Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Na wiosnę w Boguchwale

Na wiosnę w Boguchwale
Stalówka mecze w roku gospodarza w rundzie wiosennej będzie rozgrywać na stadionie w Boguchwale. Na obiekcie przy Hutniczej trwa nadal budowa Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej.

Komentarze (60)

Vielitz44 | 2018-02-12 08:34

No to było do przewidzenia, że stadion będzie się budował "swój" czas, więc nie wiem kto o zdrowych zmysłach miał nadzieję na wiosnę na H15. Szkoda, że nie Rzeszów, w tej Boguchwale to jeszcze mniej nas będzie...
Oby im się udało w tym roku to skończyć, bo kolejny sezon zaczynać na "obczyźnie" to porażka by była.
Z plusów, to trybuna ładnie rośnie, baraka nie będzie widać z trybun, fajnie :)

Cdncdn | 2018-02-12 08:35

Zastanawiam sie dlaczego nie mozna grac w Sandomierzu>Czyżby tamtejszy stadion nie spełniał wymogów II ligi.W ogóle pytano?Fajnie ze w Boguchwale a nie na tym klepisku w Rzeszowie ale ....

Vielitz44 | 2018-02-12 10:25

Fajnie dla kogo? Ludzi tam pojedzie jeszcze mniej niż na Rzeszów, a klepisko komu przeszkadzało? Akurat naszym takie klepisko lepiej pasowało, bo wirtuozów u nas brak.
Co do Sandomingo, to chyba było by tam lekko ryzykownie - animozje kibicowskie.

Amatorski | 2018-02-12 11:45

Sandomierz nie ma monitoringu u siebie (to jest wymóg drugiej ligi) a po za tym tam także jest klepisko, kto był kiedykolwiek w Sandomierzu na meczu wie doskonale że tam się finezyjnie nie da grać.

Acer | 2018-02-12 12:26

Do grania jak z nut naszym zawodnikom jeszcze daleko

Esende | 2018-02-12 12:43

Vielitz nie przezywaj sam nie byleś w Rzeszowie ani razu, kto jeździł do Rzeszowa nie będzie miał problemu żeby pojechać pare kilometrow dalej do Boguchwały.

Amatorski | 2018-02-12 13:18

Ale Koncki już odszedł po sezonie, nie przedłużono z nim kontraktu. Na 3 ligę będzie raczej dobrym bramkarzem ale w 2 lidze był bardzo słaby.

Vielitz44 | 2018-02-12 13:24

W sumie masz rację, na trybunach i tak będą ci co zwykle, a wynajem stadionu pewnie tańszy.

Cdncdn | 2018-02-12 18:23

I znowu trzeba sie prosic aby podano godzine sparingu z Unia Tarnow jutro w srode.

Menager_rzesz | 2018-02-12 19:00

No no w Boguchwale, bardzo ciekawie. Jestem tam często gościem na różnych meczach ligowych. Murawa wyśmienita, tylko grać i gromadzić punkty.

Quick1986 | 2018-02-12 20:51

Takie czasy....gdy firma-WYKONAWCA ma 4 pracowników a reszta to podwykonawcy podwykonawców!

Acer | 2018-02-12 21:17

kasy nie braknie na kompletne wykonczenie obiektu prezesowi

Acer | 2018-02-12 21:19

czy okienko transferowe juz w stalowce zamkniete ,

Acer | 2018-02-12 21:33

Boguchwala ponoc ma dobra murawe teraz trzeba sie skupic na meczech wyjazdowych ugrac punkty na zespolach Belchatowa i Jastrzebia przygotowanie murawy i obiektu zostawic organizatorom

