Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing.Stal - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (0:0).Video

Sparing.Stal - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (0:0).Video

Kolejne sparingowe zwycięstwo Stalówki. Tym razem Stal Stalowa Wola pokonała KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-0.

Bramki dla zielono-czarnych zdobyli: Michał Mistrzyk 55, Tomasz Żyliński 62, Stepan Hirśkyj 71

Zapraszamy do oglądnięcia bramek z tego sparingu:

https://www.facebook.com/928700660559557/videos/1685293374900278/?fref=ts

 

Komentarze (11)

Acer | 2018-02-25 13:52

Co taka cisza jest dobrze pierwsze dwa mecze stadiony posiadaja podgrzewana plyte boiska ,codziennie od 3 km do 6km biegania przed meczem rozgrzewka rozciagniecie miesni i wyskakuja chlopcy na plyte boiska murawe na przyspieszeniu skoczni waleczni z checia wygrania ,skonczyla sie gra chodzonego w sparingach teraz trzeba zagrac i na lezaco ,-Cos kibice nie aktywni a powinni byc nie zostawiac stalowke chlopakow w meczach o pozostanie w drugiej lidze

Jaszczur | 2018-02-25 14:20

Nie jest idealnie dobrze; brak dobrego bramkarza i brak napastnika to najwiekszy problem Stalowki nadzieja w Zylinskim i Mistrzyku.W sparingach najlepiej w ataku spisywal sie Letocha.Pozytywy to dobre transfery nowi daja jakosc w grze.

Acer | 2018-02-25 16:12

Mamy tez Gebalskiego ktory caly czas od kolegow oczekuje zagrywek prostopadlych gdzie jest najlepszy z pilkarzy stalowki ,do niego drugiego napastnika dobre boki na gre oskrzydlajaca i atak mamy dobry .W rundzie jesiennej prostopadle tylko na Gebalskiego nie byly wystarczajace do wygrania wszystkich spotkan ,trzeba wychodzic pilka tez na pomocnika ktory urochomi tez boki

Acer | 2018-02-25 16:27

co do bramkarza trzeba oczekiwac od niego wiecej lepszej gry tzn .kierowanie obrona w ustawieniu ,musi widziec tez wolnego pompocnika ktory oczekuje od niego podania noga czy tez dalekiego wyrzutu reka ,Trzeba go przetestowac przed meczami ligowymi ,przejscie sam na sam z bramkarzem ,strzaly oddane z 11metra z 16metra ,zaczynamy od polgornych pilek na wysokosci bioder bramkarza ,puzniej dolem po ziemi ,kolejnie gorne w okienka ,czynnosc te powtarzamy bokami srodkiem w ostatniej kolejce przyspieszamy oddawanie strzalow oczywiscie cala druzyna w kolejce bramkarz lezy wstaje broni pilka w siatce go nie obchodzi najlepiej sciagnac siatke za pilka biegnie strzelajacy zawodnik podaje do kolejki ,moze z ktoregos cos wyciagniemy wiecej rozgrzejemy go na dobrego bramkarza

Vielitz44 | 2018-02-25 18:19

ACER - o jakim bramkarzu mówisz? Frątczaku? On już pokazał i pokazuje - na linii jest dobry, nie potrafi dobrze wyjść do centry (często się mija z piłką), potrafi za często walnąć babola - no wg. mnie nie jest to pewniak na bramce, mam nadzieję, że mamy kogoś na jego miejsce (Libera, Brylewski?).
Brak lidera w środku, kogoś kto pociągnie i minie kilku zawodników robiąc przewagę - obecnie takowego nie ma. Napad to inna sprawa, zobaczymy jak nowi się będą zgrywać.

Acer | 2018-02-25 22:51

VIELITZ44- nie bedzie musial wychodzic do center jezeli obroncy beda lepiej grac beda skoczniejsi i pierwsi isc do takich pilek,w srodku potrzebny jest taki zawodnik ktory pociagnie pilka kilkanascie metrow wolnego pola nie musi kiwac ,pilka sie szybciej gra jak zawodnikiem ,powinien zagrac ten ktory ma umiejetnosc widzenia na wolnym polu zawodnika ,potrafi przytrzymac pilke przy nodze poczekac na bocznych pomocnikow zagrac w tempo,mysle ze jest kilku zawodnikow na ta pozycje,mnie osobiscie podoba sie gra Bruno Zoladz

Jefrey | 2018-02-26 00:23

o... po takim wykładzie to ja z Wami trenerami już byłbym w ekstraklasie....spok ojnie...to jest tylko 2 liga...proponuje odłożyć ps4..pozdrawiam hheheh

Acer | 2018-02-26 08:31

JEFREY -Ja proponuje odlozyc L4 i pojsc za ciosem nie przerwac dobrej passy wygranych sparingow

Edek38 | 2018-02-27 09:27

A może ktoś, coś o wczorajszej prezentacji...??? Czy wszyscy szanowni internetowi fani mieli 2 zmianę, byli za granicą lub ogarniali sprawy rodzinne...?
Frekwencja mogła być wyższa po tak długiej przerwie .
Spora część obecnych Kibiców otrzymała jakiś gadżet, Balon ujawnił swój muzyczny talent, na scenie było gorąco za sprawą ognia...

Menager_rzesz | 2018-02-27 09:49

Może filmik z prezentacji, opis co się tam działo ciekawego. Dzięki

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (370) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 15 836 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 11 394 razy
Polonia Warszawa - STAL (3:0)
2007-03-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 27 159 razy
STAL - Arka Gdynia (0:0)
2002-09-28
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 20 029 razy
Osób Online: 40 / Czas gen. strony: 0.03222