Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Za darmo do Boguchwały !

Za darmo do Boguchwały !
Jedziemy do Boguchwały.
 
Przed Nami kolejny mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych będzie Wisła Puławy. 
 
W roli gospodarza wystąpimy na stadionie Izo Arena w Boguchwale. Mecz w sobotę-14.04. o godz. 15:00 
 
Koszt przejazdu 0 zł płacimy tylko za bilet wstępu- 10 zł. Kobiety oraz dzieci (do 13 lat) wstęp wolny.
 
Na to spotkanie jedziemy autokarami. 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 
 
ZBIÓRKA pod MDK : 12:45  ; ODJAZD 13:00
 
MUSISZ TAM BYĆ!

Komentarze (37)

Zatroskany | 2018-04-16 11:57

Po raz kolejny skasowane wpisy !
Po raz kolejny problemy zamiecione pod dywan !
Po raz kolejny towarzystwo wzajemnej adoracji nie ma sobie nic do zarzucenia !
Edek i banda jesteście żałośni !
Grabarze sportu Stalowej Woli !

Cenzura | 2018-04-16 12:45

ŁĘTOCHA OUT
WTOREK IN

Filip kacper k. | 2018-04-16 12:49

Mariusz Szymański grabarz stalowowolskiej piłki

Maniek | 2018-04-16 12:51

Proponuję kolejne spotkanie w "Słonecznym" !
Ich myślenie jest takie "Chodź powiedz mi to w twarz" albo " To idz Ty, trenuj i bądź prezesem" Typowo "kibolskie" idiotyczne myślenie. Teraz efekty tego są. Wszyscy zaczynają się odwracać.Nawet oficjalny "fanpejdż" zaczyna to robić nazywając ich "Stal to wy a nie my" i dziewczynkami ! Brawo.

Cenzura | 2018-04-16 12:57

Jeśli nie pozwalacie na komentować to sami skomentujcie sytuację.
Co się do ch**a pana dzieje. Trener mówi, że fajnie trenują, tylko kibice ich stresują, a tu żadnych decyzji.
Powiedzcie czy zamierzamy coś robić czy spadek jest komuś na rękę?
ŁĘTOCHA WYJAZD

Jordache1 | 2018-04-16 13:14

Kogoś boli tylek że usuwa komentarz? Domyślam się kto.

Marconi1938 | 2018-04-16 13:25

WYMOWNY KOMENTARZ Z 90MINUT.PL:

"- ja jestem z Mielca i nie życzę Stalowej spadku. Ale zastanawiam się, kto wpadł u Was na pomysł, by zatrudnić Łętochę. Spuścił Stal Rz. z ligi, trenował juniorów Stali M. w CLJ i CLJ-tki już nie ma. Dziś zbieracie plony zatrudniania przypadkowych trenerów, a zaczęło się od R.Wójcika, który zniszczył wam szatnię (to on wyrzucił Balona z drużyny, bo ten miał coś do powiedzenia i szacunek w drużynie). Zróbcie wszystko, by z tej ligi nie spaść. Mielec po spadku tułał się po buraczanych ligach 16 lat i was też może to czekać"

