Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy do Radomia.

Jedziemy do Radomia.
Już w najbliższą sobotę - 21.04. udamy się do Radomia na mecz z Radomiakiem !
Wszyscy jedziemy autokarami. Zapisujemy się na listę i ruszamy kokretnym składem.
 
Koszt wyjazdu: 40 zł w tym bilet na mecz.
 
Niech każdy ze sobą zabierze kilka złotych więcej gdyz spodziewamy się wsparcia naszych układowiczów.
 
Osoby do 18 roku życia jadą za darmo. Ponoszą jedynie koszt biletu wstępu na mecz -10 zł.
Zachęcamy wszystkich młodych fanów do wyjazdu na ten atrakcyjny pod względem piłkarskim i kibicowskim mecz.
 
Zbiórka pod MDK o godz: 12:45  ; wyjazd 13:00 
 
NIE CZEKAMY NA SPÓŹNIALSKICH.
 
Zapisy trwają do piątku, godz. 24:00 pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 
 
MUSISZ TAM BYĆ !
 
STF !

Komentarze (45)

Menager_rzesz | 2018-04-18 09:39

Łętocha chłopie, wystaw dziś Mistrzyka do ataku, będzie więcej pożytku niż z Dziubińskiego, synka i Gębalskiego razem wziętych. Jesteś trenerem ogarnij się w końcu, wielki szkoleniowcu. Kierownik drużyny, w adidaskach, z Planety, nie może podpowiedzieć czegoś? Ludzie, no litości.

Sztomek1 | 2018-04-18 10:53

Lepiej powstrzymać się do rozpoczęcia meczu z wszelkimi komentarzami skierowanymi do trenera czy zawodników, bo jak przegrają to znów będzie wina kibiców, że ich za bardzo stresujemy.

Esende | 2018-04-18 11:31

Bedzie transmisja z Boguchwaly dzisiaj ?

Oka1938 | 2018-04-18 16:37

Mistrzyk tragedia ...

Arturions75 | 2018-04-18 17:09

witam ......ogladam wlasnie pierwsza czesc spotkania Stalowki ze Zniczem.......i niechcialbym narzekac ....ale sie nieda ....!!!!!!!....to jest pomsta do nieba ..... grywalem na roznych szczeblach ligi Polskiej ...wic nie to ze sie madrze ......ale sporo wiem troche doswiadczenia mam ........Kocham Stalowke i zawsze byla w moim sercu i jest i bedzie !!!!!....i to serce sie kraje jak patrze na poziom naszych pilkarzy .....zawsze powtarzalem jezeli juz niemasz najwyzszej techniki ...nadrabiaj walecznoscia ...serduchem .....nic takiego w naszej druzynie niewidze .....graja jak na pikniku ......panowie tak niemozna !!!!!!!niechcialbym nikogo obrazac .....ale przysiegam zmienilbym przynajmniej *8 pilkarzy ze Stalowki .....niemasz ochoty grac ....niema sprawy .....nikt na sile go nietrzyma .......sa w polskiej lidze mlodzi ludzie z duzymi ambicjami ....i talentem ....tylko trzeba chciec poszukac ......i wydobyc tych mlodych ludzi ......bo chcialbym ogladac jeszcze Stalowke grajaca ambitnie i z honorem ......Prosze powrocmy do gry Stalowki !!!!! z przed lat ......ktora byla duma Podkarpacia .....wierze ze mozna to zrobic ....tylko trzeba chciec .....chcialbym byc jeszcze Dumny ze Stalowki !!!!!..........

Marconi1938 | 2018-04-18 17:55

Znicz łaskawy w tym sezonie. Jeszcze 4 zwycięstwa i odetchniemy z ulgą. 12 pkt do utrzymania.

Lelum_polelum | 2018-04-18 18:57

Oby tak dalej. Najważniejsze że są 3 punkty. Droga jeszcze daleka ale brawa na zachętę.

