Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Pomagamy Wiktorii !

Pomagamy Wiktorii !

Przypominamy kibicom którzy wybierają się do Rzeszowa na mecz 19 kolejki pomiędzy naszą Stalą a Błękitnymi Stargard informujemy, że w kasach biletowych prowadzona będzie sprzedaż smyczy, proporczyków i innych gadżetów klubowych, a cały dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację Wiktorii Widak, ofiary "nożownika" ze Stalowej Woli.


Gorąco prosimy o wsparcie akcji !

Komentarze (44)

Vielitz44 | 2017-11-25 12:04

Pewnie mi się dostanie za to, ale dla tych co nie na meczu, transmisja
» http://podkarpacielive.tv/2-liga-na-.....

Sciemaa | 2017-11-25 12:44

wstyd... pilkarzy wiecej jak ludzi na trybunie

Kamilosss | 2017-11-25 13:37

Dziwisz sie? Ludzie mają dosc tej padaki. Ktoś tu podniecal się bo wygrali z najsłabszym Gryfem. To co dzisiaj grają to poziom okregowki. A trener wystawia swojego Sebastiana Letoche który jest sabotazysta. Czekam na wyciągnięcie wniosków w przerwie między rundami.

Cider | 2017-11-25 13:39

Takiego dziadostwa to jeszcze nie widziałem. Nie da się tego oglądać..

Angelo | 2017-11-25 13:56

Masakra druzyny z okręgówki by sie lepiej oglądało niż tą Stal . Juniorzy by lepiej zagrali . Najemnicy WON. Poszukać ludzi z okolic co by trawe gryźli. To co oni grają to wstawić 3 juniorów i by było lepiej bo by walczyli za swój klub

Arturions75 | 2017-11-25 14:51

przestancie gdakac !!!!!! ....jest zle to wszyscy widza .....wierze w to ze w przerwie zimowej pozyskamy wartosciowych pilkarzy ....i trenera ...i trzeba sie zmobilizowac .....pokazmy STALOWE SERCE !!!!!!!!.i charakter .....STALOWKA!!!!!!! !

Menager_rzesz | 2017-11-25 14:54

Brawo Łętocha, trenerze rodem z Man Utd. 60 minuta meczu, drużyna przegrywa 0-2, gość ściąga synka i Gebalskiego.

Sciemaa | 2017-11-25 14:55

i co znowu przebudowa polowy skladu razem z trenerem...

Vieto | 2017-11-25 15:00

Ryba psuje się od głowy, pierwsze co to trzeba podziękować zarządowi.

Johny | 2017-11-25 15:15

ta ryba ma już od dawna łeb zepsuty.....
No to teraz niech się wypowiedzą obrońcy obecnego układu. Bo my maruderzy nie będziemy się powtarzać.
Jeżeli masz jaja Prezesie, to zajmij się wreszcie czymś, co potrafisz, bo w tej piłkarskiej dziedzinie, to niestety, ale udowodniłeś, że do mocnych nie należysz. Ten klub, który był wizytówką miasta, powoli staje się amatorskim pośmiewiskiem.

Vieto | 2017-11-25 15:33

Dymisja zarządu, postawić na chłopaków ze Stalowej i okolic, którym chce się zapier**** za ten klub. Tak zrobiła Siarka i od kilku lat jest w czubie tabeli, o Mielcu nie wspominając.

Angelo | 2017-11-25 15:42

Vieto , masz takie samo zdanie jak ja. Szrot z całej polski blokuje naszych chłopaków

Gary75 | 2017-11-25 16:50

no to własnie Prezes i jego wyznawcy zapisują się na stałe w historii naszego klubu... Gratulacje - przede wszystkim kleju, który trzyma wasze dupska przymocowane do krzeseł!!!

Sciemaa | 2017-11-25 17:23

Jest jeszcze kwestia tych "swoich chlopakow" moze i by gryzli trawe ale raczej watpliwe zeby ktorys nadal sie na ten poziom... zreszta im jest dobrze tam gdzie graja.

Nostradamus | 2017-11-25 17:27

Marzy mi sie powrót takiego zawodnika jak Kantor. Biegał, walczyl , mial serducho do gry. Na takich ludziach musimy operac nasz zespol.

Jaszczur | 2017-11-25 17:41

Zmiana trenera nie wiele dala , wiec pora na zmiany zawodnikow. Najwiekszy problem widze w przygotowaniu fizyczym sa za wolni , a drugi problem to brak walki o kazdy kawalek murawy nie ktorych zawodnikow.Ja pozbyl bym sie ; Sobotka, Staporski, Bukowiec ,Letocha, Gebalski.Najlepszym transferem okazal sie Brylewski.

