Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kibicowsko.

Kibicowsko.
Gryf- STALÓWKA   0:1
 
Na ten daleki wyjazd udajemy się autokarami w ok 175 osób. Wspomagali Nas tego dnia Kibice: Stali Rzeszów-50, Karpat Krosno-30, Polonii Przemyśl-19, Łady-2 oraz GKS-u Jastrzębie-8. Obecni również fani z Niska.  Droga na mecz mija sprawnie. Od początku organizacji wyjazdu wiedzieliśmy, że będą problemy z wejściem na sektor gości ze względu na jego pojemność-73/76 miejsc... Pod stadionem negocjujemy jeszcze warunki wejścia-ilość osób. Panowie z zarządu i kierownik bezpieczeństwa obstają przy oficjalnej liczbie więc wszyscy zostajemy za bramą. Zaznaczamy obecność kilkoma okrzykami i przed przerwą ruszamy w drogę powrotną, która po wygranej piłkarzy mija w dobrej atmosferze. Podziękowania dla wszystkich obecnych ekip.
 
STALÓWKA-Błękitni   0:2
 
Na ostatni ligowy mecz rozgrywany "u siebie" w Rzeszowie udajemy się w ok 100 osób w tym 25 Kibiców z Niska. Wieszamy dwie flagi i prowadzimy rwany doping. Wspiera Nas tego dnia ok 20 fanów rzeszowskiej Stali-dziękujemy. 

Komentarze (26)

Marconi1938 | 2017-11-29 13:55

Streszczając tak po krótce, "w przededniu" otwarcia Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej i 80-lecia Naszego Klubu:
1. Nie ma programu szkolenia.
2. Za szkolenie odpowiada pan Kaczmarski
3. Nie ma woli zmian u ludzi decyzyjnych.
4. Każdy widzi problem gdzie indziej.
5. Kibice udają, że tego problemu w ogóle nie widzą.
6. Zbyt duża rotacja wśród trenerów grup mlodziezowych.
7. Zatrudnia się trenerów niedoświadczonych.
8. Nie ma stabilizacji (roczne kontrakty)
9. Nie ma wizji na przyszłość.
10. Rezerwy przegrywają po wioskach.
11. Nie gramy w CLJ.
12. Od rocznika 2004 w dół leją nas wszyscy.
13. Podkarpacie odjeżdża.
14. Akademia już odjechała.
15. Nie mamy wychowanków.
16. Nie robimy nic, czekając na cud.
17. I k***a nie ma woli zmian.

Jak może nie być woli zmian? Czyli tak ma być? Czemu my na to pozwalamy? Przeciez to jest ewidentne działanie na szkodę Klubu. Obudźmy się.

Mx310user | 2017-11-29 14:32

Nie sposób się nie zgodzić z #1 ;/

Prezes/zarząd ot tak sam pewnie nie ustąpi... tutaj pewnie ma też poparcie "kumatych" kibiców :)

Nie można też powiedzieć, że prób nie było bo te transfery przedsezonowe napawały optymizmem... niestety nazwiska nie grają.

Moim zdaniem jedynie prezydent musiałby tu się jeszcze bardziej zaangażować i zrobić porządek

Johny | 2017-11-29 14:59

Marconi, 100 % racji! Ty to wiesz, i jeszcze kilku gości też. Tylko problem w tym, że Ci co piwinni to tego nie wiedzą, albo udają że nie wiedzą ( bo układ ma trwac). Praca w Klubie to najwyraźniej dla niektórych robota do końca życia i nic nie powinno ulec zmianie. Bez względu na efekty ich pracy. A jakie są efekty to widać do czego doprowadzono klub odkąd powstała S.A.

