Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing.Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 5:2 (3:0).Video

Sparing.Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 5:2 (3:0).Video

Zapraszamy do oglądnięcia skrótu z ostatniego meczu sparingowego naszej Stali rozegranego w Radomiu z miejscowym Radomiakiem .

Kliknij tu https://www.facebook.com/928700660559557/videos/1663463583749924/?hc_ref=ARQKVGjF5mYpjT4EfaWmRPEtaqUdArNM3BABoOJE7OQTxzQ2WFXh8MzxkO2-ZeLYMaQ&fref=nf

Komentarze (20)

Cdncdn | 2018-02-5 15:09

Nie rozumie dlaczego ta druzyna nadal nazywa sie ZKS .Jaki to zakladowy klub?Nie ma komu zajac sie tym bo az tak wszyscy w zarzadzie zajeci czy klada na to lage jak na wszysko dookola ?Mialbym pytanie tez odnoscnie opraw meczow ale nie ze strony kibicow tylkmo klubu,spikera tak jak to jest w Mielcu,Tarnobrzegu itp.Jest muzyczka na wejscie,jest cala procedura oprawy .U nas jak na wiejskim boisku .Wiem wiem....teraz gramy poza Stalowa ale kiedys i w przyszlosci......ale co tu pytac jak nawet nie ma kto zamiescic aktualnej tabeli co tydzien i bierzacych info o tym co sie dzieje w druzynie.

Marconi1938 | 2018-02-5 16:34

No to teraz jeszcze raz, powoli i wyraźnie co Cię tak urzekło w tym Tarnobrzegu i Mielcu.

Vielitz44 | 2018-02-6 10:56

O której jutro sparing?

Edek38 | 2018-02-6 11:44

Niedźwiadek poczuł wiosnę i się przebudził...hehe.
Jaka drużyna nazywa się ZKS ?Bo chyba nie chodzi Ci o nazwę STAL Stalowa Wola Piłkarska Spółka Akcyjna...
Tak, długa laga i Ciebie dosięga...
Chyba za często bywasz w tych grajdołach i nie masz czasu podziwiać "swojego" stadionu. Celowo w pazurkach bo czytając to ciężko pomyśleć ,że jesteś fanem Stali...no chyba ,że mieleckjiej.

Cdncdn | 2018-02-6 15:03

Nastepny mecz z Garbarnią w Krakowie 2017-09-30, godz. 15:00 ????A to ciekawa informacja na stronie II ligowego klubu.
Sklad kadry też ciekawy...
? Szymon Kochowski 0 1999-06-05 r.
? Szymon Jarosz 0 1997-03-06 r.
? Stepan Hirskyj 0 1991-01-08 r.
? Kacper Śpiewak 0 2000-05-30 r.
? Mateusz Bukowiec 0 1987-02-27 r.
? Mateusz Wójcik 0 1992-04-18 r.
? Bartosz Sobotka 0 1991-05-18 r.
? Adam Waszkiewicz 0 0000-00-00 r.
? Mateusz Kolbusz 0 1996-08-15 r.
? Radosław Rogowski 0 1997-01-12 r.
? Bartłomiej Wasiluk 0 1995-06-30 r.
? Michał Mokrzycki 0 0000-00-00 r.
? Kamil Jonkisz 0 0000-00-00 r.
? Mikołaj Brylewski 0 1998-01-20 r.
? Przemysław Stelmach 0 1997-03-09 r.
? Piotr Szewczyk 0 1997-05-18 r.
? Kacper Siudak 0 1997-04-30 r.
? Konrad Korczyński 0 1994-09-26 r.
? Paweł Oziebło 0 1996-11-06 r.
? Mateusz Watras 0 1997-03-19 r.
? Sebastian Łętocha 0 1991-10-10 r.
? Bruno Żołądż 0 1991-04-11 r.
? Adrian Gębalski 0 1989-05-04 r.
? Nicholas Kozdra 0 1996-11-26 r.
? Andrzej Trubeha 0 1997-11-22 r.
? Adrian Dziubiński 0 1992-07-03 r.
? Kamil Tomala 0 1999-02-17 r.
? Grzegorz Janiszewski 0 1996-06-13 r.

