Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
W te piękne święta niech każdy pamięta 
z głębi serca płynące życzenia:
zdróweczka, marzeń spełnienia, 
iskierek radości i dużo miłości 
życzy redakcja stalowka.pl
 
                   
 
 
 
 
 

Komentarze (49)

Vielitz44 | 2017-12-26 20:53

Jest już plan sparingów:
Plan sparingów Stali Stalowa Wola 13 stycznia ? Resovia Rzeszów (juniorzy) 17 stycznia ? Górnik Łęczna (w Łęcznej) 27 stycznia ? Stal Mielec 31 stycznia ? Wólczanka Wólka Pełkińska 2 lutego ? Radomiak Radom (w Radomiu) 7 lutego ? Stal Rzeszów 10 lutego ? Chełmianka Chełm 14 lutego ? Unia Tarnów 17 lutego ? Sokół Nisko 21 lutego ? Resovia Rzeszów 24 lutego ? KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Wszystkie sparingi poza Radomiakiem i Górnikiem rozegrane zostaną w Stalowej Woli.

Siatkarz | 2017-12-27 18:52

Old fan 80 | 2017-12-28 10:34

Coś wiadomo kto bedzie trenerem?

Sciemaa | 2017-12-28 14:53

Bylo mowione ze nie bedzie zmiany trenera.

Marconi1938 | 2017-12-28 21:01

Czy jest szansa, że drugą szansę dostaną wciąż jeszcze młodzi wychowankowie jak Argasinski czy Patryk Tur? Myślę, że warto dać im szansę przepracować okres przygotowawczy. Musimy przywrócić balans między wychowankami "Naszymi", a "przybyszami". Mistrzyk to dobry krok w tym kierunku, a zima to najlepszy okres.

Acer | 2017-12-28 23:28

moze ktos napisac jak postepuja prace na stadionie ,czy jest szansa na rozegranie sezon wiosna na obiekcie stalowki

Sciemaa | 2017-12-29 00:48

Nie nie nie ma wogole takiej szansy. I nigdy nie bylo.

Amatorski | 2017-12-29 16:51

Tur napewno nie :) Argasiński nie grał przez pół roku a i w tym Świcie raczej mało co pokazał w tamtym sezonie.

Raul | 2017-12-29 18:02

Argasinski byl utalentowanym juniorem , ktory do doroslej pilki nie dorosl do tej pory. Po prostu brakuje Mu charakteru I zaangazowania , nie jest zdecydowany na boisku I unika meskiej walki . Taka bez urazu " miekka faja " .Juz chyba najwyzszy czas by sobie dal spokoj z zawodowa pilka...

Marconi1938 | 2017-12-29 20:18

Właśnie chodzi o to, że Argaś juniorem był raczej średnim. Ale dzięki warunkom fizycznym świetnie poradził sobie z przeskokiem do seniora. Miał mocne wejście, fajne pierwsze sezony. Bodajże przy Reimanie wyrobił się niesamowicie. Bił nawet stałe fragmenty. Był podstawowym graczem w walce o awans 2014/15. To absolutnie nie jest tak, że jako senior się nie sprawdził.
Wie ktoś co się z tym chłopakiem dzieje?

Amatorski | 2017-12-30 14:28

I to jest właśnie odpowiedź, był średnim juniorem którym w jakiś sposób zainteresowała się Cracovia ale grywał tam tylko w rezerwach bo był za słaby na ekstraklasę. Akurat wtedy rezerwy Cracovii były w III Lidze ale tak naprawdę tamta grupa nie była zbyt mocna i niestety pobyt w Świcie go mocno zweryfikował, grupa III Ligi piłkarsko najmocniejsza. Więc teraz albo się odbuduje w III lub IV lidze albo powinien dać spokój sobie z piłką. Niby jest w pobliżu Wisła Sandomierz ale tam trochę się sparzyli ściąganiem naszych wychowanków (tylko Drzyamła pokazuje jakiś poziom a reszta słabiutko, Piechniak 0 goli w rundzie jesiennej...).

Menager_rzesz | 2017-12-30 20:28

Dajcie Panowie spokój z tym Argasińskim. To gość pokroju Horajeckiego czy teraz Stelmacha, nie mówiąc już o beznadziejnym Piechniaku, którego ktoś próbuje na siłę ,,wepchać'' do zawodowej piłki. To tacy zawodnicy biegający po boisku, czasem uda im się celnie podać, ale ani to strzału, ani niczego dobrego.

