Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W piątek do Boguchwały.

W piątek do Boguchwały.
Już w najblższy piątek- 27.04. udamy się do Boguchwały na mecz z Garbarnią !!!
Wszyscy jedziemy autokarami. Zapisujemy się na listę i ruszamy kokretnym składem.
 
Koszt wyjazdu: 10 zł plus 10 zł bilet na mecz.
 
Osoby do 18 roku życia jadą za darmo. Ponoszą jedynie koszt biletu wstępu na mecz -10 zł.
Zachęcamy wszystkich młodych fanów do wyjazdu na ten atrakcyjny pod względem piłkarskim i kibicowskim mecz.
 
Zbiórka pod MDK o godz: 15:00  ; wyjazd 15:15 !!!
 
NIE CZEKAMY NA SPÓŹNIALSKICH !!!
 
Zapisy trwają do czwartku, godz. 24:00 pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 
 
MUSISZ TAM BYĆ !!!
 
STF !!!

Komentarze (47)

Vielitz44 | 2018-04-27 13:21

Dla tych co nie mogą, nie chcą itp. transmisja na podkarpacielive. Oby podtrzymali dobrą passę, trzeba zbierać te punkty!

Filip kacper k. | 2018-04-27 13:42

nie potrzymali, tylko jesli mamy marzyc o utrzymaniu, to dzis jest decyzujacy mecz. Trzeba to wygrac, dogadac z siara 3 pkt i mozna wtedy realnie myslec o walce o utrzymanie. porazka to pewna 3 liga

Acer | 2018-04-27 13:43

Dziś musza wygrać aby nawiazac jeszcze rywalizacje o utrzymanie ligi.zyczmy zawodnikom pomyslnosci w grze ,goli i wygranej za 3punkty

Arturions75 | 2018-04-27 16:21

badzmy dobrej mysli i do boju STALOWKA........walc zyc .....gryzc murawe

Aleksander | 2018-04-27 18:50

ZKS!!!!!ZKS!!!!!

Jefrey | 2018-04-27 18:54

Panowie prezesi....właśnie zabiliście piłkę nożną w naszym mieście....nie udało się to Szlęzakowi....udał o się Wam....

Kamilosss | 2018-04-27 18:58

3 liga 3 liga ZKS!

Amatorzy.

Slim1938 | 2018-04-27 19:01

wstydu nie macie kopacze ...

Sciema2 | 2018-04-27 19:02

RIP - wszystkim niewygodnym juz konta poblokowaliscie? zrobilem nowe... i tak do skutku.

Dżepetto | 2018-04-27 19:06

Upadek na 80-lecie. Takie cuda tylko w Stalowej.

Edek38 | 2018-04-27 19:10

Byłaś pipo jedna z drugą na meczu ? Szczekać gnioty. Możesz 100 kont założyć jak ci ulzy

Vielitz44 | 2018-04-27 19:22

Smutek, mimo poziomu okręgówki, jednak byliśmy lepsi i wygrać Stal dziś powinna, ale jak się z 15 m w bramkę nie trafia parę razy, to o czym my tu...
Poziom mierny, szanse na pozostanie maleją...

Turysta70 | 2018-04-27 19:23

Edek nie unos się pamiętaj ze to piątek i nie wszyscy mogli byc, powód praca . Oglądałem mecz na podkarpacie live i dzisiaj ambicja była jako tako jednak poziom poszczególnych zawodników tragedia, A klasa. Mam wrażenie że 500 złoty to maks na jakie zarobki ci kopacze są warci.

Kamilosss | 2018-04-27 19:28

I co Edek? Tyle masz do powiedzenia? To gratuluję i nie dziwią mnie obecne wyniki. Spuścić klub na 80 lecie. Zapiszecie się w historii drużyny i miasta.

Aleksander | 2018-04-27 19:30

KLASA ROZGRYWKOWA. NIEUDOLNIE NAZYWANA 3 LIGA. W 3 KLASIE ROZGRYWKOWEJ TO MY TERAZ JESTESMY...JESZCZE.

Turysta70 | 2018-04-27 19:37

Panowie nie płaczmy nad rozlanym mlekiem jest jeszcze pare kolejek wszystkie ręce na pokład może jeszcze będzie dobrze trzeba być optymista do póki liga trwa jest jeszcze troche punktów do wywalczenia HEJ STAL JA wierze . Tak jak pisałem wyżej umiejętnosci żadnych wiec teraz gaz w kazdym meczu na 200 procent .