Edek38 | 2017-11-30 13:31

Dobre jesteście ananski.
Akurat program szkolenia JEST i jest podbity przez odpowiednie podmioty bo tego wymaga podręcznik licencyjny dla klubów II ligi.
Gdybyś śledził co się dzieje z trenerami to wiedziałbyś , że ogłaszano publicznie zapotrzebowanie na trenerów grup młodzieżowych i zainteresowanie było...praktycznie zerowe.
Ludzi z odpowiednimi papierami w regionie jest mało.
Trenerów z kursem podstawowym lub papierkiem "instruktora sportu" pewnie jest dziesiątki lub setki tylko wątpię by dali lepszą jakość od obecnych.
Funkcję koordynatora grup młodzieżowych pełnili m.in. Pan Kijak, Kasiak, Adamus, Wieprzęć...
Roczne kontrakty z kim ?bo nie rozumiem...
O wizjach, robieniu czy nie robieniu czegoś nie będę dyskutował bo najwidoczniej mało wiesz.
Od kilku lat te" nieroby" naciskają na powstanie m.in. SMSa i innych rzeczy , które poprawiły by szkolenie ale trzeba widzieć coś więcej poza czubkiem własnego nosa i się interesować.
No właśnie, transfery "na papierze " wyglądały obiecująco no ale...niestety nazwiska nie grają.
Panowie. Odbywaja się spotkania z rodzicami, z Kibicami i tam zawsze można uzyskać odpowiednie informacje. tylko trzeba chcieć.
Klub spadł z I ligi przed powstaniem PSA i od tamtej pory utrzymuje się na centralnym pozimie rozgrywek. Gdzie warunki były przez długi okres niesprzyjające-prez ydent,np.
Nie jest to mega sukces jakiego oczekują Kibice ale jak pokazuje przykład chociażby Motoru, Widzewa , Resovii, Stali Rz, czy dziesiątek innych Klubów, nie jest łatwo wydostać się z III ligi nawet z kasą i stadionem. nie wspomnę ile klubów spadło jeszcze niżej, nawet do okręgówki.
Najlepiej jest opluć kogoś anonimowo w necie i mieć poczucie dobrze spełnionego obywatelskiego obowiązku.
A "fucha" w klubie to naprawdę wypas.
Zgłoszenia ze swoimi wizjami mile widziane, jest 3 miesiące na zmiany. CV pokój chyba 108, budynek wodexu przy Kwiatkowskiego 1, pierwsze piętro.
Mile widziani cudotwórcy którzy zrobią upragniony awans na 80 lecie.

Edek38 | 2017-11-30 13:42

To jest "walka gołej d...py" z batem więc nie będę się udzielał. Niespełnieni trenerzy i "piłkarze" wylewający swoje frustracje w internecie bo "znowu w życiu im nie wyszło" i muszą siedzieć za granicą albo tyrać w alutecu ale dobro ukochanego Klubu tak bardzo leży im na sercu , że muszą dołożyć swoją cegiełkę do ratowania tonącej Stalówki i przelać swoje złote myśli na forum.
Adres Klubu jest powszechnie znany. Osoby mogące udzielić informacji są do dyspozycji.
A pisać co by było gdyby możecie sobie dalej.
I kolejny raz podkreślę, że WSZYSCY zdają sobie sprawę z tego że nie jest idealnie.
Ale zdaję sobie sprawę też z tego, że po przegranej 0:4 z Realem w LM jęczelibyście że patałachy ch...ja grali, zarząd do wypi...

Marconi1938 | 2017-11-30 14:23

Czyli program szkolenia jest, bo jest, tylko po to, bo musi być.
Przecież mówię, że mamy trenerów, tylko trzeba w nich inwestować, żeby się szkolili na bieżąco. Wieprzęć, Kasiak czy Fabian to już doświadczeni trenerzy. Dwóch pierwszych już wychowało już swoje roczniki. Byli Kusiak, Michalak, Ossowski i już ich nie ma... Nie wiem czemu skoro jest niedobór trenerów. Kijak przeszedł do Akademii i tam robi robotę, zrobili awans do grupy mistrzowskiej. Chodzi o roczne kontrakty z trenerami grup młodzieżowych.
Mało wiem o wizjach więc powiem o faktach.
Fakty są takie, że powstała klasa SMS w dwójce pod patronatem prezydenta, może nie na zasadach jakich chciał prezes, ale myślę, że rok po roku będzie coraz lepiej i zainteresowanie się zwiększy.
Kolejne fakty: Akademia leje Stal bezsprzecznie, czego starasz się nie zauważać, twierdząc, że AP jedzie na finale Tymbarka. Widać jak sam jesteś zorientowany w sytuacji.
AP 2007 - Stal 2006 7:0, 4:2
AP II 2006 - Stal 2006 7:0, 2:0
AP 2005 - Stal 2:0, 5:0
AP II 2006 - Stal 7:1, 4:1.
I to są fakty.
I kończę temat szkolenia, bo szkoda nerwów.
Co do pierwszej drużyny się nie wypowiadam, więc komentować nie będę.

