Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie SKSSW

Spotkanie SKSSW

Spotkanie członków Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola

Najwyższa pora spotkać się w doborowym towarzystwie i obgadać najważniejsze sprawy dotyczące spraw kibicowskich w naszym mieście. Zapraszamy wszystkich zielono-czarnych !


PRZYPOMINAMY TAKŻE O UREGULOWANIU OPŁAT CZŁONKOWSKICH !

Niedziela 26 listopada 2017 roku, Restauracja "Słoneczna" godz.17.00

Komentarze (8)

Edek38 | 2017-11-23 12:46

Sądząc po ilości osob udzielających się na stronie to frekwencja powinna być spora. Ale pewnie będą musieli wyjechać lub isc na 2 zmianę niestety. Poza tym ...sprawy kibicowskie ...co to za temat. Powinien być punkt - taktyka na wiosnę transfery w zimie. To by się może pofatygowali.

Jefrey | 2017-11-24 02:02

no Vielitz musi tam być..prawie trener...bez urazy hehehhe

Vielitz44 | 2017-11-24 10:27

Ciekawe Jefrey, że zapamiętałeś mnie, a nie tych co TYLKO narzekają.
ps. nie będzie mnie, bo sprawami kibicowskimi się zwykle nie zajmuję, już.

Vieto | 2017-11-24 10:43

Taki z ciebie kibic.

Vielitz44 | 2017-11-24 12:19

Dokładnie taki, nie ukrywam tego, nie tak jak ty, "kibic roku";, w dodatku udzielający się tylko wtedy jak "trzeba" mi dopiec :)

Jefrey | 2017-11-25 00:09

no właśnie po tym Cię zapamiętałem ...po tych waszych konwersacjach z Vieto...ktoś Cię podpuszcza a Ty się unosisz,..po meczach przeważnie ,analizujesz wypisujesz kto ,co, jak zagrał do kogo podał do kogo nie podał jakie ustawienie ,kto lepszy kto gorszy...po co to komu potrzebne..wygrali to wygrali przegrali to przegrali ...kto to będzie po paru latach pamiętał..no chyba że taki mecz jak z Olimpią i panem Pzesmyckim....o tak takich rzeczy się nie zapomina...pozdawiam ...i nie daj się podpuszczać...hehe

Sztomek1 | 2017-11-25 07:19

Jefrey piszesz o komentarzach Vielitza - "po co komu to potrzebne" . No chyba kuźwa właśnie po to jest możliwość komentowania , żeby pogadać na poziomie, powymieniać się uwagami. Kiedyś ( 10-15 lat ) temu pod prawie każdym postem było ok 50 wpisów i ta stronka jakoś żyła , a teraz szkoda gadać . Z wyjątkiem 2, 3 osób reszta tylko patrzy żeby komuś pojechać , zgnoić , przecież to takie proste siedząc przed monitorem.

Vielitz44 | 2017-11-25 12:03

JEFREY wyprzedził mnie już SZTOMEK1, strach się na tym forum wypowiedzieć, bo zaraz jakiś "wrażliwy" się trafi, co już nie może czytać o tym albo o tamtym. Prawie nikt już nie chce sobie jak kiedyś ot tak podyskutować o piłce/kibicowaniu, każdy patrzy by ot tak ponarzekać, pokrzyczeć na zarząd, albo po prostu znajdzie sobie kogoś kto mu nie spasował i się czepi jak rzep psiej dupy.
Oby dziś wygrali, to będzie mniej frustratów na forum, bo wyniki już i tak nikogo prawie nie interesują.
ps faktycznie łatwo mnie wzburzyć i podpuścić, bo naiwny jestem i mam nadzieję, że komuś się tu coś chce, poza tym co napisałem. Pozdro dla kibiców i powodzenia dla Stalówki.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (833)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (378) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (309)
» Jaszczur (296) » Zatorze (296)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wisła Płock (2:0)
2008-05-03
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 23 436 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 13 368 razy
STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 16 235 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 395 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.02834