Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy do Boguchwały.

Jedziemy do Boguchwały.

Przed Nami kolejny mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych będzie Znicz Pruszków.
W roli gospodarza wystąpimy na stadionie Izo Arena w Boguchwale. Mecz w sobotę-17.03. o godz. 13:00 !!!
Bilet wstępu- 10 zł. Kobiety oraz dzieci (do 13 lat) wstęp wolny.
Na to spotkanie jedziemy autokarami. Nagłaśniamy ten temat i mobilizujemy się. Każdy z Nas jest odpowiedzialny za frekwencję i doping na tym meczu.
Do jutra, do godz. 24:00 zapisujemy się na listę pod linkiem:

ZBIÓRKA pod MDK : 11:00  ; ODJAZD 11:15 !!!

Acer | 2018-03-15 19:52

za darmo to nawet w czolko niechca pocalowac,spoko wygraja chlopaki ogladniemy skroty,ponoc Siara chce awansowac ,Stal Mielec tez rozwaza awans ,Stalowka tez bedzie chciala szybko wydostac sie z dolu tabeli zapowiada sie interesujaca wiosna w rozgrywkach o mistrzostwo druzyn z podkarpacia

Xxxx1938 | 2018-03-15 20:54

Darmowa transmisja będzie w Boguchwale ;)

Sztomek1 | 2018-03-15 20:58

Xxx1938 otrzymujesz tytuł mistrza ciętej riposty. Rozbawiłeś mnie do łez. To co będzie ta transmisja czy nie?

Jordache1 | 2018-03-16 09:41

tak bedzie tansmisja kurski juz grzeje lacza.

Pazimieh | 2018-03-16 17:10

dobrze widzę, że mecz odwołano ze względu na PROGNOZĘ POGODY?

Acer | 2018-03-16 20:25

dobrze ze mecz odwolany pogoda fatalna boiska beda mokre zmrozone latwo o kontuzje,pilkarze odpoczna nalezy sie im czas wolny na spedzenie troche czasu z rodzinami do srody dzialacze dac im luz wroca i mozliwe ze jeszcze lepiej zagraja dla nas kibicow ,dzialaczy organizatorow

Vielitz44 | 2018-03-16 20:51

Kuźwa wolne po czym :)? Zagrali jeden mecz! To jest ich zawód, mają zapier... i tyle. Szkoda, że odwołane, bo nasi chyba jednak lepiej sobie radzą na ciężkiej murawie, ale fakt, że gra w takich warunkach to masakra.

Acer | 2018-03-16 21:54

VIELITZ44, -teraz mokro deszczowo sniegowo masakra , w nocy ma byc mroz i w sobote pogoda utrzymac sie ma mrozna ,bedzie to zmrozony snieg twarde z lodowacone boiska zadnej murawy w takich warunkach latwo o skrecenia kostek stawow ,stluczenia ,lepiej odpuscic poczekac na lepsze warunki atmosferyczne miekka nawierznie murawe ,na gre po ziemi murawie pilka,ten pierwszy mecz tez powinien byc odwolany w Jastrzebiu urobilismy murawe tam a nie wynik meczu ,taka pogoda ma sie utrzymac do wtorku niema co sie bolic dac odpoczac zawodnikom psychicznie bo po tym meczu az takiego duzego zmeczenia fizycznego niema ,mecze w Boguchwale wszystkie druzuny mozna ograc ,na wyjazdach jakis remis wygrana i spoko jestesmy w czolowce tabeli

Boskizajkowski | 2018-03-17 14:18

do VIELITZ44 KOLEŚ CZY TY JESTEŚ NORMALNY I NIE BŁAŻNIJ SIE ACER DOBRZE NAPISAŁ

Vielitz44 | 2018-03-17 15:10

BOSKIZAJKOWSKI - co ci w mojej wypowiedzi się nie zgadza? Też uważasz, że nasze grajki po 1 meczu przemęczeni i im się wolne należy:)?
Na szczęście sztab nie jest taki zabawny jak wy i wykorzystał ten czas tak jak należy, a więc sparing - muszą chłopaki wejść w rytm, a nie jakieś kuźwa bzdety o wolnym czasie, jak ledwo sezon ruszył.

