Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zmiana godziny zbiórki.

Zmiana godziny zbiórki.
Panie i Panowie !!! Wielkimi krokami zbliża się kolejny weekend a tym samym piłkarskie emocje z udziałem Naszej drużyny.
Zachęcamy do spędzenia Wielkiej Soboty w Rodzinnym Gronie.
Już jutro-31.03. udamy się do Boguchwały na mecz Stalówki z Olimpią Elbląg. 
Początek spotkania o godzinie 15:00. Na ten mecz jedziemy autokarami.
Zapisujemy się na listę i ruszamy na wyprawę kokretnym składem. 
Mobilizujemy się na osiedlach i FC. Każdy z Nas jest odpowiedzialny za dobrą liczbę na wyjazdach więc zachęcamy wszystkich znajomych !!! Nagłaśniamy ten temat na mieście i potralach społecznościowych. Udostępniamy post!!!
Wszyscy jedziemy ubrani na zielono lub czarno i z szalem !!! 
W związku z tym, że klub Resovia nie wpuści na stadion Kibiców KARPAT Krosno, odpuszczamy ten mecz. Wychodzi na to, że komuś bardzo zależy na pustym sektorze gości ponieważ powody "zakazu" dla Karpat są śmieszne.
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW.
 
Zbiórka pod MDK o godz: 12:30, wyjazd 12:45.
 
NIE CZEKAMY NA SPÓŹNIALSKICH.
 
Koszt wyjazdu: 20 zł plus bilet na mecz:  10 zł.
 
Zapisy trwają do piątku, godz. 24:00 pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 
 
NIE CZEKAMY DO OSTATNIEGO DNIA !!!
 
MUSISZ TAM BYĆ !!!
STF !!!

Komentarze (17)

Slim1938 | 2018-03-30 17:21

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 20. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane 4 kwietnia.

4 kwietnia (środa):

Rozwój Katowice - Radomiak Radom, godz. 16:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź).
Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków, godz. 16:00, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).
Legionovia Legionowo - Wisła Puławy, godz. 16:30, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).
Błękitni Stargard - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), godz. 17:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków, godz. 17:00, sędzia: Karol Rudziński (Olsztyn).
ROW 1964 Rybnik - Warta Poznań, godz. 17:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola, godz. 18:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
MKS Kluczbork - ŁKS Łódź, godz. 19:00, sędzia: Jacek Lis (Katowice).

Kamilosss | 2018-03-31 15:49

Czyżby kolejny mecz w dupe? Myślałem, że po dwóch meczach 1 pkt będzie a tu kroi się że będzie całe 0 pkt.

Vielitz44 | 2018-03-31 16:03

Wynik to jedno, bo to sport, ale beznadziejna gra i jedna okazja przez 45min to prawdziwy problem. Budzić się panowie!

Maxtor84 | 2018-03-31 16:14

można przynajmniej u buka na "dwójki" pograć :)

Raul | 2018-03-31 17:06

Bravo !!! 3 sezon kopania sie po czolach I rozpaczliwej walki o utrzymanie , przy calkowitym udziale zacieznej armii pseudokopaczy . Dla przypomnienia: Rakow ( niestety ) gra lige wyzej I tym razem WAS nie wyreczy ... P.S. Teraz dwa dni wolnego , by WKLADY I SZTAB mogli wypoczac po wyczerpujacym starcie , sorry falstarcie . A mialo byc tak pieknie . Ruszcie glowy I dupy I do roboty !!!!!

Raul | 2018-03-31 17:08

Bardziej beznadziejnego I bezjajecznego startu NIKT z dolu tabeli nie zaliczyl . GRATY !

Acer | 2018-03-31 17:15

Niema co sie smucic z przegranej trudno za wysokie progi dla naszych pilkarzy ,ale miejmy nadzieje ze bedzie w kolejnych meczach lepiej i beda wygrane.GARY75 jezeli stalowka jest teraz na dnie czas sie odbic i wskoczyc wyzej ,na gorna polke stalowke za slaba ale srodek tabeli jezeli bardziej sie postara jest realne zagrac ten poziom.Wesolych Swiat zycze wszystkim.Nadejda jeszcze dni chwaly dla stalowki.,powodzenia w utrzymaniu ligi.

