Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jubileusz 80-lecia i prezentacja Stali Stalowa Wola.

Jubileusz 80-lecia i prezentacja Stali Stalowa Wola.
- Staraliśmy się zgromadzić zawodników, którzy będą dawali jakość - mówił Krzysztof Łętocha, trener II-ligowej Stali Stalowa Wola podczas prezentacji zespołu połączonej z obchodami jubileuszu 80-lecia klubu.

W poniedziałek wieczorem w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się prezentacja II-ligowego zespołu Stal Stalowa Wola. Na scenie pojawili się m.in. piłkarze pierwszej drużyny "Stalówki" oraz juniorzy.

Prezentacji piłkarzy towarzyszyła specjalna oprawa świetlna oraz muzyczna. Przypominano także historię klubu oraz zawodników w nim grających. Poza piłkarzami i kibicami, na sali nie zabrakło znanych w lokalnym środowisku osobistości.

- Ten sezon jest dla nas bardzo trudny ze względu na to, że nie gramy na swoim stadionie. Myślę, że ten zespół i ta drużyna w tym składzie osobowym w każdym spotkaniu będzie walczyć o komplet punktów - mówił Krzysztof Łętocha, trener II-ligowca z Podkarpacia.

- Staraliśmy się zgromadzić zawodników, którzy będą dawali jakość, dawali to, co jest najistotniejsze - zadowolenie kibiców. Myślę, że w każdym spotkaniu, które będziemy rozgrywać - oczywiście bardzo żałujemy, że nie na swoim terenie, ale myślę, że nasi kibice zawitają do Boguchwały na stadion Izo Arenę i będą nas wspierać, jak i na wyjazdach - będziemy się starać dawać z siebie sto procent - dodał szkoleniowiec, który mówił też między innymi, że w klubie starają się stwarzać zawodnikom jak najlepsze warunki do pracy.

więcej: http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/740256/jubileusz-80-lecia-i-prezentacja-stali-stalowa-wola-tomasz-wietecha-zwyciezca-pl

Komentarze (36)

Menager_rzesz | 2018-02-27 10:54

Panie Łętocha, mniej gadania, więc dobrej gry w nowej rundzie wiosennej. Kibice mają nadzieję, że będzie to gra ,,czysta'' do końca rundy. Żeby nie było powtórki z Kolejarza Stróże....

Sztomek1 | 2018-02-27 10:57

Przyznanie nagrody - piłkarz 80-lecia - dla Tomka Wietechy to jakaś kpina. Doceniam to co zrobił dla Stalówki ,ale sam przyznał, że byli lepsi. Ciekawe kto decydował i jakimi kryteriami się kierował przy wyborze.
P.S
Tyle zdrowia ile kiedyś Mietek zostawiał na boisku w jednym meczu nie zostawia teraz cała drużyna w sezonie.

Menager_rzesz | 2018-02-27 11:21

Sztomek1 zgadzam się z Tobą w 100 %. Mietek Ożóg, to był Mietek Ożóg. Gość do niezastąpienia. Zdecydowanie zasłużył na przyznanie tej nagrody.

Slim1938 | 2018-02-27 11:38

Fajna prezentacja brawa dla organizatorów ! szkoda tylko ze frekwencja do końca nie dopisała czasami tak się człowiek zastanawia gdzie sie podziali ci wszyscy ludzie co jeszcze 10 lat temu na 1 lidze było 6 tyś na meczach czy jeszcze nie tak dawno na meczu z Błękitnymi o awans 2,5 tyś. Bo wyniki były lepsze ? bo liga wyższa ? bo bilety wtedy za darmo ? nie zawsze będzie kolorowo nie jedno większe miasto Rzeszów Lublin itp itd chciało by być w 2 lidze dlatego cieszmy się z tego co mamy każdy by chciał więcej ale na tą chwile mamy to co mamy.

Edek38 | 2018-02-27 11:54

Właśnie tak "interesujecie się " sprawami klubu i drużyny,że nie macie pojęcia o konkursie ,który trwał ok 2 miesiące. Wszystko było/Jest w Internecie,którego jesteście znawcami a ciężko "poklikać". Heh. "Kibice" . Meneger Zgarnij acera i na ławkę trenerską.

Menager_rzesz | 2018-02-27 12:05

Edek38 była gdzieś informacja o tym konkursie na ten stronie? Jakiś odnośnik, możliwość zagłosowania, pokazane wartości procentowe na dany dzień???

