Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd do Bełchatowa

Wyjazd do Bełchatowa
Już w najbliższą srodę - 4.04. udamy się do Bełchatowa gdzie Stalówka zagra z miejscowym GKS-em o godz.18
 
Na ten mecz jedziemy autokarami.
 
Zapisujemy się na listę i ruszamy na wyprawę kokretnym składem. 
Mobilizujemy się na osiedlach i FC. Każdy z Nas jest odpowiedzialny za dobrą liczbę na wyjazdach więc zachęcamy wszystkich znajomych !!! Nagłaśniamy ten temat na mieście i potralach społecznościowych. Udostępniamy post!!!
Wszyscy jedziemy ubrani na zielono lub czarno i z szalem !!! 
 
Zbiórka pod MDK o godz: 13:00
 
NIE CZEKAMY NA SPÓŹNIALSKICH.
 
Koszt wyjazdu: 50 zł z biletem
 
Zapisy trwają do wtorku, godz. 24:00 pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 
 
NIE CZEKAMY DO OSTATNIEGO DNIA !!!
 
MUSISZ TAM BYĆ !
STF !

Komentarze (16)

Acer | 2018-04-3 13:30

mecz z olimpia byl pod wzgledem murawy bardzo ciezkim do biegania ,zawodnicy ruszali sie po nim jak muchy w mazi na takiej murawie to tylko pilka w przod tylko gorne nie dolem i czekac az jakis blad popelni przeciwnik w obronie ,dolem po ziemi nie da sie grac dobrej pilki na wyjaz Bukowiec za Hirski i obrone zmotywowac do lepszej gry asekuracyjnej Zalepa na lawke niech przeanalizuje co trzeba poprawic w grze obronnej aby lepiej zagrac napewno przy stalych fragmentach gry w pole karne pierwsi do pilki pierwsi skacza glowkuja

Acer | 2018-04-3 13:34

nie pozwalaja tez na dokladne rozegranie pilki na dosrodkowania z bocznych sektorow gry no i srodek asekuracyjnie nie do przejscia oddania strzalow z dystansu

Vielitz44 | 2018-04-4 21:22

Kurdę, dalej ta skuteczność, ale chociaż widać, że coś się dzieje, są akcje! No i zero z tyłu. Nie jest super, ale jest lepiej - teraz musi być zwycięstwo i odbijamy się od dna!

Arturions75 | 2018-04-4 22:52

KTOS WIE NA KIEDY JEST TERMIN ODDANIA STADIONU ???? TAK POZA TYM JAKIS DZIWNY TEN OBIEKT BEDZIE ......TO OD STRONY ZEGARA BEDZIE OTWARTE CZY JAK ????

Acer | 2018-04-4 23:51

VIELITZ44-jest lepiej chlopaki bywaja przy pilce sytuacje strzeleckie tez bywaja w obronie tez lepiej byla koncentracja ,jeszcze nie robic na sile zwyciestwa grac swoje na zero z tylu a wygrana przyjdzie z czasem

Raul | 2018-04-5 00:11

Absolutne 0 pomyslu na gre , tylko wrzutki niecelne na dzide z jednej I drugiej strony boiska . To nie mozna pilki rozegrac klepka przez srodek , albo mijajac 1 na jeden , albo pociagnac skrzydlem do konca , sciac i podac wprost do wbiegajacego kolegi lub kolegow .To takie trudne ??? Albo ten co ma odwage i technike zrobi indywidualna akcje . A nie jak juz macie pilke na nodze to ni to strzal ni to podanie . Nie ma tam nikt uderzenia z dystansu , nikt nie ma kopyta .Smutno patrzy sie na Wasze pozal sie Boze popisy .Dorosli ludzie , Panowie pilkarze , a wygladacie jak 7 nieszczesc jakby to byl dla Was oboz pracy , jakbyscie tu byli za KARE .Na razie KARA jest WAS ogladac dla NAS KIBICOW. Tylko dzieki szczesciu przywozimy punkt , a w takim tempie punktowania to spadek murowany ( 1 punkt na 3 mecze = 0.33 punkta na mecz ) Nosz K...A ludzie obudzcie sie ze snu zimowego . Po meczu z Olimpia Pan Pilkarz Bruno Zoladz mowi : " liczy sie miejsce na koniec sezonu , nie ma sie co matwic , a poza tym mielismy problem , bo 1 polowe gralismy pod wiatr . Pan trenen Letocha narzeka ze nie znali boiska , bo na nim nie trenowali ani nie grali sparingu . DOMOWE PRZEKSZKOLE WSZYSTKIE DZIECI KOCHA ....... Tam jest WASZE miejsce , choc zapewne I tam bylibyscie najslabsi.

