Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Szczegóły wyjazdu !!!

Szczegóły wyjazdu !!!
 Wielkimi krokami zbliżaja się pierwszy wyjazd rundy. Już w najbliższą sobotę-10.03. udamy się na mecz z GKS 1962 Jastrzębie.  Na ten wyjazd jedziemy autokarami.
Zapisujemy się na listę i ruszamy na tą wyprawę kokretnym składem. Zapełniamy klatkę na stadionie lidera rozgrywek i dopingujemy zielono-czarnych w walce o cenne punkty.
Mobilizujemy się po zimowej przerwie. Każdy z Nas jest odpowiedzialny za dobrą liczbę na wyjazdach więc zachęcamy wszystkich znajomych !!! Nagłaśniamy ten temat na mieście i potralach społecznościowych. Udostępniamy post.
Wszyscy jedziemy ubrani na zielono lub czarno i z szalem !!! 
 
Zbiórka pod MDK o godz: 6:45, wyjazd 7:15.

NIE CZEKAMY NA SPÓŹNIALSKICH.

 
Koszt wyjazdu wraz z biletem na mecz: 65 zł.

Zapisy trwają pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 
 
NIE CZEKAMY DO OSTATNIEGO DNIA !!!
Osoby , które nie zapiszą się na listę internetową zapłacą drożej za wyjazd.
 
MUSISZ TAM BYĆ !!!
STF !!!

Komentarze (20)

Sztomek1 | 2018-03-6 14:47

65 zł ?? . Dlaczego tak drogo ? . Zarząd do dymisji.

Jaszczur | 2018-03-6 17:49

Nie zapominaj ze 60 zl kosztuje przejazd autostrada ,bilet na mecz 15zl , w czwartek bedzie wiadomo czy mecz sie odbedzie , na dzisiaj boisko nie nadaje sie do gry.

Boskizajkowski | 2018-03-7 15:58

Jaszczur nie rób zamieszania bo myśle że mecz się odbedzie I jestem o to spokojny STALOWE JASTRZĘBIE !!!! :)

Siatkarz | 2018-03-7 17:20

Nawet planują transmisje płatną z meczu więc chyba nie ma zagrożenia.

Boskizajkowski | 2018-03-7 19:10

» https://www.facebook.com/GKS1962/posts/1734500519939713 zdjecie murawy stadionu Jastrzębia :)

Cdncdn | 2018-03-8 17:36

Naprawdę nie rozumie .W Tarnobrzegu sie da w w Stalowej Woli nie.? Juz niedługo to ten stadion naprawdę będzie niepotrzebny.Totalne lekceważenie kibiców i mieszkańców przez ten zarząd.
» https://www.youtube.com/watch?time_c.....

Amatorski | 2018-03-8 18:46

Ale o co chodzi? Przecież była prezentacja przed rundą. Teraz tak naprawdę nie potrzeba tych social media Stalówce bo grają w Boguchwale a tak naprawdę tam pojadą najbardziej zagorzali kibice. Po za tym lepiej jak jest teraz cicho niż prezes miałby mówić o super wiośnie a wyszłaby kicha. Niech zawodnicy i sztab robią swoje i będzie dobrze.

Edek38 | 2018-03-9 10:49

Siatkarz | 2018-03-9 19:59

Zapisałem się na listę ale z rożnych względów jadę swoim transportem. Jest szansa żebym odebrał bilet przed wyjazdem autokarów.

Edek38 | 2018-03-10 02:42

Nie bo bilety są w Jastrzębiu .

Cdncdn | 2018-03-10 10:11

Mam nadzieje ze Szymanski wyslal pilkarzy wczoraj i nocowali w hotelu bo chyba nie wyjda na boisko prosto z autokaru?

Kamilosss | 2018-03-10 15:58

Skromne zwycięstwo Jastrzębia. Mecz do przewidzenia, 0 pkt do przewidzenia, walka rozpaczliwa do końca sezonu także do przewidzenia.

Mylffon | 2018-03-10 16:00

Zaczynamy Panowie!!!! Możecie ujadać

Cdncdn | 2018-03-10 16:46

Co ujadac ,co ujadac,,,,Dno i tyle.

Menager_rzesz | 2018-03-10 21:18

Panie Łętocha w kolejnym meczu wystaw pan 5 obroncow + 5 defensywnych pomocników + oczywiście bramkarz. Może chociaż remis uda się osiągnąć.

Jaszczur | 2018-03-10 22:56

Spokojnie ,Stal grala bardzo dobrze braklo skutecznosci,dziwie sie jak Jastrzebie ma tyle punktow .Dobrze bronil Fratczak mysle ze za tydzien wygraja.Bedzie dobrze.

Vielitz44 | 2018-03-10 23:41

Po tym skrócie, to akcji więcej niż stworzyliśmy w całej poprzedniej rundzie :) Nie jest źle, wynik smuci, ale jednak będę tu optymistą - czekam na mecz u "siebie" - oby było lepiej.

Cdncdn | 2018-03-11 12:40

Oto co powinni zrobic kibice Stalowki i wszyscy komu zalezy na tym klubie....Ja sie przyłączę.
cyt, ..Ligue1. Francja .Kibice wtargnęli na boisko w Lille, chcieli dobrać się do skóry prezesowi
Chwile grozy przeżyli piłkarze Lille tuż po zakończeniu spotkania z Montpellier. Niezadowoleni kibice nie tylko wbiegli na murawę, ale też zaczęli im grozić. Powód? Fatalne wyniki i coraz bardziej pojawiające się widmo spadku z Ligue1.

Czytaj więcej na » https://eurosport.interia.pl/ligue-1.....

Edek38 | 2018-03-12 07:11

Czekam na Ciebie w klubie . Hutnicza 14 .wejście od strony szkoły/basenu. Wtargnij proszę.wez kolegów. Tak będzie łatwiej. Unikniesz też ewentualnego zakazu czy mandatu.chociaz zakaz by Ci nie przeszkadzał bo ma mecze i tak nie chodzisz. Podaj godzine ktora ci odpowiada bo zapewne pracujesz i masz rodzine wiec twoj czas jest mocno ograniczony. Dostosuje się zebys nie mowil ze olewa sie "kibiców ".

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola
2018-08-18, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź

Stal Stalowa Wola             Widzew Łódź

3 : 0

Robert Dadok 62, 71,
Michał Trąbka 74
    
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 4 3-1-0 10
2 Stal Stalowa Wola 4 3-0-1 9
3 Olimpia Grudziądz 4 3-0-1 9
4 Siarka Tarnobrzeg 4 3-0-1 9
5 GKS Bełchatów 4 2-2-0 8
6 Gryf Wejherowo 4 2-2-0 8
7 Widzew Łódź 4 2-1-1 7
8 Radomiak Radom 4 2-1-1 7
9 Elana Toruń 4 2-1-1 7
10 Błękitni Stargard Szcz. 4 2-1-1 7
11 Znicz Pruszków 4 1-1-2 4
12 ROW 1964 Rybnik 4 1-0-3 3
13 Ruch Chorzów 4 1-0-3 3
14 Olimpia Elbląg 4 1-0-3 3
15 Rozwój Katowice 4 0-3-1 3
16 Pogoń Siedlce 4 0-2-2 2
17 Resovia Rzeszów 4 0-1-3 1
18 Skra Częstochowa 4 0-0-4 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-18 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (796)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (382)
» Koko (366) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 22 167 razy
Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 14 807 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 28 815 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 008 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.04184