Vielitz44 | 2018-02-27 12:40

Balon wygrał, bo większość obecnych kibiców kojarzy go po prostu najbardziej - jest to chłopak stąd, charakterny itp., każdy pamięta go dobrze z ostatnich lat - czy osiągnął najwięcej i czy był najlepszym graczem Stalówki, raczej nie - jakby w głosowaniu brali udział ludzie starszej daty, to pewnie Tomek by nie wygrał. Jakby wygrał Mietek to też by było pewnie, czemu on? Nie ma co marudzić - było głosowanie i takie są po prostu wyniki.
Ja mam nadzieję tylko, że wróci jeszcze moda na Stalówkę w mieście i okolicy, bo jak napisał Slim1938, stać nas było na fajną liczbę na trybunach i fajną atmosferę.

Edek38 | 2018-02-27 13:25

Był to konkurs opierający się na głosowaniu przez FB. Wszelkie informacje były dostępne tam i na stronach SKSSW. Wystarczy się troszkę wysilić i poszukać. popytać. Nie tylko jęczeć , narzekać bo już się wymiotować chce od tego waszego biadolenia...gorsi niż stare baby. Królowie internetu i nie ogarniają takich spraw. Bo Ci korone odbiorą.
Nie dyskutuje z tobą więcej...
Fakt , pewnie nie wszyscy Kibice "starszej daty " byli zaangażowani w to głosowanie i wygrał Tomek , który jakąś ikoną ostatnich czasów jest.
Każdy będzie miał odmienne zdanie na temat czy słunie czy nie . Oddano głosy i tyle.
Gratulacje dla niego.

Atari | 2018-02-27 13:32

Cała kolejka 2 ligi przełożona, PZPN ma wydać komunikat w tej sprawie.

Sciemaa | 2018-02-27 13:33

Wystarczylo wlaczyc w prezentacje media... a nie robic wszystko "po cichu". Nie kazdy ma FB nie kazdy dziadek korzysta z internetu.

Atari | 2018-02-27 13:51

Bardzo fajna prezentacja. Prośba tylko do Klubu, jeśli to możliwe, o umieszczenie na oficjalnej stronie zdjęć piłkarzy i całej drużyny.

Vielitz44 | 2018-02-27 13:57

Jest już fotorelacja na STW24.

Edek38 | 2018-02-27 14:08

Media włanczają się w życie Klubu podobnie jak internetowi "Kibice"...sciemni ają...heh

Slim1938 | 2018-02-27 14:48

z tego co pisze na gol24.:
Pierwsze wiosenne kolejka piłkarskiej drugiej ligi zostanie odwołana. Polski Związek Piłki Nożnej odwołał dziś zaplanowane na najbliższy weekend mecze 20. kolejki. Przypominamy, że ŁKS Łódź miał grać w piątek Kluczborku z MKS, a PGE GKS Bełchatów w sobotę gościć na swoim stadionie Stal Stalową Wola

Menager_rzesz | 2018-02-27 15:39

Oczywiście pierwsza kolejka odwołana. Edek38 ale po co tak ironicznie odpowiadać? Nie wystarczy normalnie napisać? Media nie włączają się w życie Klubu, gdyż brak jest odpowiedniej współpracy na linii lokalne media - Klub. Brak odpowiednich osób w klubie, brak marketingu, brak młodzieży. Wszystko kuleje niestety.

Edek38 | 2018-02-27 16:12

Skoro posiadasz tak ogromną wiedzę na temat klubu to oczywiście znasz też rozwiązania.krore trzeba zastosować. Podobnie jak taktykę i skład... odpowiadam tak bo to snieszne. Kilku komentatorów internetowych, uwazajacych się za wiernych.zatroskanyc h losem klubu Kibiców, którzy nie mają pojęcia o realiach w nim panujących.nie mają czasu na mecze.spotkania Skssw. Czy inne w mieście,dotyczące Stali. Itp.itd. jedyne co robią to 24 h wylewaja swoje żale tutaj i nakreslaja co i jak POWINNO BYĆ. KLASYKA TEJ KIBICOWSKIEJ STRONY