Vieto | 2017-11-25 18:01

Akurat Gebalskiego bym zatrzymał, a z resztą się zgadzam, zwłaszcza ten Łetocha, tak słabego piłkarza dawno w Stalówce nie było.

Vieto | 2017-11-25 18:25

Redakcja mogłaby jakąś pomeczówkę zrobić. Tyle godzin juz mineło i nic.

Vielitz44 | 2017-11-25 21:26

Znowu te same teorie co przed rokiem - był skład z doświadczonych graczy to każdy był za młodymi, co jak pamiętamy było równie tragiczne. Teraz mamy na papierze całkiem fajny skład (w sumie narzekaliśmy wszyscy tylko chyba na wybór bramkarza, a on jedyny się sprawdził), ale brak im woli walki i brak motoryki - taki Gryf nas obiegał (a większość meczy to nasi pod koniec nie mieli sił chodzić) i tylko przez ich słabość wygraliśmy. Tu jest coś głębiej nie tak chyba - na swoich oprzeć się nie możemy bo ich nie mamy, obcym się nie chce grać (bo albo kasy nie ma, albo jest - ale i tak nic nie pasuje). Nie zazdroszczę prezesom, przeje...a sytuacja. Tak czy siak, skład do wymiany, nikt do siebie nie przekonał, nikomu nie zależy to po co na siłę trzymać (i jak widać nikt innego rozwiązania chyba u nas nie zaakceptuje). Znowu trzeba budować od zera, oby nie z tragicznym skutkiem.

Okulickiego | 2017-11-25 22:12

Stalówka Zawsze Pany !!!! ............ Witam zgadzam się z kolegami którzy twierdzą że : "TEGO NIE DA SIĘ OGLĄDAĆ ".... no kurde trochę się znam na piłce i wiem że obecna drużyna to jest jakieś nieporozumienie ...TAK OBECNE GRAJKI TO POZIOM (pod każdym względem co najmniej B klasa).... Obecnie jest ZŁA polityka PSA ...która poprowadzi do katastrofy....
Można temu zapobiec tylko potrzeba ludzi !...Czy to pod względem piłkarskim (na boisku) czy biznesowo - organizacyjnym......
Czy dobrze się stało że MIASTO nie wykupiło większościowego pakietu akcji PSA???? z tym pytaniem zostawiam WAS .... to takie preludium do zmiany organizacyjnej w cały klubie no i rzecz jasna w PSA......... Zapraszam do dyskusji .... Pozdro !

Misio | 2017-11-26 11:33

O jakich wychowankach wy piszecie? Przecież szkolenia w tym klubie w ostatnich latach w ogóle nie było i teraz są tego "efekty". Myślę, że te kilka lat trzeba przetrwać "najemnikami" i poczekać na pokolenie obecnych 10-12 latków z Akademii, która odnosi sukcesy w Polsce. Tylko trzeba dopilnować, żeby i tego nie zmarnować! Jak słyszę, że juniorzy starsi trenują 3-4 x w tygodniu, to wiem, że z tych chłopaków nic nie będzie. W najlepszym wypadku zasilą Sokoła Sokolniki albo Bukowę Jastkowice. Uważam, że klub powinien kłaść nacisk na szkolenie młodzieży i czekać na jakieś "złote pokolenie". To co widzimy obecnie, to tego oglądać się nie da, ale to nie dotyczy tylko nas, tylko całej tej ligi. W tej lidze nie ma wirtuozów, tylko są rzemieślnicy. I moim zdaniem kadry wszystkich drużyn są podobne, tylko kwestia człowieka ( trenera ), który odpowiednio zespół przygotuje i zmotywuje