Acer | 2018-02-13 09:29

moj typ zawodnikow pierwszej 11denastki atak-Letocha lewy wysuniety -prawy Gebalski duet w srodku blisko siebie w ataku -pomoc Dziubinski srodek pomocnik ofensywny -Bruno Zoladz srodkowy pomocnik defensywny dobrze wychodzi z pilka z obrony przyspiesza wyjscie -obrona czasami zachowuje sie tak jakby nie wiedzieli ktorego zawodnika maja obstawiac slaba wspolpraca srodkowych obroncow,boczni oczywiscie musza byc dobrzy spychac zawodnikow do bocznej lini nie pozwalac na centre dosrodkowania -bramkarz ten ktory tez gra na przedpolu nie tylko w bramce stoji na lini

Acer | 2018-02-13 13:23

sory Dziubinski na prawym boku bomocy ,srodkowy lewy ofensywny Bukowiec ,na lewym boku Mistrzyk

Edek38 | 2018-02-13 15:46

» http://stal1938.pl/kolejne-sparingi-2/

Stadion w Boguchwale musi przejść weryfikację PZPN-u. Pismaki jak zwykle chcą być pierwsi zarówno z transferami jak i innymi newsami, co nie raz mijało się z prawdą.
będa jakieś oficjalne decyzje to pojawi się informacja.
Tak, Blisko jest też Mielec, Tarnobrzeg, Ostrowiec i wszyscy skaczą tam z radości na myśl , że chcemy u nich grać.

Pazimieh | 2018-02-13 15:54

a orientuje się ktoś jak to jest z terminem oddania stadionu/całej inwestycji?

Cdncdn | 2018-02-13 17:15

Stadion w całości będzie gotowy w październiku tego roku.Murawa będzie gotowa juz na początek jesiennej rundy.

Pazimieh | 2018-02-13 18:01

ok będzie gotowy w październiku, ale chodzi mi o to jakie są daty ukończenia inwestycji w umowach?

Pazimieh | 2018-02-13 19:55

ok już znalazłem - 1 października

Acer | 2018-02-13 19:59

obrona lewy Sobota-prawy Waszkiewicz-srodkowy ostatni stoper Janiszewski-srodkowy wysuniety 4warty stoperZalepa moj typ obrony stalowki

Acer | 2018-02-13 20:09

bramkarz -Brylewski

Acer | 2018-02-14 07:30

Mikolaj kontuzja to rezerwowy ktory wie ze przy sytuacjach sam na sam z zawodnkiem wychodzi sie z lini bramkowej co najmniej do 11metra przy skracaniu kata do 6metra lub jezeli szyscy na jednym poziomie graja trzeba bedzie zagrac monetą

Acer | 2018-02-14 08:47

Wyjeżdzam do HIszpanii na mecz Realu Madryt nie bedzie mnie jakis czas powodzenia w przygotowaniach i grze zycze owocnej pomyslnej pracy pilkarzom jak tez organizatorom.kibico m i sympatykom pilki nożnej tez wszystkiego dobrego szczesluwego sezonu wiosna 2018 Powodzenia narka

Sciemaa | 2018-02-14 12:43

Ludzie tu nie maja pojecia czasem o czym pisza... blaszak bedzie zrownany z ziemia. Od bramy glownej za bramka ma powstac maly hotelik.

Vielitz44 | 2018-02-14 13:21

Sciemaa - skąd takie info? Bo na projekcie jaki widziałem, to niestety blaszak jest, ma zostać tylko odnowiony. Fajnie by bylo jakby to rozwalili, bo to niezły PRL.
Hotelik? To raczej chyba bajka kolego - był pomysł z tego co widziałem by hotel powstał na terenie CKU, za siatką MOSiR, ale to musi się najpierw znaleźć inwestor na to.

Edek38 | 2018-02-14 14:00

Umowy umowami.... Oby wyrobili się w zawartych terminach . Wiadomo , że politycznie też parcie jest na otwarcie przed wyborami. Jednak jak będzie to się okaże.
Stary budynek/blaszak znika...kwestia kiedy. Pewnie przed oficjalnym otwarciem stadionu, żeby nie szpecił ;) .Są plany budowy nowego zaplecza-szatnie plus miejsca noclegowe dla drużyn korzystających z PCPN.

