Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy do Wejherowa.

Wszyscy do Wejherowa.
Panie i Panowie !!!
Już w niedzielę-19.11.  o godzinie 13:00 Stal zagra kolejny mecz ligowy. Tym razem jedziemy do Wejherowa na spotkanie z Gryfem.
Jest to ostatni wyjazd w tym roku. Zadbajmy o dobrą liczbę w sektorze gości.
Wszyscy jedziemy autokarami. 
Nagłaśniamy ten temat !!! 
Zapisujemy się na listę ponieważ mogą być problemy z dopisaniem się pod stadionem. 
Każdy ubrany na zielono lub czarno i z szalem.
Mobilizujemy się na osiedlach i FC.
 
Zapisy potrwają do piątku-17.11. godzina 24:00, pod linkiem : 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/   
 
Zbiórka pod MDK w sobotę - 23:45; odjazd - 24:00  !!!
NIE SPÓŹNIAĆ SIĘ !!!
 
Koszt wyjazdu 110 PLN w tym bilet na mecz.
 
Tydzień po tej wycieczce udamy się do Rzeszowa na ostatni mecz jesienią z Błękitnymi.
 
STF!!!

Komentarze (17)

Filip kacper k. | 2017-11-15 19:01

W Wejherowie mecz o zycie.
Znajac jeszcze nasze wiosny w tych dwoch meczach tylko komplet punktow

Menager_rzesz | 2017-11-17 19:19

Panowie... Ostatni mecz z Radomiakiem, następny z Garbarnią... Litości...

Siatkarz | 2017-11-19 09:55

Menager_rzesz | 2017-11-19 10:03

Super. Dzięki za info o meczu. Będziemy oglądali, mamy nadzieję, że zwycięstwo i spokojną zimę.

Sciemaa | 2017-11-19 12:06

Naszych jedna z rekordowych liczb na takim wyjezdzie... oby tylko dotarli:) i zeby grajkowie cos pokazali

Sciemaa | 2017-11-19 12:55

nasi trzesa ta miescina

Vielitz44 | 2017-11-19 13:27

Żeby naszym chciało się tak biegać i walczyć, to było by fajnie.Z gry chyba nasi troszkę lepsi, oby szybko coś nasi ustrzelili to będzie dobrze.

Vielitz44 | 2017-11-19 15:03

No i lux, za tydzień wygrać i ta słaba runda nie będzie aż tak słaba jak się zapowiadało.

Mg151 | 2017-11-19 20:07

Brawo Stal :)

A tak z innej beczki:
Nasz były piłkarz Prejuce Nakoulma (Nantes) wczoraj strzelił gola PSG

Jaszczur | 2017-11-19 23:07

Pierwsza polowa bardzo slaba ,nudy . W drugiej dominacja Stali mogli wygrac wyzej ale braklo szczescia ,gol po wywalczeniu pilki przez Hirskiego i piata asysta Gebalskiego.Brawo! Troche nerwowo bylo ostatnie 5 min bo obrona totalna bramki ale udalo sie..Slabo zagral Sobotka i...tradycyjnie Bukowiec.Teraz jeszcze 100% walki z Blekitnymi i bedzie spokojna zima..Brawo Stalowka!

Edek38 | 2017-11-20 12:53

Eksperci jeszcze analizują chyba bo coś cisza... Gul skacze po wygranej Waszej ukochanej drużyny?kibice... gdzie jesteście? Teraz jedziemy do Rzeszowa podtrzymać dobra passe . W Wejherowie ponad 170 osób w tym dobre wsparcie ukladowiczow.

Filip kacper k. | 2017-11-20 14:02

Edek ciekawa prowokacja, ale nie wiem co ma na celu.
Zwyciestwo bardzo cieszy, ale poziom jest przetragiczny. Smiem twierdzic ze slabszy niz w tamtym sezonie, tylko galismy z outsiderem ktory tez zamiast grac kopie sie po czolach.

Wygrac ostatni mecz z Blekitnymi i powinna byc w miare spokojna zima, ale jest kogo gonic ze SSW...

Ukladowiczow? wiecej niz nas.

Edek38 | 2017-11-20 15:43

O poziomie już pisałem kiedyś... A gdyby Nasi "kibice "ruszyli dupsko i odeszli od kompa to byloby Nas wiecej.

Sciemaa | 2017-11-20 20:56

Niech by ich nawet 400 bylo... to co z tego jak na stadion nie weszli? U nas mozna robic pseudo mobilizacje wszedzie... liczba udajacych na mecz i tak sie nie zmieni. Boom na pilke sie skonczyl.

Edek38 | 2017-11-20 23:23

Nie weszliśmy bo pojemność "klatki "to 73 osoby a pod stadionem było 170 . Wszystko się zmienia więc.. nie bądź taki pewny.

Gary75 | 2017-11-21 06:15

skoro 700 km przejechało 170 głów, to za tydzień w Rzeszowie w młynie powinno być ok 400 osób!!! Gary - to żart, ale proszę nie podniecaj się tym jednym wyjazdem, licznym i konkretnym choćby dlatego, że trzeba być super odważnym jechać przez całą Polskę, nie mając pewności, czy się wejdzie na mecz. No chyba, że nie chodzi o mecz....
Lepiej skupić się na tym ile ludzi chodzi u nas - nie chodzi wyłącznie o Rzeszów, bo to już w ogóle porażka: młyn i jakość dopingu - śmieszne, a pikników kilku.... Tu jest problem....
A wygrana - cieszy!!! Gratulacje !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 10 410 razy
STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 9 664 razy
Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 539 razy
STAL - Energetyk ROW Rybnik (2:1)
2015-03-28
Ilość zdjęć: 56
Wyświetleń: 31 705 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.03788