Acer | 2018-04-18 21:33

dobrze jest niema co psuc ,sytuacje strzeleckie na bramke przeciwnika byly szkoda ze nie gole ,niema co sie smucic w kolejnych meczach chlopcy przyloza lepiej noge i beda gole ,dobra gra wazne 3 punkty badzmy dobrej mysli ze beda jeszcze wygrane mecze punkty i stalowka utrzyma lige,trzeba chlopakow pochwalic zmotywowac do jeszcze lepszej gry

Jaszczur | 2018-04-18 21:55

Ja jestem zadowolony wreszcie walczyli , biegali ,kilka ładnych akcji ,brakło trochę skutecznego zakończenia akcji ale przyjemnie się mecz oglądało. Trener wreszcie przejrzał na oczy zmienił ustawienie na 4-5-1 . Jak z Radomiakiem nie będzie grał Bukowiec ,Hirski, Łetocha , Gebalski , to jestem pewny że meczu nie przegrają.

Acer | 2018-04-18 22:15

no jak czujnie zagraja w obronie na zero mozliwe jest ze jakads dobra akcje zrobia chlopaki dobrze zeby byla skutecznie golem zakonczona

Filip kacper k. | 2018-04-18 22:28

nie ma juz co grac o remisy, potrzebujemy 4 zwycestw.
W grze sporo jeszcze do poprawy.
2 bramki po stalych fragmentach

Siatkarz | 2018-04-18 22:43

Bo zaczęli wrzucać piłki wchodzące do bramki a nie odchodzące.

Maniek | 2018-04-19 00:44

Może ta już krytyka w mediach na nich zrobiła swoje? W koncu było widać że walczą, ale trzeba było tupnąć i wszystkich wk... żeby w koncu coś drgnęło w tej grze, choć Znicz słabiutki ale nareszcie jakieś sytuacje stwarzali co wczesniej prozno było szukać.

Mariuszstalowa | 2018-04-19 06:31

Teraz fajne wyjady sie zblizaja na Radom , gdzie juz teraz mlodzi kibice powinni sie postarac mobilizowac wszystkich na miescie na ten ciekawy wyjazd . Powinny brac przyklad z wczesniejszych lat jak byli kolo 2009 , gdzie takie wyjazdy byly reklamowane na miescie. W latach przed 2010 to na taki niedaleki wyjazd bylo by nas napewno 500 osob. . Poludniem wlada Zielono- Czarna Brygada!!!

Jordache1 | 2018-04-19 07:19

Jaskółka wiosny nie czyli ale jest mała nadzieja.

Menager_rzesz | 2018-04-19 07:30

Cieszy zwycięstwo, walka i ambicja zawodników. Bardzo ważne 3 punkty. Dobrze, że Znicz troszkę odpuścił. Nie było Bukowca, Ukraińca, Gębalskiego i Łętochy ,,juniora'. od razu była lepsza gra. Oby tak dalej.

Filip kacper k. | 2018-04-19 10:04

Swoja droga to wladze w klubie mamy smieszne.
Licza tylko na samorzad czyli na nasza wspolna kase, bo rzekomo nie da sie prowadzic tak klubu.
Kase dostaja a i tak zle bo oni nie graja tylko pilkarze.

Widac niski poziom inteligencji, bo nawet nie potrafią sformułować argumentu.

No ale czego sie spodziewac po takim Szymanskim?

Kamilosss | 2018-04-19 10:27

Ale stop!
Maniek piszesz, że wreszcie tworzyli okazje. Przecież z Elblągiem, Bełchatowem, Jastrzębiem tworzyli sobie mase okazji, a pudłowali na potęgę. W tym meczu nie stworzyli sobie tak wiele okazji, ale skuteczniejsi byli. Cieszy zwycięstwo, bo dzięki temu są szanse na utrzymanie, ale z taką grą w Radomiu będzie 3-0 dla gospodarzy.

Acer | 2018-04-19 14:52

Radomiak nie taki straszny jak go maluja ,mozna z nimi wygrac,trzeba tylko chciec i dobry mecz zagrac

Filip kacper k. | 2018-04-19 15:15

Ta liga jest taka słaba ze trzeba po prostu zabiegać przeciwnika, umieć wrzucić piłkę ze stałego fragmentu gry i miec troche sprytu i szczescia- nie rozni sie to wiele od piłki amatorskiej.
Checi checi i jeszcze raz checi

Menager_rzesz | 2018-04-19 18:14

Radomiak już odpuszcza mecze, także szansa jakaś tam jest. Ale nie z taką grą. Trzeba zdecydowanie wszystko poprawić, bo skończy się wysoką porażką. Gębalski, as drużyny, Bukowiec, as z wyższej ligi i synalek grubasek, Łętocha, już są na wakacjach czy jak tam u nich sytuacja? Mieli stanowić trzon tej drużyny (plus oczywiście ukrainiec), a tu nawet nie chce się trenować. Zero motywacji czy jak tam panowie???

