Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Szczegóły wyjazdu !!!

Szczegóły wyjazdu !!!
 Wielkimi krokami zbliżaja się pierwszy wyjazd rundy. Już w najbliższą sobotę-10.03. udamy się na mecz z GKS 1962 Jastrzębie.  Na ten wyjazd jedziemy autokarami.
Zapisujemy się na listę i ruszamy na tą wyprawę kokretnym składem. Zapełniamy klatkę na stadionie lidera rozgrywek i dopingujemy zielono-czarnych w walce o cenne punkty.
Mobilizujemy się po zimowej przerwie. Każdy z Nas jest odpowiedzialny za dobrą liczbę na wyjazdach więc zachęcamy wszystkich znajomych !!! Nagłaśniamy ten temat na mieście i potralach społecznościowych. Udostępniamy post.
Wszyscy jedziemy ubrani na zielono lub czarno i z szalem !!! 
 
Zbiórka pod MDK o godz: 6:45, wyjazd 7:15.

NIE CZEKAMY NA SPÓŹNIALSKICH.

 
Koszt wyjazdu wraz z biletem na mecz: 65 zł.

Zapisy trwają pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 
 
NIE CZEKAMY DO OSTATNIEGO DNIA !!!
Osoby , które nie zapiszą się na listę internetową zapłacą drożej za wyjazd.
 
MUSISZ TAM BYĆ !!!
STF !!!

Komentarze (20)

Sztomek1 | 2018-03-6 14:47

65 zł ?? . Dlaczego tak drogo ? . Zarząd do dymisji.

Jaszczur | 2018-03-6 17:49

Nie zapominaj ze 60 zl kosztuje przejazd autostrada ,bilet na mecz 15zl , w czwartek bedzie wiadomo czy mecz sie odbedzie , na dzisiaj boisko nie nadaje sie do gry.

Boskizajkowski | 2018-03-7 15:58

Jaszczur nie rób zamieszania bo myśle że mecz się odbedzie I jestem o to spokojny STALOWE JASTRZĘBIE !!!! :)

Siatkarz | 2018-03-7 17:20

Nawet planują transmisje płatną z meczu więc chyba nie ma zagrożenia.

Boskizajkowski | 2018-03-7 19:10

» https://www.facebook.com/GKS1962/posts/1734500519939713 zdjecie murawy stadionu Jastrzębia :)

Cdncdn | 2018-03-8 17:36

Naprawdę nie rozumie .W Tarnobrzegu sie da w w Stalowej Woli nie.? Juz niedługo to ten stadion naprawdę będzie niepotrzebny.Totalne lekceważenie kibiców i mieszkańców przez ten zarząd.
» https://www.youtube.com/watch?time_c.....

Amatorski | 2018-03-8 18:46

Ale o co chodzi? Przecież była prezentacja przed rundą. Teraz tak naprawdę nie potrzeba tych social media Stalówce bo grają w Boguchwale a tak naprawdę tam pojadą najbardziej zagorzali kibice. Po za tym lepiej jak jest teraz cicho niż prezes miałby mówić o super wiośnie a wyszłaby kicha. Niech zawodnicy i sztab robią swoje i będzie dobrze.

Edek38 | 2018-03-9 10:49

Siatkarz | 2018-03-9 19:59

Zapisałem się na listę ale z rożnych względów jadę swoim transportem. Jest szansa żebym odebrał bilet przed wyjazdem autokarów.

Edek38 | 2018-03-10 02:42

Nie bo bilety są w Jastrzębiu .

Cdncdn | 2018-03-10 10:11

Mam nadzieje ze Szymanski wyslal pilkarzy wczoraj i nocowali w hotelu bo chyba nie wyjda na boisko prosto z autokaru?

Kamilosss | 2018-03-10 15:58

Skromne zwycięstwo Jastrzębia. Mecz do przewidzenia, 0 pkt do przewidzenia, walka rozpaczliwa do końca sezonu także do przewidzenia.

Mylffon | 2018-03-10 16:00

Zaczynamy Panowie!!!! Możecie ujadać

Cdncdn | 2018-03-10 16:46

Co ujadac ,co ujadac,,,,Dno i tyle.

Menager_rzesz | 2018-03-10 21:18

Panie Łętocha w kolejnym meczu wystaw pan 5 obroncow + 5 defensywnych pomocników + oczywiście bramkarz. Może chociaż remis uda się osiągnąć.

Jaszczur | 2018-03-10 22:56

Spokojnie ,Stal grala bardzo dobrze braklo skutecznosci,dziwie sie jak Jastrzebie ma tyle punktow .Dobrze bronil Fratczak mysle ze za tydzien wygraja.Bedzie dobrze.

Vielitz44 | 2018-03-10 23:41

Po tym skrócie, to akcji więcej niż stworzyliśmy w całej poprzedniej rundzie :) Nie jest źle, wynik smuci, ale jednak będę tu optymistą - czekam na mecz u "siebie" - oby było lepiej.

Cdncdn | 2018-03-11 12:40

Oto co powinni zrobic kibice Stalowki i wszyscy komu zalezy na tym klubie....Ja sie przyłączę.
cyt, ..Ligue1. Francja .Kibice wtargnęli na boisko w Lille, chcieli dobrać się do skóry prezesowi
Chwile grozy przeżyli piłkarze Lille tuż po zakończeniu spotkania z Montpellier. Niezadowoleni kibice nie tylko wbiegli na murawę, ale też zaczęli im grozić. Powód? Fatalne wyniki i coraz bardziej pojawiające się widmo spadku z Ligue1.

Czytaj więcej na » https://eurosport.interia.pl/ligue-1.....

Edek38 | 2018-03-12 07:11

Czekam na Ciebie w klubie . Hutnicza 14 .wejście od strony szkoły/basenu. Wtargnij proszę.wez kolegów. Tak będzie łatwiej. Unikniesz też ewentualnego zakazu czy mandatu.chociaz zakaz by Ci nie przeszkadzał bo ma mecze i tak nie chodzisz. Podaj godzine ktora ci odpowiada bo zapewne pracujesz i masz rodzine wiec twoj czas jest mocno ograniczony. Dostosuje się zebys nie mowil ze olewa sie "kibiców ".

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 13 565 razy
Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 12 049 razy
Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 12 791 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 45 306 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.03733