Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Na wiosnę w Boguchwale

Na wiosnę w Boguchwale
Stalówka mecze w roku gospodarza w rundzie wiosennej będzie rozgrywać na stadionie w Boguchwale. Na obiekcie przy Hutniczej trwa nadal budowa Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej.

Komentarze (72)

Vielitz44 | 2018-02-12 08:34

No to było do przewidzenia, że stadion będzie się budował "swój" czas, więc nie wiem kto o zdrowych zmysłach miał nadzieję na wiosnę na H15. Szkoda, że nie Rzeszów, w tej Boguchwale to jeszcze mniej nas będzie...
Oby im się udało w tym roku to skończyć, bo kolejny sezon zaczynać na "obczyźnie" to porażka by była.
Z plusów, to trybuna ładnie rośnie, baraka nie będzie widać z trybun, fajnie :)

Cdncdn | 2018-02-12 08:35

Zastanawiam sie dlaczego nie mozna grac w Sandomierzu>Czyżby tamtejszy stadion nie spełniał wymogów II ligi.W ogóle pytano?Fajnie ze w Boguchwale a nie na tym klepisku w Rzeszowie ale ....

Vielitz44 | 2018-02-12 10:25

Fajnie dla kogo? Ludzi tam pojedzie jeszcze mniej niż na Rzeszów, a klepisko komu przeszkadzało? Akurat naszym takie klepisko lepiej pasowało, bo wirtuozów u nas brak.
Co do Sandomingo, to chyba było by tam lekko ryzykownie - animozje kibicowskie.

Amatorski | 2018-02-12 11:45

Sandomierz nie ma monitoringu u siebie (to jest wymóg drugiej ligi) a po za tym tam także jest klepisko, kto był kiedykolwiek w Sandomierzu na meczu wie doskonale że tam się finezyjnie nie da grać.

Acer | 2018-02-12 12:26

Do grania jak z nut naszym zawodnikom jeszcze daleko

Esende | 2018-02-12 12:43

Vielitz nie przezywaj sam nie byleś w Rzeszowie ani razu, kto jeździł do Rzeszowa nie będzie miał problemu żeby pojechać pare kilometrow dalej do Boguchwały.

Amatorski | 2018-02-12 13:18

Ale Koncki już odszedł po sezonie, nie przedłużono z nim kontraktu. Na 3 ligę będzie raczej dobrym bramkarzem ale w 2 lidze był bardzo słaby.

Vielitz44 | 2018-02-12 13:24

W sumie masz rację, na trybunach i tak będą ci co zwykle, a wynajem stadionu pewnie tańszy.

Cdncdn | 2018-02-12 18:23

I znowu trzeba sie prosic aby podano godzine sparingu z Unia Tarnow jutro w srode.

Menager_rzesz | 2018-02-12 19:00

No no w Boguchwale, bardzo ciekawie. Jestem tam często gościem na różnych meczach ligowych. Murawa wyśmienita, tylko grać i gromadzić punkty.

Quick1986 | 2018-02-12 20:51

Takie czasy....gdy firma-WYKONAWCA ma 4 pracowników a reszta to podwykonawcy podwykonawców!

Acer | 2018-02-12 21:17

kasy nie braknie na kompletne wykonczenie obiektu prezesowi

Acer | 2018-02-12 21:19

czy okienko transferowe juz w stalowce zamkniete ,

Acer | 2018-02-12 21:33

Boguchwala ponoc ma dobra murawe teraz trzeba sie skupic na meczech wyjazdowych ugrac punkty na zespolach Belchatowa i Jastrzebia przygotowanie murawy i obiektu zostawic organizatorom

Acer | 2018-02-13 09:29

moj typ zawodnikow pierwszej 11denastki atak-Letocha lewy wysuniety -prawy Gebalski duet w srodku blisko siebie w ataku -pomoc Dziubinski srodek pomocnik ofensywny -Bruno Zoladz srodkowy pomocnik defensywny dobrze wychodzi z pilka z obrony przyspiesza wyjscie -obrona czasami zachowuje sie tak jakby nie wiedzieli ktorego zawodnika maja obstawiac slaba wspolpraca srodkowych obroncow,boczni oczywiscie musza byc dobrzy spychac zawodnikow do bocznej lini nie pozwalac na centre dosrodkowania -bramkarz ten ktory tez gra na przedpolu nie tylko w bramce stoji na lini