Edek38 | 2017-11-30 14:29

Więc napiszę jeszcze raz. ZKS -trenerzy, młodzież-KACZMARSK I.
Popytaj jeszcze kto za tym biegał żeby te klasy powstały.
Nie neguję wyników AP-przyjmuję do wiadomości.
Z nimi od 2 lat trwają rozmowy. jesteś "bl;isko" więc powinieneś wiedzieć.

Edek38 | 2017-11-30 16:23

Propozycji zmian kadrowych nie będzie żadnych? Później będziecie narzekać na transfery... kto powinien odejść? Poza prezesem ;) .

Filip kacper k. | 2017-11-30 17:46

odejscie Szymasnkiego i Stowarzyszenia Kibicow mysle ze wystarczy do duzo lepszej gry, bo ktos zaczalby tym po porstu zarzadzac

Vielitz44 | 2017-11-30 19:48

FILIP KACPER K. - z ciekawości, kto? Bo chętnych brak - poza "fachowcami" na forum, to nikt się nie garnie by tym zarządzać. Myślisz, że jak "ktoś" wywali tych co są teraz, to nagle z drzewa spadnie cudowny manager, który odmieni nasze bagno?

Filip kacper k. | 2017-11-30 20:10

a skad wiesz ze chetnych brak?
rada nadzorcza powinna zorganizowac konkurs.
tylko nie rada w tym skladzie.

Skoro miasto tyle inwestuje powinno zrobic sie porzadek we wlascicielstwie.

przede wszystkim zlikiwdowac ZKS Stal, odebrac im plac targowy, bo kaczmarski dzban pierdzi tylko w stolek.

Nie trudno byc lepszym od Szymankiego i reszty bandy ktorzy za swoj jedyny sukces uwazaja ze klub istnieje, opierajac sie na publicznych pieniadzach.

Marconi1938 | 2017-11-30 20:44

Nie wiem Edek, jakie rozmowy? Żeby przejąć ich dorobek i podkraść dzieciaków, których wychowują od czterolatka? Zbierać laury za czyjąś ciężką pracę?

Mariuszstalowa | 2017-12-1 07:15

Niestety ale jak bedzie tak dalej nasz zespol gral to ciezko zainteresowac ludzi meczami. Miajmy nadzieje ,ze po wybudowaniu stadionu nasz druzyna szybko znajdzie sie na drugim szczeblu rozgrywek . Jesli chodzi o mecze widac wyrazny braki w ataku naszej druzyny. Prawie wszystkie druzyny z czolowki staraja sie grac pozycyjny atak , a my tylko z kontry. Mam nadzieje ,ze wroca takie wyjazdy jak na Widzew , Korone , Katowice itp.

Mx310user | 2017-12-1 08:49

Gramy tylko z kontry bo brak zawodnika w srodku pola jakim np w ostatnim czasie był dla Stalowki Wojtek Reiman (przy nim nawet Argaś grał bardzo poprawnie).

Bez zawodnika, który ma spokój w środku i pomysł na grę będzie ciężko :)

Jaszczur | 2017-12-1 09:14

Reimana mial zastapic Bukowiec ale transfer nie wypalil. Wielkich zmian nie ma co robic ,napewno potrzeba rozgrywajacego i napastnika ,bo Letocha i Gebalski to poziom III ligi no i poprawic motoryke a mysle ze bedzie wiosna lepsza .