Lelum_polelum | 2018-04-16 16:27

Problem nie zaczął się od Wójcika, a wcześniej. Momentem zwrotnym było zwolnienie J.Wieprzęcia. Pytanie: kto osiągał w ostatnich latach najlepsze wyniki ze Stalą? "Nasi" trenerzy. Oprócz nieudanego epizodu trenerskiego A.Kasiaka, zarówno P.Wtorek (awans do zreformowanej 2 ligi) jak i J.Wieprzęć (otarcie się o awans do 1 ligi) osiągali przyzwoite rezultaty. Bo są stąd, interesuje ich los tego Klubu a nie jest to tylko kolejne miejsce pracy. Niestety, KTOŚ stwierdził że to co grają piłkarze to słabizna i trzeba nam fajnego trenera co wprowadzi Stal na salony. No i tak to się kręci od tamtej pory. Koncepcje prowadzenia klubu zmieniają się jak w kalejdoskopie: raz ma to być młody trener i niedoświadczeni piłkarze, raz doświadczony trener i zawodnicy co już grali w połowie klubów świata. Piłkarze przychodzą i odchodzą, trenerzy to samo. Marketing (prócz prezentacji w MDK) na poziomie Sanu (bez urazy, bardzo lubię i kibicuję temu klubowi). Strona internetowa (oficjalna) taka, że Memento ma weselszą. Totalny brak komunikacji z kibicami (skoro macie tego klubowego fejsbuka to może ktoś z zarządu się wypowie na temat obecnej sytuacji...marzenia. .. A POWINIEN CHOĆ JEDEN PIŁKARZ STANĄĆ TERAZ PRZED KAMERĄ I PO AKCJI Z KOSZULKAMI POWIEDZIEĆ ŻE BĘDĄ ZAP.. NA BOISKU BY UDOWODNIĆ ŻE ZASŁUGUJĄ BY NOSIĆ KOSZULKI STALÓWKI..skąd..po co?..). Nie piszę tego aby dowalić zarządowi czy komukolwiek bo wiem też że swojego czasu Ci ludzie sprawili że Stal w ogóle jeszcze funkcjonuje. Piszę, bo martwię się o Klub, któremu kibicuję od dziecka. Nie chcę by cała Polska, jak swojego czasu mówiła "organizacyjnie Stal Mielec", teraz zmieniła powiedzenie na "organizacyjnie Stal Stalowa Wola"...

Vielitz44 | 2018-04-16 18:01

LELUM_POLELUM - nic dodać nic ująć, napisałeś to, co każdy kibic Stalówki ma teraz w głowie - ciekawe, czy problem "będziemy" chcieli przemilczeć, czy coś drgnie w temacie?

Okulickiego | 2018-04-16 19:48

Do puki w całą tą sytuację nie wejdzie zdecydowanie KTOŚ kto będzie miał KASĘ i ten KTOŚ będzie na tyle ODWAŻNY aby wykupić większość udziałów w SPÓŁCE PSA. nic się NIE ZMIENI.!!!!!! Wbijcie to sobie do głowy !!!!! Najbliżej tego jest UM bo już jakieś udziały posiada. Może to być również któryś ze sponsorów a nawet Stowarzyszenie Kibiców. Moje zdanie zostało tu już raz powiedziane i jest to jedyna słuszna wg. mnie droga do normalność na przyszłość. Nie ważne jest to czy będziemy grali w II czy w III lidze . Potrzeba jest zmian fundamentalnych i całkowita bezwzględna wymiana ludzi którzy obecnie kpiny sobie urządzają. Los tego sezonu już jest raczej przesądzony spadniemy do III ligi i to z ostatniego miejsca w dodatku idę o zakład że nie wygramy meczu do końca rundy.

Filip kacper k. | 2018-04-16 20:12

Okulickiego, przykre jest to co piszesz, ale niestety prawdziwe...

Jordache1 | 2018-04-16 20:34

Jestem ciekawy ile kiosków odwiedzi izo arenę.bo wklady będą grały bez koszulek chyba.

Amatorski | 2018-04-16 22:07

Nie chciałbym aby Stal spadała, bo gdy tak się stanie ten klub padnie. III Liga to specyficzny poziom, mało kto chce tu przychodzić z wyższej ligi, a napewno nie z całego kraju (bo to jest poziom półzawodowy). Na wychowanków grających w pobliżu nie ma co liczyć bo wolą kopać niżej niż utożsamiać się z tym klubem. Ponadto gdy klub spadnie to na 100% straci wsparcie z UM. Co do wykupywania udziałów, jestem za, ale niech przyjdzie tutaj ktoś z pieniędzmi realnymi i niech ma pomysł, to spoko, ale jak ktoś ma przychodzić dla samej zmiany to coś nie halo.