Acer | 2018-02-13 13:23

sory Dziubinski na prawym boku bomocy ,srodkowy lewy ofensywny Bukowiec ,na lewym boku Mistrzyk

Edek38 | 2018-02-13 15:46

» http://stal1938.pl/kolejne-sparingi-2/

Stadion w Boguchwale musi przejść weryfikację PZPN-u. Pismaki jak zwykle chcą być pierwsi zarówno z transferami jak i innymi newsami, co nie raz mijało się z prawdą.
będa jakieś oficjalne decyzje to pojawi się informacja.
Tak, Blisko jest też Mielec, Tarnobrzeg, Ostrowiec i wszyscy skaczą tam z radości na myśl , że chcemy u nich grać.

Pazimieh | 2018-02-13 15:54

a orientuje się ktoś jak to jest z terminem oddania stadionu/całej inwestycji?

Cdncdn | 2018-02-13 17:15

Stadion w całości będzie gotowy w październiku tego roku.Murawa będzie gotowa juz na początek jesiennej rundy.

Pazimieh | 2018-02-13 18:01

ok będzie gotowy w październiku, ale chodzi mi o to jakie są daty ukończenia inwestycji w umowach?

Pazimieh | 2018-02-13 19:55

ok już znalazłem - 1 października

Acer | 2018-02-13 19:59

obrona lewy Sobota-prawy Waszkiewicz-srodkowy ostatni stoper Janiszewski-srodkowy wysuniety 4warty stoperZalepa moj typ obrony stalowki

Acer | 2018-02-13 20:09

bramkarz -Brylewski

Acer | 2018-02-14 07:30

Mikolaj kontuzja to rezerwowy ktory wie ze przy sytuacjach sam na sam z zawodnkiem wychodzi sie z lini bramkowej co najmniej do 11metra przy skracaniu kata do 6metra lub jezeli szyscy na jednym poziomie graja trzeba bedzie zagrac monetą

Acer | 2018-02-14 08:47

Wyjeżdzam do HIszpanii na mecz Realu Madryt nie bedzie mnie jakis czas powodzenia w przygotowaniach i grze zycze owocnej pomyslnej pracy pilkarzom jak tez organizatorom.kibico m i sympatykom pilki nożnej tez wszystkiego dobrego szczesluwego sezonu wiosna 2018 Powodzenia narka

Sciemaa | 2018-02-14 12:43

Ludzie tu nie maja pojecia czasem o czym pisza... blaszak bedzie zrownany z ziemia. Od bramy glownej za bramka ma powstac maly hotelik.

Vielitz44 | 2018-02-14 13:21

Sciemaa - skąd takie info? Bo na projekcie jaki widziałem, to niestety blaszak jest, ma zostać tylko odnowiony. Fajnie by bylo jakby to rozwalili, bo to niezły PRL.
Hotelik? To raczej chyba bajka kolego - był pomysł z tego co widziałem by hotel powstał na terenie CKU, za siatką MOSiR, ale to musi się najpierw znaleźć inwestor na to.

Edek38 | 2018-02-14 14:00

Umowy umowami.... Oby wyrobili się w zawartych terminach . Wiadomo , że politycznie też parcie jest na otwarcie przed wyborami. Jednak jak będzie to się okaże.
Stary budynek/blaszak znika...kwestia kiedy. Pewnie przed oficjalnym otwarciem stadionu, żeby nie szpecił ;) .Są plany budowy nowego zaplecza-szatnie plus miejsca noclegowe dla drużyn korzystających z PCPN.

Vielitz44 | 2018-02-14 18:53

No to by było lux jakby blaszak zrównali z ziemią - dziś na sparingu jak tak się na to patrzyło, to wstyd takie coś trzymać. Fajnie jakby te plany o których piszecie się ziściły, brzmi fajnie.

Co do sparingu (prawie na całym byłem) to średnio to wyglądało. Co prawda warunki gry dziś średnio dawały możliwości pokazania co się potrafi, ale trzeba w sumie wszystko sprawdzić. Akcji praktycznie nie widziałem, w 2 połowie chyba Trubeha strzelał, był w szesnastce ale wyyyyyysoko nad bramką, więcej nie widziałem. Oby w sobotę były lepsze warunki do gry.