Amatorski | 2017-12-1 10:01

Tak czytam te komentarze i jest tam sporo racji ale z tym najazdem na prezesa się nie zgodzę, skoro każdy tu wie jak zarządzać wszystkim to dlaczego nie zgłosi swojej kandydatury na prezesa spółki? Skoro masz pomysł to obecny prezes pomyślał by nad oddaniem stołka, a jeszcze jak się twoje pomysły spodobają prezydentowi to będzie super. A co do trenerów...skoro sami tak narzekacie to w podokręgu da się z tego co wiem zrobić kurs UEFA B (koszt ok 1500 zł) uprawniający do trenowania młodych oraz drużyn seniorów do okręgówki włącznie. Mało ludzi jest z papierami oraz pieniądze nie są z tego aż takie duże, więc robią to ludzie tak naprawdę z pasji.

Amatorski | 2017-12-1 10:10

Co do wzmocnień, jeździł któryś z przedstawicieli Stalówki na III Ligę w tym sezonie? Bo tam można znaleźć kilku fajnych zawodników do gry. Drzymała i Wilk z Wisły Sandomierz to takie wyraźnie przykłady wyróżniających się zawodników w III Lidze (są skróty z większości meczów na youtube). Ponadto znalazłoby się kilku fajnych zawodników z Wólczanki czy Resovii. Chełmianka Chełm rozegrała dobrą rundę i skład ich tworzą głównie młodzi zawodnicy.

Marconi1938 | 2017-12-1 12:52

AMATORSKI, kolejny raz mówię, że mamy trenerów... Nie dostrzegasz problemu. Masz rację, że praca trenera w Stali to praktycznie wolontariat. I tu dochodzimy do tego o czym cały czas mówię. Tu trzeba ZMIAN. Żeby trener nie musiał łączyć 10 etetów tylko skupił się na swoich grupach. Bo musi mieć czas na treningi, sparingi, turnieje, wyjazdy i obozy. Wtedy wystarczą trenerzy, których już mamy. Tylko tak można inwestować w przyszłość. Inwestując w trenerów. To nie może być wolontariat jeśli chcemy mieć wychowanków i wyniki.

Marconi1938 | 2017-12-1 13:31

Uprzedzając pytania o największy problem, czyli pieniądze. Jak ma wszystko być profesjonalne i koniec z wolontariatem najprostsza drogą jest podwyższenie składek.
W zaokrągleniu:
10 grup x 25 = 250 zawodników
250 x np.40 zł składki = 10 000 zł /miesiąc
10 000 złotych na co miesiąc i wszystko funkcjonuje jak powinno. Tak jak w normalnej szkółce piłkarskiej z ambicjami.

Menager_rzesz | 2017-12-2 09:26

Pierwszy gość odstrzelony z drużyny - Jonkisz. Dobry ruch, gdyż praktycznie nic on nie pokazał. Ostatnio wchodził już tylko z ławki. Teraz przydałoby się zastanowić nad innymi dwoma asami, czyli Bukowcem (mającym wielkie problemy choćby z jednym dobrym, dokładnym podaniem w trakcie meczu) i Łętochą (nie wnoszącym nic dobrego dla drużyny, powinien raczej zakończyć już piłkarską ,,karierę''). Co do wzmocnień, działacze powinni przyglądnąć się zawodnikom z niższej ligi. W takich drużynach, jak: Chełmianka Chełm, Wiślanie Jaśkowicie, Wólczanka Wólka Pełkińska czy Soła Oświęcim jest co najmniej po 2 młodych dobrych chłopaków do gry z powodzeniem na poziomie tej II ligi. Za słabiutkiego Łętochę sprowadzić do ataku Przemka Banaszaka z Chełmianki. W takim Sokole Sieniawa jest jeden bardzo ciekawy obrońca, bramkostrzelny. Także działacze do pracy, pole do popisu bardzo duże.