Amatorski | 2018-02-6 15:30

CDNCDN
Do muzyki się zgodzę ale po co nam muzyka na wejście? Nie lepiej mieć coś swojego Termalica czy Pogoń Szczecin a nie kopiować od innych? Co do spikera, raczej dobrze się sprawuje, bo chyba nie chcesz żeby komentował wydarzeń na boisku? On ma nie przeszkadzać w widowisku i pomagać w przypadku stworzenia zagrożenia na stadionie poprzez mówienie różnych sygnałów. A dlaczego ZKS się nazywa? Może dla podtrzymania tradycji?
Spółka to jedno a nazwa drugie.

Lubelak | 2018-02-6 20:59

Dlaczego ZKS??? Naprawdę ktoś ma z tym problem? Jak można być kibicem i zadawać takie pytania....

Vielitz44 | 2018-02-7 08:28

I wie ktoś coś o sparingu? Miał być chyba jakiś w środę w STW.

Cdncdn | 2018-02-7 09:48

Sparing 07.02, środa, 13:00 Stal Stalowa Wola? Stal Rzeszów
boisko w Stalowej Woli

Cdncdn | 2018-02-7 15:35

Po oglądnięciu tego sparingu opinie zebranych kibiców jak i moja o grze Stali Stalowa Wola można ująć jednym słowem.DNO !!! Gdyby y piłkarzyki słyszeli opinie na temat swojej gry chyba zrezygnowaliby z uprawiania tego sportu.Ale do tego trzeba mieć jaja.

Kamilosss | 2018-02-7 15:58

Nie ma po co iść na prezentacje piłkarzy, gdyż po sezonie połowa z nich już będzie kopać w 3-4 lidze. Dno i tyle. Szykuje się rozpaczliwa walka o utrzymanie.

Jaszczur | 2018-02-7 16:03

Porzadki nalezy zaczac od prezesa .

Amatorski | 2018-02-7 19:31

W pierwszej połowie nie wyglądało to źle, było trochę sytuacji i dzięki temu słusznie wygrywaliśmy 2:0. Potem weszli rezerwowi a w Stali Rzeszów wystąpiła raczej podstawa i już gorzej to wyglądało. Dorian był dziś za bardzo do lini przyklejony, Reiman najlepszy na boisku, szkoda że nie mamy takiego piłkarza który w środku umie tak pograć. Na duży plus Łętocha a w szczególności jego bramka na 1:0. Ludzie...jeszcze miesiąc do ligi, kiedy trener ma sprawdzać kto się nadaje do gry jak nie teraz?

Menager_rzesz | 2018-02-7 20:54

Sparing sparingiem, ale panowie. Tego Doriana cienkiego bolka już dawno nie powinno być w STW. Taki słaby gość ze szok. Mało bramek zawalił? Tak jak pisałem jakiś czas już temu, drużyny z niższej ligi są dużo lepsze niż Stalowa Wola, grająca w II (czytaj w III) lidze. Buczek, kolejny jegomość z Mielca. Łętocha nie rób tutaj mieleckiej kolonii!!! Spuścicie Stalówkę do III ligi i odejdziecie z uśmiechem na twarzy. Panuje ktoś nad tym???

Cdncdn | 2018-02-7 22:33

Menager_rzesz popieram cie w calej rozciaglosci.I do tego jeszcze testuja goscia co gral u wroga w Siarce.Naprawde tego nie moge pojac.

