Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Koszulka zlicytowana dla Wiktorii !

Koszulka zlicytowana dla Wiktorii !
6 grudnia odbyła się  Aukcja Baniek w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1  w Stalowej Woli .Podczas aukcji licytowana była koszulka  z autografami zawodników Stali Stalowa Wola .Ostaecznie koszulkę wylicytował uczeń tej szkoły Adrian ktory jest też również wiernym kibicem naszej "Stalówki" . W imieniu zawodników koszulkę zwycięzcy wręczył zawodnik Stali - Przemysław Stelamch. 
 
Dochód z licytacji przeznaczony zostanie na rehabilitację uczennicy tejże szkoły Wiktorii Widak.
 
Osobne podziękowania należą się władzom  PSA STAL za okazaną  pomoc. 
 
Zwycięzcy gratulujemy! 
 
 

Komentarze (26)

Maniek | 2017-12-6 20:48

Stelmach to obecnie jedyny wychowanek tego zespołu na wysokim poziomie grający obecnie w zespole. Może warto poszukać w okolicach? Adamus szukał po wioskach i udało mu się sklepić ekipę która awansowała do wtedy 2 ligi. Napastnik? Daleko nie trzeba szukać Wojciech Sobiło z Pysznicy. Można by go zaprosić na testy.. zamiast szukać jakichś 19 latków z Pomorza.. Warto przyjrzeć się też Gąsiorowskiemu ze Ździar. Strzela tam gole jak na zawołanie. W Nisku wyrobił się Marcin Tur, mógłby wrócić do Stali.Nie wspomnę już o Kaczmarczyku z Bukowej Jastkowice. Może kogoś z Sarzyny? Tam jest ciekawa generacja zawodników np Klocek albo Filip. Można by zaprosić ich przynajmniej na testy. A nie jakieś odpady z Pomorza czy drugiego konca Polski, podejrzewam że gorsi od nich nie będa. Patrzę ilu wychowanków gra na wioskach i się marnują to po prostu głowa mała. Przecież Sałek, Telka czy teraz marnujący swój potencjał w Kamieniu Horajecki mogli smiało by grać w Stali do tej pory. I gorzej nie grali by od jakiegoś Bukowca czy Jonkisza.

Menager_rzesz | 2017-12-6 23:35

Maniek z tymi swoimi propozycjami to się troszkę zagalopowałeś... Stelmach gra na wysokim poziomie? Ludzie litości. Sobiło, Gąsiorowski, Tur, Kaczmarczyk, Klocek, Filip, Sałek, Telka czy eks-gwiazda STW Horajecki to niestety nie ten poziom. Z takimi wzmocnieniami to byłby spadek w tym sezonie w 100 %. Zresztą nawet na IV ligę (nazywaną obecnie 3 ligą) są zdecydowanie za słabi.

Amatorski | 2017-12-7 14:00

Skoro tak łądnie idziemy to może Mietek Ożóg z Chwałowic? Ludzie...nie szukajmy ludzi z okręgówek a szczególnie gdy są to zawodnicy blisko 30 lat. Rozumiem, jest chłopaczek, pyka ładnie w okręgówce, wyróżnia się, to fakt, można dać mu szanse i potem stwierdzić czy coś z tego będzie. Mimo wszystko różnica między okręgówką a II Ligą jest ogromna. Szukajmy zawodników po regionie, ale żeby też prezentowali jakiś poziom. Można pojechać do Mielca i tam poszukać kogoś żeby nawet wypożyczyć z I Ligi albo mało mamy klubów III Ligowych w odległości 100-200 km? Jest naprawdę kilku sensownych zawodników na tym poziomie (taki Gliniak z JKSu jest obecnie na testach w Jagielloni).

Koko | 2017-12-7 17:42

skoro propozycje to może by zaprosić na testy napastnika Marcina Szesera

Marconi1938 | 2017-12-8 09:22

Orientuje się ktoś kiedy koszykarze wracają na MOSiR? Będzie jeszcze w tym roku mecz w Stalowej?

Vielitz44 | 2017-12-8 10:38

Mosir to będą robić i robić. Podobno w połowie grudnia koszykarze będą grać na SLO, bo MOSIR to w styczniu podobno ma być otwarty.

Marconi1938 | 2017-12-8 13:14

I potem cała wiosna u siebie czy graliśmy jako gospodarz na tych wyjazdach?

Swoją drogą w przeciwieństwie do hali pięknie idzie budowa stadionu. Nie spodziewałem się takiego tempa.
Trybuna rośnie w oczach. Mam nadzieję, że już na jesień 2018, przy komplecie publiczności, o godz. 19:38, na Stadionie im. Rudolfa Patkolo zagramy mecz ligowy.

Zielak69 | 2017-12-8 14:49

Michał Bierzało.

Vielitz44 | 2017-12-8 19:37

MARCONI1938 - no praktycznie wyjdzie, że czeka nas cała runda w kosza u siebie :) Pewnie cała w SLO, bo marnie to idzie z mosirem.

Faktycznie, tym razem wybrano prawdziwą firmę (Budimex) za prawdziwe pieniądze, więc robota idzie, ciekawi mnie efekt końcowy.
Z tym pełnym stadionem to cię poniosło :P Ale faktycznie, też się nie mogę doczekać meczu przy jupiterach na H14 (nawet jak byłem na bocznym na rezerwach, to przy jupiterach jak grali to już fajny klimat był :)). Ale na jesień to wątpię by to było gotowe, bo dach będą robić w marcu dopiero, więc kiedy new murawa itp. - ciekawe czy w tym przypadku ktoś zadbał o odpowiedni harmonogram prac.