Okulickiego | 2018-04-16 22:32

Do p. AMATORSKI proszę nie mylić pojęć. Wsparcie dotacją z budżetu miasta to nie jest wykupienie większości udziałów.... Proszę Nie Wprowadzać ludzi w błąd i skąd od razu twierdzenie że na 100% utrata wsparcia???? .... Przypomnę jeszcze o jednym piszesz że nikt tu nie przyjdzie z wyższej ligi.... TAK I BARDZO DOBRZE... zobacz teraz ilu jest tych grajków i co reprezentują B-klasa. taki poziom. Ja pisze o fundamentach i o Stali Stalowa Wola OD NOWA a nie o jakichś eksperymentach i doklejankach.... Zachęcam do dyskusji Wszystkich.... Bo może uda się Stalówkę wyprostoeać i to bardzo szybko.... Pozdro

Amatorski | 2018-04-16 22:51

Do kolegi Okulickiego, stracą wsparcie bo nie jest obowiązkiem miasta wspierać działalność klubu a prezydent ma dość poprostu, nie idzie to tak ja ma wyglądać. Chcecie fundamentów, okej, ale mamy na czym je podeprzeć? Kto wróci z wychowanków, kto tu zagra? Chciałbym aby Stal ściągała wyróżniających się zawodników z niższych lig co będą się zabijać o miejsce w składzie, ponadto potrzeba zaplecza sportowego aby mieć jakieś zabezpieczenie w postaci wychowanków w przypadku spadku bądź innych problemów.

Okulickiego | 2018-04-16 23:07

Podoba mi się że piszesz o rzeczach które mi również są bliskie . Właśnie czyli jednak można normalnie podyskutować . Wsparcia nie stracą wiesz dlaczego bo to jest mimo wszystko podmiot który reprezentuje miasto i w budżecie na dany rok ujęty jest praktycznie każdy klub czy stowarzyszenie sportowe które działa w naszym mieście. Przykład : PKS SAN ....to jest B-klasa ....no ale jest i co roku dotacja również .... Oczywiście być może nie w takiej kwocie jak dostaje PSA ...no ale jest. Jestem przekonany na bank że PSA dotacji nie straci . Jedyna sprawa jaka mogłaby przeszkodzić to jakieś nadużycie obecnie zarządzających w PSA. Nie piszę tu o ZKS choć i oni wsparcie otrzymują + dotacja z Kuratorium Oświaty na rzecz kształcenia dzieciaków to tak w skrócie. Generalnie to nie chcę tu na tym forum podpowiadać bo być może po drugiej str. siedzi ktoś z zarządu i BARDZO ZALEŻY MU NA TYM ABY CAŁY CZAS TAM SIEDZIAŁ .... Proponuję tą dyskusję przenieść na żywo np. Zebranie w Słoneczku i tam dalsze dyskusje ..... ! Wszyscy jesteśmy kibicami tego KLUBU i każdy powinien w stosunku do siebie odnosić się z szacunkiem mimo różnych zdań ....

Sciemaa | 2018-04-17 00:05

Starczy ze miasto obetnie polowe.... z pro junior tez ochlapy dostana... i co? klops. W tym sezonie sporo kasy... od miasta i z pro i co? chyba kogos od przybytku glowa rozbolala.

Sztomek1 | 2018-04-17 07:41

Co do kasy to możemy pogdybać. Ale na dzień dzisiejszy jesteśmy na 5 miejscu w projunior co daje 400 000 pod warunkiem utrzymania. Co do kasy z miasta to na szczęście na jesień są wybory, wiec Lucek na 200% nie obetnie nawet złotuweczki z dotacji.

Cenzura | 2018-04-17 08:59

LUDZIE NIE MOŻEMY SPAŚĆ, BO SIĘ NIE WYGRZEBIEMY, BO NIE MAMY DO K***Y NĘDZY STADA MŁODZIEŻY DO GRY JAK GKS JASTRZĘBIE, ANI PIENIĘDZY OD SPONSORÓW JAK WIDZEW CZY ŁKS.
Łatwo jest mówić, spadnijmy, wejdźmy.
Z trzeciej wchodzi jedna drużyna, a w kolejce od kilku lat stoją np. Stal Rzeszów (super młodzież, extra kasa), motor (wielkie miasto, wielcy sponsorzy), Resovia (extra młodzież). A jednak jeszcze przed nich wyskakują ekipy z sezonem konia, bo nie ma marginesu błędu.