Amatorski | 2017-12-31 13:12

Trzeba powiedzieć jasno, teraz nie mamy odpowiednich wychowanków do gry w zespole walczącym o coś w II Lidze, w dodatku podawane były przykłady czy by Tura z Sokoła Nisko nie ściągnąć, okej, ale zauważcie jeden szczegół, to IV Liga i w dodatku liga na słabym poziomie. Tu trzeba naprawdę kumatych zawodników, klub wchodzi na wyższy poziom finansowy, infrastrukturalny i chce na wyższy poziom sportowy. Mam nadzieje że prezes pojeździł trochę po meczach i już ma kilku zawodników kumatych których można ściągnąć.

Tomek-28-11 | 2018-01-2 09:13

Panowie, orientuje sie ktos po ile te kalendarze na 80lecie w Maratonie?

Slim1938 | 2018-01-2 09:44

Kalendarz 20 zł

Kaniafcb | 2018-01-3 11:32

Mateusz Kantor też do nas wróci? Charakterny grajek, byłby niezłym uzupełnieniem składu. Jeszcze Radka Mikołajczaka nakłonić do powrotu!

Johny | 2018-01-3 12:02

i jeszcze Mietka Ożoga!!! Ludzie, Ci goście najlepszy czas mają za sobą. Fajna była drużyna kilka lat temu, ale BYŁA ...

Slim1938 | 2018-01-3 20:53

szkoda stąporskiego coś tam grał i strzelał

Aleksander | 2018-01-3 21:54

KTOS OGLADAL TYCH ZAWODNIKOW?? WIADOMO CZY POTRAFIA KOPNAC PILKE 2RAZY POD RZAD DOBRZE.ICH KLUBY NIE POWALAJA NA KOLANA REZERWY DRUZYN Z EKSTRAKLASY PEWNIE 3 LUB 4 LIGOWE.CZY TO JEST TAK ZE KTOKOLWIEK PRZYJEDZIE DO STALOWEJ TO GO BIERZEMY.WIADOMO COS O ICH DOBRYCH I SLABYCH STRONACH TYCH GRACZY?? CZY PASUJA DO SZATNI, ICH CHARAKTER, ZACHOWANIE NA BOISKU I POZA NIM.PODATNOSC NA KONTUZJE I URAZY.CZY TO WSZYSTKO ZOSTAWIA SIE PRZYPADKOWI I ZE JAKOS TO BEDZIE??

Menager_rzesz | 2018-01-3 22:43

Wszystko fajnie, ale po co pozbywac sie moze slabo grajacego, ale strzelajacego kilka bramek Staporskiego, a trzymac w skladzie takie miernoty jak grubasek Letocha czy beznadziejni ukrainiec i najgorszy transfer od lat bukowiec.

Jaszczur | 2018-01-4 00:09

Odejscie Staporskiego to sluszna decyzja , slabo gral w defensywie ,strzelil 3 bramki ,ale tez 3 bramki zawalil , wiekszosc meczy to spacerek po boisku ,najlepszy mecz jaki zagral to z Gwardia i Wisla Pulawy .Odszedl bo boi sie rywalizacji z Mistrzykiem o skrzydlo .Mam nadzieje ze odejdzie tez Bukowiec .Seba Letocha ma potencjal tylko musi zima schudnac a bedzie pozytek .

Gary75 | 2018-01-4 09:35

A co z gwiazdą Łętochą ? Dostał już podwyżkę? Co do Mistrzyka, to jeżeli utrzymał formę, to super, że wrócił. Zobaczymy,co dalej...

Menager_rzesz | 2018-01-4 10:59

Łętocha grubasek miał już okres przygotowawczy przed rundą jesienną, jak go przepracował było widać. Słabizna i tyle. Nie potrafił współpracować z Gębalskim, jeden na drugiego się obrażał na boisku. Jaszczur a który z zawodników nie spacerował na boisku tylko walczył za dwóch w ubiegłej rundzie? Jedynie brawa i szacunek należą się Mikołajowi Brylewskiemu i Sebastianowi Zalepie. Reszcie nie chciało się grać i brali kasę za ,,spacer po murawie''. Największe zaskoczenie in minus to Bukowiec i Gębalski.

Marconi1938 | 2018-01-4 12:59

Ja jestem zdania, że jak już idziemy tym tropem kilka rund to powinniśmy konsekwentnie próbować dalej, może wreszcie wypali.
Tyle, że z jakiegoś Jopka z 3 meczami w 3-ligowych rezerwach to na teraz wielkiego obrońcy nie będzie. Przekonujemy się co pół roku, że tu trzeba ogrania.
A tak to szansę na ogranie lepiej dawać naszym młodym, czemu ma szansę dostawać ktoś inny? Ktoś kogo w czerwcu już nie będzie?
Sciągać takich jak ten Trąbka, młodych, ale już z jakimś obyciem.
Sparingi pokażą. Liczę, że wychowankowie dostaną szansę pokazania się na tle przynajmniej tych juniorów Resovii. Powinien to być mecz dla nich.