Misio | 2017-11-26 11:37

O jakich wychowankach wy piszecie? Przecież szkolenia w tym klubie w ostatnich latach w ogóle nie było i teraz są tego "efekty". Myślę, że te kilka lat trzeba przetrwać "najemnikami" i poczekać na pokolenie obecnych 10-12 latków z Akademii, która odnosi sukcesy w Polsce. Tylko trzeba dopilnować, żeby i tego nie zmarnować! Jak słyszę, że juniorzy starsi trenują 3-4 x w tygodniu, to wiem, że z tych chłopaków nic nie będzie. W najlepszym wypadku zasilą Sokoła Sokolniki albo Bukowę Jastkowice. Uważam, że klub powinien kłaść nacisk na szkolenie młodzieży i czekać na jakieś "złote pokolenie". To co widzimy obecnie, to tego oglądać się nie da, ale to nie dotyczy tylko nas, tylko całej tej ligi. W tej lidze nie ma wirtuozów, tylko są rzemieślnicy. I moim zdaniem kadry wszystkich drużyn są podobne, tylko kwestia człowieka ( trenera ), który odpowiednio zespół przygotuje i zmotywuje! Wydaje mi się, że właśnie o motywację w tym wszystkim chodzi. Bo jak wychodzisz na boisko z myślą, żeby tylko nie przegrać, to przegrasz! Jak za cel obierzesz tylko utrzymanie, to spadniesz!

Misio | 2017-11-26 11:39

Przepraszam, że się zdublowało.

Jacek22 | 2017-11-26 15:00

Wychowankowie klubu dostają w d.. od nędznych LZSów pokroju Zdziar, i wy chcecie stawiać na wychowanków obecnie? Nie ma kto grać i tyle.

Menager_rzesz | 2017-11-27 23:20

Jakby ktos chcial zobaczyc kawal dobrej pilki, polecam na Youtube skrot meczu niedzielnego: Radomiak - Siarka. Jak zagrala mlodziez z Tbg taktycznie przede wszystkim. Technicznie rowniez bardzo dobrze. Takze panie Letocha uczyc sie warsztatu trenerskiego od Wladka Gasiora. Dzialacze brac sie do roboty. Wywalic niektorych pozorantow jak najszybciej. Na 1 miejscu Bukowca, Letoche i beznadziejnego Stelmacha.

Gary75 | 2017-11-28 10:35

Niech Zarząd najpierw wywali sam siebie, bo takiego gnoju narobili, że wstyd. Trzeba być ślepym, żeby widzieć jakiekolwiek światło w tunelu, po tym do czego doprowadzono.
No ale teraz jest taktyczna cisza: żadnego podsumowania rundy ze strony Panującego Władcy Prezesa czy też głównego sponsora klubu.... Jak na prywatnym folwarku....

Edek38 | 2017-11-28 14:16

O ...A JEDNAK ŻYJECIE. To miło. Szkoda że na meczu i w Słoneczku Was zabrakło. "Wywalić" to sobie możecie starą wieczorem jak macie jakąś.
Poza tym ...idzie zima więc spać niedźwiadki.
Tak samo nadajecie jak po wygranych więc pozostaje Wam niestety pastwić się teraz nad wkstraklasą i ligami zagranicznymi. Odpocznijcie od internetu.

Old fan 80 | 2017-11-28 14:27

Edek czyli co? Wszystko zostaje po staremu bo zmierza w dobrym kierunku?, Zmiany muszą być i to nie tylko wśród piłkarzy bo od dłuzszego czasu jest źle.

Edek38 | 2017-11-28 14:28

Hipokryci, jak rok temu graliśmy juniorami to jęczeliście , że nie liga tylko Pro Junior się liczy. Teraz są starsi to jednak trzeba młodych...i tak jak zawieje tak wam pasuje.
A naszą młodzież to już podsumowano w kilku komentarzach wyżej. Zapraszam na mecze rezerw np. No ale sory ,nie macie czasu popatrzeć jak prezentują się gwiazdy dostające baty od chłopów spod sklepu...bez obrazy dla zespołów z okręgówki.
Wychowankowie tułający się po 3-4 ligach tez dadza Wam odpowiedni poziom . To tylko Nasi trenerzy się mylą nie wystawiając ich do II ligowych rozgrywek czy wszyscy z ligi są ślepi i nie chcą ich u siebie. Poza Mistrzem nikt nigdziue nie zaistniał... bo??? zarząd Stali i trener się uwzieli...hehe.
Można ruszyć się sprzed kompa i pofatygować do trenerów grup młodzieżowych, np, Fabian, Wtori...i zaczerpnąć opinii kto i kiedy będzie ich zdaniem nadawał się do gry na II ligowym poziomie.
Ale sory, lepiej jęczeć jak stara baba w necie bo się czasu nie i wie tyle ile piwka wypije przed monitorem. Szkoda dyskutować bno najzwyczajniej nie ma z kim.
10 tys kibiców 11 tys trenerów . Zróbcie papiery i do roboty. "Trochę" na piłce się znacie ;) .

