Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy do Wejherowa.

Wszyscy do Wejherowa.
Panie i Panowie !!!
Już w niedzielę-19.11.  o godzinie 13:00 Stal zagra kolejny mecz ligowy. Tym razem jedziemy do Wejherowa na spotkanie z Gryfem.
Jest to ostatni wyjazd w tym roku. Zadbajmy o dobrą liczbę w sektorze gości.
Wszyscy jedziemy autokarami. 
Nagłaśniamy ten temat !!! 
Zapisujemy się na listę ponieważ mogą być problemy z dopisaniem się pod stadionem. 
Każdy ubrany na zielono lub czarno i z szalem.
Mobilizujemy się na osiedlach i FC.
 
Zapisy potrwają do piątku-17.11. godzina 24:00, pod linkiem : 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/   
 
Zbiórka pod MDK w sobotę - 23:45; odjazd - 24:00  !!!
NIE SPÓŹNIAĆ SIĘ !!!
 
Koszt wyjazdu 110 PLN w tym bilet na mecz.
 
Tydzień po tej wycieczce udamy się do Rzeszowa na ostatni mecz jesienią z Błękitnymi.
 
STF!!!

Komentarze (17)

Filip kacper k. | 2017-11-15 19:01

W Wejherowie mecz o zycie.
Znajac jeszcze nasze wiosny w tych dwoch meczach tylko komplet punktow

Menager_rzesz | 2017-11-17 19:19

Panowie... Ostatni mecz z Radomiakiem, następny z Garbarnią... Litości...

Siatkarz | 2017-11-19 09:55

Menager_rzesz | 2017-11-19 10:03

Super. Dzięki za info o meczu. Będziemy oglądali, mamy nadzieję, że zwycięstwo i spokojną zimę.

Sciemaa | 2017-11-19 12:06

Naszych jedna z rekordowych liczb na takim wyjezdzie... oby tylko dotarli:) i zeby grajkowie cos pokazali

Sciemaa | 2017-11-19 12:55

nasi trzesa ta miescina

Vielitz44 | 2017-11-19 13:27

Żeby naszym chciało się tak biegać i walczyć, to było by fajnie.Z gry chyba nasi troszkę lepsi, oby szybko coś nasi ustrzelili to będzie dobrze.

Vielitz44 | 2017-11-19 15:03

No i lux, za tydzień wygrać i ta słaba runda nie będzie aż tak słaba jak się zapowiadało.

Mg151 | 2017-11-19 20:07

Brawo Stal :)

A tak z innej beczki:
Nasz były piłkarz Prejuce Nakoulma (Nantes) wczoraj strzelił gola PSG

Jaszczur | 2017-11-19 23:07

Pierwsza polowa bardzo slaba ,nudy . W drugiej dominacja Stali mogli wygrac wyzej ale braklo szczescia ,gol po wywalczeniu pilki przez Hirskiego i piata asysta Gebalskiego.Brawo! Troche nerwowo bylo ostatnie 5 min bo obrona totalna bramki ale udalo sie..Slabo zagral Sobotka i...tradycyjnie Bukowiec.Teraz jeszcze 100% walki z Blekitnymi i bedzie spokojna zima..Brawo Stalowka!

Edek38 | 2017-11-20 12:53

Eksperci jeszcze analizują chyba bo coś cisza... Gul skacze po wygranej Waszej ukochanej drużyny?kibice... gdzie jesteście? Teraz jedziemy do Rzeszowa podtrzymać dobra passe . W Wejherowie ponad 170 osób w tym dobre wsparcie ukladowiczow.

Filip kacper k. | 2017-11-20 14:02

Edek ciekawa prowokacja, ale nie wiem co ma na celu.
Zwyciestwo bardzo cieszy, ale poziom jest przetragiczny. Smiem twierdzic ze slabszy niz w tamtym sezonie, tylko galismy z outsiderem ktory tez zamiast grac kopie sie po czolach.

Wygrac ostatni mecz z Blekitnymi i powinna byc w miare spokojna zima, ale jest kogo gonic ze SSW...

Ukladowiczow? wiecej niz nas.

Edek38 | 2017-11-20 15:43

O poziomie już pisałem kiedyś... A gdyby Nasi "kibice "ruszyli dupsko i odeszli od kompa to byloby Nas wiecej.

Sciemaa | 2017-11-20 20:56

Niech by ich nawet 400 bylo... to co z tego jak na stadion nie weszli? U nas mozna robic pseudo mobilizacje wszedzie... liczba udajacych na mecz i tak sie nie zmieni. Boom na pilke sie skonczyl.

Edek38 | 2017-11-20 23:23

Nie weszliśmy bo pojemność "klatki "to 73 osoby a pod stadionem było 170 . Wszystko się zmienia więc.. nie bądź taki pewny.

Gary75 | 2017-11-21 06:15

skoro 700 km przejechało 170 głów, to za tydzień w Rzeszowie w młynie powinno być ok 400 osób!!! Gary - to żart, ale proszę nie podniecaj się tym jednym wyjazdem, licznym i konkretnym choćby dlatego, że trzeba być super odważnym jechać przez całą Polskę, nie mając pewności, czy się wejdzie na mecz. No chyba, że nie chodzi o mecz....
Lepiej skupić się na tym ile ludzi chodzi u nas - nie chodzi wyłącznie o Rzeszów, bo to już w ogóle porażka: młyn i jakość dopingu - śmieszne, a pikników kilku.... Tu jest problem....
A wygrana - cieszy!!! Gratulacje !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków

Stal Stalowa Wola             Garbarnia Kraków
2018-04-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola

2 : 2

Peter Mazan 21, 54 (k)     
Adrian Dziubiński 2,
Sebastian Łętocha 77
Sędzia: Damian Kos (Gdańsk)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 26 18-4-4 58
2 Warta Poznań 26 14-5-7 47
3 ŁKS Łódź 25 12-10-3 46
4 Radomiak Radom 27 12-8-7 44
5 Olimpia Elbląg 25 11-6-8 39
6 Garbarnia Kraków 26 10-7-9 37
7 Błękitni Stargard Szcz. 26 10-7-9 37
8 GKS Bełchatów 26 9-8-9 35
9 Siarka Tarnobrzeg 25 11-2-12 35
10 ROW 1964 Rybnik 27 9-7-11 34
11 Rozwój Katowice 26 9-6-11 33
12 Znicz Pruszków 27 8-8-11 32
13 Wisła Puławy 26 7-9-10 30
14 Gryf Wejherowo 26 7-9-10 30
15 Stal Stalowa Wola 26 6-9-11 27
16 MKS Kluczbork 25 5-10-10 25
17 Legionovia Legionowo 25 6-5-14 23
18 Gwardia Koszalin 26 5-8-13 23

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-01 ŁKS Łódź - STAL
2018-04-27 STAL - Garbarnia Kr..
2018-05-05 Siarka Tarno.. - STAL
2018-05-09 STAL - Rozwój Kato..
2018-05-12 Legionovia L.. - STAL
2018-05-19 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1147) » Vielitz44 (705)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (362)
» Koko (360) » Slim1938 (334)
» Stalowiak1938 (322) » Zatorze (296)
» Daro (282) » Johny (282)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 5 333 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 13 485 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 2 057 razy
STAL - Górnik Polkowice (1:1)
2007-03-17
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 5 896 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.03551