Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie SKSSW

Spotkanie SKSSW

Spotkanie członków Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola

Najwyższa pora spotkać się w doborowym towarzystwie i obgadać najważniejsze sprawy dotyczące spraw kibicowskich w naszym mieście. Zapraszamy wszystkich zielono-czarnych !


PRZYPOMINAMY TAKŻE O UREGULOWANIU OPŁAT CZŁONKOWSKICH !

Niedziela 26 listopada 2017 roku, Restauracja "Słoneczna" godz.17.00

Komentarze (8)

Edek38 | 2017-11-23 12:46

Sądząc po ilości osob udzielających się na stronie to frekwencja powinna być spora. Ale pewnie będą musieli wyjechać lub isc na 2 zmianę niestety. Poza tym ...sprawy kibicowskie ...co to za temat. Powinien być punkt - taktyka na wiosnę transfery w zimie. To by się może pofatygowali.

Jefrey | 2017-11-24 02:02

no Vielitz musi tam być..prawie trener...bez urazy hehehhe

Vielitz44 | 2017-11-24 10:27

Ciekawe Jefrey, że zapamiętałeś mnie, a nie tych co TYLKO narzekają.
ps. nie będzie mnie, bo sprawami kibicowskimi się zwykle nie zajmuję, już.

Vieto | 2017-11-24 10:43

Taki z ciebie kibic.

Vielitz44 | 2017-11-24 12:19

Dokładnie taki, nie ukrywam tego, nie tak jak ty, "kibic roku";, w dodatku udzielający się tylko wtedy jak "trzeba" mi dopiec :)

Jefrey | 2017-11-25 00:09

no właśnie po tym Cię zapamiętałem ...po tych waszych konwersacjach z Vieto...ktoś Cię podpuszcza a Ty się unosisz,..po meczach przeważnie ,analizujesz wypisujesz kto ,co, jak zagrał do kogo podał do kogo nie podał jakie ustawienie ,kto lepszy kto gorszy...po co to komu potrzebne..wygrali to wygrali przegrali to przegrali ...kto to będzie po paru latach pamiętał..no chyba że taki mecz jak z Olimpią i panem Pzesmyckim....o tak takich rzeczy się nie zapomina...pozdawiam ...i nie daj się podpuszczać...hehe

Sztomek1 | 2017-11-25 07:19

Jefrey piszesz o komentarzach Vielitza - "po co komu to potrzebne" . No chyba kuźwa właśnie po to jest możliwość komentowania , żeby pogadać na poziomie, powymieniać się uwagami. Kiedyś ( 10-15 lat ) temu pod prawie każdym postem było ok 50 wpisów i ta stronka jakoś żyła , a teraz szkoda gadać . Z wyjątkiem 2, 3 osób reszta tylko patrzy żeby komuś pojechać , zgnoić , przecież to takie proste siedząc przed monitorem.

Vielitz44 | 2017-11-25 12:03

JEFREY wyprzedził mnie już SZTOMEK1, strach się na tym forum wypowiedzieć, bo zaraz jakiś "wrażliwy" się trafi, co już nie może czytać o tym albo o tamtym. Prawie nikt już nie chce sobie jak kiedyś ot tak podyskutować o piłce/kibicowaniu, każdy patrzy by ot tak ponarzekać, pokrzyczeć na zarząd, albo po prostu znajdzie sobie kogoś kto mu nie spasował i się czepi jak rzep psiej dupy.
Oby dziś wygrali, to będzie mniej frustratów na forum, bo wyniki już i tak nikogo prawie nie interesują.
ps faktycznie łatwo mnie wzburzyć i podpuścić, bo naiwny jestem i mam nadzieję, że komuś się tu coś chce, poza tym co napisałem. Pozdro dla kibiców i powodzenia dla Stalówki.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (777)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 14 335 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 28 579 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 259 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 16 953 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.03745