Vielitz44 | 2018-02-14 18:53

No to by było lux jakby blaszak zrównali z ziemią - dziś na sparingu jak tak się na to patrzyło, to wstyd takie coś trzymać. Fajnie jakby te plany o których piszecie się ziściły, brzmi fajnie.

Co do sparingu (prawie na całym byłem) to średnio to wyglądało. Co prawda warunki gry dziś średnio dawały możliwości pokazania co się potrafi, ale trzeba w sumie wszystko sprawdzić. Akcji praktycznie nie widziałem, w 2 połowie chyba Trubeha strzelał, był w szesnastce ale wyyyyyysoko nad bramką, więcej nie widziałem. Oby w sobotę były lepsze warunki do gry.

Kamilosss | 2018-02-14 19:52

Powodzenia w lidze z taką grą. Będzie rozpaczliwa walka o utrzymanie, chociaż dalej wmawiam sobie, że wyolbrzymiam problem.

Vielitz44 | 2018-02-15 16:21

» http://www.90minut.pl/news/284/news2.....

Chłopaczek ze Stalowej? Szkoda, że takich "swoich" nie pozyskujemy.

Menager_rzesz | 2018-02-15 17:50

Vielitz44 dokładnie zgadzam się z Tobą. Szuka się młodych w zachodniopomorskim, a w regionie też jest sporo młodych, zdolnych chłopaków. Ale to temat rzeka... Kolejna sprawa. Tadziu Krawiec sprowadził do Stali Rzeszów Kamila Bętkowskiego. Zawsze jakoś podobała mi się gra tego chłopaka. Szkoda, że w STW nie dostał on swojej szansy. Ma gość naprawdę dobrą tą lewą nogę. Za to zostawia się u nas takie wybitności, jak Stelmach, Bukowiec czy ten Ukrainiec.

Maniek | 2018-02-15 19:33

Stelmach niech się rozwija, przynajmniej jeden wychowanek na poziomie. Bo reszta to jest słaba. Sądzę że Stelmach jeśli nabierze masy i charakteru to Stal będzie miała z niego pożytek. I może stać się godnym następcą Ożoga, Wietechy, Wieprzęcia czy Horajeckiego czyli legend Stali którzy zrobili piękne kariery piłkarskie i to nie tylko w tym klubie.

Menager_rzesz | 2018-02-15 22:21

Stelmach już się rozwija kilka lat i coś się nie może rozwinąć. Żaden z niego wychowanek na poziomie. Horajecki i legenda klubu??? Żart miesiąca lutego. Brawo.

Vielitz44 | 2018-02-16 09:41

Właśnie tak z ciekawości o jakiego Horajeckiego chodzi:)? Może za młody jestem i nie pamiętam takowego. Był kiedyś chłopaczek Horajecki, ale mierny grajek co karierę zakończył.
Z nowożytnej historii, to chyba najwięcej z wychowanków osiągnął Piechniak, bo kto więcej z naszych gwiazdek trafił do repry :)?
Tak czy siak, ta młodzież co jest, potencjału nie pokazuje na razie. Może z czasem wychowani w akademiach, jak pójdą podszkolić się w kraju, może wrócą na stare śmieci - tyle, że teraz w sporcie liczy się kasa, mało kto się identyfikuje z klubem (są wyjątki, jak Górnik, czy GKS J gdzie postawienie na swoich z regionu dało skutek fajny).

Cavalier | 2018-02-16 17:00

W dniu jutrzejszym o godzinie 11:00 na obiekcie przy Hutniczej zagramy sparing z niżańskim Sokołem.

Vielitz44 | 2018-02-16 19:33

CAVALIER - pewne to? Bo miał być o 10 niby.

Cdncdn | 2018-02-17 09:20

Powiem tak.Jeśli dziś z Niskiem Stalowa Wola nie wygra dwu cyfrówką i chociaż raz nie pokaże charakteru i zgrania pierwszego składu to z tej drużyny nic nie będzie w przyszłości..A liga tuż tuż

Marconi1938 | 2018-02-17 10:39

Wszystko wskazuje na to, że Tomasz Wietecha otrzyma zasłużony tytuł Piłkarza 80-lecia.

