Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Szczegóły wyjazdu !!!

Szczegóły wyjazdu !!!
 Wielkimi krokami zbliżaja się pierwszy wyjazd rundy. Już w najbliższą sobotę-10.03. udamy się na mecz z GKS 1962 Jastrzębie.  Na ten wyjazd jedziemy autokarami.
Zapisujemy się na listę i ruszamy na tą wyprawę kokretnym składem. Zapełniamy klatkę na stadionie lidera rozgrywek i dopingujemy zielono-czarnych w walce o cenne punkty.
Mobilizujemy się po zimowej przerwie. Każdy z Nas jest odpowiedzialny za dobrą liczbę na wyjazdach więc zachęcamy wszystkich znajomych !!! Nagłaśniamy ten temat na mieście i potralach społecznościowych. Udostępniamy post.
Wszyscy jedziemy ubrani na zielono lub czarno i z szalem !!! 
 
Zbiórka pod MDK o godz: 6:45, wyjazd 7:15.

NIE CZEKAMY NA SPÓŹNIALSKICH.

 
Koszt wyjazdu wraz z biletem na mecz: 65 zł.

Zapisy trwają pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 
 
NIE CZEKAMY DO OSTATNIEGO DNIA !!!
Osoby , które nie zapiszą się na listę internetową zapłacą drożej za wyjazd.
 
MUSISZ TAM BYĆ !!!
STF !!!

Komentarze (20)

Sztomek1 | 2018-03-6 14:47

65 zł ?? . Dlaczego tak drogo ? . Zarząd do dymisji.

Jaszczur | 2018-03-6 17:49

Nie zapominaj ze 60 zl kosztuje przejazd autostrada ,bilet na mecz 15zl , w czwartek bedzie wiadomo czy mecz sie odbedzie , na dzisiaj boisko nie nadaje sie do gry.

Boskizajkowski | 2018-03-7 15:58

Jaszczur nie rób zamieszania bo myśle że mecz się odbedzie I jestem o to spokojny STALOWE JASTRZĘBIE !!!! :)

Siatkarz | 2018-03-7 17:20

Nawet planują transmisje płatną z meczu więc chyba nie ma zagrożenia.

Boskizajkowski | 2018-03-7 19:10

» https://www.facebook.com/GKS1962/posts/1734500519939713 zdjecie murawy stadionu Jastrzębia :)

Cdncdn | 2018-03-8 17:36

Naprawdę nie rozumie .W Tarnobrzegu sie da w w Stalowej Woli nie.? Juz niedługo to ten stadion naprawdę będzie niepotrzebny.Totalne lekceważenie kibiców i mieszkańców przez ten zarząd.
» https://www.youtube.com/watch?time_c.....

Amatorski | 2018-03-8 18:46

Ale o co chodzi? Przecież była prezentacja przed rundą. Teraz tak naprawdę nie potrzeba tych social media Stalówce bo grają w Boguchwale a tak naprawdę tam pojadą najbardziej zagorzali kibice. Po za tym lepiej jak jest teraz cicho niż prezes miałby mówić o super wiośnie a wyszłaby kicha. Niech zawodnicy i sztab robią swoje i będzie dobrze.

Edek38 | 2018-03-9 10:49

Siatkarz | 2018-03-9 19:59

Zapisałem się na listę ale z rożnych względów jadę swoim transportem. Jest szansa żebym odebrał bilet przed wyjazdem autokarów.

Edek38 | 2018-03-10 02:42

Nie bo bilety są w Jastrzębiu .

Cdncdn | 2018-03-10 10:11

Mam nadzieje ze Szymanski wyslal pilkarzy wczoraj i nocowali w hotelu bo chyba nie wyjda na boisko prosto z autokaru?

Kamilosss | 2018-03-10 15:58

Skromne zwycięstwo Jastrzębia. Mecz do przewidzenia, 0 pkt do przewidzenia, walka rozpaczliwa do końca sezonu także do przewidzenia.

Mylffon | 2018-03-10 16:00

Zaczynamy Panowie!!!! Możecie ujadać

Cdncdn | 2018-03-10 16:46

Co ujadac ,co ujadac,,,,Dno i tyle.

Menager_rzesz | 2018-03-10 21:18

Panie Łętocha w kolejnym meczu wystaw pan 5 obroncow + 5 defensywnych pomocników + oczywiście bramkarz. Może chociaż remis uda się osiągnąć.

Jaszczur | 2018-03-10 22:56

Spokojnie ,Stal grala bardzo dobrze braklo skutecznosci,dziwie sie jak Jastrzebie ma tyle punktow .Dobrze bronil Fratczak mysle ze za tydzien wygraja.Bedzie dobrze.

Vielitz44 | 2018-03-10 23:41

Po tym skrócie, to akcji więcej niż stworzyliśmy w całej poprzedniej rundzie :) Nie jest źle, wynik smuci, ale jednak będę tu optymistą - czekam na mecz u "siebie" - oby było lepiej.

Cdncdn | 2018-03-11 12:40

Oto co powinni zrobic kibice Stalowki i wszyscy komu zalezy na tym klubie....Ja sie przyłączę.
cyt, ..Ligue1. Francja .Kibice wtargnęli na boisko w Lille, chcieli dobrać się do skóry prezesowi
Chwile grozy przeżyli piłkarze Lille tuż po zakończeniu spotkania z Montpellier. Niezadowoleni kibice nie tylko wbiegli na murawę, ale też zaczęli im grozić. Powód? Fatalne wyniki i coraz bardziej pojawiające się widmo spadku z Ligue1.

Czytaj więcej na » https://eurosport.interia.pl/ligue-1.....

Edek38 | 2018-03-12 07:11

Czekam na Ciebie w klubie . Hutnicza 14 .wejście od strony szkoły/basenu. Wtargnij proszę.wez kolegów. Tak będzie łatwiej. Unikniesz też ewentualnego zakazu czy mandatu.chociaz zakaz by Ci nie przeszkadzał bo ma mecze i tak nie chodzisz. Podaj godzine ktora ci odpowiada bo zapewne pracujesz i masz rodzine wiec twoj czas jest mocno ograniczony. Dostosuje się zebys nie mowil ze olewa sie "kibiców ".

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa

Stal Stalowa Wola             Skra Częstochowa
2019-03-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Leândro 84 (k)     
Sędzia: Marcin Szrek (Kielce)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 25 14-5-6 47
2 Widzew Łódź 24 12-9-3 45
3 Olimpia Grudziądz 25 13-4-8 43
4 GKS Bełchatów 25 11-10-4 43
5 Elana Toruń 25 10-11-4 41
6 Górnik Łęczna 25 10-8-7 38
7 Stal Stalowa Wola 25 11-4-10 37
8 Resovia Rzeszów 24 9-7-8 34
9 Znicz Pruszków 25 9-7-9 34
10 Skra Częstochowa 25 9-5-11 32
11 Pogoń Siedlce 25 8-7-10 31
12 Błękitni Stargard Szcz. 25 8-4-13 28
13 Ruch Chorzów 25 6-9-10 27
14 Gryf Wejherowo 25 7-6-12 27
15 Rozwój Katowice 25 6-8-11 26
16 Siarka Tarnobrzeg 24 7-4-13 25
17 ROW 1964 Rybnik 24 4-11-9 23
18 Olimpia Elbląg 23 5-7-11 22

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 37 106 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2010-11-13
Ilość zdjęć: 43
Wyświetleń: 155 601 razy
Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 16 499 razy
Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 13 056 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.03909