Edek38 | 2018-04-5 11:19

Nie wiem czy oglądałeś ten sam mecz czy śledziłeś tylko "lajfy" wybiórczo . Albo pomyliłeś newsa i chciałeś skomentować pierwszą połowę z Olimpią.
W Bełchatowie, podobnie jak w Jastrzębiu zagrali bardzo poprawnie i wg wielu, wyglądali lepiej od gospodarzy. Niestety zabrakło skuteczności,szczę ścia chociażby przy sytuacjach dziubińskiego czy przy słupku po rzucie wolnym.
Wychodząc spod własnej bramki kilka razy wymienili ponad 10 podań z pierwszej ,drugiej piłki i Bełchatów kręcił się jak wiatrak. Obrona bez Zalepy również dała radę.
Fakt, efekt końcowy - 1 pkt niezadowalający ale nie dramatyzuj chłopie bo w porównaniu z pierwszą połową z Boguchwały to było niebo a ziemia. Oby tak kopali w Poznaniu-plus zdobyta braka/bramki i będą 3 okt. A ty pooglądaj jeszcze raz cały mecz.

Raul | 2018-04-5 23:45

EDEK 38 - Tak, ogladalem caly mecz I jeszcze teraz bola Mnie oczy , wiecej katowac sie nie zamierzam . Po prostu nie lubie sado-maso ... Po drugie to po kazdym meczu mozna napisac 1.braklo szczescia , 2.braklo skutecznosci , 3.byly trudne warunki , grzaska murawa , padal deszcz , wial wiatr itp. 4.stracona bramka pokrzyzowala nasze plany , zalozenia taktyczne , strategie I po 5.wyciagniemy z tej porazki ( remisu ) wnioski. Nie po to doszli zima nowi zawodnicy I dalej grac takie G.WNO. I to by bylo na tyle .Mozesz przekazac kolegom w Zarzadzie I Mlynie . Pozdrawiam .

Edek38 | 2018-04-6 00:24

Pozostaje Ci więc liga mistrzów wytrawny znawco futbolu. Oczywiście nie omieszkam przekazać cennych uwag i smutnej wieści,że nas opuszczasz.

Atari | 2018-04-6 10:24

Piłkarze Stali może nie są wirtuozami futbolu, ale w tym meczu widziałem pełne zaangażowanie, walkę a to jest w tej drugiej lidze najważniejsze i jestem przekonany że zaowocuje punktami. Nie lubię narzekać i biadolić więc podziękuję naszym Piłkarzom za walkę, punkt z trudnym rywalem i trzymam kciuki za zwycięstwa w kolejnych meczach.

Sztomek1 | 2018-04-6 17:55

Raul próba jakiejkolwiek polemiki z Edkiem to jak walenie głową w mur. Juz od lat na tym forum Edek jest alfa i omega. Jak Edek pisze ze grali dobrze to tak było. Koniec i kropka. A jak ktos ma inne zdanie to jest "znafca" i może spadać.

Raul | 2018-04-6 23:57

SZTOMEK1 w pelni sie z Toba zgadzam , bo to samo zauwazylem przez ostatnie lata . Jakkolwiek , by nie zagrali to jest lub bedzie lepiej . I niestety musze zasmucic EDEK38 NIGDZIE SIE NIE WYBIERAM , BO STALOWKA TO MOJ KLUB I MAM PRAWO DO WYRAZANIA OPINII NA TEMAT CALOKSZTALTU DZIALALNOSCI KLUBU I GRY NASZYCH ZAWODNIKOW . A DOBRO KLUBU LEZY MI NA SERCU. I NIKT , NAWET POLBOG EDEK38 MI NIE BEDZIE MOWIC CO , JAK I KIEDY MAM MYSLEC I MOWIC .

Edek38 | 2018-04-7 12:27

Oglądałeś mecz w Boguchwale i widziałeś jakąś różnicę między 1 a 2 połową? Widziałeś mecz w Bełchatowie i nie widziałeś zadnej różnicy 1 połową z Olimpią a tym meczem? To masz naprawdę wysokie wymagania więc odsyłam do LM. Skoro KAŻDY KIBIC ma prawo do wyrażania swojego zdania to mam też ja. A czy się z nim zgadzasz czy nie to już mało mnie obchodzi. W Naszym kraju wszyscy znają się na piłce i mają UEFA Pro więc...piszta co chceta.