Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy do Wejherowa.

Wszyscy do Wejherowa.
Panie i Panowie !!!
Już w niedzielę-19.11.  o godzinie 13:00 Stal zagra kolejny mecz ligowy. Tym razem jedziemy do Wejherowa na spotkanie z Gryfem.
Jest to ostatni wyjazd w tym roku. Zadbajmy o dobrą liczbę w sektorze gości.
Wszyscy jedziemy autokarami. 
Nagłaśniamy ten temat !!! 
Zapisujemy się na listę ponieważ mogą być problemy z dopisaniem się pod stadionem. 
Każdy ubrany na zielono lub czarno i z szalem.
Mobilizujemy się na osiedlach i FC.
 
Zapisy potrwają do piątku-17.11. godzina 24:00, pod linkiem : 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/   
 
Zbiórka pod MDK w sobotę - 23:45; odjazd - 24:00  !!!
NIE SPÓŹNIAĆ SIĘ !!!
 
Koszt wyjazdu 110 PLN w tym bilet na mecz.
 
Tydzień po tej wycieczce udamy się do Rzeszowa na ostatni mecz jesienią z Błękitnymi.
 
STF!!!

Komentarze (17)

Filip kacper k. | 2017-11-15 19:01

W Wejherowie mecz o zycie.
Znajac jeszcze nasze wiosny w tych dwoch meczach tylko komplet punktow

Menager_rzesz | 2017-11-17 19:19

Panowie... Ostatni mecz z Radomiakiem, następny z Garbarnią... Litości...

Siatkarz | 2017-11-19 09:55

Menager_rzesz | 2017-11-19 10:03

Super. Dzięki za info o meczu. Będziemy oglądali, mamy nadzieję, że zwycięstwo i spokojną zimę.

Sciemaa | 2017-11-19 12:06

Naszych jedna z rekordowych liczb na takim wyjezdzie... oby tylko dotarli:) i zeby grajkowie cos pokazali

Sciemaa | 2017-11-19 12:55

nasi trzesa ta miescina

Vielitz44 | 2017-11-19 13:27

Żeby naszym chciało się tak biegać i walczyć, to było by fajnie.Z gry chyba nasi troszkę lepsi, oby szybko coś nasi ustrzelili to będzie dobrze.

Vielitz44 | 2017-11-19 15:03

No i lux, za tydzień wygrać i ta słaba runda nie będzie aż tak słaba jak się zapowiadało.

Mg151 | 2017-11-19 20:07

Brawo Stal :)

A tak z innej beczki:
Nasz były piłkarz Prejuce Nakoulma (Nantes) wczoraj strzelił gola PSG

Jaszczur | 2017-11-19 23:07

Pierwsza polowa bardzo slaba ,nudy . W drugiej dominacja Stali mogli wygrac wyzej ale braklo szczescia ,gol po wywalczeniu pilki przez Hirskiego i piata asysta Gebalskiego.Brawo! Troche nerwowo bylo ostatnie 5 min bo obrona totalna bramki ale udalo sie..Slabo zagral Sobotka i...tradycyjnie Bukowiec.Teraz jeszcze 100% walki z Blekitnymi i bedzie spokojna zima..Brawo Stalowka!

Edek38 | 2017-11-20 12:53

Eksperci jeszcze analizują chyba bo coś cisza... Gul skacze po wygranej Waszej ukochanej drużyny?kibice... gdzie jesteście? Teraz jedziemy do Rzeszowa podtrzymać dobra passe . W Wejherowie ponad 170 osób w tym dobre wsparcie ukladowiczow.

Filip kacper k. | 2017-11-20 14:02

Edek ciekawa prowokacja, ale nie wiem co ma na celu.
Zwyciestwo bardzo cieszy, ale poziom jest przetragiczny. Smiem twierdzic ze slabszy niz w tamtym sezonie, tylko galismy z outsiderem ktory tez zamiast grac kopie sie po czolach.

Wygrac ostatni mecz z Blekitnymi i powinna byc w miare spokojna zima, ale jest kogo gonic ze SSW...

Ukladowiczow? wiecej niz nas.

Edek38 | 2017-11-20 15:43

O poziomie już pisałem kiedyś... A gdyby Nasi "kibice "ruszyli dupsko i odeszli od kompa to byloby Nas wiecej.

Sciemaa | 2017-11-20 20:56

Niech by ich nawet 400 bylo... to co z tego jak na stadion nie weszli? U nas mozna robic pseudo mobilizacje wszedzie... liczba udajacych na mecz i tak sie nie zmieni. Boom na pilke sie skonczyl.

Edek38 | 2017-11-20 23:23

Nie weszliśmy bo pojemność "klatki "to 73 osoby a pod stadionem było 170 . Wszystko się zmienia więc.. nie bądź taki pewny.

Gary75 | 2017-11-21 06:15

skoro 700 km przejechało 170 głów, to za tydzień w Rzeszowie w młynie powinno być ok 400 osób!!! Gary - to żart, ale proszę nie podniecaj się tym jednym wyjazdem, licznym i konkretnym choćby dlatego, że trzeba być super odważnym jechać przez całą Polskę, nie mając pewności, czy się wejdzie na mecz. No chyba, że nie chodzi o mecz....
Lepiej skupić się na tym ile ludzi chodzi u nas - nie chodzi wyłącznie o Rzeszów, bo to już w ogóle porażka: młyn i jakość dopingu - śmieszne, a pikników kilku.... Tu jest problem....
A wygrana - cieszy!!! Gratulacje !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-03-03, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.

0 : 2

    
Filip Karmański 31,
Maciej Więcek 32
Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 19 13-4-2 43
2 ŁKS Łódź 19 10-8-1 38
3 Warta Poznań 19 11-3-5 36
4 Radomiak Radom 19 9-7-3 34
5 Olimpia Elbląg 19 9-5-5 32
6 Siarka Tarnobrzeg 19 10-2-7 32
7 GKS Bełchatów 19 7-5-7 26
8 Znicz Pruszków 19 7-5-7 26
9 Garbarnia Kraków 19 6-6-7 24
10 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-6-7 24
11 Wisła Puławy 19 5-8-6 23
12 ROW 1964 Rybnik 19 5-7-7 22
13 Stal Stalowa Wola 19 5-7-7 22
14 Legionovia Legionowo 19 5-3-11 18
15 Rozwój Katowice 19 4-5-10 17
16 MKS Kluczbork 19 2-10-7 16
17 Gwardia Koszalin 19 3-6-10 15
18 Gryf Wejherowo 19 2-7-10 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
2018-03-10 GKS Jastrzę.. - STAL
2018-03-17 STAL - Znicz Pruszk..
2018-03-24 ŁKS Łódź - STAL
2018-03-31 STAL - Olimpia Elbl..
2018-04-07 Warta Poznań - STAL
2018-04-14 STAL - Wisła Puławy
2018-04-21 Radomiak Radom - STAL
2018-04-28 STAL - Garbarnia Kr..
2018-05-05 Siarka Tarno.. - STAL
2018-05-09 STAL - Rozwój Kato..
2018-05-12 Legionovia L.. - STAL
2018-05-19 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1120) » Vielitz44 (682)
» Fanatyk38 (629) » Koko (359)
» Kamilosss (354) » Slim1938 (329)
» Stalowiak1938 (322) » Zatorze (296)
» Daro (281) » Johny (279)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 24 849 razy
STAL - Olimpia Elbląg (1:0)
2010-10-09
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 119 758 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 17 100 razy
Śląsk Wrocław - STAL (2:0)
2006-10-15
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 325 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.06271