Marconi1938 | 2017-11-28 15:10

Edek, a kto ich szkoli? Co mi powiedza? Że taka genetyka i słaby rocznik? Takich wychowanków sami sobie przecież szkolimy. Tymi samymi trenerami.
A to, że nasi młodzi dostają od Akademii we wszystkich rocznikach po 5:0? Jak to jest, że nie umieją nikogo wychować?
Ale co tu trener. Bo tu trzeba jezdzić, doszkalać się, za niemałe pieniądze, a kto im zafunduje jak w klubie inne priorytety. Prawda jest taka, że marnujecie dzieciaków brakami w szkoleniu, na pewnych etapach, bo nawet podkarpacie nam już odjechało. A Wy potraficie zgonić na młodych, że to TYLKO ich wina... Bezczelność.

Johny | 2017-11-28 15:16

Co do tego, że nie ma młodzieży zdolnej do gry, to każdy się zgadza. Pytanie jest - dlaczego? Szkolenie kuleje od lat, bo od lat zmagamy się z brakiem młodych chłopaków, których można swobodnie dołączyć do pierwszej drużyny. Dlatego też pierwszą drużynę tworzą kaleki z zewnątrz. Tylko, że nikt przez lata nie widział w tym problemu. Szkolenie powierzono i dalej tak jest, kumplom - niby trenerom, bez umiejętności do tego by trenować. Poza tym Ci wielcy młodzieżowi trenerzy łączyli to trenowanie z normalną pracą zarobkową i generalnie traktowali to wyłącznie jako dorobienie. Jak dzisiaj wygląda szkolenie, pokazują wyniki grup młodzieżowych i fakt ilu swoich chłopaków wchodzi na boisko w meczach pierwszej drużyny. No iteraz zasadnicze pytanie: KTO ZA TO ODPOWIADA? Ktokowiek by to nie był, powinien ponieść odpowiedzialność za efekty swojej pracy.
Druga kwestia, to to co si dzieje w klubie? Ano, nic się nie dzieje...Wszystko po staremu.... Kto ma być, to jest i nic widać się nie zmieni. Bez względu na wyniki. A trzeba oceniać nie tylko tą rundę, ale okres lat, odkąd rządzi Szanowny Pan Prezes i jego towarzysze. To co jest teraz to czysta amatorka, bez wizji i pomysłu. I jeżeli nic się nie zmieni przez zimę w tej kwestii, przede wszystkim personalnie, to czeka nas wyłącznie 3 liga, zakręcony kurek od Miasta i dno piłkarskie przez najbliższe lata. Bo z tego co jest, to nie podniesie się klub przez lata. Zaraz jakiś głos się podniesie, że trzeba było do Słoneczka iść i powiedzieć to na zebraniu. A po cholerę, jak i tak nikt nie słucha głosów krytykantów, zgodnie z zasadą: TERAZ KU..WA MY !!! Jedni rozwalają w najlepsze historię klubu, a inni klepią po plecach.... Klepcie dalej...

Marconi1938 | 2017-11-28 15:39

Jeśli przez 5 roczników nie produkujemy gracza na poziomie to ja bym się zastanowił na miejscu Klubu czy moje metody treningowe są dobre, a nie czy mlodziez jest trefna.
Mówisz o Mistrzyku, ale on przyszedł tu bodajze jako 16 latek. Może tu jest problem. Może na tym etapie.
Może w kazdym roczniku na przekroju szkolenia popelniany jest jakiś błąd. Przyglądał sie ktoś temu? Jak wygląda częstotliwość treningu w innych Klubach, jak i co sie trenuje? Jest narodowy model gry itp. Bo inni mogą, a nasza Młodzież nie. Przeciez to są te same dzieci. NIEMOŻLIWE jest zeby nie zrobić nawet pół piłkarza z takiego potencjału ludzkiego.
Nie słyszałem nigdy o rewolucji w szkoleniu w klubie Stal Stalowa Wola, zawsze

Marconi1938 | 2017-11-28 15:44

Zawsze mówiło się "slabszy rocznik". Ale jak jest takich ileśtam z rzędu to chyba czas pomyśleć o zmianach, bo chyba coś jest nie tak. Bo marnujemy talenty, które na pewno są, bo zawsze były w Stali. A Polska odjeżdża... Teraz bedzie dobry moment. Oddanie do użytku Centrum. Mam nadzieje, ze Klub oddzieli te suche lata grubą kreską i przyjdzie ta rewolucja.