A my nie mamy ani kasy, ani wychowanków i przez następne 5 lat nie będziemy mieć wychowanków (może 3), a i na sponsorów bym nie liczył. A nikt tu grać i tak nie przyjdzie jak nie będzie 2 ligi, bo jak ktoś z podkarpacia to wybierze Rzeszów, a reszta i tak ominie szerokim łukiem spadkowicza z niepewnym losem.

OSTATNI RAZ MÓWIĘ, NIE MOŻEMY SPAŚĆ!
NIE MAMY PLANU NA TAKĄ EWENTUALNOŚĆ.
SPADEK=KONIEC

Sciemaa | 2018-04-17 09:13

Anie mozemy... mowmy sobie tak dalej:) jutro kolejny mecz a o zmianach cisza:)

Edek38 | 2018-04-17 11:19

Co tu komentować. Sytuacja jest podbramkowa i każdy zdaje sobie z tego sprawę.
W tym momencie można zmienić prezesów, trenerów sponsorów i nic to nie da. To piłkarze grają i oni muszą ogarnąć swoje głowy !!!
Oni wychodzą na boisko i mają walczyć, wygrywać bo za to mają płacone. Zarząd czy trenerzy nie wystąpili w żadnym meczu.
Było dziesiatki spotkań w słoneczku , na boisku z zawodnikami itp,itd. Zainteresowanych...k ilkanaście tych samych osób.
Jeśli ktoś myśli, że uzdrowi sytuację komentarzem na stronie to gratuluję.
Nie , to nie jest "kibilskie myślenie".
Problemy wymagają konkretnych rozmów i działań a nie śmiesznych żali w internecie.
Nie myli się ten kto nic nie robi.
Ciężko jest się pomylić pisząc mądrości po fakcie.

Raul | 2018-04-17 11:56

EDEK38 - Madrosci to Ty pisales po pierwszych meczach , jak to Stalowka dobrze gra , jakie sytuacje stwarza I ze tylko kwestia czasu jest jak to wszystko sie zazebi . Jestes czlowiekiem z ukladow wiec skoncz p......lic bo Ci sie cieply stoleczek pod tylkiem pali . Jakos przez ponad 2 tygodnie morda w kubel , procz usuwania niewygodnych wpisow . Teraz taki madry jestes ? Ze najlepiej NIC NIE ROBIC I CZEKAC NA DEGRADACJE ?!! A pewnie bo kilka osob nie moze oderwac sie od KORYTA ........

Raul | 2018-04-17 12:02

Wpierw bylo CZEKAJCIE CIERPLIWIE BEDZIE DOBRZE , a teraz jest CZEKAJCIE I TAK NIC SIE NIE DA ZROBIC ( BO MY MOZEMY NA TYM STRACIC )

Sztomek1 | 2018-04-17 12:07

Edek nie pieprz głupot, że ludzie piszą mądrości tylko po fakcie. Było wiele wpisów, że Łętocha nas prędzej czy później spuści, było wiele wpisów, że sprowadza do Stalówki szrot a nie piłkarzy, było masę wpisów, że szkolenie leży i kwiczy itd. A co zostało zrobione ?USUNIĘTO WSZYSTKIE NIEWYGODNE WPISY.
I teraz masz czelność pisać, że zmiana szkoleniowca czy zarządu nic nie da. To gdzie my kuwa jesteśmy? Ile trzeba przegrać żebyś przejrzał na oczy ?

Sciemaa | 2018-04-17 13:16

A co mial napisac? ze zwolnienie kogos cos da? to jednoczesnie sam by musial zrezygnowac.

