Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zmiana godziny zbiórki.

Zmiana godziny zbiórki.
Panie i Panowie !!! Wielkimi krokami zbliża się kolejny weekend a tym samym piłkarskie emocje z udziałem Naszej drużyny.
Zachęcamy do spędzenia Wielkiej Soboty w Rodzinnym Gronie.
Już jutro-31.03. udamy się do Boguchwały na mecz Stalówki z Olimpią Elbląg. 
Początek spotkania o godzinie 15:00. Na ten mecz jedziemy autokarami.
Zapisujemy się na listę i ruszamy na wyprawę kokretnym składem. 
Mobilizujemy się na osiedlach i FC. Każdy z Nas jest odpowiedzialny za dobrą liczbę na wyjazdach więc zachęcamy wszystkich znajomych !!! Nagłaśniamy ten temat na mieście i potralach społecznościowych. Udostępniamy post!!!
Wszyscy jedziemy ubrani na zielono lub czarno i z szalem !!! 
W związku z tym, że klub Resovia nie wpuści na stadion Kibiców KARPAT Krosno, odpuszczamy ten mecz. Wychodzi na to, że komuś bardzo zależy na pustym sektorze gości ponieważ powody "zakazu" dla Karpat są śmieszne.
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW.
 
Zbiórka pod MDK o godz: 12:30, wyjazd 12:45.
 
NIE CZEKAMY NA SPÓŹNIALSKICH.
 
Koszt wyjazdu: 20 zł plus bilet na mecz:  10 zł.
 
Zapisy trwają do piątku, godz. 24:00 pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 
 
NIE CZEKAMY DO OSTATNIEGO DNIA !!!
 
MUSISZ TAM BYĆ !!!
STF !!!

Komentarze (17)

Slim1938 | 2018-03-30 17:21

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 20. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane 4 kwietnia.

4 kwietnia (środa):

Rozwój Katowice - Radomiak Radom, godz. 16:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź).
Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków, godz. 16:00, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).
Legionovia Legionowo - Wisła Puławy, godz. 16:30, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).
Błękitni Stargard - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), godz. 17:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków, godz. 17:00, sędzia: Karol Rudziński (Olsztyn).
ROW 1964 Rybnik - Warta Poznań, godz. 17:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola, godz. 18:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
MKS Kluczbork - ŁKS Łódź, godz. 19:00, sędzia: Jacek Lis (Katowice).

Kamilosss | 2018-03-31 15:49

Czyżby kolejny mecz w dupe? Myślałem, że po dwóch meczach 1 pkt będzie a tu kroi się że będzie całe 0 pkt.

Vielitz44 | 2018-03-31 16:03

Wynik to jedno, bo to sport, ale beznadziejna gra i jedna okazja przez 45min to prawdziwy problem. Budzić się panowie!

Maxtor84 | 2018-03-31 16:14

można przynajmniej u buka na "dwójki" pograć :)

Raul | 2018-03-31 17:06

Bravo !!! 3 sezon kopania sie po czolach I rozpaczliwej walki o utrzymanie , przy calkowitym udziale zacieznej armii pseudokopaczy . Dla przypomnienia: Rakow ( niestety ) gra lige wyzej I tym razem WAS nie wyreczy ... P.S. Teraz dwa dni wolnego , by WKLADY I SZTAB mogli wypoczac po wyczerpujacym starcie , sorry falstarcie . A mialo byc tak pieknie . Ruszcie glowy I dupy I do roboty !!!!!

Raul | 2018-03-31 17:08

Bardziej beznadziejnego I bezjajecznego startu NIKT z dolu tabeli nie zaliczyl . GRATY !

Acer | 2018-03-31 17:15

Niema co sie smucic z przegranej trudno za wysokie progi dla naszych pilkarzy ,ale miejmy nadzieje ze bedzie w kolejnych meczach lepiej i beda wygrane.GARY75 jezeli stalowka jest teraz na dnie czas sie odbic i wskoczyc wyzej ,na gorna polke stalowke za slaba ale srodek tabeli jezeli bardziej sie postara jest realne zagrac ten poziom.Wesolych Swiat zycze wszystkim.Nadejda jeszcze dni chwaly dla stalowki.,powodzenia w utrzymaniu ligi.

Gary75 | 2018-03-31 21:56

Widzę że cenzura znowu działa.... Zgodnie z przyjętą zasadą w komentarzach mogą pojawiać się jedynie hymny mu czci Prezesa i jego świty- pewnie dlatego mój wpis w którym wyraziłem niezadowolenie z wyniku i efektów ( wieloletnich ) rządów obecnych włodarzy został usunięty. Wesołych Świąt!