Stary stalowiak | 2018-04-27 19:45

Ludzie nie oszukujmy się,dzisiaj był mecz o być albo nie być,przegraliśmy go i możemy powoli oswajać się niestety z nieuniknionym spadkiem,zawsze udawało Nam się psim swędem w ostatnich kolejkach utrzymywać w tej lidze,teraz to już się nie powtórzy,ŁKS Nas zmiecie i pognębi a Siara dobije i upokorzy.I skończą się nadzieje i marzenia i piękny sen o Stalówce.Żal,okrop ny żal

Raul | 2018-04-27 19:55

Co Wy robicie ??? Wy Nasza Stalowke hanbicie . Bravo skopani I Zarzad . 3 liga to I tak za duzo jak na Wasze mierne poczynania ...... Z takim czyms to moze A klasa , ale nie chce nikogo z chlopako tam grajacych obrazac ..... Jedno wielkie G ...O Aha dajmy szanse trenerowi I jego synkogrubaskowi I calemu Zarzadowi , Oni wiedza co robio .....

Menager_rzesz | 2018-04-27 19:56

Niestety, stało się to, co się musiało stać przy tym trenerze. Kilka lat temu spuścił Stal Rzeszów, teraz spuścił Stal ze Stalowej Woli. Jedynie dziw bierze, że miał aż takie przyzwolenie na to w STW. Jeszcze raz brawo Łętocha, trenerze z koziej wólki. Tam do Wólczanki iść trenować, a nie brać się za zespół 2 ligowy, baranie jeden.

Raul | 2018-04-27 20:00

" Miales chamie ( Szymanski I Nadberezny ) zloty rog , ostal Ci sie ino sznur ." Nowy prezydent potrzebny od zaraz, bo ten to zwykla PIS ..DA .

Raul | 2018-04-27 20:03

Dajcie skorokopaczom tydzien przerwy , zasluzyli na nia .Spuscic Taki klub , wielu probowalo , w koncu Im sie udalo . W........C wszyscy !!!!

Raul | 2018-04-27 20:10

WSTYD , WSTYD , WSTYD , WSTYD , WSTYD , A CO TO TAKIEGO ??? PYTA SZYMANSKI NADBEREZNEGO. PRZECIEZ WSZYSKO JEST SUPER I KASA SIE ZGADZA .Milej Majowki zyczy Wam Wszystkim Pan Prezydent , ktory oglasza konkurs : Co by tu jeszcze zje..bac ?

Stary stalowiak | 2018-04-27 20:18

Nie łudżmy się,ze nagle zostaną olśnieni i załapią zaraz mega formę,bo na taka ich nie stać.To nie są żadni piłkarze,nawet skórokopacze,to zwykłe miernoty i łajzy,którzy nie potrafią dobrze kopnąć piłki,przyjąć czy dokładnie podać,po prostu nie umieją,rozumiecie.I ch gra polega tylko na ciągłych wrzutkach na aferę,a nóż coś tam się wydarzy,może odbije się obrońcy od kolana albo od pośladków,może wpadnie samobój,albo ktoś dotknie ręką,A karnego też trzeba umieć wykorzystać,niestet y tego też nie potrafią.Nie mamy Panowie zespołu,nie mamy drużyny,ani nawet pól piłkarza.To wszystko szrot naściągany przez p.Łętochę,pseudoz awodnicy,którzy nie łapali sie nawet do pierwszego zespołu w niższch ligach.Żal i przykro na to patrzeć,jak takie miernot,które tu grają,staczają Naszą Stalóweczke w dól i ciągną ją nieubłagalnie do 4 ligi.Fakt,to nie jest do końca wina tych miernot,ze grają jak grają,po prostu inaczej nie potrafią,nie nadają się.Przecież byli na testach całą zimę,przecież do ku... nędzy ktoś musiał ich testować,obserwowa? ?,żeby podjać decyzję o ich zatrudnieniu.To pytam się wiec szanownych władz,to w końcu Bronek Żak kużwa ze swoją ekipą z Wodexu przebrali się w dresy i ich testowali całą zimę i grali z Nimi sparingi,dlatego na ich tle wypadli tak okazale,żeby od razu popodpisywać kontrakty,cz to rola trenera bła od tego ,zeby zadecydować om przydatności poszczególnych kopaczu do drużyny?Czy może prezes Szymański sam nazbierał tą zgraję z pierwszej łapanki niewiadomo skąd i mianował ich rycerzami wiosny?Niestety,ale wszystko wygląda na to,że to koniec 2 ligi dla Stalówki,coś się stałó i ktoś jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy,ktoś musi za to beknąć,uderzyć się w pierś i przyznać się dom winy.

