Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy do Wejherowa.

Wszyscy do Wejherowa.
Panie i Panowie !!!
Już w niedzielę-19.11.  o godzinie 13:00 Stal zagra kolejny mecz ligowy. Tym razem jedziemy do Wejherowa na spotkanie z Gryfem.
Jest to ostatni wyjazd w tym roku. Zadbajmy o dobrą liczbę w sektorze gości.
Wszyscy jedziemy autokarami. 
Nagłaśniamy ten temat !!! 
Zapisujemy się na listę ponieważ mogą być problemy z dopisaniem się pod stadionem. 
Każdy ubrany na zielono lub czarno i z szalem.
Mobilizujemy się na osiedlach i FC.
 
Zapisy potrwają do piątku-17.11. godzina 24:00, pod linkiem : 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/   
 
Zbiórka pod MDK w sobotę - 23:45; odjazd - 24:00  !!!
NIE SPÓŹNIAĆ SIĘ !!!
 
Koszt wyjazdu 110 PLN w tym bilet na mecz.
 
Tydzień po tej wycieczce udamy się do Rzeszowa na ostatni mecz jesienią z Błękitnymi.
 
STF!!!

Komentarze (17)

Filip kacper k. | 2017-11-15 19:01

W Wejherowie mecz o zycie.
Znajac jeszcze nasze wiosny w tych dwoch meczach tylko komplet punktow

Menager_rzesz | 2017-11-17 19:19

Panowie... Ostatni mecz z Radomiakiem, następny z Garbarnią... Litości...

Siatkarz | 2017-11-19 09:55

Menager_rzesz | 2017-11-19 10:03

Super. Dzięki za info o meczu. Będziemy oglądali, mamy nadzieję, że zwycięstwo i spokojną zimę.

Sciemaa | 2017-11-19 12:06

Naszych jedna z rekordowych liczb na takim wyjezdzie... oby tylko dotarli:) i zeby grajkowie cos pokazali

Sciemaa | 2017-11-19 12:55

nasi trzesa ta miescina

Vielitz44 | 2017-11-19 13:27

Żeby naszym chciało się tak biegać i walczyć, to było by fajnie.Z gry chyba nasi troszkę lepsi, oby szybko coś nasi ustrzelili to będzie dobrze.

Vielitz44 | 2017-11-19 15:03

No i lux, za tydzień wygrać i ta słaba runda nie będzie aż tak słaba jak się zapowiadało.

Mg151 | 2017-11-19 20:07

Brawo Stal :)

A tak z innej beczki:
Nasz były piłkarz Prejuce Nakoulma (Nantes) wczoraj strzelił gola PSG

Jaszczur | 2017-11-19 23:07

Pierwsza polowa bardzo slaba ,nudy . W drugiej dominacja Stali mogli wygrac wyzej ale braklo szczescia ,gol po wywalczeniu pilki przez Hirskiego i piata asysta Gebalskiego.Brawo! Troche nerwowo bylo ostatnie 5 min bo obrona totalna bramki ale udalo sie..Slabo zagral Sobotka i...tradycyjnie Bukowiec.Teraz jeszcze 100% walki z Blekitnymi i bedzie spokojna zima..Brawo Stalowka!

Edek38 | 2017-11-20 12:53

Eksperci jeszcze analizują chyba bo coś cisza... Gul skacze po wygranej Waszej ukochanej drużyny?kibice... gdzie jesteście? Teraz jedziemy do Rzeszowa podtrzymać dobra passe . W Wejherowie ponad 170 osób w tym dobre wsparcie ukladowiczow.

Filip kacper k. | 2017-11-20 14:02

Edek ciekawa prowokacja, ale nie wiem co ma na celu.
Zwyciestwo bardzo cieszy, ale poziom jest przetragiczny. Smiem twierdzic ze slabszy niz w tamtym sezonie, tylko galismy z outsiderem ktory tez zamiast grac kopie sie po czolach.

Wygrac ostatni mecz z Blekitnymi i powinna byc w miare spokojna zima, ale jest kogo gonic ze SSW...

Ukladowiczow? wiecej niz nas.

Edek38 | 2017-11-20 15:43

O poziomie już pisałem kiedyś... A gdyby Nasi "kibice "ruszyli dupsko i odeszli od kompa to byloby Nas wiecej.

Sciemaa | 2017-11-20 20:56

Niech by ich nawet 400 bylo... to co z tego jak na stadion nie weszli? U nas mozna robic pseudo mobilizacje wszedzie... liczba udajacych na mecz i tak sie nie zmieni. Boom na pilke sie skonczyl.

Edek38 | 2017-11-20 23:23

Nie weszliśmy bo pojemność "klatki "to 73 osoby a pod stadionem było 170 . Wszystko się zmienia więc.. nie bądź taki pewny.

Gary75 | 2017-11-21 06:15

skoro 700 km przejechało 170 głów, to za tydzień w Rzeszowie w młynie powinno być ok 400 osób!!! Gary - to żart, ale proszę nie podniecaj się tym jednym wyjazdem, licznym i konkretnym choćby dlatego, że trzeba być super odważnym jechać przez całą Polskę, nie mając pewności, czy się wejdzie na mecz. No chyba, że nie chodzi o mecz....
Lepiej skupić się na tym ile ludzi chodzi u nas - nie chodzi wyłącznie o Rzeszów, bo to już w ogóle porażka: młyn i jakość dopingu - śmieszne, a pikników kilku.... Tu jest problem....
A wygrana - cieszy!!! Gratulacje !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 10 7-1-2 22
2 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
3 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
4 Radomiak Radom 10 5-3-2 18
5 Elana Toruń 9 5-3-1 18
6 Siarka Tarnobrzeg 10 5-2-3 17
7 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
8 Znicz Pruszków 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 10 3-4-3 13
10 Resovia Rzeszów 10 3-3-4 12
11 Gryf Wejherowo 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 9 3-2-4 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1234) » Vielitz44 (799)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 18 513 razy
STAL - Wisła Płock (2:0)
2008-05-03
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 22 125 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 211 076 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 12 958 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.04772