Kamilosss | 2018-02-14 19:52

Powodzenia w lidze z taką grą. Będzie rozpaczliwa walka o utrzymanie, chociaż dalej wmawiam sobie, że wyolbrzymiam problem.

Vielitz44 | 2018-02-15 16:21

» http://www.90minut.pl/news/284/news2.....

Chłopaczek ze Stalowej? Szkoda, że takich "swoich" nie pozyskujemy.

Menager_rzesz | 2018-02-15 17:50

Vielitz44 dokładnie zgadzam się z Tobą. Szuka się młodych w zachodniopomorskim, a w regionie też jest sporo młodych, zdolnych chłopaków. Ale to temat rzeka... Kolejna sprawa. Tadziu Krawiec sprowadził do Stali Rzeszów Kamila Bętkowskiego. Zawsze jakoś podobała mi się gra tego chłopaka. Szkoda, że w STW nie dostał on swojej szansy. Ma gość naprawdę dobrą tą lewą nogę. Za to zostawia się u nas takie wybitności, jak Stelmach, Bukowiec czy ten Ukrainiec.

Maniek | 2018-02-15 19:33

Stelmach niech się rozwija, przynajmniej jeden wychowanek na poziomie. Bo reszta to jest słaba. Sądzę że Stelmach jeśli nabierze masy i charakteru to Stal będzie miała z niego pożytek. I może stać się godnym następcą Ożoga, Wietechy, Wieprzęcia czy Horajeckiego czyli legend Stali którzy zrobili piękne kariery piłkarskie i to nie tylko w tym klubie.

Menager_rzesz | 2018-02-15 22:21

Stelmach już się rozwija kilka lat i coś się nie może rozwinąć. Żaden z niego wychowanek na poziomie. Horajecki i legenda klubu??? Żart miesiąca lutego. Brawo.

Vielitz44 | 2018-02-16 09:41

Właśnie tak z ciekawości o jakiego Horajeckiego chodzi:)? Może za młody jestem i nie pamiętam takowego. Był kiedyś chłopaczek Horajecki, ale mierny grajek co karierę zakończył.
Z nowożytnej historii, to chyba najwięcej z wychowanków osiągnął Piechniak, bo kto więcej z naszych gwiazdek trafił do repry :)?
Tak czy siak, ta młodzież co jest, potencjału nie pokazuje na razie. Może z czasem wychowani w akademiach, jak pójdą podszkolić się w kraju, może wrócą na stare śmieci - tyle, że teraz w sporcie liczy się kasa, mało kto się identyfikuje z klubem (są wyjątki, jak Górnik, czy GKS J gdzie postawienie na swoich z regionu dało skutek fajny).

Cavalier | 2018-02-16 17:00

W dniu jutrzejszym o godzinie 11:00 na obiekcie przy Hutniczej zagramy sparing z niżańskim Sokołem.

Vielitz44 | 2018-02-16 19:33

CAVALIER - pewne to? Bo miał być o 10 niby.

Cdncdn | 2018-02-17 09:20

Powiem tak.Jeśli dziś z Niskiem Stalowa Wola nie wygra dwu cyfrówką i chociaż raz nie pokaże charakteru i zgrania pierwszego składu to z tej drużyny nic nie będzie w przyszłości..A liga tuż tuż

Marconi1938 | 2018-02-17 10:39

Wszystko wskazuje na to, że Tomasz Wietecha otrzyma zasłużony tytuł Piłkarza 80-lecia.

Mamy już więc bramkarza i kapitana drużyny 80-lecia. Jest to dobra okazja żeby kontynuować fajną zabawę i wybrać całą jedenastkę! Myślę, że było kilka fajnych "epok" w historii Klubu i więcej zawodników zasłużyło na wyróżnienie. Wybór trenera to chyba formalność, ale fajnie byłoby też Adama Musiała uhonorować.
Potem zdjęciami całej "złotej jedenastki" udekorować tunel wejściowy na boisko, żeby było jasne, nowy stadion, nowa infrastruktura, ale historia bogata i legendom należy się szacunek.

Co myslicie o stworzeniu takiej "Galerii Sław"? Chyba jest to fajny moment żeby to zrobić, połączyć nowy rozdział z piękną historią.

