Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy na derby.

Jedziemy na derby.
Już za tydzień-sobota 05.05. jedziemy na derby do smrodowa!!!
Wszyscy jedziemy autokarami. Zapisujemy się na listę i ruszamy kokretnym składem.
Walczymy o utrzymanie w lidze. Jeśli wiara czyni cuda MY wierzymy, że się uda!!!
 
Koszt wyjazdu: 30 zł w tym bilet na mecz.
 
Osoby do 18 roku życia jadą za darmo!!! Ponoszą jedynie koszt biletu wstępu na mecz -15 zł.
Zachęcamy wszystkich młodych fanów do wyjazdu na ten atrakcyjny pod względem piłkarskim i kibicowskim mecz.
 
Miejsce i godzinę zbiórki podamy niebawem
 
Zapisy trwają do czwartku, godz. 24:00 pod linkiem: 
 
http://stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/ 
 
MUSISZ TAM BYĆ !!!
 
STF!!!

Komentarze (38)

Cdncdn | 2018-04-28 18:06

Jakim trzeba byc pustakiem zeby tolerowac to bagno.Szymanski i Letocha powinni taki wpi...dol dostac ze by omijali to miasto do konca zycia.

Cenzura | 2018-04-28 18:30

Przynajmniej można będzie grać juz w sierpniu w Stalowej. Stadion lekkoatletyczny chyba można dostosować do wymagan 3 ligowych, albo ewentualnie Nisko.

Acer | 2018-04-28 21:31

jeszcze zawodnicy nie powiesili korkow na wieszak ,wiecej chlopaki optymizmu ,wiecej walki ,troche wyglada ta wasza gra na chodzonego w meczu ,brak wykonczenia akcji niema snajpera dobrego w druzynie ,mamy teraz dwa wyjazdy trzeba wiec zagrac na remisy ,beda jeszcze mecze w Boguslawie moze sie ulozy dobrze gra i beda zwycieskie jeszcze mecze

Matrox | 2018-04-28 21:48

zapisy sa w maratonie czy tylko przez s trone ?

Marco | 2018-04-29 19:20

Ujadacie jeden z drugim na piłkarzy , trenera , zarząd i Bóg jeden wie co jeszcze a co każdy z was zrobił by pomóc drużynie ?? Myślisz jeden z drugiem że jak już gdzieś pojechałeś to twoja obecność sprawi że drużyna naglę sama się zmotywuje . Wymagasz od chłopaków żeby zasuwali przez cały mecz a sam ile poświeciłeś czasu i energii by ich wspomóc dopingiem ?? Pojechać gdzieś i siedzieć cicho to tak samo jak by
Cię tam nie było .

Menager_rzesz | 2018-04-29 19:28

Proponuję zrobić zrzutkę finansową dla piłkarzy Siarki Tarnobrzeg, aby mecz derbowy potraktowali ,,z przymrużeniem oka'.... Innej opcji nie ma. W innym przypadku, kolejny przegrany mecz przez STW się nam szykuje i to bardzo wysoko....

Livio | 2018-04-29 21:09

Tu nie ma co myśleć o meczu z Siarką bo już we wtorek kolejny wpie.dol w Łodzi. I znów trener powie że walczymy do końca. Tylko kur.. o co walczymy. Chyba o to żeby szybciej się pogrążyć do 3 ligi. To jest żałosne co ten trener wyprawia z tą drużyną. A PREZES ma oczy zamknięte i nie widzi że tego trenera u nas już kilka kolejek temu nie powinno być. To jest kur..jakaś zmowa bo w innym klubie za takie przygotowanie zespołu do rozgrywek trenera już dawno by wyje..no. To tyle w temacie. Amen.

Esende | 2018-05-1 10:37

Jakas transmisja ?

Esende | 2018-05-1 12:21

"Niestety, nie będzie żadnej transmisji. Jedynie relacja audio w Radiu Łódź." Info od ŁKSu

Zayebisty | 2018-05-1 12:46

Dzisiaj pewna 2.Kurs ponad 6.A dokladny wynik 1:2. ;)

Kamilosss | 2018-05-1 17:45

6 minut wytrzymali skubani. 3 liga 3 liga ZKS!

