Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Szczegóły wyjazdu !!!

Szczegóły wyjazdu !!!
 Wielkimi krokami zbliżaja się pierwszy wyjazd rundy. Już w najbliższą sobotę-10.03. udamy się na mecz z GKS 1962 Jastrzębie.  Na ten wyjazd jedziemy autokarami.
Zapisujemy się na listę i ruszamy na tą wyprawę kokretnym składem. Zapełniamy klatkę na stadionie lidera rozgrywek i dopingujemy zielono-czarnych w walce o cenne punkty.
Mobilizujemy się po zimowej przerwie. Każdy z Nas jest odpowiedzialny za dobrą liczbę na wyjazdach więc zachęcamy wszystkich znajomych !!! Nagłaśniamy ten temat na mieście i potralach społecznościowych. Udostępniamy post.
Wszyscy jedziemy ubrani na zielono lub czarno i z szalem !!! 
 
Zbiórka pod MDK o godz: 6:45, wyjazd 7:15.

NIE CZEKAMY NA SPÓŹNIALSKICH.

 
Koszt wyjazdu wraz z biletem na mecz: 65 zł.

Zapisy trwają pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 
 
NIE CZEKAMY DO OSTATNIEGO DNIA !!!
Osoby , które nie zapiszą się na listę internetową zapłacą drożej za wyjazd.
 
MUSISZ TAM BYĆ !!!
STF !!!

Komentarze (20)

Sztomek1 | 2018-03-6 14:47

65 zł ?? . Dlaczego tak drogo ? . Zarząd do dymisji.

Jaszczur | 2018-03-6 17:49

Nie zapominaj ze 60 zl kosztuje przejazd autostrada ,bilet na mecz 15zl , w czwartek bedzie wiadomo czy mecz sie odbedzie , na dzisiaj boisko nie nadaje sie do gry.

Boskizajkowski | 2018-03-7 15:58

Jaszczur nie rób zamieszania bo myśle że mecz się odbedzie I jestem o to spokojny STALOWE JASTRZĘBIE !!!! :)

Siatkarz | 2018-03-7 17:20

Nawet planują transmisje płatną z meczu więc chyba nie ma zagrożenia.

Boskizajkowski | 2018-03-7 19:10

» https://www.facebook.com/GKS1962/posts/1734500519939713 zdjecie murawy stadionu Jastrzębia :)

Cdncdn | 2018-03-8 17:36

Naprawdę nie rozumie .W Tarnobrzegu sie da w w Stalowej Woli nie.? Juz niedługo to ten stadion naprawdę będzie niepotrzebny.Totalne lekceważenie kibiców i mieszkańców przez ten zarząd.
» https://www.youtube.com/watch?time_c.....

Amatorski | 2018-03-8 18:46

Ale o co chodzi? Przecież była prezentacja przed rundą. Teraz tak naprawdę nie potrzeba tych social media Stalówce bo grają w Boguchwale a tak naprawdę tam pojadą najbardziej zagorzali kibice. Po za tym lepiej jak jest teraz cicho niż prezes miałby mówić o super wiośnie a wyszłaby kicha. Niech zawodnicy i sztab robią swoje i będzie dobrze.

Edek38 | 2018-03-9 10:49

Siatkarz | 2018-03-9 19:59

Zapisałem się na listę ale z rożnych względów jadę swoim transportem. Jest szansa żebym odebrał bilet przed wyjazdem autokarów.

Edek38 | 2018-03-10 02:42

Nie bo bilety są w Jastrzębiu .

Cdncdn | 2018-03-10 10:11

Mam nadzieje ze Szymanski wyslal pilkarzy wczoraj i nocowali w hotelu bo chyba nie wyjda na boisko prosto z autokaru?

Kamilosss | 2018-03-10 15:58

Skromne zwycięstwo Jastrzębia. Mecz do przewidzenia, 0 pkt do przewidzenia, walka rozpaczliwa do końca sezonu także do przewidzenia.

Mylffon | 2018-03-10 16:00

Zaczynamy Panowie!!!! Możecie ujadać

Cdncdn | 2018-03-10 16:46

Co ujadac ,co ujadac,,,,Dno i tyle.

Menager_rzesz | 2018-03-10 21:18

Panie Łętocha w kolejnym meczu wystaw pan 5 obroncow + 5 defensywnych pomocników + oczywiście bramkarz. Może chociaż remis uda się osiągnąć.

Jaszczur | 2018-03-10 22:56

Spokojnie ,Stal grala bardzo dobrze braklo skutecznosci,dziwie sie jak Jastrzebie ma tyle punktow .Dobrze bronil Fratczak mysle ze za tydzien wygraja.Bedzie dobrze.

Vielitz44 | 2018-03-10 23:41

Po tym skrócie, to akcji więcej niż stworzyliśmy w całej poprzedniej rundzie :) Nie jest źle, wynik smuci, ale jednak będę tu optymistą - czekam na mecz u "siebie" - oby było lepiej.

Cdncdn | 2018-03-11 12:40

Oto co powinni zrobic kibice Stalowki i wszyscy komu zalezy na tym klubie....Ja sie przyłączę.
cyt, ..Ligue1. Francja .Kibice wtargnęli na boisko w Lille, chcieli dobrać się do skóry prezesowi
Chwile grozy przeżyli piłkarze Lille tuż po zakończeniu spotkania z Montpellier. Niezadowoleni kibice nie tylko wbiegli na murawę, ale też zaczęli im grozić. Powód? Fatalne wyniki i coraz bardziej pojawiające się widmo spadku z Ligue1.

Czytaj więcej na » https://eurosport.interia.pl/ligue-1.....

Edek38 | 2018-03-12 07:11

Czekam na Ciebie w klubie . Hutnicza 14 .wejście od strony szkoły/basenu. Wtargnij proszę.wez kolegów. Tak będzie łatwiej. Unikniesz też ewentualnego zakazu czy mandatu.chociaz zakaz by Ci nie przeszkadzał bo ma mecze i tak nie chodzisz. Podaj godzine ktora ci odpowiada bo zapewne pracujesz i masz rodzine wiec twoj czas jest mocno ograniczony. Dostosuje się zebys nie mowil ze olewa sie "kibiców ".

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1180) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (335)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Kmita Zabierzów (0:0)
2008-09-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 14 424 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 198 razy
Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 171 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 693 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.04663