Mamy już więc bramkarza i kapitana drużyny 80-lecia. Jest to dobra okazja żeby kontynuować fajną zabawę i wybrać całą jedenastkę! Myślę, że było kilka fajnych "epok" w historii Klubu i więcej zawodników zasłużyło na wyróżnienie. Wybór trenera to chyba formalność, ale fajnie byłoby też Adama Musiała uhonorować.
Potem zdjęciami całej "złotej jedenastki" udekorować tunel wejściowy na boisko, żeby było jasne, nowy stadion, nowa infrastruktura, ale historia bogata i legendom należy się szacunek.

Co myslicie o stworzeniu takiej "Galerii Sław"? Chyba jest to fajny moment żeby to zrobić, połączyć nowy rozdział z piękną historią.

Vielitz44 | 2018-02-17 14:02

No w pierwszej połowie były już przebłyski dobrej gry, kilka akcji fajnie się udało rozegrać i strzelać bramki wypracowane, a nie fuksem itp. Martwi obrona, bo to co straciliśmy to granda normalnie. Mistrzyk fajnie, że wrócił. Trochę bezzębny jest nasz atak, ale w końcu mamy jako takie skrzydła. Sokół ambitnie, ale słaby zespół po prostu. Fajnie było zobaczyć znowu Wietechę:)

Amatorski | 2018-02-17 14:26

Jak wypadł Henger z Pogoni? W tamtym sezonie coś się ocierał o pierwszy skład a nawet zagrał parę meczów w ekstraklasie.

Jaszczur | 2018-02-17 14:50

Ja jestem rozczarowany gra stali ,szedlem na mecz z nadzieja ze rozniosa amatorow z Niska liczylem na 8:0.Gra obrony fakt tragiczny , druga polowa wyrownana albo Sokol zagral lepiej, pozytywy to; super gra Mistrzyka 2gole i asysta gosc zawsze pod gra pelno go na calym boisku, spokoj i opanowanie,bramkarz calkiem nie zle gral.Czeka nas ciekawa wiosna i rozpaczliwa walka o utrzymanie , utrzymaja sie bo sa slabsze zespoly mysle ze 11-12 miejsce to szczyt mozliwosci

Vielitz44 | 2018-02-17 15:56

Druga połowa słabsza, bo weszło paru zmienników itp. i od razu widać było różnicę w grze - niestety, ale ławka jest słaba. Atak mamy słaby (napastników), dobrze, że inni pomagają. Obrona w sumie ok może, ale co mecz 2-3 karygodne błędy i po nich tracimy bramki.

Menager_rzesz | 2018-02-17 17:08

Mistrzyka przesunąć do przodu całkiem. Będzie na pewno więcej z niego pożytku w ataku niż Łętocha i Gębalski razem wzięci.

Acer | 2018-02-17 18:12

ogladniemy dzisiaj wideo nagranie ze sparingu niema co sie podniecac to tylko 4 liga

Jaszczur | 2018-02-17 19:19

Mistrzyk musi grac w pomocy, to bardzo pracowity zawodnik.

Siatkarz | 2018-02-17 19:22

Tylko 4 liga ale nasi napastnicy są tragiczni a Gębalaski w szczególności . Dlaczego on jeszcze u Nas jest.

Acer | 2018-02-17 19:34

JASZCZUR-oczywiscie Mistrzyk pracowity pomocnik ma tez dobra lewa noge co moze grac na prawej czy tez lewej pomocy na bokach jest dobry pamieta zawsze o powrotach Dziubinski tez ma taki charakter co nie mozna powiedziec w przygotowaniach o Gebalskim ten gosc sie dokladnie teraz opieprza

Acer | 2018-02-17 19:41

stalowce brak takiego charakteru co ma Ronaldo chec wygrywania , w kazdym meczu zostawia 100procent swoich sil mozliwosci

Vielitz44 | 2018-02-17 21:09

Niestety, ale po tym meczu widać, że nie mamy napastników. Łęti chce, ale nie potrafi, Gębal ani już nie chce ani nie potrafi - lipa. Dobrze, że chociaż pomoc lepsza i ma kto bramki strzelić. Pewnie za późno już szukać, ale jest po prostu źle.