Raul | 2018-04-27 20:19

Do Wszystkich , ktorzy po ostatnim remisie z Radomiakiem pisali tutaj " super , trzeba szanowac ten punkt itp. Itd. - mozecie go sobie razem z calym tym g....m wsadzic z piwrotem w d..e. G..o wiecie , g...o znacie sie na pilce.

Stary stalowiak | 2018-04-27 20:31

Najgorsze jest to,ze kiedyś tom Nasi chłopcy,Nasi też wychowankowie,wywalc zali w pocie czoła i swoim stalowym serduchem awanse do Ekstraklasy,1 i 2 ligi,a teraz przyszli obcy,którym, nie zależy na klubie i na lidze w jakiej będą grali,ważne żeby się kasa zgadzała,przecież teraz pograją,a po spadku znów pójdą sobie gdzie indziej za swoim pseudotrenerem Łętochą.I każdy będzie zadowolony ich menadżerowie też.Tylko My kibice,co z Nami,czy z Nami już nikt sie mnie liczy.Oni pójdą w cholerę mając Nas w dupie,a My będziemy paprac się w tym bagnie latami i może nawet już nigdy się z tego syfu się nie wygrzebiemy.

Livio | 2018-04-27 20:46


Nie rozumiem tylko jednego Szanowny Zarządzie-jak można być tak ślepym i nie widzieć że trener Letocha już dawno za swoje wyniki powinien być zwolniony. Przecież tak słabej Stalówki nie pamiętam jak żyje. Czy naprawdę tego chcecie żeby na 80-lecie klub spadł do 3 ligi!!! Ludzie obudzcie się póki jeszcze 7 meczy i nadzieja że można jeszcze powalczyć o utrzymanie-na tą chwilę tylko trenera można zmienić i liczyć że nowa miotła sprawi cud.

Livio | 2018-04-27 20:49

Wieprzec jak się zgodzi-i to już!!!

Raul | 2018-04-27 20:49

Panie Prezydencie prosze przedluzyc umowy z calym szrotem pilkarzopodobnym I calom kadrom zarzadzajomco - menadzerskom . Jak rowniez bezwzglednie prosze odznaczym medalem wybitnego stratega p. Szymanskiego za caly ten trud . Wszyscy wymienieni sa tak niezwylymi MIERNOTAMI iz NIKT ich nie poszukuje I niepotrzebuje .Przygarnijmy ich , prosze. Budzet miasta jest z gumy przeciez . Aha I prosze przelac troche gotowki bysmy kupili se mecz z Siarka . Lubudubu niech nam zyje Prezes klubu I Prezydent tez.......

Spotters | 2018-04-27 20:50

Dno i wodorosty. Niestety chyba trzeba się pogodzić z III ligą na Jubileusz. Potem ciężko będzie się wygrzebać.

Stary stalowiak | 2018-04-27 21:06

O czym Wy marzycie?Jarek ma stalowy charakter,jest za ambitny chłopak i honorowy,nie podejmie się tego,mimo,że mógłby pomóc rzeczywiście,.Był za dobry jako trener i miał za dobre wyniki,bo prawie otarł się o awans,a to nie było na rączkę szanownemu zarządowi i panu preziowi Szymankowi.Za to co osiągnął z drużyną,jak ją zcalił i zbudował o zera,w nagrodę prezesina wyrzucił go jak psa,na zbity pysk,bo przytrafiły mu się 3 pechowe porażki pod rząd.Nie od dzisiaj wiadomo,zę to był tylko pretekst by Jarka odsunąć,bo za dobrze chciał dla druzyny i kibiców i czasami swoje powiedział co myślał.Nie spodobało sie to widocznie jaśnie Nam panującemu Szymankowi,bo jest za dumny jak paw i nikt nie może się odezwać.Więc mam teraz to, co mamy.A to był główny punkt zwrotny,ta idiotyczna,debilna decyzja prezesiny,Od tamtej pory jak zauważyliście wszystko sie zesrało i posypało i idzie ku najgorszemu.