Filip kacper k. | 2018-05-1 17:48

najlepsze ze spadna ostatecznie 3 druzyny.
Ruch sie wycofa.

Ale nawet na to nas nie stac

Mariusz Szymański grabarz stalowowolskiej piłki !

Stary stalowiak | 2018-05-1 18:14

Ludzie,to woła o pomstę do nieba,gram ostatnie kolejki z nozem na gardle o być albo nie być.A tu pierwsza akcja i już stracony gol,co to ma być wogóle,co oni wyprawiają.Naprawd? ? tych miernotom nie zależy na tym ,zeby spróbować utrzymać tę 2 ligę,żeby jeszcze zawalczyć.Czy już nikt nie ma na to wpływu,zeby im wbić do łba by było zaangażowanie,ambic ja i walka do upadłego?

Marconi1938 | 2018-05-1 18:35

Juniorzy demolują swoje ligi. Chłopcy Wieprzęcia i Wtorka z kompletami zwycięstw idą po dwa mistrzostwa podkarpacia. Może w końcu będzie CLJ.
Czemu nie można w końcu dać szansy swoim chłopakom?

Livio | 2018-05-1 19:03

Pisałem już raz i jeszcze raz powtórzę że w żadnym normalnym szanującym się klubie żaden zarząd i ludzie odpowiedzialni za funkcjonowanie klubu nie trzymali by takiego trenera który taką fuszere odpierdala że w głowie się nie mieści. Dla mnie jest to jakiś układ i po prostu Pan Letocha wykonuje swoje zadanie-sabotaż spuścić klub do niższej klasy rozrywkowej. Człowieka boli tylko serce że mamy w klubie ludzi którzy mu w tym pomagają trzymając go cały czas na ławce trenerskiej. Szkoda że Pan Letocha i Szymański sprezentuja nam spadek na 80-lecie istnienia klubu. Potem trener zadowolony że spuscil naszą Stalowke bez żadnych skrupułów sobie odejdzie i będzie się po prostu nam w twarz śmiał. To jest przykre że na takie coś pozwalamy żeby tak hanbic naszą Stalowke. Jakich ja czasów doczekałem...

Siatkarz | 2018-05-1 19:18

ALE JAJA PROWADZIMY 2-1

Siatkarz | 2018-05-1 19:25

Wygrana jest jeszcze szansa i to duża .

Cider | 2018-05-1 19:26

Do Zajebisty jesteś zajebisty prorok czy co ??
Brawo STALÓWKA. Jeszcze walczymy.

Oka1938 | 2018-05-1 19:26

No i Pan Zayebisty trafił z wynikiem :)

Dionizy79 | 2018-05-1 19:27

Jaja to mało powiedziane ogrywamy wicelidera na jego stadionie nie wiem co się z ta drużyną stało to po prostu nie możliwe.

Marco | 2018-05-1 19:28

"ZAYEBISTY" strzelałeś czy zaczęło się kupię/sprzedam ?

Jaszczur | 2018-05-1 19:31

I co ujadacze, nie będzie o czym pisać . Brawa dla STALI! Była walka dopisało szczęście jakby nie Frątczak to było by po meczu. Dobra decyzja trenera ostatnie 10min zagrali trójką w ataku i udało się . Jeszcz wygrać 4 mecze.

Marco | 2018-05-1 19:35

Tak że panowie nie ma to tamto tylko wszyscy na siarę , mimo iż jak widać Stalówce lepiej idzie gdy nas nie ma .

Edek38 | 2018-05-1 19:36

Kamilku i Filipku mam tylko nadzieję,że kiedyś spotkamy się w realu. Szczekać dalej.

Kamilosss | 2018-05-1 19:38

O Edek przemówiłeś. Gdzie byłeś po poprzednich meczach?

Filip kacper k. | 2018-05-1 19:43

"zayebisty" stawam Ci litre dobrej wodki !