Jaszczur | 2018-04-17 13:24

EDEK jak pilkarze maja problem w glowach to zrob im impreze integracyjna. Ogladnij mecz ostatni przeciez oni nic nie biegaja albo moze nie maja sil.Jak maja slaba psychike to niech idzie do pracy w kopalni tu trzeba gryz trawe zeby cos ugrac.Zagrali dobrze z Jastrzebiem Belchatowem i pol meczu z Olimpia reszta meczy to padaka.Jak maja wygrywac jak niema kto grac.brak dobrego napastnika i stopera i kicha

Cenzura | 2018-04-17 13:34

Zmiana trenera nic nie da?
No proszę Cię, jak to nie? Tylko zmiana trenera nas uratuje. Efekt nowej miotły, przewietrzenie szatni, nowe rozdanie. Nazywajcie to jak chcecie, ale w większości przypadków to się sprawdza. Tym bardziej mając na codzień Pawła Wtorka w Klubie. Łętocha nie ma jaj i ambicji, nie zależy mu. Jak się slyszy jego wywiady to można się domyśleć co tam nie gra. Ta zbieranina po prostu nie chce grać, a trener ich z tego tłumaczy.

EDEK PRZEJŻYJCIE NA OCZY. BEZ ZMIANY TRENERA JESZCZE W TYM TYGODNIU ODDAJECIE SEZON WALKOWEREM.

Gary75 | 2018-04-17 13:42

Edek - przeczytaj sobie swoje wpisy sprzed kilku/kilkunastu tygodni, jak to najeżdżałeś na tych, co przeczuwali pismo nosem.....
Poza tym, to są bzdury, że trener i prezes nie gra, tylko piłkarze. To ja się pytam: kto tego trenera i tych piłkarzy tu zatrudnił?

Edek38 | 2018-04-17 14:11

Oglądając mecz na Bełchatowie i w Jastrzębiu mogłem sobie pisać takie same wywody jak wy po Elblągu czy Puławach. Zależy mi nie mniej niż innym i w ch...ju mam "gorący stołek" na którym można dorobić się co najwyżej garba .
Mam nadzieję , że kiedyś Ci wielce zainteresowani losem klubu postanowią poznać pewne fakty i rozjaśni im się sytuacja.
Nie żyję internetem 24/7 ,przepraszam. Miałem 2 zmiany i dzieci płakały. Nagle przestały i zobazcyłem ,że coś jest nie tak. Muszę to ogarnąć. Dzięki za cenne wskazówki. Zawsze można na Was liczyć.
W internecie spuszczacie ten klub z ligi już 6 lat. Mam nadzieję, że tym razem tez wam się nie uda.

Edek38 | 2018-04-17 14:15

I dotykasz sedna sprawy. "Ktoś " kogoś zatrudnia, " ktoś" musi firmować pewne decyzje bo ma stanowisko...

Turysta70 | 2018-04-17 14:26

Zgadzam się że ani trener ani prezes nie grają tylko piłkarze jednak ktoś tych piłkarzy sprowadził ktoś ich trenuje motywuje do walki i widocznie robi to żle bo z każdym następnym meczem grają coraz gorzej a o ambicji nawet szkoda rozmawiac

Amatorski | 2018-04-17 16:40

Każdy chce tu zmiany trenera, ale kto ma tu niby przyjść? Wy naprawdę myślicie że jakiś trener z nazwiskiem tutaj przyjdzie i będzie chciał to ratować? Oczywiście, zawsze można zatrudnić trenera co ma kontakty i utrzymamy się niekoniecznie sportowo, jednak czy to ma tak co rok wyglądać? Prawdę mówiąc to tutaj tak naprawdę teraz przyjdzie tylko desperat który będzie chciał tylko napchać kieszeń pieniędzmi.

Marconi1938 | 2018-04-17 17:01

Człowieku na miejscu mamy Wtorka i Wieprzęcia. Znają sytuację, piłkarzy. Na plus jest to, że prowadzą juniorów i wiedzą najlepiej ilu z ich młodych mogliby wprowadzić do składu jeszcze w tym sezonie.

