Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie SKSSW

Spotkanie SKSSW

Spotkanie członków Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola

Najwyższa pora spotkać się w doborowym towarzystwie i obgadać najważniejsze sprawy dotyczące spraw kibicowskich w naszym mieście. Zapraszamy wszystkich zielono-czarnych !


PRZYPOMINAMY TAKŻE O UREGULOWANIU OPŁAT CZŁONKOWSKICH !

Niedziela 26 listopada 2017 roku, Restauracja "Słoneczna" godz.17.00

Komentarze (8)

Edek38 | 2017-11-23 12:46

Sądząc po ilości osob udzielających się na stronie to frekwencja powinna być spora. Ale pewnie będą musieli wyjechać lub isc na 2 zmianę niestety. Poza tym ...sprawy kibicowskie ...co to za temat. Powinien być punkt - taktyka na wiosnę transfery w zimie. To by się może pofatygowali.

Jefrey | 2017-11-24 02:02

no Vielitz musi tam być..prawie trener...bez urazy hehehhe

Vielitz44 | 2017-11-24 10:27

Ciekawe Jefrey, że zapamiętałeś mnie, a nie tych co TYLKO narzekają.
ps. nie będzie mnie, bo sprawami kibicowskimi się zwykle nie zajmuję, już.

Vieto | 2017-11-24 10:43

Taki z ciebie kibic.

Vielitz44 | 2017-11-24 12:19

Dokładnie taki, nie ukrywam tego, nie tak jak ty, "kibic roku";, w dodatku udzielający się tylko wtedy jak "trzeba" mi dopiec :)

Jefrey | 2017-11-25 00:09

no właśnie po tym Cię zapamiętałem ...po tych waszych konwersacjach z Vieto...ktoś Cię podpuszcza a Ty się unosisz,..po meczach przeważnie ,analizujesz wypisujesz kto ,co, jak zagrał do kogo podał do kogo nie podał jakie ustawienie ,kto lepszy kto gorszy...po co to komu potrzebne..wygrali to wygrali przegrali to przegrali ...kto to będzie po paru latach pamiętał..no chyba że taki mecz jak z Olimpią i panem Pzesmyckim....o tak takich rzeczy się nie zapomina...pozdawiam ...i nie daj się podpuszczać...hehe

Sztomek1 | 2017-11-25 07:19

Jefrey piszesz o komentarzach Vielitza - "po co komu to potrzebne" . No chyba kuźwa właśnie po to jest możliwość komentowania , żeby pogadać na poziomie, powymieniać się uwagami. Kiedyś ( 10-15 lat ) temu pod prawie każdym postem było ok 50 wpisów i ta stronka jakoś żyła , a teraz szkoda gadać . Z wyjątkiem 2, 3 osób reszta tylko patrzy żeby komuś pojechać , zgnoić , przecież to takie proste siedząc przed monitorem.

Vielitz44 | 2017-11-25 12:03

JEFREY wyprzedził mnie już SZTOMEK1, strach się na tym forum wypowiedzieć, bo zaraz jakiś "wrażliwy" się trafi, co już nie może czytać o tym albo o tamtym. Prawie nikt już nie chce sobie jak kiedyś ot tak podyskutować o piłce/kibicowaniu, każdy patrzy by ot tak ponarzekać, pokrzyczeć na zarząd, albo po prostu znajdzie sobie kogoś kto mu nie spasował i się czepi jak rzep psiej dupy.
Oby dziś wygrali, to będzie mniej frustratów na forum, bo wyniki już i tak nikogo prawie nie interesują.
ps faktycznie łatwo mnie wzburzyć i podpuścić, bo naiwny jestem i mam nadzieję, że komuś się tu coś chce, poza tym co napisałem. Pozdro dla kibiców i powodzenia dla Stalówki.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków

Stal Stalowa Wola             Garbarnia Kraków
2018-04-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola

2 : 2

Peter Mazan 21, 54 (k)     
Adrian Dziubiński 2,
Sebastian Łętocha 77
Sędzia: Damian Kos (Gdańsk)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 26 18-4-4 58
2 Warta Poznań 26 14-5-7 47
3 ŁKS Łódź 25 12-10-3 46
4 Radomiak Radom 27 12-8-7 44
5 Olimpia Elbląg 25 11-6-8 39
6 Garbarnia Kraków 26 10-7-9 37
7 Błękitni Stargard Szcz. 26 10-7-9 37
8 GKS Bełchatów 26 9-8-9 35
9 Siarka Tarnobrzeg 25 11-2-12 35
10 ROW 1964 Rybnik 27 9-7-11 34
11 Rozwój Katowice 26 9-6-11 33
12 Znicz Pruszków 27 8-8-11 32
13 Wisła Puławy 26 7-9-10 30
14 Gryf Wejherowo 26 7-9-10 30
15 Stal Stalowa Wola 26 6-9-11 27
16 MKS Kluczbork 25 5-10-10 25
17 Legionovia Legionowo 25 6-5-14 23
18 Gwardia Koszalin 26 5-8-13 23

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-01 ŁKS Łódź - STAL
2018-04-27 STAL - Garbarnia Kr..
2018-05-05 Siarka Tarno.. - STAL
2018-05-09 STAL - Rozwój Kato..
2018-05-12 Legionovia L.. - STAL
2018-05-19 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1147) » Vielitz44 (705)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (362)
» Koko (360) » Slim1938 (334)
» Stalowiak1938 (322) » Zatorze (296)
» Daro (282) » Johny (282)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 17 307 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 4 115 razy
STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 7 679 razy
STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 24 955 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.0474