Marconi1938 | 2017-11-29 09:34

Nikt nie odpisze? To spytam o konkret.
Jest jakiś ogólny plan szkolenia w Klubie czy każdy trener prowadzi własną grupę wedle własnego uznania? Czy jest organizacja szkolenia, która ogranicza do minimum przypadek i jesteśmy pewni, że młodzi dobrze trenują i mają zapewnione takie treningi, by w przyszłości grać na dobrym poziomie. Czy jednak eksperymentuje się na grupach, bo np. przychodzi nowy trener bez doświadczenia i uczy się na żywym organizmie.

Ja powiem tak, mamy kilku fajnych trenerów tylko trzeba w nich zainwestować, a nie na nich oszczędzać. Można zatrudnić trenera koordynatora czy dyrektora z doświadczeniem, ktory przyniesie ze sobą jakiś konkretny plan, ktory juz gdzies sie sprawdził i wdroży go u nas. Przeorganizowac całkowicie strukturę.
Konkretne czyny, a nie płacz, że młodzież zła.
Nie można robić tego samego w kółko i oczekiwać innych efektów. Nie można oszczędzać i oczekiwać cudów, kiedy inne kluby nie tyle nie oszczędzają to solidnie inwestują.

Edek38 | 2017-11-29 10:30

Od zawsze szkoleniem w Klubie zajmuje się ZKS. Prezesem jest Pan Kaczmarski.
Nikt nie "zwala na młodych". Do konkretnych zmian potrzebne są pieniądze i wola wszystkich a nie kibku ludzi z pomysłem...
Na Podkarpaciu od kilku, kilkunastu lat istnieją SMSy itd a ośrodki takie jak Mielec, Krosno, Rzeszów, zbierają małolatów z całego wojeództwa. Do tego trzeba miasta , Klubu, ludzi. Poczytajcie i poszukajcie... A ilu ostatecznie tych " wychowanków" gra w zespołach Karpat, Resovii, Stali Mielec ?!!!
Problemów jest dziesiątki ale Prezes Stali PSA nie jest lekarstwem na wszystko i cudotwórcą.
Akademia raz była w finale tymbarku i na tym jedzie . W jakich to rocznikach nas regularnie leją ??

Marconi1938 | 2017-11-29 11:01

Niestety we wszystkich, które wystawiają, mają po dwie druzyny w rocznikach.

Liga młodzika młodszego 2006:
AP (rocznik 2007) - Stal 7:0, 4:2
AP II (rocznik 2006) - Stal 7:0, 2:0
Liga młodzika starszego 2005:
AP (rocznik 2005) - Stal 2:0, 5:0
AP II (rocznik 2006) - Stal 7:1, 4:1
źródło:laczynas pilka.pl

Widziałem to na wlasne oczy i czasami to była przepaść. Nawet młodsi leją starszych.

Tylko Tymbark? Nie bądź ignorantem...
Tylko ten sezon:
-Rocznik 2005 AWANS do grupy mistrzowskiej Ligi Podkarpackiej na wiosnę (Stal ostatnia w lidze z 1pkt)
-Rocznik 2006 2 miejsce i AWANS do grupy mistrzowskiej Ligi na wiosnę (Stal ostatnia z 2pkt)
-Rocznik 2007 5 miejsce w lidze ze starszymi
-Rocznik 2008 mistrzostwo podkarpacia Tymbark + 4 miejsce w Polsce Deichmann.
Oprócz tego mnóstwo wygranych turniejów mniejszych lub większych.
Ale nie dla Was Akademia to TYLKO 2 miejsce w Polsce na Nardowym w Tymbarku.

Misio | 2017-11-29 11:15

Dodać należy, że finał "Tymbarku" przegrany po karnych! Rok wcześniej też był sukces, ale dokładnie nie pamiętam ile tam ugrali. Na dzień dzisiejszy klub powinien zainteresować się współpracą z Akademią, aby i tych chłopców nie zmarnować. Chłopcy do ok. 15-tego roku życia są w miarę dobrze prowadzeni, a potem następuje dramat!

Marconi1938 | 2017-11-29 12:00

Dodatkowo idąc za Twoją radą sprawdziłem ilu "wychowanków" ma Resovia i doliczylem się w kadrze dwunastu, więc nie wiem o co chodzi.
To jeśli pan Kaczmarski nie spełnia swoich zadań względem Klubu i kazdy o tym wie, to dlaczego nikt nie protestuje?