Cdncdn | 2018-02-18 01:18

używacie zbyt łagodnych slow..Gebalski i Lttocha to nieporozumienie.Nawe t jeśli inni cos tam zbudują ,kiedy piłka trafia do letochy czy genalskiego wszystko wali sie jak domek z klockowców.,
Ojciec opamietaj sie.fakt zaden z ciebie trener ale tyle oleju w glowie chyba masz ze twoj synalek i Gebalski nie daja rady na tym posiomie.A jesli tego nie kumasz wracaj do Mielca i tam buduj swoja i Mielca potege!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!Ludzie ....czas to zatrzymac .

Acer | 2018-02-18 09:18

CDNCDN wiec jak nie Letocha ,Gebalski to kto moze zagrac napastnikow

Siatkarz | 2018-02-18 10:00

Każdy byle by nie Gębalski.

Acer | 2018-02-18 10:18

moze by zagrac bez napastnikow wszyscy ofensywni w pomocy,

Vielitz44 | 2018-02-18 10:52

ACER - szczerze? Nie wiem czy to nie jest głupi pomysł :) W meczu z Niskiem, Łęti coś tam chociaż robił zamieszanie i przepychał się, więc robił miejsce dla np. Mistrzyka i innych by mogli wpadać w pole karne, także to też istotne. Z Gębim jednak coś nie tak, bo może asem nie był, ale walczył zawsze, a wczoraj jakoś taki bez chęci większych. Może Dziubiński albo ten Żyliński na szpicy?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-03-03, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.

0 : 2

    
Filip Karmański 31,
Maciej Więcek 32
Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 19 13-4-2 43
2 ŁKS Łódź 19 10-8-1 38
3 Warta Poznań 19 11-3-5 36
4 Radomiak Radom 19 9-7-3 34
5 Olimpia Elbląg 19 9-5-5 32
6 Siarka Tarnobrzeg 19 10-2-7 32
7 GKS Bełchatów 19 7-5-7 26
8 Znicz Pruszków 19 7-5-7 26
9 Garbarnia Kraków 19 6-6-7 24
10 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-6-7 24
11 Wisła Puławy 19 5-8-6 23
12 ROW 1964 Rybnik 19 5-7-7 22
13 Stal Stalowa Wola 19 5-7-7 22
14 Legionovia Legionowo 19 5-3-11 18
15 Rozwój Katowice 19 4-5-10 17
16 MKS Kluczbork 19 2-10-7 16
17 Gwardia Koszalin 19 3-6-10 15
18 Gryf Wejherowo 19 2-7-10 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-03-03 GKS Bełchat.. - STAL
2018-03-10 GKS Jastrzę.. - STAL
2018-03-17 STAL - Znicz Pruszk..
2018-03-24 ŁKS Łódź - STAL
2018-03-31 STAL - Olimpia Elbl..
2018-04-07 Warta Poznań - STAL
2018-04-14 STAL - Wisła Puławy
2018-04-21 Radomiak Radom - STAL
2018-04-28 STAL - Garbarnia Kr..
2018-05-05 Siarka Tarno.. - STAL
2018-05-09 STAL - Rozwój Kato..
2018-05-12 Legionovia L.. - STAL
2018-05-19 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1120) » Vielitz44 (682)
» Fanatyk38 (629) » Koko (359)
» Kamilosss (354) » Slim1938 (329)
» Stalowiak1938 (322) » Zatorze (296)
» Daro (281) » Johny (279)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 816 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2013-09-21
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 6 130 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 13 474 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 34 632 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.06078