Okulickiego | 2018-04-17 17:36

No jasne że mamy tylko czy oni chcą???? Nie ma się co oszukiwać zarząd co do wielu byłych piłkarzy postąpił bardzo źle wręcz karygodnie i dziś zamiast wspólnymi siłami utrzymać to co jest to w większości przypadków mosty spalone.... Nie wiem nie zabieram głosu bo dużo złego się wydarzyło i nie wiem czy to jeszcze się da NAPRAWĆ. Tu warto zadać pytanie czy nawet gdyby któryś z tych panów zgodziłbu się i uratował II lige to czy zarząd wtedy odpuści i poda się dymisji czy zwyczajnie pojedzie na kilicowskich uczuciach będzie dalej????? Ja chcę zmian i ludzi nowych a tym co są.. to nie zamierzam podpowiadać..... Stalówka Zawsze PANY

Lelum_polelum | 2018-04-17 19:24

Po pierwsze to trochę wątpię czy Wtorek bądź Wieprzęć zgodziliby się w takim momencie przejąć drużynę. Choć oczywiście twierdzę że to jedyne sensowne rozwiązanie, gdyby zwolniono trenera. "Fachowców" z zewnątrz już nam wystarczy. Po drugie to właśnie.. K.Łętocha nadal jest trenerem i tylko zarząd wie, czy ma postawione jakieś ultimatum i czy w ogóle zostanie zwolniony i kiedy. Podejrzewam że sam nie poda się do dymisji. Po trzecie, najważniejsze. Zmienić zarząd, ok! ale na kogo? Czy udziałowcy znajdą odpowiednie osoby, czy "wsadzą" kogoś z przypadku że pogrąży Stal jeszcze bardziej. Sama piękna wizja nie wystarczy w tym przypadku. Wystarczy cofnąć się kilka ładnych lat wstecz, kiedy to panowie z piękną wizją pozamiatali stalowowolską koszykówkę na amen. Sama zmiana zarządu zatem nic nie da, jeśli nie będą to osoby, które rzeczywiście zrobią porządek i będą się na tym znały. Taki Mioduski z Legii (wiem że to inna bajka ale obrazuje stopień trudności zarządzania klubem piłkarskim). Chłopu się wydawało że skoro ma wizję i szczęście w interesach to taką Legię wyprowadzi na poziom najlepszych klubów Europy. Okazuje się jednak że nawet porządnego trenera znaleźć nie umie a w drużynie burdel niewyobrażalny. Prowadzenie klubu to ciężka sprawa. Mam firmy, kocham Stal, wizję też mam :) , ale bym się nie podjął bo po prostu piłkę znam tylko z perspektywy kibica. To zdecydowanie za mało.

Okulickiego | 2018-04-17 20:04

Moja propozycja jest tu szczegółowo przedstawiona w jednym z poprzednich art. nie będę się powtarzał bo w końcu czytam i widzę że są tu koledzy którzy chcą zmian. Bardzo dobrze!!!! Uważam że pomoc w tym aby w przyszłości PSA a co za tym idzie Nasza Stalówka mogła spokojnie wrócić sportowo na właściwe tory potrzeba jest zdecydowanego zaangażowania władz miasta. Prosiłbym jedynie o nie komentowanie tego pomysłu czy dobry czy zły a o przedstawianie swoich pomysłów propozycji na przyszłość.

Marconi1938 | 2018-04-17 20:31

LELUM_POLELUM
Koszykówkę pogrążył Kaczmarski, teraz arogancko pogrąża grupy młodzieżowe tak koszykarskie jak i piłkarskie w Stali, ale o tym się milczy, nie wiedzieć czemu.
Dlatego inną sprawą jest odzyskać ZKS STAL z rąk betonu i wprowadzić nowoczesne szkolenie w koszykówce i piłce nożnej, bo niestety to, że nie ma młodzieży to nie wina Szymańskiego.
Jest dużo do zrobienia na drodze do normalności w sporcie stalowowolskim i myślę, że 80 lecie to dobry moment.
Tylko prezydent ma taką moc, ale chyba nie ma wystarczająco ogarniętych doradzców.