Kategoriak | 2017-11-29 14:07

Ostatnią drużyną młodziezową która w tym klubie w miare prezentowała poziom to rocznik Wieprzęcia bodajże 1995. Grali w Centralej Lidze Juniorków i trzymali dobry poziom. Od tamtej pory nie widziałem zeby coś Juniorzy osiągneli. Nawet w barażach o CLJ przegrali z Karpatami

Filip kacper k. | 2017-11-29 15:02

i prym wiedli wtedy Tury i Argasiniski i gdzie oni teraz sa?

Kategoriak | 2017-11-29 18:42

Tur gra w Sandomierzu, a Argasiński chyba w Świcie.

Edek38 | 2017-11-30 11:41

ZKS ma swój zarząd itd. Zarząd PSA może sugerować rozwiązania i problemy ale nie ma bezpośredniego wpływu na zatrudnianie np trenerów.
Teraz mają bo kasa się skończyła i gra kto gra. I to Resovia...jedna, klubów można wymieniać dziesiątki.

Argaś był w Cracovii i polecam zadzwonić i zapytać o opinię. Tura często widzę na "rozgrzewkach" w jednym z lokali... ;) .
Poza Mistrzykiem NIKT NIE GRA NA POZIOMIE II Ligi więc??
I to po części wina szkolenia...ok...ale spora wina jest zawodników bo to oni muszą chcieć !!! a jest zupełnie inaczej.

Marconi1938 | 2017-11-30 12:15

Widzisz Edek, bo kiedyś jak nie było konkurencji w postaci Akademii to można było wciskać kit, że wszystko jest w porządku tylko młodzież sie słabsza trafia.
Teraz ciężko bedzie ukryć te braki w szkoleniu gdy patrzy się jak dzieciaki z tego samego miasta, tych samych szkół, z tych samych podwórek, trenujące na tym samym stadionie ogrywają Stal jak chcą.
I ogrywają na razie bez wyjątku. Czy to starszych czy rówieśników.
Bo tam jest to prowadzone z pasją i od pięciu lat realizują konkretny plan. Po prostu mają plan szkolenia, stabilizację i osiągają sukcesy. A Stali te dzieciaki to mam wrażenie traktuje się jak zło konieczne. I chwała, że jest ta Akademia i jest alternatywa. Może to da impuls Stali do zmian, bo co najmniej te 5 roczników pójdzie na zmarnowanie...
Nie wiem czy Stal w ogóle ma zamiar podjąć rywalizację, bo może liczymy, że wychowanków da nam Akademia. Ja myślę, ze tak wlasnie będzie, ale jeśli nawet to najwcześniej za 5 lat. Ale nie tych najlepszych, bo ci najlepsi już teraz są zapraszani na testy do Legii.

Marconi1938 | 2017-11-30 12:25

No i Mistrzyk nasz najlepszy wychowanek przyszedł do Stali jako "uksztaltowany" junior z LZSu, więc nie przeszedł nawet połowy szkolenia w Stali.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2017-09-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom

2 : 2

Adrian Dziubiński 5, 53     
Maciej Świdzikowski 14,
Leândro 31 (k)
Sędzia: Marcin Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 19 13-4-2 43
2 ŁKS Łódź 19 10-8-1 38
3 Warta Poznań 19 11-3-5 36
4 Radomiak Radom 19 9-7-3 34
5 Olimpia Elbląg 19 9-5-5 32
6 Siarka Tarnobrzeg 19 10-2-7 32
7 GKS Bełchatów 19 7-5-7 26
8 Znicz Pruszków 19 7-5-7 26
9 Garbarnia Kraków 19 6-6-7 24
10 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-6-7 24
11 Wisła Puławy 19 5-8-6 23
12 ROW 1964 Rybnik 19 5-7-7 22
13 Stal Stalowa Wola 19 5-7-7 22
14 Legionovia Legionowo 19 5-3-11 18
15 Rozwój Katowice 19 4-5-10 17
16 MKS Kluczbork 19 2-10-7 16
17 Gwardia Koszalin 19 3-6-10 15
18 Gryf Wejherowo 19 2-7-10 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1114) » Vielitz44 (656)
» Fanatyk38 (629) » Koko (359)
» Kamilosss (350) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (321) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (278)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 784 razy
STAL - Odra Opole (1:0)
2007-10-13
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 731 razy
STAL - Raków Częstochowa (1:1)
2015-10-10
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 8 999 razy
STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 59 664 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.06382