Acer | 2018-03-17 20:22

VIELITZ44-nie obrazaj sie to tylko komentarze kolejka odwolana i dobrze ,taki trening w sniegu tez dobrze w plywa na przygotowanie druzyny motorycznie ,pobiegali pokopali pilke mieli kontakt z pilka napewno plus dla druzyny,teraz wyjazd jaki bedzie wynik niewazne trzeba grac swoje podejsc treningowo do meczu wyjazdowego,gra o punt ,punty

Vielitz44 | 2018-03-17 20:52

ACER - kolego, a dlaczego niby miałbym się obrażać :) to nie przedszkole:) Nie wiem czy zauważyłeś, ale nie było treningu właśnie czy tam odpoczynku tylko sparing - najważniejsze dla naszych to złapać rytm. Fajnie, że strzelali napastnicy, może się przełamią (ma ktoś może skrót/bramki z dziś?:).

Acer | 2018-03-17 21:46

VIELITZ 44- rytmu w takich warunkach sniegu to chyba nie bylo napewno trzeba gry w tempo na napastnikow ale na taka gre musimy poczekac na lepsze boiska dobrze ze pobiegali w sparingu mieli kontakt z pilka na sile nie wymusimy dobrej gry w tempo musza sie chlopaki poznac dograc nie wymuszajmy od nich wszystkich meczy wygranych malymi kroczkami zacznimy od remisu do wygranej

Acer | 2018-03-17 21:52

napewno wygrana sie robi od nie stracenia gola a strzelenie gola i wiecej,przeciwnikowi ,szybko przeprowadzane kontrataki zawsze byly dobre dla polskiej pilki

Acer | 2018-03-17 22:03

napewno trzeba tez popracowac druzynie pierwsi do pilki ,zauwazylem ze przy stalych fragmentach gry przewaznie przeciwnicy pierwsi i wyzej skocza do pilki

Acer | 2018-03-17 22:27

napewno terz trzeba popracowac na odbiorze pilki cala druzyna pierwsi do pilki wyprzedzac do podania zawsze byc na wykroku gotowy do startu zworu ,proponuje na mecz wyjazdowy odbior cala druzyna juz na 40 metrze naszej polowy,i probe strzelenia gola przeciwnikowi

Acer | 2018-03-18 08:55

inaczej skutecznie rozbijac ataki rywala i skutecznie atakowac kontratakowac

Acer | 2018-03-18 09:08

napewno w meczu wyjazdowym narzuci nam swoj rytm meczu gospodarz spotkania ,wiec co pierwsze 15,20 minut dajemy im pobiegac nie tracac oczywiscie w pierwszych minutach bramki ,gdy zwolnia z atakami przechodzimy do ofensywy 10,15 minut w 30 minucie spotkania dajemy znow pobiegac rywalowi i ostatnie 10 minut pierwszej polowy probujemy dac bramke do szatni oczywiscie pamietamy o obronie nie na hura .druga oslona polowy spotkania napewno przeciwnik znow ruszy z atakami na nasza bramke dajemy znow pobiegac napor nie bedzie dluzszy jak 20minut oczywiscie rozbijamy skutecznie ataki nie tracac bramki ,robimy zmiany bardzo zmeczonych zawodnikow i znow bierzemy incjatywe przechodzimy do ofensywy ,dajemy tez pobiegac przeciwnikowi i ostatnie 10 minut znow biezemy incjatywe spotkania caly czas skoncentrowani na grze pamietajac o obronie azeby nie stracic bramki a probowac strzelic gola lub wiecej ,proponuje taki rytm gry sparingu i spotkania wyjazdowego

Menager_rzesz | 2018-03-18 09:31

Acer z całym szacunkiem, ale po co piszesz tutaj te swoje wypociny, m.in. cyt. ,,pierwsze 15,20 minut dajemy im pobiegać...w 30 minucie spotkania dajemy znów pobiegać...robimy zmiany bardzo zmęczonych zawodników..' itd. itd. Przecież to są ,,wskazówki' rodem dzieci z podstawówki. Napisz swoje przemyślenia w 1 komentarzu, a nie co Ci przyjdzie na myśl piszesz w kolejnych komentarzach, głównie jakieś pierdoły, za przeproszeniem oczywiście. Jest w STW w miarę ogarnięty trener, który ma do swojej dyspozycji całkiem niezłych graczy (jak na 3 ligę oczywiście), także poradzi sobie bez takich wskazówek. Lepiej wyluzować, to tylko 3 liga polska, czyli poziom miernoty. Pozdrawiam

Acer | 2018-03-18 11:57

ok juz nie bede ,mysle ze stac ich na wiecej jak na trzecia lige zagrac ,Stal Mielec jest w tym sezonie dobrze przygotowana moze z nimi sparing sprawdzian w tym tygodniu przecwiczyc wlasciwy rytm gry Stalowki

Jordache1 | 2018-03-21 19:40

Ale cisza ojoj.