Marconi1938 | 2018-01-4 13:03

I pytanie, ma ktoś listę całej druzyny, która przejdzie cały okres przygotowawczy? Dużo chłopaków 2000+?

Jaszczur | 2018-01-4 13:56

Marconi chce przypomniec ze Brylewski tez bronil w rezerwach a w Stali to najlepszy zawodnik jesieni. Ograni zawodnicy jak Bukowiec i Staporski pokazali co potrafia

Marconi1938 | 2018-01-4 16:06

Bramkarz to całkiem co innego, tu liga nie robi różnicy. Jesli ma talent i pewność siebie to wystarczy mu dać szansę. Koncki i Fratczak nie podołali. Brawa dla Mikołaja.
Ale ja mówię konkretnie o obrońcach, "dzięki" którym Brylewski mógł pokazać swoje umiejętności. Tutaj nadal liczę na kogoś z doswiadczeniem, jakieś wnioski trzeba wyciągać z poprzednich rund. Młodzież też musi się od kogoś uczyć.

Amatorski | 2018-01-5 11:30

Może jednak warto takich no name z niższych lig próbować? Tak szczerze, byłem przekonany przed rundą że Mikołaj Brylewski u nas przepadnie, że to gość pokroju Frątczaka a tu miła niespodzianka. W sumie warto dać szansę takim młodym bo oni chcą się pokazać, będą się starać bo dla nich to szansa gry i pokazania się do wyższych lig. Jednak nie można ściągać samych młodych bo jest to trochę naiwne myślenie że młodzi wygrają ligę. Potrzebni są i młodzi i doświadczeni.

Mireq7 | 2018-01-5 13:32

a ja mam pytanko z innej beczki..
jako ze mieszkam poza ukochanym "miastem rowerow" czy ktos mi moze powiedziec czy jest opcja zakupu kalendarza na Nowy rok z naszymi grajkami przez neta? czy musze sie fatygowac 150 km zeby kupic w maratonie?pozdrawiam

ps, poza tym slyszalem ze jest jakis jubileuszowy kalendarz , czy to jest jakas inna forma niz poprzednie? do tej pory byly formatu sciennego jednostronnego..
pozdrawiam

Slim1938 | 2018-01-5 16:13

MIREQ wejdz na facebooka na konto Maratonu tam masz opis i zdjęcia kalendarza z tego co się orientuje to raczej nie powinno być problemu z wysyłką napisz do nich priv

Aleksander | 2018-01-6 14:18

KALENDARZ NA JUBILEUSZ 80 LECIA KLUBU, JEST NAPRAWDE SUPER!!!!!BARDZO FAJNY GADZET!!!KUPILEM SOBIE I BRATU DO ANGLII>SERDECZNIE POLECAM!!!!!!

Menager_rzesz | 2018-01-7 02:02

Amatorski czy opłaca się stawiać na młodzież? Zdecydowanie tak. Doskonałym przykładem jest tutaj sąsiadka zza miedzy.

Mireq7 | 2018-01-7 11:17

Dzieki za info panowie

Amatorski | 2018-01-8 18:03

Menager_Rzesz tylko żeby stawiać na młodzież trzeba mieć też takiego trenera jak Gąsior. No i przy każdym okienku trzeba liczyć się z tym że ci dobrzy odejdą...taka Siarka ma problem bo straciła dziś bramkarza, obrońcę, pomocnika i najprawdopodobniej napastnik trafi do klubu kokosa bo trener o transferze dowiedział się z 90minut...

Menager_rzesz | 2018-01-8 20:01

To już akurat problem działaczy, zarządu w Stalowej Woli, aby dobrać trenera, który będzie miał pojęcie o pracy z młodzieżą. Czy Siarka ma problem? Kompletnie żadnego problemu.6 miejsce, 32 punkty, znakomita runda jesienna z tak młodą kadrą. O awans nie będą walczyli, spadek również im nie grozi. To, że stracili kilku tych ,,młodych, gniewnych'' także nie ma znaczenia, przyjdą kolejni i będą starali się ich dobrze zastąpić. A to tylko 3 liga, także można eksperymentować. Iloma graczami ,,młodymi'' ze STW zainteresowały się kluby z wyższych lig po rundzie jesiennej? Coś nie można znaleźć chociażby jednego. Także jak kulało, tak kuleje w dalszym ciągu wszystko w tym klubie.