Vielitz44 | 2018-04-27 21:23

Inni grali dla nas, więc o dziwo, dalej wszystko możliwe. Tylko co z tego, jak sami nic nie gramy - zwykle nie jestem tego zwolennikiem, ale chyba faktycznie czas zmienić trenera, ostatni dzwonek (sam pewnie nie odejdzie, zadowolony z wyników?).

Aleksander | 2018-04-27 21:24

MOZE TRENER KASIAK.SIE ZGODZI OBJAC DRUZYNE.RAZ JUZ OBJAL...I STALOWKA SIE UTRZYMALA!!! I CO Z TEGO ZE Z 5 MIEJSCA STARTOWAL PO RUNDZIE JESIENNEJ PO JARKU WIEPRZECIU??? NAJWAZNIEJSZE ZEBY SIE UTRZYMALI!!! TEGO CHYBA WSZYSCY KIBICE CHCA!!! A NIE 4 LIGI MIEDZYWOJEWODZKIEJ!! !

Stary stalowiak | 2018-04-27 21:31

Niestety prezesie,ale to prawda,ten klub stał się już twoim prywatnym folwarkiem i robisz z nim co chcesz,co żywnie ci się ;podoba.To dzięki twoim zasługom i idiotycznym decyzjom,pogrążasz ten klub w 4 ligową otchłań,kibice ci tego nigdy nie wybaczą,bo nie potrafisz słuchać ich głosu,a chcą napewno lepiej dla tego klubu niż ty.Uderz się więc w piersi i pokory trochę, i powiedz spaprałem i spartoliłem wszystko,to co było niemożliwe ale mi udało się to spieprzyć.Sytuacja jest beznadziejna ale nadzieja umiera ostatnia i jakaś się jeszcze tli,pod warunkiem,zę naprawisz swoje błędy i wypieprzysz choćby jutro cały ten zaciąg mielecki razem z tym słynnm treneiro i na kolanach pójdziesz do Jarka ,grzecznie przeprosisz i będziesz błagał go by wrócił i ratował Nas przed nieuchronną degradacją.Na tą chwilę tylko On może Nam pomóc,bo to swój chłopak i zna wszystko od podszewki, rozumiesz kapuściany łbie.Ryzyko jest niewielkie,bo i tak staczamy się w dół,każdy z Nas kibiców już nie może na to przepatrzeć co się tragicznego dzieje.Schowaj choć raz swoją dumę prezesie i posłuchaj głosu ludu.Możę staniesz się wtedy bohaterem,kibice Ci wybaczą i ocalisz swoją du.e, jak uratujesz w ten sposób Nas przed spadkiem,a kibice w hołdzie wdzięczności z puszek postawią Ci po sezonie pomnik na nowe trybunie

Menager_rzesz | 2018-04-27 21:34

Panie i Panowie, zmienić trenera to już niestety trzeba było znacznie wcześniej, teraz to lepiej napić się piwka i czekać na takich przeciwników, jak m.in. Wólczanka Wólka Pełkińska, Podhale Nowy Targ, Orlęta Radzyń Podlaski, Wiślanie Jaśkowice, Wisła Sandomierz, Spartakus Daleszyce, MKS Trzebinia czy też Sokół Sieniawa (prawdopodobnie beniaminek).

Livio | 2018-04-27 21:46

Jak najszybciej wyrzucić Trenera Letoche za jego owocną dotychczas pracę. Żeby już na ŁKS była nowa miotła. Piłkarzykow teraz nie wyrzucimy bo ktoś grać musi. Ale może mentalnie się ich zmienić i coś w końcu drgnie. Odsunąć synka i tego ukrainca od składu bo mam wrażenie że grają tak jakby byli w zmowie z tymi co zależy im na pogrążeniu piłki w Stalowej. To na tą chwilę wszystko chyba co można zrobić. Reszta niech się tłumaczy po sezonie co zrobili z piłką w naszym mieście

Livio | 2018-04-27 21:52

Jak Letochy nie odsunie się od prowadzenie naszego zespołu to mamy spadek do 3 ligi murowany. Nie rozumiem jak można było zatrudnić takich trenerów. A teraz ktoś w ogóle ocenia jego pracę. Przecież on nas stacza w bagno. Jak STALOWA może na to pozwalać.Wy..bac go z naszego miasta.