Nostradamus | 2017-12-9 01:28

Radosław Mikołajczak, Mateusz Kantor,

Sciemaa | 2017-12-9 11:46

SLO ci dopuszcza na tym szczeblu rozgrywek? watpie... jak by tak bylo to by od poczatku tam grali.

Vielitz44 | 2017-12-9 14:05

SLO to chyba jedyna szansa na mecze u nas, po prostu już nie mają wyjścia bo więcej nie mogą przekładać, gdzieś u nas grać już muszą, bo nie ma gdzie i jak przekładać - czy się da to się okaże, na razie takie info od znajomego dostałem, że pierwszy mecz 16.12 w SLO, zobaczymy.

Sciemaa | 2017-12-10 01:09

Niestety porazka koszykarzy w lowiczu

Vielitz44 | 2017-12-10 15:57

Koszykarze jak na całą rundę na wyjeździe i skład gorszy niż przed rokiem, to zaskakująco dobry. Teraz runda rewanżowa, więc już musi być u siebie (jak im tego SLO nie dopuszczą to będzie problem), zagrać na podobnym poziomie, to będzie playoff :) szkoda, że mamy "półamatorkę".. .

Vielitz44 | 2017-12-11 10:26

Niektórym powodzi się lepiej :) Chłopaki stoją przed sporą szansą.

» http://gornictwo.wnp.pl/czy-wsparcie.....

Vielitz44 | 2017-12-12 12:22

Mam potwierdzenie, że koszykarze grają w SLO, 16.12, godz. 19:30. Możemy w przerwie zimowej pooglądać trochę inną dyscyplinę :) Na tej hali łatwo zrobić komplet :p

Marconi1938 | 2017-12-12 13:08

No po takiej przerwie to myślę, że komplet będzie już o 19 i nie będą dalej wpuszczać. Przecież tam nawet 100 osób nie wejdzie.

Amatorski | 2017-12-19 20:13

Jakieś plotki dotyczące transferów do klubu? Bo tylko słychać o ubytkach i kolejna sprawa kto będzie trenerem, bo nie wierzę że Łętocha dalej to będzie prowdził. Tylko mogę powiedzieć że w pobliżu są trenerzy Opaliński czy Zieliński, którzy są obecnie bezrobotni a mają doświadczenie ektraklasowe, ten pierwszy jako asystent, a ten drugi jako pierwszy trener. Problemem jest to, że Opaliński nie ma licencji, ale jak się dostanie na kurs UEFA PRO to otrzyma warunkową licencję i będzie spokojnie mógł prowadzić klub w II Lidze i wyżej.

Vielitz44 | 2017-12-20 08:33

Z Zielinskim to cie poniosło :)
No znów mamy ciszę w mediach - nic o transferach (ale to akurat zrozumiałe), nic o przygotowaniach, nic o sparingach - wiem, że przerwa zimowa, ale po tak ch... sezonie, nie ma czasu na odpoczynek, trzeba zapier....

Amatorski | 2017-12-20 14:04

Niekoniecznie z Zielińskim poniosło, do ekstraklasy ma dalej niż bliżej a i jak chce coś osiągnąć jeszcze to w takiej II Lidze dlaczego nie. Pomijam fakt że to Siarkowiec, nie powinno się patrzeć w ogóle na takie rzeczy.

Vielitz44 | 2017-12-20 15:02

To, że jest z TBG nie ma raczej tu nic do rzeczy, bo takie sprawy liczą się tylko dla kibiców przecież - dla trenerów i piłkarzy to praca jak każda inna. Jak będzie chciał, to znajdzie coś nawet i w 1 lidze myślę, do Stalowej nie przyjdzie raczej, bo niby skąd taką kasę oraz jakie tu sukcesy może osiągać?
Po drugie - sam trener u nas cudów nie zrobi, Białek przecież wprowadził Mielec do 1 ligi, a u nas jakoś wyników nie miał, więc...

Amatorski | 2017-12-20 16:22

Skąd kasę? Białek też mało nie dostawał. Pieniądze są, ale trzeba je mądrze spożytkować. Co do Mielca, awans zrobił chłopakami z regionu, nie od dziś wiadomo że zawodnicy stamtąd mają papiery na granie i byli zgrani już a do składu doszły uzupełnienia. No i fakt że wykorzystali szansę awansu. Białek żadnym cudotwórcą nie jest, wykorzystał tylko i wyłącznie odpowiedni moment, w dodatku I liga brutalnie go zweryfikowała. Co może u nas osiągnąć Zieliński? Zbudować zespół który powalczy o I Ligę, może nawet tak poukładać zawodników że im się będzie lepiej grało i że ogólnie będzie to lepiej wyglądało z boku, a to już jest spory plus dla trenera.

Slim1938 | 2017-12-21 16:06

» http://stadiony.net/w_budowie/pol/st..... pare nowych zdjęć z budowy stadionu

Slim1938 | 2017-12-21 16:06

» http://stadiony.net/w_budowie/pol/st..... pare nowych zdjęć z budowy stadionu

Zielak69 | 2017-12-22 08:34

Super idzie ta budowa. Dobry wykonawca i warunki pogodowe to powody do optymizmu.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 6 021 razy
STAL - Energetyk ROW Rybnik (2:1)
2015-03-28
Ilość zdjęć: 56
Wyświetleń: 31 151 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2015-09-19
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 15 032 razy
STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 16 202 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.0454