Edek38 | 2017-12-2 11:17

Od kiedy to dla klubu .tzn PSA przepraszam.glowne źródło finansowania to miasto? Przez lata kasę dawał wodex.teraz też daje większość to sobie zarządza. Tak? Chcesz to kup .znajdź kupca na 51 procent akcji spółki i się zatrudnia.albo kolegów ze strony.razem face radę. Bredzisz o przyjmowaniu dorobku chłopie. Inaczej. To gdzie te dzieciaki będą grać za 3 lata? W Turbi?czy akademia założy zespół seniorów i będzie już 3 w mieście. Podobnie jest z koszem-kuźnia i Stal.i dwa zespoły na mizerny poziomie. Oczywiście.plac targowy i słynne "miliony" z niego.hehe. dlatego składki są po 10 zł a nie jak w akademii. Po ile tam są??? Policz te dziesiątki i zablyszcz

Edek38 | 2017-12-2 11:17

Od kiedy to dla klubu .tzn PSA przepraszam.glowne źródło finansowania to miasto? Przez lata kasę dawał wodex.teraz też daje większość to sobie zarządza. Tak? Chcesz to kup .znajdź kupca na 51 procent akcji spółki i się zatrudnia.albo kolegów ze strony.razem face radę. Bredzisz o przyjmowaniu dorobku chłopie. Inaczej. To gdzie te dzieciaki będą grać za 3 lata? W Turbi?czy akademia założy zespół seniorów i będzie już 3 w mieście. Podobnie jest z koszem-kuźnia i Stal.i dwa zespoły na mizerny poziomie. Oczywiście.plac targowy i słynne "miliony" z niego.hehe. dlatego składki są po 10 zł a nie jak w akademii. Po ile tam są??? Policz te dziesiątki i zablyszcz

Amatorski | 2017-12-2 19:51

MENAGER_RZESZ
Zgodzę się, ale gra Soły obecnie opiera się na Drzymoncie i Cygnarze, reszta to kilku młodych i zawodnicy z Sosnowca i okolic. Jeżeli szukać zawodników to tak naprawdę w Chełmiance, młody skład i przede wszystkim ich miejsce nie jest przypadkowe. Ja bym próbował popatrzeć na Kompanickiego, Banaszak też dobry. KSZO też ma fajny skład a i tam niezbyt dobrze się dzieje więc można próbować kogoś ściągnąc. Wólczanka też ma dobrych zawodników, szczególnie zainteresowałbym się bramkarzem Smoleniem oraz młodziutkim Czyrnym, ponadto wg mnie wartym uwagi zawodnikiem jest Mateusz Kocur, może nie jest młody ale kozak zawodnik. Co do obrońcy Sokoła Sieniawa, chodzi ci o Patryka Kapuścińskiego? Fajny piłkarz, dałbym mu szanse. No i przede wszystkim sprawdziłbym Wilka i Drzymałę z Wisły Sandomierz.

Marconi1938 | 2017-12-3 12:01

Raczej tak za 5 lat w seniorach. Nie wiem, pewnie będą grali tam gdzie tylko zechcą. Jedni w Turbii, inni w Stalówce, tak samo jak teraz u Nas. A najlepsi już jako juniorzy będą przechodzić do większych klubów. Legia już zaprasza. 5 lat to w futbolu wieczność i możliwe jest też, że my będziemy grac wtedy w Ekstraklasie. Ale to gdybanie. Pewne jest, że za wyszkolenie juniora się płaci, a weźmie go ten kto da więcej, albo skusi grą w wyższej lidze.
Co do Kuźni, to powstała ona już po "upadku" Stali. Stal nie miała już zawodowej drużyny, więc nie wiem w czym problem. Kuźnia po prostu szkoli młodzież i jest taka sama sytuacja jak w piłce, KUŹNIA U16- STAL 144:18, 80-15... Był ostatnio wywiad z trenerem Szambelanem w Sztafecie na temat problemów stalowowolskiej koszykowki.
Mi chodzi tylko o to żebyśmy nie musieli co sezon martwić się czy jakiś Jonkisz trzy razy prosto kopnie piłkę i się utrzymamy. Nie chcę już takich "Jonkiszów", bo im się nie chce. Nawet jak zagrają sezon jak Sekul to poza wspomnieniami nie mamy z tego zupełnie nic. Ja chcę nowych Wieprzęciów.
No 10 zł i o tym piszę. Jeśli w Klubie nie ma wystarczających pieniędzy żeby zapewnić trenerom godziwe pensje to moim zdaniem rodzice powinni płacić za czas poświęcony ich dzieciom adekwatnie. Tak jak płacą za jakieś korepetycje czy inne karate. Czy to nie jest normalne rozwiązanie?
Mam nadzieję, że ktoś przeforsuje zmiany w szkoleniu i Stal podejmie rywalizację z AP. Bo konkurencja jest dobra, nic tak nie podnosi poziomu. A o to nam chyba chodzi. O poziom wychowanków, który jest teraz straszny, a sam się nie zmieni.
Dzięki Edek za ciekawą dyskusje.
Pozdrawiam!