Siatkarz | 2018-04-19 18:25

» http://www.90minut.pl/sedzia.php?id=.....
trafił się nam sędzia przy którym gospodarze jeszcze w tym sezonie nie wygrali.

Amatorski | 2018-04-19 18:34

Radomiak odpuszcza mecze ale na nas się zepną :) Są problemy finansowe w klubie i niezbyt chyba chcą tam robić awans, teraz kilka meczów odpuścili żeby mieć spokój :)

Acer | 2018-04-19 21:19

Nie odpuszczają graja w ataku przewaznie oskrzydlajace akcje wrzutki na glowki napastnikow przy dobrych stoperach wszystko im obroncy wyglowkuja wymiota z obrony

Las palmas | 2018-04-20 13:29

W Radomiu będzię zwycięstwo zobaczycie

Acer | 2018-04-20 14:12

jezeli nasi pomocnicy ,obroncy dobrze przypilnuja ,krotko ktos przy nim indywidualne moze krycie LEANDRO to w Radomiaku niema dobrych napastnikow,on ma dobre przejscie obronce ,przed nim przyspiesza i robi dynamiczne przejscie ,przewaznie lewa strona jest on chyba lewonozny

Acer | 2018-04-20 14:14

cos podobnego gra jak Messi,z lewej w srodek pola karnego na oddanie strzalu lewa noga

Sztomek1 | 2018-04-20 14:48

Acer po co piszesz takim językiem? To było zabawne za pierwszym razem. Ale wiesz jak powtarzasz 10-raz ten sam dowcip stajesz się żałosny.

Acer | 2018-04-20 14:58

SZTOMEK1 -wygramy mecz z Radomiakiem Leandro nie w formie beda 3 punkty

Jefrey | 2018-04-20 15:59

Acer.....-proszę wez leki bo chyba zapomniałeś....alb o idziesz na lidera dodawania postów.....

Marconi1938 | 2018-04-20 16:15

Zostawcie Acera! On pewnie wie więcej o tej lidze niż Łętocha. Ma swój inny styl komentowania, ale szanujcie, bo nic złego nie pisze chłopak.

Esende | 2018-04-21 08:07

bedzie transmisja ?

Peternyc | 2018-04-21 16:44

zapytaj Edka ......mowil ze musi zrobic znowu skladke I liczy na "emigracje"

Peternyc | 2018-04-21 16:44

zapytaj Edka ......mowil ze musi zrobic znowu skladke I liczy na "emigracje"

Peternyc | 2018-04-21 16:44

zapytaj Edka ......mowil ze musi zrobic znowu skladke I liczy na "emigracje"

Siatkarz | 2018-04-21 17:02

ładnie się zaczęło :)

Kamilosss | 2018-04-21 17:23

już 1-1.
Znicz zdobył punkt, Gryf wygrał, Gwardia wygrywa. Tragedia.

Vielitz44 | 2018-04-21 19:20

Co by nie mówić, ten punkt trzeba szanować - są bramki, jest punkt, jest mini postęp - zapier... panowie, to jeszcze szansa na pozostanie w lidze będzie.

Marconi1938 | 2018-04-21 21:19

Pewnie, że trzeba szanować, mamy ponadprogramowy punkt. Rybnik , Koszalin, Rozwój, Kluczbork, te mecze trzeba wygrać.

Vielitz44 | 2018-04-21 21:37

Jakby nie było, gramy teraz z całym dołem, a więc wszystko w naszych rękach.

Menager_rzesz | 2018-04-22 07:51

Należy pochwalić cały zespół za dobry mecz. W końcu była ambicja, walka, pełne zaangażowanie i cenny punkt na bardzo trudnym terenie. Oby tak dalej Panowie.

Acer | 2018-04-22 08:15

tak graja dobrze jest gra zespolowa ,oby im sil wystarczylo grac do ostatniej minut meczu sezonu ,zanosi sie walka do ostatniego gwizdka ,dopuki pilka w grze,

Siatkarz | 2018-04-22 09:46

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (828)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (372) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (296)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 811 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 47 962 razy
Wisła Płock - STAL (2:0)
2013-05-08
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 20 910 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 5 180 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.04014