepsi, oby szybko coś nasi ustrzelili to będzie dobrze.

Vielitz44 | 2017-11-19 15:03

No i lux, za tydzień wygrać i ta słaba runda nie będzie aż tak słaba jak się zapowiadało.

Mg151 | 2017-11-19 20:07

Brawo Stal :)

A tak z innej beczki:
Nasz były piłkarz Prejuce Nakoulma (Nantes) wczoraj strzelił gola PSG

Jaszczur | 2017-11-19 23:07

Pierwsza polowa bardzo slaba ,nudy . W drugiej dominacja Stali mogli wygrac wyzej ale braklo szczescia ,gol po wywalczeniu pilki przez Hirskiego i piata asysta Gebalskiego.Brawo! Troche nerwowo bylo ostatnie 5 min bo obrona totalna bramki ale udalo sie..Slabo zagral Sobotka i...tradycyjnie Bukowiec.Teraz jeszcze 100% walki z Blekitnymi i bedzie spokojna zima..Brawo Stalowka!

Edek38 | 2017-11-20 12:53

Eksperci jeszcze analizują chyba bo coś cisza... Gul skacze po wygranej Waszej ukochanej drużyny?kibice... gdzie jesteście? Teraz jedziemy do Rzeszowa podtrzymać dobra passe . W Wejherowie ponad 170 osób w tym dobre wsparcie ukladowiczow.

Filip kacper k. | 2017-11-20 14:02

Edek ciekawa prowokacja, ale nie wiem co ma na celu.
Zwyciestwo bardzo cieszy, ale poziom jest przetragiczny. Smiem twierdzic ze slabszy niz w tamtym sezonie, tylko galismy z outsiderem ktory tez zamiast grac kopie sie po czolach.

Wygrac ostatni mecz z Blekitnymi i powinna byc w miare spokojna zima, ale jest kogo gonic ze SSW...

Ukladowiczow? wiecej niz nas.

Edek38 | 2017-11-20 15:43

O poziomie już pisałem kiedyś... A gdyby Nasi "kibice "ruszyli dupsko i odeszli od kompa to byloby Nas wiecej.

Sciemaa | 2017-11-20 20:56

Niech by ich nawet 400 bylo... to co z tego jak na stadion nie weszli? U nas mozna robic pseudo mobilizacje wszedzie... liczba udajacych na mecz i tak sie nie zmieni. Boom na pilke sie skonczyl.

Edek38 | 2017-11-20 23:23

Nie weszliśmy bo pojemność "klatki "to 73 osoby a pod stadionem było 170 . Wszystko się zmienia więc.. nie bądź taki pewny.

Gary75 | 2017-11-21 06:15

skoro 700 km przejechało 170 głów, to za tydzień w Rzeszowie w młynie powinno być ok 400 osób!!! Gary - to żart, ale proszę nie podniecaj się tym jednym wyjazdem, licznym i konkretnym choćby dlatego, że trzeba być super odważnym jechać przez całą Polskę, nie mając pewności, czy się wejdzie na mecz. No chyba, że nie chodzi o mecz....
Lepiej skupić się na tym ile ludzi chodzi u nas - nie chodzi wyłącznie o Rzeszów, bo to już w ogóle porażka: młyn i jakość dopingu - śmieszne, a pikników kilku.... Tu jest problem....
A wygrana - cieszy!!! Gratulacje !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (777)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wisła Puławy (2:4)
2015-04-18
Ilość zdjęć: 62
Wyświetleń: 19 958 razy
STAL - Stal Rzeszów (2:1)
2011-04-16
Ilość zdjęć: 39
Wyświetleń: 69 170 razy
STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 22 348 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 10 515 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.03836