Vielitz44 | 2018-03-21 20:00

Bo na razie się nic nie dzieje, to o czym pisać :) Acer podał już pełne wytyczne sztabowi, więc pewnie to wdrażają :P
A serio, to oby weekendowa kolejka się odbyła i oby ten sezon ruszył na dobre.

Menager_rzesz | 2018-03-21 21:46

Mecz z ŁKS Łódź oczywiście nie odbędzie się. Jak zwykle prowadzący stronkę zapadli w zimowy sen i żyją wyjazdem do Boguchwały na mecz ze Zniczem.

Siatkarz | 2018-03-21 21:58

Menager_rzesz | 2018-03-21 22:05

Siatkarz informacja z bardzo dobrego źródła, z Łodzi. Mecz nie odbędzie się na 100 %. Jutro informacja ta zostanie oficjalnie podana w mediach.

Vielitz44 | 2018-03-22 14:10

No to lipa jak cholera, bo jak tu mają rytm złapać. Będzie może jakiś sparing na sztucznym? Pewnie III liga też nie będzie grać (fajnie jakby ktoś o tym dał info, to by człowiek nie przegapił).

Sztomek1 | 2018-03-22 14:20

Rytm to jedno, ale te mecze zaległe trzeba będzie gdzieś wcisnąć. A to oznacza, że będą grać środa-sobota. My raczej szerokiej kadry nie mamy więc jak przyjdą kontuzje czy kartki to może być bardzo ciężka końcówka. Mam nadzieję że kondycji nie braknie.

Vielitz44 | 2018-03-22 15:35

Sztomek1 - masz rację, ale akurat to problem większości drużyn w tej lidze, ale faktycznie, będzie ciężko - oby przygotowanie kondycyjne do tej rundy było dużo lepsze niż do poprzedniej.

Daro | 2018-03-23 10:10

Oficjalnie mecz z ŁKS odwołany.

Szczerze decyzji nie rozumiem. Drugi klub z tego miasta cały czas rozgrywa mecze :), a warunki pogodowe takie same i chyba obydwa stadiony mają podgrzewaną murawę.

Szykuje się ciężka wiosna. Dobrze, że mamy dość szeroką ławkę bo mecze będą co 3 dni. 14 spotkań w 2 miesiące, a większość nawet 15.

ŁKS po meczu z Gryfem chyba uznał, że potrzebuje więcej czasu na przygotowania.

Amatorski | 2018-03-23 15:13

Czego nie ma nigdzie info żadnego że jest sparing? Chętnie bym się wybrał :)

Kamilosss | 2018-03-23 17:04

Stal - Avia 1:4

Jest dobrze, widzę progres.

Acer | 2018-03-23 20:24

co to druga druzyna stalowki grala sparing

Vielitz44 | 2018-03-24 13:47

Raz, że znów o sparingu nikt nie wiedział (oprócz pewnie tych co blisko), ale druga sprawa, znów jest wszędzie podany skład i strzelcy przeciwnika (choćby z ligi podwórkowej) a o naszym składzie cisza, jakoś to tak dziwne...

Filip kacper k. | 2018-03-24 17:16

wszystkie druzyny z dolu wygraly. bedzie trzeba sporo punktow nazbierac w tej rundzie

Menager_rzesz | 2018-03-24 21:16

Wyniki dla STW fatalne. Wszystko z dołu praktycznie wygrało, poza Gwardią, która jednak odstaje od tej ligi. Czeka nas ciężka walka o utrzymanie...

Edek38 | 2018-03-26 13:06

Oficjalna informacja z PZPN o odwołaniu meczu w Łodzi była dopiero w piątek rano-niestety bo było z ich strony ciśnienie żeby grać . Zespół ze Świdnika rano dostał informację że może jechać na sparing.