Gary75 | 2018-03-31 21:56

Widzę że cenzura znowu działa.... Zgodnie z przyjętą zasadą w komentarzach mogą pojawiać się jedynie hymny mu czci Prezesa i jego świty- pewnie dlatego mój wpis w którym wyraziłem niezadowolenie z wyniku i efektów ( wieloletnich ) rządów obecnych włodarzy został usunięty. Wesołych Świąt!

Filip kacper k. | 2018-04-1 10:47

Wczoraj stala sie sytuacja ktora nie ma miejsca na swiecie.
Na boisku pojaiwl sie gracz z nr.5- Sebastian Letocha.

Chlopaki czy Wy nie widzicie ze ona ma z 20 kg nadwagi?

Przeciez chlop nie potrafi przebiec 10 m.

Menager_rzesz | 2018-04-1 16:21

Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy dla Wszystkich Kibiców Stali Stalowa Wola. Co do wczorajszego spotkania... lepiej nie komentować... Są Święta, radosny czas dla wszystkich. Jako ciekawostkę wczorajszego ,,widowiska' warto spojrzeć na skład Olimpii Elbląg, liczbę wychowanków i juniorów w składzie.... Uczyć się działacze ze Stw, oj uczyć się...

Cdncdn | 2018-04-1 17:35

Jak to nie ma co komentowac?Wlasnie ze trzeba wpier....l sposcic tym niedorajdom a z trenerem na osobnosci porozmawiac .Wkurza mnie kiedy slysze komentarze ze nic sie nie stalo,ze bedzie lepiej,ze sa swieta i nie ma co sie denerwowac.Jak kibice nie zrobia z tym porzadku to nadal beda was cwaniaki glopkow robic.Mozna bronic kogos kto ma jedna dwie wpadki ze nie wyszlo ze slabszy mecz itp ale tu od lat ciemnote wciskaja i dalej doja kase za nic.

Quick1986 | 2018-04-1 17:43

Była Arena BUBEL
Teraz będzie Arena WIDMO....
Wszystko przez kolesiostwo i układy!
ŻAL....!!!

Acer | 2018-04-1 23:01

CDNCDN-masz racje zgadzam sie z toba ,co za lamagi graja w tej stalowce nie potrafia nawet meczu u siebie zremisowac ,pora na spektakl Gebalskiego od pierwszych minut gry ,pora na zrobienie wszystkich reszte zawodnikow wachadlowych atak obrona ,normalne zmiany w 0d 60 minuty gry zmeczonych bardzo zawodnikow i w srode wygrac potrzebne punkty jezeli druzyna nie zagra w koncu zespolowo bedzie chlopcy spadek do 3 ligi .

Acer | 2018-04-1 23:01

CDNCDN-masz racje zgadzam sie z toba ,co za lamagi graja w tej stalowce nie potrafia nawet meczu u siebie zremisowac ,pora na spektakl Gebalskiego od pierwszych minut gry ,pora na zrobienie wszystkich reszte zawodnikow wachadlowych atak obrona ,normalne zmiany w 0d 60 minuty gry zmeczonych bardzo zawodnikow i w srode wygrac potrzebne punkty jezeli druzyna nie zagra w koncu zespolowo bedzie chlopcy spadek do 3 ligi .

Acer | 2018-04-1 23:03

sory komputer mi sie zawiesza

Jordache1 | 2018-04-2 07:59

ale grali ale grali.Jeszcze ze 2 mecze i wszystkich zniechecicie do ogladania tej blazenady.Ale wszyscy wstaja i kicaja.

Acer | 2018-04-2 09:54

no dali ciala chlopcy tak szybko do trzeciej ligi zaskoczyli chyba wszystkich kibicow ,dzialaczy taka gra a jeszcze sie dobrze sezon nie zaczal ,trzeba chyba odpuscic szkoda sie bolic dol tabeli gra wiosna poziom gornej polki powodzenia.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 302 razy
Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 481 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2002-04-20
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 377 razy
STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 247 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.03965