Vielitz44 | 2018-02-17 14:02

No w pierwszej połowie były już przebłyski dobrej gry, kilka akcji fajnie się udało rozegrać i strzelać bramki wypracowane, a nie fuksem itp. Martwi obrona, bo to co straciliśmy to granda normalnie. Mistrzyk fajnie, że wrócił. Trochę bezzębny jest nasz atak, ale w końcu mamy jako takie skrzydła. Sokół ambitnie, ale słaby zespół po prostu. Fajnie było zobaczyć znowu Wietechę:)

Amatorski | 2018-02-17 14:26

Jak wypadł Henger z Pogoni? W tamtym sezonie coś się ocierał o pierwszy skład a nawet zagrał parę meczów w ekstraklasie.

Jaszczur | 2018-02-17 14:50

Ja jestem rozczarowany gra stali ,szedlem na mecz z nadzieja ze rozniosa amatorow z Niska liczylem na 8:0.Gra obrony fakt tragiczny , druga polowa wyrownana albo Sokol zagral lepiej, pozytywy to; super gra Mistrzyka 2gole i asysta gosc zawsze pod gra pelno go na calym boisku, spokoj i opanowanie,bramkarz calkiem nie zle gral.Czeka nas ciekawa wiosna i rozpaczliwa walka o utrzymanie , utrzymaja sie bo sa slabsze zespoly mysle ze 11-12 miejsce to szczyt mozliwosci

Vielitz44 | 2018-02-17 15:56

Druga połowa słabsza, bo weszło paru zmienników itp. i od razu widać było różnicę w grze - niestety, ale ławka jest słaba. Atak mamy słaby (napastników), dobrze, że inni pomagają. Obrona w sumie ok może, ale co mecz 2-3 karygodne błędy i po nich tracimy bramki.

Menager_rzesz | 2018-02-17 17:08

Mistrzyka przesunąć do przodu całkiem. Będzie na pewno więcej z niego pożytku w ataku niż Łętocha i Gębalski razem wzięci.

Acer | 2018-02-17 18:12

ogladniemy dzisiaj wideo nagranie ze sparingu niema co sie podniecac to tylko 4 liga

Jaszczur | 2018-02-17 19:19

Mistrzyk musi grac w pomocy, to bardzo pracowity zawodnik.

Siatkarz | 2018-02-17 19:22

Tylko 4 liga ale nasi napastnicy są tragiczni a Gębalaski w szczególności . Dlaczego on jeszcze u Nas jest.

Acer | 2018-02-17 19:34

JASZCZUR-oczywiscie Mistrzyk pracowity pomocnik ma tez dobra lewa noge co moze grac na prawej czy tez lewej pomocy na bokach jest dobry pamieta zawsze o powrotach Dziubinski tez ma taki charakter co nie mozna powiedziec w przygotowaniach o Gebalskim ten gosc sie dokladnie teraz opieprza

Acer | 2018-02-17 19:41

stalowce brak takiego charakteru co ma Ronaldo chec wygrywania , w kazdym meczu zostawia 100procent swoich sil mozliwosci

Vielitz44 | 2018-02-17 21:09

Niestety, ale po tym meczu widać, że nie mamy napastników. Łęti chce, ale nie potrafi, Gębal ani już nie chce ani nie potrafi - lipa. Dobrze, że chociaż pomoc lepsza i ma kto bramki strzelić. Pewnie za późno już szukać, ale jest po prostu źle.

Cdncdn | 2018-02-18 01:18

używacie zbyt łagodnych slow..Gebalski i Lttocha to nieporozumienie.Nawe t jeśli inni cos tam zbudują ,kiedy piłka trafia do letochy czy genalskiego wszystko wali sie jak domek z klockowców.,
Ojciec opamietaj sie.fakt zaden z ciebie trener ale tyle oleju w glowie chyba masz ze twoj synalek i Gebalski nie daja rady na tym posiomie.A jesli tego nie kumasz wracaj do Mielca i tam buduj swoja i Mielca potege!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!Ludzie ....czas to zatrzymac .

Acer | 2018-02-18 09:18

CDNCDN wiec jak nie Letocha ,Gebalski to kto moze zagrac napastnikow

Siatkarz | 2018-02-18 10:00

Każdy byle by nie Gębalski.

