Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Szczegóły wyjazdu !!!

Szczegóły wyjazdu !!!
 Wielkimi krokami zbliżaja się pierwszy wyjazd rundy. Już w najbliższą sobotę-10.03. udamy się na mecz z GKS 1962 Jastrzębie.  Na ten wyjazd jedziemy autokarami.
Zapisujemy się na listę i ruszamy na tą wyprawę kokretnym składem. Zapełniamy klatkę na stadionie lidera rozgrywek i dopingujemy zielono-czarnych w walce o cenne punkty.
Mobilizujemy się po zimowej przerwie. Każdy z Nas jest odpowiedzialny za dobrą liczbę na wyjazdach więc zachęcamy wszystkich znajomych !!! Nagłaśniamy ten temat na mieście i potralach społecznościowych. Udostępniamy post.
Wszyscy jedziemy ubrani na zielono lub czarno i z szalem !!! 
 
Zbiórka pod MDK o godz: 6:45, wyjazd 7:15.

NIE CZEKAMY NA SPÓŹNIALSKICH.

 
Koszt wyjazdu wraz z biletem na mecz: 65 zł.

Zapisy trwają pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 
 
NIE CZEKAMY DO OSTATNIEGO DNIA !!!
Osoby , które nie zapiszą się na listę internetową zapłacą drożej za wyjazd.
 
MUSISZ TAM BYĆ !!!
STF !!!

Komentarze (20)

Sztomek1 | 2018-03-6 14:47

65 zł ?? . Dlaczego tak drogo ? . Zarząd do dymisji.

Jaszczur | 2018-03-6 17:49

Nie zapominaj ze 60 zl kosztuje przejazd autostrada ,bilet na mecz 15zl , w czwartek bedzie wiadomo czy mecz sie odbedzie , na dzisiaj boisko nie nadaje sie do gry.

Boskizajkowski | 2018-03-7 15:58

Jaszczur nie rób zamieszania bo myśle że mecz się odbedzie I jestem o to spokojny STALOWE JASTRZĘBIE !!!! :)

Siatkarz | 2018-03-7 17:20

Nawet planują transmisje płatną z meczu więc chyba nie ma zagrożenia.

Boskizajkowski | 2018-03-7 19:10

» https://www.facebook.com/GKS1962/posts/1734500519939713 zdjecie murawy stadionu Jastrzębia :)

Cdncdn | 2018-03-8 17:36

Naprawdę nie rozumie .W Tarnobrzegu sie da w w Stalowej Woli nie.? Juz niedługo to ten stadion naprawdę będzie niepotrzebny.Totalne lekceważenie kibiców i mieszkańców przez ten zarząd.
» https://www.youtube.com/watch?time_c.....

Amatorski | 2018-03-8 18:46

Ale o co chodzi? Przecież była prezentacja przed rundą. Teraz tak naprawdę nie potrzeba tych social media Stalówce bo grają w Boguchwale a tak naprawdę tam pojadą najbardziej zagorzali kibice. Po za tym lepiej jak jest teraz cicho niż prezes miałby mówić o super wiośnie a wyszłaby kicha. Niech zawodnicy i sztab robią swoje i będzie dobrze.

Edek38 | 2018-03-9 10:49

Siatkarz | 2018-03-9 19:59

Zapisałem się na listę ale z rożnych względów jadę swoim transportem. Jest szansa żebym odebrał bilet przed wyjazdem autokarów.

Edek38 | 2018-03-10 02:42

Nie bo bilety są w Jastrzębiu .

Cdncdn | 2018-03-10 10:11

Mam nadzieje ze Szymanski wyslal pilkarzy wczoraj i nocowali w hotelu bo chyba nie wyjda na boisko prosto z autokaru?

Kamilosss | 2018-03-10 15:58

Skromne zwycięstwo Jastrzębia. Mecz do przewidzenia, 0 pkt do przewidzenia, walka rozpaczliwa do końca sezonu także do przewidzenia.

Mylffon | 2018-03-10 16:00

Zaczynamy Panowie!!!! Możecie ujadać

Cdncdn | 2018-03-10 16:46

Co ujadac ,co ujadac,,,,Dno i tyle.

Menager_rzesz | 2018-03-10 21:18

Panie Łętocha w kolejnym meczu wystaw pan 5 obroncow + 5 defensywnych pomocników + oczywiście bramkarz. Może chociaż remis uda się osiągnąć.

Jaszczur | 2018-03-10 22:56

Spokojnie ,Stal grala bardzo dobrze braklo skutecznosci,dziwie sie jak Jastrzebie ma tyle punktow .Dobrze bronil Fratczak mysle ze za tydzien wygraja.Bedzie dobrze.

Vielitz44 | 2018-03-10 23:41

Po tym skrócie, to akcji więcej niż stworzyliśmy w całej poprzedniej rundzie :) Nie jest źle, wynik smuci, ale jednak będę tu optymistą - czekam na mecz u "siebie" - oby było lepiej.

Cdncdn | 2018-03-11 12:40

Oto co powinni zrobic kibice Stalowki i wszyscy komu zalezy na tym klubie....Ja sie przyłączę.
cyt, ..Ligue1. Francja .Kibice wtargnęli na boisko w Lille, chcieli dobrać się do skóry prezesowi
Chwile grozy przeżyli piłkarze Lille tuż po zakończeniu spotkania z Montpellier. Niezadowoleni kibice nie tylko wbiegli na murawę, ale też zaczęli im grozić. Powód? Fatalne wyniki i coraz bardziej pojawiające się widmo spadku z Ligue1.

Czytaj więcej na » https://eurosport.interia.pl/ligue-1.....

Edek38 | 2018-03-12 07:11

Czekam na Ciebie w klubie . Hutnicza 14 .wejście od strony szkoły/basenu. Wtargnij proszę.wez kolegów. Tak będzie łatwiej. Unikniesz też ewentualnego zakazu czy mandatu.chociaz zakaz by Ci nie przeszkadzał bo ma mecze i tak nie chodzisz. Podaj godzine ktora ci odpowiada bo zapewne pracujesz i masz rodzine wiec twoj czas jest mocno ograniczony. Dostosuje się zebys nie mowil ze olewa sie "kibiców ".

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola
2018-10-18, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice

Stal Stalowa Wola             Rozwój Katowice

4 : 0

Piotr Mroziński 8,
Sebastian Łętocha 33,
Adrian Dziubiński 61,
Michał Kitliński 80     
Sędzia: Marcin Kochanek (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
6 Znicz Pruszków 14 5-6-3 21
7 Stal Stalowa Wola 14 6-2-6 20
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 13 4-4-5 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
17 Olimpia Elbląg 13 3-1-9 10
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-18 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1242) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (643) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

GKS Katowice - STAL (2:0)
2007-08-18
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 21 799 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 989 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2008-08-06
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 148 417 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 38 250 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.04241