Daro | 2018-01-8 20:58

PGE i HSW już widnieją oficjalnie na stronie klubu jako sponsorzy :)

Acer | 2018-01-10 19:58

AMATORSKI co tu mowic nasi wychowankowie slabi plan sparingow jest na poziomie wychowankow i co dajac ich do rywalizacji na ich poziomie jak myslisz jakie wyniki spotkan by byly, nieda sie ukryc slabi na 2 lige,GKS JASTRZEBIE wiekszascia zawodnikow gra wychowankami i co ich pierwsze sparingi rywalizowac beda z druzynami z 1ligi i jak myslisz jak wypadna w rywalizacji bo ja mysle ze wyniki beda pozytywne

Acer | 2018-01-10 20:11

co tu gdybac Stal szuka zaewodnikow na pierwszy sparing z juniorami Rzeszow ,a Jastrzebie na pierwszy mecz sparingowy wychowankami rozegra tempem 100 z druzyna z Ekstraklasy

Amatorski | 2018-01-11 11:10

Acer tylko trzeba też zauważyć co wymusiło na klubie stawianie na wychowanków. Klub upadł i odrodził się pod nową nazwą a że grali wtedy w IV Lidze to była większa możliwość stawiania na młodych, no i przede wszystkim na Śląsku na każdym kroku masz klub z Ekstraklasy albo I Ligi, więc jest większa motywacja do trenowania itd. Ponadto Jastrzębie przygotowuje się pod innym kątem, muszą grać z zespołami z wyższych lig żeby przyswoić sobie jak to wygląda wyżej, bo nie ukrywajmy trochę inaczej się gra w I Lidze. Co do sparingów, to wg mnie są w miarę okej, są drużyny z 3 ligi co jednak coś tam prezentują no i jest Stal Mielec pretendująca do ekstraklasy. No i my raczej przygotowujemy się pod kątem walki o utrzymanie bądź walki o środek.

Amatorski | 2018-01-11 11:22

Nigdy nie powinno się porównywać drużyny z walczącej o utrzymanie z drużyną walczącą o awans. My mamy inne priorytety oni inne. To że mają zdolnych wychowanków nic tylko się cieszyć, my na ten moment nie mamy, więc inaczej trzeba kombinować.

Acer | 2018-01-11 16:02

Moze jednak chociaz dwoch zawodnikow mlodch bysmy wstawili do druzyny ,z czterech chlopakow po pol.polowki zagrali pelnowartosciowych zawodnikowna poziomie 2ligi

Amatorski | 2018-01-11 16:34

Acer intencje masz dobre ale kogo obecnie moglibyśmy wstawić? Wychowankowie nie dają nawet powodów żeby ich wystawiać. Ponadto jak to źle musi o wychowankach świadczyć że wygrywać pomagają im gracze z pierwszej drużyny...

Acer | 2018-01-11 16:54

tak zgadzam sie z toba w tej kwestii np Jastrzebie gra mlodymi podparte formacje doswiadczeniem i ta druzyna gra wygrywa i na dodatek wzmocnienie na wiosne robia z juniorow powolani sa ci chlopcy do druzyny jak do reprezentacji Polski

Acer | 2018-01-11 16:56

cos nie tak jest w klubie z mlodymi nie sa akceptowani przez pierwsza druzyne

Acer | 2018-01-11 16:59

za trenera Wojcika 2 juniorow juz grali podstawowa 11denastke nie odstawali nic innym w grze z Mistrzykiem grali porzadny fudbol

Acer | 2018-01-11 17:06

zawodnicy z innych klubow maja takie same pieniadze za gre w okregowce w tych rozgrywkach gromia rywali w pierwszej graja spacerkiem no i jak mlodzi maja zagrac dobrze zle prowadzona byla druzyna przez trenera Bialka pracuje z mlodzieza a stawia na rutyne

Acer | 2018-01-11 19:53

Amatorski widac na wideo ze mlodziez dominuje na treningu chca sie pokazac chlopaki moze jednak trzeba dac im szanse zagrac w wiosennych spotkaniach co mamy do stracenia najwyzej spadek a jezeli utrzymaja lige czapki z glow dla mlodziezy

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 30 222 razy
STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 33 653 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 4 883 razy
STAL - GKS Katowice (1:0)
2008-03-22
Ilość zdjęć: 95
Wyświetleń: 110 297 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.0456