Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing.Stal - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (0:0).Video

Sparing.Stal - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (0:0).Video

Kolejne sparingowe zwycięstwo Stalówki. Tym razem Stal Stalowa Wola pokonała KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-0.

Bramki dla zielono-czarnych zdobyli: Michał Mistrzyk 55, Tomasz Żyliński 62, Stepan Hirśkyj 71

Zapraszamy do oglądnięcia bramek z tego sparingu:

https://www.facebook.com/928700660559557/videos/1685293374900278/?fref=ts

 

Komentarze (11)

Acer | 2018-02-25 13:52

Co taka cisza jest dobrze pierwsze dwa mecze stadiony posiadaja podgrzewana plyte boiska ,codziennie od 3 km do 6km biegania przed meczem rozgrzewka rozciagniecie miesni i wyskakuja chlopcy na plyte boiska murawe na przyspieszeniu skoczni waleczni z checia wygrania ,skonczyla sie gra chodzonego w sparingach teraz trzeba zagrac i na lezaco ,-Cos kibice nie aktywni a powinni byc nie zostawiac stalowke chlopakow w meczach o pozostanie w drugiej lidze

Jaszczur | 2018-02-25 14:20

Nie jest idealnie dobrze; brak dobrego bramkarza i brak napastnika to najwiekszy problem Stalowki nadzieja w Zylinskim i Mistrzyku.W sparingach najlepiej w ataku spisywal sie Letocha.Pozytywy to dobre transfery nowi daja jakosc w grze.

Acer | 2018-02-25 16:12

Mamy tez Gebalskiego ktory caly czas od kolegow oczekuje zagrywek prostopadlych gdzie jest najlepszy z pilkarzy stalowki ,do niego drugiego napastnika dobre boki na gre oskrzydlajaca i atak mamy dobry .W rundzie jesiennej prostopadle tylko na Gebalskiego nie byly wystarczajace do wygrania wszystkich spotkan ,trzeba wychodzic pilka tez na pomocnika ktory urochomi tez boki

Acer | 2018-02-25 16:27

co do bramkarza trzeba oczekiwac od niego wiecej lepszej gry tzn .kierowanie obrona w ustawieniu ,musi widziec tez wolnego pompocnika ktory oczekuje od niego podania noga czy tez dalekiego wyrzutu reka ,Trzeba go przetestowac przed meczami ligowymi ,przejscie sam na sam z bramkarzem ,strzaly oddane z 11metra z 16metra ,zaczynamy od polgornych pilek na wysokosci bioder bramkarza ,puzniej dolem po ziemi ,kolejnie gorne w okienka ,czynnosc te powtarzamy bokami srodkiem w ostatniej kolejce przyspieszamy oddawanie strzalow oczywiscie cala druzyna w kolejce bramkarz lezy wstaje broni pilka w siatce go nie obchodzi najlepiej sciagnac siatke za pilka biegnie strzelajacy zawodnik podaje do kolejki ,moze z ktoregos cos wyciagniemy wiecej rozgrzejemy go na dobrego bramkarza

Vielitz44 | 2018-02-25 18:19

ACER - o jakim bramkarzu mówisz? Frątczaku? On już pokazał i pokazuje - na linii jest dobry, nie potrafi dobrze wyjść do centry (często się mija z piłką), potrafi za często walnąć babola - no wg. mnie nie jest to pewniak na bramce, mam nadzieję, że mamy kogoś na jego miejsce (Libera, Brylewski?).
Brak lidera w środku, kogoś kto pociągnie i minie kilku zawodników robiąc przewagę - obecnie takowego nie ma. Napad to inna sprawa, zobaczymy jak nowi się będą zgrywać.

Acer | 2018-02-25 22:51

VIELITZ44- nie bedzie musial wychodzic do center jezeli obroncy beda lepiej grac beda skoczniejsi i pierwsi isc do takich pilek,w srodku potrzebny jest taki zawodnik ktory pociagnie pilka kilkanascie metrow wolnego pola nie musi kiwac ,pilka sie szybciej gra jak zawodnikiem ,powinien zagrac ten ktory ma umiejetnosc widzenia na wolnym polu zawodnika ,potrafi przytrzymac pilke przy nodze poczekac na bocznych pomocnikow zagrac w tempo,mysle ze jest kilku zawodnikow na ta pozycje,mnie osobiscie podoba sie gra Bruno Zoladz

Jefrey | 2018-02-26 00:23

o... po takim wykładzie to ja z Wami trenerami już byłbym w ekstraklasie....spok ojnie...to jest tylko 2 liga...proponuje odłożyć ps4..pozdrawiam hheheh

Acer | 2018-02-26 08:31

JEFREY -Ja proponuje odlozyc L4 i pojsc za ciosem nie przerwac dobrej passy wygranych sparingow

Edek38 | 2018-02-27 09:27

A może ktoś, coś o wczorajszej prezentacji...??? Czy wszyscy szanowni internetowi fani mieli 2 zmianę, byli za granicą lub ogarniali sprawy rodzinne...?
Frekwencja mogła być wyższa po tak długiej przerwie .
Spora część obecnych Kibiców otrzymała jakiś gadżet, Balon ujawnił swój muzyczny talent, na scenie było gorąco za sprawą ognia...

Menager_rzesz | 2018-02-27 09:49

Może filmik z prezentacji, opis co się tam działo ciekawego. Dzięki

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola
2018-10-18, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice

Stal Stalowa Wola             Rozwój Katowice

4 : 0

Piotr Mroziński 8,
Sebastian Łętocha 33,
Adrian Dziubiński 61,
Michał Kitliński 80     
Sędzia: Marcin Kochanek (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
6 Znicz Pruszków 14 5-6-3 21
7 Stal Stalowa Wola 14 6-2-6 20
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 13 4-4-5 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
17 Olimpia Elbląg 13 3-1-9 10
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-18 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1242) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (643) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 33 237 razy
Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 459 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 14 120 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 47 091 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.04257