Trzeba robic zrzutke na strzelca zwycieskiej bramki ze smordami, mysle ze uzbiera sie calkiem pokazna kwota

i je*ac gamonia Szymanskiego!

Xxxx1938 | 2018-05-1 19:53

Brawo Stalówka!! A lamusy dupa cicho!! Psy szczekają.. karawana jedzie dalej!!!

Edek38 | 2018-05-1 22:21

W przeciwieństwie do was internetowe wypierdki ja jestem zawsze.
Zayebysty sprzedam to twoje du....ko na allegro. A Ciebie Filipku kiedyś znajdę...kiedyś Cię znajdę. Miło będzie poznać.

Filip kacper k. | 2018-05-1 22:25

Edek- poprawka bo juz poznałeś.

Zayebisty | 2018-05-2 00:20

Na te cieple dni wolałbym zimne browarki Filip. ;)

Krzyśko | 2018-05-2 08:40

Gratulacje dla chłopaków ! Za zwycięstwo !!!Co do ciebie edek twoje komentsy są słabe . Tak sie odgrażasz ,że w realu itp .najblizszy masz w Rzeszowie to po co aż tam jechać :)) taki jesteś facet twady i wogole .Mam tylko dwa pytania do ciebie.Ile ty masz lat ? I czy dalej mieszkasz z mamą?

Amatorski | 2018-05-2 08:56

Dziwne te bramki dla Stalówki, takich bramek nie traci drużyna walcząca o awans. Przy rożnym jeszcze jakoś można wytłumaczyć ale druga bramka to kuriozum. Ale gratulacje, teraz trzeba wygrać w Tarnobrzegu.

Edek38 | 2018-05-2 14:11

No dziwne. Moim zdaniem w przerwie musieli się dogadać jak już było wiadomo, że Warta straciła punkty ;) . Albo Raków zadzwonił do Łodzi z prośbą o pomoc. Śmieszni jesteście . Jak to ciezko uwierzyć Kibicowi Stali w wygraną jego zespołu... Rozumiem , że po przegranej byłoby wam łatwiej no ale... czekamy do soboty. Może spełnią się wasze marzenia.
Tak Krzysiu, mieszkam z mamą i tylko czasami udostępnia mi neta więc nie mam jak tu konwersować z tymi zacnymi Kibicami.

Filipku,to popraw się przy następnym spotkaniu i przedstaw ładnie całą "internetową ksywką".


Amatorski | 2018-05-2 16:56

To znaczy, mi ciężko trochę po tym co widziałem z Garbarnią. Może piłkarze wcześniej mieli jakąś blokadę psychiczną? Bo wyglądali jakby byli wystraszeni. No ale niech walczą, może uda się zostawić II Ligę w Stalowej Woli.

Turysta70 | 2018-05-3 11:20

Edek po co dyskutujesz z pewnymi osobami dla których każde potknięcie Stalówki to miód na ich serce . Wiara polega na tym że wierzysz do póki jest szansa na utrzymanie a nie pierdo ...ie o Szopenie i szukanie nawet po zwycięstwie dziury w całym.

Edek38 | 2018-05-3 15:17

Walka z wiatrakami bo na każdy + znajdą 10 minusów. Ale żeby nie mieli za łatwo to skrobnę sobie coś od czasu do czasu. Niespełnione gwiazdy piłki lub ich rodzinki leczą tu swoje kompleksy. Zmienia się niebawem zasady korzystania ze strony to na Onet się przeniosą lub spotted i będzie spokojniej bo anonimowość przestanie być atutem. Może wreszcie ktoś wyjdzie z za monitora i zacznie wprowadzać swoje złote myśli w życie.
Udanej majoweczki szczekacze. Nie zapomnijcie Dać na mszę to może przegraja w smrodowie i będzie używane.

Amatorski | 2018-05-3 17:31

W Tarnobrzegu mają wygrać, to są derby i nie ma mowy o porażce. Może w końcu się odblokują i te punkty łatwiej będą wpadać.

Matrox | 2018-05-3 20:31

Jakies info jest o której zbiórka? I o której odjazd ?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 5 126 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 19 048 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 8 976 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 20 835 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.04073