Filip kacper k. | 2018-04-1 10:47

Wczoraj stala sie sytuacja ktora nie ma miejsca na swiecie.
Na boisku pojaiwl sie gracz z nr.5- Sebastian Letocha.

Chlopaki czy Wy nie widzicie ze ona ma z 20 kg nadwagi?

Przeciez chlop nie potrafi przebiec 10 m.

Menager_rzesz | 2018-04-1 16:21

Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy dla Wszystkich Kibiców Stali Stalowa Wola. Co do wczorajszego spotkania... lepiej nie komentować... Są Święta, radosny czas dla wszystkich. Jako ciekawostkę wczorajszego ,,widowiska' warto spojrzeć na skład Olimpii Elbląg, liczbę wychowanków i juniorów w składzie.... Uczyć się działacze ze Stw, oj uczyć się...

Cdncdn | 2018-04-1 17:35

Jak to nie ma co komentowac?Wlasnie ze trzeba wpier....l sposcic tym niedorajdom a z trenerem na osobnosci porozmawiac .Wkurza mnie kiedy slysze komentarze ze nic sie nie stalo,ze bedzie lepiej,ze sa swieta i nie ma co sie denerwowac.Jak kibice nie zrobia z tym porzadku to nadal beda was cwaniaki glopkow robic.Mozna bronic kogos kto ma jedna dwie wpadki ze nie wyszlo ze slabszy mecz itp ale tu od lat ciemnote wciskaja i dalej doja kase za nic.

Quick1986 | 2018-04-1 17:43

Była Arena BUBEL
Teraz będzie Arena WIDMO....
Wszystko przez kolesiostwo i układy!
ŻAL....!!!

Acer | 2018-04-1 23:01

CDNCDN-masz racje zgadzam sie z toba ,co za lamagi graja w tej stalowce nie potrafia nawet meczu u siebie zremisowac ,pora na spektakl Gebalskiego od pierwszych minut gry ,pora na zrobienie wszystkich reszte zawodnikow wachadlowych atak obrona ,normalne zmiany w 0d 60 minuty gry zmeczonych bardzo zawodnikow i w srode wygrac potrzebne punkty jezeli druzyna nie zagra w koncu zespolowo bedzie chlopcy spadek do 3 ligi .

Acer | 2018-04-1 23:01

CDNCDN-masz racje zgadzam sie z toba ,co za lamagi graja w tej stalowce nie potrafia nawet meczu u siebie zremisowac ,pora na spektakl Gebalskiego od pierwszych minut gry ,pora na zrobienie wszystkich reszte zawodnikow wachadlowych atak obrona ,normalne zmiany w 0d 60 minuty gry zmeczonych bardzo zawodnikow i w srode wygrac potrzebne punkty jezeli druzyna nie zagra w koncu zespolowo bedzie chlopcy spadek do 3 ligi .

Acer | 2018-04-1 23:03

sory komputer mi sie zawiesza

Jordache1 | 2018-04-2 07:59

ale grali ale grali.Jeszcze ze 2 mecze i wszystkich zniechecicie do ogladania tej blazenady.Ale wszyscy wstaja i kicaja.

Acer | 2018-04-2 09:54

no dali ciala chlopcy tak szybko do trzeciej ligi zaskoczyli chyba wszystkich kibicow ,dzialaczy taka gra a jeszcze sie dobrze sezon nie zaczal ,trzeba chyba odpuscic szkoda sie bolic dol tabeli gra wiosna poziom gornej polki powodzenia.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola
2018-08-18, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź

Stal Stalowa Wola             Widzew Łódź

3 : 0

Robert Dadok 62, 71,
Michał Trąbka 74
    
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 4 3-1-0 10
2 Stal Stalowa Wola 4 3-0-1 9
3 Olimpia Grudziądz 4 3-0-1 9
4 Siarka Tarnobrzeg 4 3-0-1 9
5 GKS Bełchatów 4 2-2-0 8
6 Gryf Wejherowo 4 2-2-0 8
7 Widzew Łódź 4 2-1-1 7
8 Radomiak Radom 4 2-1-1 7
9 Elana Toruń 4 2-1-1 7
10 Błękitni Stargard Szcz. 4 2-1-1 7
11 Znicz Pruszków 4 1-1-2 4
12 ROW 1964 Rybnik 4 1-0-3 3
13 Ruch Chorzów 4 1-0-3 3
14 Olimpia Elbląg 4 1-0-3 3
15 Rozwój Katowice 4 0-3-1 3
16 Pogoń Siedlce 4 0-2-2 2
17 Resovia Rzeszów 4 0-1-3 1
18 Skra Częstochowa 4 0-0-4 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-18 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (796)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (383)
» Koko (367) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 13 838 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 7 274 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 7 708 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2010-10-30
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 93 326 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.04185