Edek38 | 2017-12-3 18:17

Tak można "pogadać " . ;) . Takie transfery miały już miejsce bo Plonka. Łanucha. Kantor czy inni przychodzili z 3 lig. Oby szło mu lepszemu. Warunki się zmieniają. Współpraca z władzą jest. To podstawa.

Kilof | 2017-12-8 16:04

Panowie,

Krytykujecie Stalówkę, takie Wasze prawo. Ja sam na mecze Stalówki chodziłem od 1979 roku (wtedy tata zabrał mnie po raz pierwszy), płakałem z radości jak wchodziliśmy do ekstraklasy i ze smutku jak spadaliśmy. Byłem zawodnikiem Stali, zdobywałem dla niej medale Mistrzostw Polski (w innej dyscyplinie). Teraz mój syn trenuje w AP, ale na mecze przestałem chodzić, właśnie ze względu na syna. Piłka powinna uczyć dyscypliny, poświęcenia, kultury. A na stadionie na kilku ostatnich meczach słyszałem tylko wyzwiska i bezmyślne chamstwo. Każdy nie zacznie od siebie, popatrzy w lustro. Prezydent nam sprzyja, nie zmarnujmy tego. Poprawmy kulturę na stadionie, niech zaczną przychodzić "pikniki" z rodzinami, znajdą się sponsorzy, chłopcy z AP grają co roku w finałach mistrzostw Polski, na pewno są wśród nich talenty, które mogą wzmocnić Stal. Nie zmarnujmy tej szansy. Z chamstwem, wulgaryzmami daleko nie zajedziemy. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2017-09-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

Stal Stalowa Wola             Radomiak Radom

2 : 2

Adrian Dziubiński 5, 53     
Maciej Świdzikowski 14,
Leândro 31 (k)
Sędzia: Marcin Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 19 13-4-2 43
2 ŁKS Łódź 19 10-8-1 38
3 Warta Poznań 19 11-3-5 36
4 Radomiak Radom 19 9-7-3 34
5 Olimpia Elbląg 19 9-5-5 32
6 Siarka Tarnobrzeg 19 10-2-7 32
7 GKS Bełchatów 19 7-5-7 26
8 Znicz Pruszków 19 7-5-7 26
9 Garbarnia Kraków 19 6-6-7 24
10 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-6-7 24
11 Wisła Puławy 19 5-8-6 23
12 ROW 1964 Rybnik 19 5-7-7 22
13 Stal Stalowa Wola 19 5-7-7 22
14 Legionovia Legionowo 19 5-3-11 18
15 Rozwój Katowice 19 4-5-10 17
16 MKS Kluczbork 19 2-10-7 16
17 Gwardia Koszalin 19 3-6-10 15
18 Gryf Wejherowo 19 2-7-10 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1114) » Vielitz44 (656)
» Fanatyk38 (629) » Koko (359)
» Kamilosss (350) » Stalowiak1938 (322)
» Slim1938 (321) » Zatorze (296)
» Daro (280) » Johny (278)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 6 582 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 1 895 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 22 390 razy
STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 40 670 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.06332