Edek38 | 2018-02-27 16:12

Skoro posiadasz tak ogromną wiedzę na temat klubu to oczywiście znasz też rozwiązania.krore trzeba zastosować. Podobnie jak taktykę i skład... odpowiadam tak bo to snieszne. Kilku komentatorów internetowych, uwazajacych się za wiernych.zatroskanyc h losem klubu Kibiców, którzy nie mają pojęcia o realiach w nim panujących.nie mają czasu na mecze.spotkania Skssw. Czy inne w mieście,dotyczące Stali. Itp.itd. jedyne co robią to 24 h wylewaja swoje żale tutaj i nakreslaja co i jak POWINNO BYĆ. KLASYKA TEJ KIBICOWSKIEJ STRONY

Edek38 | 2018-02-27 16:16

Teraz .po przeczytaniu kilku artykułów będą też ekspertami w robieniu prezentacji i napiszą pracę doktorską jak POWINNA WYGLĄDAĆ. TYLE WASZEGO.

Sztomek1 | 2018-02-27 18:40

Do Edek
Od pewnego czasu śledzę wpisy i muszę stwierdzić ze masz chyba jakiś problem ze sobą. Praktycznie nie da sie nic napisać żebyś zaraz nie zaczął wszystkich wyzywać. Jak ktoś napisze ze ten czy tamten słabo grał to Ty odrazu z tekstem - " o trener sie znalazł" . Inny napisze ze w klubie leży marketing to ty swoje - " o menager sie znalazł" . Czy wyzywając innych czujesz sie lepszy? A juz nie daj boże jak ktoś napisze coś na zarząd - ma u Ciebie pojechane po calosci. I tylko dziwi dlaczego im wyżej u steru są pouczający wszystkich i odporni na wszelkie argumenty nieomylni tym niżej jest Stalowka w tabeli

Gary75 | 2018-02-27 19:42

Po pierwsze: to nie był konkurs na piłkarza 80 lecia, tylko na najpopularniejszego piłkarza wśród młodego pokolenia kibiców posiadających internet. Gdyby miał to być poważnie przeprowadzony konkurs, to może SZTAFETA lub inne media brały by w nim udział, np. drukując kupony... No ale to już po wszystkim: Najlepszym zawodnikiem w ciągu 80 lat klubu został WIetecha, więc... pewnie był najlepszy.....
Po drugie: Edek, wyluzuj, bo wszystkich dookoła traktujesz jak wrogów, tylko dlatego, że mają inne poglądy, chociaż każdemu z nas zależy na dobru klubu, a że mają inne poglądy.... Ot, piękno demokracji.... Jeżeli ta strona ma byc stroną WSZYSTKICH kibiców Stali, bez bluzgów i innych wypocin, to niech każdy się trochę opanuje, bo jest zimno....

Amatorski | 2018-02-27 20:45

Wiadomo co z Hengerem czy będzie grał w Stali? Może być dobrym wzmocnieniem na tą rundę. Kolejne pytanie, czy w związku z odwołaniem całej kolejki drugiej ligi planowane jest rozegranie jakiejś gry kontrolnej?

Las palmas | 2018-02-28 08:34

EDEK38 | 2018-02-27 14:08

Media włanczają się w życie Klubu podobnie jak INTERNETOWI "Kibice"...sciemni ają...heh

Jak na razie to ty jesteś NAJBARDZIEJ INTERNETOWY 1131 POSTÓW PIERWSZE MIEJSCE - KRÓLU INTERNETU

Marconi1938 | 2018-02-28 09:09

A ja mam pytanie czy już zawsze będziemy występować pod tym żałobnym logo? Mając tak unikalny herb z niepowtarzalną tarczą używamy krzywo zaprojektowanego znaku.
Może 80-lecie klubu jest dobrym momentem żeby wrócić w końcu do pięknego historycznego herbu?

Edek38 | 2018-02-28 09:43

Zacytuj gdzie kogoś wyzywalem. "Wszyscy" Kibice przychodzą np na spotkania .dzwonią. pytaja, oferuja pomoc. Ot to jest ich zainteresowanie losami Klubu i zaangazowanie. Reszta snuje domysly i wizje szklanych domow. Jak tak ostro sledzisz moje wpisy to rownie gleboko zaglebiaj sie w wypowiedzi reszty internautow i zauwazysz moze kto komu tu zbliża i udaje wszechwiedzacego. Wszyscy.wszystko potrafią zrobić lepiej i wiedza jak tylko nikt nic nie robi. A TAK WSZYSTKIM ZALEŻY . Wiec moze laskawie ktos sie ruszy...no ale nie.po co. Lepiej ukrywać swoje talenty za monitorem.