Acer | 2018-02-18 10:18

moze by zagrac bez napastnikow wszyscy ofensywni w pomocy,

Vielitz44 | 2018-02-18 10:52

ACER - szczerze? Nie wiem czy to nie jest głupi pomysł :) W meczu z Niskiem, Łęti coś tam chociaż robił zamieszanie i przepychał się, więc robił miejsce dla np. Mistrzyka i innych by mogli wpadać w pole karne, także to też istotne. Z Gębim jednak coś nie tak, bo może asem nie był, ale walczył zawsze, a wczoraj jakoś taki bez chęci większych. Może Dziubiński albo ten Żyliński na szpicy?

Acer | 2018-02-18 12:01

moze to i dobry typ najpierw trzeba zaczac od ustawienia w odbiorze pilki nie tracic bramek ,puzniej przejscie do kontrataku ,wyjscie z obrony atak pozycyjny tez jest wazny trzeba wybrac najlepszy wariant ustawienia ,najlepszy moim zdaniem jest ustawienie by nie przegrywac tracic bramek a probowac strzelic gola lub wiecej

Jaszczur | 2018-02-18 12:05

Ja zauwazylem ze zawodnicy Waszkiewicz, Zoladz, Gebalski, bardzo obnizyli poziom swoich umiejetnosci ,jeszcze rok temu byli to najlepsi zawodnicy w Stali, co sie stalo? moze za slabe treningi? Co do skladu to nie za bardzo to nie ma wyboru trener ma 11 zawodnikow co prezentuja poziom .Moj typ skladu to: bramkarz--Mistrzyk,J arosz,Zalepa, Janiszewski, Stefanski-- Bukowiec, Zoladz, Zylinski, Trabka---Dziubinski.

Acer | 2018-02-18 12:08

wariant samym Gebalskim nie przynosi efektu ,skutku ,trzeba moze zwiekszyc sile ataku przejsc tez bokami wlaczyc bocznych obroncow,szarpanie tylko samym Gebalskim srodkiem jest slabe trzeba tez szarpnac lewa ,prawa ,srodkiem na zmiane by nie byc czytelnym w ataku powrot tez jest wazny po stracie pilki Gebalski nie wraca ,a powinien nawet po stracie wrocic za nia by odzyskac do obrony

Slim1938 | 2018-02-18 13:12

2 bramki dla Sokoła w Sparingu strzelił były zawodnik Stalówki Marcin Tur

Acer | 2018-02-18 13:15

trzeba na pierwsze mecze ustawic druzyne na odbior pilki wysoki presing na calym boisku ,po stracie pilki powrot napastnikow do obrony ,odbior i np prawy obronca srodkowy i pomocnicy przechodza do kontrataku napastnicy graja defensywnych i znow po stracie powrot ,odbior do kontrataku przechodza napastnicy i lewy boczny obronca pomocnicy zawsze co najmniej 4-5 zawodnikow w ataku i tak powrot az do skutku bez stracenia gola

Acer | 2018-02-18 13:22

gra w 16metrze pola karnego powoduje przewaznie zawsze strata gola tak ze trzeba unikac takiej gry ,podejsc wyzej by przeciwnik popelnil blad w grze defensywne naciskanie na zawodnika presing wszystkich zawsze powoduje nie dokladne zagranie czesto zdarza sie ze zawodnicy podaja do przeciwnikaj

Acer | 2018-02-18 14:24

SLIM1938 stalowce potrzebny jest taki mlody blyskotliwy zawodonik musi byc tez dobry bezbramkowy odbior do takiego zawodnika

Acer | 2018-02-18 16:17

VIELITZ44 -Lenti biega sciaga na siebie obroncow ,Gebalski jakos tego nie moze wykorzystac moze dlatego ze on zawsze gral te pozycje i jest obrazony,moze do odbioru i Dziubinski bylby dobry w ataku i nowi mlodzi ,obecnie niema wspolpracy proponuje przypomnienie elementarnych podstaw gry w pilke nozna zagrac tez w dziada Letocha i Gebalski do srodka jezeli nie odbiora pilki dodac do srodka ,Bukowca