Sztomek1 | 2018-04-27 23:03

Edek skąd te nerwy? Pytasz czy byłem na meczu. Nie byłem. Masz odpowiedź. To Ja jestem winny. To przeze mnie Stalówka jest na dnie. Ty i reszta przy korycie jesteście bez skazy. Pisałeś ostatnio ze zmiana zarządu nic nie da. Przypomnij sobie HIPOKRYTO co mówiłeś o poprzednim zarządzie. Dobranoc grabarzu piłki.

Maxtor84 | 2018-04-27 23:30

kolejna dwójeczka w STS weszła oby tak dalej panowie :D

Jaszczur | 2018-04-28 00:31

Panowie spokojnie jeszcze 7 meczów , grają z dołem tabeli i muszą wygrać 4 mecze i 2 zremisować i utrzymają się.

Gary75 | 2018-04-28 01:06

A co na to Szanowny Prezes ? Nic... Bo jemu to powiewa. Jakby mu zalezalo i choc troche sie znał to takiego gniota by na trenera nie wziął. Takiego nieudacznika to jeszcze za sterami klubu nie było!!!! Prywata wygrała z rozsądkiem! Przegrała Stalówka.... I możecie sobie usuwać negatywne komentarze w nieskończoność! A na końcu usuńcie siebie. Juz pora profesjonalisci odejść w niełasce.


Jaszczur | 2018-04-28 01:57

Mecz przegrali dzięki trenerowi gdyż Stelmach od 75 min nie miał siły dlaczego nie zamienił go! Po błędzie Stelmacha poszła kontra i gol. Mecz przegrany zasłużenie nie stworzyli sobie sytuacji na gola momentami mecz przypominał poziom IV ligi.Statystyki ; 6 strzałow na bramkę 3 w swiatło bramki, 2 rzuty rożne to za mało jeśli chce się wygrać. Mam wrażenie że nikomu nie zależy na klubie chyba tylko nam kibicom.

Johnnymalce | 2018-04-28 07:46

Krzysztof Łętocha (Stal Stalowa Wola): Nie składamy broni, będziemy walczyć o utrzymanie do samego końca. Mieliśmy pomysł na grę, stosowaliśmy wysoki pressing. Jeden błąd zadecydował o wyniku spotkania. Walczymy, walczymy i jeszcze raz walczymy.

Czytaj więcej: » http://www.nowiny24.pl/sport/pilka-n.....

Johnnymalce | 2018-04-28 07:48

Panie Letocha...zajebiste pomysly macie od poczatku wiosny...i w kazdym meczu popelniacie jeden błąd...

Filip kacper k. | 2018-04-28 10:02

Nadberezny ubodź się gamoniu jeden !

Mylffon | 2018-04-28 11:20

Ludzie skończycie pier....ć. Zagraliśmy dobry mecz. Jak ktoś tego nie widział to był na innym meczu. Brakło szczęścia i skuteczności. Stelmach popełnił bład, ale nie można go obwiniać za porażkę. Garbarnia grała bardzo wysoko i ciężko było grać, ale byliśmy lepszym zespołem. Mamy problem ze skutecznością ale nie z grą.

Mylffon | 2018-04-28 11:28

Jeżeli mamy winic kogoś za bramkę to Janiszewski nie potrzebnie zostal przy zawodniku podający zamiast lecieć do strzelca gdzie logiczne było że pierwszy poda. Proszę oglądnąć powtórkę.

Livio | 2018-04-28 15:10

Ładny prezent będziemy mieć na 80 lecie klubu-spadek do 3 ligi...Jak widać to jest chyba jedyny cel Panów Szymański/Letocha.. .bo nikt im w tym celu nie przeszkadza. Gdyby komuś zależało w tym mieście na piłce to już dawno tych 2 Panów by tu nie było.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 14 551 razy
STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 22 415 razy
STAL - Motor Lublin (1:0)
2008-05-21
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 89 846 razy
STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 23 292 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.04691