Koko | 2018-02-28 10:40

w klubie potrzeba zmian zwłaszcza zarząd

Edek38 | 2018-02-28 10:58

To tak jak z transferami. Konkretne nazwiska i do dzieła.
Bo pisanie, że powinien być "ktoś kto się zna" za wiele nie wniesie. Bo biorąc pod uwagę nawet wypowiedzi na tej stronie, nadaje się co drugi.

Filip kacper k. | 2018-02-28 11:49

Przelozenie kolejki na plus dla nas.
wyjazd do lidera na poczatek- jest szansa na wyrwaniu 1 pkt. pozniej u siebie trzeba byloby wtygrac i po takim stracie powinno byc spokojnie. 2 wyjazdy w faworytami moglyby sprawic odwrotna sytuacje

Acer | 2018-02-28 14:50

FILIP KACPERK-oczywiscie ze dla nas korzystnie mecz z liderem mozna wygrac nie przerywajac dobrej pasji stalowki ,boisko w Jastrzebiu jest wazsze o 3metry tak ze mozna GKS zatrzymac w ataku i skusic sie na strzelenie wygranego gola,mocniej atakuja prawa strona ,co do meczy w Boguchwale wszystkie spotkania mozna wygrac te mecze to same plotki z nizszej polki

Acer | 2018-02-28 15:33

Jastrzebie tez potrafi dobrze zagrac lewa strona gdy nie idzie gra prawa i oddac skuteczny strzal na bramke z za 16 metra srodkiem Farid Jadach jezeli pozwoli sie im na oddanie strzalu koncza sie ich akcje golem,potrafia zagrac gre kombinacyjna tak ze nie beda czytelni w ataku obroncy aby ich zatrzymac musza zagrac na 100 procent swoich mozliwosci,proponuje oddalic gre od pola karnego najlepiej gdy stalowka zagrala na polowie przeciwnika

Acer | 2018-02-28 16:06

prawy obronca moze miec zapieprz ,moze byc na tej pozycji w ataku zmiana Farida na nowy nabytek z Finlandii ,moze byc napor od pierwszych minut lewa strona i srodkiem sporadycznie prawa strona na wypoczetego Szczecha trudno powiedziec co zagraja z wypowiedzi trenera pracowali ostatnio nad koncentracja w pierwszych minutach meczu ,odbior wczesniejszy juz na polowie przeciwnika,szybszy odbior i przejscie szybkie do kontrataku

Acer | 2018-02-28 22:05

sory wypoczety dobrze dysponowany Daniel Szczepan prawy napastnik ,8 bramek w sezonie jesien na drugi slupek Farid 4 bramki na pierwszy slupek atak ,Jadach z 16 metra 7 bramek ,atak lewa strona dynamika ,bardzo dobry element gry Gks Jastrzebie

Acer | 2018-02-28 22:11

srodkiem przejscie tez dynamika

Acer | 2018-02-28 22:14

prawy atak solidne akcje wczesniej przecwiczone przez Gks ,pierwsza liga moze byc w tym sezonie

Kategoriak | 2018-03-1 11:54

Panowie trochę więcej optymizmu i przede wszystkim to rywale mają się nas bać. Mecze sparingowe to nie to samo co liga. Jestem pewny że drużyna jeszcze nie raz da nam wiele radości. Ave Stal

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 10 7-1-2 22
2 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
3 Elana Toruń 10 6-3-1 21
4 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
5 Radomiak Radom 10 5-3-2 18
6 Siarka Tarnobrzeg 10 5-2-3 17
7 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
8 Znicz Pruszków 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 10 3-4-3 13
10 Resovia Rzeszów 10 3-3-4 12
11 Gryf Wejherowo 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 10 3-2-5 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1234) » Vielitz44 (799)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy


Losowe galerie

Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 309 razy
Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 583 razy
STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 63 062 razy
STAL - MKS Kluczbork (1:0)
2014-09-27
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 13 330 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.03766
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Fotograf Sandomierz Fotograf Nisko Restauracje | Restauracje Gdańsk | Restauracje Lublin | Restauracje Toruń | Restauracje Szczecin | Restauracje Rzeszów | Restauracje Zakopane | Restauracje Sopot | Restauracje Częstochowa | Restauracje Gdynia | Restauracje Katowice | Restauracje | Restauracje |