Acer | 2018-02-18 16:45

moj typ zawodnikow na pierwsze dwa mecze wyjazdowe przod najlepsi w odbiorze pilki =pomoc ktorzy nie pozwalaja na swobodne przyjecie i dokladne rozegranie pilki -obrona torze nie pozwalajaca na dokladne rozegrana pilke ,mysle ze nasi chlopcy w koncu zagraja zespolowa gre ,nic trudnego trzeba tylko chciec wygrac ,a chlopaki stalowki moga tak zagrac i wygrac

Acer | 2018-02-18 19:32

w ostatnim spotkaniu jesieni obrona a zwaszcza boczni zagrali fatalnie ,fakt boisko bylo ciezkie ale to nie tlumaczenie naleza sie czerwone kartki bocznym szukamy luki w ataku a tu obrona a sobie podworkowy fudbol ,

Acer | 2018-02-19 08:47

gra ja bedac trenerem postawilbym na presing juz na polowie przeciwnik,atak zostawic na probie strzelenia gola i na co wiecej przeciwnik pozwoli ,oczywiscie przeciwnika trzeba zaskoczyc 4-5 zawodnikami i wykorzystac kazda dobra sytuacje podbramkowa zagrac jak profesionalisci a nie 4 liga

Atari | 2018-02-19 10:19

UWAGA! UWAGA!
Tworzy się Internetowa Rada Mędrców Piłkarskich
Nasze szeregi z automatu zasilą komentujący wybitni znawcy futbolu, marketingu i zarządzania. Składka wynosi okrągłe 0 złotych, także niech nikt się nie lęka, wydawać nie musi. Musimy się zrzeszyć, musimy zewrzeć nasze szeregi!!!
Nasze hasło przewodnie: Wiemy Najlepiej
Nasze święte zasady:
1. Nawet jak wygrają to i tak ch.ja grają.
2. Nie uznajemy zarządu a jak już wspominamy to powinnością każdego jest krytykować prezesa a najlepiej też innych członków zarządu.
3. Nie ujawniamy się, jedziemy po wszystkich całkowicie anonimowo i dlatego nie chodzimy na żadne zebrania stowarzyszeń, spotkań z piłkarzami i innych - pamiętamy jesteśmy Radą Mędrców INTERNETOWYCH.
4. Nie chodzimy na mecze. Bo i tak zawsze jesteśmy w pracy, gotujemy kapuśniak czy opłakujemy jamniczka, który nam właśnie zdechł. To że chodzimy na sparingi i wtedy mamy jakoś czas bo są za darmo , to wyłącznie nasza sprawa, nikomu nic do tego.
5. Po co chodzić na mecze jak i tak ch.ja grają (patrz: punkt 1).
6. My wiemy najlepiej jak Stal powinna grać i w jakim ustawieniu. Czy pan Łętocha słyszy?? Przed każdym meczem podamy skład, taktykę już rozkminiliśmy powyżej, więc panie trenerze - notesik i piszemy..
7. Namiętnie zachęcamy do zmiany trenera, bo wtedy mamy zabawę, wybierając nowego.
8. W komentarzach zaznaczamy, że gdybyśmy to my zarządzali Stalą, to jak mawiał wybitny szkoleniowiec Wojciech Stawowy o Widzewie: doprowadzilibyśmy nasz klub do Ligi Mistrzów.
9. O sponsorach nie wspomnę: na kolanach by prosili by móc wspierać Stal. Niestety, powierzchnie reklamowe i koszulki piłkarzy nie są z gumy..
10. Zgodnie z obyczajem, walimy szydercze komentarze zawsze gdy przegrają, jak wygrają to pod artykułami ma być cisza.
11. Dajemy na msze (przepraszam, jednak coś trzeba się będzie złożyć, ale Panowie obiecuje, to jedyny wydatek, a bardzo ważny) za częste porażki bo bez wtopy, szydera nie ma racji bytu - uschniemy nieboraczki..
12. O transferach od dziś to decydujemy MY! Daje to pewność że każdy piłkarz, który przyjdzie do klubu, sprawdzi się.
13. Panowie! do piór! tzn. do klawiatur!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Radomiak Radom (1:1)
2014-06-08
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 16 144 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 555 razy
Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 943 razy
Stal Sanok - STAL (1:1)
2005-10-01
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 171 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.04505