Vielitz44 | 2018-02-8 08:15

Cdncdn - wróć do rzeczywistości:) "gość co grał u wroga" :) Bez jaj :) Mówisz o najemnikach/pracowni kach, lojalność co do klubu to dawne dzieje kolego, teraz liczy się praca, a akurat Ci z Siarki zwykle swoją prace wykonywali sumiennie, w odróżnieniu od naszych gwiazdek. Co do kolegi wyżej - ta mielecka kolonia awansowała do I ligi i walczy o eklapę, także jakby nie było, ale akurat z tej drużyny powinniśmy czerpać ile się da (zwłaszcza, że to nasz region).
Sparing wiadomo, wynik drugorzędny, ważne testowanie, więc zluzujcie - ale faktycznie, Dorian pokazał na co go stać i chyba trzeba szukać coś innego (ten Libera jak się prezentował?), czekam na Brylewskiego, bo gość pokazał, że ma potencjał na przyszłość.

Amatorski | 2018-02-8 10:01

Rozwalają mnie komentarze typu grał u wroga. Co z tego? Czy każdego kto grał w Siarce czy Motorze nie chcemy bo grał u wroga? MImo że to ciekawy zawodnik i może się przydać? Co do zaciągu Mieleckiego, są to zawodnicy maks 2 liga oprócz Zalepy. Fakt Mielec ma zdolnych chłopaków ale nie każdy będzie kopał w ekstraklasie, dużo zawodników to maks 2-3 liga. Co do Libery, w Radomiu słabo, wczoraj no bez szału ale może jak przepracuje okres to będzie pożytek z niego bo na II Ligę to jednak dobry bramkarz.

Kamilosss | 2018-02-8 11:01

Pamiętam jak Buczek spinał podczas sparingu rok temu w Stalowej. Kto następny?

Amatorski | 2018-02-8 11:53

I co z tego że spinał? Grał w innym klubie, mecz to emocje więc mogła się wydarzyć sprzeczka ale co to zmienia? No cholera, przecież jest masa zawodników co jak grają to walczą, spinają czy nawet grają psychologicznie aby tylko wyprowadzić przeciwnika z równowagi. Taki urok tego sportu niestety.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-03-03, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.

0 : 2

    
Filip Karmański 31,
Maciej Więcek 32
Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 19 13-4-2 43
2 ŁKS Łódź 19 10-8-1 38
3 Warta Poznań 19 11-3-5 36
4 Radomiak Radom 19 9-7-3 34
5 Olimpia Elbląg 19 9-5-5 32
6 Siarka Tarnobrzeg 19 10-2-7 32
7 GKS Bełchatów 19 7-5-7 26
8 Znicz Pruszków 19 7-5-7 26
9 Garbarnia Kraków 19 6-6-7 24
10 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-6-7 24
11 Wisła Puławy 19 5-8-6 23
12 ROW 1964 Rybnik 19 5-7-7 22
13 Stal Stalowa Wola 19 5-7-7 22
14 Legionovia Legionowo 19 5-3-11 18
15 Rozwój Katowice 19 4-5-10 17
16 MKS Kluczbork 19 2-10-7 16
17 Gwardia Koszalin 19 3-6-10 15
18 Gryf Wejherowo 19 2-7-10 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
2018-03-10 GKS Jastrzę.. - STAL
2018-03-17 STAL - Znicz Pruszk..
2018-03-24 ŁKS Łódź - STAL
2018-03-31 STAL - Olimpia Elbl..
2018-04-07 Warta Poznań - STAL
2018-04-14 STAL - Wisła Puławy
2018-04-21 Radomiak Radom - STAL
2018-04-28 STAL - Garbarnia Kr..
2018-05-05 Siarka Tarno.. - STAL
2018-05-09 STAL - Rozwój Kato..
2018-05-12 Legionovia L.. - STAL
2018-05-19 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1120) » Vielitz44 (682)
» Fanatyk38 (629) » Koko (359)
» Kamilosss (354) » Slim1938 (329)
» Stalowiak1938 (322) » Zatorze (296)
» Daro (281) » Johny (279)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Korona Kielce (1:3)
2003-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 36 092 razy
Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 10 675 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:1)
2014-04-04
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 14 415 razy
Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 1 545 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.06128